Najlepsze VPN dla Wielkiej Brytanii w 2020 roku

Wyróżniony obraz dla najlepszych brytyjskich dostawców VPN


Niezależnie od tego, czy jesteś w Wielkiej Brytanii, brytyjskim emigrantem, czy po prostu ciesz się nieograniczonym dostępem do angielskiej kultury i telewizji, masz wiele dobrych powodów, aby korzystać z VPN w Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania jest prawdopodobnie najbardziej ekstremalnym państwem nadzoru w świecie zachodnim. Zbieranie danych jest legalne, a dostawcy usług internetowych (ISP) są zobowiązani do monitorowania i rejestrowania wszystkich działań online. Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii i nie korzystasz z VPN, oznacza to, że prowadzisz działalność online.

Oprócz gromadzenia danych brytyjscy dostawcy usług internetowych cenzurują również Internet. Czy wiesz, że istnieje prawie 800 000 stron internetowych, do których dostęp jest zablokowany z kraju? VPN mogą ominąć te ograniczenia.

Jest też drakońskie podejście Wielkiej Brytanii do udostępniania plików i najnowsze prawa, które mogą wylądować w gorącej wodzie od momentu, gdy przypadkowo odwiedzisz stronę internetową zawierającą propagandę terrorystyczną (niezależnie od tego, co to klasyfikuje). Jeśli korzystasz z VPN, jesteś bezpieczny.

A co jeśli jesteś poza Wielką Brytanią? Czy próbowałeś streamować jakąkolwiek brytyjską telewizję, na przykład BBC iPlayer? Nie możesz i tylko najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii może uzyskać dostęp.

VPN zapewni ci prywatność i anonimowość w Internecie, nieocenzurowany i bezpieczny dostęp do Internetu, a także umożliwi przeglądanie zablokowanych geograficznie treści w Wielkiej Brytanii, takich jak iPlayer za granicą. Dzięki tej samej sieci VPN możesz nawet obejrzeć pełny katalog Netflix w USA, jeśli chcesz.

Rzeczywiście istnieje wiele powodów, aby korzystać z brytyjskiej sieci VPN.

Przegląd najlepszych VPN dla Wielkiej Brytanii

Jeśli lista najlepszych sieci VPN w Wielkiej Brytanii jest tym, co Cię interesuje, od razu przejdę do sedna sprawy. Oto krótki przegląd najlepszych dostawców zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

 1. CyberGhost

  Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii. Prowadzi wyspecjalizowane serwery do oglądania zablokowanych treści w Wielkiej Brytanii, nie prowadzi dzienników i oferuje doskonałe funkcje prywatności. Niedrogi i ma długą 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 2. PureVPN

  Uznany dostawca VPN z niezawodnym strumieniowaniem treści w Wielkiej Brytanii i za granicą za pośrednictwem dedykowanych serwerów. Szybkie serwery w 131 krajach, w tym tony w Wielkiej Brytanii. Jedna z najlepszych ofert w okolicy.

 3. NordVPN

  Usługa VPN, która robi wszystko. Ma dużą i szybką sieć serwerów, brak logowania, świetną prywatność i intuicyjną aplikację z dużą ilością funkcji. Oferuje spójny streaming w Wielkiej Brytanii.

 4. Surfshark

  Nowszy VPN oferujący wszystkie funkcje VPN dla Wielkiej Brytanii powinien mieć za bardzo niską cenę. Ma świetne bezpieczeństwo i prywatność, prosty w obsłudze klient, doskonałą obsługę przesyłania strumieniowego i nieograniczoną liczbę połączeń.

 5. ExpressVPN

  Znany i ceniony dostawca z szybkimi i bezpiecznymi serwerami, zerowym logowaniem i bardzo dopracowaną aplikacją kliencką. Najlepsze wsparcie 24/7 w branży i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Czego szukać w sieci VPN w Wielkiej Brytanii

Istnieje wiele dostawców VPN do wyboru, ale oczywiście nie wszyscy są sobie równi. Podczas próby wyboru dobrej sieci VPN dla Wielkiej Brytanii, oto najważniejsze rzeczy do rozważenia.

