Najlepsze VPN dla Niemiec w 2020 roku

Wyróżniony obraz dla najlepszej VPN Niemcy


Korzystanie z VPN w Niemczech rośnie i jest zrozumiałe. Sieci VPN to idealne narzędzie do zapewnienia prywatności w Internecie, zapobiegania rządowemu inwigilacji, przeglądania treści ograniczonych geograficznie i pobierania torrentów.

Istnieje jednak duży wybór, a znalezienie dostawcy wśród tłumu, który zapewni najwyższą wydajność, bezpieczeństwo i swobodę online w przystępnej cenie, nie zawsze jest tak łatwe.

Ale dlatego tu jestem. VPN to to, co robię. Wypróbowuję je, przekraczam ich granice i identyfikuję ich mocne i słabe strony. A poniżej znajdziesz przegląd najlepszych sieci VPN dla Niemiec.

Nie ma znaczenia, czy jesteś w Niemczech i chcesz uzyskać nieograniczony i bezpieczny dostęp do stron internetowych i usług w pozostałej części świata, czy też poza granicami kraju próbujesz przesyłać strumieniowo niemieckie kanały telewizyjne, takie jak ARD lub ZDF. Te VPN dostarczą.

Przegląd najlepszych VPN dla Niemiec

Jeśli lista najlepszych niemieckich sieci VPN jest wszystkim, czego szukasz i nie jesteś zainteresowany szczegółami lub przeczytaniem całego artykułu, oto krótki przegląd najlepszych dostawców.

 1. CyberGhost

  Prosty w obsłudze i obsłudze, z rygorystycznymi zasadami braku logowania, imponującymi zabezpieczeniami i prędkościami oraz dużą siecią serwerów. Jedna z najlepszych dostępnych wartości.

 2. NordVPN

  Tani dostawca, który to wszystko robi. Ma jedną z największych sieci, doskonałą prywatność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i spójny dostęp do treści blokowanych geograficznie.

 3. PureVPN

  Ustanowiona usługa VPN z szybkimi serwerami w ogromnych 131 krajach. Ma niezawodne przesyłanie strumieniowe treści zagranicznych i szeroką obsługę urządzeń za bardzo niski koszt.

 4. ExpressVPN

  Zaufana firma z szybkimi i bezpiecznymi serwerami, bez logowania oraz dopracowanym i łatwym w obsłudze klientem. Pochodzi z doskonałą bez pytań 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

 5. Surfshark

  Nowsza usługa VPN, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz za bardzo niską cenę. Ma doskonałe opcje bezpieczeństwa, łatwy w użyciu stabilny klient i pozwala na nieograniczoną liczbę połączeń.

Dlaczego warto korzystać z VPN w Niemczech?

Chociaż Niemcy mają głęboko zakorzenioną tendencję do prywatności i bezpieczeństwa danych, wciąż istnieje wiele powodów, dla których jako użytkownik Internetu chciałbyś skorzystać z VPN.

Niemcy są częścią globalnego kolektywu nadzoru znanego jako 14 oczu. Oznacza to, że są oni zobowiązani do udostępniania zebranych danych wywiadowczych innym narodom członkowskim (w tym USA i Wielkiej Brytanii), gdy zostanie o to poproszony.

I z pewnością są informacje do przekazania.

BND, niemiecka federalna agencja wywiadowcza, ma szerokie uprawnienia szpiegowskie i aktywnie monitoruje aktywność w Internecie. Na żądanie może uzyskać do 10 tygodni zarejestrowanych danych użytkownika od dowolnego dostawcy usług internetowych w danym kraju (co oczywiście jest informacją, którą dostawcy usług internetowych muszą rejestrować i przechowywać).

W Niemczech obowiązują również surowe przepisy dotyczące pobierania lub udostępniania materiałów chronionych prawem autorskim. W kraju obowiązują również niejednoznacznie dwuznaczne zasady dozwolonego użytku, co czyni ryzyko nawet dla legalnych użytkowników dzieł chronionych prawem autorskim.

Podsumowując, same te powody są wystarczającymi argumentami za korzystaniem z VPN w Niemczech. Ale czekaj, jest więcej.

Innym ważnym powodem korzystania z VPN w Niemczech jest unikanie jednych z najbardziej agresywnych ograniczeń treści internetowych na świecie. Sądy niemieckie były w przeszłości bardzo przychylnie nastawione do podmiotów praw autorskich, w pewnym momencie blokując szeroki wachlarz filmów z YouTube przed pytaniami dotyczącymi licencji.

