Kas yra dažnių juostos plotis? (Kaip sustabdyti duomenų drebėjimą?) |


Klausiate, kas yra juostos pločio mažinimas? Štai ką mes siekiame paaiškinti šiame 5 minučių straipsnyje.

Kas yra dažnių juostos plotis?

Pralaidumo mažinimas (taip pat žinomas kaip duomenų pašalinimas arba interneto pralaidumas) yra procesas, kurio metu IPT sąmoningai riboja vartotojo pralaidumą, sulėtindamas ryšio ir atsisiuntimo spartą. Tai gali atsitikti bet kuriame jūsų naudojamame įrenginyje.

IPT gali priversti mažinti pralaidumo diapazoną, nes gali stebėti vartotojų srautą internete, efektyviai matydami, ką jie daro internete – ypač jei jie naudojasi giliųjų paketų patikra. Taigi dažnių juostos pločio keitimas paprastai nėra atsitiktinis – jis suplanuotas iš anksto.

Kodėl IPT mažina pralaidumą?

Jie daugiausia tai daro siekdami pelno. Pavyzdžiui, IPT tam tikru dienos metu gali sumažinti vartotojo pralaidumą, kad sumažėtų tinklo perkrovos ir padidėtų paslaugos stabilumas. Paprastai tai atsitinka piko metu internetu, kai paslauga tiesiog negali aptarnauti daug žmonių.

Tačiau jie ne visada tai daro norėdami patobulinti savo paslaugas, bet ir sumažindami apdorojamų duomenų kiekį užtikrindami, kad jiems nereikės pirkti greitesnės įrangos, norint valdyti didesnį interneto srautą..

Be to, IPT taip pat gali sumažinti jūsų pralaidumą, kai pastebėsite, kad naudojate didelį kiekį duomenų tam tikrai internetinei veiklai, pavyzdžiui, žaidimams, failų atsisiuntimui ar turinio srautiniam perdavimui, pvz..

Jie tai daro bandydami „įtikinti“ jus arba įsigyti didesnio tarifo abonementą, arba didesnį, brangesnį duomenų planą. Tai ypač nutinka, jei IPT savo sutartyje nustato „sąžiningo naudojimo politiką“, kurioje nurodoma, kad kiekvienas vartotojas turi tam tikrą kiekį duomenų, skiriamų jiems kas mėnesį..

IPT taip pat gali sumažinti jūsų pralaidumą, jei mato, kad atsisiunčiate P2P failus, tačiau paprastai tai atsitinka šalyse, kur kankinimas yra jautri tema..

Ar jūsų IPT tirpa jūsų duomenis?

Juostos pralaidumą ne visada lengva aptikti. Jei įtariate, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas tai daro, pateikiame keletą būdų patikrinti:

  • Kiekvieną dieną pabandykite naudoti tokį įrankį kaip „SpeedTest“, geriausia – visą mėnesį. Jei jūsų interneto greitis staiga sumažėja artėjant mėnesio pabaigai arba tam tikru dienos metu (greičiausiai tai būtų piko laikas), labai tikėtina, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas sumažina pralaidumą.
  • Išbandykite FAST greičio testą. Jį sukūrė „Netflix“, kad padėtų vartotojams išsiaiškinti, ar jų interneto paslaugų teikėjai mažina pralaidumą. Tiesiog palyginkite rezultatus su standartiniais „SpeedTest“ rezultatais ir patikrinkite, ar „Netflix“ greičiai yra mažesni. Jei jie yra, tai yra ženklas, kad jūsų IPT išstumia „Netflix“. Jei jie tai padarys, gana saugu manyti, kad jie gali suaktyvinti bet kurią kitą transliacijos paslaugą, kuria naudojatės „per daug“.
  • Taip pat galite išbandyti interneto sveikatos testą, kuris patikrina, ar sujungimo taškuose nėra pralaidumo. Jei jūs jų nepažįstate, jie iš esmės yra maršrutai, kuriuos eina jūsų internetinis srautas prisijungiant prie interneto (pvz., IPT tinklai). Įrankis, kurį susiejome, patikrina, ar skirtinguose sujungimo taškuose kyla problemų. Jei vieno bandymo rezultatai yra menki, greičiausiai susidursite su pralaidumo mažinimu.
  • Galiausiai, jūs visada galite tiesiog paklausti savo interneto paslaugų teikėjo klientų palaikymo tarnybos, ar pralaidumo diapazono mažinimas yra taikomas jūsų paskyrai. Mes nesakome, kad visą laiką gausite aiškų atsakymą, tačiau jiems gali kilti problemų pasakyti, ar jūsų sutartyje yra „sąžiningo naudojimo politika“.

