Najlepšie VPN siete Windows 10 z roku 2020

Windows je po desaťročia najpopulárnejším operačným systémom na svete. S popularitou prichádzajú mnohé výhody, z ktorých jedna má na výber široký výber softvérových možností.


Platí to aj pre VPN. Takmer každý poskytovateľ (a je toho veľa) podporuje nielen Windows 10, ale aj mnohé z predchádzajúcich verzií.

Vzhľadom na to, aký veľký je tento trh, sa všetky služby snažia stať sa absolútne najlepšou VPN VPN pre Windows a starať sa o druhé operačné systémy a platformy..

Existujú však nevýhody všetkého. Problém s príliš veľkým výberom je … príliš veľký výber. Zbieranie iba jedného poskytovateľa môže byť skľučujúce.

Ale som tu, aby som ti pomohol. Prevediem vám zoznam toho, čo sú podľa môjho skromného názoru tie najlepšie VPN VPN v systéme Windows a dúfajme, že týmto postupom vám pomôžeme vybrať ten, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám..

Top 5 najlepších VPN pre Windows

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je môj výber ako najlepší VPN pre Windows.

Pre začiatočníkov ponúkajú veľmi pôsobivé geografické pokrytie serverov s takmer 3500 servermi v 59 krajinách. Každá väčšia krajina, na ktorú som kedy myslel, že sa chcem pripojiť, urobí rez a potom nejakú.

Výkon je tiež prvotriedny. Či už používam svoj najbližší server alebo server vzdialený tisíce kilometrov, rýchlosti sú neustále vysoké a ľahko použiteľné aj pre aplikácie náročné na šírku pásma, ako je napríklad streamovanie videa 4K.

CyberGhost je tiež priateľská služba P2P a Torrent, nehovoriac o prácach s BBC iPlayer a Netflix (v skutočnosti má špeciálne streamingové servery len na tieto účely).

Klientsky softvér prešiel významnou aktualizáciou ku koncu roka 2018 a teraz je lepší ako kedykoľvek predtým. Je to intuitívne a ukazuje vám všetko, čo potrebujete, a nič viac. Je ideálny pre tých z nás, ktorí majú trochu menšie skúsenosti s VPN.

Ak je však vylepšením vášho pripojenia to, čo hľadáte, existuje aj množstvo pokročilých nastavení. Všetci sú úhľadne zastrčení a iba jedno alebo dve kliknutia sú preč.

Môžete si vybrať z viacerých protokolov pripojenia, zvoliť použitie protokolu TCP namiesto UDP a zakázať protokol IPv6. K dispozícii je tiež vypínač zabíjania, ochrana Wi-Fi a funkcia rozdeleného tunela.

CyberGhost poskytuje všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od špičkových sietí VPN. Postarané sú aj o úniky DNS.

Pokiaľ ide o ochranu súkromia, CyberGhost je jedným z skutočne poskytovateľov VPN bez protokolovania, čo je jasne uvedené v ich pravidlách ochrany osobných údajov..

Vychádzajú tiež z Rumunska, ktoré je priateľské k súkromiu online, čo znamená, že žiadny internetový dohľad ani vláda neukladajú pravidlá zdieľania spravodajských informácií s inými krajinami. S CyberGhostom ste takí anonymní, ako sa dá.

A potom je tu cena.

Napriek tomu, že ponúka širokú a dobre fungujúcu globálnu sieť serverov a má takmer všetky funkcie zabezpečenia a ochrany súkromia pod slnkom, CyberGhost je dostupnejší ako väčšina konkurencie. Čerešňa na vrchu? Poskytujú tiež najlepšiu podnikateľskú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí!

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN je už niekoľko rokov na mojom zozname Najlepšie VPN pre Windows z mnohých dôvodov, počnúc zabezpečením.

Áno, ponúkajú rovnaké bezpečné protokoly a silné šifrovanie, aké v súčasnosti robí každá iná sieť VPN, ktorá stojí za to. Neprenášajú ani informácie DNS.

Ale tam, kde vyniká spoločnosť NordVPN, je ponúkanie niekoľkých špecializovaných typov serverov, z ktorých každý môže zvýšiť anonymitu a súkromie na úplne novú úroveň..

