Kodėl žmonės naudojasi VPN paslaugomis? |


1. Tai apsaugo jūsų žodžio laisvę ir privatumą

Nors žodžio ir saviraiškos laisvė laikoma šiek tiek visuotine teise, realybė yra visiškai kitokia. Artimųjų Rytų šalių žmonėms dažnai reikia pasikliauti savicenzūra, kad nepatektų į teisinę bėdą. Kartais pasekmės gali būti tiesiog žiaurios – pavyzdžiui, Saudo Arabijos tinklaraštininkas baigė plakti savo tinklaraščio viešumoje!

Be to, žmonės, turintys represinę vyriausybę, nėra vieninteliai, kuriems ribojamos laisvo žodžio teisės. Net interneto vartotojai „laisvame“ pasaulyje turi taikytis su neapykantos kupinos kalbos įstatymais, kurie diktuoja, ką kažkas gali ar negali pasakyti internete.

Ir kad tai būtų aišku – mes suprantame, kad tokie įstatymai nėra skirti sąmoningai mažinti žodžio laisvę, o padėti žmonėms jaustis saugesniais internete. Tačiau dėl jų neaiškumų vyriausybės dažnai leidžia jomis piktnaudžiauti, jos manymu, ir riboja saviraiškos laisvę internete.

Be žodžio laisvės, galbūt norėsite mėgautis ir daugiau privatumo, nei siūlo naršyklės inkognito / privatumo režimas – įsitikinkite, kad jokie IPT, duomenų gavybos įmonės ar stebėjimo agentūros negali stebėti jūsų veiklos.

Tam padeda VPT, šifruodamas jūsų asmeninius duomenis ir internetinį srautą, todėl jis praktiškai neišdildomas visiems, bandantiems pasidomėti jūsų internetiniais įpročiais. Taigi niekas negali susieti to, ką jūs sakote ar darote internete, su jūsų tikra geografine vieta ir internetine tapatybe.

2. Tai padeda pasiekti riboto turinio

Internetas yra pilnas nuostabių muzikos ir vaizdo platformų, tokių kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Hulu“ ir „Pandora“. Gaila, kad ne visi interneto vartotojai gali mėgautis visomis, ką siūlo šios svetainės. Kodėl? Kadangi daugelis platformų vykdo geografinius apribojimus, kurie neleidžia interneto vartotojams žiūrėti / klausytis įvairaus turinio, jei jie nėra iš „tinkamos“ geografinės vietos.

Pvz., Jei esate ne iš JAV, negalėsite mėgautis JAV „Netflix“ biblioteka ar „Pandora“ radiju. Kai prisijungsite prie platformų, svetainės žinos, koks yra jūsų tikrasis IP adresas (ir atitinkamai – kokia yra jūsų geografinė vieta), ir užblokuos prieigą prie jų turinio arba peradresuos jus į kitus puslapius..

„Bet kodėl turėčiau naudoti VPN, jei jau turiu prieigą prie norimo turinio?“

Geografiniai blokai taip pat gali jus paveikti, jei esate abonentas, kuris paprastai turi prieigą prie tokio turinio, bet kurį laiką yra už šalies ribų. Pvz., Galite būti užsiprenumeravę „Hulu“, tačiau negalėsite žiūrėti mėgstamų laidų ar filmų, jei esate už JAV (ar dirbate užsienyje, emigrante, kariuomenėje ar tiesiog atostogaujate) ).

kodėl naudoti vpn

Laimei, VPN gali išspręsti šią problemą paslėpdamas jūsų IP adresą ir pakeisdamas jį VPN serverio adresu šalyje, kurioje yra geografiškai užblokuotas turinys. Taigi, norint pasiekti „Hulu“, tereikia prisijungti prie JAV esančio VPN serverio.

Geografiniai apribojimai nėra vienintelis dalykas, esantis tarp jūsų ir internetinio turinio. Tinklo apribojimai darbe ar mokykloje gali neleisti jums mėgautis mėgstama muzika ir pasirodymais laisvalaikiu – visa tai todėl, kad tinklo administratorius turi laikytis keleto griežtų, erzinančių taisyklių..

