Kas yra VPN kliento programinė įranga (kaip veikia VPN klientas) |


Ir net jei nenaudojate VPN ir tiesiog norite apie juos sužinoti, tai yra geras išeities taškas. Mes net įmesime greitą VPN apibrėžimą prieš pradėdami.

Kas yra VPN?

VPN (virtualus privatus tinklas) yra paslauga, kurią galite naudoti norėdami apeiti geografinius blokus ir vyriausybės cenzūrą, paslėpdami savo tikrąjį IP adresą internete. Be to, VPN gali užšifruoti jūsų interneto duomenis ir srautą, kad jis nebūtų stebimas ir saugus nuo įsilaužėlių.

Kas yra VPN kliento programinė įranga?

VPN klientas yra virtualiojo privataus tinklo programinė įranga, įdiegta jūsų įrenginyje, kad būtų galima užmegzti ryšį tarp jo ir VPN serverio bei pasiūlyti prieigą prie VPN paslaugų..

Daugelyje populiarių platformų, tokių kaip „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“, yra iš anksto įdiegta VPN kliento programinė įranga, tačiau taip pat galite įdiegti trečiųjų šalių klientus, kad galėtumėte mėgautis geresne vartotojo sąsaja ir daugiau funkcijų..

VPN klientų tipai

Paprastai yra dviejų tipų VPN klientai:

Vietiniai arba integruoti VPN klientai

Tai yra iš anksto įdiegti arba iš anksto sukonfigūruoti VPN klientai, galimi kai kuriose operacinėse sistemose, tokiose kaip „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“, pvz., „Ubuntu“.

Trečiųjų šalių VPN klientai

Juos dar galima būtų suskirstyti į dvi kategorijas:

 1. VPN klientai, kuriuos sukūrė VPN protokolų kūrėjai. Kai kurie pavyzdžiai yra „OpenVPN“ ir „SoftEther“ klientai.
 2. VPT klientai, kuriuos sukūrė VPN paslaugų teikėjai. VPT teikėjų sukurtose VPT programose yra papildomų funkcijų, kurių paprastai nesiūlo pagrindiniai protokolų kūrėjų sukurti VPN klientai, pvz., „Apps“. „Killer“, „Killswitch“, galimybė grupuoti serverius pagal šalį, pasirinkti tarp VPN protokolų, automatinį prisijungimą paleidžiant ir daug daugiau.

Kodėl jums reikia VPN kliento programinės įrangos?

Tai gana paprasta – norint užmegzti VPN ryšį su VPN serveriu ir užtikrinti, kad šifruotas VPN tunelis būtų sukonfigūruotas tarp jūsų ir serverio, jūsų įrenginiui reikia VPN kliento, nes jis yra atsakingas už viso to tvarkymą.

Kaip veikia VPN klientai?

Kad VPN klientas ir serveris net negalėtų susisiekti, jie autentifikuoja vienas kitą naudodamiesi duomenų paketais. Šis abipusis autentifikavimo procesas yra labai svarbus, nes jis užtikrina, kad klientas bendrauja su reikiamu serveriu ir atvirkščiai.

Po to VPN programinė įranga užšifruoja jūsų duomenis prieš perduodama juos į VPN serverį. Kai tik serveris gauna informaciją, jis iššifruoja ją ir persiunčia srautą į internetą. Kai VPN serveris gauna jūsų prašomus interneto duomenis (pavyzdžiui, prieigą prie svetainės), jis juos užšifruoja ir siunčia atgal jūsų prietaiso VPN klientui, kuris tada iššifruoja informaciją už jus..

Šifravimo proceso dėka jūsų interneto paslaugų teikėjas (arba bet kuri vyriausybės priežiūros agentūra ar įsilaužėliai) negali išlaikyti jūsų ryšio užklausų ir srauto internete skirtukų, kad pamatytumėte, ką darote internete. Šifruoti ir iššifruoti duomenis gali tik VPN klientas ir VPN serveris.

Kokiose platformose veikia VPN klientai?

Tiek įmontuotus, tiek trečiųjų šalių VPN klientus galima rasti populiariausiose operacinėse sistemose ir įrenginiuose. Paprastai VPN kliento programinė įranga veikia:

 • „Windows“ (įskaitant „Windows XP“)
 • „macOS X“ (trečiųjų šalių klientai gali neveikti senesnės versijos)
 • „Linux“ (kai kurie paskirstymai gali valdyti tik neautomatines VPN konfigūracijas)
 • „iOS“
 • „Android“
 • „eReaders“ (pvz., „Kindle Fire“)
 • „Amazon Fire TV“ (ir greičiausiai kiti įrenginiai, kuriuose veikia „Fire OS“)

Tačiau ne visos operacinės sistemos ir įrenginiai palaiko VPN klientus. Pvz., Išmaniuosiuose televizoriuose, kuriuose nėra „Android“ ar „Fire OS“, negali būti įdiegtos VPN programos. Tas pats pasakytina apie žaidimų pultus, tokius kaip „Xbox“ ar „PlayStation“, arba mobiliuosius telefonus, tokius kaip „BlackBerry“, kurie palaiko „BlackBerry 10“ OS..

