Najlepšie VPN bez protokolu v roku 2020

Odporúčaný obrázok pre najlepšiu sieť VPN, ktorá neuchováva článok v denníku


Na ochranu našich údajov a súkromia online používame siete VPN. Bohužiaľ, mnohí z nás sú dôveryhodní poskytovatelia, ktorí nemusia žiť až do konca dohody. A každá sieť VPN, ktorá ukladá vaše údaje, bez ohľadu na to, ako málo, patrí do tejto kategórie.

Keď sieť VPN vedie denníky, nedá sa povedať, kde môžu tieto informácie skončiť. Hackeri mohli nájsť spôsob, ako to ukradnúť. Môže sa predať inzerentom. Dalo by sa dokonca na požiadanie obrátiť na vládne agentúry.

Na druhej strane VPN bez prihlásenia zaručuje vaše súkromie. V prvom rade nemôžu stratiť, predať ani prevrátiť údaje, ktoré nemajú.

Ak sa vám teda rovnako ako ja páči vaše súkromie, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o protokolovaní VPN a výbere najlepšej VPN bez protokolu pre vaše potreby.

Prehľad najlepších VPN bez prihlásenia

Čas sú peniaze. Ak ste v zhone a zaujímate sa iba o rýchly prehľad toho, čo sa považuje za najlepšie VPN bez protokolov, bez toho, aby ste museli ísť do detailov, sú tu:.

Každý z týchto poskytovateľov nielen vo svojich Pravidlách ochrany osobných údajov alebo Zmluvných podmienkach výslovne uvádza, že sa neprihlásili, ale ich nároky sa buď postavili na audity tretích strán alebo boli overené v súdnych konaniach..

 1. NordVPN

  Najlepšie VPN bez prihlásenia. Zásadnou zásadou politiky ťažby nulovej ťažby dreva, ktorá bola potvrdená nezávislým auditom koncom roka 2018. Intuitívna aplikácia s množstvom funkcií, veľkou sieťou serverov, vynikajúcou rýchlosťou a skvelou cenou.

 2. VyprVPN

  Nedávno prešiel na logovanie nuly a ako taký bol overený nezávislým auditom. So sídlom vo Švajčiarsku, má vynikajúci výkon, silné zabezpečenie, P2P priateľské, funguje v Číne.

 3. ExpressVPN

  Nepretržitá politika protokolovania potvrdená tureckým útokom na dátové centrum a zabavením servera. Skvelá povesť a služby zákazníkom, vynikajúce rýchlosti, priateľské zdieľanie súborov, ľahko použiteľná aplikácia.

 4. CyberGhost

  Vydáva výročné správy o transparentnosti, ktoré podporujú ich nezmyselnú politiku. Jednoduché použitie, prevádzka veľkej serverovej siete, lacná a ponúka to najlepšie v podnikovej 45-dňovej záruke vrátenia peňazí.

 5. SurfShark

  Novší poskytovateľ s veľmi prísnou politikou zaznamenávania nulovej hodnoty. Vynikajúce možnosti zabezpečenia a šifrovania, rýchle servery, neobmedzené súčasné pripojenie, jedna z najnižších cien v okolí.

Čo je to VPN bez prihlásenia?

VPN bez protokolovania je poskytovateľ, ktorý nezbiera ani neuchováva žiadne informácie ani aktivitu pri ich prechode cez sieť VPN. Toto zahŕňa:

 • Váš poskytovateľ internetových služieb pridelil adresu IP
 • IP adresa VPN servera, ktorý používate
 • IP adresy alebo akékoľvek ďalšie informácie o webových stránkach alebo službách, ktoré používate
 • Miesto, z ktorého sa pripájate
 • Keď sa pripájate a keď sa odpojíte od VPN
 • Aká veľká šírka pásma používate
 • Špecifiká vášho zariadenia, napríklad verzia klienta alebo operačný systém

V podstate, aj keby chcel, samotný poskytovateľ VPN by nemal byť schopný zistiť nič o tom, ako používate ich službu a čo robíte online. Ak to nedokážu, viete, že nikto iný to nebude schopný.

V takom prípade máte skutočnú VPN bez protokolu.

Prečo potrebujete VPN bez prihlásenia?

Mnohí z nás používajú VPN na ochranu našich údajov a pri používaní internetu zostávajú anonymní. Všetci máme na to dôvod.

Používaním VPN zabránite poskytovateľovi internetových služieb, inzerentom, webovým stránkam alebo službám, ktoré používate, a niekedy dokonca vládam, aby zhromažďovali akékoľvek informácie o vás a o tom, čo robíte online..