Na, jokių problemų – kadangi VPN slepia jūsų IP adresą, jis leidžia lengvai apeiti užkardas, leisdamas jums klausytis mėgstamų melodijų, kol dirbate, arba per savo pietų pertrauką pasivaišinti naujausia „Netflix“ serija..

3. VPN apsaugo jūsų internetinius ryšius

Kibernetiniai kriminaliniai išpuoliai šiais laikais tampa rimta grėsme, kai naudojatės internetu, turite imtis papildomų saugumo priemonių, ypač kai jungiatės prie nesaugių „WiFi“ tinklų. Nesudėtingi tinklai yra tokie pavojingi, kokie jie gali būti, kai jums reikalinga prieiga prie interneto, nepaisant to, kad įsilaužėliai gali lengvai įsiklausyti į jūsų ryšius ir pavogti neskelbtinus duomenis, tokius kaip jūsų:

 • Banko sąskaitos duomenys
 • Prisijungimo duomenys
 • Kredito kortelės informacija

Ir nepatenkite į spąstus manyti, kad saugūs tinklai ir jūsų namų tinklas yra 100% saugūs. Dėl „KRACK Attack“ pažeidžiamumo, kuris buvo rastas 2017 m., Net WPA2 palaikančius įrenginius gali nulaužti kibernetiniai nusikaltėliai. Kol nepateiksite WPA3, neturėtumėte rizikuoti ir naudodamiesi žiniatinkliu tiesiog naudoti VPN – jis užšifruoja visus jūsų duomenis ir internetinį srautą, apsaugodamas asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių..

4. VPT padeda išvengti masinės internetinės priežiūros

Internetui tobulėjant, vyriausybės neliko be darbo. Daugybė vyriausybės priežiūros agentūrų pradėjo kurti stebėjimo programas, kuriomis pasinaudodamos žiniatinklyje esančia informacija pasinaudojo stebėdamos interneto vartotojus visame pasaulyje.

NSA PRISM programa yra viena iš labiausiai žinomų masinio stebėjimo programų. Tai iš tikrųjų gali rinkti informaciją apie IPT (ir kitų korporacijų) vartotojus JAV ir už jos ribų.

Ir kaip mes ką tik sakėme, PRISM nėra vienintelė masinio stebėjimo programa, dėl kurios turite jaudintis, kai naudojatės internetu. Visame pasaulyje yra daugybė kitų programų, kurios kelia grėsmę jūsų privatumui.

Gana drovus, tiesa?

Nereikia jaudintis – naudodamiesi VPN galite užkirsti kelią „Big Brother“ saugoti skirtukus apie tai, ką darote internete. Paslauga visiškai užšifruoja jūsų ryšius ir įsitikina, kad jokia vyriausybinė agentūra negali rinkti neskelbtinų duomenų, kai tik juos stebi.

5. Tai neleidžia reklamuotojams tapti „draugiškais“ su jumis

„Kodėl žmonės naudojasi VPN paslaugomis, jei jau turi tokių dalykų kaip„ Adblock “?“

Na, o skelbimų blokatoriai yra tai, kad jie gali neleisti jums būti rodomiems su skelbimais, tačiau jie tikrai nedarys daug ką, kad apsaugotų jūsų privatumą nuo reklamuotojų. Jie vis tiek gali rinkti duomenis apie jūsų internetinius įpročius, jei naudojate skelbimų blokatorių.

Tiesą sakant, tokiose šalyse kaip JAV trečiųjų šalių reklamuotojai netgi gali nusipirkti informacijos apie jūsų interneto nuostatas iš jūsų IPT. Galima drąsiai teigti, kad panašūs dalykai, ko gero, nutinka ir kitose šalyse, tik dar daugiau – net neminint reklamuotojų, informacijos apie jūsų internetinius įpročius galite gauti ir iš kitos svetainės.

kodėl turėčiau naudoti VPN

Laimei, VPN gali pakeisti dalykus, apsaugodamas jūsų internetinį privatumą ir užšifruodamas interneto srautą, užtikrindamas, kad jūsų IPT ir reklamuotojai negali stebėti visko, ką darote internete, ir pasinaudoti šia informacija.

