Neierobežots VPN pārskats (2020)

Ar tādu vārdu kā VPN Unlimited ir dabiski gaidīt noteiktu veiktspējas un funkciju līmeni …


“Neierobežots” nozīmē arī zibens ātru datu pārsūtīšanas ātrumu. Diemžēl šī ir viena kompānija, kuras nosaukums pārspēj tās iespējas.

VPN Unlimited nav sliktākais VPN sniedzējs. Tomēr, salīdzinot ar konkurentu VPN pārskatiem, ir skaidrs, ka tie atstāj daudz ko vēlamo. Pieredzējuši VPN lietotāji pieprasa ātrumu un drošību, un tas nozīmē, ka var būt nepieciešams meklēt citur.

vpn neierobežots uzņēmuma logotipsVPN Unlimited ir uzņēmuma KeepSolid piedāvājums. KeepSolid ir citu lietotņu un pakalpojumu, piemēram, ceļveža plānotāja, KeepSolid Sign, KeepSolid biznesa VPN, piegādātājs un dažādi tīkla rīki. Viņi uzsāka VPN Unlimited 2013. gadā. KeepSolid ir ASV bāzēts uzņēmums.

Nekavējoties tas, ka viņš atrodas ASV, neizklausās pēc slikta darījuma. Tomēr cilvēki, kas pavadījuši laiku, izpētot interneta privātuma un lietvedības likumus, ņems vērā, ka ASV ir daļa no piecu acu uzraudzības alianses.

Kopā ar UK, Kanāda, Austrālija un Jauns Jaunzēlande, alianse iesaistās spiegošanā, un pēc tam kopīgo datus ar citām valstīm. Šajā informācijas vākšanā var būt iekļauts veids, kā cilvēki pavada laiku tiešsaistē.

VPN uzņēmumam, kas atrodas valstī, kas atrodas ārpus lielākajiem uzraudzības tīkliem, nav saistoši tie paši likumi. Tas nozīmē, ka viņiem var būt politika bez reģistrēšanas un faktiski to nozīmē. Ja tiesībaizsardzības iestādes pieprasa datus no kāda no šiem VPN uzņēmumiem, viņiem nav ar ko dalīties.

Ja vēlaties VPN, kas nevarēs koplietot jūsu pārlūkošanas vēsturi ar valdības iestādēm, jums ir nepieciešams uzņēmums, kas atrodas kaut kur attālāk, piemēram, Britu Virdžīnu salas, kur atrodas ExpressVPN atrodas ārpus.

VPN Unlimited atbalsta to, ka to interfeiss ir viegli lietojams. Tā tiešais dizains nozīmē, ka jūs varat ātri atrast visu, ko meklējat. Sānjosla ir novietota ekrāna kreisajā pusē, un tur atradīsit lielāko daļu nepieciešamo funkciju.

Drošība un šifrēšana

VPN darbojas jau kādu laiku. Tas nozīmē, ka ir bijis laiks attīstīt vairākas tīmekļa trafika šifrēšanas iespējas. Daži no tiem ir vecāki un vairs nav ieteicami, jo ir kļuvušas pieejamas labākas šifrēšanas metodes.

Labāku šifrēšanas metožu vidū ir protokols, kas pazīstams kā OpenVPN. Šis protokols ir ātrs un uzticams. Turklāt tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra. Tas nozīmē, ka neticami daudz izstrādātāju ir ķemmējuši cauri OpenVPN kodu, lai novērstu visas ievainojamības.

VPN Unlimited paļaujas uz OpenVPN protokoliem, taču tam ir arī ekskluzīvi protokoli, kurus sauc par KeepSolid Wise. Šī programmatūra ļauj VPN trafikam izskatīties kā parastam HTTPS trafikam. Tas, iespējams, ir viens no iemesliem, kādēļ lietotāji var straumēt Netflix, izmantojot VPN Unlimited, vismaz uz dažiem uzņēmuma serveriem.

KeepSolid Wise galvenokārt ir paredzēts cilvēkiem, kuri dzīvo valstīs, kur piekļuve internetam ir ierobežota. Turklāt daudzās no šīm vietām ir aizliegts izmantot VPN. Spēja maskēt VPN trafiku kā HTTPS trafiku šajās lokācijās acīmredzami ir priekšrocības.

