Perfekts privātuma pārskats

Ja jūsu mērķis bija aizsargāt jūsu māju, tās saturu un iemītniekus, tad jūs vēlētos iegūt vislabāko mājas drošības sistēmu, kādu jūs varētu iegādāties. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad vēlaties aizsargāt savus datus un identitāti arvien draudošākā tiešsaistes vidē.


Perfekts privātuma logotipa portretsTāpēc arvien vairāk cilvēku nolemj izmantot VPN katru reizi, kad viņi izmantojas tiešsaistē. Viņi ir iemācījušies, ka tas ir labākais veids, kā slēpt savu IP adresi, lai neviens viņus nespiegotu un pasargātu sevi no hakeriem. Protams, viņi vēlas vislabāko VPN, kādu vien var atrast.

Uzņēmumi, piemēram, NordVPN un Surfshark, saņem daudz labu presi, un tam ir nopietni iemesli. Tie ir cienījami uzņēmumi, kas piedāvā izcilus VPN pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām.

Tomēr pēdējos gados Perfect Privacy VPN ir sevi nosaukusi. Šis Kompānija Šveicēy satver virsrakstus ar savu uz drošību vērsto pieeju un novatorisko attīstību.

Vai Perfect Privacy ir piemērots VPN jums? Rūpīgs uzņēmuma un tā piedāvājumu apskats palīdzēs jums pieņemt gudru lēmumu. Tiksim pie tā.

Kas ir perfekta privātums??

Nevainojama privātuma aizsardzība ir Vectura Datamanagement Limited Company, kuras galvenā mītne atrodas Cugā, Šveicē, ideja. Viņu darbības VPN daļa pastāv kopš 2008. gada. Saskaņā ar uzņēmuma vietni, “Tehniskās ieviešanas” birojs, kas atrodas Panamā, ir atbildīgs par daļu VPN vadības.

ideāls privātuma logotips

Var būt arī vērts atzīmēt, ka, meklējot tiešsaistē Vectura Datamanagement Limited Company, atklājas, ka ir filiāle Šajenā, Vaiomingā, ASV. Šis ir filiāle, kas, šķiet, ir atbildīga par noteiktiem maksājumu procesiem, īpaši attiecībā uz PayPal.

Tehniski sadalījums ir tāds, ka uzņēmuma juridiskā galvenā mītne atrodas Šveicē, savukārt tā galvenais birojs atrodas Panamā, un atrašanās vieta ASV attiecas tikai uz PayPal maksājumiem un lietotņu sarakstu Google Play veikalā..

Plusi

Perfekta konfidencialitāte, iespējams, nav vispazīstamākais VPN, taču tai joprojām ir daudz darāmā. Faktiski tā “plusi” saraksts ir diezgan plašs:

 • Inovatīva drošība: Perfekta privātuma VPN nesen ieviesa NeuroRouting, kurā trafiks tiek dinamiski novirzīts caur vairākām tīkla vietnēm
 • Nepārprotama apjukšana: Perfekta konfidencialitāte piedāvā Maskēšanās VPN tehnoloģiju, kas padara visu trafiku par tipisku HTTPS trafiku, kas netiek pārraidīts ar VPN. Tas ir noderīgi vietās, kur VPN lietošana tiek kropļota vai nav atļauta
 • Izcili šifrēšanas un drošības protokoli: Izmantojiet OpenVPN ar nozares standarta 256 bitu šifrēšanu. Ir pieejami arī IPSEC, SSH, SOCKS5 un PPTP
 • Lielisks reklāmu bloķētājs: Perfect Privacy izmanto savu patentēto filtru TrackStop, lai atbrīvotos no visa veida reklāmām un ļaunprātīgas programmatūras
 • Nulles žurnāla politika: Izmantojot savu nulles žurnālu politiku, Perfect Privacy VPN ļauj visu padarīt vienkāršu un saprotamu
 • Nav noplūžu: Visaptverošā testēšana neatklāja DNS noplūdes, apsolot bez problēmām pārlūkošanu
 • Pirmā līmeņa slepkava: Šī ir būtiska funkcija, ja vēlaties pilnībā aizsargāties, kad esat tiešsaistē. Par laimi, Perfect Privacy ir nogalināšanas slēdzis, kas darbojas kā šarms.
 • Viegli izmantot: Pat iesācējiem nebūs problēmu izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot Perfect Privacy

Mīnusi

Lai gan šis Perfect Privacy pārskats parāda, ka ir daudz ieteiktu šo pakalpojumu, tas nav pilnīgi ideāls. Šeit ir īss pārskats par dažiem no šī VPN trūkumiem.

