SaferWeb pārskats (2020)

Tāpat kā konkurējošais tirgus dalībnieks Total VPN, arī SaferWeb pieder uzņēmumam The Endurance International Group, Inc., kam pieder daudzi populāri ASV balstīti hostinga pakalpojumi, piemēram, Bluehost un HostGator..


Līdz ar to uz to attiecas tas pats satraucoša privātuma politika un visaptveroša žurnālvedība kā tās māsas uzņēmums. Attiecīgi būtu grūti ieteikt šo pakalpojumu ikvienam, kurš nopietni domā par drošības, anonimitātes un privātuma saglabāšanu.

drošāka tīmekļa logotipsTurklāt SaferWeb ir niecīgs serveru tīkls. Salīdzinot ar lielāku, veiksmīgāku konkurenci, šis mazākais sāncensis nemēra izmēru. Šis neapšaubāmi nelielais serveru skaits veicina arī neapmierinoši lēno datu pārsūtīšanas ātrumu.

Vēl viens šī VPN izmantošanas trūkums ir visas dažādas izmaksas. Ja vēlaties jebkāda veida pakalpojumus vai aizsardzību, tas maksā papildus. Lietotājiem, kuri vēlas vienlaikus pievienot vairākas ierīces, jāmaksā papildu ikmēneša maksa.

Ja vēlaties piekļūt ātrākajiem uzņēmuma serveriem, tas maksās jums papildu gada maksu. Ikvienam, kurš vēlas piekļūt prioritārajam atbalstam, būs jāmaksā vēl viena gada maksa.

Tie, kas vēlas uzzināt vairāk par tiešsaistes drošību un privātumu, var atkal samaksāt par e-grāmatu, kas aptver šo tēmu. Ar tik daudziem visaptverošiem ceļvežiem, kas pieejami par brīvu.

Kāpēc jūs to darītu??

Jūs, iespējams, varēsit apskatīt American Netflix un BBC iPlayer ar šo pakalpojumu, bet tie ir par tikai priekšrocības.

Pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Viegli izmantot
Mežizstrādes politika:Nav reģistrēšanas politikas
Servera lielums:33 serveri
Serveru izplatīšana:27 valstis
Atbalsts:Diennakts tērzēšana, biļešu sistēma un zināšanu bāze
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN, L2TP, PPTP protokoli; 256 bitu šifrēšana
Galvenā mītne:Apvienotā Karaliste
Cena:3,99 USD / mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://www.saferweb.com/

Drošība un šifrēšana ar SaferWeb

šifrēta piekaramā atslēgaSaferWeb lietotājiem ļauj izvēlēties VPN protokolu. Starp iespējām ir OpenVPN, kas tiek uzskatīts par izvēlētais protokols.

OpenVPN ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru visā pasaulē pastāvīgi pilnveido un pilnveido izstrādātāji. Jo viņi vienmēr meklē un nepilnību novēršana, varat būt pārliecināts, ka OpenVPN lietošana ir droša.

Citi pieejamie protokoli ietver L2TP / IPSec, kas parasti tiek uzskatīts tikai par otro OpenVPN. Tāpat kā citi VPN pakalpojumi, SaferWeb piedāvā arī PPTP protokolu. Vecāks protokols, kas parasti tiek uzskatīts bēdīgi nedrošs, to reti ieteicams lietot.

Ja izmantojat tādus protokolus kā OpenVPN un L2TP / IPSec, varat būt drošs, ka visa jūsu tīmekļa trafika tiek kodēta, izmantojot AES 256 bitu šifrēšanu. Tas ir tāds pats šifrēšanas līmenis, ko visā pasaulē izmanto valdības, tiesībaizsardzības aģentūras un militāristi.

Ja šīs organizācijas šai šifrēšanas metodei var uzticēties slepeni izlūkdatiem, tad varat paļauties arī uz to.

Viena no galvenajām SaferWeb bažām ir tā nav aprīkots ar nogalināšanas slēdzi. Daudzi no sarežģītākajiem un augsti vērtētajiem VPN uzņēmumiem savā pakalpojumā iekļauj slepkavas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis ir mehānisms, kas automātiski beidz pārlūkošanas sesiju, ja VPN nav pieejams.

drošāks tīmekļa-nogalināt-slēdzis

Tas nozīmē, ka jūs neesat pakļauts, turpinot sērfot, kamēr jūsu VPN vairs nedarbojas fonā. Tas, ka trūkst slēdziena, daudziem cilvēkiem ir pārrāvums. Pat ja tas jums nerada lielas bažas, ir arī citi iemesli meklēt VPN citur.

