Najlepšie VPN pre Nemecko v roku 2020

Odporúčaný obrázok pre najlepšiu sieť VPN v Nemecku


Využívanie VPN v Nemecku je na vzostupe a pochopiteľne. VPN sú dokonalým nástrojom na zaistenie súkromia online, zabránenie vládnemu dohľadu, prezeranie obsahu s obmedzeným geografickým obsahom a stiahnutie torrentov.

Existuje však veľa možností a nájsť poskytovateľa medzi davom, ktorý poskytne najlepší výkon, bezpečnosť a slobodu online za dostupnú cenu, nie je vždy také ľahké.

Preto som tu. VPN robím. Vyskúšam ich, posuniem ich na svoje hranice a identifikujem ich silné a slabé stránky. Nižšie nájdete prehľad toho, čo sa považuje za najlepšie VPN pre Nemecko.

Nezáleží na tom, či ste v Nemecku a chcete získať neobmedzený a bezpečný prístup k webovým stránkam a službám vo zvyšku sveta, alebo či sa mimo krajiny snažíte vysielať nemecké televízne kanály ako ARD alebo ZDF. Tieto siete VPN sa doručia.

Prehľad najlepších VPN pre Nemecko

V prípade, že zoznam najlepších nemeckých sietí VPN je všetko, čo hľadáte a nezaujímajú vás podrobnosti alebo čítanie celého článku, tu je rýchly prehľad najlepších poskytovateľov.

 1. CyberGhost

  Jednoduché na vyzdvihnutie a použitie, s prísnymi zásadami neprihlásenia, pôsobivou bezpečnosťou a rýchlosťou a veľkou sieťou serverov. Jedna z najlepších hodnôt v okolí.

 2. NordVPN

  Cenovo výhodný poskytovateľ, ktorý všetko robí. Má jednu z najväčších sietí, vynikajúce súkromie, pokročilé bezpečnostné funkcie a konzistentný prístup k geo blokovanému obsahu.

 3. PureVPN

  Zavedená služba VPN s rýchlymi servermi v obrovských 131 krajinách. Má spoľahlivé streamovanie zahraničného obsahu a širokú podporu zariadení za veľmi nízke náklady.

 4. ExpressVPN

  Dôveryhodná spoločnosť s rýchlymi a bezpečnými servermi, bez protokolovania a lešteným a ľahko použiteľným klientom. Dodáva sa s vynikajúcimi bez otázok 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

 5. Surfshark

  Novšia služba VPN, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete za veľmi nízku cenu. Má vynikajúce možnosti zabezpečenia, ľahko použiteľný stabilný klient a umožňuje neobmedzené pripojenie.

Prečo používať sieť VPN v Nemecku

Aj keď Nemecko má hlboko zakorenený sklon k ochrane osobných údajov a bezpečnosti, stále existuje veľa dôvodov, prečo by ste ako užívateľ internetu chceli používať VPN.

Nemecko je súčasťou kolektívu globálneho dohľadu známeho ako 14 očí. To znamená, že sú povinní zdieľať zhromaždené spravodajské informácie s ostatnými členskými štátmi (vrátane USA a Veľkej Británie), keď o to budú požiadaní.

A určite existujú informácie na zdieľanie.

Nemecká federálna spravodajská agentúra (BND) má rozsiahle špionážne právomoci a aktívne monitoruje internetovú aktivitu. Na požiadanie môže získať až 10 týždňov hodnotu prihlásených používateľských údajov od ktoréhokoľvek z poskytovateľov internetových služieb v krajine (čo sú samozrejme informácie, ktoré poskytovatelia internetových služieb musia zaznamenávať a uchovávať).

Nemecko má tiež prísne zákony týkajúce sa sťahovania alebo zdieľania materiálov chránených autorskými právami. Krajina má tiež notoricky nejednoznačnú politiku čestného použitia, čo spôsobuje riziko, že s takýmito súbormi budú pracovať aj legitímni používatelia diel chránených autorskými právami..

Tieto dôvody samy o sebe sú presvedčivými dôvodmi na použitie VPN v Nemecku. Ale počkajte, je toho viac.

