Nord VPN un PIA salīdzinājums un pārskats (2020)

nordvpn_logo


Arvien vairāk kanādiešu mēģina atrast visuzticamāko VPN sniedzēju. Viņi to dara tāpēc, ka aizvien biežāk notiek datu uzlaušanas un pārkāpumi. Turklāt viņus uztrauc viņu interneta pakalpojumu sniedzēju un trešo personu spēja izsekot viņu pārvietošanai tiešsaistē.

VPN var nodrošināt drošību un anonimitāti tiešsaistē neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Tomēr tur ir daudz VPN pakalpojumu. Kā jūs zināt, kurš no jums ir piemērots?

privāta interneta piekļuves logotips

VPN atsauksmju lasīšana ir lieliska vieta, kur sākt. Kad esat sašaurinājis savas izvēles līdz tikai dažām iespējām, jums joprojām ir nepieciešams labs veids, kā tās salīdzināt. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo salīdzinājumu starp NordVPN un privāto piekļuvi internetam jeb PIA.

NordVPN un PIA abi ir labi izveidoti pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā vēlamās funkcijas. Neskatoties uz to, tie ir divi atsevišķi uzņēmumi, un mēs uzskatām, ka NordVPN piedāvā labākus pakalpojumus starp tiem.

Apskatīsim padziļināti NordVPN un PIA, lai noskaidrotu, kā mēs nonācām pie šī secinājuma.

1. Ātrums

Ātrums ir a kritiska metrika jebkuram VPN. Tas notiek tāpēc, ka cilvēki sagaida, ka viņu pārlūkprogrammai vajadzētu acumirklī ielādēt vietni. Izmantojot VPN, palēninās reakcijas laiks, bet patiešām cienījams VPN rada mazāku kavēšanos. Zemākstāvošie VPN nodrošina lēnu, nomāktu darbību, kas apgrūtina kaut ko darīt tiešsaistē.

Vidēji mums patīk redzēt procentuālo daļu, kādā VPN palēnina jūsu ātrumu līdz aptuveni 10 procentiem. Tas ne vienmēr ir reāli, jo tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un citiem faktoriem. Dažādi faktori to var ietekmēt vairāk nekā citi. Jūsu savienojumā ir papildu solis, kurā notiek šifrēšanas tunelis.

Servera atrašanās vieta ārkārtīgi ietekmē savienojuma ātrumu. Ja savienojumam ir jānobrauc vairāk, lai sasniegtu VPN serveri, savienojuma ātrums un pārlūka reakcijas laiks pasliktināsies.

Sākotnējais ātrums
ātrums pirms pārslēgšanās uz vpn

Šādā ātrumā, ja to notur nemainīgu, ir iespējams gandrīz jebkas internetā.

NordVPN ātruma pārbaude
nord vpn ātruma testa rezultāts

Ar tik ātru interneta ātrumu izmaiņas no 7 ping uz 37 ping nebūs pamanāmas. Tas pārveido no 0,07 sekundes reakcijas laika uz 0,37 sekundes reakcijas laiku. Jūs varētu pamanīt nelielu maiņu hardcore spēlē.

Lejupielādes ātrums ir tas, kurā mēs aprēķinām procentuālās izmaiņas, sākot no vietas, kur mēs sākām, kur beidzamies pēc VPN lietošanas. Lejupielādes ātrums samazinājās no 98.71 Mbps līdz 74.15 Mbps. Atkal izmaiņas ir niecīgas, un tās daudz neietekmēs. Tomēr ātrums samazinājās par aptuveni 24,88%, kas ir vairāk, nekā mums patīk redzēt pilnīgā pasaulē.

Acīmredzot, pārejot no 53 Mb / s uz 48,18 Mb / s nav liela problēma, kad runa ir par augšupielādes ātrumu, un tas nevienam neliks pamanīt būtiskas izmaiņas.

