9 geriausios slaptažodžio naudojimo praktikos pavyzdžiai (siekiant užtikrinti saugią internetinę patirtį)


– Bet kokio tipo slaptažodžiai būtų laikomi saugiais?

Jei jums tai įdomu, o taip pat norite išmokti sukurti tvirtus slaptažodžius ir kaip apsaugoti slaptažodžius, mes jums pateikėme šį išsamų vadovą.

Kiek pavojingi yra mažai saugūs slaptažodžiai?

Paprasčiau tariant, nepaprastai. Slaptus slaptažodžius labai lengva nulaužti, kai kurie įtrūkimo įrankiai juos gali sugriauti per kelias sekundes ar net per milisekundę. Kibernetiniai nusikaltėliai beveik gali pasiekti daugybę jūsų finansinės ir asmeninės informacijos, jei ją paslėpsite už silpno slaptažodžio.

Kuris slaptažodžio tipas bus laikomas saugiu?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, pateikiame slaptažodžių, kurie paprastai laikomi nesaugiais, tipą:

 • Jūsų gimimo data
 • Jūsų fizinis adresas
 • Jūsų tėvų, draugų, seserų ar augintinių vardas
 • Tavo vardas
 • Akivaizdūs slaptažodžiai, tokie kaip „slaptažodis“ arba „123456789“

Slaptažodis, kuris bus laikomas labai saugiu, yra tas, kuris atitinka slaptažodžio gaires, kurias aptarsime kitame skyriuje.

9 slaptažodžių naudojimo geriausia praktika, kad jūsų duomenys būtų saugūs

Peržiūrėsime trumpų slaptažodžių geriausios praktikos pavyzdžių sąrašą, kurį visada turėtumėte atsiminti, jei norite sukurti slaptažodį, kuris niekada nebus nulaužtas.

Prieš pradėdami turėtume paminėti, kad norėdami palyginti kai kurių slaptažodžių, kuriuos pateiksime, pavyzdį, naudosime šį internetinį įrankį, kuris įvertina slaptažodžių nulaužimo laikus..

1. Nedarykite savo slaptažodžio žodynu

Jei žodyną naudojate kaip slaptažodį, jį lengviau įsimenate. Tačiau tai taip pat daro didelę tikimybę tapti žodyno atakų auka. Jei nesate tikri, kas yra žodyno užpuolimas, tai yra tada, kai elektroninis kriminalistas bando naudoti trumpą žodžių sąrašą (naminių gyvūnėlių pavardės, populiarūs vardai, TV ir filmų personažai ir kt.), Kad sugadintų slaptažodį, kuriame, jų įsitikinimu, yra žodynas. žodis.

Žinoma, įsilaužėliai įsilaužėliai taip pat galėjo naudoti tikruosius žodynus. Jiems net nereikės rašyti žodžių rankiniu būdu, nes jie galėjo tiesiog parašyti scenarijų, kad tai padarytų už juos.

Mes rekomenduojame tiesiog sugalvoti slaptažodį, kuris nėra tikras žodis. Kuo jis sudėtingesnis ir keistesnis, tuo geriau.

Ne, negarantuojant, kad derindami žodyno žodžius jūsų slaptažodis bus tvirtesnis. Pvz., „Chairchair“ gali būti 10 simbolių slaptažodis, tačiau jį nulaužti užtruks tik 3 mėnesius..

2. Padarykite savo slaptažodį ilgą

Trumpi slaptažodžiai yra lengvai įsimenami, tiesa, tačiau juos taip pat labai lengva nulaužti. Paprastam kibernetiniam nusikaltėliui nulaužti paprastą penkių simbolių slaptažodį gali prireikti tik minutės. Jei rašote iki aštuonių ženklų (standartinė NIST rekomendacija), laikas padidinamas iki vieno dešimtmečio.

Idealiu atveju turėtumėte turėti slaptažodį, kuris yra ilgesnis nei aštuonių simbolių – jei įmanoma, rekomenduojame pereiti per 15 metų.

Jei dėl kokių nors priežasčių jums reikia laikytis trumpo slaptažodžio, darykite tai tik svetainėje, kurioje leidžiama naudoti tarpus. Jei į penkių ženklų slaptažodį įterpiate po vieną kiekvieną raidę / simbolį / skaičių, padidinate nulaužimo laiką nuo vienos minutės iki keturių dešimtmečių..