Existujú dvojité servery VPN, ktoré prenášajú vaše údaje nie cez jeden, ale dva servery pre ďalšiu vrstvu ochrany. Existujú servery Cibuľa cez VPN, ktoré tiež zvyšujú anonymitu kombináciou VPN servera so sieťou Tor. A potom sú tu zmätené servery, ktoré zakrývajú skutočnosť, že VPN používate vôbec (dôležitá funkcia v krajinách, v ktorých sa vlády zamieňajú nad využívaním VPN)..

Existuje tiež jeden druh servera, ktorý beží NordVPN, a to vyhradený server IP. Za ďalších pár dolárov mesačne môžete uzamknúť adresu IP, ktorú budete používať pri každom pripojení k sieti VPN (a ku ktorej nebude mať prístup nikto iný).

V závislosti od toho, čo sa snažíte urobiť, môžu byť preferované adresy IP pred zdieľanými adresami IP (ktoré vám predvolene dávajú všetky siete VPN).

Klient NordVPN Windows je a vždy bol jedným z najčistejších a najjednoduchších na použitie. Všetky náležitosti sú tu, intuitívne ukryté v ponukách, keď ich potrebujete, ale počas každodenného používania sa nedostanú do cesty..

Spoločnosť NordVPN je založená na Paname a dodržiava prísne zásady bez protokolovania. Vynikajúca voľba pre úplné súkromie online. A s viac ako 5 000 rýchlymi servermi v 61 krajinách môžete skutočne využiť.

NordVPN spadá niekde uprostred balenia za rozumnú cenu. Nejde o najlacnejšiu sieť Windows VPN v okolí, ale určite sú cenovo dostupné. Jedná sa o robustnú službu VPN, ktorá stojí za cenu vstupu.

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

3. PureVPN

Logo PureVPN

Ak ide o výber krajiny, o ktorý sa zaujímate, nehľadajte nič iné ako PureVPN.

So servermi v 133 krajinách nemá žiadny iný poskytovateľ VPN lepšie výsledky. A ako dokazujú výsledky mojich testov rýchlosti, PureVPN je dosť rýchly démon (vďaka nemenej časti vďaka nedávnym modernizáciám infraštruktúry).

Klient PureVPN obsahuje mnoho rovnakých funkcií, aké majú ostatní poskytovatelia, vrátane prepínača kill, split tunelovania a ochrany pred únikom DNS. Existuje však aj niekoľko jedinečných možností, napríklad blokovanie reklám alebo možnosť vytvoriť si vlastný hotspot VPN.

V žiadnom prípade nie sú potrebné pre skvelý VPN zážitok, ale určite pekné mať.

Klient tiež podporuje viac ako 50 ďalších operačných systémov a platforiem pre prípad, že by ste chceli používať svoju sieť VPN na inom systéme ako Windows.

Dobrí ľudia v PureVPN chápu, že mnohí z nás používajú VPN na streamovanie inak geoblokovaného obsahu, a preto sa rozhodli pre všetky populárne služby a kanály zahrnúť špeciálne streamingové servery. Netreba dodávať, že PureVPN veľmi dobre funguje s takými ako Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime a Hulu..

Torrenting je povolený na každom serveri PureVPN a môžete vytvoriť až 5 súčasných pripojení. A za pár dolárov navyše mesačne môžete získať dokonca aj vlastnú IP adresu statického servera.

Pokiaľ ide o doláre za mesiac, PureVPN sa darí dobre v porovnaní s konkurenciou a ceny sa uvádzajú na spodnom konci stupnice. Berúc do úvahy ich obrovskú sieť serverov a funkciu podľa funkcie zabalenú v klientovi Windows, získate vynikajúcu ranu za svoje peniaze.

Pros
 • Vynikajúce rýchlosti
 • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
 • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
 • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
 • Vyhradená možnosť IP
 • Veľká hodnota
Zápory
 • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
 • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Ďalšou konštantou mojich najlepších poskytovateľov VPN pre zoznam Windows je ExpressVPN. Rok čo rok sa jedná o dobre preverenú službu, ktorá viac ako stojí za vašu investíciu.

ExpressVPN je založený na Britských Panenských ostrovoch (čo je dobrá správa z dôvodu ochrany súkromia) a má rozsiahlu sieť serverov s viac ako 2 000 servermi v 94 krajinách. Rýchlosť týchto serverov je vynikajúca a zvládne takmer všetko, na čo na ne hádzate.

