Najlepsze VPN bez dziennika w 2020 roku

Wyróżniony obraz najlepszej sieci VPN, która nie przechowuje artykułów w dziennikach


Używamy VPN do ochrony naszych danych i prywatności w Internecie. Niestety, wielu z nas ufa dostawcom usług, którzy mogą nie dotrzymać końca umowy. I każda sieć VPN, która rejestruje twoje dane, bez względu na to, jak niewiele z nich, należy do tej kategorii.

Kiedy VPN prowadzi dzienniki, nie wiadomo, gdzie te informacje mogą się znaleźć. Hakerzy mogli znaleźć sposób, aby go ukraść. Może być sprzedany reklamodawcom. Na żądanie można go nawet przekazać agencjom rządowym.

Z drugiej strony VPN bez logowania gwarantuje twoją prywatność. Nie mogą przede wszystkim stracić, sprzedać ani przekazać danych, których nie mają.

Jeśli więc podobnie jak ja, cieszysz się prywatnością, oto wszystko, co musisz wiedzieć o logowaniu VPN i wybieraniu najlepszego VPN bez logów dla swoich potrzeb.

Przegląd najlepszych sieci VPN bez dziennika

Czas to pieniądz. Jeśli spieszysz się i interesuje Cię szybki przegląd tego, co uważane są za najlepsze sieci VPN bez logowania, bez wchodzenia w szczegóły, oto one.

Każdy z tych dostawców nie tylko wyraźnie stwierdza w swojej Polityce prywatności lub Warunkach korzystania z usługi, że się nie loguje, ale ich roszczenia były również przeciwne audytom stron trzecich lub zostały zweryfikowane w sprawach sądowych.

 1. NordVPN

  Najlepsza sieć VPN bez logowania. Solidna polityka zerowego pozyskiwania drewna potwierdzona przez niezależny audyt pod koniec 2018 r. Intuicyjna aplikacja z mnóstwem funkcji, dużą siecią serwerów, doskonałymi prędkościami, świetną ceną.

 2. VyprVPN

  Ostatnio przeszedł na zerowe rejestrowanie i jako taki został zweryfikowany przez niezależny audyt. Z siedzibą w Szwajcarii, ma doskonałą wydajność, silne bezpieczeństwo, przyjazny dla P2P, działa w Chinach.

 3. ExpressVPN

  Polityka Ironclad dotycząca braku logowania potwierdzona przez turecki nalot na centrum danych i przejęcie serwera. Świetna reputacja i obsługa klienta, doskonałe prędkości, przyjazna wymiana plików, łatwa w użyciu aplikacja.

 4. CyberGhost

  Wydaje roczne sprawozdania z przejrzystości popierające ich zasady bez logów. Prosty w użyciu, obsługuje dużą sieć serwerów, niedrogi i oferuje najlepszą w branży 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 5. SurfShark

  Nowszy dostawca z bardzo ścisłą polityką zerowego logowania. Doskonałe opcje bezpieczeństwa i szyfrowania, szybkie serwery, nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń, jedna z najniższych cen.

Co to jest VPN bez dziennika?

VPN bez logowania to dostawca, który nie gromadzi ani nie przechowuje żadnych informacji ani działań użytkownika przechodzących przez sieć VPN. To zawiera:

 • Twój ISP przypisał adres IP
 • Adres IP serwera VPN, którego używasz
 • Adresy IP lub wszelkie inne informacje o witrynach lub usługach, z których korzystasz
 • Lokalizacja, z której się łączysz
 • Podczas łączenia i rozłączania z VPN
 • Ile używasz przepustowości
 • Specyfika urządzenia, np. Wersja klienta lub system operacyjny

Zasadniczo, nawet gdyby chcieli, sami dostawca VPN nie powinien być w stanie dowiedzieć się niczego o tym, jak korzystasz z ich usług i co robisz online. Jeśli nie mogą tego zrobić, to wiesz, że nikt inny nie będzie w stanie tego zrobić.

W takim przypadku masz prawdziwą sieć VPN bez dziennika.

