Kas yra „SoftEther“? (Visas vadovas) |


Bet kas iš tikrųjų yra „SoftEther“? Ir kas daro jį tokiu ypatingu, palyginti su kitais protokolais?

Na, čia yra viskas, ką reikia žinoti:

Kas yra „SoftEther“?

„SoftEther“ yra nemokama atvirojo kodo VPN programinė įranga, sukurta kaip magistro darbo tyrimo dalis Tsukubos universitete. „SoftEther“ buvo visiškai išleista 2014 m., Todėl tai buvo vienas iš naujausių protokolų.

Kai kalbame apie „SoftEther“, svarbu atskirti „SoftEther“ protokolą nuo „SoftEther“ VPN serverio:

 • „SoftEther“ VPN protokolas – Protokolas naudojamas saugiam ryšiui tarp kliento ir serverio. Tai gana greita ir saugu.
 • „SoftEther“ VPN serveris – Serverio programinė įranga palaiko kelių VPN protokolų, tokių kaip SoftEther, OpenVPN, IPSec, L2TP / IPSec ir SSTP, naudojimą..

Kaip veikia „SoftEther“ VPN protokolas?

„SoftEther“ VPN protokolas yra atsakingas už ryšių tarp VPN kliento ir VPN serverio apsaugą. Tai iš esmės sukuria užšifruotą tunelį tarp dviejų, užtikrinant, kad niekas negalėtų stebėti jokios informacijos, kuri praeina per tą tunelį..

Bendra techninė informacija apie „SoftEther“

 • „SoftEther“ palaiko tiek komunikaciją tarp kliento ir serverio, tiek tarp svetainės (per „SoftEther Bridge“).
 • „SoftEther“ palaiko giluminio patikrinimo paketų registravimo funkciją.
 • Protokolas naudoja SSL-VPN tuneliavimą per HTTPS, kad aplenktų ugniasienes.
 • „SoftEther“ nereikalauja jokio statinio ar fiksuoto IP adreso, nes jame yra įdėtos dinaminės DNS ir NAT perėjimo funkcijos..
 • „SoftEther“ palaiko galingą šifravimą, pavyzdžiui, AES-256 ir RSA-4096.
 • „SoftEther“ VPN protokolo pralaidumas matuojamas maždaug 1 Gbps klasės didelės spartos greičiu.
 • „SoftEther“ taip pat gali palaikyti senus „OpenVPN“ klientus, naudodamas „OpenVPN“ klono funkciją.
 • Visus parametrus galima sukonfigūruoti naudojant GUI.
 • „SoftEther“ palaiko RSA sertifikato autentifikavimą ir IPv4 / IPv6 dvigubą krovimą.

Kaip naudotis „SoftEther“

„SoftEther“ VPN protokolą naudoti gana paprasta, tačiau kadangi tai yra programinės įrangos sprendimas, pirmiausia turėsite įdiegti „SoftEther“ VPN klientą savo įrenginyje. Paprastai taip nutinka, net jei jau turite VPN paslaugos prenumeratą.

Pažiūrėsime, kaip naudoti „SoftEther“ sistemoje „Windows“, tačiau sąrankos procesas yra gana panašus ir kitose platformose.

Taigi, čia yra pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti apie „SoftEther“ naudojimą:

Pirmiausia įdiegiate klientą

Norėdami gauti „SoftEther“ VPN klientą, tiesiog eikite į „Atsisiuntimų“ puslapį „SoftEther“ svetainėje. Atsisiuntę diegimo programą, tiesiog paleiskite ją ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

Paprašius pasirinkti tarp „SoftEther VPN Client“ ir „SoftEther VPN Client Manager“ (tik „Admin Tools“), pasirinkite pirmąją parinktį. Taip pat turėtumėte žinoti, kad visas „SoftEther VPN Client“ vardas yra „SoftEther VPN Client Manager“.