Vráťte sa k súkromiu a ExpressVPN sa tam tiež darí. Ich zmluvné podmienky obsahujú jasnú politiku protokolovania nulovej hodnoty všetkého, čo by vás mohlo jedinečne identifikovať, vrátane IP pripojení alebo prevádzkových údajov.

Klient ExpressVPN sa ľahko používa aj pre tých najnáročnejších používateľov, ale dostatočne výkonný pre všetkých veteránov VPN.

Pokiaľ ide o posledný menovaný, sú tu samozrejme funkcie ako výber protokolu, vypínač zabíjania a rozdelené tunelovanie. Ochrana úniku DNS je štandardne povolená pre všetkých.

Na serveroch ExpressVPN je vítaný prenos P2P a služba robí dobrú prácu pri práci s US Netflix.

Potom je tu podpora klientov, ktorá sa podľa môjho názoru radí medzi najlepšie v odbore. Sú oboznámení a nápomocní (oboje nie je vždy dané) a sú k dispozícii 24/7, 365 dní v roku prostredníctvom e-mailu alebo živého rozhovoru.

Cena ExpressVPN je o niečo vyššia ako v prípade ostatných poskytovateľov na tomto zozname, ale stojí za to pre každého, kto hľadá dobre zavedenú a dobre zaokrúhlenú Windows VPN. To platí najmä v prípade, že využívate špeciálnu zľavu ExpressVPN.

Keď sa prihlásite na odber, dostanete aj žiadne otázky – 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje dostatok času na kopanie príslovečných pneumatík.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

5. Surfshark

Logo Surfshark

Novinkou tohto roku v zozname najlepších VPN v systéme Windows je Surfshark. Neobchádzali sa veľmi dlho, ale robia vždy správne kroky.

Začnime s ich sieťou serverov. S viac ako 800 servermi v 50 krajinách existuje veľa etablovaných sietí VPN (z ktorých žiadny nie je na tomto zozname), ktoré Surfshark zahanbuje. Výkon je tiež vynikajúci a konkuruje niektorým z najrýchlejších sietí VPN.

P2P je povolený a odblokovanie US Netflix funguje vždy ako kúzlo.

Z hľadiska ochrany súkromia je Surfshark prísne služba bez prihlásenia založená na Britských Panenských ostrovoch. Obe veci sú skvelou správou pre anonymitu.

K dispozícii je tiež dvojitá funkcia VPN, ktorá odošle vašu komunikáciu cez dva servery pre ďalšiu vrstvu abstrakcie, ktorá maximalizuje vaše súkromie.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, Surfshark dodáva šifrovanie vojenskej kvality vo všetkých vašich pripojeniach, dobrý výber protokolov VPN (vrátane veľmi zabezpečeného protokolu OpenVPN) a dokonca aj blokovač reklám, ktorý zastaví škodlivý softvér v jeho stopách..

Táto služba tiež zabraňuje únikom DNS automatickým prepínaním na svoje vlastné servery DNS v čase pripojenia.

Ako som spomenul vo svojej recenzii Surfshark, sú jediným poskytovateľom, o ktorom viem, ktorý umožňuje neobmedzené súčasné pripojenie. Je pekné mať možnosť nainštalovať klienta na každom počítači so systémom Windows v dome a nemusíte sa obávať výpadku pripojenia, ak túto službu využívame aj v telefóne..

A ak hľadáte najlepšie riešenie pre svoju Windows VPN, je to tak.

Možno, že spoločnosť cíti, že vzhľadom na to, že sú relatívne nové, musia podkopať svoju konkurenciu. Nech už je dôvod akýkoľvek, Surfshark práve teraz odovzdáva najlepšiu ponuku VPN na trhu.

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

Čo hľadať vo Windows VPN

Analýzou každého detailu každého potenciálneho poskytovateľa Windows VPN sa môže roztočiť hlava. Dobrou správou je, že to nemusíte robiť.

Pri výbere siete VPN pre vaše PC alebo iné zariadenie so systémom Windows existuje len niekoľko funkcií, ktorým musíte skutočne venovať pozornosť. Niektoré z nich budú dôležitejšie ako iné v závislosti od toho, pre čo chcete používať VPN.

 • Kompatibilita so systémom Windows

  Ak používate systém Windows 10, budete v poriadku bez ohľadu na to, s kým idete. Váš poskytovateľ bude podporovať každý poskytovateľ VPN. To isté platí pre Windows 7.