6. VPN padeda saugiai atsisiųsti torrentus

Nors dalijimasis failais gali būti labai naudingas, jis taip pat gali būti labai pavojingas – tiek, kad rizikuojate gauti DMCA pranešimus, arba – dar blogiau – sumokėti milžiniškas baudas, baigti teisme ar net būti įkalintiems atsižvelgiant į tai autorių teisių įstatymai ir įstatymai jūsų šalyje.

Laimei, naudodamiesi VPN, galite tiesiog prisijungti prie serverio šalyje, kurioje kankinimasis nekelia problemų (pvz., Rumunijoje ar Šveicarijoje), ir atsisiųsti torrentus nerizikingai..

„Bet kodėl naudoti VPN, jei aš gyvenu šalyje, kur kankinimas nėra tabu?“

Na, o VPT ne tik nepadeda jums išvengti teisinių problemų, kai dalijamasi failais. Kadangi jie slepia jūsų IP adresą, jie taip pat padeda apsaugoti jūsų privatumą nuo spiečiaus (bendras sėjamųjų / lečerių, įkeliančių / atsisiunčiančių torrentą, skaičius). Matote, „Swarm“ vartotojai paprastai mato jūsų IP adresą, o tai jiems gali pasakyti daug apie jus, pavyzdžiui:

 • Iš kokios šalies esi kilęs
 • Iš kokio miesto esate
 • Net kas yra jūsų IPT

O, kaip aiškus atsisakymas, mes, „CactusVPN“, neskatiname ir nepripažįstame neteisėto piratavimo ir tyčinio autorių teisių pažeidimo. Tačiau mes žinome, kad daugelis žmonių gali gauti prieigą prie darbo ar mokyklos failų ir pramogų tik naudodami torrentus.

7. Tai suteikia galimybę įveikti vyriausybės cenzūrą

Daugelis vyriausybių ne tik stebi, ką žmonės daro internete, bet ir kontroliuoja, ką žmonės gali pamatyti ar nuveikti internete. Daugelyje pasaulio šalių negalite pasiekti tam tikrų svetainių ar naudotis įvairiomis internetinėmis paslaugomis (pvz., „YouTube“, „Facebook“ ar „Gmail“)..

Čia yra išsami interneto teisių visame pasaulyje apžvalga, kur galite aiškiai pamatyti, kurios šalys cenzūruoja interneto dalis.

Nesunku pastebėti, kaip tai gali būti rimta problema ne tik tada, kai jūs gyvenate šalyje, kurioje vyriausybė cenzūruoja internetą, bet ir jei lankotės tokioje vietoje atostogų ar darbo tikslais..

Geros žinios yra tai, kad VPT slepia jūsų IP adresą ir jūsų internetinę veiklą, leisdamas efektyviai apeiti bet kokias vyriausybės vykdomas ugniasienes, su kuriomis susidūrėte..

8. Tai padeda išbandyti SEO strategijas

Ne daug žmonių tai supranta, tačiau iš tikrųjų įmanoma naudoti VPN savo SEO strategijoms. Kadangi paslauga slepia tikrąją jūsų vietą ir leidžia jums atrodyti, lyg esate iš kitos šalies, galite pamatyti vietinius SEO rezultatus kitose tarptautinėse rinkose.

Iš esmės, jei esate, pavyzdžiui, iš Italijos, ir norite prekiauti žmonėms JAV, galėsite pamatyti, kokius raktinius žodžius JAV vartotojai ieško naudodamiesi JAV VPN serveriu.

priežastys naudoti vpn

Žinoma, yra daugybė galimybių, tačiau tai nėra vienintelis būdas, kuriuo VPT gali padėti įgyvendinti SEO planus. Čia yra kiti būdai, kurie gali būti naudingi naudojant VPN SEO:

 • Galite dirbti be rūpesčių nuotoliniu būdu.
 • Galite apsaugoti savo konkurentų privatumą (pvz., Įsitikinkite, kad jie nepastebi, kai lankotės jų svetainėje).
 • Galite apeiti „Google“ erzinančias paieškos užklausas „reCAPTCHA“.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie tai, nedvejodami peržiūrėkite išsamų straipsnį šia tema.