Kai būsite paraginti, galite pasirinkti kitą diegimo katalogą arba tiesiog naudokitės numatytuoju. Įdiegę programą, galite paleisti „SoftEther VPN Client Manager“.

Kitas, jūs nustatysite ryšį

Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite „Pridėti VPN ryšį“ „SoftEther“ VPN kliento tvarkytuvėje. Pastebėsite, kad jūsų paklaus, ar norite sukonfigūruoti virtualiojo tinklo adapterį. Adapteris reikalingas VPN ryšiui, todėl spustelėkite „Taip“, kad tęstumėte procesą.

Kai adapteris bus vietoje, dar kartą spustelėkite „Pridėti VPN ryšį“. Šiuo metu jus pasitiks savybių lentelė, kurią turėsite užpildyti informacija, kurią jums pateikė jūsų VPN teikėjas:

 • Pagrindinio kompiuterio vardas – serverio, prie kurio norite prisijungti, IP adresas.
 • Prievado numeris – Uostas, kurį naudosite. „SoftEther“ atveju tai paprastai yra 443, tačiau jūsų VPN teikėjas gali pasiūlyti ir kitas parinktis.
 • Virtualiojo centro pavadinimas – Paprastai tai yra VPN teikėjo paslaugos pavadinimas, tačiau laukas ne visada yra privalomas.
 • Auth tipas – Autentifikavimo tipas, naudojamas prisijungimui. Paprastai jūsų paslaugų teikėjas rekomenduos, kurią parinktį pasirinkti.
 • Vartotojo vardas – Vartotojo vardas, kurį naudojate savo VPN abonementui.
 • Slaptažodis – Slaptažodis, kurį naudojate savo VPN abonementui.

Kalbant apie lauką „Setting Name“, tai iš esmės yra VPN ryšio pavadinimas. Nesivaržykite rašyti bet ko. Be to, kalbant apie „Tarpinio serverio tipo“ parinktį, geriausia tiesiog naudoti numatytąjį nustatymą – tiesioginį TCP / IP ryšį (be tarpinio serverio). Kalbant apie „Išplėstinius nustatymus“, apie juos reikia daug diskutuoti. Tai yra lengviau, jei tik patikrintumėte informaciją oficialioje „SoftEther“ svetainėje apie šias parinktis..

Kai viskas bus padaryta, tiesiog spustelėkite „Gerai“ ir naujas VPN ryšys bus įtrauktas į „SoftEther“ VPN klientų tvarkyklės sąrašą. Norėdami jį paleisti, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jungtį ir pasirinkite „Prijungti“. Kai norite atsijungti, atlikite tą patį veiksmą ir spustelėkite „Atsijungti“.

Papildomos funkcijos, kurias galite naudoti

„SoftEther“ VPN kliento tvarkyklė turi gana daug funkcijų, kurias galite naudoti norėdami patobulinti savo patirtį:

 • Paprastas režimas / normalus režimas – „SoftEther“ VPN kliento tvarkyklė veikia įprastu režimu pagal numatytuosius nustatymus, tačiau galite pereiti į paprastą režimą, jei dar esate naujokas ar tiesiog norite, kad sąsaja būtų dar labiau supaprastinta..
 • Skaidraus lango funkcija – Ši parinktis leidžia pasirinkti norimą skaidrumo lygį VPN kliento languose. Atminkite, kad skaidrumo lygis negali būti mažesnis nei 20%.
 • Interneto ryšio palaikymo funkcija – Tai yra naudinga funkcija, jei norite, kad „SoftEther“ klientas palaikytų VPN ryšį, panašų į „SoftEther“ VPN serverio ryšį..
 • Balso gido funkcija – madinga priemonė, galinti paaiškinti procesą balso vadovu arba perskaityti pranešimą. Norėdami ją įjungti, atidarę „Voice“ klientų tvarkytuvėje pasirinkite „Normal Voice Guide“.