 • Serwery w Wielkiej Brytanii

  Aby uzyskać dostęp do brytyjskich treści z zagranicy lub w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwa online podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, potrzebujesz dostawcy VPN z dużą ilością serwerów w tym kraju. Im więcej tym lepiej.

  Preferowane są również serwery rozmieszczone w wielu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii. Ponownie, im więcej, tym lepiej. Zapewni to najlepszą możliwą szybkość połączenia i ogólną wygodę korzystania z Internetu.

 • Doskonała wydajność

  Mówiąc o szybkości połączenia i doświadczeniu online, potrzebujesz szybkiego VPN. Kropka. VPN zawsze nieco spowalnia twój Internet, ale niektóre wykonują znacznie lepszą pracę, niż inne.

  Jeśli skończysz z powolną usługą, nawet proste rzeczy, takie jak przeglądanie Internetu, mogą stać się bolesne. I streaming wideo? To się po prostu nie wydarzy.

 • Współpracuje z brytyjskimi usługami przesyłania strumieniowego

  Jeśli zamierzasz oglądać z zagranicy BBC iPlayer lub innych brytyjskich dostawców treści, nie każda usługa VPN będzie działać. BBC wykrywa i blokuje VPN z bezwzględną wydajnością, a bardziej niż kiedykolwiek, tylko najlepsi dostawcy mogą zapewnić ci stały dostęp.

 • Duża globalna sieć

  Będąc w Wielkiej Brytanii, możesz chcieć użyć swojej sieci VPN do łączenia się z innymi krajami. Może chcesz uzyskać dostęp do biblioteki Netflix w innym kraju lub usług przesyłania strumieniowego telewizji. A może chcesz torrent lub użyć oprogramowania do udostępniania plików.

  VPN z rozległą, różnorodną siecią serwerów pozwoli ci wykonać wszystkie powyższe czynności.

 • Wsparcie P2P

  Jeśli chcesz to zrobić, jeśli chodzi o torrentowanie i udostępnianie plików, upewnij się, że usługa VPN to obsługuje. Nie zakładaj, że tak. Wiele VPN nie pozwala na to.

 • Minimalne rejestrowanie i dobra jurysdykcja

  Żadna usługa VPN nigdy nie rejestruje odwiedzanych witryn, ale niektóre nadal monitorują takie rzeczy, jak czasy połączenia lub kwoty transferu danych. Aby uzyskać maksymalną prywatność i anonimowość, wybierz VPN bez dziennika – taki, który absolutnie nic nie przechowuje.

  W ten sposób, nawet jeśli władze przyjdą nakaz pukania w ręce, dostawca VPN po prostu nie ma danych do przekazania.

  Dobrym pomysłem jest również wybranie VPN w jurysdykcji przyjaznej prywatności, takiej, w której zbieranie danych nie jest obowiązkowe. Dobrym wyborem są Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Panama, Rumunia i Szwajcaria.

  Zdecydowanie unikaj sieci VPN z Wielkiej Brytanii. Podobnie jak dostawcy usług internetowych, oni również muszą monitorować, rejestrować i udostępniać działania online, gdy zostanie o to poproszony.

 • Dobre funkcje szyfrowania i prywatności

  Aby mieć pewność, że Twoja prywatność i anonimowość są przez cały czas bezpieczne, wybierz dostawcę oferującego 256-bitowe szyfrowanie przy użyciu najnowocześniejszego protokołu, takiego jak OpenVPN. To niezniszczalna kombinacja.

  Świetnie jest też mieć inne funkcje prywatności, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS lub przełącznik zabijania Internetu. Zapewnią, że nigdy nie ujawnisz przypadkowo swoich działań online w wyniku błędnej konfiguracji sieci lub z powodu przypadkowego rozłączenia VPN.

Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii

Wiemy już, na które funkcje warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze VPN dla Wielkiej Brytanii. Więc bez zbędnych ceregieli, oto pięciu dostawców, którzy najlepiej pasują do rachunku.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Bez wahania CyberGhost jest moim wyborem jako najlepszej sieci VPN w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy jesteś w Wielkiej Brytanii, czy za granicą, jest to dostawca, który sprawdza wszystkie pola.

