VPN istorija ir VPN technologijos ateitis


Tačiau prieš pradėdami aptarti VPN istoriją, pažvelkime, kas iš tikrųjų yra VPN, kad kiltų nesusipratimų ar painiavos..

Kas yra VPN?

VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Tai paslauga, kuri naudoja įvairius tuneliavimo protokolus šifruoti internetinius ryšius ir slepia vartotojo IP adresus, kad žmonės galėtų apeiti geografinius blokus ir mėgautis saugiu naršymu. Jei norite sužinoti daugiau apie VPN, nedvejodami perskaitykite mūsų išsamų vadovą.

VPN technologijos ir paslaugų istorija

Kada buvo išrastas VPN ir kas išrado VPN technologijas?

VPN istorija prasideda 1996 m., Kai „Microsoft“ darbuotojas (dauguma šaltinių teigia, kad Gurdeepas Singhas-Pallas) pradėjo kurti „lygiaverčių tunelių protokolą“ (PPTP). 1999 m. Specifikacija buvo paskelbta. Laikui bėgant, VPN ir šios technologijos idėja drastiškai pasikeitė.

Didelės korporacijos – VPN istorijos atspirties taškas

Iš pradžių VPN technologiją sukūrė tik didelės įmonės ir organizacijos, siekdamos savo tikslų, ir ji nebuvo skirta paprastiems interneto vartotojams. Bendrovėms reikėjo saugaus ir privataus metodo, kad būtų galima bendrauti ir keistis failais tarp skirtingų biurų ir leisti darbuotojams prieiti prie svarbių failų nuotoliniu būdu, nekeliant pavojaus, kad pašaliniai vartotojai pavogs neskelbtinus duomenis..

Na, čia atsirado VPT. Jie suteikė darbuotojams prieigą prie privataus verslo tinklo, leisdami jiems peržiūrėti įmonės duomenis iš bet kurios pasaulio vietos, tarsi jie būtų biure..

Laikui bėgant, siekiant dar labiau apsaugoti verslo ryšius, buvo pradėti įgyvendinti galingesni šifravimo standartai.

Visiems interneto vartotojams skirti virtualūs privatūs tinklai – kitas žingsnis

VPT ilgai neišliko išskirtiniais verslo įrankiais. Neužilgo žmonės suprato, kad net jūsų paprastas internetinis vartotojas gali pasinaudoti VPN teikiamomis galimybėmis. Netrukus rinkoje pasirodė trečiųjų šalių VPT tiekėjai (pvz., „CactusVPN“), kurie teikia šią technologiją vartotojams.

Interneto raida paskatino naują nuostabų vystymąsi, tačiau interneto vartotojus taip pat paveikė interneto cenzūra, įsilaužėlių grėsmės, duomenų gavyba ir šlamšto platinimas skelbimuose. Visa tai padėjo jaunai VPT rinkai augti, nes vis daugiau žmonių suprato, kad naudojasi VPN – tai buvo vienintelis dalykas, kurį jie galėjo padaryti, kad apsaugotų savo privatumą internete..

Kodėl VPT paslaugų teikėjai tampa tokie populiarūs

  • Privatumo skandalai, tokie kaip „Wikileaks“ ir Edvardo Snowdeno nutekėjimai, ėmė žmones vis labiau suvokti savo teises į privatumą internete ir tai, kaip vyriausybės agentūros, IPT ir korporacijos jomis piktnaudžiauja..
  • Susikūrė tokios platformos kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „NOW TV“ ir „Hulu“, siūlančios internetiniams vartotojams prieigą prie daugybės užsakomųjų vaizdo įrašų turinio, tačiau tuo pačiu geografiškai ribojančios jį, kad ne visi galėtų juo mėgautis. Žmonės visame pasaulyje pradėjo naudoti VPN paslaugas, kad atblokuotų ir pasiektų panašias turinio platformas.
  • Kai kurios šalys ir regionai, tokie kaip Rusija, Kinija ir Viduriniai Rytai, turi griežtą interneto naudojimo politiką ir todėl cenzūruoja daug internetinio turinio. Per pastaruosius metus VPN paslaugos tokių šalių ir regionų vartotojams padėjo apeiti nesąžiningus apribojimus.
  • Kibernetiniai kriminaliniai išpuoliai ir „Wi-Fi“ spragos privertė interneto vartotojus geriau suvokti, koks pavojus kyla jų asmeniniams duomenims, kai jie prisijungia prie interneto nesaugiuose tinkluose ir nesiima papildomų saugumo priemonių..

