Najlepšie VPN pre Spojené kráľovstvo v roku 2020

Odporúčaný obrázok pre najlepších poskytovateľov VPN vo Veľkej Británii


Či už ste vo Veľkej Británii, britský vysťahovalec, alebo si len užívate neobmedzený prístup k anglickej kultúre a televízii, máte veľa dobrých dôvodov na použitie VPN pre Spojené kráľovstvo..

Británia je pravdepodobne najextrémnejším dozorným štátom v západnom svete. Zhromažďovanie údajov je zákonné a poskytovatelia internetových služieb (ISP) sú povinní monitorovať a zaznamenávať všetky online aktivity. Ak ste vo Veľkej Británii a nepoužívate sieť VPN, znamená to, že vaše online aktivity.

Britskí poskytovatelia internetových služieb okrem zhromažďovania údajov cenzurujú aj internet. Vedeli ste, že existuje takmer 800 000 webových stránok, na ktoré je blokovaný prístup zvnútra krajiny? VPN môžu obísť tieto obmedzenia.

Potom existuje drakonický prístup Spojeného kráľovstva k zdieľaniu súborov a nedávne zákony, ktoré vás môžu v okamihu, keď navštívite webovú stránku obsahujúcu teroristickú propagandu, môžu dostať do horúcej vody, a to bez ohľadu na to, čo sa klasifikuje. Ak používate sieť VPN, ste v bezpečí.

A čo keď ste mimo Veľkej Británie? Skúsili ste streamovať nejakú britskú televíziu, napríklad BBC iPlayer? Nemôžete a prístup vám poskytne iba tá najlepšia sieť VPN pre Veľkú Britániu.

Sieť VPN vám poskytne súkromie a anonymitu online, necenzurovaný a bezpečný prístup na internet a umožní vám prezerať geo blokovaný obsah Veľkej Británie, ako je napríklad iPlayer, v zahraničí. S rovnakou sieťou VPN budete dokonca môcť sledovať celý katalóg Netflix v USA, ak si to budete priať.

Existuje veľa dôvodov, prečo skutočne používať UK VPN.

Prehľad najlepších VPN pre Veľkú Britániu

Ak je zoznam najlepších VPN vo Veľkej Británii všetko, čo vás zaujíma, obrátim sa priamo na prenasledovanie. Tu je rýchly prehľad najlepších poskytovateľov služieb vo Veľkej Británii aj v zahraničí.

 1. CyberGhost

  Najlepšie VPN pre Veľkú Britániu. Prevádzkuje špecializované servery na sledovanie blokovaného obsahu vo Veľkej Británii, nevedie záznamy a ponúka vynikajúce funkcie ochrany osobných údajov. Lacný a prichádza s dlhou 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

 2. PureVPN

  Zavedený poskytovateľ VPN so spoľahlivým streamovaním obsahu vo Veľkej Británii a zahraničí prostredníctvom vyhradených serverov. Rýchle servery v 131 krajinách vrátane ton vo Veľkej Británii. Jeden z najlepších obchodov v okolí.

 3. NordVPN

  Služba VPN, ktorá všetko robí. Má veľkú a rýchlu sieť serverov, žiadne protokolovanie, veľké súkromie a intuitívnu aplikáciu s množstvom funkcií. Ponúka konzistentné vysielanie vo Veľkej Británii.

 4. Surfshark

  Novšia sieť VPN, ktorá ponúka všetky funkcie VPN pre Veľkú Britániu, by mala mať za veľmi nízku cenu. Má veľkú bezpečnosť a súkromie, ľahko použiteľný klient, vynikajúcu podporu streamovania a neobmedzené pripojenie.