SaferWeb VPN serveru tīkls

Salīdzinot ar visaugstāk novērtētajiem un visbiežāk ieteiktajiem VPN pakalpojumiem, SaferWeb serveru tīkls ir sāpīgi neatbilstoši. Viņu serveri ir atrodami tikai 30 vietas visā pasaulē.

drošāka tīmekļa servera atrašanās vietas visā pasaulē

Daudzi no šiem serveriem atrodas Eiropā tādās pilsētās kā Londona, Amsterdama, Keflavika, Bukareste, Madride, Parīze, Frankfurte, Varšava, Milāna, Cīrihe, Stokholma, Maskava, Brigē un Dublina. Viņu klātbūtne ir līdzīga Ziemeļamerikā, un serveri ir atrodami Ņujorkā, Čikāgā, Losandželosā, Maiami, Atlantā, Sietlā, Sanhosē un Toronto..

Citi pasaules reģioni ir reti pārklāts. Ir serveri Singapūrā, Mumbajā, Tokijā un Honkongā, taču tās ir vienīgās Āzijas vietas. Āfriku pārstāv tikai Johanesburga, un Tuvajos Austrumos ir tikai Telavivs. Austrālijai ir vairāki serveri, taču tie visi atrodas Sidnejā, kamēr Dienvidamerikā ir tikai viens serveris Buenosairesā.

drošāka tīmekļa ātrums pa valstīm

Kopumā SaferWeb ir aptuveni 70 serveri.

Nozares visaugstāk novērtētajiem VPN var būt vairāki tūkstoši serveru, kas atrodas simtos vietās visā pasaulē.

Kā tas ietekmē izpildījumu??

Jo visaptverošāks ir VPN serveru tīkls, jo lielākas ir iespējas, ka atradīsit serveri, kas atrodas tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai. Tas nozīmē: ātrāks datu pārsūtīšanas ātrums.

Turklāt, ja uzņēmumam ir daudz serveru, tas nozīmē, ka ir daudz joslas platuma, lai ikviens varētu to koplietot. Izmantojot nelielu tīklu, piemēram, SaferWeb, jūs kopīgojat joslas platumu ar šausmīgi daudzām personām. Tas padara jūsu datu pārsūtīšanas ātrumu lēnu.

Vai SaferWeb VPN ir savietojams ar BitTorrent vai P2P?

Viena no nedaudzajām SaferWeb pozitīvajām lietām ir tā saderība ar tādām darbībām kā BitTorrent un vienādranga failu koplietošana.. Patiesībā Amsterdamā ir serveri, kas ir paredzēti tikai šim mērķim.

Tas nozīmē, ka SaferWeb negrasās pret jums vērsties, kamēr izmantojat viņu VPN. Sliktā ziņa ir tā, ka viss, ko mēģināt lejupielādēt vai kopīgot, prasīs diezgan daudz laika.

Ātruma testa rezultāti, izmantojot SaferWeb VPN

augšupielādes ātruma vektorsKaut arī neviens negaida tos pašus zibens ātrumus, izmantojot VPN, ko iegūst bez viena, kanādiešiem labākie VPN (franču valodā: Meilleur VPN) pārāk daudz neiejauksies jūsu lejupielādes un augšupielādes līmeņos..

SaferWeb ir viens no sliktākajiem, runājot par ātruma testa rezultātiem, un starp tiem un labākajiem VPN ir daudz atšķirību. Ja ātrums jums ir būtisks rādītājs, tad būtu prātīgi meklēt citur.

Viens no tiem dod piekļuvi tikai septiņiem viņu serveriem. Lūgtāka opcija piešķir piekļuvi visam SaferWeb zemūdens tīklam. Attiecīgi jūsu pieredze ar SaferWeb var atšķirties atkarībā no tā, kuriem serveriem varat piekļūt, un no jūsu atrašanās vietas pasaulē.