Privātā interneta piekļuves ātruma pārbaude
pia vpn ātruma testa rezultāts

Balstoties uz šo testu, PIA nepārprotami nodrošināja ātrāku ātrumu. PIA patiešām ir ātri pārstāvēta reputācija. Kā mēs redzēsim vēlāk, ātrums nav viss, un lielākajai daļai cilvēku būs redzama neliela atšķirība, kad runa ir par NordVPN izmantošanu salīdzinājumā ar PIA, ciktāl tas attiecas uz ātrumu.

Pingēšanas un augšupielādes testi NordVPN faktiski bija labāki nekā PIA. Runājot par VPN un ātrumu, dienesti nopelna naudu lejupielādes ātrumā. Samazinoties līdz 81,46 Mb / s, ilustrējas ātruma izmaiņas par 17,48%, kas ir tuvāk 10%, ko mēs vēlamies redzēt.

Izmantojot šo ātrumu, nevajadzētu būt problēmām, kas saistītas ar piekļuvi saturam internetā. Pie ātruma 81.46 Mb / s jūs varētu secināt, ka jūsu savienojuma ātrums faktiski ir konstantāks nekā 98,71 Mb / s jūsu ISP..

Ātrums ir acīmredzami absurdi svarīgs. Meklējot VPN, jums acīmredzot vajadzētu rūpēties par ātrumu, bet tas nav vissvarīgākā lieta, mēģinot palikt privāti internetā.

2. Privātums

Šeit ir vieta, kur NordVPN patiešām sāk virzīties priekšā konkurencei. Daudzi cilvēki, kuri nav pazīstami ar VPN, vēl nesaprot, ka kritiski jāņem vērā valsts, kurā atrodas pakalpojumu sniedzējs..

Jūs vēlaties, lai VPN, kura galvenā mītne atrodas jurisdikcijā, kur VPN reģistrēšanas politikās netiek prasīts, lai pakalpojumu sniedzējs uzturētu žurnālus par saviem klientiem. Turklāt ir noderīgi, ja uzņēmums atrodas neatkarīgā valstī, kas neietilpst uzraudzības tīklā, piemēram, Piecas acis vai 14 Acis..

nordvpn mežizstrdes politika

Labās ziņas NordVPN ir tas, ka viņu galvenā mītne atrodas Panamā. Šī jurisdikcija nav pakļauta ASV, Kanādas vai Eiropas likumiem. Viņiem nav jāsadarbojas, kad citu valstu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieki prasa viņiem datus.

Arī Panamā ir labi privātuma likumi. Tas nozīmē, ka NordVPN nav juridiski prasīts vākt un glabāt jebkāda veida datus par jums un jūsu tiešsaistes darbībām.

To pašu nevar teikt par PIA. Tās galvenā mītne ir kas atrodas ASV., kas noteikti kaitē privātuma aizstāvjiem. PIA ir jāizpilda Kanādas, Eiropas un citu valstu tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonu pieprasījumi. ASV ir arī daudzu starptautisku uzraudzības tīklu locekle, kas nozīmē, ka datus var koplietot.

Tomēr abi uzņēmumi apgalvo, ka viņi neveic žurnālus. Tas ir viegli ticams, ka tas nāk no NordVPN, bet daudz mazāk – ar PIA. Ja privātums ir jūsu galvenā problēma, labāk izmantot NordVPN.

3. Netflix skatīšanās

Daudzi cilvēki izmanto VPN ar cerību, ka varēs piekļūt Netflix citā jurisdikcijā. Netflix pauž nožēlu par šo praksi, tāpēc Netflix bloķē piekļuvi, izmantojot VPN.

Ja Netflix negribēja, lai jūs to izdarītu, viņiem nevajadzētu ierobežot piekļuvi noteiktām izrādēm. Tikai Kanādā ir simtiem šovu un tūkstošiem filmu, kurām jūs nevarat piekļūt, ja atrodaties ASV.