Ďalším veľkým dôvodom použitia VPN v Nemecku je vyhnúť sa niektorým z najagresívnejších obmedzení obsahu online na svete. Nemecké súdy boli v minulosti držiteľmi práv veľmi sympatickí, keď v jednom okamihu blokovali obrovské množstvo videí YouTube z dôvodu licenčných otázok..

Použitie VPN na obchádzanie obmedzení obsahu má tiež šťastný vedľajší účinok, pretože umožňuje používateľom prezerať regionálne verzie svojich obľúbených streamingových platforiem, ako je Netflix. Umožňuje tiež prezerať obsah zo služieb špecifických pre jednotlivé krajiny, napríklad BBC iPlayer (iba pre Veľkú Britániu) a Hulu (iba pre USA)..

V istom zmysle je VPN ako pas do sveta nového a neobmedzeného zábavného obsahu.

Čo hľadať v nemeckej VPN

Nemeckí používatelia majú na výber veľa možností VPN, ale nie všetci sú si rovní. Ak sa chystáte urobiť túto voľbu, tu je čo hľadať.

 • Viac serverov v Nemecku

  Ak chcete používať VPN pre ochranu súkromia a ďalšiu bezpečnosť, keď ste online v Nemecku, budete chcieť mať servery VPN na dosah. Čím vyšší je počet serverov rozmiestnených vo viacerých nemeckých mestách, tým lepšie. Pomôže to zaručiť najlepšie možné pripojenie a internetový zážitok.

 • Servery v iných krajinách

  Ak chcete v Nemecku používať sieť VPN na prístup na stránky dostupné iba v iných krajinách, sieť VPN bude potrebovať servery umiestnené tam. Ak nemôžete predpovedať, o ktoré krajiny vás zaujíma, vyberte si poskytovateľa s čo najširšou škálou možností.

 • Stabilné a vysokorýchlostné pripojenia

  Na udržanie dobrého používateľského prostredia online potrebujete rýchlu VPN. Bodka. Pokiaľ služba neposkytuje rýchle pripojenia, ktoré sú dostatočne stabilné na podporu vecí, ako sú sťahovanie a streamovanie videa vo vysokom rozlíšení, budete mať oveľa menšiu pravdepodobnosť, že využijete svoju sieť VPN a budú sa krčiť zakaždým, keď to budete musieť urobiť..

 • Prísne zásady bez protokolovania

  Ako už bolo spomenuté, Nemecko sa prísne zaoberá otázkami, ako sú nároky na autorské práva. Ak sa chcete správne chrániť pomocou VPN, je dôležité, aby ste si vybrali poskytovateľa bez protokolov, aby v prípade, že orgány klepajú, jednoducho nemali čo zdieľať.

 • Podpora P2P

  Ak chcete používať P2P aplikácie cez VPN v Nemecku, uistite sa, že poskytovateľ umožňuje použitie týchto služieb. Hoci to väčšina robí, nie je to dané.

 • Vynikajúce šifrovanie a bezpečnosť

  Keďže VPN sú bezpečnostné nástroje, mali by ste si vybrať aj poskytovateľa, ktorý ponúka najmodernejšie šifrovanie a ochranu pred únikom DNS. Ak je to možné, VPN, ktorú vyberiete, by mala tiež poskytovať funkciu prepínača kill, ktorá zabráni prehľadávaniu po neočakávanom odpojení.

Pri výbere siete VPN existuje niekoľko ďalších hľadísk, aj keď tie, ktoré sú uvedené vyššie, sú tie hlavné. V závislosti od vašich konkrétnych potrieb sa možno budete môcť venovať aj niektorým z týchto funkcií. To znamená, že tie najlepšie služby VPN pre Nemecko ich napriek tomu ponúknu, a tu nie je nič také ako dobré.

Najlepšie VPN pre Nemecko

Teraz, keď vieme, čo hľadáme, je čas začať podnikať. Bez ďalších okolkov sú tu najlepšie služby VPN, ktoré sa používajú v Nemecku.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Ak ste o CyberGhost nikdy nepočuli, môže to byť preto, že boli donedávna relatívne malým poskytovateľom. Teraz sa jedná o sieť VPN s jedným z najväčších rozmerov v tomto odvetví a v tomto prípade je to dobrá vec.