 5. ExpressVPN

  Známy a rešpektovaný poskytovateľ rýchlych a bezpečných serverov, protokolovania nulovej hodnoty a veľmi leštenej klientskej aplikácie. Najlepšia podpora 24/7 v priemysle a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Čo hľadať vo Veľkej Británii VPN

Existuje veľa poskytovateľov VPN, z ktorých si môžete vybrať, ale nie všetci sú samozrejme rovní. Pri výbere dobrej VPN pre Veľkú Britániu je potrebné zvážiť najdôležitejšie veci.

 • Servery vo Veľkej Británii

  Ak chcete získať prístup k obsahu Spojeného kráľovstva zo zahraničia alebo z dôvodu ochrany súkromia a zabezpečenia online v Británii, potrebujete poskytovateľa VPN s množstvom serverov v krajine. Čím viac tým lepšie.

  Preferované sú aj servery rozmiestnené na viacerých miestach vo Veľkej Británii. Opäť platí, že čím viac, tým lepšie. To vám poskytne najlepšie možné rýchlosti pripojenia a celkovú skúsenosť online.

 • Vynikajúci výkon

  Keď už hovoríme o rýchlosti pripojenia a prostredí online, budete chcieť rýchlu sieť VPN. Bodka. Sieť VPN bude vždy trochu spomaľovať váš internet, ale niektorí si udržujú výkon oveľa lepšie ako ostatní.

  Ak skončíte s pomalou službou, aj jednoduché veci, ako napríklad prehliadanie webu, môžu byť bolestivé. A streamovanie videa? To sa jednoducho nestane.

 • Spolupracuje so službami streamovania vo Veľkej Británii

  Ak máte v úmysle sledovať zo zahraničia BBC iPlayer alebo iných britských poskytovateľov obsahu, nebude fungovať každá služba VPN. BBC detekuje a blokuje VPN s bezohľadnou efektívnosťou a viac ako kedykoľvek predtým vám iba najlepší poskytovatelia môžu poskytnúť konzistentný prístup.

 • Veľká globálna sieť

  Keď ste vo Veľkej Británii, možno budete chcieť používať svoju sieť VPN na pripojenie k iným krajinám. Možno by ste chceli získať prístup k službám knižnice Netflix alebo k vysielaniu televíznych staníc v inej krajine. Alebo možno budete chcieť torrent alebo používať softvér na zdieľanie súborov.

  Sieť VPN s rozsiahlou, rôznorodou sieťou serverov vám umožní vykonať všetky vyššie uvedené kroky.

 • Podpora P2P

  Pokiaľ ide o torrentovanie a zdieľanie súborov, ak by ste to chceli urobiť, uistite sa, že ho vaša služba VPN podporuje. Nepredpokladajte, že to tak je. Veľa sietí VPN to neumožňuje.

 • Minimálna ťažba dreva a správna jurisdikcia

  Žiadna služba VPN nebude nikdy protokolovať, ktoré webové stránky navštívite, ale niektoré stále uchovávajú karty o veciach, ako sú časy pripojenia alebo objemy prenosu dát. Pre maximálnu ochranu súkromia a anonymitu sa rozhodnite pre VPN bez protokolov, ktorá neuchováva nič.

  Týmto spôsobom, aj keď úrady prídu na ťarchu príkazu, poskytovateľ VPN jednoducho nemá k dispozícii žiadne dáta na odovzdanie.

  Je tiež vhodné zvoliť sieť VPN založenú v jurisdikcii priateľskej k súkromiu, v ktorej nie je zhromažďovanie údajov povinné. Dobrým výberom sú Britské Panenské ostrovy, Panama, Rumunsko a Švajčiarsko.

  Rozhodne sa vyhnite VPN založeným mimo Veľkej Británie. Rovnako ako poskytovatelia internetových služieb, aj oni musia na požiadanie sledovať, zaznamenávať a zdieľať online aktivity.

 • Dobré funkcie šifrovania a ochrany osobných údajov

  Aby ste si boli istí, že vaše súkromie a anonymita sú vždy bezpečné, vyberte poskytovateľa, ktorý ponúka 256-bitové šifrovanie pomocou najmodernejšieho protokolu, ako je OpenVPN. Je to nerozbitná kombinácia.

