Функція перемикача VPN (ваш всеосяжний посібник) |


Що таке перемикач VPN?

Перемикач Kill – це функція, яку пропонують деякі постачальники VPN, яка автоматично зупиняє весь інтернет-трафік, якщо ви втратите зв’язок із сервером VPN. Таким чином, перемикач Kill гарантує, що ваші приватні дані та реальна IP-адреса ніколи не будуть відкриті, коли ви перебуваєте в Інтернеті.

Чому трапляються відключення VPN?

Більшість серверів VPN, як правило, надійні – особливо ті, що належать гідним платним постачальникам VPN. Однак навіть тоді існує ризик (хоча і дуже малий), що проблеми з підключенням можуть виникнути через наступні причини:

 • Підключення до VPN-сервера було втрачено, оскільки у клієнта VPN є помилки, які викликають його раптовий збій, ваш Інтернет-провайдер перешкоджає з’єднанню, сервер VPN знизився або мережевий порт, який ви використовуєте, має проблеми.
 • У вас низький сигнал Wi-Fi, що може призвести до надмірних втрат даних. У свою чергу, це зробить ваше VPN-з’єднання більш імовірним. Надмірне використання мережі WiFi також може сприяти цьому (наприклад, якщо ви перебуваєте в мережі WiFi в аеропорту).
 • Ваша антивірусна / анти-зловмисна програма та / або брандмауер перешкоджають вашому VPN-з’єднанню, оскільки він не додається як виняток і спричиняє його падіння.
 • Ви запускаєте VPN через протокол UDP за замовчуванням замість протоколу TCP, який, мабуть, іноді може спричинити нестабільне з’єднання.

Які типи комутаторів VPN Kill є?

Як користувач VPN, ви зазвичай зможете використовувати два типи перемикачів Kill:

1. Перемикачі вбивання на рівні системи

Цей тип перемикача VPN повністю вимикає всю мережеву діяльність до успішного відновлення з’єднання VPN або до скидання мережного адаптера. Зазвичай цей тип перемикача може бути увімкнено або вимкнено.

2. Перемикачі вбивців на рівні додатків

Перемикач вбивств на рівні програми дозволяє вибрати, які саме програми та веб-додатки ви хочете запобігти доступу до Інтернету (наприклад, додатки електронної пошти чи торент-клієнти, наприклад). Деякі постачальники VPN можуть посилатися на ці типи перемикачів убивства як вбивці додатків.

CactusVPN Apps Killer

Майте на увазі, що використання програми Kill Switch на рівні програми може запобігти оновлення програмного забезпечення до новіших версій. З метою безпеки та конфіденційності ви повинні переконатися, що вашим антивірусним / анти-шкідливим програмам не заважає залишатися в курсі останніх.

Як працює комутатор VPN для вбивства?

Розмірковуючи про те, як працює VPN Kill Switch, ви завжди повинні мати на увазі основну функціональність брандмауера – той факт, що він може блокувати несанкціоновані з’єднання, пропонуючи також підтримку винятків.

Ну, перемикач Kill використовує функціональність, заснований на правилах брандмауера, і маршрутизує весь мережевий трафік через зашифрований тунель, встановлений VPN. Потім перемикач Kill постійно контролюватиме ваше VPN-з’єднання. Якщо він помітить раптову зміну статусу підключення до VPN або IP-адреси, перемикач Kill перекриє всі з’єднання, щоб забезпечити відсутність трафіку в Інтернеті через IP-адресу, призначену провайдером..

Звичайний доступ до Інтернету відновиться після відновлення з’єднання VPN або після закриття програми VPN.

Коли саме вмикається VPN-комутатор?

Ми вже згадували, що вимикач VPN Kill запускається, якщо виявить, що ваше VPN-з’єднання знизилось, але ось кілька конкретних прикладів, коли може статися щось подібне:

 • Коли ви від’єднані від сервера VPN, оскільки він має проблеми з підключенням.
 • Якщо у вас виникають ненадійні мережеві з’єднання (наприклад, ви перебуваєте на загальнодоступному Wi-Fi), це може призвести до втрати з’єднання з сервером VPN..
 • Є ймовірність, що комутатор VPN Kill активується, коли ви вирішите переключити VPN-сервери.

Увімкніть функції вимикача VPN, які вмикаються автоматично?

Не завжди. Хоча деякі постачальники VPN можуть пропонувати клієнтам VPN, які попередньо активували Kill Switches, більшу частину часу вам потрібно буде ввімкнути їх вручну. Зазвичай це можна зробити, включивши функцію VPN Kill Switch в VPN-клієнті.