VPN neierobežotu protokolu diagramma

Cilvēki ar ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Android un Windows, var izmantot OpenVPN vai KeepSolid Wise. Linux ierīcēm ir vienādas divas protokola izvēles. Izmantojot MacOS un iOS ierīces, izvēles iespējas ir OpenVPN, KeepSolid Wise un IKEv2.

Turklāt ir vērts to atzīmēt VPN Unlimited izmanto AES 256 bitu šifrēšanu. Šī šifrēšanas metode ir pietiekami laba valdībām un militārajām aprindām visā pasaulē, tāpēc šeit varat droši uzticēties visjutīgākajiem datiem..

VPN Unlimited servera atrašanās vietas

Diemžēl VPN Unlimited serveru tīkls nespēj radīt iespaidu, salīdzinot ar labākajiem VPN. Viņiem ir nedaudz vairāk kā 400 serveru 70 vietās.

Tas var neizklausīties slikti, bet, salīdzinot ar citiem konkurentiem tirgū, kuriem ir no 2000 līdz 3000 serveriem, kļūst skaidrs, ka VPN Unlimited atpaliek no paketes. Ņem NordVPN piemēram, viņiem ir vairāk nekā 5000 serveru, kas izvietoti aptuveni 100 valstīs.

vpnunlimited servera atrašanās vietas

Kanādā VPN Unlimited serveri atrodas abos austrumu un rietumu krasti, kā arī Ontārio. Uzņēmumam ir liela serveru koncentrācija ASV tādās vietās kā Kalifornija, Florida, Džordžija, Ilinoisa, Misūri, Ņujorka, Teksasa, Virdžīnija un Vašingtona. Meksikā ir arī serveris.

Tomēr Dienvidameriku pārstāv tikai Brazīlija un Čīle, un nav iekļautas Centrālamerikas valstis. Eiropai ir diezgan stabils pārklājums, taču tas nav tik visaptverošs kā tīkls, ko VPN tirgū piedāvā konkurenti. VPN Unlimited Lielbritānijā ir īpaši izveidots straumēšanas BBC iPlayer.

VPN Unlimited apvieno Āziju, Āfriku un Klusā okeāna valstis. Tas var būt tāpēc tur nav pietiekami daudz serveru, lai tos uzskaitītu katrs reģions atsevišķi. Sarakstā ir Austrālija, Honkonga, Indija, Izraēla, Jaunzēlande un Japāna. Dienvidāfrika ir vienīgā valsts, kas uzskaitīta visā Āfrikas kontinentā.

Uzņēmuma vietnē viņi reklamē, ka pastāvīgi paplašina savu serveru klātbūtni. Viņi pat nodrošina vietu, kur apmeklētāji var pieprasīt vietu, kur viņi vēlētos redzēt piedāvāto serveri. Tā kā VPN Unlimited serveri ir diezgan ierobežoti, var droši uzskatīt, ka jaunu serveru ienākšana tiešsaistē būs diezgan lēna.

Izmantojot BitTorrent vai P2P ar VPN Unlimited

Ja jūsu tiešsaistes aktivitātes ir saistītas ar straumēm vai P2P failu koplietošanu, tad jūs, iespējams, nevēlaties reģistrēties VPN Unlimited. Savos BUJ viņi to paziņo viņi nav tur, lai palīdzētu cilvēkiem lejupielādēt straumēm.

vpn neierobežota failu apmaiņa

Kamēr viņiem ir nedaudz serveru, kas ir paredzēti P2P, viņu nav daudz, un viņu sniegums noteikti būs lēns.

Arī Netflix ir kļuvis īpaši piemērots, lai bloķētu VPN piekļuvi viņu vietnei. Lai gan dažus Lielbritānijas un Eiropas serverus VPN Unlimited tīklā šķietami bloķē Netflix, citi ASV un Kanādā nebija. Attiecīgi, izmantojot VPN Unlimited, var būt iespējams noķert iecienīto Netflix programmu.

