Nelegāla VPN pārskats (2020. gads)

slepenais logotips


Nelegāla informācija pastāv jau kopš 2007. gada, tomēr viņu VPN pakalpojums nav labi zināms. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Singapūrā, kas pieder PMG Private Limited.

Tam ir sena inovāciju vēsture, kas ietver dalītās tuneļošanas jēdzienu, kas ir tāda veida tehnoloģija, kas ļauj jūsu VPN izlemt, kura no jūsu tīmekļa trafikām saņem maršrutēšanu caur jūsu ISP un kura jāvirza caur jūsu VPN.

Tas var nozīmēt lielāku ātrumu.

Singapūra izskatās kā droša vieta VPN mītnei. Tas neietilpst Five Eyes tīklā. Tas nav pat 14 Eyes tīkla sastāvdaļa. Tomēr noplūdušie dokumenti liek domāt, ka Singapūra ir tauta, kas sadarbojas saskaņā ar Piecu acu līgumu.

Dalībvalstis Piecas acis ir ASV, Kanāda, Lielbritānija, Jaunzēlande un Austrālija. Saskaņā ar vienošanos dalībvalstis apmainās ar informāciju un resursiem par savu valstu pilsoņiem. Viņi to dara, iespiežot optiskās šķiedras kabeļos divos desmitos vietu, padarot to iespējamu izspiegot ikvienu jebkurā laikā.

Dokumenti liecina, ka Singapūra atbalsta un piedalās šajā operācijā, daloties ar informāciju. Citiem vārdiem sakot, šī nav ideāla situācija privātuma aizstāvim. Jums tas, iespējams, nerada lielas bažas, taču dažus cilvēkus tas neapšaubāmi atstumj. Ja jūs vienmēr meklējat vislabāko veidu, kā aizsargāt savu tiešsaistes privātumu, jūs nedarbosities par Ivacy.

Ivacy piedāvā labu ierīču savietojamību. To var izmantot ierīcēs, kurās darbojas Windows, iOS, Mac un Android. Papildu atbalsts ir pieejams Linux ierīcēm, maršrutētājiem un viedajiem televizoriem. Pat Xbox ir saderīgi.

slepenība darbojas visās ierīcēs

Jums varētu jautāt, vai spīdzināšana jūsu valstī ir nelikumīga. Tomēr Ivacy ļauj mocīties, un tā darbojas labi. Diemžēl viņu kopējais serveru tīkls ir niecīgs, salīdzinot ar dažiem no milzīgajiem spēles dalībniekiem.

Ivacy VPN pārskats

FeaturesDetails
Izmantojamība:Viegli izmantot
Mežizstrādes politika:Stingra nulles reģistrēšanas politika
Servera lielums:1000 ++ serveru
Serveru izplatīšana:50 ++ valstis
Atbalsts:Tērzēšana, biļete, e-pasts un datu bāze
Kārdinošs:Ierobežots
Straumēšana:Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2 protokoli; 256 bitu šifrēšana
Galvenā mītne:Singapūra
Cena:2,25 USD / mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://www.ivacy.com/

Drošība un šifrēšana

Lielākā daļa likumīgs un cienījams VPN pakalpojumu sniedzēji padara OpenVPN par savu piekļuves protokolu. VPN protokols ir tehnoloģija, kas šifrē jūsu tīmekļa trafiku. Tas rada drošu savienojumu starp jūsu ierīci un internetu. Viss, kas iet caur tuneli, ir šifrēts, lai neviens jūs nevarētu izspiegot.

drošības slēdzenes vektorsVairāki VPN protokoli ir pieejami. Daži no tiem ir novecojuši un tiek reti izmantoti. Citi tiek uzskatīti par vismodernākajām tehnoloģijām. Elites valdība, tiesībaizsardzības un militārās organizācijas visā pasaulē to izmanto. OpenVPN ir viens no šiem.

Ivacy iestata noklusējuma protokolus OpenVPN kur un kad vien iespējams. Tomēr viņi piedāvā arī pieņemamu alternatīvu izvēlni, ja, piemēram, jūsu ierīce nav saderīga ar OpenVPN.

Šīs alternatīvas ir L2TP un IKEv2. Abas no tām ir diezgan izturīgas un uzticamas, pat ja tās nav vienā klasē ar OpenVPN. Nepiederība padara pieejamus arī PPTP un SSTP protokolus. Izmantojot šos ir nav ieteicams jo viņi ir vieni no vecākie un vismazāk drošie VPN protokoli.

Lai aizsargātu jūsu datus, Ivacy izmanto AES 256 bitu šifrēšanu. 256 bitu šifrēšana ir zelta standarts, ko visā pasaulē uzskata par kiberdrošības personālu, ja vēlaties novērst ikvienu no jūsu informācijas iegūšanas..