Dlaczego potrzebujesz VPN bez logowania?

Wielu z nas korzysta z VPN do ochrony naszych danych i pozostaje anonimowy podczas korzystania z Internetu. Wszyscy mamy ku temu powód.

Korzystając z VPN, uniemożliwiasz swojemu dostawcy usług internetowych, reklamodawcom, stronom internetowym lub usługom, z których korzystasz, a czasami nawet rządy, zbieranie jakichkolwiek informacji o tobie i tym, co robisz online.

Problem polega na tym, że kiedy używasz VPN do tego celu, ufasz dostawcy VPN, aby nie robić tego samego rodzaju zbierania danych i rejestrowania aktywności, które chcesz uniknąć.

Tak długo, jak logują się Twoi VPN, nie ma znaczenia, czy są nieugięci w udostępnianiu twoich informacji dobrowolnie. Dzienniki są tam. Jeśli ktoś kiedykolwiek narazi na szwank usługodawcę, Twoje dane są bezpłatne.

W zależności od kraju, w którym działa Twój dostawca VPN, może być również prawnie wymagane przekazanie dzienników do rządu tego kraju lub agencji szpiegowskich lub jednego z ich sojuszników.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o sojuszu inteligencji Pięciu Oczu (lub o Sześciu Oczach, Dziewięciu Oczach lub Czternastu Oczach)? Gdy Twoje dane będą dostępne, nie wiadomo, jak daleko mogą się posunąć.

Jedynym sposobem, aby upewnić się, że Ty i Twoje działania online pozostaniecie anonimowi, jest użycie sieci VPN, która nie prowadzi żadnych dzienników.

Jeśli na początku nie ma żadnych informacji, nie ma co ukraść, sprzedać, przeanalizować, przekazać trollom praw autorskich lub przekazać władzom.

Najlepsze VPN bez dziennika

Oczywiście, jeśli chcesz zachować swoją prywatność i anonimowość w Internecie, ważne jest korzystanie z usługi VPN bez logowania. Jeśli szukasz jednego, aby pomóc w wyszukiwaniu, oto krótka lista, które uważam za najlepsze VPN do tego celu.

Zauważ, że aby dostawca mógł stworzyć moją najlepszą listę VPN bez logów, musi nie tylko twierdzić, że jest usługą bez logów, ale, co równie ważne, musi sprostać tym roszczeniom. Jak mogą to zrobić? Albo poprzez niezależne audyty, albo w rzeczywistych sytuacjach (sprawy sądowe, władze niszczące drzwi itp.)

1. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN z siedzibą w Panamie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych nazw w branży VPN. I słusznie tak. Oferują doskonałą obsługę po okazyjnej cenie.

NordVPN ma ścisłe zasady dotyczące braku logowania i niedawno przeszedł niezależny audyt, aby to udowodnić. Akceptują również płatności za pomocą kryptowalut, jeśli szukasz maksymalnej anonimowości.

Ich sieć VPN jest jedną z największych w okolicy. NordVPN obsługuje obecnie 5645 serwerów w 58 krajach. Na świecie jest kilka miejsc, z którymi możesz chcieć się połączyć, których nie obejmują. Prędkości serwera są również doskonałe.

NordVPN ma długą listę przydatnych funkcji, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, funkcję przełącznika zabójstw, ochronę przed wyciekiem DNS i podwójną obsługę VPN.

Doskonale radzą sobie również z odblokowywaniem witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak US Netflix lub iPlayer BBC, obsługują udostępnianie plików, a nawet są kompatybilne z przeglądarką Tor. Krótko mówiąc, NordVPN robi wszystko.