3. Sumaišykite raides, skaičius ir specialiuosius simbolius / simbolius

Sumaišius raides, skaičius ir simbolius, jūsų slaptažodį žymiai sunkiau ištrinti. Pvz., Jei turėtumėte naudoti slaptažodį, kurį sudaro tik raidės ar skaičiai, nulaužimo įrankiams jį sulaužyti bus daug lengviau..

Galų gale toks slaptažodis kaip „3&* „Gjk2 #“ yra daug sunkiau atspėti ar žiauriai jėga, nei tokį slaptažodį kaip „fhujflto“. Jei naudosime tą patį įrankį, kurį susiejome aukščiau, pamatysime, kad antrasis slaptažodis gali būti nulaužtas maždaug per tris valandas, o pirmasis slaptažodis gali būti nulaužtas maždaug per dešimtmetį.

4. Sumaišykite didžiąsias ir mažąsias raides

Nebijokite atsitiktine tvarka pridėti mažųjų ir mažųjų raidžių. Tai gali būti nepatogiau įvedant slaptažodį klaviatūra ar mobiliajame įrenginyje, tačiau tai daro jūsų slaptažodį saugesnį..

Netikite mumis? Paimkime šiuos slaptažodžius: „sdfghjkl“ ir „SdFgHjKl“. Įtrūkimo įrankiui prireiks maždaug trijų valandų, kad būtų galima sunaikinti pirmąjį slaptažodį, o mėnesį – nulaužti antrąjį. Akivaizdu, kad antrasis galėtų naudoti keletą patobulinimų, kad jis taptų galingesnis, tačiau pavyzdys vis tiek rodo, kad sumaišyti didžiąsias ir mažąsias raides yra gera idėja.

5. Nenaudokite akivaizdžių pakaitalų

Ne, vietoj „namas“ slaptažodžio naudojimas „h0u $ 3“ nepadaro jo labai stipriu. Tiesą sakant, jai užtrukti prireiks tik vienos minutės.

Paprastai reikėtų vengti raidžių pakeitimo panašiais skaičiais, nes netrūks, kol krekingo įrankis įsitrauks į tai, ką darote..

6. Grįžkite kelis žodžius (arba juos visus)

Jei turite reikalauti, kad žodyno žodžiai būtų naudojami kaip slaptažodžiai, bent jau turėtumėte juos pakeisti. Pavyzdžiui, vietoje „dinozaurų“, kuriuos galima nulaužti greičiau nei per sekundę, galite išbandyti „ruasonid“. Žinoma, to nepakanka, nes norint sugriauti slaptažodį vis tiek prireikė penkių valandų nulaužimo įrankio.

Taigi, kartu turėtumėte naudoti kelis atvirkštinius žodžius. Įrašyti visą slaptažodį bus be vargo, tačiau dėl to reikės atsisakyti saugumo. Norėdami gauti geriausius rezultatus, sumaišykite simbolius, skaičius, didžiąsias ir mažąsias raides.

7. Padarykite savo slaptažodį frazės santrumpa

Jei nenorite atsitiktinai maskuoti klaviatūros, kad sugalvotumėte slaptažodį, pabandykite pagalvoti apie įsimenamą frazę – geriausia, ką darydavote gana dažnai. Pvz., Paimkime frazę „Vasarą praleidau Italijoje, kai man buvo 5 metai“.

Norėdami iš to sukurti slaptažodį, tiesiog paimkite pirmąją kiekvieno žodžio raidę. Jums liks „IutsmsiIwIw5“.

Neblogai, tiesa? Tariamai, kad ją sulaužytų, prireikė šešių tūkstančių ar daugiau. Bet jūs galite dar labiau sustiprinti kovą su būsimais slaptažodžių paieškos būdais. Pridėkite vieną ar du tarpo ženklus, simbolius ar skaičius ir jums bus suteiktas dar saugesnis slaptažodis.