Ryšio pralaidumo bandymas

„SoftEther“ turi tinklo srauto greičio tikrinimo įrankį, kurį galite naudoti norėdami stebėti, ar gerai veikia jūsų VPN ryšys. Norėdami jį naudoti „SoftEther VPN Client Manager“, spustelėkite kliento meniu „Įrankis“ ir pasirinkite „Tinklo srauto greičio bandymo įrankis“.

Jei norėtumėte daugiau informacijos apie tai, kaip išbandyti VPN ryšį, nedvejodami perskaitykite mūsų vadovą šia tema. Ir jei norėtumėte daugiau sužinoti apie „SoftEther“ greičio tikrinimo įrankį (tolesnės konfigūracijos ir atsargumo priemonės), spustelėkite šią nuorodą.

Kita naudinga informacija

Jei norėtumėte išsamesnės informacijos apie „SoftEther“ VPN klientą ir kaip veikia ryšys, patikrinkite šią nuorodą. Taip pat yra vadovas, jei norite sužinoti daugiau apie „SoftEther“ VPN protokolą.

Ar saugu naudoti „SoftEther“ VPN?

Trumpas atsakymas – taip, tikrai.

„SoftEther“ šifravimas ir sauga yra labai patikimi, ir tai puikus protokolas, naudojamas naudoti kai reikia apsaugoti internetinius duomenis ir srautą..

Štai tik keli dalykai, dėl kurių „SoftEther“ tampa tokiu saugiu VPN protokolu:

 • Protokolas užprogramuotas taip, kad jis galėtų užkirsti kelią „Žmogaus viduryje“ išpuoliams.
 • „SoftEther VPN“ šifravimo, dešifravimo ir autentifikavimo procesai yra pagrįsti „OpenSSL“ – gerai žinoma atvirojo kodo programinės įrangos biblioteka..
 • „SoftEther“ siūlo daugybę šifravimo šifrų, tokių kaip AES, RC4, DES, Triple-DES, SHA ir MDS.
 • „SoftEther“ siūlo daugybę variantų, kaip vartotojo autentifikavimą kaip papildomą saugos lygmenį.
 • „SoftEther“ VPN protokolas vartotojams suteikia prieigą prie paketų filtravimo ir saugos politikos parinkčių, kad kenksmingi paketai liktų nuošalyje.

Vis dėlto turėtume jums pranešti, kad 2018 m. Pradžioje buvo atliktas 80 valandų „SoftEther“ saugumo auditas, kuriame teigiama, kad protokolas turi 11 saugumo spragų. Tačiau informacija nėra labai išsami ir aiški dėl to, su kokiomis saugumo problemomis gali susidurti vartotojai, ir gana saugu manyti, kad šios problemos jau seniai ištaisytos. Čia yra nuoroda, jei norite pažvelgti.

Ar „SoftEther“ VPN protokolas yra greitas?

Taip, „SoftEther“ siūlo greitą internetinį greitį. Anot protokolo žmonių, jis buvo užprogramuotas atsižvelgiant į aukštą našumą ir pralaidumą. Pagal šiuos rezultatus „SoftEther“ yra greitesnis nei „OpenVPN“ ir „PPTP“ ir yra pajėgus iki 900 Mbps pralaidumu.

Panašu, kad buvo pasiektas didelis „SoftEther“ greitis, nes kūrėjai sutelkė dėmesį į atminties kopijų skaičiaus mažinimą kiekviename VPN paketų apdorojimo cikle (nes didelis skaičius gali sumažinti greitį).

Be to, „SoftEther“ naudoja srautinio tuneliavimo mechanizmą, kad išvengtų „MTU (maksimalaus perdavimo vieneto) problemos“, apie kurią galite daugiau perskaityti puslapyje, kurį susiejome aukščiau.

