VPN reģistrēšanas politikas: kurš uztver kādus datus?

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums jāiegulda lieliskā virtuālā privātā tīkla pakalpojumā, ir izvairīties no darbības dokumentēšanas tā, lai citi to varētu redzēt vai ar to manipulēt. Lielākā daļa VPN pakalpojumu uzsver savu uzticību pārredzamībai un jūsu datu aizsardzībai pārraides laikā un pēc fakta neturēšanas ierakstiem.


Tas izklausās lieliski, bet vai jūs zinājāt, ka reģistrēšanas politikas var būt ļoti dažādas?

Vienmēr reklamējiet nulles žurnāla politiku

Nav nekas neparasts, ka VPN pakalpojumi reģistrēšanas trūkuma dēļ norāda uz labāku privātumu. Lieta ir tāda, ka parasti šis apgalvojums zināmā mērā ir taisnība, kaut arī kvalifikācija ir atrodama sīkā drukā. Piemēram, tā ir taisnība, ka attiecīgais pakalpojums nereģistrē datus, ja vien to nepieprasa valdības likumi, kas piemērojami valstī, kurā pakalpojums atrodas.

Jums jāatceras, ka VPN pakalpojumu sniedzēji, tāpat kā jebkurš bizness, vienmēr dara visu iespējamo.

Jums ir jābūt modram.

Kurus baļķus uztur?

Pastāv trīs galvenie žurnālu veidi, kurus VPN pakalpojums, visticamāk, uztur vismaz īsu laika periodu. Faktiski pakalpojumu sniedzēji bieži precīzi norāda, kuru no tiem vai cik no trim veidiem viņi paturēs.

VPN nodrošinātāji vāc datus

Lielākā daļa VPN žurnālu izdzēš 30 dienu laikā. Tomēr ne vienmēr tas notiek, un tas var mainīties atkarībā no uzņēmuma. Tātad jums jānoskaidro, kuri žurnāli tiek glabāti, un pēc tam jānoskaidro, cik ilgi viņi glabā datus.

Zemāk ir uzskaitīti žurnālu veidi, kurus parasti uztur VPN pakalpojumu sniedzējs:

 • Darbības žurnāli: tas ir visas satiksmes uzskaite kas nāk caur VPN tīklu. Atkarībā no žurnālu struktūras, var būt vai nav viegli izsekot konkrētiem koplietotiem failiem vai citiem datiem konkrētam lietotājam.
 • Savienojuma žurnāli: Pakalpojumi, kas ierobežo savienojuma ilguma ierobežojumus, saglabā šos žurnālus, kā arī to, cik savienojumi ir aktīvi konkrētam klientam. Tas atvieglo savienojumu pārvaldību un vajadzības gadījumā pārtrauc vienu vai vairākus
 • Kļūdu žurnāli: Šīs problēmas ir saistītas ar savienojuma vai veiktspējas problēmām ar īsto tīklu. Informācija par klientiem, kurus skārusi kļūda, var ietvert IP adreses un / vai klienta lietotājvārda reģistrēšanu.

Mācīšanās, kas reģistrē ko

Viltus nulles reģistrēšanas politikas vektora attēlsLai zināt, kāda veida reģistrēšanas politika tiek piemērota, ir ļoti svarīgi rūpīgi izlasīt noteikumus, kas saistīti ar jūsu kontu. Jums vienmēr būs iespēja pārskatīt visus šos noteikumus pirms reģistrēšanās pakalpojumiem.

Diemžēl daudzi cilvēki izdara pieņēmumus par reģistrēšanu un citām politikām, un pirms konta izveidošanas ir izdarīts tikai nedaudz vairāk par noteikumu un nosacījumu izpildi. Tas vēlāk var radīt dažas neveiksmīgas situācijas.

Ņemiet vērā, ka VPN pakalpojumu politikas var būt nedaudz atšķirīgi strukturētas, lai saglabātu atbilstību vietējiem likumiem. Tādā gadījumā jūs varat secināt, ka koncentrējoties uz galveno VPN pakalpojumu sniedzēju meklēšanu, ietekmē tas, kur atrodas uzņēmums.

Anonimizators

anonimizatora logotips

Jūs, iespējams, esat dzirdējis par piecām acīm. Tas attiecas uz piecām valstīm, kuras ir noslēgušas nolīgumu par tiešsaistes drošību. Šīs piecas valstis ir Austrālijā, Kanādā, Jaunzēlandē, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Anonimizators ir izvietots ASV, tas nozīmē, ka noteikumi, par kuriem vienojušās Piecas Acis, ietekmē to mežizstrādes politiku. Visu veidu žurnāli, kas tiek uzskatīti par likumīgiem tveršanai saskaņā ar šī līguma noteikumiem, tiek uzturēti noteiktu laika periodu.

