Kas yra WebRTC nutekėjimas (kaip nuo to apsisaugoti) |


Kas yra WebRTC?

Paprasčiau tariant, „WebRTC“ (žiniatinklio realaus laiko komunikacija) yra atvirojo kodo projektas, suteikiantis daugumai naršyklių funkciją, leidžiančią bendrinti balsą, vaizdo pokalbius ir P2P, nenaudojant jokių papildomų plėtinių ar priedų..

WebRTC paprastai yra gana naudingas, tačiau jis gali pakenkti jūsų privatumui internete, jei naudojate VPN ir patiriate „WebRTC“ nutekėjimą.

Kas yra „WebRTC“ nutekėjimas?

„WebRTC“ nutekėjimas yra pažeidžiamumas, kuris nutekina tikrąjį IP adresą, kai naudojamas VPN. Kaip „WebRTC“ žino jūsų IP adresą? Na, ji naudoja ICE (Interactive Connectivity Establishment) protokolą, norėdama jį aptikti, taip pat naudoja STUN / TURN serverius, kurie iš tikrųjų gali pamatyti jūsų IP adresą, kaip ir svetainės gali.

Iš esmės problema yra ta:

Žiniatinklio naršyklės paprastai įgyvendina „WebRTC“ tokiu būdu, kad tai leidžia siųsti užklausas į serverius, kurie grąžins jūsų vietinį ir viešąjį IP adresą. Be to, reikalaujamus rezultatus galite rasti „Javascript“, todėl jie tampa daug prieinamesni.

Dar blogiau, kad užklausos pateikiamos ne įprastu „XMLHttpRequest“ procesu – API, kuri perduoda duomenis iš interneto naršyklės į interneto serverį. Dėl to užklausos negali būti matomos kūrėjų pulte. Be to, jų negalima užblokuoti naudojant papildinius, pvz., „Ghostery“ ar „AdBlockPlus“.

Svarbu suprasti, kad „WebRTC“ nutekėjimas yra ne pačios VPN paslaugos problema, o jūsų naudojamos interneto naršyklės problema..

Kodėl „WebRTC“ nuotėkis pavojingas?

Atsakymas yra gana paprastas – jei jūsų IP adresas yra nesandarus prisijungus prie VPN paslaugos, vyriausybei yra daug lengviau šnipinėti jus, jūsų interneto paslaugų teikėją, kad galėtų stebėti jūsų veiklą, ir elektroniniams nusikaltėliams naudoti jūsų slaptus duomenis. Jau neminint to, kad visiškai sunaikinamas tikslas naudoti VPN.

Be to, apsvarstykite tai – reikia tik kelių „Javascript“ komandų, kad svetainė sužinotų, koks yra jūsų tikrasis IP adresas. Tai ne tik pavojinga jūsų privatumui, kaip ką tik minėjome, bet ir neleis jums pasiekti geografiškai užblokuoto turinio.

Ir galiausiai, kadangi STUN užklausų negalima matyti kūrėjų pulte ar blokuoti naudojant įvairius papildinius, reklamuotojai gali lengvai jas stebėti internete, jei sukonfigūruoja ir sukonfigūruoja savo STUN serverį, kuriame naudojamas pakaitos simbolis (dar vadinamas pakaitos simboliu). DNS įrašas).

Kaip patikrinti „WebRTC“ nutekėjimą

Procesas yra gana paprastas – tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite savo VPN ir prisijunkite prie serverio.
 2. Tada naudokite „WebRTC“ nuotėkio bandymo įrankį, kurį teikia „BrowserLeaks“, kai esate prisijungę prie VPN serverio.
 3. Jei rezultatuose matote savo tikrąjį viešąjį IP adresą, turite „WebRTC“ nuotėkį.