Z 480 brytyjskimi serwerami w trzech lokalizacjach, tylko NordVPN obsługuje więcej urządzeń w Wielkiej Brytanii niż CyberGhost. Mają także doskonały zasięg w pozostałej części świata, z ponad 7100 serwerami w 90 krajach.

Jak pokazują moje testy prędkości, wszystkie serwery CyberGhost mogą więcej niż własne.

CyberGhost, działający poza Rumunią, krajem, który lubi swoją prywatność w Internecie, jest ściśle VPN bez logowania. Ich aplikacja kliencka zawiera również wiele funkcji związanych z prywatnością, w tym ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia.

Dostęp do BBC iPlayer i innych podobnych brytyjskich usług to pestka dzięki CyberGhost. Oferują do tego celu specjalistyczne serwery przesyłania strumieniowego, które działają bardzo konsekwentnie.

To samo dotyczy usług przesyłania strumieniowego w innych częściach świata, w tym w amerykańskim serwisie Netflix. Jeśli chcesz oglądać treści blokowane geograficznie, CyberGhost jest liderem w branży.

Plusy
 • Brak logowania dla maksymalnej prywatności
 • Doskonała dystrybucja serwerów dzięki ponad 7100 serwerom w 90 krajach
 • Bardzo duże prędkości połączenia
 • Współpracuje z US Netflix i BBC iPlayer
 • Umożliwia torrentowanie P2P
 • Długa 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Cons
 • Firma macierzysta o wątpliwej reputacji
 • Skręcona ręczna konfiguracja OpenVPN
 • Nie działa z Chin

BEST VPN DLA WIELKIEJ BRYTANII: CyberGhost ma wszystko, czego oczekujesz od najlepszej usługi VPN. Są również jednym z najtańszych dostawców, a nawet dają najlepszą w branży 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dla użytkowników VPN w Wielkiej Brytanii CyberGhost jest kompletnym pakietem.

2. PureVPN

Logo PureVPN

Uznany dostawca PureVPN to kolejny doskonały wybór dla brytyjskiej sieci VPN. Od dedykowanych serwerów przesyłania strumieniowego po ogromną sieć serwerów – jest wiele do polubienia.

PureVPN obsługuje 168 brytyjskich serwerów w czterech lokalizacjach. Dostęp do reszty świata nie ma sobie równych dzięki 2070 serwerom w 131 krajach. Opierając się na moich testach, prędkości serwera PureVPN są również niesamowicie szybkie.

Jeśli chodzi o prywatność, PureVPN robi trochę logowania do celów zarządzania siecią, ale wszystko odbywa się anonimowo, nigdy nie narażając Cię na ryzyko. Dostępne są wszystkie funkcje klienta związane z prywatnością, a także kilka ciekawych dodatków, takich jak blokowanie reklam i ochrona przed wirusami.

Aby uzyskać dostęp do brytyjskich usług przesyłania strumieniowego, aplikacja PureVPN zawiera specjalne tryby przesyłania specyficzne dla usługi. Są tam BBC, ITV i Channel 5, podobnie jak kilkadziesiąt innych kanałów z całego świata. I wszystkie działają bardzo, bardzo dobrze.

Plusy
 • Doskonałe prędkości
 • Ogromna sieć serwerów (131 krajów)
 • Odblokowuje Netflix, iPlayer i ponad 70 innych serwisów streamingowych
 • Kompatybilny z ponad 50 urządzeniami i platformami
 • Niezależnie zweryfikowany dostawca VPN z zerowym logiem
 • Dedykowana opcja IP
 • Świetna cena
Cons
 • Aplikacje mogłyby użyć trochę więcej polskiego
 • Niektóre sporadyczne problemy z połączeniem

NAJWYŻSZA WARTOŚĆ VPN DLA WIELKIEJ BRYTANII: PureVPN jest doskonałym dostawcą dla strumieniowania mediów w Wielkiej Brytanii i za granicą. Jest wyposażony w łatwą w obsłudze i dobrze obsługiwaną aplikację, ogromną sieć serwerów i cenę, która, szczerze mówiąc, sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych ofert w okolicy.

