2020. gada ātrākie VPN pakalpojumi

Neatkarīgi no tā, ko plānojat izmantot VPN, viena lieta, kurai tai jābūt, ir ātra.


Jūs bieži varat apiet citus trūkumus. Bet, ja VPN palēnina jūsu interneta savienojumu līdz iezvanpieejas modema ātrumam, cik noderīgs tas tiešām būs jebkam?

Jūs ne tikai daudz mazāk izmantosit to, bet, iespējams, arī nolādēsit to katru reizi. Tā ir naudas izšķērdēšana.

Vissvarīgākais ir tas, vai vēlaties straumēt iecienīto šovu no jebkuras vietas, neļaut tiešsaistes darbībām būt privātām vai nodrošināt interneta savienojumu, to veiks tikai viens no ātrākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem..

Ātrāko VPN pārskats

Balstoties uz maniem ātruma testiem, zemāk ir ātrs pašlaik pieejamo ātrāko VPN pakalpojumu kopsavilkums.

Es, protams, iedziļināšos daudz detalizētāk par katru pakalpojumu sniedzēju. Es apskatīšu arī to, kā tieši tiek veikti testi un kāpēc dažas rezultātu daļas jums var būt atbilstošākas nekā citas.

Bet, ja viss, kas jums rūp, ir augsta līmeņa pārskats …

 1. PureVPN

  Nesenie PureVPN masīvā tīkla aparatūras jauninājumi padarīja tos par visātrāko VPN, kas pastāv, ar stabilu ātrumu visās vietās. Viņu spēja piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, ieskaitot Netflix, ir nepārspējama.

 2. CyberGhost

  Pastāvīgi viens no ātrākajiem VPN, CyberGhost ziņu numuri nav tālu no PureVPN numuriem. Papildus drošības un privātuma atzīmēm tie atbloķē arī populārākos straumēšanas pakalpojumus.

 3. NordVPN

  Neatkarīgi no konkurentiem, NordVPN ir vēl viena lieliska izvēle augstas izšķirtspējas video skatīšanai un ātrai lejupielādei, nemaz nerunājot par drošu un drošu tiešsaistes uzturēšanos.

 4. Surfshark

  Surfshark ir apņēmies panākt ātrumu un drošību, kad viņi ienāca tirgū pirms dažiem gadiem, un tie vairāk nekā piegādā abpusēji. Lielisks VPN arī straumēšanai.

 5. ProtonVPN

  ProtonVPN serveru tīkls ir ne tikai visaugstākā ātruma testa rezultātu publicēšana, bet arī viens no visdrošākajiem..

 6. ExpressVPN

  Labi izveidotam VPN pakalpojumam ExpressVPN ir liels, nobriedis serveru tīkls, kura sniegums ir daudz labāks par vidējo.

 7. VyprVPN

  Viens no retajiem pakalpojumu sniedzējiem, kam pieder viss viņu tīkls. Tas ne tikai uztur VyprVPN serverus drošībā, bet arī ļauj viņiem optimizēt ātrumu – ko viņi dara ļoti labi.

Kāpēc VPN ātrums ir svarīgs

Daži no mums izmanto VPN kā papildu drošības pakāpi publiskajā Wi-Fi, citi – privātumam. Jūs, iespējams, meklējat BBC iPlayer VPN vai tādu, kas ļaus atbloķēt Netflix no jebkuras vietas pasaulē..

Jebkurai no šīm darbībām ir nepieciešama viena kopīga īpašība, un tas ir labs tīkla ātrums.

Iespējams, ka acīmredzams ir iemesls, kāpēc video straumēšanai nepieciešams labs sniegums. Bez tā jūs vai nu beigsit skatīties pikselētu putru, vai vēl ļaunāk, jums būs jāveic dažas dziļas elpas apmēram ik pēc 30 sekundēm, gaidot video buferizēšanu.

Ja failu lejupielādēšanai izmantojat BitTorrent vai citu P2P tīklu, izmantojot VPN, arī ātrumam nepārprotami ir nozīme. Tikai daži no mums vēlas gaidīt stundas, līdz lejupielāde tiek pabeigta, kad tam vajadzētu būt tikai minūtēm.

Un pat tad, kad tikai pārlūkojat tīmekli, izmantojot VPN, lai nodrošinātu savienojumu publiskajā Wi-Fi tīklā vai liegtu ISP izsekot jūsu katrai kustībai tiešsaistē. Ar nelielām šaubām, ātrāks ir labāks. Es vēlos tik ilgi gaidīt, kamēr tiek ielādēta vienkārša vietne.

