Найкращі VPN для Netflix (2020)

netflix логотипЯкщо ви любитель Netflix та їх величезного каталогу телепередач та фільмів, ви можете трохи засмутитися, коли дізнаєтесь, що не можете отримати доступ до своїх улюблених під час подорожі.


Це правда навіть якщо у вас є законний обліковий запис у вашій країні що ви платите хороші гроші за доступ.

Вина не в самій Netflix. Це пов’язано зі складною системою ліцензійних угод між власниками засобів масової інформації та певними країнами, що призводить до того, що деякий вміст у каталозі компанії стає геоблокованим у цих місцях. У таких країнах, як Китай, платформа перегляду засобів масової інформації заборонена взагалі.

Багато людей намагаються обійти геоблокування забороненого або обмеженого вмісту за допомогою проксі-сервера для маскування їх місцезнаходження. Проксі-сервери приховують вашу IP-адресу, коли ви користуєтесь Інтернетом, але цього насправді недостатньо. Для дійсно ефективного контролю конфіденційності та доступу вам потрібен більш надійний захист.

Contents

Яка різниця?

Проксі – це чудово, якщо вам потрібно приховати свою адресу під час звичайної процедури обміну IP-адресами, але це дійсно все, що вони роблять. Вони також налаштовані на основі програми, а не на всій системі. Немає шифрування, безпеки, захисту від витоку DNS або інших засобів захисту конфіденційності. За це ти потрібна віртуальна приватна мережа (VPN).

vpn vs proxy

VPN маскує всю вашу ідентифікаційну інформацію та активність на будь-якому пристрої, підключеному через сервер. Вони можуть бути налаштовані на роботу з вашою операційною системою або маршрутизатором, захоплюючи та перепрофілюючи будь-яку Інтернет-діяльність у цій мережі і роблячи так, що ваша IP-адреса походить з іншого місця розташування.

Використання надійного постачальника VPN з високим рейтингом створить безпечний тунель між службами DNS та вами, який сильно зашифрований від шпигунів, хакерів та платформ, таких як Netflix.

Це не просто вирішує проблему геоблокування. Він також захищає вас від правових наслідків обходу урядової та корпоративної цензури, а також зупиняє витоки DNS, які можуть призвести до крадіжок особи, викрадення сеансів та зараження шпигунським програмним забезпеченням.

Оскільки VPN використовують мережеві ресурси та пропускну здатність, багато обмежують зв’язок, швидкість та пропускну здатність. Ось чому ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN.

Окрім обмеження пропускної здатності та припинення з’єднання, вони часто ведуть журнали вашого місцезнаходження, інформації та активності. Деякі навіть продають цю інформацію третім сторонам.

Ви можете знайти декількох законних постачальників послуг, які пропонують “безкоштовні” послуги, але все це роблять за допомогою безкоштовних випробувань та не повністю безкоштовних пакетів. Перегляньте цей список найкращих безкоштовних VPN-сервісів, які не продають вас рекламодавцям.

Який найкращий VPN для Netflix?

Оскільки VPN приховують ваше місцезнаходження, ви можете отримати доступ до вмісту з будь-якої точки світу. Країна з найбільшим каталогом Netflix – Японія, за нею – США; Канада – номер три.

Вам не потрібно покладатися на старі новини чи упереджені списки, щоб знайти найкращий VPN для Netflix в 2020 році. У кіберпросторі все швидко змінюється, тому ми ретельно намагаємось регулярно перевіряти VPN-сервіси, намагаючись надати вам найновішу інформацію про доступ до популярні платформи та сервіси для потокового відео.

vpn для netflix

Основні фактори, на які слід звернути увагу:

 • Співвідношення ціни та послуг
 • Кількість серверів та локацій
 • Політика без реєстрації без включення
 • Доступ до Netflix
 • Достатня швидкість і пропускна здатність для підтримки потокового HD-вмісту
 • Чуйна технічна підтримка
 • Підтримка декількох пристроїв

Без додаткових прихильників, ось список шести компаній, які надають найкращий доступ до Netflix.

1. NordVPN – Повний Netflix Access + SmartPlay Technology

nordvpn логотип хв

Це перший вибір, але врахуйте, що відмінності між NordVPN та ExpressVPN майже незначні; одна обробляла іншу лише кількома функціями. У Норда є м’яз, щоб надати вам швидкісні з’єднання, але це дуже непослідовно.

