Zenmate VPN pārskats (2020)

Salīdzinot ar dažiem labākajiem šodien pieejamajiem VPN, Zenmate ir pieņēmis dažus kuriozus lēmumus.


Viņi piedāvā bezmaksas un apmaksātus plānus. Izmantojot bezmaksas plānu, jūs iegūstat stabilu šifrēšanu ar tādiem protokoliem kā L2TP, IKEv2 un IPSec. Ja vēlaties, lai būtu OpenVPN tunelēšanas protokols, kas tiek plaši uzskatīts par labāko, tad jums par to jāmaksā.

Tomēr tā nav dīvainā lieta. Dīvaini, ka tā tie piedāvā tikai 128 bitu šifrēšanu lai gan vairums lielo konkurentu piedāvā AES 256 bitu šifrēšanu (kas ir ievērojami labāk).

zenmate vpn logoVēl viens faktors, kas kaitē Zenmate, ir tas, ka viņu galvenā mītne atrodas Vācijā. Tiem, kas jūs zināt, Vācija ir 14 Eyes valdības uzraudzības tīkla locekle – nolīgums, ar kura palīdzību dažādu dalībvalstu valdībām un spiegu aģentūrām ir atļauts snaust citu tautu pilsoņus un pēc tam brīvi dalīties ar jebko datus, ko viņi apkopo.

Parasti ir vēlams doties pie dažiem labākajiem Kanādas VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuru galvenā mītne ir ārpus piecu acu un 14 acu tīkla.

Tas ļauj nonākt vis mānīgāko spiegu tīklu nepieejamā vietā un nozīmē, ka likumu par ierakstu saglabāšanu nav vai tie vispār nepastāv. Atkal tas ir tāds aizsardzības veids, kādu vēlaties saņemt no VPN.

Zenmate VPN pārskats

FeaturesDetails
Izmantojamība:Grūti
Mežizstrādes politika:Dažas mežizstrādes politikas
Servera lielums:298 serveri
Serveru izplatīšana:30 ++ valstis
Atbalsts:Saziņas veidlapa
Kārdinošs:Nav atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN, IPSec, IKEv2, L2TP protokols; AES 128 un 256 bitu šifrēšana
Galvenā mītne:Vācija
Cena:USD 2,05 mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://zenmate.com/

Drošība un šifrēšana

Tuneļošanas protokols nodrošina drošu, šifrētu pāreju starp datoru un visu internetu. Ir daudz veidu, kā izveidot šādu tuneli, un dažas metodes ir labākas un drošākas nekā citas.

Tādiem protokoliem kā PPTP un SSTP ir bijusi sava diena. Lai gan daži VPN pakalpojumu sniedzēji tos joprojām dara pieejamus lietotājiem, parasti tie nemaz nav tik droši kā labākie tuneļošanas protokoli.

Līdz šim visvairāk ieteicamais un plaši izmantotais tunelēšanas protokols ir OpenVPN. Tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kas nozīmē, ka kiberdrošības speciālisti visā pasaulē ir pārbaudījuši, vai tajā nav problēmu un ievainojamību.

Parasti tas paļaujas uz AES 256 bitu šifrēšanu, kas ir tā pati šifrēšana, kuru daudzi militārie un valdības dienesti izmanto saviem slepenajiem datiem. Rezultāts ir tāds, ka, ja jūs izmantojat OpenVPN protokolu, jūs droši vien būsit drošs un anonīms neatkarīgi no tā, ko darāt tiešsaistē.

protokola ikonaLielākā daļa visaugstāk novērtēto VPN padara OpenVPN par noklusējuma protokolu un pamatota iemesla dēļ. Zenmate šī izvēle nav tik skaidra. Tiem, kas izvēlas savu bezmaksas pakalpojumu un kuriem ir Mac, būs jāizmanto IPSec vai IKEv2. Tie ir pilnīgi pieņemami protokoli, bet ar Zenmate ir bažas par ugunsmūra ievainojamību un ierobežots atbalsts platformā.

Cilvēki, kas izmanto Windows sistēmas, var izvēlēties vienu no tiem pašiem protokoliem, pievienojot L2TP.

Tikai ar apmaksātu abonēšanu klienti var piekļūt OpenVPN protokolam, kas visā pasaulē ir ieteicamākā tunelēšanas programmatūra. Citiem vārdiem sakot, Zenmate patiešām vēlas, lai jūs maksātu par viņu pakalpojumu.

