Kas yra VPT teikėjas? |


Būtent į šį klausimą mes turime atsakyti šiame išsamiame straipsnyje. Bet pirmiausia įsitikinkime, kad žinai, kas yra VPN.

Kas yra VPN?

VPN (virtualus privatus tinklas) yra paslauga, siūlanti privatumą ir saugumą internete. Tam naudojamos įvairios technologijos, leidžiančios saugiai siųsti ir gauti duomenis, slėpti internetinę tapatybę ir atblokuoti apribotą interneto turinį.

Kas yra VPN teikėjas?

VPT teikėjas yra trečiosios šalies įmonė, siūlanti VPN paslaugas. VPT teikėjas leidžia prisijungti prie jų VPN serverių ir naudoti jų programas bei technologijas, kad būtų galima naudoti šifravimo standartus ir anonimiškumą internete..

Norėdami geriau suprasti, kas yra VPN teikėjas, pateikiame išsamesnį paaiškinimą:

Virtualūs privatūs tinklai veikia nustatant kliento ir serverio ryšį tarp kelių įrenginių, kur klientas (jūs) prisijungiate prie VPN serverio, o serveris prisijungia prie interneto. Serveris tvarko visas jūsų užklausas ir duomenis, gautus iš interneto. Tiek klientas, tiek serveris yra kiekviename VPN tunelio gale, todėl jie yra vieninteliai subjektai, galintys iššifruoti užšifruotą interneto srautą..

Kalbant apie VPN serverius, paslaugų teikėjai turi savo fizinius serverius arba nuomoja virtualius privačius serverius saugiuose duomenų centruose visame pasaulyje..

Kaip pasirinkti tinkamą VPN teikėją

Pasirinkdami tinkamiausią VPN paslaugą, turite atsižvelgti į tam tikrus aspektus:

1. VPN serverio vietų skaičius

Kuo daugiau serverių vietų siūloma, tuo daugiau galimybių atlaisvinti geografiškai ribotas svetaines atblokuoti. Taip pat labiau tikėtina, kad pasieksite didesnį interneto greitį, jei galėsite pasirinkti iš didesnio serverių skaičiaus ir jei kai kurie serveriai yra geografiškai arti jūsų (kuo arčiau serverio jūsų dabartinė vieta, tuo geresnis ryšio greitis)..

Vis dėlto atminkite, kad jums nereikia daug serverių, kad galėtumėte prisijungti (pvz., Virš 50 ar 100) – pakanka serverių, kad galėtumėte pasiūlyti tinkamą turinio įvairovę. Be to, „sutramdytas“ serverių skaičius taip pat reiškia, kad kainos yra prieinamesnės.

2. VPN protokolų ir šifravimo tipai

Norėdami tinkamai apsaugoti savo privatumą internete, geriausia kreiptis į VPN teikėją, kuris siūlo galingus šifravimo standartus (pvz., AES) ir patikimus, saugius VPN protokolus, tokius kaip „OpenVPN“. Žinoma, geriau, jei teikėjas jums taip pat siūlo prieigą prie kelių VPN protokolų.

Geras VPN teikėjas taip pat turėtų leisti laisvai pereiti tarp VPN protokolų, kad galėtumėte labiau valdyti savo ryšius.

3. Registravimo politika

VPT teikėjas turėtų pateikti rašytinę garantiją, kad jis neturi jokių žurnalų. Nors visi VPT teikėjai yra priversti saugoti nedidelį kiekį klientų duomenų, jie turėtų garantuoti, kad nė viena jūsų internetinė veikla nebus užregistruota ar užregistruota.

Kodėl? Nes bet kuriuos registruotus duomenis gali naudoti kibernetiniai nusikaltėliai, valdžios institucijos ar net reklamuotojai.

4. Prenumeratos kainos

Paprastai VPN teikėjai siūlo prenumeratas, kurių vertė svyruoja nuo 5 USD iki 10 USD per mėnesį. Neturėtumėte manyti, kad patys brangiausi paslaugų teikėjai yra geriausi, ir turėtumėte remtis pasirinkdami paslaugų kokybę, o ne kainą.

Nepaisant to, reikėtų vengti nemokamų VPT teikėjų dėl daugelio priežasčių. Jie ne tik siūlo ribotą paslaugą, kurioje dažnai yra paslėpti mokesčiai, bet taip pat buvo žinoma, kad jie slapta naudojasi savo interneto greičiu ir naudoja tuščiąja eiga kompiuterį kaip išėjimo mazgą, leisdami nežinomiems vartotojams naudotis jūsų internetu be jūsų žinios..