Pēc pašreizējā skaita Netflix kanādiešu versijai ir 629 šovi un 2942 filmas. Kaut arī tas ir daudz, mūsu kaimiņiem dienvidos ir 1081 TV šovi un 4579 filmas. Šķiet muļķīgi nemēģināt vismaz censties iegūt to pašu naudu, ko ASV lietotāji saņem. (Lasīt: Kā iegūt amerikāņu Netflix kā kanādieti)

Šajās dienās ir nepieciešams saprātīgs VPN, lai izvairītos no Netflix ierobežojumiem. Mūsu pārbaudē gan NordVPN, gan PIA spēja izpildīt šo uzdevumu, taču ar atšķirīgām panākumu pakāpēm.

No ASV uz Kanādu NetflixUS uz UK NetflixUS uz Japānu NetflixUS uz Austrāliju Netflix
NordVPN
PIA VPN

Izmantojot NordVPN, mēs varējām piekļūt Netflix no katra servera, kuru pārbaudījām. Turklāt šis VPN nodrošināja mums piekļuvi Amazon Prime Video, Hulu un BBC iPlayer (vissmagākais piekļuves pakalpojums, uz kuru attiecas ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums). Ja straumēšana ir jūsu galvenais tiešsaistes mērķis, tad NordVPN ir jābūt jūsu galvenajai izvēlei.

Rezultāts PIA nebija tik spilgts. Pakalpojuma sniegums, izmantojot Netflix, ļoti atšķīrās atkarībā no tā, ar kuru serveri mēs izveidojām savienojumu. Netflix starpniekservera kļūdas parādījās diezgan konsekventi, un mēs nevarējām izveidot savienojumu ar citiem straumēšanas pakalpojumiem.

Šis ir lielisks piemērs tam, kāpēc ātrums nav viss VPN pakalpojuma mērķis. Ja nevarat piekļūt straumēšanas pakalpojumiem citās valstīs, jūsu VPN darbojas tikai ar mazu jaudu.

4.Torrenting

failu koplietošanafailu koplietošana

Piekļuve pirātiskam saturam un šī satura vilināšana ir mūsdienās izplatīta prakse internetā. Fakti ir fakti, un tiešsaistes pirātismam tiek izmantoti 22% no visa pasaules joslas platuma. Tas nozīmē, ka gandrīz ceturtā daļa aktivitātes internetā ir veltīta mocīšanai.

Kaut arī tai ir slikta reputācija, pati mocīšana nav prettiesiska. Spīdzināšanas nelikumība rodas, lejupielādējot ar autortiesībām aizsargātu materiālu, uz kuru jums nav pretenziju. Ir grūti pateikt, kas ir likumīgi un nelikumīgi, un, kaut arī jums, iespējams, ir tīrākie nodomi, jūs nejauši lejupielādējat kaut ko nelegālu. Labāk ir būt drošam nekā žēl.

Mocīšanās var būt bīstama darbība, un neviens to nevēlas, lai viņu interneta pakalpojumu sniedzējs pasaka, ka 13. reizi pārtrauktu mocīt Kung Fu Panda. Torrenting ir jāveic privāti – šajā vietā ir labs VPN.

Daži VPN ir labāki kārdināšanai nekā citi. Ātrumam ir nozīme mocīšanā, jo mazāks ātrums var kaitēt mocītā faila lejupielādes ātrumam.

NordVPN ir neapšaubāma reputācija, ka tā ir draudzīga torrentiem, taču PIA saviem lietotājiem nodrošina arī BitTorrent atbalstu. Abas kompānijas ierobežo lietotājus tiktāl, ciktāl serverus var izmantot P2P failu apmaiņai.

Tomēr, lai gan PIA P2P ļauj piekļūt tikai serveriem astoņās valstīs, NordVPN to dara 37. Tas nozīmē, ka, lietojot NordVPN, jums ir daudz lielāka iespēja izbaudīt pozitīvu torrentu pieredzi..

Nevar noiet greizi ar kādu no šiem pakalpojumiem, kas nozīmē, ka mēs to varam saukt par mazgāšanu.