Problém je v tom, že keď na tento účel použijete VPN, dôverujete poskytovateľovi VPN, že nebude robiť rovnaký typ zhromažďovania údajov a protokolovania aktivít, ktorým sa chcete vyhnúť..

Pokiaľ sa vaše protokoly siete VPN nezáleží na tom, či sú neúctyhodné, že vaše informácie nezdieľajú dobrovoľne. Protokoly sú tam. Ak je poskytovateľ niekedy kompromitovaný, vaše údaje sú na prevzatie bezplatné.

V závislosti od krajiny, z ktorej váš poskytovateľ VPN pôsobí, môže byť zo zákona tiež potrebné, aby odovzdali svoje denníky vláde alebo špionážnym agentúram tejto krajiny alebo jednému z ich spojencov..

Už ste niekedy počuli o spravodajskej aliancii Five Eyes (alebo Six Six Eyes, Nine Eyes alebo Fourteen Eyes)? Keď budú vaše údaje k dispozícii, nedá sa povedať, ako ďaleko môžu ísť.

Jediným spôsobom, ako zabezpečiť, aby ste vy a vaše online aktivity zostali anonymní, je použitie siete VPN, ktorá neuchováva žiadne protokoly.

Ak nie sú uložené žiadne informácie, ktoré by sa mohli začať, nie je potrebné kradnúť, predávať, analyzovať, odovzdávať autorské práva alebo odovzdávať úradom.

Najlepšie VPN bez prihlásenia

Ak si chcete zachovať svoje súkromie a anonymitu na internete, je bezpodmienečne dôležité používať službu VPN bez prihlásenia. Ak ste pri hľadaní jedného z nich, aby ste pri hľadaní pomohli, tu je krátky zoznam toho, čo považujem za najlepšie VPN na tento účel.

Uvedomte si, že na to, aby poskytovateľ mohol zostaviť môj najlepší zoznam bez protokolovania VPN, musí nielen tvrdiť, že ide o službu bez protokolovania, ale čo je dôležité, aj tieto nároky uspokojiť. Ako to môžu urobiť? Buď prostredníctvom nezávislých auditov alebo skutočných situácií (súdne prípady, orgány, ktoré rušia dvere, atď.)

1. NordVPN

Logo NordVPN

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname je jedným z najuznávanejších a najobľúbenejších mien v priemysle VPN. A právom. Ponúkajú vynikajúce služby za výhodnú cenu.

Spoločnosť NordVPN má prísnu politiku bez protokolovania a nedávno prešla nezávislým auditom, ktorý ju preukázal. Ak hľadáte maximálnu anonymitu, prijímajú aj platby kryptomenami.

Ich sieť VPN je jednou z najväčších v okolí. NordVPN v súčasnosti prevádzkuje 5645 serverov v 58 krajinách. Na svete je len málo miest, ku ktorým by ste sa mohli kedykoľvek pripojiť, na ktoré sa nevzťahujú. Rýchlosti servera sú tiež vynikajúce.

NordVPN prichádza s dlhým zoznamom užitočných funkcií, vrátane 256-bitového šifrovania AES, funkčnosti vypínača, ochrany proti úniku DNS a dvojitej podpory VPN.

Vynikajú tiež pri odblokovaní serverov s obmedzeným geografickým obmedzením, ako napríklad US Netflix alebo iPlayer BBC, podporujú zdieľanie súborov a sú dokonca kompatibilné s prehliadačom Tor. V skratke, NordVPN robí takmer všetko.

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

Najlepšie VPN bez protokolu: NordVPN je nôž švajčiarskej armády poskytovateľov VPN. Nemôžu robiť takmer nič. Majú tiež silný dôkaz na zálohovanie svojich tvrdení o nulovej ťažbe. Pre ochranu súkromia, bezpečnosť a skutočnú slobodu online je NordVPN perfektnou voľbou (najmä vzhľadom na cenovo dostupnú službu).

2. VyprVPN

VyprVPN logo

VyprVPN, ktorý sa nachádza vo Švajčiarsku, nebol vždy bezvýznamnou službou VPN. V polovici roku 2018 sa však rozhodli to zmeniť. Po mesiacoch práce, po ktorých nasledoval komplexný nezávislý audit, sa zmenili na jednu z najlepších recenzovaných sietí VPN s nulovým protokolom na trhu..

VyprVPN prevádzkuje viac ako 700 serverov na 73 miestach a na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov vlastní každý z nich. To znamená, že žiadni sprostredkovatelia hostingu poskytujúci ešte lepšiu bezpečnosť údajov a špičkový výkon.