9. VPN pagerina jūsų žaidimų patirtį

Taip, jūs girdėjote teisingai – iš tikrųjų galite naudoti VPN su vaizdo žaidimais susijusiems dalykams. Čia yra trumpas dalykų, kuriuos galite atlikti su VPN, sąrašas:

 • Žaisk bet kuriame norimame regione (net jei jis yra geografiškai užrakintas)
 • Žaisk naujesnius žaidimus anksčiau
 • Apeiti erzinančius IP draudimus
 • Žaisti žaidimus, kurie buvo uždrausti
 • Potencialiai sumažinkite vėlavimo ir pingėjimo laiką
 • Apsaugokite save nuo DDoS atakų nuo skaudžių nevykėlių

Ir visa tai įmanoma, nes VPT slepia jūsų internetinę tapatybę ir užkoduoja jūsų interneto srautą ir asmeninius duomenis. Jei norite sužinoti daugiau apie VPN naudojimą žaidimams, nedvejodami perskaitykite mūsų išsamų straipsnį.

10. VPT gali sutaupyti pinigų lėktuvo bilietuose

Jei dar nežinojote apie tai, oro linijos iš tikrųjų praktikuoja kainų diskriminaciją internete – iš esmės skirtingų šalių interneto vartotojams rodo skirtingas kainas. Tai reiškia, kad, jei esate, pavyzdžiui, iš JAV, jums gali būti parodyti brangesni bilietai nei kam nors iš Indijos. Vis dėlto tai dar ne viskas – jums taip pat gali būti parodyti brangesni bilietai, jei oro linijų bendrovė jus identifikuoja kaip pasikartojantį lankytoją (pagal jūsų IP adresą).

Na, jūs galite apeiti šią problemą naudodamiesi VPN, kad užmaskuotumėte savo IP adresą – norėdami atrodyti, kad jungiatės iš mažiau išsivysčiusių šalių, arba paslėpti faktą, kad esate pasikartojantis lankytojas. Taip pat padeda ištrinti slapukus iš savo įrenginio.

Vis dėlto turime paminėti, kad nesuteikiame jokių garantijų. Tačiau, remiantis mūsų pačių patirtimi ir tyrimais, skrydžio metu galima sutaupyti nuo poros iki šimtų dolerių..

Tiesą sakant, kai rašėme šį straipsnį (kur išsamiau aptariame šią temą), atlikome greitą testą ir sužinojome, kad „United Airlines“ skrydžiui su Rumunijos IP adresu galime sutaupyti iki 450 USD..

11. Tai padeda kovoti su nesąžiningu pralaidumo srauto mažinimu

Nežinote apie pralaidumo spartos sąvoką? Iš esmės tai yra tada, kai IPT visą mėnesį stebi jūsų duomenų naudojimą ir nusprendžia, kad naudojate „per daug“ duomenų tam tikrai internetinei veiklai (failų atsisiuntimui, transliacijai, internetiniams žaidimams ir pan.). Norėdami sumažinti „platų“ duomenų naudojimą, jie sumažina interneto greitį.

IPT paprastai tai daro siekdami sumažinti tinklo perkrovas. Tačiau labai tikėtina, kad jie naudoja pralaidumo diapazoną kaip būdą „įtikinti“ jus įsigyti brangesnį, didesnį duomenų planą ar tarifo prenumeratą..

Kaip tai padeda VPN? Na, tai užkoduoja visą jūsų internetinį srautą, užtikrinant, kad IPT nemato to, ką darote internete. Todėl jie negali sumažinti jūsų pralaidumo.

