Kas yra PFS (tobulas pirmyn paslaptis)? |


Kas yra PFS?

PFS reiškia tobulą priekinę paslaptį, ji taip pat vadinama tiesiog priekine paslaptimi (FS). Tai yra šifravimo stilius, besisukantis aplink laikiną asmeninį raktą (raktą, naudojamą užšifruotiems duomenims iššifruoti), kuris kiekvienos sesijos metu sukuriamas VPN kliento ir VPN serverio ryšiuose..

Kaip veikia PFS?

Iš esmės PFS šifravimas sugeneruoja unikalų sesijos raktą kiekvienai vartotojo inicijuotai komunikacijos sesijai tarp kliento ir serverio. Jei dėl kokių nors priežasčių bus pažeistas seanso raktas, kitų komunikacijos sesijų duomenys bus saugūs. Panaudojus sugeneruotą raktą jis dingsta, todėl jo nebegali pažeisti.

Be to, PFS šifravimo raktus netgi galima atnaujinti per vieną komunikacijos sesiją, taip sumažinant duomenų, kuriuos gali pavogti elektroninis kriminalinis nusikaltimas, pavojų laikinajam privačiam raktui, kiekį..

Palyginus su „Perfect Forward Secrecy“, įprastu šifravimu klientas paprastai naudoja tą patį privatųjį raktą visoms kliento-serverio sesijoms. Iš esmės tai reiškia, kad yra „pagrindinis raktas“, kuris gali būti naudojamas iššifruoti visą srautą. Jei šis raktas bus pažeistas, bus pažeisti ir visi duomenys, rasti visose komunikacijos sesijose tarp kliento ir serverio..

Turint tobulą pirmyn paslaptį, tokio „pagrindinio rakto“ nėra.

Paprastai PFS šifravimas gali naudoti šiuos pagrindinius sutarčių protokolus:

 • DHE-RSA
 • DHE-DSA
 • ECDHE-RSA
 • ECDHE-ECDSA
 • ECDH

Kas yra PFS VPN technologijoje?

„O kaip PFS VPN kliento ir serverio ryšiuose? Kaip tai veikia? “

Na, tai beveik veikia taip pat, kaip įprastas PFS šifravimas. Tačiau svarbiausia paminėti, kad tiek VPN klientas, tiek VPN serveris turi turėti PFS palaikančias sąsajas. Priešingu atveju „Perfect Forward Secrecy“ neveiks.

Be to, VPN lygiu PFS įvyksta „paspaudimo“ etape (kai serveris ir klientas yra autentifikuoti ir keičiasi raktais) ir tuneliavimo procese (iš esmės, VPN ryšys)..

Be to, taip pat reikėtų pažymėti, kad PFS paprastai naudojamas su tam tikrais specifiniais VPN protokolais, tokiais kaip:

 • „OpenVPN“
 • „SoftEther“
 • L2TP / IPSec
 • „IKEv2“ / „IPSec“
 • SSTP
 • Laidininkas

Atminkite, kad PFS paprastai neįjungiama pagal numatytuosius nustatymus. Taigi, jei jūs ieškote tobulo persiuntimo slaptumo VPN, geriausia pasirinkti tiekėją, kuris aiškiai parodo, kad jų tarnyba pagal numatytuosius nustatymus naudoja PFS šifravimą tam tikruose protokoluose..

Kaip svarbu yra slapta paslaptis?

PFS sauga yra gana vertinga, nes ji prideda papildomą apsaugos lygmenį, užtikrinant, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų dar saugesni internete. Tai nereiškia, kad įprastas šifravimas negali gerai apsaugoti jūsų duomenų (jei naudojami stiprūs šifrai ir VPN protokolai), tačiau niekada nepakenks imtis papildomų saugumo priemonių.

Šifravimo algoritmai

Be to, pagalvokite apie tai, kad vienas privatus raktas veikia kaip „pagrindinis raktas“ visam jūsų internetiniam srautui, ir tai gali būti išnaudojama. Ir tai nėra spėlionė, nes NSA pasinaudojo ta silpnybe vertingiems duomenims anksčiau rinkti.