Ich vynikajúca klientska aplikácia pracuje s celým radom zariadení vrátane niekoľkých populárnych domácich smerovačov internetu. Na ochranu viacerých zariadení je povolených až päť súčasných pripojení.

Vrhnite 256-bitové šifrovanie cez OpenVPN, ich proprietárny protokol Chameleon, ktorý vám umožní obísť reštriktívne siete (vrátane Veľkej brány firewall v Číne), podporu P2P a schopnosť streamovať geoblokovaný obsah, a máte recept na jeden vynikajúci poskytovateľ VPN bez prihlásenia.

Pros
 • Overené žiadne protokolovanie pre úplné súkromie
 • Vynikajúci výber protokolov a nastavení šifrovania
 • Stovky serverov s veľkou rozmanitosťou umiestnenia
 • Intuitívny, ľahko použiteľný viac platformový klient
 • Odblokuje Netflix, BBC iPlayer a ďalšie
 • Umožňuje prevádzku P2P a torrent
 • Hostuje vlastné servery (žiadne tretie strany)
Zápory
 • Žiadny spôsob, ako platiť anonymne
 • V základnom pláne nie je k dispozícii zmätok VPN

Vynikajúca spoľahlivosť: Ak vlastníte všetky svoje servery, je oveľa jednoduchšie byť skutočnou VPN s nulovým protokolom a server VyprVPN to robí presne. Vďaka výnimočnému výkonu, dobre podporovanému klientovi a dokonca aj 3-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii je toto VPN VPN zameraná na ochranu osobných údajov, s ktorou nemôžete pokaziť.

3. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Ak hľadáte poskytovateľa VPN bez prihlásenia s účasťou takmer všade na svete, ExpressVPN je vynikajúcou voľbou. Ich sieť v konečnom dôsledku zahŕňala 3000+ serverov v 95 krajinách, takže možnosti pripojenia boli také dobré, ako sa to dá pre službu bez prihlásenia.

Výkon servera, ako sa dá očakávať od dobre zavedeného poskytovateľa, je vynikajúci. Poskytujú tiež 256-bitové šifrovanie, takže neznižujete rýchlosť kvôli bezpečnosti.

Žiadosti spoločnosti ExpressVPN o neprihlásení boli overené koncom roku 2017, keď turecké orgány lovili údaje o používateľskej aktivite a neboli spokojní s odpoveďou „Neprihlásime sa“, zabavili niekoľko svojich serverov. Na týchto serveroch orgány nenašli presne nič: nulové protokoly, žiadne údaje o užívateľovi. Tu je vyhlásenie spoločnosti ExpressVPN k tejto záležitosti.

ExpressVPN ponúka okrem vynikajúceho súkromia a anonymity aj množstvo funkcií vrátane ľahko použiteľnej aplikácie, zabíjania prepínačov, súkromných serverov DNS a dokonca aj rozdelenia tunelov, ktoré vám umožňujú kontrolovať internetový prenos tak, ako uznáte za vhodné. Samozrejme odblokujú aj geoobmedzený obsah.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

Robustný všestranný: Ako najlepší poskytovateľ VPN, ExpressVPN je takmer dokonalá kombinácia rýchlosti, spoľahlivosti a súkromia. Sú podporovaní 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a majú najlepšiu zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

4. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost so sídlom v Rumunsku ponúka vynikajúcu službu VPN bez prihlásenia a robí tak za cenu, ktorú si môže ponúknuť len málo poskytovateľov.

Ako dôkaz ich stavu nulovej ťažby údajov vydáva CyberGhost výročné správy o transparentnosti. Robia tak už od roku 2011.

CyberGhost má dlhý zoznam serverov, ktorý sa môže pochváliť viac ako 7100 vo viac ako 90 krajinách. Tieto čísla robia z ich sietí jednu z najväčších v okolí. Prevádzka v tomto rozsahu umožňuje CyberGhostu ponúknuť vynikajúcu rýchlosť a spoľahlivosť bez ohľadu na to, na aké miesto sa pripájate.

Vďaka ľahko použiteľnému klientovi CyberGhost môžete pripojiť až sedem zariadení súčasne a zabezpečiť, aby boli všetky chránené pomocou 256-bitového šifrovania AES vojenského stupňa prostredníctvom protokolu OpenVPN. Ak chcete veci vyladiť, existuje veľa užitočných funkcií, ktoré môžete tiež využiť.