Pasirinkite VPT teikėją

5. VPN kliento programos

Daugelis VPT teikėjų siūlo VPN programas, skirtas „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. Kai kurie taip pat siūlo programas, skirtas „Amazon Fire TV“, „Android TV“, „Linux“ ir kitiems įrenginiams.

Bet kokiu atveju visada turėtumėte dar kartą patikrinti, ar norimas VPT teikėjas siūlo suderinamas programas jūsų įrenginiams. Jei jūsų įrenginiai neturi vietinio VPN palaikymo (pavyzdžiui, pvz., „Xbox“), patikrinkite, ar teikėjas gali padėti nustatyti VPN maršrutizatoriuje, o ne.

6. Ryšio greitis

Daugeliui vartotojų greitis yra svarbesnis nei didelis serverių skaičius. Nėra prasmės prieiti prie turinio iš viso pasaulio, jei negalite jo transliuoti pagrįstu greičiu.

Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti VPN teikėją su greitaisiais serveriais, neribotu pralaidumu ir serveriais, esančiais netoli / jūsų šalyje (ne visi iš jų, tik keli).

7. P2P / „Torrenting“ palaikymas

Jei planuojate atsisiųsti torrentus, įsitikinkite, kad VPT teikėjas tai leidžia, ir turėkite serverius šalyse, kurios nekelia baudžiamojo persekiojimo ir neriboja tokios veiklos – tokiose kaip Rumunija, Šveicarija, Nyderlandai ar Ispanija.

8. Vienalaikių jungčių skaičius

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo VPN, greičiausiai norėsite prie jo tuo pačiu metu prijungti kompiuterį, telefoną ir kitus įrenginius. Įsitikinkite, kad jūsų VPN teikėjas siūlo bent 3–5 vienu metu palaikomus ryšius. Priešingu atveju turėsite nuolat prisijungti ir atsijungti skirtinguose įrenginiuose.

9. Šalis, kurioje yra VPT teikėjas

Daugelyje šalių yra duomenų saugojimo politika, leidžianti vyriausybės institucijoms pasiekti prisijungusius vartotojo duomenis. Įsitikinkite, kad jus dominantis VPT teikėjas nėra įsikūręs tokioje šalyje. Paprastai sakoma, kad tokios šalys kaip Gibraltaras ir Moldova yra saugus statymas.

Taip pat verta patikrinti bendrą šalies šnipinėjimo ir stebėjimo istoriją, kad įsitikintumėte, jog vyriausybės agentūros negali reikalauti jokios jūsų informacijos..

10. Paslaugos ir savybės

Geriausia pasirinkti paslaugų teikėją, teikiantį papildomų pranašumų kartu su VPN paslauga, pvz., Intelektualųjį DNS, tarpinį serverį, „Killswitch“, DNS nuotėkio apsaugą ir „Apps-Killer“. Tai visos paslaugos, kurias verta turėti. Tačiau, jei jūs tik ieškote pagrindinių paslaugų už mažą kainą, tai ne visada yra labai svarbu priimant sprendimą pirkti.

11. Klientų aptarnavimas

Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti paslaugų teikėją, siūlantį klientų palaikymą visą parą. Tiesioginis pokalbis ir buvimas socialinėje žiniasklaidoje (ypač „Twitter“) taip pat palengvina susisiekimą su teikėju, jei kyla kokių nors problemų.

Apžvalgos taip pat gali suteikti informacijos apie tai, kiek laiko prireikia VPT tiekėjo palaikymo komandai reaguoti į problemas ir jas išspręsti.

Ieškai patikimo VPT teikėjo? Mes jus aprėpėme!

Mes, „CactusVPN“, siūlome aukščiausio lygio VPT paslaugą, į kurią visada galite tikėtis. Mes teikiame neribotą pralaidumo, suderinamą su keliomis platformomis VPN programas, palaikymą visą parą ir visą parą bei „Killswitch“, kuris užtikrina, kad visada esate saugus internete.

Be to, nesvarbu, ką norite veikti internete, turime sprendimą:

  • Jei esate nusiteikęs saugoti savo privatumą, jums patiks mūsų aukštos klasės VPN AES šifravimas ir tai, kad mes nesaugome jokių žurnalų..
  • Jei norite pasiekti tik geografiškai užblokuotą turinį ir jį transliuoti, mūsų intelektualioji DNS paslauga gali padėti pasiekti daugiau nei 300 pasaulinių geografiškai apribotų svetainių.
  • Jei jus domina tik failų bendrinimas, galite tiesiog prisijungti prie vieno iš 9 greitųjų VPN serverių su P2P palaikymu (iš 28 ir daugiau).
  • Ir jei jūs turite tik mažą biudžetą ir tik norite apeiti darbo / mokyklos ugniasienes, jums bus malonu žinoti, kad mes siūlome labai prieinamas kainas.