Ich sieť je umiestnená v Rumunsku a má viac ako 7100 serverov v 90 krajinách (iba so 684 servermi v troch mestách v Nemecku). Vďaka tomu sú vynikajúcou voľbou pre nemeckých používateľov, pretože nemáte dostatok možností pripojenia.

Okrem toho má CyberGhost prísnu politiku bez protokolovania, ponúka 256-bitové šifrovanie AES pomocou protokolu OpenVPN a má vysoké rýchlosti pripojenia všade okolo.

CyberGhost tiež nedávno pridal špecializované servery, ktoré dokážu dôsledne odblokovať Netflix a podobné streamingové služby, ako je britský BBC iPlayer, čo z nich robí jednu z lepších možností prístupu k obsahu blokovaného geograficky.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

Najlepšie VPN pre Nemecko: CyberGhost ponúka všetko, čo by ste od špičkovej VPN očakávali. Vďaka súčasnej dávke obchodov CyberGhost sú tiež jedným z najvýhodnejších poskytovateľov na tomto zozname a dokonca vám poskytujú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Niekoľko ďalších služieb ponúka ako kompletný balík pre nemeckých používateľov VPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname rýchlo vybudovala službu VPN, s ktorou je potrebné počítať. Jednoducho povedané, majú všetko. Najprv prevádzkujú veľmi pôsobivú sieť. Môžete očakávať viac ako 5600 serverov v 58 krajinách.

Ich servery poskytujú 256-bitové šifrovanie AES, podporujú OpenVPN a ich klient má zabudované funkcie zabíjania čarodejníc.

Ale NordVPN sa tam nekončí. Poskytujú tiež dvojitú VPN, podporujú pripojenie Tor cez VPN a ponúkajú vynikajúcu rýchlosť a stabilitu, ktorá je vhodná pre streamovanie videa vo vysokom rozlíšení.

Spoločnosť NordVPN sa tiež špecializuje na odblokovanie zakázaných stránok a neúnavne pracuje na nepretržitom prístupe k sieťam Netflix, Hulu a BBC iPlayer..

S 309 servermi v Nemecku na dvoch miestach a nepriestrelnou zásadou neprihlásenia je NordVPN švajčiarskym armádnym nožom poskytovateľov VPN pre nemeckých používateľov..

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

Má to všetko: Ak hľadáte VPN, ktorá robí všetko dobre, NordVPN je perfektná voľba. Každý užívateľ ocení svoju vynikajúcu bezpečnosť a vysoké rýchlosti pripojenia – to všetko za veľmi prijateľnú cenu.

3. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN je priemyselným veteránom a pôsobí približne od roku 2007. Sídli v Hongkongu a majú takmer najrozsiahlejšiu sieť, ktorú nájdete, predstavujúcu servery v 131 krajinách. Na svete nie je takmer nič, na čo by sa dostali, a ich servery sú tiež rýchle.

Z týchto serverov je 201 umiestnených v Nemecku, ktoré sa nachádzajú v piatich rôznych mestách. Majú tiež hardvér špeciálne optimalizovaný pre geograficky obmedzené vysielanie, vďaka čomu sú ideálne pre Nemcov, ktorí chcú sledovať cudzí videoobsah.

Tento poskytovateľ sa okrem svojej siete odlišuje aj podporou viac ako 50 rôznych platforiem a zariadení. Ak sa pripája na internet, môžete na ňom spustiť PureVPN.

PureVPN ponúka 256-bitové šifrovanie AES, prichádza s funkciou killswitch a ich ľahko použiteľný klient dokonca blokuje reklamy a vírusy, keď je pripojený k VPN.

Pros
 • Vynikajúce rýchlosti
 • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
 • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
 • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
 • Vyhradená možnosť IP
 • Veľká hodnota
Zápory
 • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
 • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

Nemecká VPN s najlepšou hodnotou: PureVPN je vynikajúcim riešením, ak chcete vysielať zahraničné médiá alebo mať rôzne zariadenia, na ktorých chcete používať sieť VPN. Vďaka priemyselnému štandardnému šifrovaniu a blokovaniu adblockov je to skvelá voľba, ktorá prichádza za výhodnú cenu.

