Labākais Windows VPN (pārskats par 2020. gadu)

Labi, ka mēs to saņemam. Jūs nekad nepadevāties Macintosh mānijai. Jūs esat vecā skola. Jūs joprojām darāt lietas pēc grāmatas. Jūs vicināt savu datoru kafejnīcās, kad šķiet, ka visi citi cilvēki izmanto “pārāk dārgu” Mac datoru. (Vai varat pateikt, ka šis raksts vēl bija uzrakstīts Mac datorā?)


Bet tiešām, ja esat specializējies spēlētājs vai vienkārši nejutāties, ka jaunajam datoram būtu jāmaksā USD 1400 un jūs joprojām vēlaties aizsargāt savu privātumu tiešsaistē, jums būs jāmeklē vislabākais VPN, ko izmantot operētājsistēmā Windows. operētājsistēma.

Microsoft ir savi ieteikumi, kā savās sistēmās izmantot VPN, taču šajā sarakstā mēs iedalīsim 3 labākās iespējas. Ja esat jauns iesācējs VPN vai virtuālajā personālajā tīklā, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu iesācēju ceļvedi par VPN, lai iegūtu pamatinformāciju..

TLDR

Ja vēlaties tūlītēju atbildi (jums tomēr vajadzētu izlasīt rakstu!), Mēs domājam, ka NordVPN kopumā ir vislabākais operētājsistēmai Windows. Tas pārbauda visas rūtiņas, kas vajadzīgas efektīvam VPN, kā arī to, vai tām ir taisnīga cena. Gan ExpressVPN, gan SurfShark ir arī pamatotas iespējas, taču serveru pārpilnība un NordVPN privātuma aizsardzība padara to par mūsu galveno izvēli šajā sarakstā.

1. NordVPN

Pārskats un funkcijas

NordVPN, kas ir pirmā opcija šajā sarakstā, ir mūsu vispopulārākais labākais VPN, ko izmantot operētājsistēmai Windows. Tas notiek dažu iemeslu dēļ, pie kuriem mēs nonāksim.

Lai sāktu, NordVPN piešķir patiesu nozīmi drošībai. Papildus militāras pakāpes šifrēšanas izmantošanai šis pakalpojums izmanto arī uzlaboto funkciju CyberSec, kas bloķē reklāmas un ļaunprātīgas vietnes, ar kurām jūs varētu saskarties. Ja uznirstošās reklāmas ir bloķētas, jūs nejauši neuzklikšķināsit uz kompromitējošām saitēm vai jums radīsies šie mazie kairinājumi, kas noņem jūsu pārlūkošanas pieredzi. CyberSec arī aizsargās jūs no kaitīgiem robotiem, kas, iespējams, mēģina inficēt jūs ar ļaunprātīgu programmatūru. Ja ir iespējota aizsardzības funkcija, ierīces būs aizsargātas no bīstamiem savienojumiem.

NordVPN

Drošības tēmā NordVPN ir arī Double VPN funkcija, kas jūsu ierīcei piešķir papildu drošības pakāpi. Normāls VPN savienojums nodrošinās jums vienu drošības pakāpi, bet, ja Double VPN slēpjas aiz diviem serveriem, nevis vienu, izmantojot VPN serveri, mainot, jūsu dati tiek šifrēti kā papildu solis ar citu slāni. Šī dubultā šifrēšana sniegs jums papildu drošību papildus jau normālai viņu VPN drošai izmantošanai.

NordVPN

Šis pakalpojums ļauj aizsargāt ne vairāk kā 6 ierīces, kas ir diezgan izplatīta lielākajā daļā VPN pakalpojumu. Izmantojot īpašu lietotni vairākām ierīcēm, tie nodrošina, ka jūsu privātums tiks aizsargāts dažādos formātos, ieskaitot vairākus Macintosh lietojumus.

