Kameras Nest kameru apskats – vai tas tiešām ir tā vērts?

2020. gadā Nest kameras dažādu iemeslu dēļ ir izveidojušas ziņu virsrakstus, no kuriem viens ir spēja noķert “lieveņu pirātus” tieši tajā brīdī, kad viņi veic savu nelabo tirdzniecību. Pirša pirāti ir noziedznieki ar zemu dzīves ilgumu, kas izmanto pašreizējo e-komercijas un paku piegādes vilni, un šie paku zagļi vērsti uz mājām ar lievenēm un stopiem, kur Amazon, UPS un FedEx draiveri parasti nolaiž pakas, kā norādīts; nesenā incidentā, ko Nebraskā fiksēja Nest kamera, policijas detektīvi raksturoja šīs mājas drošības ierīces kā potenciālas spēles mainītājus, jo tie atvieglo izmeklēšanas darbu, tādējādi palielinot lietu risināšanas un nozagto preču atgūšanas iespējamību..


Vīrietis no Nebraskas nozvejotas nozagts ar Nest Camera palīdzību
Komplektu piegādes zagļi

Nest kameras ne tikai palīdzēja apturēt lieveņu pirātu kriminālo paisumu, bet arī 2020. gada Google I / O izstrādātāju konferencē Mountain View tika pievērsta liela uzmanība..

Šajā lielajā tehnoloģiju pasākumā Google vadītāji iepazīstināja ar Nest Hub Max – mājas automatizācijas vadības ierīci, kas efektīvi apvieno Nest un Google pēdējos gados izstrādātas tehnoloģijas. Nest Hub Max intuitīvi darbojas ar Nest kamerām; tajā ir krāsains 10 collu skārienekrāns, integrēta kamera, iespaidīgs skaļruņu / mikrofonu apvienojums un uzlabota Google palīga versija.

Nest Hub MaxNest Hub Max ieviešana bija nozīmīga ne tikai tāpēc, ka tā šķiet gatavs pārspēt Amazones atbalsi viedo skaļruņu saime, ko var izmantot kā mājas automatizācijas centrus, bet arī tāpēc, ka tas iezīmē jaunas ēras sākumu gan Google, gan Nest. Jums jāatceras, ka Nest Labs kopš 2010. gada izstrādā viedās mājas tehnoloģiju; tajā laikā uzņēmuma dizaina filozofijas dēļ šķita, ka uzņēmumu visu ir iegādājies Apple, taču četrus gadus vēlāk uzņēmums Google.

Gandrīz desmit gadus Nest Labs izstrādātāji ir diezgan daudz strādājuši pie sava, un viņi ir ražojuši pārsteidzošus produktus, piemēram, leģendāro Nest Learning Termostats, taču tehnoloģiju analītiķi vienmēr domāja, kad sāksies pilnīga sadarbība ar Google. Tā diena ir pienākusi, tāpēc tagad vecie Google mājas centri būs Nest centri, un jūs to varēsit kontrolējiet savu Nest kameru un citas ierīces, izmantojot Google palīgu; starp citu, ir arī mazāka Nest Hub Max versija, ja jūs dzīvojat mazākā telpā, piemēram, dzīvoklī vai bēniņos.

Neviena Nest Camera pārskatīšana nebūs pabeigta, neminot Riku Osterlohu, Google vecāko viceprezidentu, kurš nesen tika iecelts pārraudzīt uzņēmuma Ierīču un pakalpojumu komandu, kura plāno paaugstināt Google kā aparatūras zīmolu. Potenciālajiem Nest kameru pircējiem tas nozīmē, ka viņu nākamais pirkums būs jaunās Google un Nest Labs ekosistēmas sastāvdaļa; citiem vārdiem sakot, jūsu Nest ierīces tiks lieliski sinhronizētas ar jūsu Android viedtālruņiem, Chromebook datoriem, Chromecast ierīcēm, Pixels un pat ar Chrome interneta pārlūku. Nest krājumā ir lielas lietas, un šis ir labs laiks, lai sāktu iedziļināties Google piedāvātajā viedās mājas automatizācijā..

Nest Cam Indoor – aizsardzība mājas iekšienē

Nest kameras nav tādas kā IP kameras, kuras bieži pārdod kā daļu no mājas drošības sistēmām, kuras jums it kā vajadzētu izdomāt pašas. Tāpat kā visi citi produkti, ko izstrādājuši Nest Labs inženieri, arī Nest kameras ir augstākās klases ierīces, kas īpaši izstrādātas, lai izceltos no konkurences.