Pat ja jūs maksājat, jūs nesaņemsit to pašu 256 bitu šifrēšanu, kas ir izplatīta lielākajai daļai citu cienījamu VPN pakalpojumu sniedzēju. Zenmate savā vietnē apgalvo, ka vidusmēra lietotājam 256 bitu šifrēšana ir pārāk liela. Tas palēnina savienojuma ātrumu un palielina izmaksas.

Tomēr, ja jūs patiešām uztrauc drošība un konfidencialitāte, tad jūs vēlaties pēc iespējas spēcīgāku VPN šifrēšanu. Kāpēc izvēlēties iespējas??

Pozitīvi, ka Zenmate patiešām ir iebūvēts nogalināšanas slēdzis. Šis ir mehānisms, kas pārtrauc pārlūkošanas sesiju, ja ar VPN kaut kas noiet greizi. Tas ir svarīgs aizsardzības pasākums, bez kura nedrīkst atrasties neviens respektabls VPN.

Cik serveru ir Zenmate?

Zenmate ir salīdzinoši jauns un attiecīgi augošs VPN pakalpojums. Ne tik sen viņi lepojās ar tikai 40 serveru tīklu. Mūsdienās šis skaits ir tuvu 300, un šie serveri ir atrodami vairāk nekā 30 valstīs.

Eiropa zemeslodes tapa ikona, plakans stilsLielākā daļa Zenmate serveru atrodas Eiropā. Pārstāvētas tādas valstis kā Čehija, Somija, Vācija, Itālija, Latvija, Spānija, Lielbritānija, Nīderlande, Beļģija un citas.

Citos reģionos pārklājums kļūst niecīgs. Ziemeļamerikā ir 18 serveri ASV rietumu daļā un 56 serveri ASV austrumu daļā Kanādā ir tikai pieci. Centrālamerikā serveri nav atrasti, un Brazīlijā ir pieejami tikai divi serveri. Visiem Japānā, Honkongā, Singapūrā un Austrālijā ir serveri, un Āfrikas kontinentā Dienvidāfrikā ir divi serveri.

Šis tīkls ir nedaudz plašāks nekā daži no patiesībā mazajiem, kas tur atrodas, taču tas nevar konkurēt ar lielākiem spēlētājiem, kuriem ir tūkstošiem serveru, kas atrodas katrā pasaules malā..

Vai jūs varat izmantot BitTorrent vai P2P ar Zenmate?

Ne tik sen, Zenmate skaidri aizliedz lietotājiem jebkāda veida kņadas vai P2P aktivitātes savos serveros. Viņi nesen mainīja savu melodiju, lai maksājošie klienti varētu baudīt neierobežotu straumēm.

Tomēr vislabāk ir rīkoties piesardzīgi. Slēpts Zenmate pakalpojumu sniegšanas noteikumos ir brīdinājums nepiedalīties jebkādās darbībās, kas izklausās diezgan līdzīgas kņadai.

privātuma brīdinājuma vektorsJa jūs nolemjat torrent vai failu koplietošanu vietnē Zenmate, uzskatiet sevi par brīdinātu.

Zenmate labā jums vajadzētu būt iespējai bez grūtībām apskatīt Netflix, kamēr joprojām esat izveidojis savienojumu ar internetu, izmantojot VPN. Netflix ir kļuvis neticami labs, lai atklātu lietotājus, kuriem ir aktīvs VPN.

Viņiem nepatīk šī prakse, jo tā var ļaut cilvēkiem apskatīt saturu, kas viņu reģionā būtu bloķējams. Pašlaik šķiet, ka Netflix nav pieķēries Zenmate, tāpēc jūs varat straumēt savā sirds saturā.

Cik ātrs ir Zenmate?

Lai arī tas nav ātrākais, runājot par VPN ātruma testa rezultātiem, Zenmate veica diezgan cienījamu šovu. Varbūt tas ir viņu plāna apstiprinājums ar 128 bitu šifrēšanu. Lielākā daļa drošības ekspertu joprojām dod priekšroku spēcīgākai šifrēšanai un ātrākam ātrumam, kāds patīk jaudīgākiem VPN Surfshark vai NordVPN var sniegt.