Plusy
 • Doskonała prywatność przy zerowym logowaniu
 • Duża (i wciąż rosnąca) sieć serwerów
 • Dobra wydajność połączenia
 • Serwery specjalistyczne (w tym podwójne VPN, zaciemnione i Tor przez VPN)
 • Czysty, łatwy w obsłudze klient
 • Współpracuje z Netflix i większością innych usług przesyłania strumieniowego
 • Umożliwia torrentowanie i P2P
 • Oferuje dedykowane adresy IP
Cons
 • Brak funkcji dzielonego tunelowania
 • Trochę drogie w przypadku planów krótkoterminowych

Najlepsza sieć VPN bez logów: NordVPN to szwajcarski scyzoryk dostawców VPN. Prawie nic nie mogą zrobić. Mają także mocny dowód, aby poprzeć swoje roszczenia dotyczące zerowego logowania. Ze względu na prywatność, bezpieczeństwo i prawdziwą swobodę online NordVPN jest idealnym wyborem (szczególnie biorąc pod uwagę przystępną cenę usługi).

2. VyprVPN

Logo VyprVPN

VyprVPN, zlokalizowana w Szwajcarii, nie zawsze była bezlogową usługą VPN. Jednak w połowie 2018 r. Postanawiają to zmienić. Po miesiącach pracy, a następnie kompleksowym niezależnym audycie, stali się jedną z najlepiej ocenianych sieci VPN typu zero log na rynku.

VyprVPN działa na ponad 700 serwerach w 73 lokalizacjach i, w przeciwieństwie do wielu innych dostawców, jest właścicielem każdego z nich. Oznacza to brak pośredników hostingowych dla jeszcze większego bezpieczeństwa danych, a także najwyższej wydajności.

Ich doskonała aplikacja kliencka współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym z kilkoma popularnymi routerami internetowymi. Dozwolone jest do pięciu równoczesnych połączeń w celu ochrony wielu urządzeń.

Dodaj 256-bitowe szyfrowanie przez OpenVPN, ich zastrzeżony protokół Chameleon, który pozwala ci ominąć restrykcyjne sieci (w tym Great Firewall of China), wsparcie P2P i możliwość strumieniowego przesyłania treści blokowanych geograficznie, a masz przepis na jeden doskonały dostawca VPN bez logowania.

Plusy
 • Zweryfikowano brak logowania dla pełnej prywatności
 • Doskonały wybór protokołów i ustawień szyfrowania
 • Setki serwerów o dużej różnorodności lokalizacji
 • Intuicyjny, łatwy w obsłudze wieloplatformowy klient
 • Odblokowuje Netflix, BBC iPlayer i inne
 • Umożliwia ruch P2P i torrent
 • Hostuje własne serwery (bez stron trzecich)
Cons
 • Nie ma sposobu, aby zapłacić anonimowo
 • Zaciemnianie VPN nie jest dostępne w abonamencie podstawowym

Doskonała niezawodność: Gdy jesteś właścicielem wszystkich swoich serwerów, o wiele łatwiej jest być prawdziwym VPN z zerowym logiem, a VyprVPN właśnie to robi. Dzięki wyjątkowej wydajności, dobrze obsługiwanemu klientowi, a nawet 3-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu, jest to jedna VPN zorientowana na prywatność, z którą nie możesz się pomylić.

3. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Jeśli szukasz dostawcy VPN bez logów, obecnym niemal na całym świecie, ExpressVPN jest doskonałym wyborem. W końcu ich sieć obejmowała ponad 3000 serwerów w 95 krajach, dzięki czemu ich opcje połączeń są tak dobre, jak to możliwe dla usługi bez logów.

Wydajność serwera, jak można się spodziewać po ugruntowanym dostawcy, jest doskonała. Oferują także 256-bitowe szyfrowanie, więc nie tracisz prędkości dla bezpieczeństwa.

Roszczenia ExpressVPN dotyczące braku rejestrowania zostały zweryfikowane pod koniec 2017 r., Kiedy władze tureckie polujące na dane dotyczące aktywności użytkowników i niezadowolone z odpowiedzi „Nie przechowujemy dzienników” przejęły kilka ich serwerów. Na tych serwerach władze nie znalazły nic: zero logów, brak danych użytkownika. Oto oświadczenie ExpressVPN w tej sprawie.

