Najlepšie VPN pre Francúzsko v roku 2020

Najlepšie VPN pre Francúzsko


Možno sa vo Francúzsku snažíte pozerať na BBC iPlayer, US Netflix, Hulu alebo iný medzinárodný obsah bez veľkého šťastia.

Možno sa obávate, že podľa francúzskych zákonov nie je vaše súkromie na internete ani zďaleka zaručené.

Alebo možno stále ste mimo krajiny a snažíte sa streamovať svoju obľúbenú reláciu z miestneho francúzskeho kanála, ale nemôžete.

Vo všetkých týchto prípadoch – a mnoho ďalších – môže pomôcť kvalitná sieť VPN. A existuje veľa z čoho vyberať.

Každý poskytovateľ má však svoj vlastný jedinečný súbor funkcií, výhod a nevýhod a správne rozhodovanie nie je vždy ľahké.

Z tohto dôvodu je tu sprievodca, ktorý vám pomôže vybrať najlepšiu sieť VPN pre Francúzsko.

Prehľad najlepších VPN pre Francúzsko

Pred vykopaním sa pozrime na špičkové VPN pre Francúzsko. Stručné zhrnutie môže byť všetko, čo hľadáte, a spravodlivé.

 1. CyberGhost

  Najlepšie VPN pre Francúzsko. Dokonalá rovnováha veľkej serverovej siete, rýchlosti a bezpečnosti. Odblokuje geograficky obmedzený obsah vo Francúzsku a na medzinárodnej úrovni. Najlepšie 45-dňová záruka vrátenia peňazí v tomto odvetví.

 2. PureVPN

  Rýchlosť pripojenia a špecializované streamingové servery z neho robia vynikajúcu voľbu pre prístup k geograficky blokovanému videu a P2P. Obrovská sieť serverov pokrývajúca 131 krajín umožňuje pripojenie kdekoľvek.

 3. Surfshark

  Zábavná rýchla bez protokolovania VPN s neobmedzeným súčasným pripojením. Odblokuje všetok geograficky obmedzený obsah a podporuje P2P. Intuitívne, ale výkonné aplikácie pre klientov. Najlacnejšia možnosť v okolí.

 4. NordVPN

  Veľká, dobre fungujúca serverová sieť, ktorá spolupracuje s Netflixom a všetkými ostatnými populárnymi streamovacími službami. Žiadne protokoly, bezpečná jurisdikcia a najlepší súbor funkcií ochrany osobných údajov v priemysle.

 5. ExpressVPN

  Dobre zavedená a optimalizovaná globálna sieť s dobrou rýchlosťou sťahovania. Umožňuje sledovať akýkoľvek požadovaný obsah. Vynikajúci klient s mnohými pokročilými funkciami. Podpora zákazníka, ktorá nemá konkurenciu.

Prečo používať sieť VPN vo Francúzsku

Vo Francúzsku existuje veľa dobrých dôvodov a nie všetky sú zrejmé. Aj keď som ich už stručne spomenul, tu je vyčerpávajúci zoznam.

 • Francúzsko je súčasťou spravodajského paktu deväť očí

  Ak ste si už prečítali niečo o VPN, pravdepodobne ste narazili na výrazy Päť očí, Deväť očí a Štrnásť očí..

  Tieto názvy sa vzťahujú na súbor medzinárodných dohôd o zdieľaní spravodajských informácií, ktoré spájajú hlavné západné demokracie do jednej, veľkej (niekedy) šťastnej špionážnej siete..

  Francúzsko je súčasťou dohody o deviatich očiach. Sú povinní zdieľať elektronické spravodajské služby s ostatnými členskými štátmi vrátane:

  • Spojené štáty
  • Kanada
  • Austrália
  • Nový Zéland
  • Spojene kralovstvo
  • Dánsko
  • Holandsko
  • Nórsko

  Ak ste francúzskym používateľom internetu, špionážne agentúry z ktorejkoľvek z týchto krajín by teoreticky mohli získať prístup k histórii vašich online návykov, ako aj k akýmkoľvek iným dôležitým elektronickým údajom..