Nordvpn

NordVPN ir arī funkcija “nogalināt slēdzi”, kas var aizsargāt jūsu privātumu, ja savienojums nejauši pārtrūkst. Ja kaut kas īslaicīgi pārtrauc savienojumu ar VPN, šī funkcija bloķēs jūsu ierīcei piekļuvi tīklam, pasargājot jūs no potenciāli kaitīgas interneta trafika.

NordVPN

Šis VPN pakalpojums ir pazīstams arī ar milzīgo serveru daudzumu. Ar vairāk nekā 5400 serveriem 59 valstīs lietotājam būs aizsardzība visā pasaulē. Arī NordVPN ieteiks jums labāko serveri atkarībā no tā, kur atrodaties pasaulē un kādas ir jūsu darbības internetā. Tādā veidā, kamēr atrodaties tiešsaistē, jūs zināt, ka jūsu rīcībā ir ātrākais un drošākais serveris.

NordVPN

Tā kā NordVPN ir mūsu pirmā izvēle, mēs saprotam, ka svarīga ir arī cena. Zemāk mēs apskatīsim dažas no šī pakalpojuma cenu noteikšanas iespējām.

Cena

NordVPN kopā ar drošības funkcijām un lielo serveru bāzi ir pieejams arī par pieņemamu cenu. Tāpat kā lielākajā daļā VPN pakalpojumu, jo labāk apņemas, jo labāks būs darījums. Parasti uz 2 gadu plānu jūs varat pieteikties tik zemu, cik USD 4,99 mēnesī. 2 gadu plāns būs USD 6,99 mēnesī, un maksājumi mēnesī būs USD 11,95.

Plusi

 • Adblocker tehnoloģija
 • Liels serveru skaits
 • Diennakts klientu apkalpošana

Mīnusi

 • Ierobežotas ierīces vienā kontā
 • Lejupielādes ātrums var atšķirties

Cena

Mēnesī 2,99–11,95 dolāri

Ja vēlaties lejupielādēt NordVPN operētājsistēmai Windows, noklikšķiniet šeit!

2. Surfshark

Pārskats un funkcijas

Ja mēs runājam tikai par cenu, visticamāk, ka Surfshark būs jūsu labākais risinājums. Surfshark ir visas lietas, kuras jūs varētu vēlēties no pamata VPN. Lai gan ir pakalpojumi ar vairāk serveriem, tiem ir vairāk nekā 1000 serveru 60 valstīs, tāpēc, ja jūs meklējat pieejamu VPN, lai aizsargātu sevi ceļojuma laikā.

Surfshark ir unikāla CleanWeb funkcija ar savu pakalpojumu, kas ne tikai palīdz bloķēt reklāmas, bet arī atmet visas aizdomīgās saites, uz kurām jūs varat neapzināti noklikšķināt. Šī funkcija nodrošina, ka, kamēr jūs sērfojat tiešsaistē, jūs nekad nesaņemat pikšķerēšanas mēģinājumi, kā arī atļaujat apmeklēt tikai vietnes, kas ir drošas pret ļaunprātīgu programmatūru.

Surfshark

Vēl viena populāra Surfshark īpašība ir iespēja savienot neierobežotas ierīces, kad jūs maksājat par pakalpojumu. Lielākajai daļai citu pakalpojumu parasti ir pieejamas 5 ierīces, tāpēc tas var būt ideāls VPN, ko izmantot, ja vēlaties savienot vairākas ierīces vai koplietot saturu ar draugiem vai ģimenes locekļiem, īpaši, ja jums ir bērni.

Surfshark

Papildus neierobežotajām ierīcēm Surfshark ir arī funkcija Whitelister, kas ļauj lietotājam sadalīt tuneli vai īpaši izvēlēties, kuras lietotnes vai vietnes var izveidot savienojumu caur VPN. Tas būs noderīgi, ja ceļojuma laikā mēģināsit aizsargāt savu interneta privātumu, bet arī vēlēsities arī meklēt tuvākajā Pad Thai vietā, kas atrodas netālu no jūsu viesnīcas. Šī funkcija var tos sadalīt, tāpēc jūs varēsit pielāgot savu interneta izmantošanu un aizsardzību.