Один тест на швидкість з Європи на сервер у США реалізував швидкість завантаження лише 3,87 Мбіт / с. Інший працює на швидкості понад 65 Мбіт / с, а ще один зареєстрував більше 100 Мбіт / с. Компанія базується в Панамі і має понад 5000 серверів, розташованих у 60 країнах. Ви також можете придбати спеціальні IP-адреси та спеціальні з’єднання.

Плюси:

 • Велика цінність
 • Підтримує до шести пристроїв
 • Функція блокування реклами
 • Також сумісний із серверами подвійного переходу та Tor-over-VPN
 • 24/7/365 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Невідповідні швидкості на серверах
 • Крута знижка доступна лише при довгостроковому контракті

Як уже згадувалося, вони пропонують безліч особливостей та функціональних можливостей, включаючи все важливі політика без реєстрації та зручний інтерфейс. Інші переваги включають підключення до шести пристроїв, захист від витоку DNS та блокування реклами.

Виграш для NordVPN відбувається від їх власності Технологія SmartPlay що забезпечує більшість їхніх 5000 серверів можливість легко передати Netflix та понад сто інших потокових сайтів.

З Nord ви можете отримати трирічний контракт, який знизить вашу загальну вартість до $ 2,99 на місяць. Вони також пропонують гарантію повернення грошей та інші цінові плани для тих, хто не хоче довгострокових зобов’язань.

Щомісячна плата за плату складає 11,95 долара на місяць, або ви можете підписатись на одно- або дворічний контракт у розмірі 6,99 дол. США або 3,99 дол. США відповідно. Усі, крім щомісячного плану, підлягають оплаті за допомогою кредитної картки, плати Amazon або криптовалюти.

nordvpn_plan

Тривалий час ExpressVPN був єдиним справжнім претендентом на NordVPN. Настала нова ера, і новий хлопець навколо цих частин виявляє справжню обіцянку. Дізнайтеся більше про NordVPN в нашому всебічному огляді послуги.

2. Surfshark – Netflix + Speed ​​+ Security

серфінг логотип

Surfshark вирішив кинути шапку на ринг, і нам подобається те, що ми бачимо. Існує навіть ймовірність, що вони можуть в майбутньому повалити NordVPN.

Місце розташування надзвичайно важливе, якщо говорити про перегляд Netflix. Сурфшарк, який встановлює магазин, – це Британські Віргінські острови. Острови створили собі репутацію найкраще місце для роботи VPN.

Чудова річ у Surfshark – це те, що він просто працює в усіх аспектах того, як має працювати VPN. За довгострокові контракти ви можете платити $ 1,99 на місяць. Здається, ви отримуєте VPN безкоштовно за цією ціною.

Інша велика річ, яку варто згадати, оскільки вони є такими новими, вони також зростають надзвичайно швидко. Нові сервери спливають весь час і на сьогоднішній день компанія має понад 800 серверів у понад 50 країнах.

Плюси:

 • Найкращий протокол для трансляції
 • Здатний до торренту та P2P
 • Без журналів
 • Безмежне все
 • Розташований на Британських Віргінських островах
 • Найкраща доступність безпеки та шифрування

Мінуси:

 • Деякі сервери не стабільні
 • База сервера ще потребує зростання

Одна з наших улюблених речей про Surfshark – це те, що вона дає вам можливість підключіть скільки завгодно пристроїв. Під час перегляду Netflix це важливо. Можливо, ви хочете дивитись Netflix на своєму смарт-телевізорі, переглядаючи Інтернет на комп’ютері та телефоні. Член вашої родини також може робити те саме, що вгору.

Ще одна фантастична річ щодо Surfshark – це сумісність, яку він має з низкою операційних систем та пристроїв. Surfshark працює з Windows, macOS, Android, Apple, Linux, FireTV, AppleTV, Xbox, Playstation та маршрутизаторами. Незалежно від того, на якому пристрої ви хочете передати Netflix, Surfshark це дозволить. 

Підтримка клієнтів пропонується різними мовами для тих, хто потребує допомоги. У Surfshark також є миттєва підтримка електронної пошти, але це не дуже корисно для неї, оскільки їх оператори чату реагують досить швидко. Клієнтська підтримка все одно не потрібна в Surfshark, але якщо у вас є питання, їх база знань буде корисною і, ймовірно, зможе відповісти на будь-яке питання, яке ви маєте. 