Nest Cam iekštelpāsDaudziem cilvēkiem, kas ir jauni viedās mājas automatizācijas pasaulē, Nest Cam Indoor ir ideāls ieejas punkts. Šī konkrētā Nest cam ir bijusi jau vairākus gadus un ir uztvērusi diezgan daudzus iebrukumus mājās, izmantojot thew Nest Aware drošības pakalpojums, kas ir pieejams abonementa veidā, tādējādi padarot to par vienu no populārākajiem modeļiem. Nest Cam Indoor, stāvot 4,5 collu augstumā un 2,8 collu platumā, ir pietiekami diskrēts, lai to varētu novietot jebkur; tas var uzraudzīt un ierakstīt gandrīz jebkuros apgaismojuma apstākļos, un tas var straumēt vienmērīgā 1080p HD izšķirtspējā bez žagariem. Platleņķa skats ir līdz 130 grādiem, un skaļruņa / mikrofona funkcionalitāte nodrošina audio kvalitāti, kas konkurēs ar dārgiem viedtālruņiem.

Pie papildu funkcijām pieder:

 • Pilnīga attāla piekļuve, izmantojot lietotni Nest
 • Vienmērīga tālummaiņa un uzlabotas funkcijas
 • Palīdzība mājās
 • Domofonu funkcionalitāte
 • Iespēja izveidot ģimenes kontus

Kopumā šī Nest izciļņa izskatās tāda veida, kādu varat piespraust monitora augšpusē Skype sesijām, taču tā faktiski nodrošināja jaudīgu mājas drošības funkcionalitāti..

Nest Cam Outdoor – drošība ārpus sienām

Nest Cam āra apstākļosKā norāda nosaukums, šis Nest cam modelis ir paredzēts uzstādīšanai ārpus telpām. Tas ir lielāks un redzamāks nekā iepriekš apskatītais iekštelpu modelis, kā tam vajadzētu būt, bet nav tik liels, lai to nebūtu iespējams noslēpt, ja to vēlas. Nest Cam Outdoor laika apstākļu un klimata izturība ir novērtēta ar IP65, tas nozīmē, ka tā izturēs lietainus un ziemīgus apstākļus no –4 līdz 140 grādiem pēc Fārenheita.

Visas iekštelpu funkcijas ir atrodamas Nest Cam Outdoor, turklāt ir pievienota spēcīgāka nakts un infrasarkano staru kameru sistēma asākai redzei. Tā kā Nest kameras turpina ziņot par iebrukumu mājās un citu drošības incidentu novēršanu, sPārdomātām ielaušanās ekipāžām ir pienākums pamanīt un izlaist mājas, kuras aizsargā šīs sistēmas; Jāatzīmē, ka “profesionālie” zagļi dara visu, lai nepieķertu, un viņi, visticamāk, izvēlas mazāk riskantus mērķus.

Nest Cam IQ Indoor – inteliģenta mājas uzraudzība

Dažos mēnešos kopš tā ieviešanas šī kamera ir guvusi fantastiskas atsauksmes daudzos tehnoloģiju žurnālos. Kā norāda nosaukums, Nest Cam IQ Indoor ir oriģinālās iekštelpu māsīcas gudrāka versija; tas ir aptuveni tāda paša izmēra un apvieno tā āra un iekštelpu kameru modeļu dizaina elementus.

Šī ierīce ir kas vairāk par drošības kameru; lielā mērā tas nodrošina daudzas funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no viedās mājas automatizācijas centra, ieskaitot iebūvētu 6 kodolu procesoru, kurā darbojas īpaša operētājsistēmas Android versija, lai jums būtu pilnīga piekļuve Google palīgam. Būtībā šī kamera darbojas kā viedais skaļrunis, kā arī piedāvā inteliģentu redzi.

Nest Cam IQ IndoorIQ Indoor galvenās iezīmes:

 • 4K kamera ar 8 megapikseļu krāsu sensoru
 • Izvērstā tālummaiņa un uzlabošana ar tuvplāna izsekošanas skatu
 • 130 grādu redzes lauks
 • Gluds HDR video uzņemšana ar ātrumu 30 kadri sekundē
 • Infrasarkanās redzamības un apkārtējās gaismas sensori, kas var kontrolēt viedās apgaismojuma sistēmas
 • Trīs jutīgi mikrofoni un stereo kvalitātes skaļrunis
 • Bezvadu WEP, WPA un WPA2 drošība un uzlabota savienojamība. Dati tiek notverti, saglabāti un pārsūtīti ar 128 bitu uzlaboto šifrēšanas standartu, ko atbalsta TLS / SSL protokoli

Kā var iedomāties, šī Nest kamera darbojas labāk ar Nest Aware abonementu; tomēr jūs varat pārskatīt līdz trīs stundām momentuzņēmumus pat tad, ja abonējat šo pakalpojumu. Mākslīgā intelekta algoritmi, kas kontrolē šīs ierīces viedo redzi, samazina viltus trauksmju izraisīšanu; piemēram, jūsu suņi nemaldīsies ar iebrucējiem. Kaut arī šī Nest drošības kamera ir viena no visdārgākajām tirgū, spēja kontrolēt Google palīgu ietaupīs jums no nepieciešamības iegādāties viedo skaļruni jūsu mājas automatizācijas sistēmai..