Oprócz doskonałej prywatności i anonimowości, ExpressVPN oferuje również wiele funkcji, w tym łatwą w użyciu aplikację, funkcję wyłączania zabójstw, prywatne serwery DNS, a nawet podzielone tunelowanie, aby umożliwić Ci kontrolę ruchu internetowego według własnego uznania. Oczywiście odblokowują także treści ograniczone geograficznie.

Plusy
 • Bogaty w funkcje i intuicyjny klient
 • Silna technologia zaplecza
 • Wiele serwerów i lokalizacji serwerów
 • Szybkie i stałe prędkości połączeń
 • Współpracuje z US Netflix
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Cons
 • Niektóre zagregowane rejestrowanie
 • Nie najtańszy

Solidny i wszechstronny: Najwyżej oceniany dostawca VPN, ExpressVPN to niemal idealne połączenie szybkości, niezawodności i prywatności. Są objęci 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i mają najlepszą obsługę klienta 24/7 w branży.

4. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost z Rumunii oferuje doskonałą usługę VPN bez logowania i robi to za cenę, której niewielu dostawców może dorównać.

Jako dowód ich statusu zerowego logowania CyberGhost publikuje roczne raporty dotyczące przejrzystości. Robią to już od 2011 roku.

CyberGhost ma długą listę serwerów, która może pochwalić się ponad 7100 serwerami w ponad 90 krajach. Liczby te sprawiają, że ich sieć jest jedną z największych w okolicy. Działanie w tej skali pozwala CyberGhost oferować doskonałą szybkość i niezawodność bez względu na lokalizację, z którą się łączysz.

Za pomocą łatwego w obsłudze klienta CyberGhost możesz podłączyć do siedmiu urządzeń jednocześnie i mieć je wszystkie chronione przez 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej za pomocą protokołu OpenVPN. Jeśli lubisz ulepszać, możesz skorzystać z wielu przydatnych funkcji.

Jedną z reklamowanych zalet CyberGhost jest ich zdolność do omijania bloków geograficznych podczas przesyłania strumieniowego treści i zdecydowanie dostarczają. Obsługują kilka wyspecjalizowanych serwerów, mając na uwadze właśnie ten cel. Netflix i BBC iPlayer VPN blokujące nie mają szans.

Plusy
 • Brak logowania dla maksymalnej prywatności
 • Doskonała dystrybucja serwerów dzięki ponad 7100 serwerom w 90 krajach
 • Bardzo duże prędkości połączenia
 • Współpracuje z US Netflix i BBC iPlayer
 • Umożliwia torrentowanie P2P
 • Długa 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Cons
 • Firma macierzysta o wątpliwej reputacji
 • Skręcona ręczna konfiguracja OpenVPN
 • Nie działa z Chin

Najlepszy budżetowy VPN bez logów: CyberGhost to szybka i niezawodna usługa VPN, która umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego miejsca na świecie. Nie prowadzą rejestrów i nie wstydzą się przedstawiać dowodów swoich starań. Na dodatek, jeśli skorzystasz z ich aktualnej promocji, są one również jedną z najtańszych sieci VPN na tej liście.

5. Surfshark

Logo Surfshark

Będąc stosunkowo nowym, Surfshark może nie być najbardziej znanym dostawcą VPN bez logowania (jak dotąd). Ale z pewnością zbudowali swoją usługę od podstaw z myślą o Twojej prywatności i bezpieczeństwie. Adres e-mail powiązany z Twoim kontem to pojedyncza informacja, którą przechowują.

Wszystkie serwery Surfshark (ponad 1040 w 63 krajach) oferują 256-bitowe szyfrowanie przez OpenVPN lub IKEv2 z uwierzytelnianiem SHA512 i 2048-bitową wymianę klucza DHE-RSA z PFS. Mówiąc wprost, bezpieczeństwo nie poprawia się.

Szybkość serwerów błyskawicznie płonie i w połączeniu ze zdolnością Surfshark do ominięcia ograniczeń dotyczących treści geograficznych sprawiają, że ta zerowa rejestracja VPN jest marzeniem streamera wideo.