Korzystanie z sieci VPN w celu uniknięcia ograniczeń treści ma również pozytywny efekt uboczny, umożliwiając użytkownikom przeglądanie regionalnych wersji swoich ulubionych platform przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix. Umożliwia także przeglądanie treści z serwisów krajowych, takich jak BBC iPlayer (tylko w Wielkiej Brytanii) i Hulu (tylko w USA).

W pewnym sensie VPN jest jak paszport do świata nowych i nieograniczonych treści rozrywkowych.

Czego szukać w niemieckiej sieci VPN

Istnieje wiele dostępnych opcji VPN dla niemieckich użytkowników do wyboru, ale nie wszyscy są sobie równi. Jeśli masz zamiar dokonać takiego wyboru, oto, czego szukać.

 • Wiele serwerów w Niemczech

  Jeśli chcesz korzystać z VPN dla prywatności i dodatkowego bezpieczeństwa w trybie online w Niemczech, potrzebujesz serwerów VPN pod ręką. Im wyższa liczba serwerów w wielu niemieckich miastach, tym lepiej. Pomoże to zagwarantować najlepsze możliwe połączenie i Internet.

 • Serwery w innych krajach

  Aby korzystać z VPN w Niemczech, aby uzyskać dostęp do witryn dostępnych tylko w innych krajach, VPN będzie potrzebował zlokalizowanych tam serwerów. Jeśli nie możesz przewidzieć, które kraje Cię zainteresują, wybierz dostawcę z jak najszerszym zakresem opcji.

 • Stabilne i szybkie połączenia

  Aby zapewnić dobrą obsługę online, potrzebujesz szybkiej sieci VPN. Kropka. O ile usługa nie oferuje szybkich połączeń, które są wystarczająco stabilne, aby obsługiwać takie rzeczy, jak pobieranie i przesyłanie strumieniowe filmów w wysokiej rozdzielczości, o wiele rzadziej będziesz korzystać z VPN i kulić się za każdym razem, gdy musisz to zrobić.

 • Ścisłe zasady braku rejestrowania

  Jak wspomniano wcześniej, Niemcy są surowe w kwestiach takich jak roszczenia dotyczące praw autorskich. Aby właściwie zabezpieczyć się za pomocą VPN, ważne jest, aby wybrać dostawcę bez dzienników, aby jeśli władze pukają, po prostu nie mają nic do udostępnienia.

 • Wsparcie P2P

  Jeśli chcesz korzystać z aplikacji P2P przez VPN podczas pobytu w Niemczech, upewnij się, że dostawca zezwala na korzystanie z tych usług. Chociaż większość tak robi, to nie jest dane.

 • Doskonałe szyfrowanie i bezpieczeństwo

  Ponieważ VPN to narzędzia bezpieczeństwa, powinieneś również wybrać dostawcę, który oferuje najnowocześniejsze szyfrowanie i ochronę przed wyciekiem DNS. Jeśli to możliwe, wybrana sieć VPN powinna również zapewniać funkcję „kill switch”, aby zapobiec przeglądaniu po nieoczekiwanym rozłączeniu.

Istnieje kilka innych kwestii przy wyborze VPN, chociaż te wymienione powyżej są najważniejsze. W zależności od konkretnych potrzeb możesz również obejść się bez niektórych z tych funkcji. To powiedziawszy, najlepsze usługi VPN dla Niemiec i tak je zaoferują, a tutaj nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele dobrego.

Najlepsze VPN dla Niemiec

Teraz, gdy wiemy, czego szukamy, czas zabrać się do pracy. Bez zbędnych ceregieli, oto najlepsze usługi VPN do wykorzystania w Niemczech.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Jeśli nigdy nie słyszałeś o CyberGhost, być może dlatego, że do niedawna byli stosunkowo małym dostawcą. Są teraz VPN z jednym z największych śladów w branży, a w tym przypadku to dobra rzecz.

Sieć ma siedzibę w Rumunii i oferuje ponad 7100 serwerów w 90 krajach (z 684 serwerami w trzech miastach w samych Niemczech). To sprawia, że ​​są doskonałym wyborem dla niemieckich użytkowników, ponieważ nie brakuje opcji połączeń.

Co więcej, CyberGhost ma ścisłe zasady dotyczące braku logowania, oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą protokołu OpenVPN i zapewnia szybką łączność.

CyberGhost dodał ostatnio również wyspecjalizowane serwery, które mogą konsekwentnie odblokowywać Netflix i podobne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii, co czyni je jednym z lepszych opcji dostępu do treści blokowanych geograficznie.