Nest Cam IQ Outdoor – uzlabota draudu noteikšana

Nest Cam IQ OutdoorTāpat kā IQ Indoors, arī Nest Cam IQ Outdoor ir iespaidīgs un stilīga izskata aparatūras miers, kas piekrauts AI funkcijām. Augsto tehnoloģiju trilleru un spiegošanas filmu fani, kur drošības kameras izseko aizdomās turamos un seko katram viņu kustībai, būs priecīgi uzzināt, ka tieši to dara Nest Cam IQ Outdoor.

Ne tikai IQ Outdoor kamera izturīgs un izturīgs pret viltojumiem bet arī pietiekami gudrs, lai focus uz cilvēka figūrām, kas rīkojas aizdomīgi, un izseko tos pirms trauksmes signāla atskaņošanas. Visas IQ Indoor funkcijas, atskaitot Google palīgu, ir atrodamas IQ Outdoor; turklāt daudzpusīgā eņģe var pagriezt kameru uz 360 grādu asi, un skaļruņu / mikrofonu apvienojums nodrošina uzlabotas audio funkcijas, kas piemērotas lietošanai ārpus telpām.

Pieņemsim, ka jūsu durvīs ir uzstādītas viedās slēdzenes, un jūs gaidāt viesus no pilsētas; izmantojot IQ Outdoor cam, jūs varat tikt attālināti informēts, kad viņi ierodas, un jūs varēsit skaidri runāt ar viņiem, pirms ļaut viņiem.

Kas jums jāzina par Nest Labs kamerām

Google ir veicis ievērojamas investīcijas Nest Labs, lai izveidotu zīmolu, kas, kā zināms, ir viedās mājas automatizācijas priekšgalā; kā tāds jūs varat būt pārliecināts Ligzdošanas ierīces ir vismodernākie produkti, taču viņiem ir nepieciešama arī noteikta tehnoloģiju infrastruktūra, lai viņi varētu izmantot maksimālo potenciālu. Konkrēti, lēni Wi-Fi mājas tīkli var neļaut izjust visas Nest kameru funkcijas. Joslas platums ir būtisks apsvērums; ja jūs plānojat iespējot pastāvīgu Nest cam ierakstīšanu, jūs augšupielādēsit ātrumu vismaz 2 Mb / s. Situācijās, kad Wi-Fi tīkls nav optimāls, jums būs iespēja mainīt video uzņemšanas un ierakstīšanas iestatījumus, ņemot vērā attēla kvalitāti un joslas platumu..

Pakalpojums Nest Aware

Visi lielākie tehnoloģiju uzņēmumi savu darbību virza uz pakalpojumu piedāvāšanu, un Google nav izņēmums. Nest Aware ir drošības uzlabošana, kas nepārtraukti reģistrē video un audio, ko Nest kameras uztver, līdz 30 dienām. Sākot ar 2019. gada maiju, Nest Aware abonementi sākas ar 5 USD mēnesī piecu dienu ierakstiem un viedajiem brīdinājumiem. Šis pakalpojums papildina mākslīgā intelekta pieskārienu jūsu ne-IQ Nest kamerām, un tas ir pieejams ar dažādiem saišķiem un atlaižu iespējām, piemēram, 50% atlaide papildu kamerām.

Ligzdošanas kameru integrācijas potenciāls

Tagad, kad Nest ir kļuvis par zīmolu, kas ir sinonīms Google viedajām mājas automatizācijām, tuvākajā nākotnē varat sagaidīt daudz produktu un pakalpojumu integrācijas. Google galvenais mērķis ir lietotājiem savās mājās veidot Nest ekosistēmas; šajā nolūkā uzņēmums vēlas jūs apžilbināt ar pārsteidzošiem Nest produktiem, lai jūs sāktu attīstīt zīmola lojalitātes sajūtu.

Nest termostata mobilā lietotnePadomājiet par IQ Indoor kameru un tās komplektācijā iekļauto Google palīgu; lai gan jūs vienmēr varat instalēt šo lietotni savā Android viedtālrunī un izmantot to kā centru, lai kontrolētu Nest ierīces, jūs, iespējams, jutīsities kārdinājums runājiet tieši ar kameru.

Pašreizējās Nest piedāvātās integrācijas iespējas ietver termostatus, dūmu detektorus, mājas drošības trauksmes signālus, durvju zvanus un viedās slēdzenes. Ja jums jau ir Nest kameras vai izmantojat Android viedtālruni, nākamais loģiskais solis būs pievienot vairāk Nest produktu savam viedajam mājas tīklam..