5. Uzticamība

Kad esat gatavs sērfot internetā, arī jūsu VPN ir jābūt gatavam. Tikpat kritiski jūsu VPN ir jāuztur pastāvīgs savienojums, kamēr esat tiešsaistē, lai jūsu darbības netiktu pakļautas citām pusēm. Ja jūsu VPN samazinās, tad tam ir jābūt uzticams nogalināšanas slēdzis kas uzreiz pārtrauks jūsu pārlūkošanas sesiju.

Visās mūsu VPN izturības pārbaudēs NordVPN konsekventi sniedza visdrošāko sniegumu. Mēs varējām izveidot savienojumu ar dažādiem serveriem bez daudz problēmu. Ceļā reizēm bija izciļņi, taču mēs varējām tos apiet, izmēģinot dažādus serverus.

Nordvpn funkciju tabula

Mēs saskārāmies ar vairāk grūtībām ar PIA, lai ātri un ērti izveidotu savienojumu. Turklāt mums bija dažas problēmas ar laba savienojuma uzturēšanu. Mēs pieredzējām arī mazāk konsekventus lejupielādes ātrumus.

6. Vislabākā vērtība

NordVPN ir nedaudz dārgāks mēnesi pēc mēneša, salīdzinot ar PIA, taču tas kļūst patiešām pieņemams ar ilgtermiņa līgumu. PIA ir noslēgts līdzīgi lēts ilgtermiņa līgums. Tomēr ir vērts to atzīmēt NordVPN nodrošina 30 dienu garantiju savukārt PIA ir tikai septiņas dienas. Arī PIA nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu.

NordVPN piedāvājuma piedāvājumi

Ko var darīt VPN??

Galvenie VPN ieguvumi ir saistīti ar jūsu privātumu internetā. VPN izmantošanai ir daudz priekšrocību. Viss tiek paveikts, izmantojot šifrēšanas tunelēšanu un serverus dažādās pasaules daļās.

kā darbojas-vpn-darbojas

 • Uzlabota drošība – VPN palīdz slepenu informāciju iegūt no hakeriem, valdības aģentūrām un citām ļaunprātīgām organizācijām pēc jūsu informācijas. Veids, kā VPN to panāk, ir maskēt jūsu IP adresi, novirzot trafiku caur trešās puses serveri un šifrējot informāciju. Interneta pakalpojumu sniedzēji nevarēs redzēt, kur tiek apmeklēta jūsu IP adrese, jo tas redzēs šifrētu trafiku.
 • Anonimitāte – jūsu IP adreses slēpšana ir galvenais VPN tehnoloģijas pamats.
 • Tālvadība – VPN ļauj piekļūt informācijai no servera, kura atrašanās vieta parasti ir ierobežota.
 • Apvedceļa filtri un ierobežojumi – Piekļuve Netflix no citām valstīm un citi straumēšanas pakalpojumi ir milzīgs ieguvums. Piekļuve citiem medijiem, piemēram, videospēlēm, kas parasti nebūtu pieejami, ir arī pievienots plus.
 • Stabils sniegums – Lai arī ātrums varētu būt nedaudz mazāks, cienījamu VPN pakalpojumu serveri parasti ir stabilāki nekā vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji. ISP parasti ietekmē droseļvārsta ātrumu atkarībā no dažādiem faktoriem.

Ko vajadzētu meklēt?

Grūti zināt, ko meklēt, iepērkoties VPN, it īpaši, ja jums nav iepriekšējas informācijas. Ir daudz faktoru, kas jāmeklē un kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu. Plašāka informācija par to atrodama arī mūsu Nord vs Express ceļvedī. 