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Ak hľadáte poskytovateľa VPN, ktorý je vynikajúci všestranný, je to ExpressVPN. ExpressVPN so sídlom na Britských Panenských ostrovoch a pýchou nad 3000 serverov v 95 krajinách vrátane dvoch nemeckých umiestnení.

Pridajte zásadu bez protokolovania, 256-bitové šifrovanie a bleskové rýchlosti pripojenia a je jasné, prečo ExpressVPN urobil môj zoznam.

S ExpressVPN nemôžete robiť nič. Podporujú P2P, odblokujú streamingové weby a dokonca podporujú rozdelené tunelovanie pre maximálnu kontrolu prenosu.

Ak majú nevýhodu, je to cena: ExpressVPN je najdrahšími poskytovateľmi na tomto zozname. Ale oplatí sa im to. A z času na čas ponúkajú aj predaj.

Navyše získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že pri ich vyskúšaní je malé riziko.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

Vynikajúca povesť: Ak chcete poskytovateľa, ktorý ponúka vynikajúce súkromie a anonymitu, má kvalifikovanú podporu 24/7 a má vynikajúcu povesť, cesta ExpressVPN je správna cesta. Prijímajú dokonca bitcoínové platby, ak sa chcete vyhnúť konvenčným transakciám a maximalizovať svoje súkromie.

5. Surfshark

Logo Surfshark

Surfshark, relatívny nováčik v odvetví VPN, je veľmi hodný hľadať akéhokoľvek nemeckého zákazníka nakupujúceho VPN. Najprv prevádzkujú serverovú sieť 1040+, ktorá sa rozšírila do viac ako 63 krajín vrátane samozrejme Nemecka.

Rovnako ako ExpressVPN, aj Surfshark pôsobí mimo Britských Panenských ostrovov, mimo dosahu akejkoľvek vládnej špionážnej agentúry. Majú tiež prísnu politiku bez protokolovania.

Klienti spoločnosti Surfshark používajú 256-bitové šifrovanie, cez OpenVPN alebo IKEv2 a používajú hashovanie SHA512 a 2048-bitovú výmenu kľúčov DHE-RSA s PFS. To kladie Surfsharka do triedy, pokiaľ ide o bezpečnosť.

Okrem toho získate možnosť dvojitej podpory VPN, prepínača kill, súkromných serverov DNS, podpory P2P a streamingu a dokonca aj neobmedzeného súbežného pripojenia klientov (jediný prémiový poskytovateľ, ktorý to robí).

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

Neobmedzené súčasné pripojenia: Aj keď je Surfshark pomerne nový, ponúka všetky technické funkcie, ktoré potrebujete. Pridajte nepretržitú podporu, vynikajúce rýchlosti pripojenia, lacný plán predplatného (najmä s ich súčasnou dohodou) a bezproblémovú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a máte recept pre spokojných nemeckých používateľov VPN.

Bezplatné používanie VPN v Nemecku

Aj keď v Nemecku je možné využívať väčšinu bezplatných služieb VPN, vo všeobecnosti to nie je najlepší nápad. Ako pri mnohých tzv. Bezplatných produktoch, aj bezplatné VPN majú skryté náklady. Ale namiesto toho, aby ste platili peniazmi, platíte časom, súkromím, osobnými údajmi alebo všetkým vyššie uvedeným.

Niektoré služby napríklad predajú vaše používateľské údaje, aby zaplatili za operácie a dosiahli zisk, zatiaľ čo iné budú do prehliadača vkladať reklamy, keď surfujete na internete..

Bez ohľadu na to, ako poskytovateľ služieb speňažuje svoju činnosť, jedinou vecou, ​​ktorej sa príliš netrápia, je bezpečnosť. V porovnaní s platenými sieťami VPN poskytovatelia bezplatných služieb neposkytujú takmer takú ochranu, akú by ste očakávali.

Keďže platené služby VPN stoja takmer nič, malo by to byť ľahké rozhodnutie.

Torrenting v Nemecku

Keďže šírenie pirátskeho materiálu v Nemecku je jedným z najprísnejších opatrení na ochranu autorských práv na svete, je nezákonným a nebezpečným obchodom. Trollovia za autorské práva, ktorí posielajú výhražné listy každému podozrivému zo sťahovania alebo zdieľania chráneného materiálu, sú bežné.