Згадані вище ціни, додавання двох доларів на місяць за VPN можна легко раціоналізувати. Якщо ви прихильний користувач Netflix, вам не вистачає багато вмісту, доступного в інших країнах.

Уявіть, що Netflix збільшував свою ціну на два долари на місяць, щоб отримати доступ до бібліотеки вмісту кожної країни. Ви заплатили б ці додаткові два долари 10 з 10 разів. Замість того, щоб платити Netflix, ви просто платите Surfshark за VPN.

Ціни на серфінг

Читайте наш повний огляд VPN Surfshark.

3. ExpressVPN – великий доступ до Netflix + максимальна швидкість

expressvpn логотип хв

ExpressVPN протягом багатьох років є єдиним претендентом на NordVPN. Але там, де NordVPN мерехтить, там, де ExpressVPN просто світить яскраво. Є дві основні причини, чому ExpressVPN завжди вважався однією з найкращих VPN сьогодні:

 1. Він працює для потокової передачі Netflix в тесті після тесту.
 2. Він має швидкість, необхідну для якісного перегляду HD.

Компанія бере свій початок з Британських Віргінських островів, але вона уникає дотримання жорстких законів Великобританії про підслідування. Середня швидкість завантаження, використовуючи 100 Мбіт / с в якості базової лінії та порівнюючи шість серверів у різних місцях по всій Європі та США, становить 87,67.

Це не суттєво змінюється незалежно від того, наскільки ви віддалені від сервера. Платформа також є надійною, має зручний інтерфейс та стандарти шифрування військового рівня. Вони також дотримуються суворої політики без реєстрації.

Плюси:

 • 24/7/365 техпідтримка через чат наживо
 • Функція розділення тунелів для підключення різних операційних систем, пристроїв або маршрутизаторів.
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Дорожче інших постачальників
 • Обмежений трьома одночасними з’єднаннями

Експрес також надає абонентам а високий ступінь зв’язності. У їхній мережі є понад 3000 серверів, які можна використовувати для розблокування ротифікаторів Netflix в Америці та Канаді, а також тих, що не є англомовними країнами.

Завдяки їх функції MediaStreamer ви можете перетворити ExpressVPN в інтелектуальну службу DNS, яка працює безпосередньо на вашому смарт-телевізорі. Це функція, яка недоступна в багатьох службах VPN. Він підтримується більшістю операційних систем, включаючи Windows, MAC, Linux, Android та iOS, і ви можете використовувати до трьох одночасних підключень за підписку.

expressvpn вхід в мережу netflix

Технічна підтримка доступна цілодобово, цілий рік, через онлайн-чат в прямому ефірі, і веб-сайт можна переглядати більш ніж на 20 мовах. На їхньому веб-сайті також розміщені навчальні посібники з налаштування та інша корисна інформація та функції. Компанія пропонує безкоштовну пробну версію та 30-денну гарантію повернення грошей.

Експрес пропонує щомісячний план оплати за 12,99 доларів на місяць, або ви можете придбати передплату на терміни шість або 12 місяців. 12-місячний план – найкраща угода. Це становить 6,67 долара на місяць, щомісяця виставляють рахунок, при цьому три місяці додаються безкоштовно, що складає 15 місяців відповідно до цього плану.

Шість місяців передплати становить 9,99 дол. США на місяць, щомісячно розраховується. Ви можете платити через PayPal, кредитну карту або Bitcoin. Щоб дізнатися більше про ці способи оплати та багато іншого, дивіться наш огляд ExpressVPN.

4. VyprVPN – хороший доступ до Netflix + гідна швидкість

vyprvpn логотип хв

VyprVPN працює близько четвертого, але це, мабуть, одна з найбезпечніших з усіх перевірених платформ. В основному це пов’язано з їхнім власним протоколом Chameleon, який бореться з блокуванням VPN і має чудові можливості шифрування.

Швейцарській компанії також належить і оперує всіма своїми власними серверами, кількість яких більше 700. Мережа має в своєму розпорядженні близько 200 000 IP-адрес, що знижує ризик вашого блокування Netflix.

Плюси:

 • Розширена безпека
 • Незалежно належить та експлуатується
 • Особливості налаштування

Мінуси:

 • Менше серверів, ніж інші провайдери
 • Хамелеон недоступний з основним планом
 • Немає варіанту оплати за криптовалюту
 • Не вистачає швидкості інших платформ

Чому цій мережі в основному не вистачає швидкості. У кількох тестах на швидкості на найближчому сервері до місця тестування швидкості були записані відповідно 27,02 Мбіт / с і 29,06 Мбіт / с відповідно. Що стосується функціональності, Vypr пропонує декілька простих у використанні додатків, а також підключення до мереж Великобританії та США Netflix, потокової передачі HD та захисту від витоку DNS / IP.