Ātruma pārbaudē izmantotā datora etalonu pārbaude deva rezultātu lejupielādēt likmes 98,71 Mbps un augšupielādēt likmes 53.00 Mb / s. Šie pilnīgi cienījamie rezultāti krasi mainījās, aktivizējot SaferWeb.

drošāka tīmekļa vpn ātruma testa rezultāts

Saferweb vpn servera testi

Kā redzat, rezultāti labākajā gadījumā bija nomākti. Dažādos serveros reģistrētais lejupielādes ātrums svārstījās no 4,14 Mbps līdz 7,05 Mbps. Augšupielādes ātrums bija prognozējami sliktāks – no 1,84 Mbps līdz 2 Mbps. Šie skaitļi ir vieni no sliktākajiem visos ātrumtestu rezultātos, ko vada šī vietne.

Vai SaferWeb VPN uztur žurnālus?

Ja ātruma testa sliktie rezultāti nebija pietiekami, lai jūs atturētu, tad jums ir vērts pārskatīt uzņēmuma konfidencialitātes politiku. Lai gan viens no galvenajiem VPN mērķiem ir aizsargāt jūsu privātumu, SaferWeb to nepietiek.

Ideālā gadījumā VPN sniedzējs neapkopo daudz jūsu personiskās informācijas, kā arī nepiesakās, kad pārlūkojat, kur pārlūkojat un ko darāt..

saferweb vpn privātuma politika

Tā kā tās galvenā mītne atrodas piecu acu tautā, tai vajadzētu būt tik mazam pārsteigumam, ka SaferWeb seko tik tuvām zīmēm saviem klientiem. Lai reģistrētos pakalpojumam, jums ir jāatklāj visa veida personas dati, un uzņēmums arī savāc informāciju par jums katru reizi, kad sazināties ar klientu atbalsta dienestu..

Ar to datu vākšana nebeidzas. Šķiet, tāpat kā jūsu ISP, arī SaferWeb vēlas zināt visu par to, ko jūs darāt tiešsaistē. Viņi veic uzskaiti par to, kad piesakāties, kuras vietnes apmeklējat, ko jūs darāt, kamēr atrodaties, par jūsu sociālo mediju darbību un daudz ko citu.

VPN mērķis nav liegt citiem pārāk daudz uzzināt par jūsu privāto biznesu? Liekas, ka SaferWeb ir izvēlējies to aizmirst.

Viņi pat var nolemt dalīties ar jūsu privāto informāciju, lai viņi jums varētu pārdot trešo personu produktus un pakalpojumus. No tiešsaistes privātuma viedokļa, šī politika ir murgs.

Cik maksā SaferWeb VPN?

Pašlaik SaferWeb piedāvā divas cenu shēmas. Premium plāns vienlaikus nodrošina piekļuvi septiņiem uzņēmuma serveriem un vienai savienotai ierīcei. Jaunināšana uz Super Premium plānu nozīmē, ka klienti var piekļūt visiem SaferWeb serveriem un vienlaikus var savienot pat trīs ierīces..

drošāka tīmekļa vpn cenu noteikšanaPremium pakalpojuma cena sākas ar 3,99 USD mēnesī, savukārt Super Premium pakalpojums ir USD 4,99 mēnesī. Diemžēl SaferWeb pēc šī brīža nonāk ļoti smalkā drukā, un visas cenas strauji pieaug līdz standarta likmei.

Šī likme mainās atkarībā no tā, kuru pakalpojumu jūs izvēlaties, un no tā, vai izvēlaties neslēgt līgumu, viena gada līgumu vai divu gadu līgumu. Tā kā cenas svārstās no 10 USD mēnesī līdz aptuveni 17 USD mēnesī, ir viegli pamanīt, ka jums būs jāmaksā daudz vairāk par neapšaubāmi zemāku VPN.

(Salīdzināšanas labad, NordVPN, kas ir viens no labākajiem VPN šodien, ir darījums par USD 2,99 mēnesī. Tātad 2,99 USD pret 10 USD + + kaut kas uz smalkās drukas – ne tik standarta. Kā būtu, ja salīdzinātu to ar mūsu labāko bezmaksas VPN sarakstu?

Vai SaferWeb ir ieteicamais VPN?

Balstoties uz tās plēsonīgajām cenām, ievērojamo mežizstrādes politiku un lēnajiem ātruma testa rezultātiem, SaferWeb nav ieteicams. Uzticamākus VPN var viegli atrast, piemēram, Surfshark un iepriekšminēto NordVPN. Atzīmējiet šo, ja vēlaties mūsu labāko kanālu sarakstu ar labākajiem kanādiešiem šodien pieejamajiem VPN pakalpojumiem.

Avoti:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

Pievienojiet savu pārskatu:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map