8. Jei įmanoma, naudokite tarpus

Ne visos svetainės leis į slaptažodžius įtraukti tarpo ženklus. Bet jei jie tai daro, eik į priekį ir pridėk keletą. Tai daro jūsų slaptažodį ilgesnį, todėl kuo daugiau vietos simbolių įtrauksite, tuo sunkiau įsilaužėjui ar slaptažodžio nulaužimo įrankiui bus lengviau jį sugriauti..

Jei norite, po kiekvienos raidės, skaičiaus ar simbolio galite pridėti tarpo ženklą, tačiau paprastai pakanka pridėti keletą kas kelių raidžių / simbolių / skaičių.

Įrašę ne mažiau kaip du tarpo simbolius į slaptažodį, pvz., „Dinozauras“ (kad jis būtų „din osa ur“), padidinsite laiko, kurio reikia jo nulaužimui, nuo mažiau nei vienos sekundės iki penkių šimtmečių, todėl nenuvertinkite šio patarimo.

9. Apsvarstykite galimybę naudoti slaptažodžių generatorių

Jei turite kelias paskyras ir kiekvienos iš jų slaptažodžio kūrimas yra per didelis darbas, visada galite pabandyti naudoti slaptažodžių generatorių. Tai sukurs jums saugų slaptažodį vietoje, todėl sutaupysite daug laiko.

Tiesiog įsitikinkite, kad naudojate patikimų kompanijų slaptažodžių generatorius. Paskutinis dalykas, kurį norite, yra naudoti kokį nors šešėlinį generatorių, kurį įsilaužėlis sukūrė, kad gautų prieigą prie jūsų paskyrų.

Štai generatorių, kuriuos galite saugiai išbandyti, sąrašas:

 • „1Password’s Generator“
 • „Norton“ slaptažodžio generatorius
 • „LastPass“ slaptažodžių generatorius
 • Stiprus slaptažodžio generatorius
 • MSD paslaugų slaptažodžių generatorius
 • „SafePassword“

Kaip apsaugoti slaptažodžius

Galingas slaptažodis yra puiki pradžia, tačiau to neužtenka, kad duomenys būtų saugūs. Taip pat turite apsaugoti savo slaptažodžius nuo kenkėjiškų programų, žmonių klaidų ir įsilaužėlių. Čia yra keletas patarimų, kurie padės tai padaryti:

1. Nenaudokite to paties slaptažodžio visoms paskyroms

Maždaug 59% interneto vartotojų pakartotinai naudoja tą patį slaptažodį kelioms paslaugoms ir platformoms. Tai patogu, žinoma, tačiau taip pat labai rizikinga. Kodėl? Na, įsivaizduokite, kad kada nors jūsų slaptažodžiai bus pažeisti. Jei taip atsitiks, jūsų sąskaitos bus saugomos įsilaužėlių.

Pvz., Tarkime, kad „Facebook“ paskyroje naudojate tą patį slaptažodį, kurį naudojate „PayPal“ paskyrai. Jei kibernetinis nusikaltėlis kada nors sukompromituos jūsų „Facebook“ slaptažodį, jis gaus tiesioginę prieigą prie pinigų, kuriuos turite „PayPal“..

Kaip „nepatogu“, kaip gali pasirodyti, pabandykite naudoti atskirą slaptažodį kiekvienai savo internetinei paskyrai. Jums tikrai nereikia sugalvoti visiškai skirtingų slaptažodžių, tačiau bent jau įsitikinkite, kad visi slaptažodžiai yra pakankamai skirtingi vienas nuo kito, kad įsilaužėliai negalėtų atspėti likusių, jei jie pakenktų vienam..

2. Naudokite saugos programinę įrangą ir nuolat atnaujinkite ją

Antivirusinė / kovos su kenkėjiškomis programomis programa yra būtina, jei šiais laikais norite saugiai naršyti internete – ypač todėl, kad tokia programinė įranga gali apsaugoti jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų (pvz., Šnipinėjimo programų ir klaviatūrų blokatorių), galinčių pavogti jūsų slaptažodžius..

Tiesiog įsitikinkite, kad vykdote įprastą nuskaitymą (ypač atsisiųsdami naujus failus), visada palaikykite įjungtą žiniatinklio apsaugą ir nuolat atnaujinkite antivirusinę / antimalware programą. Jei praleisite vieną atnaujinimą, galite praleisti svarbius patarimus ir failus, kurie padeda programinei įrangai pastebėti ir kovoti su naujo tipo virusais / kenkėjiškomis programomis..