Plusy
 • Brak logowania dla maksymalnej prywatności
 • Doskonała dystrybucja serwerów dzięki ponad 7100 serwerom w 90 krajach
 • Bardzo duże prędkości połączenia
 • Współpracuje z US Netflix i BBC iPlayer
 • Umożliwia torrentowanie P2P
 • Długa 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Cons
 • Firma macierzysta o wątpliwej reputacji
 • Skręcona ręczna konfiguracja OpenVPN
 • Nie działa z Chin

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec: CyberGhost oferuje wszystko, czego można oczekiwać od najwyższej klasy VPN. Dzięki bieżącej partii ofert CyberGhost są również jednym z najtańszych dostawców na tej liście, a nawet dają wiodącą w branży 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Niewiele innych usług oferuje jako kompletny pakiet dla niemieckich użytkowników VPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN z siedzibą w Panamie szybko stworzył usługę VPN, z którą należy się liczyć. Mówiąc najprościej, mają wszystko. Na początek prowadzą bardzo imponującą sieć. Można oczekiwać ponad 5600 serwerów w 58 krajach.

Ich serwery zapewniają 256-bitowe szyfrowanie AES, obsługują OpenVPN, a ich klient ma wbudowaną funkcję zabijania.

Ale NordVPN na tym się nie kończy. Zapewniają również podwójne VPN, obsługują połączenia Tor przez VPN, a także oferują doskonałą prędkość i stabilność, która jest dobrze dostosowana do strumieniowego przesyłania wideo HD.

NordVPN specjalizuje się również w odblokowywaniu zastrzeżonych witryn i pracuje niestrudzenie, aby zapewnić ciągły dostęp do Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

Z 309 serwerami w Niemczech w dwóch lokalizacjach i kuloodporną polityką braku logowania, NordVPN to szwajcarski scyzoryk dostawców VPN dla niemieckich użytkowników.

Plusy
 • Doskonała prywatność przy zerowym logowaniu
 • Duża (i wciąż rosnąca) sieć serwerów
 • Dobra wydajność połączenia
 • Serwery specjalistyczne (w tym podwójne VPN, zaciemnione i Tor przez VPN)
 • Czysty, łatwy w obsłudze klient
 • Współpracuje z Netflix i większością innych usług przesyłania strumieniowego
 • Umożliwia torrentowanie i P2P
 • Oferuje dedykowane adresy IP
Cons
 • Brak funkcji dzielonego tunelowania
 • Trochę drogie w przypadku planów krótkoterminowych

Czy to wszystko: Jeśli szukasz VPN, który robi wszystko dobrze, NordVPN jest idealnym wyborem. Każdy użytkownik doceni jego doskonałe bezpieczeństwo i wysoką prędkość połączenia – wszystkie w bardzo przystępnej cenie.

3. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN jest weteranem branży i istnieje od 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Hongkongu i ma najbardziej rozległą sieć, jaką znajdziesz, obejmującą serwery w 131 krajach. Prawie nigdzie na świecie nie dotrą, a ich serwery też są szybkie.

Spośród tych serwerów 201 znajduje się w Niemczech, w pięciu różnych miastach. Mają także sprzęt specjalnie zoptymalizowany pod kątem geograficznie ograniczonego przesyłania strumieniowego, co czyni je idealnymi dla Niemców, którzy chcą oglądać zagraniczne treści wideo.

Oprócz ich sieci wyróżnia go także obsługa ponad 50 różnych platform i urządzeń. Jeśli łączy się z Internetem, możesz na nim uruchomić PureVPN.

PureVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, jest wyposażony w funkcję killswitch, a ich łatwy w obsłudze klient nawet blokuje reklamy i wirusy po podłączeniu do sieci VPN.

Plusy
 • Doskonałe prędkości
 • Ogromna sieć serwerów (131 krajów)
 • Odblokowuje Netflix, iPlayer i ponad 70 innych serwisów streamingowych
 • Kompatybilny z ponad 50 urządzeniami i platformami
 • Niezależnie zweryfikowany dostawca VPN z zerowym logiem
 • Dedykowana opcja IP
 • Świetna cena
Cons
 • Aplikacje mogłyby użyć trochę więcej polskiego
 • Niektóre sporadyczne problemy z połączeniem

Najlepsza wartość niemieckiego VPN: PureVPN to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo zagraniczne media lub mieć różne urządzenia, na których chcesz korzystać z VPN. Po wprowadzeniu standardowego szyfrowania i blokowania reklam jest to świetny wybór w okazyjnej cenie.

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Jeśli szukasz dostawcy VPN, który jest świetnym, wszechstronnym urządzeniem, ExpressVPN to jest to. ExpressVPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ponad 3000 serwerów w 95 krajach, w tym w dwóch niemieckich lokalizacjach.