  Skvelé sú aj ďalšie funkcie na ochranu osobných údajov, ako napríklad ochrana proti úniku DNS alebo prepínač na internetové zabitie. Zabezpečia, že svoje online aktivity nikdy náhodne nevystavíte chybnou konfiguráciou siete alebo náhodným odpojením VPN..

Najlepšie VPN pre Veľkú Britániu

Teraz vieme, ktorým funkciám treba venovať osobitnú pozornosť pri výbere VPN pre Veľkú Britániu. Takže, bez ďalších okolkov, je tu päť poskytovateľov, ktorí sa najlepšie hodia k návrhu zákona.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

S malým váhaním je CyberGhost môj výber ako najlepšia VPN pre Veľkú Britániu. Či už ste vo Veľkej Británii alebo v zahraničí, je to poskytovateľ, ktorý kontroluje všetky políčka.

So 480 britskými servermi na troch miestach prevádzkuje iba NordVPN viac hardvéru vo Veľkej Británii ako CyberGhost. Majú tiež vynikajúce pokrytie vo zvyšku sveta s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách.

Ako ukazujú moje testy rýchlosti, všetky servery CyberGhost môžu viac ako len držať svoje vlastné.

CyberGhost, ktorý operuje mimo Rumunska, krajiny, ktorá má rada svoje súkromie online, je prísna bez protokolovania VPN. Ich klientska aplikácia obsahuje aj mnoho funkcií zameraných na ochranu súkromia vrátane ochrany proti úniku DNS a prepínača kill.

Prístup k iPlayeru BBC a iným podobným britským službám je hračkou s CyberGhost. Na tento účel ponúkajú špecializované streamingové servery, ktoré fungujú veľmi dôsledne.

To isté platí pre streamingové služby kdekoľvek na svete vrátane USA Netflix. Ak chcete zobraziť obsah blokovaný geograficky, CyberGhost je lídrom v tomto odvetví.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

NAJLEPŠIA VPN PRE UK: CyberGhost má všetko, čo od špičkovej VPN služby očakávate. Sú tiež jedným z najdostupnejších poskytovateľov a dokonca vám poskytujú najlepšiu 45-dňovú záruku vrátenia peňazí v tomto odvetví. Pre používateľov VPN vo Veľkej Británii je CyberGhost kompletným balíkom.

2. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN, zavedený poskytovateľ služieb, je ďalšou vynikajúcou voľbou pre britskú sieť VPN. Od dedikovaných streamovacích serverov po rozsiahlu sieť serverov je toho veľa.

PureVPN prevádzkuje 168 britských serverov na štyroch miestach. S 2070 servermi v 131 krajinách je prístup do zahraničia na špičkovej úrovni. Na základe mojich testov sú rýchlosti servera PureVPN tiež neuveriteľne rýchle.

Z dôvodu ochrany osobných údajov robí PureVPN trochu protokolovania na účely správy siete, ale je to všetko anonymne a nikdy vás nehrozí. Všetky očakávané funkcie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú k dispozícii, rovnako ako niektoré pekné doplnky, ako napríklad blokovanie reklám a ochrana pred vírusmi.

Pre prístup k službám streamovania vo Veľkej Británii obsahuje aplikácia PureVPN špeciálny režim prúdenia špecifický pre službu. BBC, ITV a Channel 5 sú tu, rovnako ako niekoľko desiatok ďalších kanálov z celého sveta. A všetci pracujú veľmi dobre.

Pros
 • Vynikajúce rýchlosti
 • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
 • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
 • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
 • Vyhradená možnosť IP
 • Veľká hodnota
Zápory
 • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
 • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

Najvyššia hodnota VPN pre Veľkú Britániu: PureVPN je vynikajúcim poskytovateľom streamovania médií vo Veľkej Británii a zahraničí. Dodáva sa s ľahko použiteľnou a dobre podporovanou aplikáciou, masívnou sieťou serverov a cenovkou, ktorá je, úprimne povedané, jednou z najlepších ponúk v okolí.