Kaip apeiti IPT pralaidumo mažinimą

Jei esate tikri, kad IPT mažina pralaidumą, pabandykite pasikalbėti su jų klientų palaikymo tarnyba ir išsiaiškinti, ar jie gali nustoti tai daryti, nors tai nėra labai realus sprendimas. Galėtumėte planuoti savo interneto naudojimą piko metu, tačiau tai yra nepatogu.

Arba galite pakeisti IPT, tačiau tai labai vargina ir neturite jokių garantijų, kad naujasis IPT nepadarys to paties.

Arba galite tiesiog padaryti nesudėtingą darbą ir užšifruoti internetinį srautą. Tokiu būdu mažiau svarbu, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas galėtų sumažinti pralaidumą, nes jie negalės matyti, ką darote internete. Daugiausia, jie pamatys daug įžūlumo.

„Tor“ (svogūnų maršrutizatorius)

„Tor“ yra anonimiškumo tinklas, kurio tikslas yra užšifruoti ir anonimizuoti jūsų internetinį srautą (tam tikru mastu, žinoma), paskirstant jį tarp skirtingų relių.

Nors tai yra veiksmingas įrankis, jis turi vieną svarbų pranašumą – išėjimo relė (paskutinė relė, kurią praėjo jūsų eismas) paprastai nenaudoja šifravimo. Nors jūsų IPT gali nematyti jūsų srauto tokiu būdu, relės veikiančio asmens IPT parodys. Jei jie nuspręs sumažinti relės pralaidumą, turėsite susitaikyti su mažesniu greičiu.

VPN (virtualus privatus tinklas)

VPT yra paslauga, padedanti apsaugoti jūsų internetinį privatumą ir apsaugoti interneto ryšį. Skirtingai nuo „Tor“, VPN užkoduoja visą jūsų ryšį – IPT negali stebėti visko, kas vyksta tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio..

Be to, VPT užmaskuoja jūsų IP adresą ir pakeičia jį paties paties VPN serverio IP, todėl IPT bus sunkiau susieti jūsų internetinius įpročius su jūsų IP adresu..

Kova su „CactusVPN“ pralaidžiu juostos pločiu!

Jei jums reikia patikimo VPN, mes jus aprūpinsime. „CactusVPN“ siūlo aukštos kokybės AES šifravimą, kuris gali apsaugoti jūsų interneto srautą ir duomenis nuo bet kokių IPT trukdžių. Jie nebegalės sutrumpinti jūsų pralaidumo, nes nežino, kokius failus atsisiunčiate ar kokį turinį srautuojate..

Be to, mūsų spartieji serveriai pasikliauja bendromis IP technologijomis ir mes vykdome griežtą neprisijungimo politiką, tai reiškia, kad net mes nežinome, ką veikiate internete, kai naudojate „CactusVPN“..

Nesijaudinkite – mūsų tarnyboje yra įmontuotas „Killswitch“, todėl srautas nebus paveiktas jūsų IPT, net jei susidursite su ryšio problemomis.

Nesivaržykite peržiūrėti „CactusVPN“ programų ir sužinoti, kuri iš jų yra geriausia jūsų įrenginiui. Jei kils abejonių, mielai sužinosite, kad mes siūlome nemokamą 24 valandų mūsų paslaugos bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Išvada

Nors kartais gali būti suprantama, kodėl IPT stebi vartotojų internetinę veiklą, tiesiog per sunku nepastebėti, kiek tai yra privatumo pažeidimas. Jau nekalbant apie tai, kad IPT gali laisvai valdyti jūsų pralaidumą, ir jie gali tai atlikti bet kada, kai nori.

Laimei, VPN gali jums padėti, nes jūsų IPT beveik neįmanoma išlaikyti jūsų internetinio srauto ir duomenų skirtukų. Naudodamas VPN, jūsų interneto paslaugų teikėjas negalės patikrinti duomenų, keliaujančių iš jūsų kompiuterio, todėl jie negalės jų valdyti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me