VPN ātrumam ir nozīme, jo bez tā jūsu interneta pieredze būs daudz mazāk patīkama.

Kas ietekmē VPN veiktspēju

Ir daži faktori, kas var būtiski ietekmēt jūsu VPN savienojuma ātrumu. Kamēr citi pastāv, šeit ir lielie, kuriem mums vajadzētu pievērst uzmanību.

 • VPN servera atrašanās vieta

  To lietu saraksta augšgalā, kas ietekmē VPN ātrumu, ir tā servera fiziskā atrašanās vieta, ar kuru jūs izveidojat savienojumu.

  Kad mēs izmantojam VPN, mūsu datiem pirms gala mērķa sasniegšanas ir jāiet caur VPN serveri. Jo vairāk no servera, jo tālāk mūsu datiem jābrauc.

  Datoru tīklā attālums nav ātruma draugs, un, iespējams, tā palielināšanās palēninās savienojumu.

  Tāpēc ciešāki serveri parasti ir labāki.

  Tas ir iemesls, kāpēc ātrākajiem VPN pakalpojumiem parasti ir lieli tīkli. Viņi var piedāvāt jums tuvumā esoša servera izvēli neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

 • VPN servera ielāde

  Vēl viena lieta, kas var ietekmēt jūsu VPN veiktspēju, ir servera ielāde.

  Servera resursi, piemēram, CPU, atmiņa un joslas platums, tiek koplietoti visiem, kas to pašlaik izmanto. Jo vairāk cilvēku ir savienoti ar serveri, jo mazāka ir šo jums piešķirto resursu daļa.

  Tātad parasti, jo mazāka ir servera slodze, jo ātrāk tiek izveidots VPN savienojums.

  Arī šajā gadījumā ātrākie VPN darbos vairāk serveru nekā lēnāki pakalpojumi. Šādi rīkojoties, viņi var pareizi līdzsvarot lietotājus visā tīklā, nodrošinot labāku pieredzi katrā vietā.

 • Šifrēšana

  Viena no labākajām VPN īpašībām ir tā, ka tas šifrē savienojumu starp jūsu ierīci un VPN serveri.

  Diemžēl šifrēšana nav bezmaksas.

  Tas maksā skaitļošanas jaudu abos galos – viena puse šifrē, otra atšifrē. Un jo spēcīgāks ir šifrēšanas standarts, jo skaitļošanas ziņā tas ir dārgāks.

  Bet spēcīga šifrēšana ne vienmēr ir nepieciešama.

  Piemēram, uzņemiet ģeogrāfiski bloķētu video straumēšanu. Tur drošība parasti nav tik svarīga. Izvēloties 128 bitu šifrēšanu virs 256 bitu šifrēšanas, jāpalielina jūsu VPN ātrums, īpaši zemāka līmeņa ierīcēs..

  Visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuriem patiesi rūp veiktspēja, vajadzētu ļaut pielāgot šifrēšanas līmeni.

 • Protokols

  Līdzīgi kā šifrēšana, VPN protokola izvēle ietekmēs savienojuma ātrumu.

  Daži protokoli ir ātrāki nekā citi. Piemēram, OpenVPN ir ātrāks nekā L2TP. Pat OpenVPN protokolā parasti var izvēlēties TCP un UDP, pēdējais parasti darbojas labāk.

  Tāpat kā ar šifrēšanu, arī ātrdarbīgam VPN vajadzētu ļaut jums izvēlēties no vairākiem protokoliem, ļaujot uzlabot savienojuma ātrumu, pārsniedzot noklusējuma piedāvātos..

Visbeidzot, jebkuram ātram VPN vajadzētu ļaut jums pielāgot iepriekš minētos faktorus, ļaujot jums no tā izkļūt pēc iespējas labāk. Patiešām, visi šajā rakstā minētie pakalpojumu sniedzēji to dara.

Kā tiek veikti ātruma testi

Katrs manis apskatītais VPN pakalpojums tiek pārbaudīts, izmantojot Windows 10 klēpjdatoru, kas piestiprināts ar interneta modemu, izmantojot Cat6 Ethernet kabeli. Es izmantoju optisko šķiedru optisko savienojumu ar ātrumu 500 Mb / s un 100 Mb / s augšup.