„SoftEther“ VPN pranašumai ir trūkumai

Privalumai

 • „SoftEther“ jungtys yra ypač saugios.
 • „SoftEther“ veikia keliose platformose ir yra gana lengvai nustatoma.
 • Nepaisant aukšto „SoftEther“ saugumo lygio, protokolas yra stebėtinai greitas.
 • „SoftEther“ yra atvirojo kodo (todėl labai patikimas) ir juo taip pat galima laisvai naudotis.
 • Kadangi „SoftEther“ naudoja 443 prievadą, jo negalima lengvai užblokuoti naudojant užkardą.

Trūkumai

 • Ne daug VPT teikėjų siūlo prieigą prie šio protokolo.
 • Nors jis pasirodė dar 2014 m., Jis vis dar laikomas palyginti nauju protokolu.
 • „SoftEther“ nėra savaime palaikoma operacinėse sistemose ir įrenginiuose. Taip pat gali tekti įdiegti papildomą programinę įrangą, net jei naudojate protokolą iš VPN teikėjo.

Kas yra „SoftEther“ VPN?

„SoftEther“ VPN yra paslauga, kurią siūlo trečiųjų šalių VPT tiekėjai. Iš esmės tai yra VPN paslauga, kuriai naudojamas „SoftEther“ protokolas. Kai kuriems teikėjams turite įdiegti papildomą programinę įrangą iš „SoftEther“, o kiti teikėjai integruoja protokolą į savo klientus, tai reiškia, kad jums nereikia nieko daugiau daryti.

Šiuo metu nėra daug VPT teikėjų, siūlančių prieigą prie „SoftEther“ VPN protokolo. Vis dėlto tuo atveju, jei jus domina toks teikėjas, turėtume paminėti, kad „SoftEther“ yra prieinamas ir mūsų VPN serveriuose – kartu su daugeliu kitų protokolų.

Ieškote „SoftEther“ VPN, kad apsaugotumėte savo ryšius?

Mes turime jūsų nugarą – „CactusVPN“ suteikia lengvą ir saugią prieigą prie „SoftEther“ jungčių. Ir jūs galite mėgautis didžiausiu privatumu ir saugumu, nes mes neregistruojame jokių jūsų duomenų, o mūsų ryšiai naudoja karinio lygio šifrus.

Be to, jūs esate ne tik „SoftEther“. Nors tai puikus VPN protokolas, suprantame, kad galbūt norėsite išbandyti ir kitas parinktis. Štai kodėl mes taip pat siūlome prieigą prie: „OpenVPN“ (tiek TCP, tiek UDP), SSTP, L2TP / IPSec, IKEv2 / IPSec, PPTP

Jums bus malonu žinoti, kad mūsų VPN programas labai lengva nustatyti ir jos veikia daugelyje platformų: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“ ir „Amazon Fire TV“..

„Test-Drive CactusVPN“ nemokamai

Jums nereikia iš karto pasirinkti prenumeratos. Pirmiausia 24 valandas galite išbandyti mūsų VPN paslaugas nemokamai, kad patikrintumėte, ar jos atitinka visus jūsų poreikius. Nesijaudinkite – jums nereikia nurodyti jokios kreditinės kortelės informacijos.

Ir čia yra geriausia dalis – tapę „CactusVPN“ vartotoju vis tiek suteiksime jums 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei kiltų problemų.

„SoftEther“ VPN protokolas, palyginti su kitais VPN protokolais

Norite sužinoti, kaip „SoftEther“ palyginti su kitais VPN protokolais, kurie yra prieinami internetiniams vartotojams? Čia yra visko, ką reikia žinoti, apžvalga:

„SoftEther“ ir „OpenVPN“

„SoftEther“ dažnai lyginamas su „OpenVPN“, kai kalbama apie saugumą – ir dėl geros priežasties. Protokolas gali pasiūlyti vartotojams tokio paties lygio šifravimą ir duomenų apsaugą, kurią gali suteikti „OpenVPN“ (256 bitų apsauga, AES šifras, OpenSSL, SSL 3.0). Be to, „OpenVPN“ yra atvirojo kodo, kaip ir „SoftEther“, todėl jie abu yra labai patikimi. Vienintelis būdas, kuriuo „OpenVPN“ yra geresnis šiuo atžvilgiu, yra tai, kad jis yra senesnis nei „SoftEther“, taigi, taip sakant, „turi daugiau patirties su diržu“.