 • kontrolsarakstsCena – Pirmais faktors, ko visi aplūko, ir cena. Cik ir par daudz un cik ir par maz? VPN nozarē parasti ilgtermiņa līgumi rada milzīgus ietaupījumus. Nemeklējiet vairāk kā NordVPN, lai redzētu, cik daudz trīs gadu līgums var ietekmēt jūsu izmaksas. Cienījamie VPN var svārstīties no USD 3 līdz USD 15.
 • Ātrums – Izmantojot internetu un dodoties papildu jūdzē, lai sevi pasargātu, pēdējais, ko vēlaties, ir pilnībā noregulēt ātrumu. Izmantojot tādu VPN, kura ātrums ir briesmīgs, tiek zaudēts interneta izmantošanas mērķis. Ir pakalpojumi, kas atzīmē visas rūtiņas visās kategorijās, izņemot ātrumu, un ir pakalpojumi, kas nodrošina tikai ātru ātrumu un nelielu aizsardzību. Vislabāk ir nosvērt to, kas jums ir vissvarīgākais, skatoties.
 • Privātums un drošība – Galvenais iemesls, kāpēc jūs meklējat VPN, ir privātums un drošība. Neatkarīgi no tā, vai piekļūstat ierobežotam saturam vai vēlaties aizsargāt savu bankas kontu, vienmēr ir jāuztraucas par to, lai to izdarītu droši. Pārliecinoties, vai VPN neveic darbību reģistrēšanu un uzturēšanos atbilstošā jurisdikcijā, var būt daudz.
 • Piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam – Viens no lielākajiem VPN pievilcīgajiem faktoriem ir spēja piekļūt Netflix un citiem straumēšanas pakalpojumiem citās valstīs. Šajā ziņā ne visi VPN ir izveidoti vienādi. Pārliecinieties, vai jūsu izmantotais pakalpojums var piekļūt pareizajiem straumēšanas pakalpojumiem.
 • Serveru skaits un atrašanās vieta – Svarīgs VPN iepirkšanās aspekts ir to atrašanās vietu noteikšana un pieejamo serveru skaits. Tas ir tāls ceļš, lai piekļūtu saturam, kā arī ietekmē ātrumu. Parasti, jo tuvāk serverim, jo ​​ātrāks būs ātrums. Jo vairāk serveru un vietu, jo labāk.
 • Savienojumu skaits – Piekļuve, kas bieži tiek ignorēta, ir tas, cik daudz vienlaicīgu savienojumu var būt VPN. Ja vienlaikus var būt tikai viens savienojums, jūs nebūsit pilnībā aizsargāts. Svarīgs aspekts ir spēja izveidot savienojumu ar maršrutētāju. Ja varat izveidot savienojumu ar maršrutētāju, varat aptvert visas savas ierīces.
 • Klientu atbalsts un zināšanu bāze – Pat svarīgāka par uzticamu klientu atbalsta komandu ir pilnīga zināšanu bāze. Izmantojot zināšanu bāzi, var ietaupīt laiku un enerģiju. Ja jums ir jautājumi, atbildei vajadzētu būt tikai dažu klikšķu attālumā. Kompetents un uzticams klientu atbalsts ir arī svarīgs, un tam vajadzētu būt galvenajam.
 • Izmēģinājumi un naudas atdošanas garantijas – Nozares standarts ir naudas atdošanas garantija 30 dienām. Ir daži VPN pakalpojumi, kas piedāvā tikai 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Daži VPN faktiski piedāvā programmatūras bezmaksas versiju, kurai ir ierobežota datu izmantošana un funkciju izmantošana. Papildu prēmija vienmēr ir vismaz mēnesis, lai kaut ko izmēģinātu.

Nelietojiet bezmaksas VPN

Ja lasāt internetā brīdinājumu par bezmaksas VPN, jūs redzēsit to pašu brīdinājumu: ja jūs nemaksājat par produktu, jūs esat produkts.

vpn izkrāpšanaNo šī brīdinājuma nav iespējams izvairīties, jo patiesība ir patiesība. Ja izmantojat bezmaksas VPN, pakalpojums, iespējams, reģistrēs jūsu darbību un pārdos to. Ir vēl daži citi ļaunprātīgi veidi, kā uzņēmums var nopelnīt naudu no jums. Šī brīdinājuma būtībā neizmanto bezmaksas VPN pakalpojumu.

Ir izņēmumi. Vissvarīgākais ir tas, ka ir daži satriecoši VPN uzņēmumi, kas piedāvā bezmaksas programmatūras versiju. Tas ir milzīgs diferenciālis, jo bezmaksas versijas tikai ierobežoti izmanto viņu VPN.