Sākotnējā ātruma testa rezultāti bez VPN savienojuma

Šie lejupielādējamo un augšupielādējamo numuru skaits ir lielāks nekā tas, kuru pašlaik var atbilst jebkurš VPN sniedzējs. Tas nozīmē, ka ātruma testa rezultātus nepārsniedz mans internets – tie parāda katra VPN servera faktisko veiktspēju.

Iedomājieties, piemēram, ka tā vietā es izmantoju 50 Mb / s savienojumu. 50 Mb / s būtu absolūtais maksimālais lejupielādes ātrums, ko man varētu dot jebkurš VPN sniedzējs. Mēs nekad neuzzinātu, vai ir iespējama 80 Mb / s lejupielāde.

Bet, pārbaudot ātrāku interneta savienojumu, mēs to varam uzzināt.

Katru testu veido divi ātruma testi. Viens darbojas pa VPN savienojumu, otrs – bez viena.

Pirmais parāda VPN darbību. Pēdējais apstiprina, ka rezultātus neierobežo mans interneta savienojums, kas teorētiski varētu būt iespējams attālākās serveru vietās.

Es dienas laikā veicu vairākus ātruma testa pārus dažādos laikos un izmantojot dažādus serverus. To darot, tiek ņemti vērā iespējamie lielas tīkla un VPN servera slodzes periodi.

OpenVPN over UDP ir mans izvēlētais protokols.

Ātrākais skrējienu rezultāts ir tas, ko izmantoju.

Ciktāl tas attiecas uz rīkiem, testi tiek veikti, izmantojot Speedtest.net un TestMy.net. Vēl viena pienācīga iespēja, kuru es šobrīd nemēģinu izmēģināt, bet kuru vēlāk varētu pievienot, ir SpeedOf.Me.

Kurus serverus testē

Pirmajam serverim, kuru testēju, teorētiski vajadzētu būt ātrajam VPN savienojumam, ko varu iegūt. Tam vajadzētu būt optimālai tuvuma un slodzes kombinācijai.

Gandrīz katram VPN klientam ir iespēja automātiski izvēlēties šos serverus.

Es arī veicu ātruma testus ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Nīderlandes, Vācijas un Francijas serveros – pieņemot, ka, protams, VPN sniedzējs atbalsta šo valsti. Šīs ir septiņas populārākās atrašanās vietas starp VPN lietotājiem.

Īsuma labad šajā lapā atradīsit tikai rezultātu paraugus. Katram pakalpojumu sniedzējam tomēr ir īpaša lapa, kurā es parādīšu un pārrunāju visus astoņus braucienus.

Dienas laika faktors

Jāatceras, ka neatkarīgi no VPN ātruma salīdzināšanas rezultātiem faktiskā veiktspēja vienmēr atšķirsies atkarībā no diennakts laika..

Diemžēl to nevar apiet.

Jo vairāk cilvēku vienlaikus izveidos savienojumu ar VPN, jo lēnāk tas notiks. Lai gan, nodrošinot labu servisu, palēninājumam vajadzētu būt minimālam.

Parasti jūs varat sagaidīt mazāk nekā optimālu savienojumu ap vakariņu laiku vai agri vakarā, nekā jūs varētu domāt pulksten 4:00.

Tāpat, ja notiek kāds liels notikums – tāds, kuru var straumēt daudzi cilvēki (piemēram, liela Pasaules kausa spēle vai Super Bowl) -, jums arī nevajadzētu gaidīt lielākos VPN ātrumus.

Ātrākie VPN nodrošinātāji

Zemāk ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, ko nosaka mani ātruma testi. Visi VPN tiek periodiski atkārtoti pārbaudīti, lai pārliecinātos, vai rezultāti ir atjaunināti.

1. PureVPN

PureVPN logotips

Nesenie apjomīgie viņu serveru tīkla jauninājumi ļāva PureVPN sasniegt ātrāko VPN klasifikāciju virsotni ar labāko lejupielādes ātrumu 112,6 Mb / s un izcilu pārbaudīto atrašanās vietas vidējo rādītāju 93,6 Mb / s..

Ātruma testa rezultāti PureVPN ātrajam serverim

PureVPN ātruma testa lapa parāda visu pārbaudīto vietu rezultātus.

Neskatoties uz nesen atrasto ātrumu, PureVPN pieder arī lielākas tiesības izmantot serveru atrašanās vietas, ieskaitot aparatūru masveida 131 valstī un 160 pilsētās..