Kalbant apie greitį, vis dėlto „SoftEther“ turi viršų. Anot žmonių, esančių už „SoftEther“, protokolas yra 13 kartų greitesnis nei „OpenVPN“. „SoftEther“ pralaidumas iš tikrųjų siekia iki 900 Mbps, o „OpenVPN“ pralaidumas siekia maždaug 100 Mbps ar mažiau. Be to, „SoftEther“ siūlo tokias funkcijas, kurių nėra „OpenVPN“, tokias kaip:

 • Paketų filtravimas
 • Virtuali DHCP funkcija
 • Kelių nuomininkų parama
 • NAT perėjimo funkcionalumas
 • Konfigūruoti failo rašymą
 • Išmaniųjų kortelių ir USB žetonų palaikymas

Taip pat verta paminėti, kad nors ir „SoftEther“, ir „OpenVPN“ leidžia vartotojams paleisti savo serverius, tik „SoftEther“ VPN serveris palaiko įvairius protokolus, tokius kaip „SoftEther“, SSTP, L2TP / IPSec, IPSec ir patį „OpenVPN“. Kita vertus, „OpenVPN“ serveris gali paleisti tik pasirinktinį „OpenVPN“ protokolą.

Kalbant apie kelių platformų suderinamumą, tiek „SoftEther“, tiek „OpenVPN“ gali būti konfigūruojami tose pačiose platformose. Tačiau „SoftEther“ dažnai pareikalaus įdiegti papildomą programinę įrangą – net ir naudojant ją VPN teikėjo serveriuose. Tačiau „SoftEther“ taip pat palyginti lengviau nustatyti nei „OpenVPN“. Ir nors mes svarstome šią temą, nedaug VPT tiekėjų siūlo „SoftEther“ VPN protokolą (greičiausiai dėl to, koks jis „jaunas“), tuo tarpu jūs galite lengvai rasti daugybę paslaugų teikėjų, siūlančių prieigą prie „OpenVPN“ ryšių..

Apskritai, abu VPN protokolai yra labai padorūs, tačiau jei norėtumėte mėgautis visomis „OpenVPN“ siūlomomis (ir dar daugiau) saugumo priemonėmis kartu su greitu greičiu, rekomenduojame pasirinkti „SoftEther“. Jei norite sužinoti daugiau apie „OpenVPN“ protokolą, spustelėkite šią nuorodą.

„SoftEther“ ir „PPTP“

Saugumo požiūriu „SoftEther“ yra aiškus nugalėtojas. Jis ne tik palaiko 256 bitų šifravimą ir kelis šifrus, bet ir pats PPTP šifravimas (MPPE) nėra patikimas, nes yra pažeidžiamas daugelio išnaudojimų..

Be to, PPTP galima lengvai užblokuoti naudojant užkardą (ypač NAT užkardą). Kita vertus, „SoftEther“ naudoja prievadą 443 (HTTPS srauto prievadas), todėl jo beveik neįmanoma užblokuoti. Be to, „SoftEther“ gali nešti bet kokio tipo paketus, o PPTP yra apribotas tik IPv4 paketais. Taip pat yra problema, kad PPTP yra uždarojo kodo ir, atrodo, NSA nulaužė.

Vienas pagrindinių dalykų, dėl kurių PPTP tampa toks populiarus, nepaisant jo saugumo trūkumų, yra tai, kaip spartus yra protokolas. Nuostabu, kad „SoftEther“ iš tikrųjų yra greitesnis nei PPTP (keturis kartus greitesnis), net jei siūlo tokį stiprų šifravimo lygį.