Yra daugybė antivirusinės / antimalware programinės įrangos tiekėjų, iš kurių galima rinktis, tačiau mūsų rekomendacijos yra „Malwarebytes“ ir ESET.

3. Naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu (arba bet kuriuo metu) naudokite VPN.

Viešas „WiFi“ gali būti patogus, tačiau taip pat labai rizikingas. Daugelis viešųjų tinklų nenaudoja jokio šifravimo, todėl elektroniniams nusikaltėliams (arba beveik visiems) labai lengva įsiklausyti į jūsų internetinius ryšius. Iš esmės tai reiškia, kad jei įvesite savo slaptažodį tinklalapyje naudodamiesi viešuoju „WiFi“, yra tikimybė, kad kažkas jį gali pamatyti.

Taigi, naudodamiesi viešuoju „WiFi“ tinklu, visada turėtumėte naudoti VPN (virtualų privatų tinklą). Paslauga naudos šifravimą, kad apsaugotų visą jūsų interneto srautą ir užtikrins, kad niekas negali jo stebėti, kad pavogtų jūsų slaptažodžius.

Vienintelė alternatyva tam yra jūsų duomenų plano naudojimas. Žinoma, jūs negalite jo naudoti ištisą parą (nebent galite sau leisti), o nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio prijungimas prie mobiliojo interneto prieigos taško namuose nėra per patogus..

„Kodėl aš tai daryčiau, kai galiu tiesiog naudotis savo saugiu„ WiFi “?“

Na, dabartinių „WiFi“ tinklų problema yra ta, kad jų WPA2 saugumo nepakanka norint visiškai apsaugoti jūsų duomenis ir internetinį srautą. Kodėl? Kadangi WPA2 iš tikrųjų yra pažeidžiamas KRACK atakos – kibernetinės atakos, kuri gali ją sugadinti. Ir dar reikės šiek tiek laiko, kol WPA3 taps norma, todėl VPN naudojimas kiekvieną kartą prisijungiant prie interneto yra vienas geriausių būdų apsaugoti savo slaptažodžius..

Ieškote saugaus VPN?

„CactusVPN“ jus uždengė. Mes teikiame aukščiausios klasės saugumo sprendimą kiekvienam, norinčiam apsaugoti savo duomenis (ypač jų slaptažodžius) naršant internete. Mūsų VPN paslauga pasižymi galingu, karinio lygio šifravimu (AES) ir labai saugiais VPN protokolais, tokiais kaip „OpenVPN“, „SSTP“, „SoftEther“ ir „IKEv2“..

Be to, mūsų paslauga veikia keliuose įrenginiuose ir operacinėje sistemoje, todėl visada jausitės saugūs įvesdami slaptažodžius bet kuriame įrenginyje.

4. Nelaikykite savo slaptažodžio (-ų) savo įrenginyje

Gali būti pagunda tiesiog turėti „Word“ failą savo kompiuteryje su visų naudojamų slaptažodžių sąrašu, nes tai patogu. Bet jei tai padarysite, jums bus pavojus tiems slaptažodžiams (ir duomenims, kuriuos jie saugo).

Kodėl? Na, jei įsilaužėlis kada nors turėtų prieigą prie jūsų įrenginio (pavyzdžiui, naudodamas kenkėjiškas programas), jis galės greitai pasiekti minėtą failą ir pavogti visus jūsų slaptažodžius.

Geriau tiesiog saugoti slaptažodžius nuo įrenginio. Idealiu atveju turėtumėte naudoti užrašų knygelę ar panašiai ir ten parašyti slaptažodžius. Baigę būtinai saugokite jį kur nors saugiai savo namuose (netgi tai darytų seifas).

Jei tai skamba kaip per daug vargo, tuomet turėtumėte apsvarstyti mūsų kitą patarimą.

5. Naudokite patikimą slaptažodžio valdymo įrankį

Kalbant apie geriausią slaptažodžių tvarkymo praktiką, slaptažodžio valdymo platforma yra būtina. Iš esmės tai internetinė paslauga, kurioje saugomi ir tvarkomi visi jūsų slaptažodžiai. Jie bus tinkamai užšifruoti, o norint juos pasiekti, jums reikės tik vieno pagrindinio slaptažodžio.