Mežizstrādes ideja ir ļaut dalīties ar datiem ar valstu iestādēm gadījumā, ja ir aizdomas par kaut kādiem valsts drošības pārkāpumiem. Cik ilgi dati paliek reģistrēti, būs atkarīgs no spēkā esošajiem likumiem.

Anonimizators tam ir zināmā mērā priekšā. Izlasot viņu noteikumus un nosacījumus, jūs atradīsit klauzulas, kas apstiprina reģistrēšanu, un vairāk informācijas par to, kāpēc tā notiek. Viņu pārdošanas un mārketinga nodrošinājums ir mazāk skaidrs par to, kas ir un kas nav reģistrēts, tāpēc pārliecinieties, ka joprojām veicat pienācīgu rūpību.

Astrils

astrillvpn logotips

Astrill ir unikāls starp pakalpojumiem, kas atrodami šajā sarakstā, ar to, ka tas atrodas Seišelu Salu Republikā, tieši pie Āfrikas krastiem. Ja runa ir par informācijas apmaiņu par savienojumu, kļūdām vai klientu darbībām ar citām pusēm, Seišelu salām nav nekādu līgumu vai alianšu, kas garantētu jebkādu datu apmaiņu.

Pat ja tā, ņemiet vērā, ka Astrill paziņo, ka viņi saglabā savienojumu žurnālus uz saviem serveriem. Uzņēmumam nav skaidrs, cik ilgi šie žurnāli tiek uzturēti pirms dzēšanas. Daļā no savienojuma datiem, kas tiek glabāti kādu laiku, ietilpst IP adrese un informācija par ierīci, kas izmantota katram savienojumam. Tas ļauj Astrill noteikt, cik vienlaicīgu savienojumu ir saistīti ar klienta kontu, izmantojot dažādas ierīces.

Buferēts

buferēts vpn logotips

Buffered atrodas Gibraltārā un izvēlas uzturēt savus serverus šajā valstī. Kaut arī Gibraltārs tiek uzskatīts par Lielbritānijas aizjūras teritoriju, parasti tiek uzskatīts, ka tas nav saistošs Piecu acu līguma noteikumos. Tas nozīmē, ka izredzes dalīties ar informāciju ar citu valstu drošības aģentūrām labākajā gadījumā ir niecīgas.

Savā privātuma politikā, kā arī reklāmā Buffered apstiprina, ka viņi neuzrauga lejupielādes vai pārlūkošanas aktivitātes. Patiesībā viņi nepretendē uz jebkāda veida darbības žurnālu uzturēšanu.

Pakalpojums uztur dažus savienojuma žurnālus, saglabājot tādu informāciju kā ieslēgšanas un izslēgšanas laiki katram savienojumam, savienojuma ilgums un nosūtīto un saņemto datu apjoms. Ienākošās IP adreses ir iekļautas arī savienojuma žurnālā. Dati tiek uzturēti ne ilgāk kā 30 kalendārās dienas.

CyberGhost

cyberghost vpn logo

CyberGhost mitina serverus Rumānijā. Tā kā valstij nav sīki izstrādātu savstarpības līgumu par interneta datiem ar citām valstīm, ir ļoti maza iespēja, ka jūsu darbība tiks dalīta ar aģentūrām vai citām pusēm ārpus valsts..

Tāpat kā daudzi citi pakalpojumi, kas bāzēti valstīs, kurām nav vienošanās par datu kopīgošanu ar citiem, CyberGhost neuztur aktivitāšu žurnālus. Kļūdu žurnāli tiek uzturēti kā veids, kā izsekot un identificēt tendences, kas saistītas ar tīkla problēmām. Tādā pašā veidā savienojuma žurnāli tiek uzturēti kā veids, kā novērtēt servera darbības maksimālos periodus un novērst pārslodzi. Abu veidu žurnāli tiek turēti anonīmi un netiek izmantoti citiem mērķiem, kā tikai tīkla integritātes un funkciju aizsardzībai.

ExpressVPN

expressvpn logo

ExpressVPN uztur serverus Britu Virdžīnu salās. Tāpat kā Buffered, informācijas apmaiņa, kas notiek starp valstīm, kuras ir iesaistītas Piecu acu nolīgumā, šajā vietā neattiecas. Tas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes, visticamāk, netiks kopīgotas ar nevienu ārvalstu vienību.

Savienojumu žurnālus, ko uztur ExpressVPN, uzskata par vienkāršiem kauliem, salīdzinot ar vairākiem citiem VPN pakalpojumiem. Šajos datos ir norādīts, kurš no viņu serveriem tika izmantots, un datums, kad katra sesija sākās un beidzās. Atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumiem, savienojuma žurnālā klienta IP adrese netiek uztverta.

Atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumiem šajā sarakstā. ExpressVPN neizseko jūsu darbību. Viņi pat neuzrauga jūsu konta joslas platuma izmantošanu. Viņi dod priekšroku darbībai, pārraugot tīkla vispārējo izmantošanu, un izmanto šos datus, lai noteiktu, vai ir nepieciešams vairāk serveru vai kāda veida tīkla jaunināšana.

HideMyAss

hidemyass logotips

HideMyAss atrodas Apvienotajā Karalistē. Kā viena no valstīm, kas piedalās “Piecu acu” nolīgumā, jūs varat sagaidīt, ka daži no jūsu datiem tiks reģistrēti. Ja kādā no šīm piecām valstīm notiek kāda veida izmeklēšana par iespējamu nacionālās drošības pārkāpumu, jūsu datus varētu koplietot kā daļu.

Jums rodas priekšstats par to, kāda veida dati tiek reģistrēti. Piemēram, noteikumu un nosacījumu konfidencialitātes sadaļā teikts, ka HideMyAss nereģistrēs datus par jūsu apmeklētajām vietnēm, kad ir izveidots savienojums ar VPN..

Tas nozīmē, ka aktivitāšu žurnālos tiek parādīts ierobežots ierobežojums. Savienojuma žurnāli ir detalizētāki, un tajos ir iekļauta tāda informācija kā jūsu sākotnējā IP adrese, cik ilgs ir bijis katras sesijas sākums un beigu laiks un cik daudz joslas platuma tika izmantots katras sesijas laikā..

Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga logotips

Ja vēlaties izmantot VPN pakalpojumu, kam nav vienošanās par tiešsaistes aktivitāšu kopīgošanu ar citām valstīm, Hotspot Shield ir laba izvēle. Atrodoties Šveicē, nav tiesību aktu kopumu, kas attiecas uz jebkura veida darbībām internetā. Tas nozīmē, ka viss, ko jūs darāt, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, ir maz ticams, ka tas tiks koplietots ar citiem avotiem.

Iekšējiem mērķiem Hotspot Shield ģenerē savienojuma žurnālus katrai sesijai. Viena lieta, kas nedaudz atšķiras, ir tā, ka žurnāls tiek izdzēsts katras sesijas beigās. Uzņēmums arī izseko pārlūkošanas aktivitātes, lai gan nav skaidrs, cik lielā mērā šī darbība ir saistīta ar atsevišķiem lietotājiem vai pat ar konkrēta klienta pilnvarotiem lietotājiem. Darbību žurnālā nav iekļautas IP adreses, taču klientiem jāzina, ka viņu pārlūkošana un citas aktivitātes joprojām tiek izsekotas.

IPVanish

ipvanish logo

IPVanish uztur serverus Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmums ievēro noteikumus un nosacījumus, kas ietverti līgumā par piecām acīm. Tā rezultātā pastāv iespēja, ka jūsu darbība tiek dalīta ar tiesībaizsardzības un drošības aģentūrām, kas atrodas citās valstīs.

Tas tiek teikts, IPVanish darbojas ar nulles žurnālu politiku. Tas nozīmē, ka viņi aktīvi neuztur darbības, savienojumu vai kļūdu žurnālus. Sesijas laikā datus var tvert, taču, šķiet, tie tiks dzēsti no tīkla, kad sesija būs beigusies.

IPVanish ir pārliecināts par tiesībām uz tiešsaistes privātumu. Tas ir licis uzņēmumam agresīvi atbalstīt Electronic Frontier Foundation un tā centienus nodrošināt visu interneta lietotāju privātumu.

Zosu VPN

goosevpn logo

Ar serveriem Nīderlandē Goose VPN darbojas valstī, kura ir izveidojusi drošības alianses ar vairākām citām valstīm. Rezultāts ir tāds, ka jūsu darbība var tikt dalīta, ja notiek kāda veida starptautiska izmeklēšana.

Pakalpojuma uzturētajos darbības žurnālos tiek izlaista visa veida personiskā informācija. Tomēr savienojuma žurnāli uztver datus, piemēram, operētājsistēmas tipu, ko izmanto atsevišķā ierīce, un lietotāja fizisko atrašanās vietu. Pat ja IP adreses nav iekļautas savienojuma žurnālā, citi dati varētu būt noderīgi, identificējot konkrētus lietotājus.

NordVPN

nordvpn logo

NordVPN serveri atrodas Panamā, valstī, kurai nav īpašu līgumu par klientu darbību dalīšanu ar aģentūrām, kas atrodas citās valstīs. Rezultātā ir maz ticams, ka jūsu darbība tiks dalīta ar kādu citu.