Klient jest prosty i bardzo intuicyjny. To powiedziawszy, wciąż masz wiele zaawansowanych funkcji schludnie ukrytych, jeśli czujesz się ryzykowny, w tym opcje połączenia z wieloma przeskokami, przełącznik zabicia, prywatne ustawienia DNS, ochrona przed wyciekiem DNS, a nawet kamuflaż protokołu.

Gdy łączysz się z siecią Surfshark, jesteś także chroniony przez wbudowane reklamy, złośliwe oprogramowanie i rozwiązania blokujące phishing, zapewniające kompleksowe bezpieczeństwo.

Jest wiele podobnych do Surfshark, a one wydają się poprawiać za każdym razem, gdy patrzę. I czy wspomniałem, że możesz jednocześnie podłączyć nieograniczoną liczbę urządzeń?

Plusy
 • Doskonała prywatność i bezpieczeństwo bez logowania
 • Świetna wydajność serwera
 • Odblokowuje Netflix, BBC i wiele innych
 • Łatwy w użyciu klient
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Obsługa torrentów
 • Niedrogi
Cons
 • Niespójna prędkość w kilku lokalizacjach
 • Dość powolna obsługa klienta

Doskonała wydajność: Surfshark to dostawca VPN bez logowania, który oferuje wspaniałą wartość. Od szczelnej prywatności i szybkich serwerów po długą listę funkcji i nieograniczoną liczbę połączeń – naprawdę dostajesz dużo. Oferują one również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie ma większego ryzyka, aby wziąć je na spin.

Które sieci VPN prowadzą dzienniki?

Na każdą sieć VPN, która nie prowadzi dzienników, działa pół tuzina. Rodzaj przechowywanych danych jest różny, ale wszystkie coś śledzą.

Większość tych dostawców nie loguje się w złośliwych intencjach lub w tajemnicy. Zazwyczaj są dość otwarci i dokładnie określają, jakie dane przechowują w swoich Warunkach świadczenia usług lub Polityce prywatności.

Współpraca z dostawcą VPN, który prowadzi dzienniki, niekoniecznie oznacza koniec świata. Ale jeśli to zrobisz, wiedz, że będą tam dane, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane do powiązania cię z twoimi działaniami online.

Tak więc, jeśli zależy ci na pełnej prywatności, należy unikać tych sieci VPN.

Ace VPNAstrillAvast Secureline
AVG VPNBetternetBitdefender
Przeglądaj VPNBuforowaneDotVPN
Encrypt.meF-Secure FreedomeHexaTech
Hide My IPHideMyAss!Hola
Hotspot ShieldHoxx VPNMcAfee Safe Connect VPN
Opera VPNOvpnSpiderPsiphon
PureVPNSabre VPNSeed4me
SpeedifyThunder VPNtigerVPN
TouchVPNTurbo VPNUltrasurf
UnlocatorVPN 360Brama VPN
VPN w kontakcieVPN bez ograniczeńVPN.AC
VPNHubX-VPNZenMate

Jakie informacje mogą rejestrować sieci VPN?

Istnieją cztery rodzaje informacji, które VPN może przechowywać bez ścisłej zasady zerowego logowania.

 • Dzienniki użytkowania

  Może to obejmować wszystko, od szczegółowej listy witryn, które odwiedzasz, do serwerów, z którymi się łączysz, a nawet wszelkie hasła przesyłane w niezabezpieczonych formularzach internetowych (choć obecnie jest to niezwykle rzadkie).

  Rzadko są one przechowywane, ale dzienniki użytkowania są rodzajami danych, które dostawca VPN może być zmuszony do gromadzenia, jeśli nakazuje je sąd i są w jurysdykcji, która wymaga od nich.

 • Dzienniki połączeń

  Mniej szczegółowy niż dziennik użytkowania, dziennik połączeń może zawierać Twój rzeczywisty adres IP, czas rozpoczęcia połączenia, kiedy się rozłączyłeś, i przepustowość, którą zużyłeś (lub ich kombinację).

