Trust.Zone VPN pārskats (2020)

uzticamības zonas logotips


Trust.Zone pārdod savus pakalpojumus kā “tos, uz kuriem varat paļauties”. Tas ir nozīmīgs solījums, un tas notiek lielākajā daļā frontu, šis VPN pakalpojums nodrošina.

Tomēr dažos aspektos tie neatbilst populārākajiem VPN nodrošinātājiem. Tas padara viņus par stabilu konkurentu, bet ne par labāko VPN pieredzējušiem lietotājiem.

Trust.Zone sasniedz daudzās pareizajās piezīmēs, kad runa ir par tām īpašībām, kuras patērētājiem vajadzētu meklēt VPN. Tie ļauj jums izmantot OpenVPN protokolu, ko profesionāļi uzskata par neizprotamu. Turklāt jums ir AES 256 bitu šifrēšanas drošība – vēl viens plus, ja vēlaties stipriniet savu aizsardzību.

Šim VPN ir vēl papildu ieguvumi no tā, ka tam ir uzņēmums galvenā mītne atrodas Seišelu salas. Ja jūs par to nekad neesat dzirdējis, Seišelu salas ir vairāk nekā 100 salu arhipelāgs.

Apkārtne ir krāšņa, un datu saglabāšanas likumi praktiski nav spēkā. Pats labākais, ka Seišelu salas atrodas tālu ārpus pat 14 Eyes spiegošanas alianses. Tas ir īpaši svarīgi, ja vēlaties uzzināt, kā aizsargāt savu privātumu.

Ja jūs vēl neesat dzirdējis par piecām, deviņām vai 14 acīm, iespējams, ir pienācis laiks. Nācijas, kas ir šo alianšu dalībnieces, izspiego viens otra pilsoņus un dalās ar visiem savāktiem izlūkdatiem.

Protams, šos starptautiskos spiegus interesē tas, ko cilvēki dara tiešsaistē. Tas nozīmē, ka, ja jūs neizmantojat VPN, kāds varētu izsekot jūsu tiešsaistes darbībām. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs to vienmēr dara, un viņi, iespējams, kopīgo šos datus.

VPN uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas ārpus 14 acu tīkla, negrasās dalīties ar datiem (AFAICT). Viņiem, visticamāk, nebūs likumu par lietvedību. Ja esat privātuma aizstāvis, tā ir laba lieta.

Trust.Zone ir mazāks VPN sniedzējs, jo viņu serveru tīkls ir ierobežots. Turklāt tas ir vienīgais klients, kas ir paredzēts operētājsistēmai Windows. Ja izmantojat citu operētājsistēmu, jums būs jāveic daudz konfigurēšanas pats.

Trust.Zone VPN pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Ļoti ērti lietojams
Mežizstrādes politika:Nav reģistrēšanas politikas
Servera lielums:130 ++ serveri
Serveru izplatīšana:32 valstis
Atbalsts:Biļešu sistēma
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN un L2TP; 256 bitu AES šifrēšana
Galvenā mītne:Seišelu salas
Cena:USD 3,33 mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://trust.zone/

Drošība un šifrēšana

VPN izmantošana ir bezjēdzīga, ja pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā vislabāko aizsardzību un šifrēšanu. Mazāki VPN pakalpojumu sniedzēji paklupt šajā kategorijā. Tie nodrošina novecojušus VPN protokolus, vāju šifrēšanu un pieļauj datu noplūdi. Ja jūs interesē kādas īpašības piemīt visaugstākajām kvalitātes VPN, jums vajadzētu iepazīties ar VPN pamatnostādnēm.

Labās ziņas šeit ir tādas, ka Trust.Zone šajā jomā nav problēmu. Tomēr, viņi nepiedāvā tik daudz iespēju kā citi uzņēmumi, runājot par protokoliem.

uzticamības zonas drošība

Svarīgi ir tas, ka viens no protokoliem, kas viņiem ir, ir uzticams un ieteicams. Pazīstams kā OpenVPN, kiberdrošības eksperti visā pasaulē izstrādāja šo protokolu. Tas padara to vislabāko, kad ir jāizveido drošs tunelis starp datoru un internetu.

Turklāt OpenVPN protokols nāk ar AES 256 bitu šifrēšanu. Šī ir kombinācija, kas ir dod priekšroku valdībām, militārpersonām un daudznacionālām korporācijām. Ja viņi šai sistēmai var uzticēties dzīvības un nāves noslēpumam, varat derēt par savu privāto datu drošību.

Trust.Zone VPN serveru tīkls

Šis ir viens no viskritiskākā metrika kas jāņem vērā, izvēloties VPN. Jo vairāk serveru lepojas VPN sniedzējs, jo labākus pakalpojumus jūs, visticamāk, saņemsit.