 • Daži zvani un svilpes: Ja esat sarežģīts VPN lietotājs, kurš sagaida daudz modernu funkcionalitāti, meklējiet citur. Tas ir diezgan pliks kauliņš
 • Novecojusi saskarne: Lai gan daži no labākajiem VPN patiešām izceļas ar uzstāšanos uz visprogresīvākajiem, šis šķiet mazliet novecojis
 • Ierobežots serveru tīkls: Ar 55 serveriem 24 valstīs šim VPN ir grūti konkurēt ar pakalpojumiem, kas piedāvā tūkstošiem serveru, kas atrodas praktiski katrā pasaules valstī.
 • Dārgi: Lai arī tā nebūt nav briesmīga, cena, šķiet, ir augsta, ņemot vērā funkciju līmeni un ierobežoto serveru tīklu
 • Spotty sniegums ar Netflix: Ja jūsu galvenais mērķis tiešsaistē straumē, iespējams, tā nav jūsu pirmā izvēle. Lielākā daļa serveru nespēja veiksmīgi izveidot savienojumu ar Netflix
 • Ierobežotas iespējas operētājsistēmai Mac, iOS un Android: cilvēki, kas izmanto Windows vai Linux, būs gatavi izmantot VPN Perfect Privacy. Visiem pārējiem būs jāpāriet caur stīpām, lai tos konfigurētu

Tā kā sākotnējie sagatavošanas darbi nav pieejami, ir pienācis laiks sīkāk aplūkot dažus kritiskākos rādītājus, kas ikvienam jāņem vērā, izvēloties VPN. Lasītāji ņems vērā, ka kopējais iespaids par Perfect Privacy VPN ir pozitīvs, lai gan tas ne vienmēr ir labākā izvēle visiem lietotājiem.

Galvenā mītne un serveru tīkls

Kā minēts iepriekš, Perfect Privacy mātesuzņēmumam ir klātbūtne Šveicē, Panamā un ASV. Pazīstamajiem patiks ideja par Panamā bāzētu VPN. Tas notiek tāpēc, ka Panama ir salīdzinoši izolēta valsts, uz kuru neattiecas neviens no daudznacionālajiem spiegošanas līgumiem, kurus parakstījušas citas valstis, piemēram, Piecas acis vai 14 Acis.

Šveice var arī izklausīties kā uzticama vieta, kur bāzēt VPN. Galu galā Šveices bankas tiek atzītas par uzticību privātumam, un valstī ir ieviesti vairāki stingri privātuma likumi, piemēram, Šveices Federālais datu aizsardzības likums un Šveices Federālais datu aizsardzības rīkojums.

Tas viss šķiet daudzsološi, bet privātuma aizstāvjus var satraukt Šveices ciešās attiecības ar valstīm, kas pieder tādiem tīkliem kā Piecas acis. Vai Šveices amatpersonas ar uzņēmumu patiešām nedalītos ar viņu rīcībā esošajiem datiem? Par to varētu strīdēties stingri anonimitātes aizstāvji.

Arī ASV atrašanās vieta maksājumu apstrādei var pacelt vēl vienu sarkano karogu necietīgu anonimitātes aizstāvjiem.

Vietnē Perfect Privacy uzņēmums saka, ka viņi neizmanto virtuālos serverus. Tā vietā visās 24 valstīs tiek izmantoti tukša metāla serveri. Lielākā daļa šo serveru atrodas Eiropā tādās valstīs kā Nīderlande, Šveice, Vācija, Francija, Dānija un Rumānija.