Dodaj zasadę braku logowania, 256-bitowe szyfrowanie i błyskawiczne prędkości połączenia, i jasne jest, dlaczego ExpressVPN stworzył moją listę.

Nic nie możesz zrobić z ExpressVPN. Obsługują P2P, odblokowują strony streamingowe, a nawet obsługują dzielone tunelowanie dla maksymalnej kontroli ruchu.

Jeśli mają wadę, jest to cena: ExpressVPN jest najdroższym dostawcą z tej listy. Ale są tego warte. Od czasu do czasu oferują także sprzedaż.

Ponadto otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​ryzyko ich wypróbowania jest niewielkie.

Plusy
 • Bogaty w funkcje i intuicyjny klient
 • Silna technologia zaplecza
 • Wiele serwerów i lokalizacji serwerów
 • Szybkie i stałe prędkości połączeń
 • Współpracuje z US Netflix
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Cons
 • Niektóre zagregowane rejestrowanie
 • Nie najtańszy

Doskonała reputacja: Jeśli potrzebujesz dostawcy oferującego doskonałą prywatność i anonimowość, kompetentną pomoc 24/7 i cieszącą się solidną reputacją, ExpressVPN jest najlepszym rozwiązaniem. Akceptują nawet płatności Bitcoin, jeśli chcesz uniknąć tradycyjnych transakcji i zmaksymalizować swoją prywatność.

5. Surfshark

Logo Surfshark

Surfshark, względnie nowicjusz w branży VPN, jest bardzo godny polecenia dla każdego niemieckiego klienta VPN. Na początek operują siecią serwerów 1040+ rozproszoną w ponad 63 krajach, w tym oczywiście w Niemczech.

Podobnie jak ExpressVPN, Surfshark działa poza Brytyjskimi Wyspami Dziewiczymi, poza zasięgiem jakiejkolwiek rządowej agencji szpiegowskiej. Mają też ścisłe zasady dotyczące braku logowania.

Klienci Surfshark używają 256-bitowego szyfrowania przez OpenVPN lub IKEv2 i używają skrótu uwierzytelniającego SHA512 i 2048-bitowej wymiany klucza DHE-RSA z PFS. Dzięki temu Surfshark jest klasą samą w sobie pod względem bezpieczeństwa.

Ponadto dostępna jest opcja podwójnej obsługi VPN, przełącznika zabijania, prywatnych serwerów DNS, obsługi P2P i przesyłania strumieniowego, a nawet nieograniczonej liczby równoczesnych połączeń klienckich (jedyny dostawca premium, który to robi).

Plusy
 • Doskonała prywatność i bezpieczeństwo bez logowania
 • Świetna wydajność serwera
 • Odblokowuje Netflix, BBC i wiele innych
 • Łatwy w użyciu klient
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Obsługa torrentów
 • Niedrogi
Cons
 • Niespójna prędkość w kilku lokalizacjach
 • Dość powolna obsługa klienta

Nieograniczone jednoczesne połączenia: Chociaż Surfshark jest dość nowy, oferuje wszystkie funkcje techniczne, których potrzebujesz. Dodaj wsparcie 24/7, doskonałe prędkości połączenia, tani plan subskrypcji (szczególnie z ich obecną ofertą) i bezproblemową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a masz przepis na szczęśliwych niemieckich użytkowników VPN.

Darmowe korzystanie z VPN w Niemczech

Chociaż możliwe jest korzystanie z większości bezpłatnych usług VPN w Niemczech, ogólnie nie jest to najlepszy pomysł. Podobnie jak w przypadku wielu tak zwanych bezpłatnych produktów, darmowe VPN mają ukryte koszty. Ale zamiast płacić pieniędzmi, płacisz czasem, prywatnością, danymi osobowymi lub wszystkimi powyższymi.

Na przykład niektóre usługi sprzedają dane użytkownika, aby zapłacić za operacje i zarobić, podczas gdy inne wprowadzają reklamy do przeglądarki podczas surfowania w Internecie.

I bez względu na to, jak darmowy dostawca zarabia na swojej działalności, jedyną rzeczą, o którą nie martwią się zbytnio, jest bezpieczeństwo. W porównaniu do płatnych sieci VPN bezpłatni dostawcy nie oferują prawie takiej ochrony, jakiej można by oczekiwać.

Ponieważ płatne usługi VPN kosztują prawie nic, decyzja ta powinna być łatwa.