Tā kā ir daudz serveru, tas nozīmē, ka ir daudz joslas platuma. Tā vietā, lai būtu piepildīts ar serveri ar daudziem citiem, jums būs pieejams daudz joslas platuma. Tas nozīmē daudz ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu.

globuss, kas savieno tīkla vektoruTurklāt, jo izturīgāks ir serveru tīkls, jo lielāka ir iespēja atrast serveri, kas ir salīdzinoši tuvu jūsu faktiskajai atrašanās vietai.. Tas nozīmē arī ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu. Prēmija ir arī tā, ka, atrodoties ceļā, jūs, visticamāk, atradīsit pieejamu vietējo serveri.

Pašlaik Trust.Zone nodrošina gandrīz 130 serveri nedaudz vairāk 30 valstis. Salīdziniet to ar vairāk lieliskiem, labāk zināmiem VPN, un jūs ātri to redzēsit šis tīkls ir niecīgs.

Daudzos no galvenajiem VPN ir sistēmas, kas ietver 3000 līdz 5000 serverus, kas atrodas sešos kontinentos. Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, jūs atradīsit daudz joslas platuma.

Neskatoties uz to, Trust.Zone serveru tīkls ir samērā labi izplatīts visā pasaulē. Viņi pārklāj Ziemeļamerika un Eiropa plaši. Viņu klātbūtne iekšā ir mazāk pamanāma Dienvidamerika un Āzija, bet viņi tur ir. Serveri atrodas Dienvidāfrika, Honkonga, Indija un Ķīna.

Vai Trust.Zone VPN ir savietojams ar BitTorrent vai P2P?

Vienādranga failu apmaiņa ir iecienītākais informācijas apmaiņas veids, lietotājam lejupielādējot mazus datu bitus no vairākiem citiem lietotājiem. Daži VPN ir vairāk saderīgi ar šo praksi nekā citi. Ir VPN, kas vai nu aizliedz, vai samazina jūsu spējas. Vēl viena lieta, kas var palīdzēt uzlabot failu apmaiņu, ir tikai labāko torrent vietņu izmantošana.

Trust.Zone nav viens no šiem. Jebkurš viņu serveris var tikt izmantots mocīšanai, to izgatavošanai viens no labākajiem VPN kas pieejams cilvēkiem, kuriem patīk failu koplietošana. Tomēr jums vajadzētu piesargāties, ja dzīvojat vietā, kur mocīšana ir nelikumīga.

Pārsteidzoši, ka Trust.Zone samērā labi sadarbojās ar Netflix. Tas ir reti VPN. Netflix bloķē straumēšanu daudziem cilvēkiem, kuri pārlūko VPN.

Tas ir tāpēc, ka straumēšanas gigantam ir neskaitāmi līgumi, kas nosaka, kur cilvēki var redzēt īpašas programmas. ASV Netflix nav pieejams Kanādā un otrādi. Tomēr jūs varat skatīties Netflix ar VPN un apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus, liekot tam izskatīties tā, kā jūs pārlūkojat to valsti, kuras Netflix versiju vēlaties skatīt.

Lai saglabātu atbilstību saviem līgumiem, Netflix bloķē VPN lietotājus no pieteikšanās. Daži VPN dienesti ir atraduši veidus, kā apiet šo ierobežojumu, un Trust.Zone ir viens no tiem.

Ātruma testa rezultāti ar Trust.Zone VPN

Ātruma zaudēšana ir neizbēgama cena, kuru maksājat, lietojot VPN. Elites VPN darbojas ar nelielu ievērojamu ātruma zudumu. Tīkla darījumu nodrošinātāji palēninās jūsu datu pārsūtīšanas ātrumu līdz gandrīz neko.

Pēc tam ir stabils, uzticamu darba zirgu pilns, kas ir lēnāks nekā pārlūkošana bez VPN, bet nav tik ātrs kā labākajiem VPN. Ja jūs jau izmantojat līdzīgu pakalpojumu, varat iemācīties diezgan viegli pārbaudīt savu VPN spēku.

ātruma testa vektorsŠiem pakalpojumu sniedzējiem nav obligāti nekā slikta. Kamēr Trust.Zone ātruma testa rezultāti nebija iespaidīgi; viņi arī ne tuvu necieš visvairāk vilšanos. Tomēr tur ir daudz ātrāki pakalpojumi.

Ātruma testi tika veikti uz diviem dažādiem serveriem. Viens atradās ES, bet otrs atradās ASV. Benchmark lejupielādes pirms Trust.Zone ieslēgšanas bija 97 Mb / s. Augšupielādes ir reģistrētas plkst 53 Mb / s.