Beveik vienintelis būdas, kaip PPTP yra geresnis nei „SoftEther“, yra susijęs su sąrankos procesu ir galimybe naudotis įvairiomis platformomis. Tai nereiškia, kad „SoftEther“ neveikia tiek platformų, kaip PPTP, tačiau protokolas nėra į jas integruotas. Pvz., Vos keliais paspaudimais galite lengvai sukonfigūruoti PPTP ryšį „Windows 7“, o norint nustatyti „SoftEther“ ryšį reikia šiek tiek daugiau darbo.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad ateityje naujesnės operacinės sistemos ir įrenginiai nebegalės palaikyti PPTP. „macOS“ ir „iOS“ jau nebetenka vietinio PPTP palaikymo, nes „macOS Sierra“ ir „iOS 10“ (greičiausiai dėl jo saugumo stokos), o kažkas panašaus gali nutikti ir su kitomis platformomis.

Norite sužinoti daugiau apie PPTP? Peržiūrėkite mūsų išsamų straipsnį apie tai.

„SoftEther“ ir „L2TP / IPSec“

Pradedantiesiems, abu protokolai palaiko 256 bitų šifravimą ir galingus šifrus, tačiau „SoftEther“ sauga yra daug geresnė, nes ji taip pat naudoja SSL 3.0 ir atvirojo kodo, todėl yra patikimesnis protokolas. Taip pat turėtumėte žinoti, kad Edwardas Snowdenas anksčiau teigė, kad NSA sąmoningai silpnino „L2TP / IPSec“, tačiau nėra aiškių įrodymų, kurie parodytų, kokie teisėti šie teiginiai dar yra.

Kalbant apie stabilumą, „SoftEther“ kainuoja geriau, nes gali naudoti 443 prievadą. Kadangi L2TP yra suporuotas su „IPSec“, jis gali būti užblokuotas, jei užblokuojami 500 uosto ir 50 bei 51 uostų protokolai. Be to, L2TP gali susidurti su NAT problemomis, jei maršrutizatoriuje neįgalinta „L2TP Passthrough“.

„SoftEther“ VPN protokolas taip pat suteikia geresnį ryšio greitį, nes L2TP / IPSec paprastai užtrunka ilgiau, kad būtų galima derėtis dėl VPN tunelio – jau neminint dvigubos kapsuliavimo funkcijos, greičiai taip pat gali sumažėti..

Tačiau kalbant apie prieinamumą, „L2TP / IPSec“ yra geresnis pasirinkimas, nes jis natūraliai integruotas į daugelį platformų. Taigi labai lengva užmegzti ryšį. Taip pat yra daugiau VPN teikėjų, siūlančių L2TP / IPSec ryšius, nei tiekėjų, siūlančių „SoftEther“ ryšius.

Kaip ir aukščiau aptarti protokolai, „SoftEther“ VPN serveris taip pat siūlo palaikymą L2TP / IPSec.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie L2TP / IPSec, spustelėkite šią nuorodą.

„SoftEther“ ir „IPSec“

Daugelis VPT teikėjų suporuoja IPSec su L2TP ir IKEv2, tačiau vis tiek galite rasti paslaugų, kurios siūlo prieigą prie IPSec atskirai. Paprastai tai yra gana saugus VPN protokolas, tačiau jei jis nėra tinkamai nustatytas ir nesukonfigūruotas, jo siūloma apsauga gali būti ydinga.

Kalbant apie stabilumą, „IPSec“ yra daug lengviau blokuoti naudojant užkardą nei „SoftEther“, nes naudojami riboti ir lengvai blokuojami prievadai. „SoftEther“ taip pat yra greitesnis nei „IPSec“, o „SoftEther“ VPN serveris iš tikrųjų palaiko „IPSec“ protokolą.

„IPSec“ veikia daugelyje platformų – beveik tose pačiose, kurias veikia „SoftEther“. Vis dėlto „IPSec“ yra patogiau konfigūruoti, nes paprastai nereikia atsisiųsti papildomos programinės įrangos.