Tikrai daug paprasčiau, nei nešiotis visą slaptažodžių sąrašą.

Slaptažodžio tvarkyklėmis naudotis yra gana paprasta, jos gali būti teikiamos internetinėmis ar debesų paslaugomis, darbalaukio programomis ir net nešiojamaisiais formatais. Jie beveik yra geriausia vieta saugoti slaptažodžius, negaunant brangaus seifo.

Čia pateiktas geriausių slaptažodžių tvarkymo paslaugų sąrašas:

 • Bitwardenas
 • „LessPass“
 • „KeePass“ / „KeePassXC“
 • Pagrindinis slaptažodis
 • PSONO
 • Saugus slaptažodis

6. Naudokite kelių veiksnių autentifikavimą

Daugybė internetinių paslaugų šiais laikais leidžia naudoti tam tikras daugiafaktorių autentifikavimo formas (dažniausiai tai yra dviejų faktorių autentifikavimas), kad apsaugotumėte savo paskyras. Paprasčiau tariant, tai yra papildomas žingsnis, kurį atliksite prisijungę. Įvedę slaptažodį, taip pat turite įvesti kodą, kurį jums siunčia teksto pranešimu arba kurį sugeneruoja jūsų telefono autentifikavimo programa..

Labai rekomenduojame visose paskyrose įjungti dviejų veiksnių autentifikavimą (arba bet kokį kitą daugiafaktorinį autentifikavimą). Tai nėra geriausios slaptažodžio saugos praktikos rūšis, nes tai nėra funkcija, kuri tiesiogiai apsaugo jūsų slaptažodį, tačiau tai puikus būdas apsaugoti jūsų paskyras ir duomenis, jei jūsų slaptažodis kada nors sukompromituotas..

7. Jei įmanoma, naudokite biometrinius duomenis

Jei nesate susipažinę su biometrinių duomenų idėja, tai iš esmės reiškia technologiją, leidžiančią prisijungti prie savo įrenginio nuskaitydami pirštų atspaudus, o ne naudodami slaptažodį. Daugybė nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių pradėjo teikti biometrinių duomenų palaikymą, todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jį naudoti prisijungiant.

Idealiu atveju, jei esate tikrai perpildytose vietose ar keliaujate į užsienį, turėtumėte pasikliauti biometriniais duomenimis, kad tokiose situacijose neatsitiktinai neatskleistumėte savo slaptažodžio..

8. Niekada nesidalykite savo slaptažodžiu

Manote, kad tai yra sveikas protas, tačiau vis dėlto maždaug 95% žmonių dalijasi net šešiais savo slaptažodžiais su kitais žmonėmis – draugais, šeima ar darbo kolegomis..

„Na, kokia to žala? Jūs dalijatės slaptažodžiais su žmonėmis, kuriais pasitikite. “

Tai tiesa, ir mes nesakome, kad jūsų sužadėtinis ar geriausias draugas ketina naudoti jūsų slaptažodį jūsų banko ir „PayPal“ sąskaitoms išvalyti. Tačiau jie gali būti neatsargūs (galų gale mes tik žmonės) ir netyčia įvesti slaptažodį slaptažodžių apsimetimo svetainėje, viešame kompiuteryje ar kenkėjiškų programų užkrėstame įrenginyje.

Jei atsitinka kažkas panašaus, jūsų slaptažodžiai yra tokie pat geri kaip ir visi jūsų paskyros duomenys.

Taigi, nesvarbu, kokia bus jūsų draugų ir šeimos narių sąmokslas, kai atsisakysite su jais dalintis slaptažodžiais, tai vis tiek yra geresnė alternatyva, kai pavogiate finansinę ir asmeninę informaciją dėl paprastos klaidos.

Paraginkite žmones, kurie prašo jūsų pasidalinti savo slaptažodžiais, užregistruoti sąskaitą (ypač jei yra nemokama bandomoji versija). Dalykitės tik tų paskyrų, kurios yra tikrai disponuojamos ar kurių daugiau neketinate naudoti, slaptažodžiais (ir nebendrinkite slaptažodžio, kurį galėtumėte naudoti kitoms paskyroms), nors neturėtumėte daryti taip, kaip mes jau sakėme. ).