Torrenting w Niemczech

Mając jedne z najbardziej rygorystycznych praw autorskich na świecie, torrentowanie pirackich materiałów w Niemczech jest nielegalnym i niebezpiecznym biznesem. Trolle chronione prawem autorskim, które wysyłają listy z pogróżkami do osób podejrzanych o pobieranie lub udostępnianie chronionych materiałów, są powszechne.

Sądy w Niemczech orzekły również, że rodzice muszą zgłaszać przypadki, w których ich dzieci popełniają naruszenia praw autorskich, więc udostępnianie plików w granicach Niemiec jest jak gra w rosyjską ruletkę.

Dlatego korzystanie z VPN w Niemczech jest prawie wymagane, jeśli zamierzasz korzystać z usług P2P w jakimkolwiek celu. Nawet jeśli określone pliki mogą być udostępniane i pobierane legalnie, niemiecki system dopuszcza zbyt wiele nadużyć i niewiele robi, aby cię chronić.

Dzięki VPN, jako niemieckiemu użytkownikowi BitTorrent, możesz być bezpieczny przed oskarżeniami o naruszenie praw autorskich i odpoczywać spokojnie.

Nadzór internetowy w Niemczech

Mimo silnej woli Niemiec w zakresie bezpieczeństwa danych i prywatności użytkowników, nie są niechętni do współpracy z zagranicznymi agencjami wywiadowczymi. Pojawiły się nawet doniesienia, że ​​niemieckie agencje wywiadowcze zaangażowały się w szpiegostwo we współpracy z amerykańską NSA w ostatnich latach.

Z tego powodu, jako niemiecki użytkownik internetu, powinieneś mieć wszelkie powody, by sądzić, że twoje działania internetowe nie są odporne na zagranicznych i krajowych szpiegów.

Szanse są takie, że bez użycia VPN jako dodatkowej warstwy obrony Twoje dane po prostu nie są tak bezpieczne.

Niemieckie przepisy dotyczące zatrzymywania danych

Niemcy mają jedno z najbardziej kompleksowych przepisów o ochronie danych na świecie. Mimo to istnieje powód, by sądzić, że rząd niemiecki zaczyna rozdrabniać te zabezpieczenia.

Próbowali już naciskać na kompleksowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych dla niemieckich dostawców usług internetowych. Chociaż ich mandat jest obecnie związany z postępowaniem sądowym, może on wejść w życie w dowolnym momencie.

Jeśli tak, każdy, kto korzysta z Internetu w Niemczech, spotka się z perspektywą rutynowego gromadzenia danych na temat jego działalności. Nie jest jasne, ile szczegółów ISP mogliby śledzić i przechowywać, ale z pewnością wystarczy, aby stworzyć całkiem dokładny obraz tego, co robisz online.

Łącząc się z VPN, oczywiście będziesz odporny na takie gromadzenie danych. Są świetnym sposobem zapobiegania śledzeniu ISP, co jest kolejnym powodem, dlaczego coraz więcej Niemców z nich korzysta.

Treści objęte ograniczeniami geograficznymi

W Niemczech niestety nie ma końca usług internetowych, które zostaną zablokowane. Pomiędzy regionalnymi ograniczeniami dotyczącymi serwisu Netflix i iPlayera BBC, a wspomnianymi wcześniej legalnymi spatami, które wykluczają znaczną część YouTube, jest to trochę pole minowe.

To samo, jeśli podróżujesz poza granicami kraju i próbujesz przesyłać strumieniowo popularne niemieckie kanały, takie jak ARD lub ZDF. Nie możesz.

Dla Niemców chcących uzyskać dostęp do swoich ulubionych stron za granicą, swobodnie przeglądać treści międzynarodowe lub nawet po prostu niezawodnie uzyskiwać dostęp do głównych globalnych usług online, VPN jest koniecznością.

Jeśli jesteś w Niemczech i nie korzystasz z VPN, brakuje Ci wielu świetnych treści online.

Dolna linia

Niezależnie od tego, czy mieszkasz, czy odwiedzasz Niemcy, czy jesteś obywatelem Niemiec przebywającym obecnie za granicą, każda usługa VPN opisana w tym artykule będzie Ci dobrze służyć. Pomogą Ci zachować prywatność w Internecie, pozwalają oglądać treści objęte ograniczeniami geograficznymi oraz zapewniają bezpieczeństwo zarówno przed inwigilacją rządową, jak i podczas korzystania z usług P2P.

Dołącz do milionów innych Niemców, którzy już korzystają z VPN i ciesz się Internetem tak, jak powinien.

Może Ci się spodobać:
 • Uzyskaj niemiecki adres IP w 5 łatwych krokach
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me