Súdy v Nemecku tiež rozhodli, že rodičia musia hlásiť, kedy sa ich deti dopúšťajú porušenia autorských práv, takže zdieľanie súborov v nemeckých hraniciach je ako hra ruskej rulety.

Preto je použitie VPN v Nemecku nevyhnutné, ak plánujete používať služby P2P na ľubovoľné účely. Aj keď sú určité súbory legálne zdieľať a sťahovať, nemecký systém umožňuje príliš veľa zneužitia a málo vás chráni.

Vďaka VPN ako nemeckému používateľovi BitTorrentu môžete zostať v bezpečí pred obvineniami z porušenia autorských práv a ľahko odpočívať.

Internetový dohľad v Nemecku

Napriek silnému sklonu Nemecka k bezpečnosti a ochrane osobných údajov používateľov nie sú ochotní spolupracovať so zahraničnými spravodajskými agentúrami. Existujú dokonca správy, že nemecké spravodajské agentúry sa v posledných rokoch zapojili do špionáže v spolupráci s NSA USA.

Z tohto dôvodu by ste ako nemecký užívateľ internetu mali mať všetky dôvody domnievať sa, že vaše internetové aktivity nie sú imúnne voči zahraničným a domácim špiónom..

Je pravdepodobné, že bez použitia VPN ako ďalšej vrstvy obrany nie sú vaše údaje jednoducho také bezpečné.

Nemecké zákony o uchovávaní údajov

Nemecko má jeden z najkomplexnejších zákonov na ochranu údajov na svete. Napriek tomu existuje dôvod domnievať sa, že nemecká vláda začína tieto ochrany ochromovať.

Už sa snažili presadzovať komplexné zákony o uchovávaní údajov pre nemeckých poskytovateľov internetových služieb. Hoci ich mandát je v súčasnosti viazaný na súdne spory, mohol by nadobudnúť účinnosť kedykoľvek.

Ak sa tak stane, každý, kto používa internet v Nemecku, bude čeliť možnosti rutinného zberu údajov o svojich činnostiach. Nie je jasné, koľko detailov by poskytovatelia internetových služieb sledovali a ukladali, ale určite dosť na to, aby ste si vytvorili dosť presný obraz toho, čo robíte online..

Pripojením k VPN by ste samozrejme boli voči takémuto zberu údajov imunní. Je to skvelý spôsob, ako zabrániť sledovaniu poskytovateľov internetových služieb, čo je ďalší dôvod, prečo ich stále viac a viac Nemcov používa.

Geo-obmedzený obsah

V Nemecku je bohužiaľ takmer koniec internetových služieb, ktoré sú zablokované. Medzi regionálnymi obmedzeniami týkajúcimi sa Netflixu a iPlayeru BBC, až po vyššie spomenuté zákonné šoky, ktoré vylučujú väčšinu videí z činnosti, je to trochu mínové pole.

Je to rovnaký príbeh, ak cestujete mimo krajinu a pokúšate sa vysielať populárne nemecké kanály, ako sú ARD alebo ZDF. Nemôžete.

Pre Nemcov, ktorí chcú v zahraničí navštíviť svoje obľúbené stránky, slobodne preskúmať medzinárodný obsah alebo dokonca spoľahlivo pristupovať k hlavným globálnym online službám, je VPN nevyhnutnosťou.

Ak ste v Nemecku a nepoužívate sieť VPN, minuli ste veľa skvelého obsahu online.

Spodný riadok

Či už žijete alebo navštevujete Nemecko alebo nemeckého občana, ktorý sa momentálne nachádza v zahraničí, každá služba VPN uvedená v tomto článku vám bude dobre slúžiť. Pomôžu vám chrániť vaše súkromie online, umožňujú vám sledovať obsah obmedzený na geografickú oblasť a chránia vás pred vládnym dohľadom a používaním služieb P2P.

Pripojte sa k miliónom ďalších Nemcov, ktorí už používajú siete VPN, a užívajte si internet tak, ako to bolo zamýšľané.

Tiež sa ti môže páčiť:
 • Získajte nemeckú adresu IP v 5 jednoduchých krokoch
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me