Ligzdu fotokameras un cenu uzraudzība

Salīdzinot ar citām mājas drošības kamerām, jums jārēķinās, ka maksāsit augstākas cenas par Nest ierīcēm un mākoņa pakalpojumiem. Piemēram, IQ Outdoor maksā gandrīz 350 USD, un tā ekvivalents telpās nesen tika samazināts līdz USD 249 no USD 299. Nest Labs bieži veiks atlaides un piedāvājumus īpašiem gadījumiem, piemēram, Mātes dienai, un svētku iepirkšanās sezonai, taču pat ar šīm cenu pauzēm jūs joprojām varat tās atrast mazliet dārgākas.

Nest Aware cenas

Nest Aware nodrošina 24 stundu ierakstīšanas pakalpojumus, kas datu glabāšanai izmanto mākoni, un jūsu video vēstures dienu skaits ir atkarīgs no jūsu izvēlētās paketes. Ir zināms, ka Nest ir viena no dārgākajām mājas drošības sistēmām tirgū, un šķiet, ka tas attiecas arī uz viņu mākoņu uzraudzības pakalpojumiem.

Kāda ir Nest klientu pieredze

Runājot par Nest klientu apkalpošanu, Patērētāju lietas Nest piešķir labākas atzīmes nekā Google, īpaši lietotājiem, kuri abonē Nest Aware pakalpojumu. Nest produkti ir izstrādāti tā, lai tie nedarbotos; tomēr, to pakāpeniskās uzstādīšanas rokasgrāmatas mēdz būt detalizētākas un ir iesaistītas nekā daudzas citas viedās mājas automatizācijas ierīces, un tas patiesībā ir labs privātuma un drošības ziņā.

Būdams Google zīmols, Nest Labs nepieļaus kļūdu, atļaujot instalācijas ar noklusējuma lietotājvārda / paroles kombinācijām; tomēr, iespējams, vēlēsities veikt papildu drošības pasākumus, pārveidojot viedās mājas tīklu, izmantojot vislabāko VPN, vēlams maršrutētāja līmenī.

Nest ir viens no visizplatītākajiem ceļvežiem problēmu novēršanai, instalēšanai, kļūdu kontrolei un uzturēšanai mūsdienu tirgū. Ja DIY nav jūsu tējas tasīte, varat ar viņiem sazināties, izmantojot viņu sociālo mediju lapas, e-pastu un, protams, viņu karsto līniju.

Noslēguma domas par ligzdu kamerām

Rezultātā Nest kameras ļauj jums būt modernās mājas drošības priekšgalā. Tā kā jūs patiešām nevēlaties taupīt svarīgu jautājumu, piemēram, savas mājas uzraudzību, ar vienu no šīm ierīcēm jūs nevarat noiet greizi.

Ar jauno virzienu, ko Google pieņem attiecībā uz viedās mājas automatizāciju, Nest, iespējams, kādu laiku būs visgudrākā produktu izvēle, vismaz līdz brīdim, kad Apple vai Microsoft nolems sākt nopietni konkurēt.

BUJ

J: Vai es varu izmantot ligzdas kameras bez abonementa?

A: Nest Aware pakalpojumi ir pilnīgi neobligāti, taču šādi uzlabotas kameras var izmantot visu savu potenciālu. Jaunais 5 dienu Nest Aware abonements ir pietiekami pamatots, lai vairums cilvēku varētu to izmēģināt.

J: Vai Nest Cam ir ūdensnecaurlaidīgs?

A: Āra Nest kamerām ir laika apstākļu un klimata vērtējums, kas norāda uz izturību pret nokrišņiem, taču šīs ierīces nav paredzētas iegremdēšanai.

J: Vai Nest āra kamera darbojas ar Alexa?

A: Ligzdu produktus var kontrolēt, izmantojot viedo palīgu Amazon Alexa, kas nodrošina Amazon Echo skaļruņus, izmantojot tā saucamo “prasmes un receptes”. Ja jums ir produkts ar Alexa, jūs vēlēsities pateikt “Alexa, atklāt manas ierīces”, lai redzētu, vai tiek runāts vai parādīts prasmju saraksts vai “ja tas, tad tas” iespējas. Jums būs jāapmāca Alexa, lai runas komandas saistītu ar to, ko vēlaties darīt jūsu Nest kameras.

J: Vai Nest fotokameras darbojas bez Wi-Fi?

A: Nest kameru bez Wi-Fi un aktīva interneta savienojuma funkcionalitāte ir ierobežota līdz tādam līmenim, ka tā nav pelnījusi diskusiju. Ethernet savienojumi šajā ziņā nav risinājums. Ņemiet vērā: lai jūsu Nest kameras darbotos optimāli, platjoslas savienojumam ir jāpiedāvā 2 Mbps augšupielādes joslas platums.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me