3. NordVPN

Logo NordVPN

Nemôžete pokaziť NordVPN za váš výber VPN vo Veľkej Británii. Jednoducho povedané, robia všetko.

Vedúci balíka v počte britských serverov je počet NordVPN na 610 serveroch na jednom mieste. Tento počet serverov tiež stúpa veľmi pravidelne.

Okrem Spojeného kráľovstva obsahuje zoznam serverov NordVPN celkom 5645 serverov v 58 krajinách – veľmi pôsobivé číslo. Rýchlosti servera sú špičkové.

Pokiaľ ide o ochranu osobných údajov, spoločnosť NordVPN je tu s najlepšími z nich. Neprihlásia nič. Pôsobia tiež mimo Panamy, krajiny bez zákonov o uchovávaní údajov, úplne neobmedzeného prístupu na internet a nulového vládneho dohľadu.

Ochrana proti úniku DNS a prepínač zabíjania sú samozrejme prítomné a účtované. NordVPN však ponúka aj niekoľko anonymných funkcií, ktoré ostatní poskytovatelia nemajú, ako napríklad dvojitá VPN, Tor over VPN a zmätené servery..

NordVPN je tiež vynikajúcim poskytovateľom konzistentného prístupu k BBC iPlayer a mnohým ďalším britským streamingovým službám. Výpadky sú malé a vzdialené (a rýchlo vyriešené).

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

VPN, KTORÁ JE VŠETKO: Ak hľadáte sieť VPN pre Veľkú Britániu, ktorá urobí všetko dobre, nehľadajte nič iné ako NordVPN. Získate ľahko použiteľnú aplikáciu, prístup k streamovaniu, vysoké rýchlosti pripojenia a vynikajúce zabezpečenie – to všetko za veľmi prijateľnú cenu.

4. Surfshark

Logo Surfshark

Surfshark, ktorý je relatívnym nováčikom, nemusí byť poskytovateľom, o ktorom ste už počuli. Nepochybne si však zaslúžia miesto v najlepšej sieti VPN pre zoznam Spojeného kráľovstva.

Začína sa prísnymi zásadami neprihlásenia sa a základňou fungovania mimo Britských Panenských ostrovov, ktoré veľmi pekne zabezpečujú vaše súkromie online..

Surfshark prevádzkuje viac ako 1040 serverov v 63 krajinách vrátane niekoľkých miest vo Veľkej Británii. A tie servery sú určite rýchle, ideálne na streamovanie videa a P2P (čo je samozrejme povolené).

Odblokovanie britských streamingových serverov a služieb je tiež hračkou s Surfsharkom. BBC, ITV, Channel 4 a Netflix všetky fungujú krásne zo zahraničia.

Klient Surfshark má čistý, moderný a intuitívny dizajn. Ponúka vynikajúce možnosti šifrovania a protokolu, funkcie ochrany osobných údajov, ako je dvojitá VPN a prepínač zabíjania, a dokonca vám umožňuje používať vlastné servery DNS.

A spomenul som, že Surfshark je jediný poskytovateľ, ktorý vám poskytuje neobmedzené súčasné spojenie?

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

Vynikajúci nováčik: Surfshark nielenže ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete, ale má aj vynikajúcu nepretržitú podporu, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a jeden z najlacnejších plánov predplatného okolo, najmä ak využijete ich predaj. To všetko prispieva k jednému skvelému zážitku z UK VPN.

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN ponúka čistú, vyleštenú a zrelú skúsenosť všetkým používateľom VPN vo Veľkej Británii. Sú známym a rešpektovaným poskytovateľom.

ExpressVPN, založená na jurisdikcii priateľskej k súkromiu na Britských Panenských ostrovoch, je ďalšou službou v oblasti ťažby dreva. Prevádzkujú desiatky rýchlych serverov zo štyroch rôznych miest po celej Veľkej Británii.