Šāda šifrēšana nozīmē, ka jūsu drošības riski būs zemi kamēr esat izveidojis savienojumu ar šo VPN. Turklāt šāda uzlabota šifrēšana uz labu apturēs DNS noplūdi.

Tie, kuri cer dubultot drošību, izmantojot Theionion Router (TOR) kopā ar VPN, būs vīlušies. Ivacy VPN nav saderīgs ar TOR.

Nelegāla VPN serveru tīkls

tapu atrašanās vietaIvacy tīklā pašlaik ir tikai nedaudz vairāk 450 serveri. Tas ir diezgan cienījams numurs, lai gan tas nekonkurē ar dažiem labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas lepojas ar vairāk nekā 1000 serveru tīkliem.

Faktiski arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju piedāvā vairākus tūkstošus serveru, kas ir izplatīti visā pasaulē.

Serveru skaits ir svarīgs, jo, jo tuvāk esat serverim, jo, visticamāk, būs ātrāks datu pārsūtīšanas ātrums. Turklāt vairāk serveru nozīmē lielāku joslas platumu katram lietotājam, kas nozīmē arī ātrāku ātrumu.

Ivacy serveru atrašanās vietas ir dažādos reģionos. Kopā 100 vietas, viņi ir samērā konkurētspējīgi ar citiem vidēja lieluma VPN. Papildus parastajiem punktiem, piemēram, Kanādā, ASV un Eiropā, Ivacy ir labi pārklāts Centrālamerikā, Dienvidamerikā, Āfrikā, Ķīnā, Krievijā un Turcijā.

Vai Ivacy VPN ir savietojams ar BitTorrent vai P2P?

Ivacy nodrošina serverus, kuriem ir pilnīga P2P optimizācija. Tos varat atrast tikai ASV un Kanādā, tāpēc šis pakalpojums var nebūt ideāls paredzēts torrent un P2P entuziastiem. Ja tas esat jūs, iespējams, vēlēsities aplūkot šo labāko pieejamo torrentu vietņu sarakstu – tas vienkārši varētu jums atvieglot failu apmaiņu.

Netflix ir strādājis ārkārtīgi smagi, lai neļautu cilvēkiem, kuri izmanto VPN, piekļūt savam pakalpojumam. Tas ir tāpēc, ka pārlūkošana, izmantojot VPN, ļauj jums šķist, ka atrodaties kaut kur citur. Tādējādi jūs, iespējams, varēsit piekļūt Netflix saturam ar ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Varat skatīties Netflix, izmantojot VPN, taču Ivacy jums to neļaus. Pārbaudot četrus serverus, atklājās, ka veiksmīgs savienojums nekad nav ticis izveidots.

Ātruma testa rezultāti ar Inacy VPN

Ivacy ātruma testa rezultāti nebija pārāk nobružāti. Patiešām, viņi nekonkurē ar labākajiem Kanādas VPN Kanādas patērētājiem (franču valodā: Meilleur VPN), piemēram NordVPN, taču starp VPN nodrošinātājiem, kas visvairāk apzinās budžetu, viņu sniegums ir pienācīgs.

Kad ir izveidots savienojums ar ASV serveri Ņujorkā, lejupielādes pārsūtīšanas ātrums ir 45,86 Mb / s, ar augšupielādi – 43,92 Mb / s..

slepenas ātruma rezultāta ekrānuzņēmums

Serveris Amsterdamā deva līdzīgus rezultātus. Lejupielādes bija 53,04 Mb / s, bet augšupielāde bija nedaudz neapmierinoša – 25,39.

Atkal serveris Londonā sniedza līdzīgu sniegumu. Lejupielādes bija 53,24 Mbps. Augšupielādes bija 33,36 Mbps.

Bija neapmierinoši atklāt, ka serveri Āzijā pārbaudes laikā nebija pieejami, tāpēc šim reģionam nav rezultātu. Neskatoties uz to, ātruma testu vispārējie rezultāti atklāj, ka, neraugoties uz datu pārsūtīšanas ātrumu, Ivacy ir kaut kur pa vidu..

Ņemot vērā niecīgo cenu zīmi, tas ir cienījams rezultāts. Ja cena ir jūsu galvenā problēma, Ivacy, iespējams, nav slikta izvēle jums.

Protams, ja jūs meklējat spēcīgākus piedāvājumus un prioritējat ātrumu nekā cenu, tad jūs labāk apkalpotu kāds no ātrākajiem VPN.

Vai slepenais VPN uztur žurnālus?