  Ak vo Francúzsku používate sieť VPN, zabránite vláde odposlouchávať vaše internetové aktivity. A ak nemôžu odpočúvať, nemajú čo zdieľať.

 • Protokolovanie ISP

  Francúzsko, podobne ako ostatné členské krajiny EÚ, bolo kedysi viazané smernicou o uchovávaní údajov z roku 2006.

  Zákon prinútil francúzskych poskytovateľov internetových služieb, aby prihlásili internetovú aktivitu všetkých zákazníkov a uchovali tieto údaje najmenej jeden rok – aj keď ste službu ukončili..

  Súdny dvor našťastie tento zákon v roku 2014 našťastie zrušil. Precedens pre odpočúvanie ISP však naďalej pretrváva a odvtedy sa nahradil novší, zastrešujúci francúzsky zákon o zhromažďovaní spravodajských informácií..

  Pri použití VPN je však tento druh protokolovania nemožný.

 • Digitálne zákony o autorských právach

  Francúzske zákony o digitálnom autorstve patria medzi najprísnejšie a najnepriatelskejšie na svete.

  Francúzskym držiteľom autorských práv umožňuje takmer neobmedzený prístup k vašim osobným údajom, ak ste dokonca podozrivých z pirátstva. A ak zistíte, že aspoň tri krát porušujete zákon, váš poskytovateľ internetových služieb vás môže zakázať.

  VPN vás chráni pred držiteľmi autorských práv, ktorí nie sú prekvapením, že pri vymáhaní svojich nárokov majú tendenciu byť príliš horliví.

 • Sledovanie francúzskej televízie v zahraničí

  Cestovanie mimo Francúzska zvyčajne znamená stratu prístupu k zábave vo francúzskom jazyku. Väčšina miestnych televíznych kanálov a streamovacích služieb vám nedovolí nič sledovať, pokiaľ sa nenachádzate v krajine.

  Vďaka VPN sa zdá, že ste. A použitím jedného z nich tu sú len niektoré z francúzskych kanálov, ku ktorým budete mať prístup, bez ohľadu na to, kde sa potulujete.

  • 6play
  • CNEWS
  • Francúzsko 2
  • Francúzsko 5
  • FranceTV
  • Prehrať televíziu
  • TV5 Monde
  • arte
  • Euronews
  • Francúzsko 3
  • Francúzsko Ô
  • Gulli
  • RTBF
  • Televízia BFM
  • Eurosport
  • Francúzsko 4
  • France24
  • LCP
  • TF1
 • Prístup k obsahu blokovanému z celého sveta

  Sme všetci občania sveta. Rád konzumujem internetový obsah z celého sveta, ako som si istý, že to robí niekto vo Francúzsku.

  Rovnako ako VPN môže odomknúť francúzske streamingové služby zo zahraničia, môže odomknúť geoblokovaný obsah z iných častí sveta vo Francúzsku..

  Ak ste frustrovaní z toho, že nemôžete pozerať Netflix z iných krajín, napríklad VPN je liek.

Sú VPN vo Francúzsku legálne?

S takými dôkladnými zákonmi o dohľade nie je potrebné predstaviť si Francúzsko, ktoré zakazuje služby VPN. Našťastie neurobili nič také.

VPN sú vo Francúzsku legálne.

Ako francúzsky občan, rezident alebo návštevník môžete používať siete VPN kedykoľvek a kdekoľvek. To znamená, že by ste ich nemali používať na nič nezákonné.

Používanie siete VPN na zabránenie čítania e-mailov niekomu je úplne v poriadku. Avšak použitie jedného na koordináciu akejkoľvek formy nezákonnej činnosti nie je.

Sieť VPN vás nezbavuje povinnosti inak porušovať zákon.

