Kas yra VPN serveris ir kaip veikia VPN serveris? |


Ir jei jums taip pat būtų įdomu, kas yra VPN, ar tiesiog norėjote greito atnaujinimo, mes pateikėme jums trumpą ir paprastą apibrėžimą.

Kas yra VPN?

VPN (virtualus privatus tinklas) yra paslauga, kurią galite naudoti prisijungę prie interneto. Tai apsaugo jūsų internetinį srautą ir duomenis, užtikrinant, kad jums patinka privatus naršymas ir neribota prieiga prie bet kokio norimo internetinio turinio.

Kodėl yra svarbus VPN serveris?

Paprastai, kai norite prisijungti prie internetinės svetainės, visas išeinantis ir gaunamas srautas ir duomenys eis per jūsų IPT..

Kadangi visa jūsų informacija yra paprasto, skaitomo formato, jūsų IPT (ir visi kiti šiuo klausimu – įsilaužėliai, stebėjimo agentūros ar reklamuotojai) gali pamatyti, ką darote internete..

Neapsaugotas prisijungimas prie interneto

Be to, kadangi jūsų tikrasis IP adresas ir geografinė padėtis yra matomi internete, beveik visi gali naudoti šią informaciją norėdami sužinoti įvairius dalykus apie jus – pvz., Kurioje šalyje ir mieste gyvenate, ir kas yra jūsų IPT..

Iš esmės be VPN serverio esate tarsi sėdinti antis internete – susiduriate su rimtais privatumo pažeidimais kartu su duomenų ir tapatybės vagystės rizika.

Kas yra VPN serveris?

VPN serveris yra fizinis arba virtualus serveris, sukonfigūruotas talpinti ir teikti VPN paslaugas vartotojams visame pasaulyje. Serveris yra VPN aparatinės įrangos ir VPN programinės įrangos derinys, leidžiantis VPN klientams prisijungti prie saugaus privataus tinklo. Priešingai nei dauguma serverių, VPN serveris paprastai turi daugiau loginių ir fizinių ryšių prievadų.

Kaip veikia VPN serveris?

Visas procesas prasideda nuo jūsų paleisto VPN kliento. Jis prisijungia jus prie VPN serverio ir pradeda siųsti srautą į jį per savo IPT. Tačiau šį kartą visi jūsų duomenys yra užšifruoti naudojant VPN protokolus, su kuriais serveris sukonfigūruotas, tai reiškia, kad jūsų IPT (ar kas nors kitas) negali jo stebėti.

Kai VPN serveris gaus visą užšifruotą informaciją, jis iššifruos ir persiųs į nurodytą žiniatinklio serverį. Vėliau VPN serveris užšifruos duomenis, kuriuos gauna iš minėto žiniatinklio serverio, ir atsiųs juos jums per savo IPT. Kai gausite šiuos duomenis savo įrenginyje, VPN klientas juos iššifruos.

Norėdami geriau suprasti, kaip viskas veikia, įsivaizduokite, kad tarp VPN kliento ir VPN serverio yra „tunelis“. Visi tuneliu einantys duomenys yra užšifruoti ir todėl negali būti skaitomi tiems, kurie yra už tunelio.

Kaip veikia VPN schema

Kitas dalykas, kurį VPN serveris padarys jums, yra paslėpti savo IP adresą ir pakeisti jį savo adresu. Serveris tai daro norėdamas paslėpti savo geografinę vietą internete, leisdamas mėgautis dar didesniu privatumu ir tuo pačiu apeidamas erzinančius geografinius apribojimus ir ugniasienes..

Kas yra VPN serverio programinė įranga?

VPN serverio programinė įranga leidžia serveriui siūlyti VPN paslaugas vartotojams. Tai programinė įranga, kurią sukūrė VPN protokolo kūrėjai, ir ji yra įdiegta serveryje. VPN serverio programinė įranga ne tik tvarko kliento / serverio ryšius, bet ir tinklo bei aparatūros komponentus, taip pat konfigūruoja serverius su papildoma sauga, leidžiančia šifruoti ir iššifruoti ryšio užklausas ir gaunamą informaciją..

VPN serverio programinė įranga taip pat naudoja VPN protokolus, kad užšifruotų vartotojo duomenis ir srautą. Paprastai daugiau nei vienas VPN protokolas yra naudojamas vartotojams suteikti daugiau galimybių valdyti savo ryšius. Tai yra dažniausiai naudojami VPN protokolai:

  • „OpenVPN“
  • SSTP
  • PPTP
  • L2TP / IPSec
  • IKEv2
  • „SoftEther“

Kaip VPN serveris pagerina jūsų internetinę patirtį?