Surfshark

Surfshark ir piemērots arī straumēšanai, jo lielāko daļu viņu serveru var izmantot lielu failu lejupielādēšanai. Daudzas funkcijas, kuras izmanto šis VPN pakalpojums, līdzinās citām šī saraksta iespējām, ar labu lejupielādes ātrumu un privātuma aizsardzību un pielāgošanu, taču galvenā atrakcija šeit ir cena, par kuru mēs tagad diskutēsim..

Cena

Īpaši zemā cena ir vieta, kur Surfshark kļūst tik populārs. It īpaši, ja VPN izmantojat gadījuma rakstura apsvērumu dēļ, piemēram, mēģinot straumēt iecienītos šovus, atrodoties ārzemēs, Surfshark, iespējams, jums ir piemērots. Izmantojot viņu pieejamos cenu plānus, jūs varat ietaupīt tonnu naudas, reģistrējoties, it īpaši ilgtermiņā.

Surfshark

Pierakstīšanās uz ilgtermiņa līgumiem (2 gadi) ļaus ietaupīt daudz naudas, jo mēnesī tie ir pieejami tikai par 1,99 USD. Viena gada līgums būs tikai USD 5,99 mēnesī, savukārt mēnesis mēnesī ir 11,95 USD, kas joprojām ir diezgan zems. Surfshark bieži veiks darījumus savā tīmekļa vietnē un piedāvās arī naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts ar pieredzi.

Plusi

 • Nav datu izsekošanas vai reģistrēšanas
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Cieša straumēšanas iespēja
 • Torrent atbalstīts
 • Augstākās klases drošība

Mīnusi

 • Diezgan jauns, joprojām varētu būt daži vingrinājumi
 • Ierobežots serveru skaits

Cena

1,95 USD – 11,95 USD mēnesī

Lejupielādējiet Windows operētājsistēmu Surfshark!

3. ExpressVPN

Pārskats un funkcijas

ExpressVPN, iespējams, ir visatpazīstamākais nosaukums šajā sarakstā, jo tas tiek plaši ņemts vērā vispārējais VPN 2020. gadā Nr. 1. Ir vērts atzīmēt, ka šis raksts šobrīd tiek rakstīts savienojumā, izmantojot ExpressVPN. Lai arī šim pakalpojumam ir lielākā daļa galveno funkciju, kuras jūs varētu gaidīt no VPN, ir dažas lietas, kuras ExpressVPN dara ļoti labi.

Viena no labākajām ExpressVPN īpašībām ir sadalītā tunelēšana. Izmantojot šo funkciju, lietotāji var izvēlēties, kuras vietnes vai lietotnes izmanto VPN un kuras ir tieši savienotas ar internetu. Tādā veidā kāds var izvēlēties izmantot vietējās vai ārzemju vietnes atkarībā no tā, ko viņi mēģina paveikt tiešsaistē. Tas lietotājiem arī ļaus droši lejupielādēt, nepalēninot lietas, vai piekļūt blakus esošajam printerim, procesā neatsakoties no jebkādas interneta privātuma.

ExpressVPN

Vēl viena funkcija, kas padara šo pakalpojumu populāru, ir fakts, ka viņi nekad nereģistrē nekādu informāciju no jūsu darbības internetā. Tas nozīmē, ka viņi neizsekos pārlūkošanas vēsturi, IP adreses, metadatus vai DNS meklēšanu. Tas ir svarīgi ikvienam, kurš vēlas iegūt tādu drošību, ka viņu privātums tiek aizsargāts. ExpressVPN ir ļoti aktīvs arī attiecībā uz visiem datiem, ko viņi apkopo, kas parasti ir tikai izmantoto datu daudzums vai savienojumam pavadītais laiks.

