VPN žudymo jungiklio funkcija (jūsų išsamus vadovas)


Kas yra VPN žudymo jungiklis?

„Kill Switch“ yra kai kurių VPN tiekėjų siūloma funkcija, automatiškai sustabdanti visą interneto srautą, jei prarandate ryšį su VPN serveriu. Tokiu būdu „Kill Switch“ užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys ir tikrasis IP adresas niekada nebus matomi, kai esate žiniatinklyje.

Kodėl atsiranda VPN atjungimai??

Daugelis VPN serverių paprastai yra patikimi – ypač tie, kurie priklauso padoriems, mokamiems VPT teikėjams. Tačiau net ir tada visada yra rizika (nors ir labai maža), kad ryšio problemų gali kilti dėl šių priežasčių:

 • Ryšys su VPN serveriu prarastas, nes VPN kliente yra klaidų, dėl kurių jis staiga sugenda, jūsų IPT trikdo ryšį, VPN serveris neveikia arba jūsų naudojamam tinklo prievadui kyla problemų.
 • Turite žemą „WiFi“ signalą, dėl kurio galite prarasti didelius duomenis. Savo ruožtu dėl to labiau tikėtina, kad nutrūks jūsų VPN ryšys. Tai gali prisidėti ir per didelis „WiFi“ tinklo naudojimas (pavyzdžiui, jei naudojatės oro uosto „WiFi“).
 • Jūsų antivirusinė / kenkėjiškų programų programa ir (arba) užkarda trikdo jūsų VPN ryšį, nes ji nėra pridėta kaip išimtis, todėl ji gali nutrūkti..
 • Vykdote VPN naudodami numatytąjį UDP protokolą, o ne TCP protokolą, nes tai kartais gali sukelti nestabilius ryšius.

Kokie yra VPN žudymo jungikliai?

Kaip VPN vartotojas, paprastai galėsite naudoti dviejų tipų žudiklius:

1. Sistemos lygio žudikliniai jungikliai

Šio tipo VPN žudymo jungiklis visiškai išjungia visą tinklo veiklą, kol sėkmingai atstato VPN ryšį arba kol iš naujo nustatote tinklo adapterį. Paprastai šio tipo „Kill Switch“ galima tik įjungti arba išjungti.

2. Programos lygio žudymo jungikliai

Programos lygio „Kill Switch“ suteikia jums galimybę pasirinkti, kurioms programoms ir žiniatinklio programoms norite neleisti pasiekti interneto (pvz., El. Pašto programoms ar „torrent“ klientams). Kai kurie VPT teikėjai gali minėti šių tipų žudiklius kaip programų žudiklius.

„CactusVPN Apps Killer“

Atminkite, kad programos lygmens „Kill Switch“ naudojimas gali užkirsti kelią programinės įrangos atnaujinimui į naujesnes versijas. Savo saugumo ir privatumo labui turėtumėte įsitikinti, kad jūsų antivirusinėms / kenkėjiškoms programoms nėra užkirstas kelias nuolat atnaujinti savo veiklą..

Kaip veikia VPN žudymo jungiklis?

Galvodami apie tai, kaip veikia VPN užmušimo jungiklis, visada turėkite omenyje pagrindines ugniasienės funkcijas – tai, kad ji gali blokuoti neleistinus ryšius ir kartu palaikyti išimtis.

Na, „Kill Switch“ naudoja funkciją, pagrįstą ugniasienės taisyklėmis, ir nukreipia visą tinklo srautą per šifruotą tunelį, kurį nustatė VPN. Tada „Kill Switch“ nuolat stebės jūsų VPN ryšį. Jei jis pastebi staigų jūsų VPN ryšio būsenos ar IP adreso pasikeitimą, „Kill Switch“ užblokuos visus ryšius, kad užtikrintų, jog internetinis srautas nevyktų per jūsų IPT priskirtą IP adresą.

Įprasta interneto prieiga bus atgauta, kai bus atstatytas VPN ryšys arba kai uždarysite VPN programą.

Kada tiksliai suaktyvinamas VPN žudymo jungiklis?