Pārāk daudz VPN lepojas ar savu “Nav žurnālu politikas”Viņu mājas lapā treknā drukā, pēc tam jūs izlasīsit viņu privātuma politiku. Tajā jūs atklājat, ka “nav žurnālu” jums nenozīmē to pašu, ko tas nozīmē VPN sniedzējam.

Viņi, iespējams, veic uzskaiti par ierīcēm, kuras izmantojat, jūsu ISP, laiku, kad pieslēdzaties VPN, un cik ilgi jūs uzturējat šo savienojumu. Piemēram, ja vēlaties slēpt savu IP adresi no valdības, Ivacy ilgtermiņā jums nepalīdzēs.

privātuma politikas vektorsVarbūt viņi neveic uzskaiti par vietnēm, kuras jūs apmeklējat, vai to, ko jūs darāt, kamēr esat tur. Dažiem cilvēkiem tas var būt pietiekami labi, bet citiem, kas aizrautīgi aizsargā savu privātumu, nevajadzētu pieņemt neko citu kā faktiskā politika “nav žurnālu”.

Pārsteidzoši, ka tieši to nodrošina Ivacy VPN. Tāpat kā daudzi citi VPN ar līdzīgu spēku, viņi lepojas ar savu politiku pret pieteikšanos gandrīz katrā savas vietnes lapā. Ja jūs jau izmantojat līdzīgu pakalpojumu, pirms pārejat uz citu pakalpojumu sniedzēju, iespējams, vēlēsities pārbaudīt sava VPN spēku.

Joprojām skeptiski?

Pēc tam apskatiet viņu Ivacy privātuma politiku.

Jūs to atklāsit Ivacy patiesi tic privātumam. Turklāt vienīgie dati, ko viņi glabā par jums, ir jūsu e-pasta adrese.

Šī politika tiek piemērota maksājuma veida iespējām, kuras ir pieņēmusi Ivacy pilnīga privātums. Jūs varat izmantot standarta opcijas, piemēram, debetkarti vai kredītkarti, bet, ja vēlaties vēl lielāku anonimitāti, varat maksāt, izmantojot BitCoin, Paymentwall vai dažādas citas kriptovalūtas.. Tas ir privātuma veids, kuru var novērtēt pat kaislīgākais cilvēks.

Cik maksā neziņa par VPN??

Ivacy ir diezgan pieņemama cena ar cena mēnesī pēc USD 8,95. Protams, ja jūs apmeklējat abonementu, jūs saņemat ievērojamu cenu starpību. Pierakstīšanās uz viena gada plāns jums izmaksās tikai USD 36, un divu gadu programma ir tikai 48 USD. Par savu naudu jūs varat vienlaikus savienojiet līdz piecām ierīcēm.

Nelegāla cenu noteikšana

Tāpat kā daudzi populāri VPN, Ivacy piedāvā naudas atdošanas garantija neapmierinātiem klientiem. Šī garantija ir derīga tikai septiņas dienas no abonēšanas datuma, tāpēc jums diezgan ātri jāizlemj.

Turklāt, Ivacy slēpj daudz ierobežojumu par šo garantiju smalkajā drukā. Piemēram, ja esat augšupielādējis un lejupielādējis vairāk nekā septiņus gigabaitus datu vai esat izveidojis savienojumu ar Ivacy vairāk nekā 30 reizes, jums nav veiksmes.

Ja jūs izmantojāt BitCoin vai PaymentWall, jums tāpat nav tiesību uz naudas atmaksu. Tā nav netaisnīga naudas atdošanas garantija, taču Ivacy slēpj šos pakalpojumu sniegšanas ierobežojumus, kuru vairums cilvēku nepārskata pirms pierakstīšanās VPN. Iespējams, ka šī politika rada vairāk nekā dažus neapmierināti cilvēki.

Vai Ivacy ir ieteicams VPN?

slepenais logotips

Nepieejamība ir ieteicama tikai tad, ja jūs galvenokārt skar cena. Viņu tīkls un ātrums ir cienījami, bet dažiem cilvēkiem nepatiks Singapūras attiecības ar piecām acīm valstīm. Ja prioritāte ir anonimitāte, turpiniet meklēt, jo tur ir labāki un ātrāki VPN Surfshark un iepriekšminētie Nord.

VPN pasaulē tas viss ir līdz cik augstu vērtējat savu privātumu. Ja jūs vērtējat savu privātumu un visi pārējie katru gadu par USD 30–40, tad veiksmi, jo jums tas būs vajadzīgs. Bet, ja ir vērts to reizināt (mums vajadzētu uz to cerēt), tad labāk sākt noteikt drošības un funkcionalitātes prioritāti. Skatiet, kad jūsu dati būs pieejami, tas tur ir uz labu.

Zinot to, vai jūs joprojām domājat, ka ir vērts veikt lētus ieguldījumus drošības labā?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map