3. NordVPN

Logo NordVPN

Nie możesz pomylić się z NordVPN jako preferowaną VPN w Wielkiej Brytanii. Mówiąc najprościej, robią to wszystko.

Lider paczki pod względem liczby brytyjskich serwerów, liczba NordVPN wynosi 610 serwerów w jednym miejscu. Liczba serwerów również rośnie bardzo regularnie.

Poza Wielką Brytanią lista serwerów NordVPN obejmuje łącznie 5645 serwerów w 58 krajach – bardzo imponująca liczba. Prędkości serwera są na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o prywatność, NordVPN oferuje najlepsze z nich. Nic nie logują. Działają również poza Panamą, krajem, w którym nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych, całkowicie nieograniczony dostęp do Internetu i zerowa inwigilacja rządu.

Ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik „zabicia” są oczywiście obecne i uwzględniane. Ale NordVPN oferuje również kilka funkcji anonimowości, których inni dostawcy nie mają, takich jak podwójne VPN, Tor over VPN i zaciemnione serwery.

NordVPN jest również doskonałym dostawcą spójnego dostępu do BBC iPlayer i wielu innych brytyjskich usług streamingowych. Przerwy są nieliczne i dalekie (i szybko naprawione).

Plusy
 • Doskonała prywatność przy zerowym logowaniu
 • Duża (i wciąż rosnąca) sieć serwerów
 • Dobra wydajność połączenia
 • Serwery specjalistyczne (w tym podwójne VPN, zaciemnione i Tor przez VPN)
 • Czysty, łatwy w obsłudze klient
 • Współpracuje z Netflix i większością innych usług przesyłania strumieniowego
 • Umożliwia torrentowanie i P2P
 • Oferuje dedykowane adresy IP
Cons
 • Brak funkcji dzielonego tunelowania
 • Trochę drogie w przypadku planów krótkoterminowych

VPN, KTÓRY TO WSZYSTKO: Jeśli szukasz sieci VPN dla Wielkiej Brytanii, która robi wszystko dobrze, nie szukaj dalej niż NordVPN. Otrzymasz łatwą w użyciu aplikację, dostęp do transmisji strumieniowej, wysokie prędkości połączenia i doskonałe bezpieczeństwo, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

4. Surfshark

Logo Surfshark

Surfshark, jako względnie nowicjusz, może nie być dostawcą, o którym słyszałeś. Ale bez wątpienia są godne miejsca na każdej najlepszej sieci VPN dla brytyjskiej listy.

Zaczyna się od ścisłej polityki braku logowania i bazy operacji z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, które bardzo ładnie chronią Twoją prywatność w Internecie.

Surfshark obsługuje ponad 1040 serwerów w 63 krajach, w tym w kilku lokalizacjach w Wielkiej Brytanii. A te serwery z pewnością są szybkie, idealne do strumieniowego przesyłania wideo i P2P (co oczywiście jest dozwolone).

Odblokowanie brytyjskich witryn i usług przesyłania strumieniowego jest również proste dzięki Surfshark. BBC, ITV, Channel 4 i Netflix działają pięknie z zagranicy.

Klient Surfshark ma czysty, nowoczesny i intuicyjny wygląd. Oferuje doskonałe opcje szyfrowania i protokołów, funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN i przełącznik „zabicia”, a nawet pozwala korzystać z własnych serwerów DNS.

I czy wspomniałem, że Surfshark jest jedynym dostawcą, który zapewnia nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń?

Plusy
 • Doskonała prywatność i bezpieczeństwo bez logowania
 • Świetna wydajność serwera
 • Odblokowuje Netflix, BBC i wiele innych
 • Łatwy w użyciu klient
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Obsługa torrentów
 • Niedrogi
Cons
 • Niespójna prędkość w kilku lokalizacjach
 • Dość powolna obsługa klienta

DOSKONAŁY NOWOŚĆ: Surfshark oferuje nie tylko wszystkie funkcje, których potrzebujesz, ale także doskonałą obsługę przez całą dobę, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i jeden z najtańszych planów subskrypcji – zwłaszcza jeśli skorzystasz z ich sprzedaży. Wszystko to sprawia, że ​​jedno wielkie doświadczenie VPN w Wielkiej Brytanii.