Trust.Zone ES serveris nedaudz piebremzēja. Lejupielādes bija tagad 68,46 Mb / s kamēr augšupielādes bija 46,12 Mb / s.

ASV šeit bija nedaudz lēnāk; lejupielādes tika novērtētas kā 60,61 Mbps ar augšupielādes ienākot plkst 36,75 Mbps.

Šie ātrumi nav precīzi pūslīši, taču tie ir pieņemami. Ja jums patīk citas Trust.Zone pakalpojumu daļas, iespējams, jums viss izdosies. Tomēr daudz ātrāk darbojas VPN.

Vai Trust.Zone VPN uztur žurnālus?

Šī ir viena no kategorijām, kurā Trust.Zone izceļas ar izcilību. Viņu atrašanās vieta Seišelu salās noteikti atbalsta viņu centienus nodrošināt klientiem anonīmu pārlūkošanas pieredzi.

Protams, daudzi VPN lepojas, ka viņiem nav reģistrēšanas politikas. Domājams, ka tas to nozīmēs jūsu VPN neveic nekādu uzskaiti par jūsu personisko informāciju, līdz jūsu vārdam, adresei, tālruņa numuram un e-pasta adresei.

uzticamības zonas reģistrēšanas politika

Tikpat svarīgi ir tas, ka VPN, kas patiešām ievēro politiku, kas neveic reģistrēšanos, neglabā failus saistībā ar jūsu ierīcēm, kad izveidojat savienojumu ar VPN, izmantoto ISP, kuras vietnes apmeklējat, kuras jūs darāt, kamēr atrodaties tiešsaistē, vai jūsu sociālajos tīklos. plašsaziņas līdzekļu darbība.

Galu galā tas, ka tas nav anonīms, un DNS apturēšana noved pie tā, ka jālieto VPN? Jūs nevēlaties, lai tikai kāds varētu izsekot jūsu tiešsaistes kustībām, ne vienmēr tāpēc, ka tas, ko jūs darāt, ir nepareizi, bet gan tāpēc, ka tas vienkārši nav neviena cita bizness.

Turklāt paturiet prātā, ka VPN un politika bez reģistrēšanas ir izstrādāta, lai palīdzētu aizsargāt jūs no hakeriem un citiem kiberuzbrukumiem. Ja kāds saglabā žurnālus, tad šis mērķis tiek uzvarēts.

Par laimi Trust.Zone lietotājiem ir skaņa nav reģistrēšanas politikas. Tas ir precīzi noteikts uzņēmuma konfidencialitātes politikā. Ikdienas valodā viņi var turēt jūsu e-pasta adresi, lai viņi varētu ar jums sazināties citu datu nav.

Cik maksā Trust.Zone VPN?

Mēneša abonementi vietnē Trust.Zone maksā tikai 6,99 USD. Tas ir lētāk nekā dažas citas iespējas, taču jāatceras, ka Trust.Zone serveru tīkls ir ierobežots.

Turklāt ir atļauti tikai trīs vienlaicīgi savienojumi, salīdzinot ar piecu nozares standartu. Jaunināšana uz pieci savienojumi paaugstina cenu par Mēnesī 3,99 USD.TrustZone cenu tabula

Trīs mēnešu abonements maksā 14,85 USD, un viena gada abonements ir USD 39,95. Bezmaksas, trīs dienu izmēģinājums ir pieejams, ja vēlaties izmantot testa brauciena pakalpojumu.

Vai Trust.Zone ir ieteicamais VPN?

Uzticēšanās.Zonei ir patiesi labas īpašības. Tomēr šie raksturlielumi nevar pārvarēt nelielu serveru tīklu un faktu, ka pakalpojums ir optimizēts tikai operētājsistēmai Windows.

Ikvienam, kurš izmanto citu operētājsistēmu, pats būs jākonfigurē VPN. Ja jūs izmantojat visu Windows, tad mēs iesakām Trust.Zone kā labu VPN. Ja izmantojat citu operētājsistēmu, iespējams, vēlēsities pacelt piedurknes, jo jūs izmantojat konfigurācijas režīmu.

Patiesībā ne visas ierīces darbojas operētājsistēmā Windows. Tātad, ja jums ir vajadzīgas citas iespējas, kas darbojas ar citām operētājsistēmām, pārbaudiet mūsu pārskatu par NordVPN un Surfshark. Šie divi giganti gadiem ilgi ir bijuši visu labāko VPN sarakstu augšgalā, un daudzu labu iemeslu dēļ. Paskaties pats.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me