Viņi izmanto freemium tehniku, lai mudinātu jūs izmantot viņu produktu. Izmantojot šos pakalpojumus, nav nekas nepareizs, un to izmantošana var sniegt labu priekšstatu par to, cik ļoti vēlaties šo pakalpojumu. Lai atkārtotu, izmantojiet labākos bezmaksas VPN, bet tikai tos, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versija vai naudas atdošanas garantija.

Lēmums izmantot pilnīgi bezmaksas pakalpojumu kopumā var izraisīt arī sāpīgu pieredzi. Piedāvātais pakalpojums būs šausmīgs, un savienojumi būs ledāji. Labāk ir nevis izmantot VPN, nevis pakļaut sevi bezmaksas VPN.

BUJ

Vai PIA ir labs VPN?

Kā viens no populārākajiem VPN, privātais internets ir pierādījis arī sevi kā vienu no labākajiem. Mēs vairāk iesakām NordVPN VIP, bet preces joprojām piegādā PIA.

Vai privātā interneta piekļuve darbojas ar Netflix?

PIA sadarbojas ar Netflix daudziem viņu serveriem. Pašlaik NordVPN strādā ar Netflix visos viņu serveros.

Vai NordVPN ir nogalināšanas slēdzis??

Jā, tiklīdz jūsu interneta savienojums nav drošs, automātiskais nogalināšanas slēdzis pārtrauks jūsu internetu. Tas nodrošina, ka sensitīvie dati netiek apdraudēti pat tad, ja VPN samazinās uz sekundi.

Vai NordVPN ir privāts?

Jā, NordVPN ir pilnīgi privāta un atļauj P2P trafiku. NordVPN tiek uzskatīts par vienu no labākajām iespējām VPN telpā.

Kurš VPN darbojas ar Netflix?

Lielākā daļa lielo vārdu strādā ar Netflix. NordVPN darbojas uz visiem saviem serveriem, un PIA darbojas uz lielāko daļu viņu serveru. Citiem VPN serveriem ir dažādas panākumu pakāpes.

Cik daudz ierīču var būt privātajā piekļuvē internetam?

Izmantojot PIA, varat instalēt tik daudz ierīču, cik vēlaties, bet no viena abonementa vienlaikus var izmantot tikai 5 vienlaicīgus savienojumus. PIA pieļauj maršrutētāja savienojumu, kas ļaus izveidot gandrīz neierobežotu savienojumu.

Kādas ir 14 acis valstis?

Ir grupas un koalīcijas, kas savstarpēji apmainās ar datiem un var piekļūt uzņēmumu ierakstiem, kas atrodas šajās valstīs. Parasti jūs vēlaties izvairīties no VPN izmantošanas jebkurā no 14 acīm, 9 acīm un 5 acīm. Parasti 5 acu valstis ir vissliktākās, jo tās ir arī 9 acu aliansē un 14 acu aliansē.

 • 14 acis valstis: Vācija, Beļģija, Itālija, Zviedrija, Spānija, Dānija, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • 9 acis valstis: Dānija, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • 5 acis valstis: Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Noslēguma domas

Kopumā abi šeit runājamie VPN ir lieliski pakalpojumi. Abas no mums ieteica Privacy Canada. Ar to tiek teikts, NordVPN cenas ir labākas nekā PIA gandrīz visās kategorijās, papildus ātrumam mūsu testēšanā un analīzē.

Ja ātrums ir tas, par ko jūtaties, PIA un vēl daži citi ir labāka izvēle nekā NordVPN.

Ja NordVPN varētu palielināt savu servera ātrumu, viņi būtu labākie suņi katrā kategorijā VPN telpā.

Skaistums ir tas, ka viņi abi piedāvā naudas atdošanas garantijas. Abu pakalpojumu pārbaude ir tik vienkārša, cik vien iespējams.

Jums varētu patikt:

 • Labākais VPN Kanādā (franču valodā: Meilleur VPN)

Pievienojiet savu atsauksmi:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me