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN oferuje czyste, dopracowane i dojrzałe doświadczenie każdemu użytkownikowi sieci VPN w Wielkiej Brytanii. Są znanym i cenionym dostawcą.

ExpressVPN, oparta na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, jurysdykcji sprzyjającej prywatności, to kolejna usługa bez logowania. Obsługują dziesiątki szybkich serwerów z czterech różnych lokalizacji w Wielkiej Brytanii.

Klient ExpressVPN jest tak czysty i łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe. Jest bardzo bezpieczny, a dla bardziej zaawansowanych użytkowników oferuje przydatne funkcje, takie jak dzielone tunelowanie, które pomagają lepiej zarządzać kontrolą ruchu.

Odblokowanie BBC iPlayer i innych brytyjskich stron streamingowych działa dość konsekwentnie z ExpressVPN, a jeśli kiedykolwiek napotkasz jakiekolwiek problemy, ich obsługa klienta jest ogólnie uznawana za najlepszą w branży.

Jak podkreślam w mojej pełnej recenzji, wadą ExpressVPN jest stosunkowo wysoka cena. To powiedziawszy, naprawdę dostajesz wartość swoich pieniędzy, a ExpressVPN od czasu do czasu oferuje specjalne oferty rabatowe.

A dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy nie ma absolutnie żadnego ryzyka, dając im szansę.

Plusy
 • Bogaty w funkcje i intuicyjny klient
 • Silna technologia zaplecza
 • Wiele serwerów i lokalizacji serwerów
 • Szybkie i stałe prędkości połączeń
 • Współpracuje z US Netflix
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Cons
 • Niektóre zagregowane rejestrowanie
 • Nie najtańszy

WIELKA REPUTACJA: Jeśli szukasz sieci VPN, która oferuje najwyższą anonimowość i prywatność online, jest zaufana przez miliony i ma doskonałą obsługę 24/7, nie ignoruj ​​ExpressVPN. Mimo nieco wyższych kosztów, są tego warte.

Bezpłatne korzystanie z VPN w Wielkiej Brytanii

Wszyscy dostawcy, których wymieniłem powyżej jako najlepsze sieci VPN dla Wielkiej Brytanii, to usługi płatne. Chociaż istnieje wiele bezpłatnych opcji VPN, nie sądzę, aby korzystanie z nich było zawsze świetnym pomysłem (i osobiście nigdy bym tego nie zrobił).

Istnieje wiele różnic między płatnymi i bezpłatnymi VPNami, które mocno przechylają szalę na korzyść tego pierwszego. Istotą tego jest to, że kiedy idziesz za darmo, zamiast płacić za usługę pieniędzmi, kończysz płacić swoją prywatnością, danymi osobowymi, czasem lub wszystkimi trzema.

Bezpłatni brytyjscy dostawcy VPN są znani z wielu shenaniganów, od wstrzykiwania reklam do przeglądarki, po sprzedaż danych osobowych i nawyków online. Wszystkie te rzeczy generują pieniądze na ich koszt.

Dzięki darmowej sieci VPN masz również niewielkie szanse na oglądanie takich programów jak BBC iPlayer, ITV Hub lub UK Netflix. Są łatwym celem dla tych usług przesyłania strumieniowego i rzadko ustalają dostęp po ich zablokowaniu.

Dlaczego warto korzystać z VPN w Wielkiej Brytanii

Jak krótko wspomniano na początku tego artykułu, istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć korzystanie z VPN w Wielkiej Brytanii. Sprowadzają się one do:

 1. Monitorowanie i logowanie online
 2. cenzura internetowa
 3. Problemy prawne podczas torrentowania, udostępniania plików i przesyłania strumieniowego niektórych materiałów
 4. Dostęp do zagranicznych treści blokowanych geograficznie

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, oto, co każdy z nich oznacza dla Ciebie.

Monitorowanie i rejestrowanie aktywności przez brytyjskiego dostawcę usług internetowych

Dzięki ustawie o uprawnieniach śledczych z 2016 r. (Odpowiednio zwanej kartą szpiegowską) brytyjskie organy ścigania i agencje wywiadowcze mogą legalnie uzyskiwać i analizować wszystkie formy komunikacji i danych komunikacyjnych, w tym, oczywiście, działania w Internecie.