Inými slovami, používanie siete VPN vo Francúzsku je legálne, ale nerobte s tým nič, čo by ste nemali.

Čo hľadať v sieti VPN pre Francúzsko

Nie všetky siete VPN sú pre Francúzsko dobrou voľbou. Ak chcete maximalizovať svoje šance na nájdenie toho, čo je, tu je niekoľko funkcií, ktoré treba hľadať.

 • Viac francúzskych serverov

  Každá sieť, ktorá stojí za zváženie, musí mať niekoľko serverov umiestnených vo Francúzsku. Bez francúzskeho servera sa nebudete môcť pripojiť k tejto krajine.

  Ak máte viacero serverov – ideálne rozmiestnených na viacerých miestach – zaistíte, že máte veľa možností pripojenia a poskytujete najlepší možný internetový zážitok.

 • Dobrý výber servera v iných krajinách

  Aby sa čo najviac využila služba VPN, mala by mať aj veľkú a geograficky rozmanitú sieť serverov.

  S mnohými servermi v mnohých krajinách budete mať prístup k službám a obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením odkiaľkoľvek na svete..

 • Prísne štandardy šifrovania a bezpečnostné funkcie

  VPN má zabezpečiť vaše dáta a internetový prenos v bezpečí. Každá služba, ktorú vyberiete, musí používať moderné protokolové a šifrovacie štandardy.

  Zamyslite sa nad 256-bitovým šifrovaním AES cez OpenVPN.

  Bezpečnostné funkcie, ako je VPN kill switch a DNS úniku ochrana sú tiež nevyhnutné.

 • Pravidlá bez protokolovania a právomoc týkajúca sa ochrany osobných údajov

  Pretože Francúzsko – a mnoho ďalších krajín na celom svete – nemá žiadne pochybnosti o špionáži vašich online návykov, mali by ste si vybrať bez protokolovanej VPN založenú na jurisdikcii priateľskej k súkromiu (Panama, Rumunsko, Švajčiarsko atď.)

  Týmto spôsobom nikto nebude schopný prinútiť vašu sieť VPN, aby previedla údaje. A aj keby sa to niekto pokúsil, nemal by čo dať.

 • Dobrá rýchlosť servera

  Používanie siete VPN vždy trochu spomalí vaše pripojenie na internet – neexistuje žiadny spôsob, ako to vyriešiť. Existujú však spomalenia a potom spomalenia.

  Vybratím rýchlej VPN – s vynikajúcou reputáciou pre vynikajúci výkon a spoľahlivé servery – sa vaše pripojenie bude bzučať.

  Umožní vám rýchlo a šťastne sťahovať súbory aj v najvyššej kvalite.

  Na druhej strane nesprávny poskytovateľ môže znížiť rýchlosť internetu na nepoužiteľné indexové prehľadávanie.

 • Podpora P2P

  Ak plánujete používať služby zdieľania súborov s vašou VPN – a vzhľadom na drakonické zákony o autorských právach vo Francúzsku, aj keď si nie ste istí, že si vyberiete – vyberte si poskytovateľa, ktorý výslovne podporuje P2P.

  Dôkladne skontrolujte aj to, či VPN neotáča pripojenie, nemá obmedzenia šírky pásma a je bez obmedzenia dát..

 • Môže odomknúť geoobmedzený obsah vo Francúzsku a kdekoľvek inde

  Veľkou výhodou VPN je to, že by vám malo umožniť prístup na internetový obsah s obmedzeným geografickým umiestnením z Francúzska a z celého sveta. V praxi to nie je každá služba.

  Budete sa chcieť rozhodnúť pre sieť VPN, ktorá odomkne Netflix vo Francúzsku aj mimo neho, ako aj akékoľvek ďalšie hodné streamovacie služby, ako je napríklad BBC iPlayer..