  Ak ste však 2% používateľov systému Windows, ktorí odmietnu prepustiť systém Windows XP, pred získaním predplatného určite skontrolujte, či je váš počítač podporovaný..

 • Kvalita klienta

  Jednoduché, výkonné, stabilné. Takto, tromi slovami, mám rád svojich klientov VPN. Každá sieť VPN rád robí veci trochu inak. Pokiaľ nie je klient intuitívne usporiadaný a ľahko zrozumiteľný, môže vám to brániť.

  Takisto nechcete, aby vám váš klient Windows padal, čo, bohužiaľ, nie každý poskytovateľ VPN na trhu ešte zvládol..

 • Zásady protokolovania

  Ak je naším prvoradým záujmom ochrana súkromia a anonymita online, budete pravdepodobne chcieť zvoliť sieť VPN s nulovým protokolom. Vyhľadajte poskytovateľa, ktorý nič nesleduje – žiadne navštívené webové stránky, využitie šírky pásma, ani dátumy pripojenia k serveru..

  Všetci poskytovatelia by mali jasne uviesť, čo sa prihlasujú, buď vo svojich zásadách ochrany osobných údajov alebo v zmluvných podmienkach. Ak tieto informácie nenájdete, jedná sa o červenú vlajku. Existuje veľa ďalších sietí Windows VPN. Pohni sa.

 • Právomoc poskytovateľa

  Ak hľadáte to najlepšie z hľadiska ochrany údajov, ak hľadáte najlepšie súkromie, vyberte si sieť VPN pôsobiacu v krajine priateľskej k súkromiu online. Dobré možnosti zahŕňajú Rumunsko, Panamu, Švajčiarsko a Britské Panenské ostrovy.

  Vyhnite sa službám mimo USA, Veľkej Británie alebo iných krajín, ktoré sledujú 5 očí, 9 očí alebo 14 očí. Aj keď je to opäť dôležité, súkromie je pre vás veľmi dôležité.

 • výkon

  Výkon by mal byť na prvom mieste vášho zoznamu bez ohľadu na to, na čo chcete používať sieť VPN. Chcete rýchlu službu. Ak je VPN, ktorú vyberiete, tak bolestivo pomalá, že sa jej nakoniec vyhnete, čo má zmysel na prvom mieste.

 • Odblokovanie streamovacích služieb

  Mnohí z nás používajú siete VPN na obchádzanie geo-blokovaného obsahu, ako je obsah na stránkach USA Netflix, Hulu alebo BBC iPlayer..

  Ak spadáte do tejto kategórie, určite si chcete zvoliť poskytovateľa, ktorý pracuje s vašou obľúbenou službou streamovania. V závislosti od toho, čo to znamená, budú niektoré VPN fungovať lepšie ako iné.

 • Ochrana proti únikom DNS

  Ak používate systém Windows 10, je nevyhnutná ochrana pred únikom DNS. Je známe zraniteľnosť operačného systému, ktorá pri nesprávnom zaobchádzaní so službou VPN môže odhaliť to, čo robíte online (niečo, čomu má VPN zabrániť).

  Únik DNS vám môže tiež zabrániť v odblokovaní materiálu s obmedzeným prístupom.

 • obmedzenia

  Niektorí poskytovatelia obmedzujú počet pripojení VPN, ktoré môžete prevádzkovať súčasne. Iní nepovoľujú prenos P2P alebo torrent. Dôkladne skontrolujte, aké sú tieto obmedzenia a či pre vás nebudú problémom.

Ak by ste chceli nájsť dobrý východiskový bod pri hľadaní dobrej VPN pre Windows, všetci poskytovatelia, ktorých zoznamujem na tejto stránke, začiarknite každé políčko vyššie uvedeného kontrolného zoznamu..

Prečo potrebujem VPN vo Windows

Spustenie siete VPN na počítači so systémom Windows vám umožní zostať v anonymite online, zabezpečené vo verejných sieťach Wi-Fi a pomôže vám získať prístup k cenzurovanému alebo geograficky obmedzenému obsahu.

Po pripojení k sieti VPN nainštalovaný klientsky softvér vytvorí šifrovaný tunel medzi zariadením Windows a serverom VPN. Všetky informácie, ktoré odošlete, sa stanú nečitateľnými pre kohokoľvek, kto sa pokúša počúvať (napríklad váš poskytovateľ internetových služieb, hacker, ktorý sedí vedľa vás v kaviarni alebo v niektorých krajinách vláda).