9. Reguliariai keiskite savo slaptažodžius

Tik 35% žmonių šiais laikais niekada nekeičia savo slaptažodžių, taigi bent jau skaičiai yra geresni nei prieš kelerius metus. Vis dėlto tai reiškia, kad daugelis žmonių netinkamai saugo savo slaptažodžius.

Taip, mes žinome, kad reguliariai keisdami savo slaptažodžius, be to, turėdami atskirą slaptažodį kiekvienai paskyrai, gali būti labai varginanti. Tačiau tai yra papildomas saugumo žingsnis, kuris dar labiau užtikrina jūsų duomenų saugumą.

Dabar jums nereikia keisti savo slaptažodžių kiekvieną dieną ar savaitę. Kartą per mėnesį turėtų būti gerai arba bent kartą per du tris mėnesius. Ir jums nereikia kiekvieną kartą sugalvoti naujų slaptažodžių nuo nulio – kartais užtenka tik šiek tiek pakoreguoti esamus..

Žinoma, yra akimirkų, kai būtinai reikia pakeisti savo slaptažodžius ir sugalvoti naujus, pradedant nuo nulio, pavyzdžiui:

 • Po to, kai jūsų naudojama paslauga pranešė apie duomenų pažeidimą.
 • Po to, kai naudojote viešą kompiuterį.
 • Kai suteikiate kitam prieigą prie jūsų sąskaitos.
 • Kai yra įrodymų apie neteisėtą prieigą prie bet kurios jūsų sąskaitos.
 • Kai jūsų įrenginyje aptinkama kenkėjiška programa / viruso infekcija.

10. Venkite sukčiavimo el. Laiškų ir pranešimų

Sukčiavimas yra susijęs su elektroniniais nusikaltėliais ir sukčiais, kurie bando jus apgauti, kad atskleisite neskelbtiną asmeninę, finansinę ir įmonės informaciją. Paprastai jie siųs el. Laiškus ar pranešimus, panašu, kad juos siunčia tikra organizacija, įmonė ar asmuo, ir paprašys atskleisti privačius ar įmonės duomenis.

Minėtuose el. Laiškuose ir pranešimuose taip pat gali būti kenksmingų nuorodų, nukreipiančių į sukčiavimo svetaines, kuriose pavogiami jūsų slaptažodžiai, arba kenkėjiškų programų užkrėstų priedų, diegiančių klaviatūros kaupiklius jūsų įrenginyje.

Svarbu apsaugoti slaptažodžius nuo sukčiavimo – nekreipti dėmesio į sukčiavimo pranešimus ir niekada nespustelėkite nuorodų ar neatsiųskite tų pranešimų priedų. Jei atsitiktų sukčiavimo tinklalapyje, niekada neįveskite savo tikrojo slaptažodžio – tiesiog pasinerkite.

Geriausia slaptažodžio naudojimo praktika – esmė

Taigi, kokio tipo slaptažodis būtų laikomas saugiu? Na, be abejo, laikomasi daugumos šių slaptažodžio gairių:

 • Yra daugiau nei aštuoni simboliai (idealiu atveju daugiau nei 15).
 • Sudėtyje yra raidės, skaičiai, simboliai ir tarpai.
 • Maišomos mažosios ir didžiosios raidės.
 • Veikia kaip frazės („WwttN10ya“, reiškiančios „Mes nuvykome į Nyderlandus prieš 10 metų“) akronimas.
 • Jame nėra žodyno žodžių. Jei tai įvyksta, jame yra atvirkščiai žodžiai.
 • Nėra akivaizdžių pakeitimų („0“ vietoj „o“).
 • Sukurtas naudojant saugų, patikimą slaptažodžių generatorių.

Turite ne tik tvirtą slaptažodį, bet ir saugų jį. Geriausi būdai tai padaryti naudojant VPN, kai esate prisijungę, naudodami antivirusines / kovos su kenkėjiškomis programomis programas, kiekvienai paskyrai naudodamiesi skirtingu slaptažodžiu, dažnai keisdami slaptažodžius ir naudodami tinkamas slaptažodžių tvarkymo platformas – tereikia paminėti kelis patarimus..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me