Є два платіжні плани, основний та преміальний, доступні як щомісячний або річний контракт. Компанія пропонує триденну безкоштовну пробну версію, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Основна місячна ставка – 9,95 дол. США і включає до трьох підключень пристроїв; щорічно ця ставка падає до 3,75 долара на місяць. Послуга преміум-класу становить 5,00 доларів на місяць або 12,95 доларів на місяць, залежно від того, платите ви щомісяця або купуєте щорічний контракт. Ця послуга підтримує до п’яти пристроїв, а також постачається з хмарним зберіганням. Варіанти оплати – це кредитна картка або PayPal.

ціна на випрппн

5. CyberGhost – гідний доступ до Netflix + гідна швидкість

cyberhost vpn логотип хв

Цей VPN – це справжній доступ до тих, хто любить підвищену безпеку та цінність. Був час, коли потенційні клієнти з підозрою ставилися до його можливостей через відносно низьку вартість, але розум швидко змінюється. Установка займає всього кілька хвилин, а простий інтерфейс створює неглибоку криву навчання, коли справа стосується використання VPN.

Ви можете скористатися ярликом через панель кнопок з написом “Що ти хочеш сьогодні зробити?” Звідти ви знайдете декілька випадаючих меню, щоб вибрати свою мету за межі кожної основної опції, наприклад торрент або перегляд потокового вмісту з певних платформ, один для налаштування функцій для входу та використання, ключ оновлення та більш розширені функції.

Плюси:

 • Безкоштовна пробна версія доступна
 • Простий користувальницький інтерфейс
 • Необмежена пропускна здатність і трафік
 • До п’яти одночасних з’єднань
 • Сильна безпека
 • Приймає криптовалюту

Мінуси:

 • Обмежена доступність підтримки клієнтів
 • Деякі сервери дуже повільні

Щодо доступу, CyberGhost пропонує користувачам 2770 серверів, які розповсюджені в 60 різних країнах, 462 з яких перебувають у США, а обмеження та обмеження на серверах чи даних немає. Він підтримує MAC, Windows, Linux, Android та iOS. Ця послуга теж дуже надійна.

Швидкість не настільки швидка, як передавання вмісту без VPN, але набагато безпечніша. Він також постачається з безкоштовними плагінами браузера для Firefox та Chrome, тому користувачі в країнах із заблокованим вмістом Інтернету все ще можуть отримати доступ, і це Netflix дружній. CyberGhost дозволяє до п’яти одночасних з’єднань з кожним обліковим записом.

CyberGhost пропонує послуги щомісячної оплати, а також річні та дворічні контракти. Вартість становить 12,99 дол. США, 5,99 дол. США, або 3,69 дол. США відповідно, а варіанти контракту підлягають оплаті наперед.

Вони також пропонують базову або преміум-послугу. Оплати можна здійснювати за допомогою кредитної картки, PayPal або криптовалюти. Ви можете отримати семиденну безкоштовну пробну версію, і вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Ціноутворення на CyberGhost

Служба працювала за протоколом OpenVPN, з можливістю передових користувачів перейти на PPTP або L2TP з IPsec. Оскільки компанія працює за межами Бухареста, Румунія, чат наживо доступний лише у східноєвропейський робочий час.

Це означає, що ви можете дістатися до них лише у понеділок – п’ятницю, 8:00 – 15:00 EET, що приблизно на сім годин попереду східного літнього часу США. З моменту закриття свого форуму користувачів у 2014 році, також немає підтримки для однолітків. Ви подаєте квиток довідкової служби через їх контактну форму і чекаєте, коли вони її отримають.

6. Trust.Zone – гідний доступ до Netflix + обмежена функціональність

логотип довірчої зони хв

Запущений у 2014 році, Trust.Zone – одна з нових служб VPN, але це швидко завойовує репутацію безпеки та надійних зв’язків. Компанія працює на Сейшелах під торговою назвою Trusted Solutions, Ltd, тому вона не пов’язана обмежуючими законами, які регулюють послуги VPN або зберігання даних в інших країнах.