„WebRTC“ nutekėjimas

Taip pat galite pastebėti, kad kartais testo rezultatai rodo ir jūsų vidinį / vietinį IP adresą (paprastai tokiu formatu – 10.x.x.x. ir 192.x.x.x.). Mes rekomenduojame tuo nesijaudinti, nes vienintelis dalykas, kuris yra svarbus bandant aptikti „WebRTC“ nuotėkį, yra viešas IP adresas.

Jei norėtumėte išbandyti kitus testus, susijusius su „WebRTC“ nutekėjimais, pateikiame keletą parinkčių:

 • IPLEAK.NET
 • IP8
 • Kas yra „MyIP“ adresas

Be to, jei norėtumėte sužinoti apie kitus būdus, kaip išbandyti VPN ryšius, pateikiame išsamų vadovą, kurį parašėme šia tema.

Kaip ištaisyti ir užkirsti kelią „WebRTC“ nutekėjimo problemoms

Galite išspręsti šią problemą trimis būdais:

1. Išjunkite „WebRTC“ savo naršyklėje

„Firefox“

Jei naudosite „Firefox“, būsite patenkinti, kad galite lengvai išjungti „WebRTC“.

Išjungti „WebRTC Firefox“

Štai ką jums reikia padaryti:

 1. Paleiskite „Firefox“.
 2. URL juostoje įveskite „about: config“.
 3. Paspauskite Enter ir spustelėkite „Aš sutinku su rizika“. Nesijaudinkite dėl įspėjimo.
 4. Dabar paieškos juostoje įveskite „media.peerconnection.enabled“.
 5. Paieškos juostoje ieškokite skirtuko „Nuostatos pavadinimas“.
 6. Dukart spustelėkite rodomą elementą, kad pakeistumėte reikšmę į „klaidingą“.

Jei esate „CactusVPN“ klientas, galite naudoti mūsų „Firefox“ plėtinį, kad lengvai išjungtumėte „WebRTC“.

„Google Chrome“ „Android“

Jei turite „Chrome“ mobiliesiems, „WebRTC“ taip pat galite neleisti rankiniu būdu. Tiesiog įveskite arba nukopijuokite šį URL „Chrome“ skirtuke:

„Chromas: // vėliavos / # Disable-Webrtc“

Kai puslapis bus įkeltas, tiesiog slinkite žemyn, ieškokite „WebRTC STUN kilmės antraštė“ ir išjunkite. Nors tai nėra būtina, taip pat galite išjungti parinktis „WebRTC aparatinės įrangos vaizdo kodavimas“ ir „WebRTC aparatinės vaizdo įrašų dekodavimas“, jei norite būti ypač saugūs..

Drąsus

Drąsi naršyklė taip pat yra jautri „WebRTC“ nutekėjimams, nes ji pagrįsta „Chromium“. Lengviausias būdas išspręsti problemą yra tai:

 1. Eikite į „Preferences“.
 2. Spustelėkite „Skydai“.
 3. Dešinėje ieškokite „pirštų atspaudų apsauga“.
 4. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Blokuoti visus pirštų atspaudus“.

Jei tai jums neveikia arba norite išbandyti ką nors kitą, alternatyvus būdas sustabdyti „WebRTC“ nutekėjimą „Brave“ yra pereiti į „Nuostatos“.>Saugumas>„WebRTC IP tvarkymo strategija“ ir tiesiog pasirinkite „Išjungti nepagailėtą UDP“.

2. Norėdami išjungti „WebRTC“, naudokite priedus ir plėtinius

Naršyklėse, kuriose negalima išjungti „WebRTC“, problemai spręsti turite naudoti trečiųjų šalių naršyklės priedus ir plėtinius. Čia yra trumpa jūsų galimybių apžvalga:

 • „Google Chrome“ – Naudojant „Chrome“ geriausia naudoti „WebRTC“ nuotėkio prevenciją arba „uBlock Origin“. Jei norite, galite juos naudoti kartu. Jei esate „CactusVPN“ klientas, galite naudoti mūsų „Chrome“ plėtinį.
 • Opera – Geriausias pasirinkimas yra naudoti „WebRTC Leak Prevent“ priedą. Įdiegę eikite į išplėstines parinktis (papildinyje) ir pasirinkite parinktį „Išjungti nepageidaujamą UDP (jėgos proxy)“. Taip pat galite naudoti „uBlock Origin“, nes dabar jame yra „Opera“ priedas.