Galiausiai „SoftEther“ palaiko daugiau paketų nei „IPSec“, kuris paprastai apsiriboja IPv4 paketais. Kaip greitas pavyzdys, „SoftEther“ taip pat gali perduoti IPv6, PPPoE, STP, VLAN ir RIP.

Apskritai, „IPSec“ yra tinkamas protokolas, tačiau „SoftEther“ yra tiesiog daug geresnis pasirinkimas. Jei norite sužinoti daugiau apie „IPSec“, štai mūsų straipsnis apie tai.

„SoftEther“ ir „SSTP“

SSTP siūlo tokį patį saugos lygį kaip ir „SoftEther“. Vienintelė priežastis, dėl kurios ji nėra geresnė už „SoftEther“, yra ta, kad ji nėra atvirojo kodo, ir todėl, kad ji priklauso tik „Microsoft“ – įmonei, kuri, kaip žinoma, suteikia NSA prieigą prie užšifruotų pranešimų ir bendradarbiauja tiek su NSA, tiek su NSA. FTB. Jei tai kažkaip jums netrukdo, galima sakyti, kad SSTP naudoti taip pat saugu kaip ir „SoftEther“.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad nors SSTP gali naudoti 443 prievadą, jis naudoja tik TCP perdavimo protokolą. Dėl šios priežasties protokolas gali būti jautrus „TCP Meltdown“ problemai, kuri gali sukelti ryšio problemų. Be to, SSTP nesiūlo autentifikuotų interneto tarpinių serverių palaikymo. Deja, jei jis naudoja neautentifikuotus žiniatinklio tarpinius serverius, yra tikimybė, kad tinklo administratorius gali pastebėti SSTP antraštes ir nutraukti ryšį, jei nori.

Kalbant apie greitį, galima drąsiai manyti, kad „SoftEther“ yra daug greitesnis nei SSTP. Kodėl? Kadangi SSTP internetinis greitis dažnai lyginamas su „OpenVPN“ siūlomu ryšio greičiu, ir mes jau matėme, kad „SoftEther“ yra spartesnė nei „OpenVPN“..

„SoftEther“ VPN protokolas taip pat siūlo geresnį įvairių platformų suderinamumą, nes SSTP yra prieinamas tik „Windows“ („Vista“ ir naujesnėse versijose). Be to, protokolą taip pat galima konfigūruoti maršrutizatoriuose, „Linux“ ir „Android“. Kita vertus, „SoftEther“ veikia visose tose platformose (įskaitant „Windows XP“ ir „Windows 98“) bei daugelyje kitų operacinių sistemų ir įrenginių:

 • „MacOS“
 • „iOS“
 • Solaris
 • „FreeBSD“

Kaip ir daugelyje iki šiol aptartų VPN protokolų, „SoftEther“ VPN serveris gali paleisti SSTP, o SSTP serveris negali paleisti „SoftEther“ protokolo..

Jei norite sužinoti daugiau apie SSTP, pateikiame vadovą, kurį parašėme ta tema.

„SoftEther“ ir „IKEv2“ / „IPSec“

Tiek „SoftEther“, tiek „IKEv2 / IPSec“ yra tikrai saugūs ir pasižymi tinkamu greičiu, tačiau yra tikimybė, kad „SoftEther“ gali būti spartesnė vien dėl to, kaip ji užprogramuota. Tačiau „IKEv2 / IPSec“ lengviau blokuoti, nes jis naudoja tik UDP prievadą 500. „IKEv2 / IPSec“ paprastai yra uždarojo kodo (kuria „Microsoft“ kartu su „Cisco“), tačiau yra ir atvirojo kodo „IKEv2“ diegimų..