ExpressVPN

Papildus papildu drošības pasākumiem ExpressVPN ir ne tikai liels serveru skaits, bet arī daudzās valstīs, kurās šie serveri ir pieejami. Tie 94 valstīs piedāvā vairāk nekā 3000, kas, lai arī ir pakalpojumi ar vairāk serveriem, valstīs ir pieejams ExpressVPN, un tas ir iespaidīgi.

ExpressVPN

Ja jūs reģistrētos šim pakalpojumam, jums būtu pieejams pakalpojums gandrīz katrā valstī, kuru apmeklētu ārzemēs, un tas ir svarīgi ikvienam, kurš bieži izmanto VPN, lai aizsargātu.

Tagad, kad esam apskatījuši dažas galvenās funkcijas, pārbaudīsim cenu iespējas.

Cena

Mēs jau minējām, ka ExpressVPN, iespējams, ir vispopulārākais VPN tirgū, un tas notiek ne tikai funkciju dēļ, bet arī cenas ir diezgan godīgas.

ExpressVPN

Mēneša plāns ir USD 12,95 mēnesī. Kamēr 6 mēnešu līgums ir USD 9,99 mēnesī, 12 mēnešu plāns cenu pazemina tikai līdz USD 8,32 mēnesī. Vienīgais jautājums ir tas, ka viņi nepiedāvā tonnu atlaides, reģistrējoties ilgtermiņa plānos, tāpēc ir gandrīz tikpat daudz jēgas vienkārši reģistrēties katru mēnesi. Ir vērts atzīmēt, ka viņi piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja neesat apmierināts.

Plusi

 • Spēja pašpārbaudīt ātrumu
 • Naudas atdošanas garantija
 • Uzlabotā drošība
 • Diennakts klientu apkalpošana

Mīnusi

 • Dažas atlaides ilgtermiņa saistībām
 • Ierobežots ierīču skaits

Cena

8,50 USD – 12,95 USD mēnesī

Lai privātuma aizsardzībai izmantotu Express VPN, lejupielādējiet viņu Windows lietotni!

Vēlaties uzzināt vairāk?

Tagad, kad esam izpētījuši, kuras, mūsuprāt, ir labākās VPN iespējas Windows operētājsistēmā, jums varētu rasties jautājums, kuru no tām iegūt. Ja jums ir konkrēti jautājumi par to, kāpēc jūs pat varat izmantot VPN, ir pieejama vēl kāda informācija par tiešsaistes privātumu.

Ko tālāk?

Nu, jums tas tagad jāizvēlas! Ja meklējat vairāk informācijas par to, kāds ir labākais VPN kopumā, ne tikai operētājsistēmai Windows, skatiet mūsu ceļvedi līdz 2020. gada VPN. Neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu izvēlaties, jūs sperat nākamo soli, lai aizsargātu savu privātumu, atrodoties tiešsaistē.

Vairāk saistīto ceļvežu

 • Labākais straumēšanai paredzētais VPN
 • Labākais VPN operētājsistēmai Mac
 • Labākais VPN operētājsistēmai Android

BUJ

Kāds ir labākais VPN operētājsistēmai Windows?

Lai gan šie trīs ir labi varianti, mēs domājam, ka, apvienojot funkcijas un cenu, NordVPN kopumā ir vislabākais.

Vai VPN ir likumīgi?

Jā, vairumā gadījumu tie ir likumīgi. Tas nenozīmē, ka jūs varat darīt nelikumīgas lietas internetā un tomēr no tām atbrīvoties!

Vai VPN ir droši lietojami?

Protams! Tāpēc jūs to izmantojat, lai nodrošinātu lielāku drošību. Izmantojot VPN, neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu izvēlaties, visa jūsu informācija tiks aizsargāta un anonīma, sērfojot drošā VPN tīklā..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map