Pirmais tests tika veikts, izmantojot vienu no Zenmate serveriem Eiropā. Ar lejupielādēt ātrums 63,44 Mb / s, tas bija diezgan labs rezultāts. augšupielādēt likme vairāk sarūgtināja 12,81 Mb / s.

zenmate ātruma pārbaude

Pārbaude uz servera ASV deva līdzīgus rezultātus lejupielādēm, kuru ātrums bija 57,03 Mb / s. Augšupielādes pārsniedza pieļaujamās robežas, sasniedzot tikai 2.98 Mbps. Tas bija par 94 procentiem lēnāks par etalona ātrumu 53 Mb / s.

Ciktāl tas attiecas uz ātrumu, Zenmate ir sava veida iepakojums. Ir daudz lēnāki pakalpojumu sniedzēji, bet ir arī daudz ātrāki, un daudzi no tiem piedāvā labāku funkcionalitāti un privātumu.

Kas ir Zenmate’s mežizstrādes politika?

Zenmate mežizstrādes politika šķiet pieņemama. Viņi brīvi piekrīt, ka viņiem ir politika bez reģistrēšanas un ka Vācijā ir stingri privātuma likumi, kurus ievēro viņu uzņēmuma prakse.

zenmate privātuma politika

Tomēr, kad runa ir par mežizstrādes politiku, gandrīz vienmēr ir vērts lasīt smalko druku. Zenmate atzīst, ka vāc datus par to, kādu pārlūku un operētājsistēmu izmanto viņu klienti. Tas nav tiešs privātuma pārkāpums.

Nākamā privātuma politikas daļa ir kur bažas sāk parādīties.

zenmate privātuma politikas reģistrācija

Būtībā tas saka, ka viņi reģistrē jūsu sākotnējo IP adresi, to, kuru jums piešķīris jūsu ISP. Tas ir mirdzošs sarkans karodziņš, jo viens no galvenajiem VPN izmantošanas iemesliem ir jūsu IP adreses slēpšana.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu būt iespējai, ka visa jūsu mijiedarbība ar VPN ir absolūti anonīma. Izmantojot VPN, kas reģistrē jūsu IP adresi, tas nav iespējams.

Tāpēc VPN, kas atrodas ārpus piecu acu un 14 acu tīkla, vienmēr būs pārāki. Viņiem ir iespējams garantēt patiesi anonīmu pieredzi.

Cik maksā Zenmate?

Zenmate ir ierobežota bezmaksas iespēja kas nodrošina piekļuvi tikai nedaudziem serveriem Rumānijā, Vācijā, Honkongā un ASV. Bezmaksas pakotnei ir ugunsmūra pakalpojumi, TLS šifrēšana un pārlūka paplašinājumi. Tas nozīmē, ka bezmaksas versija daudz vairāk atgādina starpniekserveri, nevis VPN.

Ja vēlaties patiesu VPN aizsardzību, jums tā ir trīs cenu plāni no kuriem izvēlēties. Mēneša plāns mēnesī maksās 11,99 USD. Tas ir diezgan dārgi, īpaši salīdzinot ar lētākiem VPN, kas piedāvā labākus pakalpojumus.

zenmate cenu noteikšana

Viena gada plāns ļauj jums pārtraukt cenu par Mēnesī 3,99 USD, jāmaksā vienu reizi par 47,88 USD. Pieejamāka alternatīva ir divu gadu plāns, kas maksā tikai Mēnesī 2,99 USD un par to vienreiz tiek izrakstīts rēķins kā 49,20 USD.

Šīs cenas ir vienādas ar labākajiem VPN, kas nodrošina daudz lielāku atalgojumu par jūsu naudu.

Vai Zenmate ir ieteicams kā VPN?

Tā ir viņu galvenā mītne Vācijā un mežizstrādes politika, kas labākajā gadījumā ir apšaubāma nav iespējams ieteikt Zenmate. Daudz labākas iespējas ar labāku aizsardzību ir viegli pieejamas, piemēram, NordVPN vai Surfshark.

Ļaujiet mums ietaupīt problēmu un neapmierinātību, meklējot patiesos smagos rūpniekus, apskatiet mūsu šī gada kanādiešu VPNS sarakstu. Visi mūsu ieteikumi ir rūpīgi pārbaudīti, un tie ir pārsnieguši Privacy Canada drošības standartus.

Līdzīgi kā visos mūsu pārskatos, mēs pārbaudām drošību, ātrumu, reģistrēšanas politikas, cenu un klientu apkalpošanu. Skatiet, kurš jums patīk.

Pievienojiet savu atsauksmi:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me