Tokiose situacijose rankinius VPN ryšius vis dar galima užmegzti kai kuriuose įrenginiuose, pasinaudojant VPN protokolo palaikymu ir naudojant VPN tiekėjų siūlomus konfigūracijos failus..

Tačiau jei tai neįmanoma, jūsų vienintelė galimybė yra bendrinti kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio interneto ryšį su aptariamu įrenginiu (kuris gali būti gana nepatogus) arba maršrutizatoriuje nustatyti VPN..

Maršrutizatoriaus parinktis paprastai yra pati geriausia, nes jei tai padarysite, bet kuris įrenginys, prie kurio prie interneto prisijungiate per savo maršrutizatorių, naudos VPN ryšį – taip, net internetiniai daiktai, tokie kaip išmanieji termostatai ar išmanieji užraktai.

Kaip pasakyti, kad trečiosios šalies VPN klientas yra patikimas

Apskritai, tai yra šie dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį tikrindami VPT teikėjus ir jų klientus:

 • VPN klientas turėtų būti suderinamas su keliomis platformomis, nes jūs turėtumėte mokėti naudotis VPN paslauga tiek savo namuose, tiek išorėje.
 • Klientas neturėtų registruoti jokių jūsų duomenų arba bent jau turėtų registruoti tik įvairius su ryšiu susijusius duomenis, kurių negalima atsekti pas jus ir kurie naudojami tik trikčių šalinimui..
 • VPT klientas neturėtų išplisti jūsų duomenų internete. Jei norite sužinoti, kaip patikrinti VPN ryšį, kad įsitikintumėte, jog jis saugus, pateikiame naudingą vadovą.
 • Klientas turėtų leisti jums pasirinkti, kurį VPN protokolą norite naudoti prisijungdami prie VPN serverio – nebent jūsų naudojamas įrenginys / OS palaiko tik vieno tipo VPN protokolą.

Reikia VPN su puikiu klientu?

Mes jus įtraukėme – dirbome dieną ir naktį, norėdami įsitikinti, kad mūsų VPN klientai yra ypač patogūs vartotojui, intuityvūs ir be jokių problemų..

Be to, mes įsitikinome, kad jie veikia populiariausiose platformose rinkoje:

 • „Windows“
 • „MacOS“
 • „iOS“
 • „Android“
 • „Android TV“
 • „Amazon Fire TV“ & Ugnies TV lazdelė

Mūsų VPN programose yra daugybė funkcijų

Galite pasirinkti tarp 6 VPN protokolų, kai norite prisijungti prie vieno iš mūsų 28 ar daugiau greitųjų serverių, taip pat galite kliento automatinį prisijungimą paleisdami..

„CactusVPN“ klientas

Be to, mes savo VPN klientui pritaikėme apsaugą nuo DNS nuotėkio – „Apps“. Žudikas ir žudikas – viskas, ko reikia norint įsitikinti, kad jūsų privatumas niekada nebus atskleistas internete, nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis. Jau neminint viso jūsų interneto srauto ir duomenų, kuriuos užtikrina galingas AES šifravimas.

O ir nesijaudinkite dėl to, kad mūsų klientas registruoja slaptus duomenis. Savo įmonėje vykdome griežtą politiką be registracijos.

Mėgaukitės neribota prieiga prie daugybės turinio

Mūsų klientas turi integruotą intelektualiojo DNS paslaugą kartu su mūsų VPN paslauga. Jei kada norite mėgautis įvairesne turinio įvairove, visada galite naudoti intelektualųjį DNS, kad atblokuotumėte daugiau nei 300 svetainių iš tokių šalių kaip Jungtinė Karalystė, JAV, Kanada, Australija, Lenkija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija, Švedija.

Išbandykite „CactusVPN“ nemokamai!

Nereikia iš karto prisiimti įsipareigojimo – pirmiausia galite nemokamai išbandyti mūsų VPN paslaugą 24 valandas ir įsitikinti, ar ji atitinka visus jūsų poreikius. Galite mėgautis visomis mūsų funkcijomis ir neprivalote mums pateikti jokios kreditinės kortelės informacijos.

Ir tai dar ne viskas. Kai tapsite „CactusVPN“ vartotoju, jums vis tiek bus taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei kažkas neveikia taip, kaip skelbiama.

Apatinė eilutė

Taigi, kas yra VPN kliento programinė įranga? Paprasčiau tariant, tai yra įmontuota arba trečiųjų šalių programinė įranga, kurią įdiegiate ar konfigūruojate savo įrenginyje / operacinėje sistemoje. Jūs jį naudojate prisijungdami prie VPN serverio ir užmegzdami užšifruotą ryšį naudodami įvairius VPN protokolus.

Ieškodami tinkamo kliento VPN teikėjo, įsitikinkite, kad programa suderinama su keliomis platformomis, yra lengvai naudojama ir joje yra įvairių funkcijų (pvz., „Killswitch“ ar „Apps. Killer“), saugančių jūsų internetinį privatumą..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me