Visų pirma, VPN serveris užšifruoja visus duomenis ir srautą, nukreipiantį į jūsų įrenginį, iš esmės įsitikindamas, kad:

  • IPT nemato to, ką darote internete, tai reiškia, kad nėra jokios galimybės, kad jie išpūs jūsų pralaidumą ar pasidalys jūsų duomenimis su valdžios institucijomis ar reklamuotojais.
  • Jūs netapsite masinio internetinio stebėjimo auka, nes jūsų privatumui gali kelti pavojų NSA ar CŽV.
  • Jūsų asmeniniams duomenims nėra pavojaus patekti į netinkamas rankas. Iš esmės elektroniniai nusikaltėliai negalės išnaudoti tinklo trūkumų (taip, net nesaugiuose „WiFi“ tinkluose), kad pavogtų jūsų kreditinės kortelės informaciją, banko sąskaitos informaciją ir prisijungimo duomenis..

Be to, VPN serveris paslėps jūsų tikrąjį IP adresą ir užtikrins, kad jokia stebėjimo agentūra, įsilaužėlis, reklamuotojas ar svetainė nematys jo ir neras su juo susijusios informacijos (pvz., Jūsų šalis, miestas ar net IPT)..

Be to, jei jūsų IP adresas yra paslėptas, galite apeiti erzinančius geografinius apribojimus, kurie gali neleisti jums mėgautis norimu internetiniu turiniu. Tas pats pasakytina apie ugniasienės apribojimus darbe ar mokykloje.

Ieškote puikaus VPN serverio?

Mes, „CactusVPN“, jus įtraukėme – mes siūlome aukštos klasės VPN paslaugą, kuri suteikia jums prieigą prie 28 ir daugiau greitųjų serverių iš viso pasaulio, turinčių neribotą pralaidumą ir dvigubus kaip ir tarpinius serverius. Be to, 8 mūsų serveriai taip pat siūlo P2P palaikymą.

Be to, mūsų serveriuose yra 6 VPN protokolai (įskaitant ypač saugų „OpenVPN“ protokolą) ir AES šifravimas. Be to, mūsų serveriai taip pat naudoja bendrą IP technologiją, užtikrindami, kad jūsų internetinė veikla negali būti susieta su jumis ar jūsų įrenginiu (-iais)..

Be to, mūsų paslaugoje yra ir kitų priedų, tokių kaip „Killswitch“, suderinamos su keliomis platformomis programos, iki 5 vienalaikių jungčių vienu metu ir intelektualioji DNS paslauga, kuri gali padėti atblokuoti daugiau nei 300 pasaulinių svetainių (įskaitant „Netflix US“)..

„CactusVPN“ programa

Jausmas neapsisprendęs?

Jokių problemų – mes suprantame. Štai kodėl mes iš tikrųjų raginame pirmiausia išbandyti nemokamą 24 valandų bandomąją versiją, kad sužinotumėte, ar „CactusVPN“ gali patenkinti visus jūsų poreikius.

Ir tai nėra vienintelis mūsų siūlomas saugos tinklas. Tiesą sakant, užsiprenumeravę mūsų paslaugą jums vis tiek bus taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išvada

Prisijungimas prie interneto be VPN serverio gali būti gana rizikingas – yra rodomas jūsų IP adresas (reiškia, kad veikiama daug asmeninės informacijos), jūsų IPT gali pamatyti viską, ką darote internete (ir tai gali pamatyti kiti žmonės, pavyzdžiui, įsilaužėliai ir stebėjimo agentūros). ), ir galbūt negalėsite pasiekti viso norimo turinio (nes platformos, naudojančios geografinius blokus, žino, kas yra jūsų IP).

Kas yra VPN serveris, jūs klausiate? Tai yra fizinis serveris arba VPS (virtualus privatus serveris), per kurį VPT teikėjas siūlo jums prieigą prie jų VPN paslaugų. Bet kokie duomenys, kuriais keičiamasi tarp jūsų ir serverio, yra užšifruoti, todėl niekas negali jų stebėti, o serveris taip pat slepia jūsų tikrąjį IP adresą..

Apskritai, ryšys su žiniatinkliu per VPN serverį yra daug saugesnis ir privatus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me