  Za pomocą dzienników połączeń zainteresowana strona może grać w kropki z informacjami pobranymi ze stron internetowych i usług internetowych, z których korzystałeś, i śledzić całą Twoją aktywność od razu.

 • Dzienniki w czasie rzeczywistym

  Wszystkie usługi VPN, nawet usługi bez dzienników, mają dzienniki w czasie rzeczywistym. Są tylko produktem ubocznym działania serwerów VPN i pomagają dostawcom rozwiązywać problemy z połączeniami i utrzymywać jakość usług.

  Dostawca VPN bez dzienników nie będzie przechowywać tych dzienników przez długi czas (mówimy o minutach lub godzinach), ani nie wypiszą ich do pamięci. W każdym razie dzienniki w czasie rzeczywistym nie powinny zawierać żadnych informacji umożliwiających identyfikację użytkownika.

 • Dzienniki serwera

  Nawet jeśli dostawca VPN nie prowadzi dzienników, najprawdopodobniej tak działa sprzęt serwerowy, którego używają jako część sieci. Tego rodzaju rekordy powinny zawierać wyłącznie dane istotne dla działania urządzenia, a nie na temat jego użytkowania.

  W przypadku dostawców bez dzienników, którzy są właścicielami swoich serwerów, nie stanowi to żadnego problemu. Dla innych jest to coś, o czym należy pamiętać (ale nie przejmować się).

Czy mogę zaufać VPN?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rodzajów usług, polegasz na tym, który dostawca VPN wybrałeś, aby dotrzymać słowa i przestrzegać własnych zasad. Nie ma bezpośredniego sposobu, aby dowiedzieć się, czy dostawca narusza gwarancję braku logowania, a gdy się dowiesz, prawdopodobnie jest już za późno.

Dobrą wiadomością jest to, że dostawcy VPN bez logów mają kilka powodów, aby dotrzymywać słowa. Mogą spotkać się z katastrofalnym zniszczeniem ich reputacji, jeśli zostaną przyłapani na naruszeniu ich własnych zasad. Rejestrowanie danych i zarządzanie nimi kosztuje również pieniądze, a pieniądze, których woleliby nie wydawać.

Jeśli udowodniono, że VPN nie rejestruje się, ani w drodze niezależnego audytu, w sądzie, w drodze konfiskaty serwerów, ani w inny sposób, w jaki można to zrobić, jest to również bardzo pozytywny znak.

Jeśli obawiasz się, że dostawca VPN może nie stosować się do swoich zasad dotyczących braku logowania, zwróć uwagę na następujące czerwone flagi:

 • Użytkownicy zgłaszający otrzymywanie ostrzeżeń o naruszeniu praw autorskich i powiadomień DMCA pomimo korzystania z VPN
 • Dostawca VPN działa w jurysdykcji, która może wymuszać gromadzenie danych
 • Dostawca, który polega na serwerach zwirtualizowanych, a nie fizycznych
 • Sprzeczne roszczenia dotyczące logowania się do Regulaminu lub Polityki prywatności

Jeśli odkryjesz którąkolwiek z powyższych informacji dotyczących swojego dostawcy VPN, najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest przejście do innej usługi.

Zachowaj prywatność online dzięki zerowemu logowi VPN

Najważniejsze jest to, że korzystanie z niezalogowanych sieci VPN jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że nikt nie zbiera danych o tym, co robisz online. I każdy z dostawców z powyższej najlepszej listy VPN bez logów będzie ci bardzo dobrze służył.

Nie oznacza to oczywiście, że należy unikać wszystkich innych dostawców. Musisz tylko dołożyć należytej staranności, aby w pełni im zaufać.

Jeśli interesuje Cię którykolwiek z VPN, o których tu wspominam, nie zapominaj, że bez względu na porę roku, jeden lub więcej z tych dostawców może oferować doskonałe rabaty. Prywatność i anonimowość w Internecie w doskonałej cenie? Wezmę to każdego dnia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me