Він підтримує Windows, MAC, Linux, Android та iOS, але не має багатьох додатків чи додаткових функцій; єдине додаток є автономним для користувачів Windows. Найважливіша особливість поза безпекою, перемикач на знищення, постачається разом із сервісом.

Плюси:

 • Підтримується обмін файлами P2P
 • Політика без реєстрації
 • Надійні з’єднання
 • Шифрування військового рівня
 • Безкоштовний період випробовування

Мінуси:

 • Менше серверів та локацій, ніж інші VPN
 • Відсутність розширених функцій та параметрів налаштування
 • Повільніші швидкості, ніж інші постачальники послуг
 • Немає живої підтримки

Хоча він має сервери в більшості великих міст, його обсяг обмежений лише 131 сервером у 32 країнах. Швидкість в середньому становить близько 65 Мбіт / с, за винятком азіатських серверів, які рідко досягали швидкості вище 20 Мбіт / с.

Trust.Zone сумісний з усіма маршрутизаторами, які працюють за протоколом OpenVPN або клієнтом LNTP / IPSec VPN, і його можна налаштувати вручну для запуску прямо через ваш маршрутизатор. Потокове передавання вмісту Netflix пристойне, а обмін файлами досить надійний, але не такий швидкий і широкий, як інші VPN.

Один великий бонус – триденна безкоштовна пробна версія, що постачається з 1 Гб передачі даних та доступом до 110 місць. Щойно ви вирішите підписатися, ви отримаєте 10-денну гарантію повернення грошей.

На жаль,, Підтримка клієнтів доступна лише через контактну форму. Підписки доступні як щомісячна послуга оплати, яка ви оплачуєте, та з річним або дворічним контрактом.

Щомісячний та річний контракт дозволяють до трьох одночасних з’єднань, але дворічний контракт дозволить до п’яти. Вартість – 8,99 дол. США на місяць, щомісячно стягується або 3,33 долара та 2,89 долара для річних або дворічних контрактів, що виставляються на передній план.

Ціноутворення на дорожній зоні

7. TorGuard – пристойний доступ до Netflix + відмінно підходить для торрентінгу

Торгова логотип мінімум розмір

Це варіант для тих, хто цінує анонімність щодо вибору. У цього провайдера менше серверів і локацій, ніж у інших, але з’єднання, які вони мають, дуже безпечні; його чудово підходить для потокових платформ P2P та торрент.

VPN доступний у 50 країнах, і у них є 5000 серверів. TorGuard також пропонує спеціальні IP-адреси, а це означає, що ваше перегляд Netflix навряд чи занесе вас у чорний список.

Плюси:

 • Швидкі зв’язки
 • Розблокує Netflix America
 • TSL і 256-бітове шифрування
 • Багато функцій налаштування та доповнень

Мінуси:

 • Не для технологій-новачків
 • Неприємний на вигляд інтерфейс користувача
 • Знижка доступна лише в тому випадку, якщо ви оплачуєте криптовалюту

Послуга забезпечує швидке з’єднання до п’яти пристроїв на один обліковий запис, і вони дотримуються сувора політика без реєстрації. Середня швидкість – близько 45 Мбіт / с, але вона стабільна на всіх їх серверах.

Він підтримує всі основні операційні системи, включаючи пристрої Microsoft, Apple та Linux, і він може бути налаштований правильно для роботи безпосередньо через ваш маршрутизатор.

Ціноутворення здійснюється щомісячно, щоквартально, дворічно або щорічно. Вартість передплати становить 9,99 дол. США на місяць, 19,99 дол. США за квартал, 29,99 долара кожні півроку або 59,99 дол. США на рік.

Підтримка клієнтів працює 24/7/365 за допомогою чату в прямому ефірі або безплатного дзвінка. Існує 10-відсоткова знижка на використання біткойна чи інших криптовалют, але вони також приймають PayPal та основні кредитні картки.

Ціноутворення TorGuard

Обхід помилки проксі-сервера Netflix

Netflix має деякі найскладніші можливості геоблокування та програмне забезпечення для виявлення VPN. Це не означає, що його не можна обійти; це просто ускладнює.

Трюк полягає в тому, щоб не використовувати якесь конкретне місце на постійній основі. Як тільки Netflix виявить незвичну кількість трафіку, що генерується з однієї IP-адреси, він додасть цю адресу до свого чорного списку.