12. VPT gali padėti darbe

Natūralu, kad tikrai negalite naudoti VPN kiekvienam darbui. Tačiau jis gali būti naudojamas pagerinti gyvenimo kokybę darbe. Pvz., Jei turite atlikti daug rinkos tyrimų (ypač JAV), VPT padės atblokuoti svetaines, kurioms taikomi geografiniai apribojimai. Tai gali būti ypač naudinga, jei dirbate su klientu, kurio svetainė yra užblokuota už šalies ribų.

Mes jau apžvelgėme, kaip VPN padeda įgyvendinti SEO strategijas, bet čia yra dar vienas būdas, kuriuo VPN padeda jums darbe – apsaugodami jūsų VoIP konferencijas. Be to, ne tik saugantis skambučius, bet ir VPN gali padėti jums gauti geresnius skambučių tarifus naudojantis tokiomis paslaugomis kaip „Skype“. Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie VPN ir VoIP skambučius, peržiūrėkite šį straipsnį.

kodėl mes naudojame vpn

VPN taip pat gali apsaugoti su darbu susijusius duomenis, kai darbuotojai prie jo naudojasi ne biure nesaugiuose „WiFi“ tinkluose. Vis dėlto verta paminėti, kad šis metodas yra tinkamesnis smulkiajam ir vidutiniam verslui, nes didelės įmonės tam paprastai turi savo verslo VPT..

„CactusVPN“ – geriausias būdas mėgautis visais VPN paslaugų naudojimo būdais

Nepriklausomai nuo to, kuri iš priežasčių, kurią mes apibūdinome šiame straipsnyje, motyvuoja jus naudoti VPN paslaugą, mes turime jums už tai. „CactusVPN“ siūlo aukščiausios klasės AES šifravimą, kuris visiškai apsaugo jūsų duomenis ir srautą, neribotą pralaidumą ir greitus serverius.

Iš daugiau nei 28 serverių 9 iš jų siūlo „P2P“ palaikymą, o mūsų tarnyboje yra ir „Killswitch“, kuris užtikrins, kad esate visada apsaugoti, net kai jūsų ryšys nutrūksta. Taip pat siūlome patogioms programoms, kurios veikia keliuose įrenginiuose ir kurias lengva įdiegti, bei intelektualųjį DNS, kuris atblokuoja daugiau nei 300 svetainių, kurioms taikoma geografinė apimtis..

Jaučiasi šiek tiek neapsisprendęs?

Jokių problemų – mes iš tikrųjų siūlome nemokamą 24 valandų bandomąjį laikotarpį mūsų VPN paslaugai (nereikia kreditinės kortelės), kad turėtumėte daug laiko pamatyti, ar ji iš tikrųjų atitinka visus jūsų poreikius. Be to, tapus „CactusVPN“ vartotoju, jums vis tiek bus taikoma mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Kodėl žmonės naudojasi VPN paslaugomis? Patirkite internetą taip, kaip buvo norima džiaugtis

Taigi, kodėl mes naudojame VPN paslaugas? Na, paprasčiau tariant – kad galėtume mėgautis interneto stebėjimu, cenzūra, įsilaužėliais ir be apribojimų. Paslauga slepia vartotojo IP adresą ir užšifruoja jo internetinius ryšius, todėl visiems tampa sunku nustatyti tikrąją jų tapatybę internete..

Apskritai, dauguma žmonių naudoja VPN:

 • Aplenkti geografinius blokus, erzinančias ugniasienes ir vyriausybės cenzūrą
 • Apsaugokite jų duomenis nuo masinio stebėjimo, reklamuotojų ir įsilaužėlių
 • Užtikrinkite jų žodžio laisvę internete
 • Gaukite pigesnius skrydžius
 • Mėgaukitės geresne patirtimi darbe
 • Tobulinkite jų SEO strategijas
 • Venkite pralaidumo pralaidumo

Žinoma, mums būtų daugiau nei malonu išgirsti, kodėl, jūsų manymu, žmonės naudoja VPN ir kas jums asmeniškai taip pat patinka naudojant VPN paslaugą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map