  Poskytovateľ by mal tiež dobre spolupracovať s obľúbenými francúzskymi službami, ako je France.tv, CNEWS, MYTF1 atď.

Okrem toho, ktorýkoľvek poskytovateľ, ktorý tu navrhujem ako dobrú voľbu VPN pre Francúzsko, skontroluje všetky vyššie uvedené políčka. Odporúčam vám, aby ste uskutočnili vlastný výskum, ale ako dobrý východiskový bod môžete použiť aj jeden z mojich vyskúšaných a testovaných výberov..

Najlepšie VPN pre Francúzsko

Aj keď už viete, čo treba hľadať v sieti VPN pre Francúzsko, išiel som ďalej a urobil som pre vás niektoré práce na zemi. Tu je zhrnutie toho, čo považujem za najlepších poskytovateľov VPN pre Francúzsko.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je služba, ktorá kontroluje použitie všetkých polí vo Francúzsku aj mimo neho.

Môže sa pochváliť veľkým zoznamom serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách. Medzi nimi je 440 vo Francúzsku. Vďaka tomu je jedna z najväčších sietí medzi všetkými poskytovateľmi. A je to aj rýchla sieť.

CyberGhost je VPN s nulovým protokolom. Sídlo spoločnosti je v Rumunsku – vynikajúca jurisdikcia v oblasti ochrany osobných údajov.

Rumunsko nielenže nepodlieha dohľadu EÚ alebo aliancie Eyes, ale má povesť aj nedodržania požiadaviek na údaje o externých užívateľoch..

Pokiaľ ide o funkcie, CyberGhost ponúka špičkové šifrovanie a bezpečnosť, funguje veľmi dobre pre P2P a odomkne US Netflix a ďalšie hlavné streamingové weby, ako sú iPlayer, Hulu a MYTF1 spoločnosti BBC..

Je to tiež lacná služba, ktorá prichádza so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Pointa je, CyberGhost je ideálna VPN pre Francúzsko.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

2. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN je na zozname najlepších VPN, ktoré sa majú použiť vo Francúzsku.

Okrem svojej záhadnej schopnosti odblokovať streamingové služby je veľkou požiadavkou spoločnosti PureVPN na slávu aj ich obrovská sieť serverov – ktorá sa šíri na 160 miestach v 131 krajinách..

Celkom 42 serverov sa nachádza vo Francúzsku a je rozdelených na dve miesta.

Tieto čísla dávajú PureVPN jedinečný globálny dosah a veľkú prítomnosť na francúzskej pôde. Nezabúdajme ani na výkon servera, ktorý patrí medzi najlepšie, čo môžete dosiahnuť.

Na základe umiestnenia priateľského k súkromiu je PureVPN nezávislým overeným poskytovateľom protokolov.

Používajú tiež najmodernejšie šifrovanie a zahŕňajú funkcie prepínania tunelov a rozdelenia.

Ich klient prichádza so širokou podporou zariadení a môže byť použitý na viac ako 50 rôznych platformách.

Cena PureVPN je jedna z najnižších v okolí. Vďaka 31-dňovej záruke vrátenia peňazí získate dostatok času na vyskúšanie všetkých.

Pros
 • Vynikajúce rýchlosti
 • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
 • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
 • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
 • Vyhradená možnosť IP
 • Veľká hodnota
Zápory
 • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
 • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

3. Surfshark

Logo Surfshark

Jeden z mojich obľúbených v súčasnosti je Surfshark ďalším vynikajúcim výberom VPN pre Francúzsko.

Aj keď majú o niečo menší zoznam serverov, v ktorých je zastúpených niečo málo viac ako 1040 serverov v 63 krajinách (vrátane samozrejme aj vo Francúzsku), vyrovnajú svoju veľkosť s vysokými rýchlosťami..

Surfshark, ktorý je VPN s nulovým protokolom, pôsobí mimo Britských Panenských ostrovov. Napriek názvu nie je jurisdikcia pod dohľadom Spojeného kráľovstva alebo jeho spojencov.