Jednou z propagovaných silných stránok spoločnosti CyberGhost je ich schopnosť obísť geobloky v streamovanom obsahu a určite ich dodávajú. Na tento účel prevádzkujú niekoľko špecializovaných serverov. Netflix a úsilie BBC iPlayer VPN o blokovanie nemajú šancu.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

Najlepší rozpočet bez protokolu protokolu VPN: CyberGhost je rýchla a spoľahlivá služba VPN, ktorá vám umožní streamovať obsah odkiaľkoľvek na svete. Neuchovávajú si záznamy a nehanbia sa, že poskytnú dôkaz o svojom úsilí. Ak využijete výhody ich aktuálneho promo akcie, sú tiež jednou z najlacnejších sietí VPN v tomto zozname..

5. Surfshark

Logo Surfshark

Surfshark, ktorý je relatívne nový, nemusí byť zatiaľ najlepším známym poskytovateľom VPN bez protokolu. Určite si však vybudovali svoje služby od základov s ohľadom na vaše súkromie a bezpečnosť. E-mail priradený k vášmu účtu je jediný údaj, ktorý uchovávajú.

Všetky servery spoločnosti Surfshark (viac ako 1040 v 63 krajinách) ponúkajú 256-bitové šifrovanie cez OpenVPN alebo IKEv2 s overením pomocou SHA512 a 2048-bitovú výmenu kľúčov DHE-RSA s PFS. V jednoduchej angličtine sa bezpečnosť nezlepší.

Rýchlosti serverov rýchlo horia a spolu so schopnosťou Surfsharku obísť obmedzenia geografického obsahu robia z tejto VPN s nulovou zaznamenávaním sen videoprehrávačov..

Klient je jednoduchý a veľmi intuitívny. Ak sa však cítite dobrodružne, stále máte k dispozícii množstvo pokročilých funkcií vrátane možností pripojenia viacerých smerov, prepínača kill, súkromných nastavení DNS, ochrany proti úniku DNS a dokonca maskovania protokolov..

Keď sa pripájate k sieti Surfshark, ste tiež chránení zabudovanou reklamou, škodlivým softvérom a riešeniami blokovania phishingu pre zabezpečenie zabezpečenia všade okolo.

Je to veľa ako Surfshark a zdá sa, že sa zlepšujú vždy, keď sa pozriem. Spomenul som, že môžete pripojiť aj neobmedzený počet zariadení súčasne?

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

Vynikajúci výkon: Surfshark je poskytovateľom VPN bez protokolovania, ktorý ponúka úžasnú hodnotu. Od nepriepustného súkromia a rýchlych serverov až po dlhý zoznam funkcií a neobmedzené pripojenia získate naozaj veľa. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže pri prevrate existuje len malé riziko.

Ktoré VPN vedú protokoly?

Pre každú sieť VPN, ktorá neuchováva protokoly, existuje pol tuctu. Aký typ údajov, ktoré uchovávajú, sa líši, ale všetky niečo sledujú.

Väčšina z týchto poskytovateľov sa neprihlási so škodlivým úmyslom alebo v tajnosti. Zvyčajne sú o tom dosť otvorení a presne naznačia, aké údaje uchovávajú vo svojich Zmluvných podmienkach alebo Pravidlách ochrany osobných údajov.

Účasť u poskytovateľa VPN, ktorý vedie denníky, nemusí nevyhnutne znamenať koniec sveta. Ale ak tak urobíte, vedzte, že tam budú údaje, ktoré sa môžu potenciálne použiť na spojenie s vašimi online aktivitami.

Ak teda budete mať úplné súkromie, ktorému sa venujete, týmto VPN by ste sa mali vyhnúť.

Ace VPNAstrillAvast Secureline
AVG VPNBetternetBitDefender
VPN VPN BrowsecvyrovnávacieDotVPN
Encrypt.meF-Secure FreedomeHexaTech
Skryť moju IPHideMyAss!Ahoj
Štít HotSpotHoxx VPNVPN McAfee Safe Connect VPN
Opera VPNOvpnSpiderPsiphon
PureVPNSabre VPNSeed4me
SpeedifyThunder VPNtigerVPN
TouchVPNTurbo VPNUltraSurf
UnlocatorVPN 360Brána VPN
VPN v kontakteVPN bez obmedzeniaVPN.AC
VPNHubX-VPNZenMate

Aký typ informácií sa môžu protokolovať VPN?

Existujú štyri typy informácií, ktoré môže VPN bez prísnych zásad protokolovania nuly ukladať.

 • Protokoly použitia

  Môže ísť o čokoľvek z podrobného zoznamu webových stránok, ktoré navštevujete na serveroch, na ktoré ste sa pripojili, a dokonca aj o heslách zadaných v nezabezpečených webových formulároch (aj keď v týchto dňoch je to veľmi zriedkavé).