Saskaņā ar NordVPN konfidencialitātes politiku kādu laika periodu netiek uzturēti nekādu darbību, savienojumu vai kļūdu žurnāli. Pamatinformācija, kas saistīta ar jūsu kontu, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese un IP adrese tiek uzturēta, bet netiek kopīgota ar nevienu entītiju ārpus uzņēmuma.

Privāta piekļuve internetam

privātsinternetu vpn logotips

Cits VPN pakalpojums, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piekļūtu jūsu darbībām, ir pakļauts noteikumiem un nosacījumiem, kas ietverti līgumā “Piecas acis”. Pastāv zināma iespējamība, ka jūsu informāciju var dalīties ar drošības aģentūrām jebkurā no iesaistītajām valstīm.

Privāta piekļuve internetam ‘ privātuma noteikumi nav tik precīzi kā daži citi pakalpojumi šajā sarakstā. Tur ir paziņojums, ka uzņēmums vispār neaptver jebkura veida VPN datplūsmas žurnālus. Kopumā tas liecina, ka pakalpojumam ir faktiska nulles žurnāla politika un ka koplietošanai nav pieejami nekādi darbības, savienojuma vai kļūdu žurnāli.

SpēcīgsVPN

strongvpn logotips

StrongVPN arī mitina serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, nodrošinot, ka uzņēmums cenšas ievērot noteikumus, kas ietverti Piecu acu nolīgumā. Starptautiska incidenta gadījumā, kas varētu apdraudēt drošību, jūsu datus varētu pieprasīt un koplietot.

Uzņēmums nevienā no saviem serveriem neuztur darbības, savienojumu vai kļūdu žurnālus. Dati tiek izmantoti reāllaikā, lai izmeklētu visus ziņojumus par savienojuma problēmām, taču tie netiek glabāti, lai ziņotu ārējām vienībām. Ja drošības aģentūras pieprasa, iespējams, tiks koplietoti pamata dati par jūsu kontu.

TorGuard

torguard logo

Klātbūtne TorGuard serveri ASV varētu nozīmēt, ka klientu aktivitātes var dalīties ar aģentūrām visās valstīs, kuras piedalās Piecu acu nolīgumā. Pašlaik uzņēmumā tiek ievērota politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, tāpēc visos koplietotajos datos nebūtu iekļauta vēsture par jūsu konta savienojuma laikiem, joslas platuma izmantošanu, failu koplietošanu vai kaut kas cits, kā pamata informācija par kontu..

VyprVPN

vyprvpn logo min

Kā otrs pakalpojums šajā sarakstā, kas atrodas Šveicē, VyprVPN nav pienākuma koplietot jūsu savienojuma, aktivitātes vai kļūdu žurnāla datus ar jebkuru citu entītiju. Faktiski uzņēmums nereģistrē nekādas lietotāja aktivitātes līdz lejupielādei un ieskaitot to.

VyprVPN uztur savienojumu žurnālus. Žurnālos ir iekļauta tāda informācija kā sesijas sākuma un beigu laiki, katras sesijas laikā pārsūtīto datu apjoms un šo datu izcelsmes IP adrese.

ZoogVPN

ZoogVPN logotips

Lai gan ZoogVPN atrodas atkarīgā no pašpārvaldes atkarības no Lielbritānijas kronas, uz to neattiecas noteikumi, kas ietverti Piecu acu nolīgumā. Tā rezultātā jūsu aktivitātes izredzes, kad esat pieteicies VPN, tiek kopīgots ar jebkuru aģentūru, ir maz ticams.

Pašlaik ZoogVPN paziņo, ka uzņēmums darbojas ar nulles žurnāla politiku. Kamēr aktivitāšu žurnāli netiek uzturēti, šķiet, ka viņu serveros tiek uzturēti daži dati par joslas platuma izmantošanu.

Noslēguma domas

Kurš pakalpojums nodrošina jums nepieciešamo privātuma līmeni? Tikai jūs varat būt tiesnesis. Neatkarīgi no tā, vai šī ir jūsu pirmā reize, kad ieguldāt VPN, vai arī jūs esat pieredzējis profesionālis, rūpīgi izpētiet savas iespējas.

Izmantojiet šeit atrodamo informāciju kā sākumpunktu. Izpētiet visus pakalpojumus, kas jūs interesē, lai redzētu, vai tie tiešām ir vislabākie VPN. Ar laiku un piepūli jūs atradīsit VPN sniedzēju, kas atbilst visiem jūsu kvalitātes, veiktspējas, tīkla stabilitātes un privātuma nosacījumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map