Čistý a intuitívny klient je vybavený funkciami.

Zahŕňa veci ako blokovanie reklám a škodlivého softvéru, dvojité nastavenie VPN a rozdelené tunelovanie. A keď sa pozriem na môj prehľad Surfsharkov, sotva sa poškriaba aj povrch.

Služba funguje veľmi dobre s geoblokovaným obsahom a máte dokonca povolený neobmedzený počet simultánnych pripojení – niečo, čo neurobí žiadny poskytovateľ najvyššej úrovne VPN.

Jo, a ešte jedna vec, ktorú iné top-vrstvy VPN nemôžu zodpovedať, je cena Surfshark. Je to najmenej nákladný poskytovateľ na tomto zozname.

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

4. NordVPN

Logo NordVPN

Vo svete VPN je málo spoločností známych a rešpektovaných ako NordVPN.

Prevádzkujú rozsiahlu sieť serverov, ktorá pozostáva z 5645 serverov v 58 krajinách, z toho 247 serverov iba vo Francúzsku.

Spoločnosť pôsobí mimo Panamy, ktorá patrí medzi najlepšie jurisdikcie v oblasti súkromia na svete. Spoločnosť NordVPN je tiež poskytovateľom bez protokolovania, čo je požiadavka, ktorú zálohujú komplexným auditom tretích strán.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN je prvotriedna.

Okrem vynikajúcich párov protokolov a šifrovaní poskytujú aj užitočné funkcie na ochranu osobných údajov, ako je napríklad dvojitá VPN a schopnosť kombinovať VPN a sieť Tor..

Aj keď je to trochu drahšie (určite použite jeden z ich kupónov), NordVPN je nepochybne jednou z najlepších VPN pre Francúzsko.

Dodáva sa so spoľahlivosťou, infraštruktúrou, rýchlosťou servera a kvalitou, s ktorou sa môže vyrovnať len málo ďalších poskytovateľov.

Zmienil som sa o NordVPN, ktorý odblokuje Netflix.?

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou vynikajúcou voľbou a veľmi dobre funguje vo Francúzsku aj v zahraničí.

Spoločnosť prevádzkuje kvalitnú sieť 3000+ serverov v 95 krajinách.

Aj keď majú vo Francúzsku relatívne malý rozmer iba 3 serverov, kvalita tohto hardvéru patrí k najlepším v odbore.

Sídlo spoločnosti na Britských Panenských ostrovoch – jurisdikcia s množstvom výhod ochrany osobných údajov – ExpressVPN má prísne zásady neprihlasovania.

Aplikácia je rafinovaná a ľahko použiteľná, ale stále nabitá funkciami.

Pokročilé funkcie ako prepínač zabíjania, nastavenia šifrovania a protokolu a rozdelené tunelovanie sú k dispozícii, ale úhľadne ukryté pre prípad, kedy a kedy to potrebujete..

ExpressVPN vyniká aj v odblokovaní francúzskeho a medzinárodného obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením a vďaka vynikajúcej rýchlosti servera je vynikajúcou voľbou pre zdieľanie súborov.

Zákaznícka podpora je na špičkovej úrovni.

Aj keď je ExpressVPN o niečo drahšie – aj keď je oveľa lacnejšie, ak využijete ich predaj – služba stojí za každý cent.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

Ako získať francúzsky VPN

Teraz viete, ako nájsť dobrú sieť VPN pre Francúzsko, ako aj niekoľko odporúčaní, ktoré môžete zvážiť.

Nižšie sú uvedené jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu uviesť francúzsku sieť VPN do prevádzky.

 1. Vyberte si špičkovú službu VPN – službu s veľkým súkromím, výkonom a množstvom francúzskych a medzinárodných serverov.
 2. Prejdite na webovú stránku poskytovateľa a zaregistrujte sa.
 3. Stiahnite si aplikáciu VPN poskytovateľa a nainštalujte ju do svojho zariadenia.
 4. Spustite klienta VPN, vyberte francúzsky server a pripojte sa.