Taip pat, naudodamiesi mūsų tarnyba keliuose įrenginiuose galite mėgautis net 5 vienu metu veikiančiais ryšiais.

Tai dar ne viskas – mes taip pat siūlome nemokamą bandomąją versiją

Jei nesate įsitikinę, kad „CactusVPN“ gali patenkinti visus jūsų poreikius, kodėl gi pirmiausia neišbandžius mūsų paslaugos? Mes siūlome visą parą – nereikia jokios kreditinės kortelės informacijos!

Dar daugiau, kai tapsite „CactusVPN“ vartotoju, jums vis tiek bus taikoma mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl kyla 0 rizikos.

Kokios VPN teikėjo paslaugos man tinka?

Tai tikrai priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių ir ketinimų. Vis dėlto mes atlikome keletą tyrimų ir sugalvojome 4 žmonių kategorijas, kurioms gali būti naudingos VPN paslaugos, ir ką kiekvienas, priklausantis vienai iš tų kategorijų, turėtų atkreipti dėmesį:

Studentai / darbuotojai

Studentas / darbuotojas VPN vartotojas

Tokiu atveju saugu manyti, kad jus domina atblokuotų apribotų svetainių blokavimas ir pasiekimas užblokuotas turinys jūsų mokyklos ar įmonės tinkle.

Jei norėtumėte sumažinti išlaidas, turėtumėte pasirinkti VPN su pigiomis ar su nuolaida prenumeratomis ir daugiau dėmesio skirti dideliam ryšio greičiui, o ne aukštam saugumo lygiui. Tačiau jei planuojate atlikti internetinę bankininkystę mokykloje / darbe ar pasiekti ar kankinti slaptus mokyklos / darbo failus, turėtumėte apsvarstyti galimybę šifravimą teikti pirmenybę greičiui.

Žmonės su „informatoriaus“ mąstysena

„Sectret Agent“ VPN vartotojas

Nesvarbu, ar esate tikras informatorius, ar tiesiog asmuo, gyvenantis šalyje, kurioje masinė stebėjimas yra įprasta, turėtumėte sutelkti dėmesį į stiprius šifravimo protokolus ir į privatumą orientuotas funkcijas bei privalumus, pvz., „Killswitch“ ar „neprisijungimo“ politiką..

Kai kurie į privatumą orientuoti VPT teikėjai gali būti nepalankūs biudžetui, tačiau ar tokiu atveju tikrai galite nustatyti kainą savo privatumui?

Žmonės, kurie reguliariai atsisiunčia failus

Downloader VPN vartotojas

Nepriklausomai nuo to, ar norite tik atsisiųsti laisvai prieinamą turinį, ar norite susitvarkyti su gaudynėmis nepatirdami teisinių problemų ar nepatirdami IP savo spiečiaus, jums reikės VPT paslaugų teikėjo, siūlančio spartųjį ryšį. , neribotas pralaidumas ir palaiko torrentų atsisiuntimą (net jei jums neįdomūs torrentai – geriau saugiau nei atsiprašau).

Žmonės, kurie tiesiog nori pramogų

Watcher VPN vartotojas

Norite žiūrėti mėgstamus filmus ir laidas „Netflix“ už JAV ribų? Norite sužinoti naujausias laidas „BBC iPlayer“? Jums reikės VPN teikėjo, turinčio serverius tose šalyse – ir bet kurios kitos šalies, turinčios geografiškai užblokuotą turinį, kurį norite pasiekti. Taip pat padėtų neribotas pralaidumas ir suderinamumas su keliomis platformomis.

Be to, turėtumėte apsvarstyti galimybę užsisakyti VPT teikėją, kuris taip pat siūlo intelektualiąją DNS paslaugą – kaip atsarginę kopiją, jei VPN užblokuojamas arba neveikia.

Be to, šiuo atveju aukštam šifravimo lygiui neturėtų būti skiriamas didelis dėmesys – nebent jums tikrai atrodo, kad to reikia.

Kas yra VPT teikėjas? Esmė

VPT teikėjas yra trečiosios šalies įmonė, iš kurios perkate VPN paslaugas. Teikėjas siūlo jums prieigą prie VPN serverių per VPN klientą, kuris paprastai būna kelių platformų suderinamų programų pavidalu.

Renkantis VPN teikėją, svarbu įsitikinti, kad jie siūlo stiprų šifravimą, neprisijungimo politiką, atitinkamas serverio vietas, nėra pralaidumo apribojimų ir deramą palaikymą – ne tik patrauklią kainą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me