Reikia patikimo VPN? „CactusVPN“ jus apėmė!

Mūsų VPN paslauga daugiau nei gali apsaugoti jūsų internetinę tapatybę. Mes naudojame pramonėje pirmaujantį AES šifravimą, kad apsaugotume visus jūsų duomenis ir interneto srautus, kad naršymas būtų toks, koks turėtų būti – saugus ir privatus..

Be to, mūsų spartieji serveriai naudoja bendrąją IP technologiją, tai reiškia, kad nėra jokios galimybės, kad mūsų serverių IP adresus bus galima atsekti pas jus..

Nesijaudinkite – mes neregistruojame jokių jūsų duomenų. Taikome griežtą „neprisijungimo“ politiką. Taip, „CactusVPN“ taip pat aprūpintas „Killswitch“, kad įsitikintumėte, jog niekada nebus atskleista jūsų internetinė tapatybė – net tada, kai susiduriate su ryšio problemomis.

„CactusVPN“ programa

Vis dar nesate įsitikinęs? Jokių problemų – mes siūlome nemokamą 24 valandų bandomąją versiją, todėl prieš rinkdamiesi prenumeratą galite patikrinti, ar mūsų VPN paslauga patenkina visus jūsų poreikius. Net ir pasirinkę planą, jums vis tiek bus taikoma mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

VPT paslaugų ateitis

Ateinančiais metais VPT taps vis dažnesni. Remiantis mūsų skaičiavimais, ateityje būtų visiškai įmanoma pamatyti bet kurį interneto vartotoją, naudojantis VPN, kai jie naršo internete, taip, net ir vartotojus iš mažiau išsivysčiusių šalių (atsižvelgiant į tai, kad VPN šiais laikais gali kainuoti nuo 5 USD iki 10 USD) per mėnesį).

VPT ateitis

Ir mes ne tik spėliojame. Tyrimų duomenimis, per pastaruosius 2 metus VPN vartotojų skaičius smarkiai išaugo. 2016– 2018 m. Iš tikrųjų išaugo 165%. Dar įdomesnės, mažiau išsivysčiusios šalys šiuo metu yra pagrindinės VPN rinkos, palyginti su pirmojo pasaulio šalimis, tokiomis kaip JAV, Australija, JK ar Vokietija..

Tie patys duomenys rodo, kad apie 5% interneto vartotojų kasdien naudojasi VPN. Šiuo metu bendras internetinių vartotojų skaičius yra maždaug 3,58 milijardo, tai reiškia, kad apie 1,79 milijardo žmonių kasdien naudojasi VPN..

Galima sakyti, kad šis skaičius ateityje augs, nes vis daugiau žmonių atranda, kokie VPN iš tikrųjų yra naudingi ir kokia iš tikrųjų yra didžiulė grėsmė vyriausybės cenzūrai ir duomenų pažeidimams..

Kalbant apie pačios VPN technologijos ateitį, pramonės ekspertai tikisi tokių pokyčių kaip:

  • Atvirojo kodo projektai
  • Protokolo užmaskavimas
  • Anoniminis autentifikavimas naudojant žetonus
  • Dėmesys tinklo prieigos kontrolei
  • Daugiafaktorinis autentifikavimas
  • Užbaigti VPN kliento automatizavimą

Kaip matote VPT ateitį?

Nors mūsų tyrimams pavyko parodyti, kokia ateitis gali būti mūsų nauda, ​​kai kalbame apie VPT, mes taip pat esame suinteresuoti išgirsti, kokia jūsų nuomonė šia tema. Taigi, nedvejodami leiskite mums – ir likusiems mūsų skaitytojams – žinoti, kaip, jūsų manymu, artimiausioje ar tolimoje ateityje pasikeis VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me