Ako získať najlepšie rýchlosti VPN vo Francúzsku

Ak chcete dosiahnuť najlepšiu možnú rýchlosť pripojenia pri používaní siete VPN vo Francúzsku, pripojte sa k serveru, ktorý je geograficky najbližšie k vám. Tým sa minimalizuje vzdialenosť, ktorú vaše dáta musia cestovať, a znižuje sa pravdepodobnosť, že dôjde k zlým sieťovým podmienkam.

Napríklad, ak chcete používať VPN pre trochu dodatočného súkromia a ste mimo Paríža, výber francúzskeho servera v Paríži je ideálny. Nepripájajte sa, napríklad, k Islandu.

A ak sa snažíte streamovať americký Netflix z Francúzska, vyberte server na východnom pobreží USA. Pripojenie k Los Angeles zbytočne zvýši na cestu vašich údajov niekoľko tisíc kilometrov.

Mali by ste si však uvedomiť, že aj za ideálnych podmienok bude VPN stále spomaľovať vaše pripojenie na internet. Nemalo by to byť veľa, ale nikdy nedosiahnete rovnaké rýchlosti ako pri bežnom pripojení.

Ak vyberiete blízky server a zistíte, že výkon je neprimerane pomalý – čo sa môže stať – tu je niekoľko vecí, ktoré sa snažia zvýšiť rýchlosť VPN.

Sieť VPN tiež nemôže vyriešiť žiadne existujúce problémy s internetovým pripojením ani s problémami s rýchlosťou – pokiaľ nie sú spôsobené obmedzením internetových služieb alebo inými podobnými obmedzeniami..

Používanie siete VPN zadarmo pre Francúzsko

Možno budete v pokušení vyskúšať jednu z mnohých služieb, ktoré ponúkajú bezplatný prístup k VPN vo Francúzsku. Koniec koncov, väčšina poskytovateľov – a skutočne každého, koho uvádzam na tejto stránke – stojí peniaze.

Dôrazne odporúčam, aby ste proti tomu.

Používanie takzvanej „bezplatnej francúzskej VPN“ je takmer vždy riskantný krok. Mnohé z nich sú plné problémov s ochranou súkromia a bezpečnosti. Iní sa uchyľujú k útržkovitým praktikám, ako je vkladanie reklám a predaj vašich údajov tretím stranám.

V porovnaní s platenými sieťami VPN sú bezplatné služby zvyčajne tiež pomalé, nespoľahlivé a podliehajú obmedzeniam šírky pásma.

Úprimne povedané, radšej dôverujete svojmu francúzskemu poskytovateľovi internetových služieb a vládnemu dohľadu, ktorému sa snažíte vyhnúť. Aspoň potom by bolo vaše internetové pripojenie trochu bezpečné a rýchle.

záver

Vo Francúzsku existuje veľa dôvodov na použitie siete VPN. Možno budete chcieť chrániť pred drakonickým zberom údajov a sledovaním alebo zabrániť trollom v autorských právach, aby vám spôsobili legálne bolesti hlavy.

Môžete tiež chcieť iba odblokovať obsah, ktorý je obmedzený na inú krajinu.

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, teraz viete, čo treba hľadať v sieti VPN pre Francúzsko. Ako východiskový bod máte dokonca k dispozícii zoznam najlepších poskytovateľov služieb, z ktorých väčšina ponúka aj veľké zľavy.

Takže sa nemusíte zdržiavať. Získajte online slobodu a súkromie, ktoré si všetci zaslúžime. Začnite používať sieť VPN.

Tiež sa ti môže páčiť:
 • Najlepšie celkové služby VPN
 • Najlepšie VPN bez protokolov
 • Najlepšie VPN pre Netflix
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me