Klient ExpressVPN je rovnako čistý a ľahko použiteľný. Je to veľmi bezpečné a pre pokročilejších používateľov ponúka užitočné funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie, ktoré pomáhajú lepšie riadiť riadenie dopravy.

Odblokovanie služby BBC iPlayer a ďalších streamingových webov vo Veľkej Británii pracuje s programom ExpressVPN celkom konzistentne a ak sa niekedy stretnete s akýmikoľvek problémami, ich zákaznícka podpora sa všeobecne považuje za najlepšiu v odbore..

Ako sa dotýkam svojej úplnej recenzie, jedna nevýhoda ExpressVPN je relatívne vysoká cena. Znamená to, že naozaj dostanete svoje peniaze a služba ExpressVPN občas ponúka aj špeciálne zľavy..

A so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí nie je absolútne riziko, že by ste si ich vyskúšali.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

VEĽKÁ REPORTÁCIA: Ak hľadáte sieť VPN, ktorá ponúka najvyššiu anonymitu a súkromie online, ktorú dôverujú milióny a má vynikajúcu podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, neignorujte ExpressVPN. Napriek mierne vyšším nákladom sa oplatí.

Bezplatné používanie VPN vo Veľkej Británii

Všetci poskytovatelia, ktorých som uviedol vyššie ako najlepšie VPN pre Veľkú Britániu, sú platené služby. Aj keď existuje veľa bezplatných možností VPN, neverím, že použitie jedného z nich je vždy skvelý nápad (a osobne by som to nikdy nemal).

Existuje veľa rozdielov medzi platenými a bezplatnými sieťami VPN, ktoré výrazne zvyšujú stupnice v prospech bývalých. Ide o to, že keď idete zadarmo, namiesto toho, aby ste za službu platili peniazmi, skončili ste platením súkromia, osobných údajov, času alebo všetkých troch.

Bezplatní poskytovatelia VPN v Spojenom kráľovstve sú známi pre ľubovoľný počet shenaniganov, od vstrekovania reklám do vášho prehliadača až po predaj osobných údajov a zvykov online. Všetky tieto veci pre nich generujú peniaze na vaše náklady.

S bezplatnou sieťou VPN máte tiež dosť malú pravdepodobnosť, že budete môcť pozerať na obľúbené aplikácie BBC iPlayer, ITV Hub alebo UK Netflix. Predstavujú ľahký cieľ pre tieto streamingové služby a len zriedka opravia prístup, keď bude zablokovaný.

Prečo používať sieť VPN vo Veľkej Británii

Ako bolo stručne uvedené na začiatku tohto článku, existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali zvážiť použitie siete VPN vo Veľkej Británii. Znižujú sa na nasledujúce hodnoty:

 1. Online monitorovanie a zaznamenávanie
 2. Internetová cenzúra
 3. Právne problémy pri torrentovaní, zdieľaní súborov a streamovaní určitých materiálov
 4. Prístup k zahraničnému geo blokovanému obsahu

Ak ste vo Veľkej Británii, tu pre vás znamenajú všetky tieto skutočnosti.

Online monitorovanie ISP Spojeného kráľovstva a zaznamenávanie aktivít

Vďaka Zákonu o vyšetrovacích silách 2016 (primerane prezývanom Snoopersova charta) môžu britské orgány činné v trestnom konaní a spravodajské služby legálne získavať a analyzovať všetky formy komunikačných a komunikačných údajov vrátane, samozrejme, vašich internetových aktivít.

Jedno z ustanovení zákona uvádza, že poskytovatelia internetových služieb Spojeného kráľovstva musia viesť záznamy o internetovom pripojení vrátane toho, ktoré webové stránky ste navštívili, celý rok. Všetky tieto informácie sú úradmi kedykoľvek dostupné a je možné ich skontrolovať bez povolenia.