ASV, Kanādā un Lielbritānijā ir nedaudz serveru. Sarakstā ir arī Singapūra, Japāna, Izraēla, Krievija, Turcija un Ķīna.

Perfekts privātuma VPN pārvaldnieks

Tā tas ir nav visplašākais serveru tīkls ar tālsitienu. Tomēr tas var būt piemērots jūsu mērķiem, it īpaši, ja vismaz viens vai divi no šiem serveriem ir salīdzinoši tuvu jūsu faktiskajai atrašanās vietai..

Perfekts privātuma ātrums

Izmantojot VPN, vienmēr samazināsies datu pārsūtīšanas ātrums, jo dati ceļo daudz tālāk. Tomēr visaugstākais VPN palēnina jūsu pārlūkošanu ievērojami mazāk nekā tas, kas piedāvā zemākas kvalitātes pakalpojumus.

Ātruma pārbaude, izmantojot Perfect Privacy, atklāja neuzkrītošus rezultātus. Skaidri sakot, šie rezultāti nebūt nebija lēnākie, taču ir arī citi pakalpojumi, kas noteikti ir ātrāki, piemēram, NordVPN.

Tiem no jums, kas VPN spēlē nav jaunums, jūs zināt, ka ātrums mainās atkarībā no daudziem faktoriem. Tas nozīmē, ka, visticamāk, jūsu rezultāti, kas saistīti ar Perfect Privacy, nebūs identiski tiem. Neskatoties uz to, ātruma testa rezultāti sniedz jums dažus objektīvus datus.

Pirms perfekta privātuma VPN ieslēgšanas mūsu sistēma uzstādīja uzticamas bāzes līnijas.

Perfekts privātuma bāzes ātrums

Kā redzat, lejupielāde notika plkst 98,71 Mbps ar augšupielāde plkst 53 Mb / s.

Savienojums ar Perfect Privacy nedaudz mainīja situāciju. Izmantojot serveri Nīderlandē, lejupielādes tagad bija 62,21 Mb / s kamēr augšupielāde bija 18,62 Mb / s—Samazinājums par 36,9%.

Perfekts privātuma ātruma tests Nīderlandē

Šie nav sliktākā ātruma testa rezultāti, taču arī tie noteikti nav vislabākie. Savienojums ar serveri Ņujorkā bija vēl mazāk iespaidīgs plkst kritums par 66,7%, ar lejupielādēm, kuru ātrums ir 32,78 Mb / s, un augšupielādēm – 33,27 Mb / s.

Perfekts privātuma ātruma tests Ņujorkā

Serveris Londonā piegādāja vēl daudzsološākas likmes ar 69,92 Mb / s, bet augšupielāde bija bēdīga 8,87 Mbps.

Perfekts privātuma ātruma tests Londonā

Protams, bija jāpārbauda Perfect Privacy VPN multi-hop konfigurācijas. Šī tehnoloģija, kas paredzēta, lai jums piešķirtu vēl vairāk privātuma un anonimitātes tiešsaistē, šo signālu “izmet” caur vairākiem serveriem. Lai arī tas ir ļoti privāts, tas lēni samazina lietas.

Trīskāršais aplis starp Frankfurti, Kopenhāgenu un Kalē deva lejupielādi 33.84 Mbps un augšupielāde 5.55 Mbps.

Perfekts privātuma ātruma tests Frankfurtē, Kopenhāgenā un Kalē

Acīmredzot drošības labad mēs kaut ko mainījām. Ja tas ir dzīvības un nāves jautājums, tas noteikti būtu vērts. Viss, kas tika ņemts vērā, trīskāršā apiņa datu pārsūtīšanas ātrumi nebija tik slikti.

Drošība un šifrēšana

Ir grūti atrast vainu drošības pasākumos, ko ieviesusi Perfect Privacy. OpenVPN ir viens no labākajiem VPN protokoliem šodien. Pašlaik tas ir nesavienojams, un šķiet, ka tas tā paliks vēl vismaz dažas desmitgades. Šis protokols nodrošina 256 bitu šifrēšanu. Šī kombinācija ir tik izcila, ka to visā pasaulē izmanto valdības un militārās aģentūras.