Be to, reikia įvertinti ir „Heartbleed“ pažeidžiamumą. Iš esmės tai buvo „OpenSSL“ (SSL ir TLS protokolų atvirojo kodo įgyvendinimas) dar 2012 m. Rasta klaida, kuri gali sukelti duomenų nutekėjimą iki 64 kilobaitų. Na, puikus duomenų perdavimo slaptumas yra geriausias būdas apsaugoti savo duomenis nuo širdies plakimo.

Atsižvelgiant į visa tai, akivaizdu, kad PFS suteikia galimybę mėgautis žymiai saugesniu VPN ryšiu. Be to, dėl PFS šifravimo tikėtina, kad kibernetiniai nusikaltėliai žymiai mažiau taikosi į VPN serverį ar klientą, nes visos pastangos, kurių reikia tai padaryti, nebus vertos to, nes jie tiesiog gaus prieigą prie labai ribotos informacijos.

Ar yra kokių nors trūkumų naudojant PFS naudojant VPN technologiją??

Na, verta paminėti, kad „Perfect Forward Secrecy“ gali prireikti daugiau apdorojimo galios, tai reiškia, kad VPN ryšiui užmegzti gali prireikti šiek tiek daugiau laiko. Žinoma, negarantuojama, kad tai įvyks visą laiką, ir jei jūsų įrenginyje yra daugiau nei pakankamai apdorojimo galios, galbūt net nepastebėsite vėlavimo.

Vis dėlto, palyginti su labai saugiais PFS VPN naudojimo pranašumais, visiškai akivaizdu, kad galimas VPN prisijungimo proceso atidėliojimas nėra toks blogas kaip kompromisas..

Reikia saugesnio, geresnio internetinio naršymo PFS VPN?

Jūsų saugumas ir privatumas visada yra svarbiausias „CactusVPN“, todėl mes pagal nutylėjimą naudojame „Perfect Forward Secrecy“ savo „OpenVPN“ ir „SoftEther“ VPN protokoluose (kurie, beje, yra ypač saugūs šifravimo protokolai)..

Be to, mes taip pat laikomės griežtos principo „neprisijungti“, tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis, kad laikysimės informacijos apie tai, ką darote internete..

Mūsų siūlomi PFS saugumas ir ypač saugūs VPN protokolai labai gerai derinami su mūsų aukščiausio lygio VPN šifravimu. Pradedantiesiems mes naudojame labai saugius šifrus, tokius kaip AES-256 ir „RSA-2048“ rankų paspaudimų šifravimą.

Be to, turėtume paminėti, kad mūsų tarnyba naudoja ECDH raktų mainų protokolą ir patikimą autentifikavimo šifravimą (SHA-256, SHA-384 ir SHA-512)..

Išbandykite mūsų paslaugą nemokamai

Norite įsitikinti, kad mūsų paslauga gali patenkinti visus jūsų poreikius prieš prisiimant įsipareigojimą? Jokių problemų – prieš pasirinkdami prenumeratos planą, galite nemokamai išbandyti „CactusVPN“ 24 valandas.

Ir net jei pasirinksite vieną, jums vis tiek bus taikoma mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei kas nors nutiks ne taip.

Esmė

Taigi, kas yra PFS? Na, paprasčiau tariant, tai yra šifravimo funkcija, užtikrinanti, kad kiekvienai jūsų inicijuotai VPN kliento ir VPN serverio sesijai būtų sugeneruotas naujas unikalus privatus raktas (iššifravimo raktas), o ne paprastai turint vieną privatų raktą. visos tavo sesijos.

Tokiu būdu jūsų asmeniniai duomenys ir internetinis srautas yra geriau apsaugoti, nes nėra jokios galimybės, kad elektroninis kriminalistas galėtų pasiekti visus jūsų duomenis, jei jiems kažkaip pavyktų sugadinti privatų raktą. Naudodamiesi PFS, jie galės iššifruoti tik mažytę informacijos dalį, palyginti su visu srautu, o ši informacija jiems paprastai bus nenaudinga..

Daugelis VPT teikėjų siūlo PFS šifravimą, tačiau geriausia pasirinkti tiekėją, kuris aiškiai parodytų, kad jie naudoja PFS pagal numatytuosius nustatymus savo VPN protokoluose..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me