Zastavte online dohľad vo Veľkej Británii pomocou VPN

Aj keď nemáte čo skrývať, tento nápad by s vami nemal sedieť.

Ešte znepokojivejším je britský zákon prijatý v roku 2019, ktorý zakazuje sledovať teroristickú propagandu na internete. Takýto čin sa trestá odňatím slobody až na 15 rokov.

S týmto zákonom existuje niekoľko významných problémov. To, čo sa kvalifikuje ako teroristická propaganda, nie je nevyhnutne dobre definované. A je to jeden štrajk a vy ste mimo zákon.

Inými slovami, aj keď náhodou skončíte na webe s teroristickou propagandou alebo pozeráte niečo, o čom si nemyslíte, že sa mu podobá na diaľku, ale presadzovanie práva v Spojenom kráľovstve áno, môžete mať vážne právne problémy..

Používaním siete VPN kedykoľvek ste pripojení k poskytovateľovi internetových služieb vo Veľkej Británii, pred nimi efektívne skrývate všetky webové stránky, ktoré navštevujete, a online služby, ktoré používate. Zachovávate si svoje zvyky iba pre seba (ako by to malo byť) a chránite sa pred možným náhodným legálnym nebezpečenstvom.

Britská internetová cenzúra

Prostredníctvom mandátov poskytovateľov internetových služieb Spojené kráľovstvo blokuje prístup k značnému počtu webových stránok. Pravdepodobne najznámejším prípadom je web na zdieľanie súborov The Pirate Bay, aj keď existuje veľa ďalších – presných je viac ako 700 000..

Blokované webové stránky vo Veľkej Británii zahŕňajú všetko od obsahu pre dospelých a hrania hier až po webové stránky na zdieľanie súborov a streamovanie. Ak vám niekto povie, že internet v Spojenom kráľovstve je otvorený a bezplatný, mýli sa.

Používanie siete VPN vo Veľkej Británii obchádza internetovú cenzúru

Súhlasím s tým, že niektoré webové stránky môžu byť problémom, ale nemyslím si, že odpoveď je svojvoľná internetová cenzúra.

Aj keď existujú aj iné spôsoby, ako odblokovať webovú stránku a postarať sa o tieto pokusy o cenzúru, najspoľahlivejšou metódou je použitie VPN.

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť zariadenie k serveru VPN v krajine bez cenzúry blízko Veľkej Británie (pomôže to zaistiť dobrý výkon) a budete mať prístup na ktorúkoľvek stránku. Holandsko alebo Island sú vynikajúcou voľbou.

Torrenting, zdieľanie súborov a streamovanie Kodi vo Veľkej Británii

Spojené kráľovstvo má veľmi prísny trest za porušenie autorských práv. Sťahovanie alebo zdieľanie aj časti akéhokoľvek materiálu chráneného autorskými právami môže viesť k obrovským pokutám a podmienkam väzenia až do 10 rokov.

Takmer každý BitTorrent má vstavanú možnosť šifrovania, ale to vás, bohužiaľ, málo chráni. Áno, váš poskytovateľ internetových služieb vo Veľkej Británii nebude môcť vidieť obsah zdieľaného obsahu, ale vaša adresa IP bude stále úplne odhalená.

Na základe vašej adresy IP môže každý, komu záleží (napríklad mediálne spoločnosti alebo autorské práva), rýchlo zistiť, aký materiál sťahujete alebo nahrávate, a podľa toho koná.

Na streamovacie platformy, ako je Kodi, sa vzťahujú rovnaké zákony o autorských právach vo Veľkej Británii. Aj keď z technického hľadiska nič nesťahujete, streamovanie materiálu chráneného autorskými právami vás môže dostať do rovnakých problémov.