Помилка потокової передачі netflix

Ви можете обійти цю помилку проксі-сервера Netflix, знайшовши поточного постачальника VPN, підключеного до Netflix, як-от тестовані нами, та часто змінюючи розташування серверів. Це означає, що ваш VPN також повинен мати велику кількість доступних серверів.

Поширені запитання про використання VPN та Netflix

Сподіваємось, цей посібник виявився корисним. Якщо ви хочете пропустити деталі та просто отримати відповіді на поширені запитання про Netflix та VPN, ось вони.

Питання: Використовується VPN для перегляду Netflix незаконним?

A: Переглядати Netflix через VPN технічно нелегально, але компанія перераховує такі перегляди як порушення їх TOS. Це пов’язано з ліцензійними угодами між окремими творцями вмісту та локаціями. Netflix володіє лише правами на власне оригінальне програмування, але права на ретрансляцію деяких фільмів чи телешоу надаються умовно тим, хто є законним власником цього вмісту.

Наприклад, ви можете переглядати певний телесеріал чи голлівудський фільм у Канаді, але продюсери цього телешоу чи фільму можуть не мати домовленості з медіа-платформами в Парижі чи Стамбулі про його трансляцію. Тому глядачі з обліковими записами Netflix у цих країнах можуть переглядати інші програми чи фільми на реєстрі Netflix, але не ті, які заборонені до трансляції в їхньому місці через державну цензуру або відсутність дозволу власників авторських прав.

VPN дозволяють отримувати доступ до Netflix в інших країнах, які мають більш широкий спектр програмування, наприклад, у США, ховаючи те, де ви та ваш пристрій фізично перебуваєте. Читаючи умови користування послугами Netflix (TOS), ви отримаєте більше деталей.

З: Чи можу я змінити країну Netflix?

A: Платити за рахунок Netflix у будь-якій країні, яку ви відвідуєте, було б дорого і нелогічно. Єдиний інший спосіб перегляду вмісту з інших місць – це VPN. Це досить простий процес:

 1. Підпишіться на обліковий запис Netflix
 2. Встановіть VPN
 3. Підключіть його до сервера у бажаному місці
 4. Перейдіть на веб-сайт Netflix та увійдіть у свій обліковий запис
З: Як Netflix дізнається, що я використовую VPN?

A: Netflix має деякі найсучасніші механізми виявлення, але це не те, як вони знають, що клієнти використовують VPN. Розумієте, кожен, хто дивиться лише IP-адресу, не дізнається справжнє місцезнаходження окремого користувача за межами, де ця IP-адреса зареєстрована.

Проблема починається, коли компанія помічає сотні або тисячі вхідних даних з IP-адреси, ніж для населення та кількості абонентів у цьому місці. Це величезний червоний прапор, і Netflix відповість, заблокувавши цю IP-адресу.

Провайдери послуг VPN не призначають унікальні IP-адреси, якщо ви не купуєте їх; усім трафіком керується за допомогою старого протоколу IPv4, який має обмежену кількість доступних, випадково присвоюваних IP-адрес. Оскільки Netflix помічає непідтримуваний обсяг веб-трафіку, що походить з одного місця, вони перейдуть у чорний список цього IP-адреси. Коли власник облікового запису ввійде з геоблокованої IP-адреси, він отримає повідомлення про помилку.

Питання: Чи важлива функція “kill-switch” під час використання VPN для перегляду Netflix?

A: Незалежно від того, плануєте ви передавати медіа-вміст чи ні, перемикач на знищення є важливою особливістю, що має бути в VPN. Вони дозволяють вам автоматично і негайно відключитися від Інтернету, якщо з якихось причин зв’язок із вашим VPN перерваний або перерваний, що може викрити вас, як ніби у вас ніколи не було приватного сервера, за яким ховатися. Усі VPN, які ми розглянули, мають цю функцію.

Фінальні думки

Наразі понад 75 мільйонів людей підписалися на Netflix по всьому світу. Незалежно від того, чи збираєтеся ви знаходитися далеко від дому чи живете в районі з обмеженим доступом до улюбленого вмісту Netflix, послуга VPN – це важливий біт технології.

Він не тільки забезпечить платформу для безпечного, безперебійного перегляду, але також захистить вашу особистість, активність перегляду та особисту інформацію. Ви маєте багато варіантів на ринку, тому перед тим, як взяти на себе зобов’язання, виберіть найкращу VPN для свого місцезнаходження, бюджету та цілей..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map