Vieną dalyką, kurį tikrai turime pabrėžti, yra tai, kad priedai ir plėtiniai ne visada yra 100% atsparūs kvailiui. Visada yra labai maža tikimybė, kad juos naudojant, vis tiek galite susidurti su „WebRTC“ nutekėjimu, todėl atminkite tai.

Žinoma, jūs visada galite tiesiog nustoti naudotis naršyklėmis, kurios neleidžia visiškai išjungti „WebRTC“. Vis dėlto, jei jums tikrai reikia jį naudoti, rekomenduojame pasirinkti „Opera“ per „Chrome“.

3. Naudokite VPN paslaugą su „WebRTC Leak Protection“

Nors „WebRTC“ nuotėkio problema yra problema, dėl kurios dažniausiai reikia nerimauti, jei naudojatės VPN paslauga, ją galite išspręsti ir užkirsti kelią naudodamiesi kita VPN paslauga – tol, kol teikėjas gali garantuoti, kad jie siūlo visišką „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo. Tokiu atveju tikrai padeda, jei jie siūlo nemokamą bandomąją versiją, kad turėtumėte laiko kruopščiai išbandyti jungtis ir įsitikinti, ar nėra nuotėkio..

Paprastai reikėtų vengti nemokamų VPN paslaugų, jei norite įsitikinti, kad turite reikiamą „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo..

Ieškote VPN, siūlančio aukščiausią „WebRTC“ nuotėkio apsaugą?

Mes jus įtraukėme – atlikome kelis „CactusVPN“ jungčių bandymus, naudodamiesi aukščiau nurodytais sprendimais, kad įsitikintume, ar jie nepatiria jokių „WebRTC“ nuotėkių..

Be to, tai nėra vienintelis būdas apsaugoti jūsų privatumą. Mes taip pat naudojame aukščiausios klasės šifravimą (AES), neregistruojame jokių jūsų duomenų, siūlome DNS nuotėkio apsaugą ir suteikiame prieigą prie šešių VPN protokolų: OpenVPN, SoftEther, SSTP, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP.

Mėgaukitės mūsų paslauga keliuose įrenginiuose

Mes siūlome patogiąsias VPN programas, kurias galite greitai įdiegti įvairiose platformose: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“, „Amazon Fire TV“..

Taip pat siūlome naršyklės plėtinį „Chrome“ ir „Firefox“.

„CactusVPN“ programa

Pirmiausia išbandykite mūsų paslaugą nemokamai

Mes teikiame nemokamą 24 valandų bandomąją versiją, todėl jūs turite daug laiko išsiaiškinti, ar mūsų VPN paslaugos gali patenkinti visus jūsų poreikius. Be to, pakankamai laiko išbandyti ir mūsų ryšius.

Dar daugiau, kai tapsite „CactusVPN“ vartotoju, jums taip pat suteiksime 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei iškiltų kokių nors problemų dėl mūsų paslaugos.

Kas yra „WebRTC“ nutekėjimas? Esmė

„WebRTC“ nutekėjimas yra pažeidžiamumas, kuris gali atsirasti keliose interneto naršyklėse („Firefox“, „Google Chrome“, „Brave“, „Opera“), kurios gali nutekinti tikrąjį jūsų IP adresą, kai esate prisijungę prie VPN paslaugos.

Laimei, gana lengva nustatyti „WebRTC“ nutekėjimą ir galite greitai išspręsti problemą visose naršyklėse. Taip pat padeda pasirinkti VPN paslaugą, siūlančią „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map