VPN nielen šifruje vaše pripojenie, udržuje vášho poskytovateľa internetových služieb v tme, ale tiež skryje vašu IP adresu, čím vás chráni na konci obsahu zdroja. Používanie siete VPN zaistí anonymitu aj bezpečnosť.

Sledovanie obsahu USA Netflix a iného obsahu vo Veľkej Británii

V Spojenom kráľovstve možno budete chcieť používať službu online v inej krajine. Môže to byť streamingový hráč zahraničného televízneho kanála, americká verzia Netflixu (a ich rozsiahlejšia knižnica) alebo čokoľvek medzi tým.

Akýkoľvek takýto obsah bude pravdepodobne blokovaný z Veľkej Británie a nebude prístupný, pokiaľ sa nenachádzate fyzicky v krajine svojho pôvodu. A VPN to dokáže opraviť.

Po pripojení k serveru v krajine, z ktorej pochádza obsah, sa bude vaše zariadenie považovať za skutočne tam. Či už ste vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete, všetko, čo bolo zablokované, bude teraz k dispozícii.

VPN pre UK Expats

Ak nežijete vo Veľkej Británii alebo strávite značný čas v zahraničí, stále existuje najmenej jeden vynikajúci dôvod na investovanie do špičkovej VPN pre Veľkú Britániu a získanie britskej IP adresy: streamovanie obsahu a obídenie sa geoblokovania.

Streamovanie televízie vo Veľkej Británii

Jedným z dôvodov, prečo by niekto mimo Spojeného kráľovstva chcel získať britskú VPN, je prístup k vynikajúcim streamingovým službám v krajine, ako sú napríklad iPlayer BBC, All4 alebo 4, alebo ITV Hub – VPN je zďaleka najlepší spôsob, ako sledovať britskú televíziu. v zahraničí.

Ak je to skutočne váš cieľ, mali by ste si byť vedomí, že všetky tieto spoločnosti robia všetko, čo je v ich silách, aby vás zastavili vo vašich stopách (najmä BBC). Z tohto dôvodu veľa (a možno aj väčšina) sietí VPN nebude na tento účel fungovať.

Najlepšie britské VPN siete môžu vysielať všetky televízne kanály vo Veľkej Británii

Každá VPN bude skôr alebo neskôr identifikovaná ako taká a zablokovaná BBC a ďalšími. Neexistuje žiadny spôsob, ako to obísť.

To, čo odlišuje najlepšie VPN vo Veľkej Británii pre menšie poskytovateľov, je rýchlosť ich zálohovania a prevádzky.

Akonáhle si uvedomia, že sú blokované, môžu najlepší poskytovatelia opraviť prístup k streamovacím službám vo Veľkej Británii za deň alebo dva. Iné siete VPN to robia omnoho pomalším tempom (za predpokladu, že to vôbec robia), takže britské televízne návyky sledujú návyky ľadu celé týždne..

Mimochodom, každá britská VPN, ktorú spomínam na tejto stránke, robí prístup k BBC iPlayeru a iným poskytovateľom videa jednou z ich priorít, a keď sú blokované, zvyčajne sa veci začnú veľmi rýchlo opakovať..

Spodný riadok

Nezáleží na tom, či žijete vo Veľkej Británii alebo trávite väčšinu času v zahraničí. VPN je vynikajúci nástroj, ktorý máte vo svojom arzenáli. Môže vám pomôcť zostať v anonymite online, bezpečne používať služby zdieľania súborov a uspokojiť vaše chute v britskej televízii.

Nech sú vaše ciele akékoľvek, akýkoľvek poskytovateľ tohto zoznamu najlepších sietí VPN pre Spojené kráľovstvo urobí vynikajúcu voľbu a skutočne vám bude veľmi dobre slúžiť..

Tiež sa ti môže páčiť:
 • Získajte adresu Spojeného kráľovstva v 5 jednoduchých krokoch
 • Čo robiť, ak nefunguje sieť VPN VPN BBC iPlayer
 • Sú VPN vo Veľkej Británii legálne
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map