Kalbant apie stabilumą, „IKEv2 / IPSec“ mobiliuosiuose įrenginiuose gali būti geresnė nei „SoftEther“. Kodėl? Kadangi protokolas buvo sukurtas siekiant atsispirti tinklo pokyčiams, tai reiškia, kad galite lengvai pereiti iš „WiFi“ tinklo į duomenų planą kelyje, nesijaudindami dėl VPN ryšio mažėjimo. Nors „SoftEther“ yra tikrai patikima ir greito automatinio prisijungimo funkcijos visada yra pliusas, ji iš tikrųjų negali konkuruoti su „IKEv2“ funkcija.

Kalbant apie prieinamumą, abu protokolai yra gana susieti. Vis dėlto „IKEv2 / IPSec“ gali turėti pranašumą, nes veikia ir „BlackBerry“ įrenginiuose, todėl yra geresnis pasirinkimas mobiliųjų įrenginių vartotojams..

Galų gale mes rekomenduotume naudoti „IKEv2 / IPSec“ tik tuo atveju, jei esate susirūpinę dėl to, kad „SoftEther“ nutraukia ryšį perjungdami tinklus. Jei norite sužinoti daugiau apie „IKEv2 / IPSec“, sekite šią nuorodą.

„SoftEther“ ir „Wireguard“

Kaip ir „SoftEther“, „Wireguard“ yra atvirojo kodo protokolas. Tariamai jis yra toks pat saugus kaip „SoftEther“ ir yra labai lengvas, tai reiškia, kad jis gali pasiekti tinkamą greitį internete.

Tiesą sakant, remiantis „Wireguard“ tinklalapio etalonais, protokolas yra žymiai greitesnis nei „OpenVPN“. „Wireguard“ gali būti spartesnis nei „SoftEther“, matant, kaip jo pralaidumas padidėja iki maždaug 1000 Mbps, o „SoftEther“ pralaidumas padidėja iki maždaug 900 Mbps.

Vis dėlto kol kas „Wireguard“ yra tik eksperimentinėje stadijoje. Iš esmės tai yra vykdomas darbas, todėl šiuo metu jis nėra geras „SoftEther“ pakaitalas, nes jis nėra stabilus. Be to, jis veikia tik Linux. Ateityje „Wireguard“ gali pranokti „SoftEther“ arba – kas žino – protokolas gali gauti palaikymą „SoftEther“ VPN serveryje.

Ar norite sužinoti daugiau apie „Wireguard“? Nesivaržykite susipažinti su protokolo vadovu.

Taigi, ar „SoftEther“ yra geriausias pasirinkimas?

Kol kas viskas susiklostė, mes sakytume, kad taip. „SoftEther“ yra labai saugus, veikia daugybe platformų, taip pat siūlo didelį interneto greitį ir puikų stabilumą. Nesvarbu, ar norite pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, apsaugoti savo internetinius duomenis viešame „WiFi“ ar tiesiog apsaugoti savo interneto privatumą nuo internetinio stebėjimo, „SoftEther“ yra puikus pasirinkimas.

Kas yra „SoftEther“? Pagrindinė mintis

„SoftEther“ yra nemokama naudoti atvirojo kodo VPN programinė įranga, siūlanti ir saugų VPN protokolą, ir universalų VPN serverį, galintį paleisti kelis protokolus („SoftEther“, „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, „IPSec“ ir „SSTP“). Nepaisant to, kad „SoftEther“ VPN protokolas yra palyginti naujas, jis yra gana populiarus, nes siūlo stiprų šifravimą, tuo pačiu užtikrindamas greitą greitį. Be to, tai labai suderinama su keliomis platformomis.

„SoftEther“ iš tikrųjų yra taip gerai užprogramuotas, kad yra geresnis pasirinkimas nei dauguma VPN protokolų. Vienintelis, kuris šiuo metu yra arti jo, yra „OpenVPN“, tačiau jis yra žymiai lėtesnis nei „SoftEther“. Deja, rasti VPN teikėją, siūlantį „SoftEther“ ryšius, yra šiek tiek sunku. Jei ieškote tokio, nedvejodami apsilankykite mūsų paslaugose.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map