VPN Unlimited ātruma testa rezultāti

Lai gan teksts VPN Unlimited vietnē var solīt ātru piekļuvi jebkurai vietnei, šķiet, ka viņiem ir problēmas ar piegādes ātrumu. Citi VPN var būt lēnāki, taču tādu nav daudz. Labā ziņa ir tā, ka ir vairāki augstas kvalitātes VPN, kas nodrošina daudz labāku veiktspējas rādītāju. (Iepazīstieties ar mūsu Kanādas VPN sarakstu)

Izmantojot serveri Ņujorkā, lejupielādes ātrums bija 25,69 Mbps ar augšupielādes ātrumu 7,31 Mbps. Tieši pirms VPN ieslēgšanas dators tika pārbaudīts ar ātrumu 98,71 Mbps lejupielādei un 53,00 Mbps augšupielādei.. Tas ir diezgan iespaidīgs palēninājums, kas rodas, vienkārši ieslēdzot VPN Unlimited.

Izmantojot serveri, attēls nebija daudz rožaināks Eiropa, Amsterdama, lai būtu precīzi. Lejupielādēšanas ātrums pieauga pie 47.13 Mb / s, bet augšupielāde bija nedaudz uzlabota – 24.70 Mb / s.

vpn neierobežota ātruma testa rezultāts

Šie datu pārsūtīšanas ātrumi ir labāki, taču tos nevar īsti salīdzināt ar ātruma testa rezultātiem, ko sniedz labāki VPN sniedzēji.

Serveris Londonā deva nedaudz labākus rezultātus ar lejupielādes ātrumu 59.69 Mbps un augšupielādes ātrumu 42.09. Kopumā vissliktākos skaitļus Honkongā uzrādīja serveris. Lejupielādējot 12,42 Mbps un augšupielādējot tikai 2,92 Mbps, ir viegli saprast, kāpēc VPN Unlimited ir nav ļoti ieteicams VPN sniedzējs.

Daļa no problēmas var būt tāda, ka VPN Unlimited vienkārši nav pietiekami daudz serveru, lai apstrādātu visu trafiku, kas notiek viņu serveros. Tā kā vairāk lietotāju ir pieblīvēti mazāk serveru, lietām lēnām jāpārmeklē rāpošana.

Ja VPN Unlimited tiešsaistē ienes vairāk serveru, to ātrums var uzlaboties. Tomēr, ar ātrumu, ka viņi pievieno serverus, viņi vairākus gadus nevarēs konkurēt ar lielajiem zēniem.

VPN Unlimited reģistrēšanas politika

Visinformētākie patērētāji dod priekšroku VPN pakalpojumu sniedzējam, kas ievēro stingru politiku bez reģistrēšanās. Diemžēl daudzi no viņiem saka, ka viņi neveic uzskaiti, bet gan šis paziņojums mēdz sabrukt smalkajā drukā.

Kāpēc jūs vēlaties VPN uzņēmumu, kas neveic žurnālus? Galvenais iemesls, kāpēc jūs izmantojat VPN, ir privātuma nodrošināšana tiešsaistes pasaulē. Tas, ko jūs darāt tiešsaistē, ir jūsu bizness, un jūs noteikti nevēlaties, lai kāds no jūsu personīgajiem datiem, piemēram, jūsu sociālās apdrošināšanas numurs vai numurs, kas atrodas jūsu iecienītajā kredītkartē, nonāktu hakeru rokās vai arī tas, kas nedarbojas, būtu labi..

Turklāt uzņēmumam, kas veic visa veida ierakstus par jums, ir tieksme pārdot šo informāciju trešajām personām vai nodot to uzņēmuma filiālēm. Ja ienīsti daudz reklāmu un nevēlamo pastu, tad šī jums ir ārkārtīgi slikta ziņa.

Arī VPN, kas glabā apjomīgus ierakstus, pēc pieprasījuma, visticamāk, nodos šos datus tiesībaizsardzības un citām valdības iestādēm. Tas ir daudz labāk, ja jūsu VPN praktiski nav datu par jūsu tiešsaistes darbībām. Tādā veidā viņus nevar pārliecināt dalīties daudzos pierādījumos ar varas iestādēm.