Jeden z przepisów ustawy stanowi, że dostawcy usług internetowych w Wielkiej Brytanii muszą prowadzić rejestr połączeń internetowych, w tym odwiedzanych stron internetowych, przez cały rok. Wszystkie te informacje są dostępne i sprawdzane przez władze w dowolnym momencie bez nakazu.

Zatrzymaj nadzór online w Wielkiej Brytanii dzięki VPN

Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia, ten pomysł nie powinien do ciebie pasować.

Jeszcze bardziej niepokojące jest prawo brytyjskie uchwalone w 2019 r., Które zakazuje oglądania propagandy terrorystycznej w Internecie. Taki czyn podlega karze do 15 lat więzienia.

Istnieje kilka istotnych problemów z tym prawem. To, co kwalifikuje się jako propaganda terrorystyczna, niekoniecznie jest dobrze zdefiniowane. I to jest jedno uderzenie, a wy nie ma prawodawstwa.

Innymi słowy, nawet jeśli przypadkowo trafisz na stronę z propagandą terrorystyczną lub obejrzysz coś, o czym nawet nie myślisz, że jest do niej podobny, ale organy ścigania w Wielkiej Brytanii tak robią, możesz mieć poważne kłopoty prawne.

Korzystając z sieci VPN za każdym razem, gdy masz połączenie z brytyjskim dostawcą usług internetowych, skutecznie ukrywasz przed nimi wszystkie odwiedzane witryny i usługi online, z których korzystasz. Zachowujesz swoje jedyne przyzwyczajenia dla siebie (tak, jak powinno być) i chronisz się przed potencjalnym przypadkowym zagrożeniem prawnym.

Brytyjska cenzura internetowa

Poprzez mandaty dla dostawców usług internetowych Wielka Brytania blokuje dostęp do znacznej liczby stron internetowych. Prawdopodobnie najbardziej znanym przypadkiem jest witryna do wymiany plików The Pirate Bay, choć istnieje wiele innych – a dokładniej ponad 700 000.

Zablokowane strony internetowe w Wielkiej Brytanii obejmują wszystko, od treści dla dorosłych i gier, po witryny do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego. Jeśli ktoś powie Ci, że internet w Wielkiej Brytanii jest otwarty i bezpłatny, to się mylą.

Korzystanie z VPN w Wielkiej Brytanii omija cenzurę internetową

Zgadzam się, że niektóre strony internetowe mogą stanowić problem, ale nie wierzę, że arbitralna cenzura internetowa jest odpowiedzią.

Chociaż istnieją inne sposoby na odblokowanie strony internetowej i przejście na bok tych prób cenzury, najbardziej niezawodną metodą jest użycie VPN.

Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do serwera VPN w kraju wolnym od cenzury blisko Wielkiej Brytanii (pomaga to zapewnić dobrą wydajność), a będziesz mieć dostęp do dowolnej witryny. Holandia lub Islandia to świetne opcje.

Torrenting, udostępnianie plików i przesyłanie strumieniowe Kodi w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania ma bardzo surową karę za naruszenie praw autorskich. Pobieranie lub udostępnianie choć części materiałów chronionych prawem autorskim może skutkować wysokimi grzywnami i karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Prawie każdy BitTorrent ma wbudowaną opcję szyfrowania, ale niestety niewiele to chroni. Tak, twój dostawca usług internetowych w Wielkiej Brytanii nie będzie mógł zobaczyć treści, którą udostępniasz, ale twoje IP nadal będzie całkowicie widoczne.

Na podstawie Twojego adresu IP każdy, kogo to obchodzi (np. Firmy medialne lub trolle z prawami autorskimi) może szybko dowiedzieć się dokładnie, jaki materiał pobierasz lub przesyłasz, i postępuje zgodnie.

Te same brytyjskie przepisy dotyczące praw autorskich mają zastosowanie do platform streamingowych takich jak Kodi. Chociaż technicznie nic nie pobierasz, przesyłanie strumieniowe materiałów chronionych prawem autorskim może sprawić ci tyle samo problemów.