Iepriekš PureVPN ir bijušas zināmas bažas par privātumu, taču arī viņi to ir pastiprinājuši. Kopš 2019. gada septembra viņi ir neatkarīgi pārbaudīts nulles reģistrēšanas pakalpojumu sniedzējs.

PureVPN ir arī ļoti konsekventa spējā atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu. Sākot ar ASV Netflix un BBC iPlayer, viņi atbalsta gandrīz 70 kanālus un pakalpojumus visā pasaulē.

Un, ņemot vērā cenu, kas pazemina daudzus konkurentus – it īpaši, ja izmantojat PureVPN kupona priekšrocības, kā arī 31 dienu naudas atdošanas garantiju, ir maz iemesla nesniegt šim pakalpojumu sniedzējam nopietnu apsvērumu.

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

ĀTRĀKAIS VPN: PureVPN lieliskais ātrums nozīmē, ka straumējot iecienītās pārraides, jums nekad nevajadzēs uztraukties par pikselēšanu vai buferizēšanu. Viņi ir arī par ļoti pieņemamām cenām.

2. CyberGhost

CyberGhost logotips

Ar vislabāko servera lejupielādes ātrumu 103,1 Mb / s un vidējo lejupielādi (82,0 Mb / s) visās pārbaudītajās vietās, CyberGhost ir otrais ātrākais visu VPN pakalpojumu sniedzēju rezultāts..

Ātrākā testa rezultāti CyberGhost ātrajam serverim

Lai uzzinātu visus numurus, lūdzu, skatiet manus pilnos CyberGhost ātruma testa rezultātus.

Ātrums tomēr nav vienīgais CyberGhost stiprā puse. Viņi piegādā gandrīz visur citur.

Pateicoties nesenajam un diezgan nozīmīgajam viņu tīkla paplašinājumam, CyberGhost tagad piedāvā ļoti daudzas savienojuma iespējas – 7159 serverus 90 valstīs.

Viņi ir privātumam draudzīgi pakalpojumu sniedzēji, pateicoties darbības bāzei Rumānijā un stingrai nulles reģistrēšanas politikai.

Programmatūru ir viegli lietot, un tā ievieš visas drošības funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt. Sākot no VPN iznīcināšanas slēdža un DNS noplūdes aizsardzības līdz vismodernākajiem šifrēšanas algoritmiem un protokoliem – tas viss ir tur.

CyberGhost ir arī lielisks pakalpojums, lai atbloķētu lielāko daļu straumēšanas pakalpojumu, tostarp ASV Netflix un BBC iPlayer. Protams, tiek atbalstīts arī P2P.

Neapmierināts ar to, ka ir viens no ātrākajiem VPN sarakstā, CyberGhost ir arī viens no lētākajiem.

Ar nozares labāko 45 dienu naudas atdošanas garantiju – kuras ilgums ir atkarīgs no uzņēmuma pārliecības par viņu pakalpojumu kvalitāti – jums ir daudz laika, lai tos izmēģinātu..

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

Straumēšana bez bufera: CyberGhost ir ļoti ātrs VPN, kas darbojas, kā paredzēts, tieši ārpus ierīces. Šis pakalpojumu sniedzējs, izmantojot daudz funkciju, teicamu cenu un ilgu naudas atdošanas garantiju, nevar noiet greizi.

3. NordVPN

NordVPN logotips

Netālu no diviem galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem ir NordVPN – vislabākais servera lejupielādes ātrums ir 91,4 Mb / s un pārbaudītā atrašanās vieta ir vidēji 69,1 Mb / s. Abi ir skaitļi, ar kuriem jārēķinās.

Ātruma testa rezultāti ātrākajam NordVPN serverim

Lūdzu, skatiet manu NordVPN ātruma testa lapu ar visiem numuriem.

Ja darbojas vairāk nekā 5600 serveri 58 valstīs, NordVPN serveru saraksts ir viens no lielākajiem apkārt.

Privātums vienmēr ir bijis prioritāte arī Panamā bāzētajā NordVPN.

Viņiem ir ne tikai hermētiska politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, bet arī sniedz daudz rīku, kas palīdzēs jums palikt anonīmiem tiešsaistē. Sarakstā ir pat lietas, kuras ievieš daži citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, dubultā VPN, Tor over VPN un apmulsinātie serveri.