Mes jau minėjome, kad VPN užmušimo jungiklis įsijungs, jei aptinka, kad jūsų VPN ryšys nutrūko, tačiau čia yra keletas konkrečių pavyzdžių, kai gali nutikti kažkas panašaus:

 • Kai esate atsijungę nuo VPN serverio, nes jame yra ryšio problemų.
 • Kai patiriate nepatikimus tinklo ryšius (pvz., Kai naudojatės viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu), gali būti, kad galite prarasti ryšį su VPN serveriu.
 • Yra galimybė, kad VPN užmušimo jungiklis suaktyvės, kai nuspręsite perjungti VPN serverius.

Ar „VPN Kill Switch“ funkcijos automatiškai suaktyvinamos?

Ne visada. Nors kai kurie VPT teikėjai gali pasiūlyti VPT klientams, kurie turi iš anksto suaktyvintus žudiklius, dažniausiai jums juos reikia įjungti rankiniu būdu. Paprastai tai galima padaryti įjungiant VPN kliento funkciją „Kill Switch VPN“.

Aktyvuotas užmušimo jungiklis

Pvz., „CactusVPN“ programoje jums tereikia pereiti į „Nustatymus“ ir įjungti parinktį „Sustabdyti interneto srautą, jei nutrūksta VPN ryšys“..

Kas iš VPN „Kill Switch“ teikia daugiausiai naudos?

„VPN Kill Switch“ tikrai pravers kiekvienam, kuris reguliariai atsisiunčia torrentus ir gyvena šalyje, kurioje dalijimasis failais gali sukelti teisinių problemų. Dabar mes neskatiname neteisėto autorių teisių pažeidimo ar panašaus dalyko, bet mes žinome, kad kai kurie žmonės prieigą prie failų ir pramogų, kurių jiems reikia, gali gauti tik naudodami torrentus.

Iš esmės, „VPN Kill Switch“ gali pagerinti jūsų šansus negauti DMCA pranešimų, rizikuoti teisinėmis baudomis arba priversti jūsų interneto paslaugų teikėją nutraukti prenumeratą, nes jus kankina kankinimai, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys..

Be to, VPN žudymo jungiklis būtų labai naudingas, jei esate kažkas, kuriam labai rūpi jų internetinė privatumas. Ar todėl, kad analizuojate savo verslo konkurentus, norite įsitikinti, ar IPT nemato to, ko naršote, ar esate informatorius, ar žurnalistas, turintis prieigą prie neskelbtinos informacijos, „Kill Switch“ gali padėti užtikrinti jūsų privatumui niekada nekyla pavojus dėl ryšio problemų.

Ar yra kokių nors „VPN žudymo jungiklio“ alternatyvų?

Taip, yra trečiųjų šalių programų, kurias galite naudoti norėdami stebėti savo VPN ryšius. Tačiau dauguma jų leis jums pasirinkti tik tas programas, kurias norite išjungti, arba neleisti prisijungti prie interneto, kai nutrūks jūsų VPN ryšys..

„VPN Watcher“ yra geras pavyzdys, kaip ir „VPNNetMon“.

Arba, jei esate „Windows“ vartotojas, galite naudoti įmontuotą užduočių planuoklę. Tiesiog sukurkite užduotį, kuri automatiškai uždarys norimą programą (pvz., Jūsų „torrent“ klientą), kai jūsų VPN ryšys bus nutrauktas.

Apskritai, jums geriau naudoti tik VPN su „Kill Switch“ funkcijomis. Tai daug patogiau, jums tikrai nereikia visko sukonfigūruoti, o viską, ko jums reikia, turite su vienu paprastu klientu. Be to, kai kurie trečiųjų šalių VPN ryšio stebėjimo įrankiai taip pat kainuoja, todėl naudojant VPN su „Kill Switch“ yra ekonomiškiau..

Kaip išbandyti VPN nužudymo jungiklio funkcijas

Paprasčiausias būdas patikrinti, ar veikia VPN užmušimo jungiklis, yra atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite VPN ir prisijunkite prie serverio.
 2. Eikite į svetainę arba pradėkite savo „torrent“ klientą.
 3. Atjunkite nuo VPN serverio, bet neuždarykite VPN kliento.
 4. Jei sustoja jūsų interneto ryšys ir srautinis srautas, „Kill Switch“ veikia gerai.