Ja jūs sākat saprast, kāpēc politika, kas neveic reģistrēšanu, ir patiešām svarīga VPN biznesa modeļa sastāvdaļa, tad neesat viens. Diemžēl ir vieglāk atrast tādus VPN pakalpojumus, kuri apgalvo, ka viņi neuzglabā žurnālus, nekā ir atrast VPN pakalpojumu sniedzējus, kuri faktiski neuzglabā ierakstus.

VPN Unlimited ir viens no tiem uzņēmumiem, kas apgalvo, ka neuzglabā žurnālus, izņemot visus viņu uzturētos ierakstus. Tajā iekļauta informācija par to, cik cilvēku piekļūst uzņēmuma serveriem, lai viņi varētu uzturēt drošības standartus un novērst iespējamās problēmas.

Veiktspējas izsekošana, lai uzlabotu klientu pieredzi, nebūt nav slikta lieta. Tomēr ar to nebeidzas VPN Unlimited izsekošanas prakse.

Viņi sniedz dažus neticami neskaidrus apgalvojumus par to, kāpēc viņi glabā šos citus žurnālus, sakot, ka tie ir paredzēti, lai uzraudzītu joslas platuma lietojumu, lai sniegtu labākus servera ieteikumus klientiem. Tas nozīmē, ka viņi reģistrē laiku, kurā tiek mēģināts izveidot savienojumu, izmantoto šifrēšanas veidu un citu.

vpn neierobežota privātuma politika

Labā ziņa ir tā, ka VPN Unlimited neveic cilnes par to, ko dara klienti, kamēr viņi ir tiešsaistē. Tas nozīmē, ka viņi neuztur uzskaiti par to, kuras vietnes tiek apmeklētas, kuras lietotnes tiek izmantotas, vai citu būtisku informāciju.

KeepSolid arī paskaidro, ka viņu reģistrēšanas prakse neļauj viņiem saskaņot DNS pieprasījumus vai IP adreses ar noteiktām tiešsaistes darbībām. Tomēr viņi skatās, cik ierīču ir savienotas, un, iespējams, arī tās uztur informācijas žurnālus par šīm atsevišķajām ierīcēm. Tas var būt cits sarkans karogs daudziem potenciālajiem klientiem.

Cenu opcijas VPN neierobežotam

Lai iegādātos viena mēneša pakalpojumu no VPN Unlimited, klientiem būs jānoņem 9,99 USD. Tas ir diezgan līdzvērtīgs kursam, ciktāl tas attiecas uz VPN cenu noteikšanu, taču, tā kā VPN Unlimited piedāvā zemākas parāles veiktspēju, tas, iespējams, nav tā vērts.

VPN neierobežota cena

Jūs varat ietaupīt naudu ar abonementu uz vienu gadu ar apmēram pieciem dolāriem mēnesī. Lietas kļūst vēl pieejamākas, ja pavasarī dodaties trīs gadus. Tā ir 2,78 USD mēnesī, un tā nav slikta cena.

Diezgan neparastā gambitā, VPN Unlimited piedāvā arī abonementu mūža garumā par 199,99 USD. Tas izklausās pēc fantastiskas idejas. Galu galā, kas neiebilstu, ka nekad vairs nav jāmaksā par VPN pakalpojumu?

Piesardzība iesaka izmēģināt pakalpojumu mēnesi, ja jūs kārdina dalības piedāvājums mūža garumā. Šis mēnesis ļaus jums patiešām pārbaudīt pakalpojumu. Uzņēmums piedāvā naudas atdošanas garantiju, taču tā ilgst tikai līdz septiņām dienām.

Ir ieteicams neierobežots VPN?

Lēns testa ātrums tiešām to padara VPN Unlimited nepievilcīga opcija salīdzinot ar lielajiem zēniem. Tirgū joprojām ir nedaudz vairāk augsti novērtētu VPN pakalpojumu.

Nepieciešams ātrs ieteikums? Lai iegūtu labāku veiktspēju par konkurētspējīgākām cenām, apskatiet mūsu pārskatus par NordVPN un Surfshark lai nobaudītu to, kas jums pietrūkst. Veiksmi!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map