Un, neskatoties uz to, ka klienta lietotne ir daudz papildināta ar funkcijām, tā joprojām ir neticami intuitīva lietošanai.

NordVPN ļauj mocīties visiem viņu serveriem. Viņi arī veic lielisku darbu, atbloķējot Netflix – un faktiski gandrīz visu citu populāro straumēšanas pakalpojumu.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

BEIDZOT TREŠO: NordVPN sniegums ir tik labs, cik labs. Pievienojiet tam lielu serveru tīklu un īpašu uzmanību pievērsiet privātumam un drošībai, un jums ir VPN, kas to visu dara.

4. Surfshark

Surfshark logotips

Kopš Surfshark ienāca VPN tirgū nedaudz vairāk kā pirms diviem gadiem, viņi ir izdarījuši gandrīz visu pareizi – par to liecina lieliskais pārskats. Tas, protams, ietver izpildījumu.

Jaunākajos testos Surfshark ievietoja rezultātus 86,8 Mb / s, lai iegūtu labākās servera lejupielādes, un pārbaudītās atrašanās vietas vidējais rādītājs bija 64,3 Mb / s..

Ātruma testa rezultāti Surfshark ātrajam serverim

Pilnajā Surfshark ātruma testa lapā ir visas astoņas pārbaudītās vietas.

Neskatoties uz salīdzinoši jauno, Surfshark tīkls atstāj iespaidu. Pašlaik tajā ir iekļauti 1040 VPN serveri 63 valstīs.

Surfshark ir izlēmis no sākuma, ka viņi būs nodrošinājuši reģistrēšanos bez mežizstrādes un ar to nodarbojas lieliski. Arī palīdz darboties no privātumam draudzīgām Britu Virdžīnu salām.

Klienta programmatūru ir viegli lietot, tajā ir iekļautas daudz drošības un privātuma funkcijas.

Nesen Surfshark pat ir ieviesis kaut ko ar nosaukumu Camouflage Mode. Tas nodrošina, ka neviens – pat jūsu ISP – nevar pateikt, ka izmantojat VPN.

Vai es arī minēju, ka Sufshark ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā, kas ļauj vienlaikus savienot neierobežotu skaitu ierīču?

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

ĀTRI UN PĀRSTĀVĪGI: Vienkārši lietojams, drošs un daudz ātrāk nekā vidējais VPN, Surfshark makā ir ļoti ērts. Neviens cits augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzējs jums to nedod tik daudz.

5. ProtonVPN

ProtonVPN logotips

Attiecībā uz VPN, kas galvenokārt koncentrējas uz privātumu un drošību, ProtonVPN izliek dažus iespaidīgus ātruma testu rezultātus. Viņu skaits – 86,1 Mb / s lejupielāde labākajā serverī un 67,2 Mb / s vidējais pārbaudītais – ir kakla un kakla ar Surfshark.

Ātrākā ProtonVPN servera testa rezultāti

ProtonVPN ātruma testa lapā ir visu pārējo vietu numuri.

Rezultāti ir konsekventi visā ProtonVPN serveru tīklā, kas aptver ļoti cienījamas 63 vietas 44 valstīs.

ProtonVPN ir īpašs arī tas, ka katrā valstī ir iekļauta dubultā VPN savienojuma opcija. Viņi ir vienīgie VPN, kas to dara.

Ja tiešsaistes privātums jūs nopietni satrauc, tas varētu būt jums ātrs nodrošinātājs.

ProtonVPN, kas atrodas privātumam draudzīgā Šveicē, protams, ir arī bezreģistrēšanas VPN.

Klienta programmatūra, kuru ir diezgan viegli lietot, ietver visas drošības funkcijas, kuras iespējams iedomāties. Tam ir pat dažas parocīgas nišas, kuras citi pakalpojumu sniedzēji netraucē ievietot, piemēram, savienojuma profili.

Un, visbeidzot, ProtonVPN pat atbloķēs ASV Netflix un Hulu.

Plusi
 • Lieliski privātuma un drošības elementi
 • Katrā atbalstītajā valstī tiek piedāvāts dubultā VPN
 • Nav žurnālu
 • Ērti lietojams klients
 • Laba servera veiktspēja
 • Torrenting un P2P draudzīgi
 • Piedāvā bezmaksas versiju
Mīnusi
 • Dārgi
 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 • P2P serveri tikai četrās valstīs

ĀTRUMS UN DROŠĪBA: ProtonVPN ir lielisks piemērs tam, kā visaugstākā līmeņa privātums un drošība nebūt nenozīmē sliktu veiktspēju – tie lieliski nodrošina abas puses.

6. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Izmantojot lejupielādes ātrumu 68,6 Mb / s labākajam serverim un vidēji 48,1 Mb / s visās pārbaudītajās vietās, ir ļoti maz, ko nevar darīt ar ExpressVPN..

Ātruma testa rezultāti ExpressVPN ātrajam serverim

Lai iegūtu vairāk veiktspējas numuru, lūdzu, apskatiet visus ExpressVPN ātruma testa rezultātus.

Kopš 2009. gada ExpressVPN ir ļoti nobriedis 3000 un vairāk serveru tīkls 95 valstīs.

Viņi stingri neielogojas VPN un zvana privātumam draudzīgās Britu Virdžīnu salu mājās.

Gadiem ilgi, lai to pilnveidotu, ExpressVPN klients ir tīrs un ērti lietojams kā neviens cits. Lai arī tas ir pildīts ar funkcijām, tie visi ir glīti pievilkti – ja jums tie nerūpējas, viņi nekad neiestājas jūsu ceļā.

ExpressVPN pieļauj P2P trafiku un, kā es norādīju savā pārskatā, ļoti labi darbojas, kad runa ir par Netflix un citu populāru straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanu..

Un, ja kādreiz rodas kādas problēmas, ExpressVPN piedāvā vislabāko klientu atbalstu biznesā. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, kurai nav pievienota virkne.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

LIELS VISPĀRĒJS: ExpressVPN izdara gandrīz visu un dara to ļoti labi: ātrumu, lielu serveru tīklu, lielisku klientu un lielisku klientu atbalstu.

7. VyprVPN

VyprVPN logotips

Tieši tāpēc, ka pēdējie ir manā ātrāko VPN sarakstā, viņiem nevajadzētu atņemt neko no VyprVPN. Viņu veiktspēja 58,3 Mb / s lejupielādē no labākā servera un vidējā testa vieta 47,1 Mb / s rada daudz citu VPN kauns.

Ātruma testa rezultāti VyprVPN ātrajam serverim

Lai iegūtu rezultātus no citām vietām, lūdzu, skatiet VyprVPN ātruma testa lapu.

Īpaši iespaidīgs VyprVPN tīkls ir tas, ka viņiem pieder katrs serveris. Tas ir 64 valstīs un 73 vietās vērts aparatūra.

Tas ir lieliski gan drošībai, gan privātumam.

Bet, VyprVPN neaprobežojas tikai ar to. Viņi ir arī VPN, kas neveic reģistrēšanos, un izmanto jaunākos un drošākos protokolu un šifrēšanas standartus.

VyprVPN ir pat ieviesis savu protokolu ar nosaukumu Chameleon, kas lieliski palīdz apiet jebkurus VPN droseles vai bloķēšanas mēģinājumus, ieskaitot lielisko Ķīnas ugunsmūri..

Papildus privātumam un drošībai, VyprVPN arī daudz ko citu dara labi. Tie ļauj mocīties un dara labu darbu, ļaujot jums skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, Netflix un BBC.

Plusi
 • Verificēta pilnīga privātuma reģistrēšana
 • Lieliska protokolu un šifrēšanas iestatījumu izvēle
 • Simtiem serveru ar lielu atrašanās vietu dažādību
 • Intuitīvs, ērti lietojams vairāku platformu klients
 • Atbloķē Netflix, BBC iPlayer un citus
 • Ļauj P2P un torrent trafiku
 • Saimnieku serveri (nav trešo personu)
Mīnusi
 • Nevar maksāt anonīmi
 • Pamatplānā nav pieejama VPN apklusināšana

ĀTRI UN DROŠI: Izmantojot ātros serverus, kas tiešsaistē ļauj izdarīt visu, ko vēlaties, VyprVPN nodrošina interneta privātumu un brīvību, kas mums visiem vajadzētu būt.

Kurā VPN ātrumā ir nozīme

VPN ātruma pārbaudē tiks iegūti trīs numuru komplekti: lejupielādes un augšupielādes ātrumi un ping laiks.

Atkarībā no tā, kam vēlaties izmantot savu VPN, var būt svarīga tikai šo metriku apakškopa.

Lejuplādes ātrums

Lejupielādes ātrums norāda, cik ātri ierīce saņem datus.

