Patarimai, kaip saugiai naudotis viešuoju kompiuteriu | VPN tarnyba


Perskaitykite šiuos patarimus, kaip saugiai naršyti ir kaip nelaikyti asmeninės savo darbo, asmeninės ar finansinės informacijos.

Kiek iš tikrųjų saugus viešas kompiuteris?

Dažniausiai jūs neturite jokios išankstinės informacijos apie laikinai naudojamo kompiuterio saugos aspektus, kaip saugus ryšys ir ar jūsų internetiniai veiksmai yra įrašomi..

Naudojant viešą įrenginį, gali būti gana rizikinga saugiam naršymui ar neskelbtinai privačiai informacijai, tokiai kaip duomenų saugumas, slaptažodžių apsauga ar banko informacija. Jei nesiimsite kai kurių pagrindinių kompiuterio saugos priemonių, pavojus gali kilti jūsų asmeniniams duomenims.

Kokia rizika kyla naudojant viešus kompiuterius??

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių pavojų, kai naudojamasi viešuoju kompiuteriu:

 1. Kažkas naudojasi jūsų veikla internete, ypač jei naudojatės viešuoju belaidžiu internetu
 2. Žmonės gali būti beatodairiškai ir žiūrėti į jūsų monitorių
 3. Kenkėjiška ir šnipinėjimo programa viešuose kompiuteriuose
 4. Prieiga prie jūsų naršymo istorijos
 5. Svarbios asmeninės informacijos vagystė
 6. Slaptažodžių ir prisijungimo duomenų vagystė

Tačiau yra būdų, kuriais galite padengti savo internetinius takelius, jei atsidūrėte viešojo kompiuterio naudojimo situacijoje. Atminkite, pirmiausia saugumas.

Kaip saugiai naudotis viešuoju kompiuteriu?

Atminkite, kad nieko negalite padaryti, kad viešasis kompiuteris būtų visiškai saugus. Tačiau yra būdų, kuriais galite žymiai sumažinti viešųjų kompiuterių naudojimo riziką.

Čia yra keletas viešų kompiuterių saugos patarimų, kurių turite laikytis.

Ištrinkite naršymo istoriją

Baigę naršyti, visada įsitikinkite, kad ištrynėte slapukus, formos duomenis, naršymo istoriją, laikinus failus ar išsaugotus slaptažodžius.

Neišsaugokite slaptažodžių

Anksčiau minėjome slaptažodžio išsaugojimą kaip ypač pavojingą ir tai turėtų būti savaime suprantama naudojant viešą kompiuterį. Prieš prisijungdami įsitikinkite, kad parinktis „išsaugoti slaptažodį“ neįjungta pagal numatytuosius nustatymus. Be to, stebėkite „Keyloggers“, nes šie maži įrenginiai gali registruoti kiekvieną klaviatūros paspaudimą ir gali užfiksuoti viską nuo slaptažodžių, asmeninių pranešimų, kreditinės kortelės informacijos ir beveik visko, ką įvedate. Taigi, prieš pradėdami naudotis viešuoju kompiuteriu, visada turėtumėte įsitikinti, kad nebuvo prijungti jokie „keylogger“ įrenginiai.

Nenaudokite savo kreditinės kortelės ir banko duomenų

Visada venkite veiksmų, kurie gali atskleisti vertingus paskyros slaptažodžius ar asmeninę informaciją, pvz., Kredito kortelių numerius ir informaciją apie finansines operacijas. Tokie veiksmai gali būti labai žalingi, nes informacija gali būti pavogta ir panaudota.

Neišsaugokite failų

Kai kuriuose failuose, kuriuos paprastai išsaugotumėte vietoje, gali būti privačios ar neskelbtinos informacijos, pavyzdžiui, svarbių el. Laiškų priedų. Geriausias būdas apsaugoti savo duomenis yra „flash drive“, kuriame galite išsaugoti failus, jei reikia.

Be to, būtinai ištrinkite laikinuosius failus, susijusius su programų, išskyrus interneto naršykles, naudojimu. Paprastai manoma, kad šie failai bus automatiškai ištrinti uždarius programą arba perkėlus į kompiuterį, tačiau taip yra ne visada.

Perkraukite

Panaudojus viešą kompiuterį, perkėlimas yra paskutinis žingsnis, kurį turite atlikti norėdami ištrinti savo takelius. Tai išvalys puslapio failą ir viską iš fizinės atminties (RAM)..

Saugokitės snukelių

Kadangi atsidūrėte viešoje vietoje, visada turėtumėte žinoti apie aplinkinius nepažįstamus žmones. Niekada negali žinoti, kas snūduriuoja tau už peties. Be to, nepamirškite saugumo kamerų, įrengtų daugelyje viešų vietų, nes jos gali įrašyti kiekvieną jūsų judesį, įskaitant slaptažodžių rašymą ir ekrano rodymą.

Reikia patikimos VPN paslaugos?

Mes jus supažindinome – „CactusVPN“ siūlo aukščiausios klasės VPN, turinčius karinio lygio šifravimą, palaikymą visą parą, „Kill Switch“, 28 ar daugiau greitųjų serverių su neribotu pralaidumu ir iki šešių VPN protokolų, iš kurių galite rinktis. Be to, mes neregistruojame jokių jūsų duomenų, o mūsų paslauga veikia keliose platformose.

Ir jei jūs kada nors norite išbandyti kitus svetainių atblokavimo būdus, mes taip pat siūlome intelektualiosios DNS paslaugą, kuri atblokuoja jums daugiau nei 300 svetainių. Tai ir visi mūsų VPN serveriai yra dvigubi kaip tarpiniai serveriai.

Kai tik tapsite „CactusVPN“ vartotoju, mes vis tiek turėsime jūsų grąžinimo garantiją – 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Apatinė eilutė

Šiais laikais retai kada atsiduriame tokioje situacijoje, kai mums reikia naudotis viešaisiais kompiuteriais, nes visi turi po ranka bent vieną asmeninį įrenginį. Tačiau tais retais atvejais, kai nėra kito pasirinkimo, turite imtis visų įmanomų saugos priemonių, kad asmeninė informacija būtų saugi. Jei tikrai turite naudoti savo slaptažodžius ar atsisiųsti failus, tuomet tikrai turėtumėte vadovautis aukščiau pateiktais patarimais. Nepamirškite pakeisti slaptažodžių. Saugus naršymas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map