VPN nie tylko szyfruje twoje połączenie, utrzymując ISP w ciemności, ale także ukrywa twój adres IP, chroniąc cię na końcu źródła treści. Korzystanie z VPN zapewni ci zarówno anonimowość, jak i bezpieczeństwo.

Oglądanie amerykańskiego serwisu Netflix i innych treści w Wielkiej Brytanii

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii możesz skorzystać z usługi online w innym kraju. Może to być odtwarzacz strumieniowy zagranicznego kanału telewizyjnego, amerykańska wersja Netflix (i ich obszerniejsza biblioteka) lub cokolwiek pomiędzy.

Wszelkie takie treści najprawdopodobniej zostaną zablokowane geograficznie z Wielkiej Brytanii i będą niedostępne, chyba że fizycznie znajdujesz się w kraju ich pochodzenia. VPN może to naprawić.

Po połączeniu się z serwerem w kraju, z którego pochodzi treść, Twoje urządzenie będzie widoczne. Niezależnie od tego, czy jesteś w Wielkiej Brytanii, czy gdziekolwiek indziej na świecie, wszystko, co zostało zablokowane, będzie teraz dostępne.

VPN dla brytyjskich emigrantów

Jeśli nie mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub spędzasz dużo czasu za granicą, wciąż istnieje co najmniej jeden doskonały powód, aby zainwestować w najlepsze VPN dla Wielkiej Brytanii i zdobyć brytyjskie IP: przesyłanie strumieniowe treści i poruszanie się po blokowaniu geograficznym.

Streaming brytyjskiej telewizji

Najważniejszym powodem, dla którego ktoś spoza Wielkiej Brytanii chciałby uzyskać VPN w Wielkiej Brytanii, jest dostęp do doskonałych usług transmisji strumieniowej w kraju, takich jak iPlayer BBC, All Channel 4 lub Hub ITV – VPN to zdecydowanie najlepszy sposób na oglądanie brytyjskiej telewizji za granicą.

Jeśli to rzeczywiście jest twój cel, powinieneś zdawać sobie sprawę, że wszystkie te firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby cię zatrzymać (szczególnie BBC). Z tego powodu wiele (a może nawet większość) VPN nie działa w tym celu.

Najlepsze sieci VPN w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać strumieniowo wszystkie kanały telewizyjne w Wielkiej Brytanii

Każda sieć VPN prędzej czy później zostanie zidentyfikowana jako taka i zablokowana przez BBC i inne. Nie można tego obejść.

To, co wyróżnia najlepsze brytyjskie sieci VPN dla mniejszych dostawców, to to, jak szybko wracają do pracy.

Po uświadomieniu sobie, że są zablokowani, najlepsi dostawcy mogą naprawić dostęp do brytyjskich usług przesyłania strumieniowego w ciągu jednego lub dwóch dni. Inne sieci VPN robią to w znacznie wolniejszym tempie (zakładając, że w ogóle to robią), wprowadzając nawyki oglądania brytyjskiej telewizji na lodzie przez kilka tygodni na lodzie.

Nawiasem mówiąc, każda brytyjska sieć VPN, o której wspomniałem na tej stronie, sprawia, że ​​dostęp do BBC iPlayer i innych dostawców wideo jest jednym z ich priorytetów, a gdy jest zablokowany, zwykle bardzo szybko zaczyna działać.

Dolna linia

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii, czy spędzasz większość czasu za granicą. VPN to doskonałe narzędzie do posiadania w swoim arsenale. Może pomóc zachować anonimowość w Internecie, bezpiecznie korzystać z usług udostępniania plików i zaspokoić apetyt na brytyjską telewizję.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele, każdy dostawca tej listy najlepszych sieci VPN dla Wielkiej Brytanii dokona doskonałego wyboru i naprawdę będzie ci bardzo dobrze służyć.

Może Ci się spodobać:
 • Uzyskaj adres IP w Wielkiej Brytanii w 5 łatwych krokach
 • Co zrobić, jeśli Twój BBC iPlayer VPN nie działa
 • Czy sieci VPN są legalne w Wielkiej Brytanii
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map