Nevainojama konfidencialitāte dod arī iespēju ļaut tīmekļa trafikam veikt vairākus “apiņus”, lai nodrošinātu jums papildu drošības līmeņus. Šis pakalpojums ir būtisks, ja ir svarīgi, lai neviens nezina, ko jūs darāt tiešsaistē.

Turklāt TrackStop filtrs lieliski novērš visa veida reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras nokļūšanu jūsu sistēmā. Tas aptur nevēlamus vienumus VPN servera līmenī, kas uztur jūs aizsargātu un drošu.

Papildu drošības apsvērumos ietilpst fakts, ka testēšanas laikā netika atklāta IP vai DNS noplūde. Arī slepkavības slēdzis darbojās nevainojami, tāpēc nevajadzēs uztraukties par Perfektu privātumu, pārlūkošanas sesijas laikā atstājot jūs augstu un sausu..

Privātuma politika

Perfektai konfidencialitātei ir stingra VPN reģistrēšanas politika, kas, šķiet, gandrīz visos aspektos aizsargā lietotāju. Politika nosaka, ka uzņēmums saglabā pieteikšanās akreditācijas datus, konta derīguma termiņu un katra lietotāja e-pasta adresi. Tā atzīmē, ka ir pieļaujams izmantot anonīmu e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Netiek saglabāti citi identificējoši dati.

Perfekta privātuma politika

Šķiet, ka šī minimālā uzskaite atbilst uzņēmuma politikai neglabāt žurnālus. Konkrēti, Perfect Privacy norāda, ka viņi neizseko IP adresi, pieteikšanās laiku vai savienojumu ilgumu. Viņi aplūko vispārējo servera darbību, lai identificētu iespējamās tehniskās problēmas, taču viņi apgalvo, ka tas viņiem neļauj identificēt atsevišķus lietotājus.

Netflix straumēšana

Ja jūsu galvenais tiešsaistes laika pavadīšanas mērķis ir straumēšana, izmantojot Netflix, tad pievērsiet īpašu uzmanību šai Perfect Privacy pārskata šai daļai. Tas ir tāpēc, ka šis noteikti nav labākais Netflix VPN.

Iespējams, tas ir tāpēc, ka Perfect Privacy pieprasa anonimitāti un slēpj jūsu IP adresi. Pārliecināšanās, ka varat straumēt savus iecienītos šovus jebkurā jūsu izvēlētā jurisdikcijā, nav starp viņu izvirzītajiem mērķiem.

Attiecīgi Netflix straumēšanas pārbaude piecos dažādos serveros deva dažus rezultātus diezgan slikti rezultāti. Serverus ASV, visā Kanādā un Lielbritānijā nevarēja piegādāt. Viens serveris Nīderlandē nedaudz strādāja, taču ar to nepietiek ar apstiprinājumu, lai apgalvotu, ka Perfect Privacy VPN ir veiksmīga straumēšanas straume..

Plāni un cenas

Perfekta konfidencialitāte ir salīdzinoši dārga, it īpaši, ja ņem vērā, ka pakalpojumam nav daudz uzlaboto funkciju. Mēneša plāns mēnesī ir USD 12,99. Izvēlēties viena gada paketi maksā 119,99 USD, cena, kas mēnesī sastāda 9,99 USD. Divu gadu pakete piedāvā zināmus ietaupījumus USD 214,95 vērtībā. Tas aprēķina tikai USD 8,95 mēnesī.

Perfekti privātuma plāni

Par labu perfektai konfidencialitātei pakalpojums ļauj savienot neierobežotu skaitu ierīču, kas VPN tirgū ir relatīvi reti. Tomēr ir arī citi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā daudz vairāk iespēju un funkcionalitātes par daudz konkurētspējīgāku cenu.

Klientu apkalpošana

Sterling klientu atbalsts ir reti sastopams, taču to nav neiespējami atrast VPN. Perfect Privacy ir klientu apkalpošanas vēsture, kas to ievieto paciņas vidū. Sliktākas atbalsta sistēmas noteikti pastāv, taču, ja jūs esat tāds cilvēks, kurš sagaida tūlītējas atbildes, tas, iespējams, nav jums piemērots VPN..