Ja plānojat vilkt lielus vai daudzus failus (vai abus), par prioritāti jums jāuzliek labs lejupielādes ātrums. Jo augstāks tas ir, jo labāk.

Galvenie piemēri, kad kritiski svarīgi ir labi VPN lejupielādes ātrumi:

 • Izmantojot tādas failu koplietošanas programmas kā BitTorrent vai citus vienādranga tīklus
 • Video straumēšana – īpaši augstas izšķirtspējas attēlos
 • Piekļuve failu mitināšanas pakalpojumiem, piemēram, Usenet

Augšupielādes ātrums

Augšupielādes ātruma pretstats augšupielādes ātrumam ļauj uzzināt, cik ātri jūs varat nosūtīt datus uz attālo galamērķi.

Ir svarīgi, vai jūs bieži sūtāt lielus failus vai ievērojamu skaitu no tiem. Jo augstāks ir šis rādītājs, jo labāk.

Augšupielādes ātruma piemēri:

 • Datu, piemēram, jūsu ģimenes attēlu, dublēšana mākonī
 • Failu koplietošanas pakalpojumu izmantošana

Ping laiks

Ping laiks, ko dažreiz sauc arī par latentumu, mēra, cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai viena datu pakete veiktu braucienu no jūsu ierīces caur VPN serveri līdz mērķim un pēc tam atkal atpakaļ..

Šis rādītājs ir norādīts milisekundēs.

Jo mazāks ir pingšanas laiks, jo ātrāks un labāks ir savienojums.

Latentums ir izšķirošs, ja:

 • Jūs izmantojat reālā laika programmas, piemēram, Skype vai citus VoIP risinājumus
 • Spēlējiet tiešsaistes spēles

Kā izvēlēties ātru VPN serveri

Kad esat izlēmis par ātro VPN, jums joprojām jāizvēlas ātrais serveris. Pat ar ātrākajiem pakalpojumu sniedzējiem jūs varat iegūt savienojumu, kas nekad nedos jums optimālu ātrumu.

Izvēloties serveri, ņemiet vērā šādus kritērijus.

 • Servera tuvums

  Jo tuvāk serveris fiziski atrodas jūsu atrašanās vietā, parasti, jo ātrāks būs VPN savienojums.

  Piemēram, ja jūs mēģināt piekļūt ASV Netflix bibliotēkai no Lielbritānijas, izvēlieties serveri ASV austrumu krastā. Ja jūs mēģināt darīt to pašu no Japānas, izvēlieties vienu rietumu krastā.

  Ja zināt precīzu tā satura atrašanās vietu, kuram mēģināt piekļūt, varat arī izvēlēties VPN serveri, kas atrodas netālu no jums, bet gan tuvu tam.

  Būtībā, lai pēc iespējas labāk izmantotu VPN, mēģiniet, cik vien iespējams, samazināt papildu attāluma datus, kas jābrauc, lai izietu cauri serverim.

 • Servera ielāde

  Jo vairāk no mums izmantos noteiktu VPN serveri, jo lēnāk tas darbosies. Izvēloties serveri ar zemāku slodzi, var būt svarīgi, cik tuvu tas jums ir.

  Jums, visticamāk, būs ātrāks savienojums, izmantojot serveri ar 10% slodzi, kas atrodas pretējā valsts galā, nekā tādu, kam ir 95% slodze, kas atrodas jūsu pilsētā.

  Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju ļauj jums redzēt pašreizējo servera slodzi viņu klientu lietojumprogrammās – protams, to dara gan CyberGhost, gan NordVPN. Izvēlieties attiecīgi.

 • Latentums

  Dažreiz, neraugoties uz viegli ielādēta tuvumā esoša servera izvēli, jūs joprojām varat redzēt lēnāku, nekā vēlams, ātrumu. Šajos gadījumos vainīgais varētu būt latentums.

  VPN servera latentums jeb ping laiks parāda, cik ilgs laiks nepieciešams, lai datu pakete no jūsu ierīces nokļūtu serverī un atpakaļ. Spēcīga tīkla trafika gar ceļu to var nosūtīt caur jumtu.

  Noliecieties uz serveriem ar mazu latentumu. Tāpat kā servera ielāde, vairums VPN klientu parādīs pašreizējos numurus.

Ņemiet vērā, ka katra VPN lietotne dod iespēju automātiski atlasīt ātrāko serveri – to parasti sauc par “Labākā servera atrašanās vieta”, “Ātrākais serveris” vai “Ātrais savienojums”.

Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, PureVPN, pat izvēlēsies jums serveri, pamatojoties uz noteiktu mērķi, piemēram, torrentu vai straumēt video no noteikta avota.

Pēc manas pieredzes šie rezultāti, lai arī ne vienmēr ir absolūti labākie, ļaus sasniegt ātrumu, ar kuru jums vajadzētu būt vairāk nekā apmierinātam.

Ir ātrākais VPN vienmēr labākais

Ātrums neapšaubāmi ir kritisks faktors, izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju neatkarīgi no tā, kāpēc to izmantojat.

Bet tam nav jābūt visam un visam.

Varat samierināties ar nedaudz zemāku VPN veiktspēju par labu citām nepieciešamajām funkcijām.

Dažas no šīm funkcijām var ietvert labāku serveru izplatīšanu visā pasaulē, lielu skaitu ierīču, kuras varat vienlaikus izmantot, stabilu drošību vai minimālu reģistrēšanas politiku.

Starp ātrākajiem VPN, kas uzskaitīti šajā lapā, jūs viegli varat atrast tādu, kas apmierinātu vairākas – ja ne visas – šīs vajadzības. Piemēram, gan CyberGhost, gan NordVPN atzīmē visas rūtiņas.

Tātad, kaut arī tas dažreiz var šķist, patiesība ir tā, ka ātrums nav kaut kas tāds, kas jums kādreiz ir nepieciešams kompromiss.

Ātrākā VPN salīdzināšanas tabula

ProviderDownload SpeedUpload SpeedPing TimeFeaturesCost

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
112,6 Mb / s46,7 Mb / s21 ms
Valstis:131
Serveri:2070. gads
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:5
Mežizstrāde:Savienojuma datums, izmantotais kopējais joslas platums
Atrašanās vieta:Honkonga
1 mēneša plāns:10,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:31 diena
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, BitCoin, Alipay, lielākās dāvanu kartes, CashU, citas kriptovalūtas, Paymetwall

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
103,1 Mbps59,6 Mb / s25 ms
Valstis:90
Serveri:7159
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi:7
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Rumānija
1 mēneša plāns:12,99 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 2,75 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:45 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
91,4 Mb / s51,4 Mb / s13 ms
Valstis:58. lpp
Serveri:5645
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:6
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Panama
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:3,49 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkartes (Visa, MC, Amex, Discovery), Kriptogrāfijas (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Cits

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
86,8 Mb / s76,4 Mb / s3 ms
Valstis:63
Serveri:1040. gads+
Protokoli:OpenVPN, IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:Neierobežots
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 1,99 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin, Alipay

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
86,1 Mb / s58,7 Mb / s20 ms
Valstis:44
Serveri:698
Protokoli:OpenVPN, IKEv2 / IPSec
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:2 (Basic), 5 (Plus), 10 (Visionary)
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Šveice
1 mēneša plāns:5,00 USD / mēnesī (pamata), 10,00 USD / mēnesī (plus), 30,00 USD / mēnesī (redzīgais)
Gada plāns:USD 4,00 mēnesī (pamata), USD 6,00 mēnesī (plus), USD 24,00 mēnesī (redzētājs)
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
68,6 Mb / s44,5 Mb / s7 ms
Valstis:95
Serveri:3000+
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, Maršrutētāji
Savienojumi:3
Mežizstrāde:Kopējais ikdienas savienojuma ilgums, kopējais ikdienas datu pārsūtīšanas daudzums, servera atrašanās vieta
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
1 mēneša plāns:USD 12,95 mēnesī
6 mēnešu plāns:USD 9,99 mēnesī
Gada plāns:6,67 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkartes, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
58,3 Mb / s48,3 Mb / s29 ms
Valstis:64
Serveri:700+
Protokoli:OpenVPN (Pro / Premier), L2TP / IPsec, PPTP, Chameleon (Pro / Premier)
Platformas:Win, Mac, Linux, iOS, Android, maršrutētāji
Savienojumi:3 (pamata), 5 (premium)
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Šveice
1 mēneša plāns:USD 9,95 mēnesī (pamata), USD 12,85 mēnesī (piemaksa)
Gada plāns:5,00 USD mēnesī (pamata), 2,50 USD mēnesī (premium)
Bezmaksas izmēģinājuma versija:3 dienas
Naudas atmaksa:
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Alipay
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me