Jei norite išsamesnio metodo, kaip išbandyti savo VPN „Kill Switch“, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Pasirinkite svetainę, prie kurios norite prisijungti, ir užsirašykite jos IP adresą. Norėdami rasti svetainės IP adresą, tiesiog atidarykite komandų eilutę (arba jos alternatyvą skirtingose ​​operacinėse sistemose) ir įveskite „ping websitename.com“..
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „Wireshark“.
 3. Pradėkite „Wireshark“.
 4. Paleiskite VPN ir prisijunkite prie svetainės, kurios IP adresą žinote.
 5. Prisijungę prie minėtos svetainės, nutraukite VPN ryšį.
 6. Dabar turėtų būti nutrauktas ir jūsų sesijos / naršyklės skirtukas / langas.
 7. Patikrinkite „Wireshark“, jei norite nutraukti VPN sesiją, ar nėra jokių ryšių su svetainės IP adresu.
 8. Jei nematote jokių probleminių jungčių, tai reiškia, kad VPN užmušimo jungiklis veikia taip, kaip turėtų.

Ieškote VPN su „Kill Switch“ funkcijomis?

„CactusVPN“ jus uždengė. Mes ne tik siūlome patikimą ir labai lengvai naudojamą „Kill Switch“, bet ir savo VPN programoje pateikiame įmontuotą programų žudiklį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti programą, kurią norite išjungti, kai jūsų VPT ryšys nutraukiamas, į sąrašą ir jums gera eiti.

Taigi labai lengva įsitikinti, kad niekada nebus atskleistas jūsų privatumas, kai naudojatės internetu naudodamiesi „CactusVPN“..

Apsaugokite savo privatumą naudodami aukštos klasės VPN paslaugą

Naudodamiesi mūsų paslauga, jūs visada galėsite mėgautis saugia internetine patirtimi. Mes naudojame tik stiprius šifravimo algoritmus (pvz., AES), nesaugome jokių žurnalų ir leidžiame pasirinkti iki 6 VPN protokolų (įskaitant labai saugius „OpenVPN“ ir „SoftEther“ protokolus)..

Be to, mes teikiame 28 ir daugiau greitųjų, stabilių serverių, esančių visame pasaulyje. Jie taip pat aprūpinami neribotu pralaidumu, todėl galite būti tikri, kad galėsite mėgautis sklandžia internetine patirtimi.

Pirmiausia išbandykite mūsų paslaugas

Nereikia prisiimti įsipareigojimo iš „get-go“. Prieš pasirinkdami prenumeratos planą, galite iš tikrųjų nemokamai išbandyti mūsų VPN paslaugą 24 valandas – daug laiko norint pamatyti, ar mūsų „Kill Switch“ atitinka visus jūsų poreikius.

Be to, tapę „CactusVPN“ vartotoju vis tiek turėsite pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei paslauga neveikia taip, kaip jums reklamuojama..

Išvada

„VPN Kill Switch“ yra funkcija, kurią VPN teikėjai siūlo dar labiau apsaugoti savo vartotojų privatumą internete. Iš esmės „Kill Switch“ išjungs visą interneto srautą, jei aptiks, kad jūsų VPN ryšys nutrūko. „Kill Switch“ taip pat gali būti „App.Killer“ formos, leidžianti pasirinkti, kurios programos turėtų būti nutrauktos, kai jūsų VPN ryšys yra atjungtas.

„VPN Kill Switch“ yra labai naudingas žmonėms, norintiems įsitikinti, kad jų interneto privatumas yra užtikrintas 110%, ir internetiniams vartotojams, kurie reguliariai atsisiunčia torrentus..

Nors yra alternatyvų „Kill Switch“ (pvz., Pavyzdžiui, VPN ryšio stebėjimo įrankiai), geriau pasirinkti VPN su „Kill Switch“ funkcijomis vien todėl, kad tai yra patogiau.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me