BUJ sadaļa ir piemērota, ja jums ir patiešām pamatjautājums vai bažas. Tāpat forums var būt laba vieta, kur iegūt virzienu, ja esat mazliet iestrēdzis. Ja jums ir nepieciešami sarežģītāka risinājuma risinājumi, jums jānosūta e-pasts klientu atbalsta dienestam.

Reakcijas laiks var būt vairākas stundas. Tas var būt satraucoši, taču ir arī labas ziņas. Tā vietā, lai sniegtu kopēšanas un ielīmēšanas vai automātiskas atbildes, šķiet, ka atbalsta e-pasta ziņojumus nāk no reāliem cilvēkiem, kuri uzdod papildu jautājumus un sniedz noderīgas atbildes.

Tas nav labākais klientu atbalsts, bet tas var būt pietiekams lielākajai daļai lietotāju.

BUJ

J: Vai jūs varat izsekot, ja izmantojat VPN?

A: Ja izmantojat cienījamu, uzticamu VPN, tad neviens nedrīkstētu izsekot jūsu tiešsaistes kustībām. VPN nedrīkst pieļaut IP adreses un DNS noplūdes. Lai to nodrošinātu, izmantojiet tikai labi zināmu un labi pārskatītu VPN.

J: Kas ir visdrošākais VPN?

A: Perfekta konfidencialitāte ir viena no drošākajiem VPN nodrošinātājiem. Citi pakalpojumi piedāvā līdzīgas drošības aizsardzības ar vēl spēcīgākām funkcijām un konkurētspējīgākām cenām.

J: Vai mans interneta pakalpojumu sniedzējs var redzēt manu VPN?

A: Kaut arī interneta pakalpojumu sniedzējs vai ISP var atklāt, ka izmantojat VPN, viņiem nevajadzētu redzēt datus par to, kuras vietnes apmeklējat, ko jūs tur darāt un cik daudz laika jūs pavadāt katrai no tām. Tas nodrošina, ka jūs izbaudāt anonīmu pieredzi, kuru jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar izspiegot.

J: Vai VPN var uzlauzt?

A: Datorurķēšana VPN ir teorētiski iespējama. Tomēr drošība ir spēles nosaukums jebkuram VPN sniedzējam. Tas nozīmē, ka daudzi no viņiem veic ārkārtas piesardzības pasākumus, lai aizsargātu savus serverus un visus savus datus.

Tas ir arī vēl viens iemesls, kāpēc tik daudz VPN pakalpojumu cenšas izvairīties no uzskaites vai žurnālu glabāšanas. Ja viņiem nav datu, tad hakeri nevarēs atrast neko vērtīgu.

Vēlreiz ir svarīgi izvēlēties cienījamu, ļoti pārskatītu VPN, lai nodrošinātu pareizu drošības pasākumu veikšanu. Tāpat cilvēki, kuri meklē labāko paroli pārvaldnieku, vēlēsies paturēt prātā tos pašus apsvērumus.

Noslēguma domas

ideāls privātuma logotips

Šis Perfect Privacy pārskats parādīja, ka šim VPN pakalpojumam ir trūkumi, jo tam ir tikai fjauni serveri, salīdzinoši dārgi, ne tik ātri kā citi VPN, un viņiem ir dažas problēmas ar Netflix straumēšanu.

Neskatoties uz to, daudziem no šiem jautājumiem daudziem lietotājiem šķiet mazsvarīgi. Ja jūs vienkārši vēlaties aizsargāt savu privātumu un anonimitāti, tad nevarat noiet greizi ar Perfektu privātumu. Šis uzņēmums jau ir izveidojis dažas novatoriskas lietotāju aizsardzības, un šķiet loģiski nākotnē gaidīt vairāk.

Perfekta privātuma VPN piedāvā uzticamākos protokolus, AES 256 bitu šifrēšanu, viegli saprotamu interfeisu un cienījamu klientu atbalstu. Ja šie rādītāji ir vieni no galvenajiem apsvērumiem, tad jūs varat iepriecināt ar Perfect Privacy VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map