  Zriedkavo sa uchovávajú, ale denníky používania sú také záznamy, ktoré poskytovateľ VPN môže prinútiť zhromažďovať, ak im to nariadi súd a ak sú v jurisdikcii, ktorá ich vyžaduje.

 • Denníky pripojenia

  Protokol pripojenia, ktorý je menej podrobný ako denník použitia, môže obsahovať vašu skutočnú adresu IP, čas začatia vášho pripojenia, keď sa odpojíte, a šírku pásma, ktorú ste spotrebovali (alebo nejakú ich kombináciu)..

  Pomocou protokolov o pripojení môže zainteresovaná strana zahrať prepojovacie body s informáciami získanými z webových stránok a online služieb, ktoré ste použili, a vystopovať všetku svoju aktivitu hneď k vám.

 • Denníky v reálnom čase

  Všetky služby VPN, dokonca aj služby, ktoré nie sú prihlásené, majú denníky v reálnom čase. Sú iba vedľajším produktom fungovania serverov VPN a pomáhajú poskytovateľom pri riešení problémov s pripojením a udržiavaní kvality služieb.

  Poskytovateľ VPN bez prihlásenia tieto záznamy nebude uchovávať dlho (hovoríme minúty alebo hodiny), ani ich nezapíše do úložiska. Protokoly v reálnom čase by v žiadnom prípade nemali obsahovať informácie identifikovateľné používateľom.

 • Denníky servera

  Aj keď poskytovateľ VPN neuchováva protokoly, hardvér servera, ktorý používajú ako súčasť svojej siete, s najväčšou pravdepodobnosťou áno. Tieto typy záznamov by mali obsahovať iba údaje súvisiace s prevádzkou zariadenia, a nie o tom, ako sa používajú.

  Pre poskytovateľov bez protokolu, ktorí vlastnia svoje servery, nejde ani o problém. Pre ostatných je to niečo, o čom je potrebné vedieť (ale nie strachovať).

Môžem dôverovať VPN?

Rovnako ako u všetkých ostatných služieb sa spoliehate na toho, ktorý poskytovateľ VPN si vyberiete, aby dodržal svoje slovo a dodržiaval svoje vlastné zásady. Neexistuje žiadny priamy spôsob, ako zistiť, či poskytovateľ porušuje svoju záruku bez protokolovania. Keď zistíte, je pravdepodobne príliš neskoro.

Dobrou správou je, že poskytovatelia VPN bez protokolu majú niekoľko dôvodov, aby si udržali slovo. Mohli by čeliť katastrofickým škodám na svojej povesti, ak budú chytení za porušenie vlastnej politiky. Tiež to stojí peniaze za protokolovanie a správu údajov a sú to peniaze, ktoré radšej neutratia.

Ak sa preukáže, že sa VPN neprihlási, a to buď prostredníctvom nezávislého auditu, na súde, prostredníctvom zabavenia servera alebo prostredníctvom mnohých iných spôsobov, ako by sa to dalo urobiť, je to tiež veľmi pozitívny znak.

Ak sa obávate, že poskytovateľ VPN možno nedodržiava ich zásady neprihlásenia, pozrite si nasledujúce červené vlajky:

 • Používatelia, ktorí hlásia prijímanie upozornení na porušenie autorských práv a upozornení DMCA napriek použitiu siete VPN
 • Poskytovateľ VPN pôsobí v jurisdikcii, ktorá môže prinútiť zhromažďovanie údajov
 • Poskytovateľ, ktorý sa spolieha na virtualizované servery a nie na fyzické
 • Protichodné tvrdenia týkajúce sa prihlásenia do zmluvných podmienok alebo pravidiel ochrany osobných údajov

Ak zistíte niečo z vyššie uvedeného týkajúce sa vášho poskytovateľa VPN, najbezpečnejšia stávka je presunúť sa na inú službu.

Chráňte svoje súkromie online pomocou VPN s nulovým protokolom

Sčítané a podčiarknuté, je použitie logless VPN je najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby nikto zhromažďuje údaje o tom, čo robíte online. A ktorýkoľvek z poskytovateľov vyššie uvedeného najlepšieho zoznamu VPN bez prihlásenia vám bude veľmi dobre slúžiť.

To samozrejme neznamená, že by sa malo vyhnúť všetkým ostatným poskytovateľom. Skôr ako im úplne dôverujete, musíte urobiť svoju povinnú starostlivosť.

Ak máte záujem o niektorú z VPN, ktoré tu spomínam, nezabudnite, že bez ohľadu na ročné obdobie môže jeden alebo viac z týchto poskytovateľov ponúkať vynikajúce zľavy. Súkromie a anonymita na internete za skvelú cenu? Beriem to každý deň.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map