Vaše online aktivity sú chránené a súkromné.

Keď sa vaše údaje dostanú až k serveru VPN, nahradí vašu adresu IP vlastnou. Keď vaše dáta dorazia do svojho konečného cieľa na internete, budú sa javiť ako prichádzajúce zo servera VPN, ku ktorému ste sa pripojili, a jeho geografickej polohy, nie z vášho počítača. Tento swap IP má dve výhody.

Najprv vám pomôže zostať v anonymite. Je to adresa IP servera, nie vaša, ktorá je viditeľná pre všetkých okolo servera VPN. Budú mu priradené všetky akcie.

Výmena IP vám tiež umožní prístup k geom blokovanému materiálu. Žiadosť o zobrazenie obsahu sa považuje za prichádzajúcu zo servera VPN. Ak sa server nachádza v časti sveta, kde je dostupný obsah, budete si ho môcť zobraziť.

záver

Služby, ktoré som odporučil vyššie, sú skvelým potenciálnym výberom a vynikajúcimi východiskami. Nakoniec, najlepšia VPN pre Windows 10 (alebo akákoľvek iná verzia operačného systému) je tá, ktorá funguje pre vás a vaše potreby.

Ak služba nemá server na mieste, ku ktorému sa potrebujete pripojiť, preskočte ho. Ak VPN, ktorú skúšate, je príliš pomalá, využite záruku vrátenia peňazí a choďte s niekým iným. Všetci poskytovatelia na tejto stránke vám poskytujú minimálne 30-dňové okno na vrátenie platby, čo vám dáva veľa času na doladenie výberu bez rizika.

Najlepšie zhrnutie VPN v systéme Windows

ProviderFeaturesCost

Test rýchlosti Zoznam serverov
krajiny:90
servery:7159
protokoly:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Routers
pripojenie:7
protokolovanie:Žiadne protokolovanie
miesto:Rumunsko
1-mesačný plán:$ 12,99 / mesiac
Ročný plán:$ 2,75 / mesiac
Skúška zadarmo:Áno
Vrátenie peňazí:45 dní
platba:Kreditná karta, PayPal, bitcoín

Preskúmanie Test rýchlosti Zoznam serverov
krajiny:58
servery:5645
protokoly:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, smerovače
pripojenie:6
protokolovanie:Žiadne protokolovanie
miesto:Panama
1-mesačný plán:$ 11,95 / mesiac
Ročný plán:$ 3,49 / mesiac
Skúška zadarmo:žiadny
Vrátenie peňazí:30 dní
platba:Kreditné karty (Visa, MC, Amex, Discovery), krypto (bitcoín, éter, zvlnenie), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, iné

Test rýchlosti Zoznam serverov
krajiny:131
servery:2070
protokoly:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, smerovače
pripojenie:5
protokolovanie:Dátum pripojenia, celková použitá šírka pásma
miesto:Hong Kong
1-mesačný plán:$ 10,95 / mesiac
Ročný plán:$ 3.33 / mesiac
Skúška zadarmo:žiadny
Vrátenie peňazí:31 dní
platba:Kreditná karta, PayPal, BitCoin, Alipay, Hlavné darčekové karty, CashU, Ostatné kryptomeny, Paymetwall

Preskúmanie Test rýchlosti Zoznam serverov
krajiny:95
servery:3000+
protokoly:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, smerovače
pripojenie:3
protokolovanie:Celková denná doba pripojenia, celková denná suma prenosu dát, umiestnenie servera
miesto:Britské Panenské ostrovy
1-mesačný plán:$ 12,95 / mesiac
6-mesačný plán:$ 9,99 / mesiac
Ročný plán:$ 6,67 / mesiac
Skúška zadarmo:žiadny
Vrátenie peňazí:30 dní
platba:Kreditné karty, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Preskúmanie Test rýchlosti Zoznam serverov
krajiny:63
servery:1040+
protokoly:OpenVPN, IKEv2
platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, smerovače
pripojenie:neobmedzený
protokolovanie:Žiadne protokolovanie
miesto:Britské Panenské ostrovy
1-mesačný plán:$ 11,95 / mesiac
Ročný plán:$ 1,99 / mesiac
Skúška zadarmo:žiadny
Vrátenie peňazí:30 dní
platba:Kreditná karta, PayPal, bitcoín, Alipay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me