Увімкніть перемикач

Наприклад, у програмі CactusVPN вам просто потрібно перейти до “Налаштування” та увімкнути опцію “Зупинити Інтернет-трафік, якщо VPN-з’єднання відключено”..

Хто отримує найбільшу користь від комутатора VPN Kill?

Перемикач VPN Kill справді стане в нагоді для тих, хто регулярно завантажує торренти та живе в країні, де спільний доступ до файлів може отримати їх юридичні проблеми. Зараз ми не заохочуємо незаконне порушення авторських прав чи щось подібне, але ми знаємо, що деякі люди можуть отримати доступ до потрібних файлів та розваг лише за допомогою торрентів.

В основному, комутатор VPN Kill може покращити шанси не отримувати сповіщення DMCA, ризикувати законними штрафами або забороняти підписатись провайдером підписки, оскільки вас спіймали торрент, якщо з’єднання VPN перестане.

Окрім цього, комутатор VPN Kill був би дуже корисним, якщо ви хтось, хто дуже стурбований їх приватністю в Інтернеті. Незалежно від того, що ви робите аналіз своїх конкурентів у бізнесі, хочете переконатися, що ваш Інтернет-провайдер не бачить те, що ви переглядаєте, або ви, хто подає довідку чи журналіст із доступом до конфіденційної інформації, перемикач Kill може допомогти забезпечити Ваша конфіденційність ніколи не загрожує через проблеми з підключенням.

Чи існують альтернативи вимикача VPN?

Так, є сторонні програми, які можна використовувати для контролю ваших VPN-з’єднань. Однак більшість з них дозволить вам вибрати, які саме програми ви хочете вимкнути, або заборонити доступ до Інтернету, коли ваше VPN-з’єднання перерветься.

VPN Watcher – хороший приклад, як і VPNNetMon.

Крім того, якщо ви користувач Windows, ви можете використовувати вбудований програмування завдань. Просто створіть завдання, яке автоматично закриє потрібну програму (як-от ваш клієнт-торент) після припинення з’єднання VPN.

Загалом, вам краще просто використовувати VPN з функціями Kill Switch. Це набагато зручніше, вам не потрібно все налаштовувати, і у вас є все необхідне в одному простому клієнті. Крім того, деякі сторонні інструменти контролю VPN також поставляють з додатковими витратами, тому використання VPN з перемикачем Kill є більш економічним..

Як перевірити функції вимикача VPN Kill

Найпростіший спосіб перевірити, чи працює перемикач VPN, це виконати наступні дії:

 1. Запустіть VPN та підключіться до сервера.
 2. Перейдіть на веб-сайт або запустіть клієнт-торент.
 3. Відключіться від VPN-сервера, але не закривайте VPN-клієнт.
 4. Якщо ваші інтернет-зв’язки та поточний трафік припиняються, перемикач Kill працює добре.

Якщо ви хочете більш глибокий метод тестування перемикача вашої VPN, виконайте наступні дії:

 1. Виберіть веб-сайт, до якого ви хочете підключитися, та запишіть його IP-адресу. Щоб знайти IP-адресу веб-сайту, просто відкрийте командний рядок (або його альтернативу в різних операційних системах) та введіть “ping websitename.com”.
 2. Завантажте та встановіть Wireshark.
 3. Почніть Wireshark.
 4. Запустіть VPN та підключіться до веб-сайту, IP-адресу якого ви знаєте.
 5. Підключившись до вказаного веб-сайту, припиніть з’єднання VPN.
 6. Ваша сесія / вкладка / вікно веб-переглядача тепер також слід припинити.
 7. Перевірте Wireshark, щоб перевірити, чи встановлено зв’язки з IP-адресою веб-сайту після припинення сеансу VPN.
 8. Якщо ви не бачите проблемних з’єднань, це означає, що комутатор VPN Kill працює як слід.

Шукаєте VPN з функціями Kill Switch?

CactusVPN вас охоплює. Ми не тільки пропонуємо надійний і дуже простий у використанні перемикач Kill, але ми також надаємо вбудований додаток Killer у нашому додатку VPN. Все, що вам потрібно зробити, – це додати програму, яку ви хочете відключити, коли ваше VPN-з’єднання буде припинено до списку, і вам потрібно перейти..

Тож дуже просто переконатися, що ваша конфіденційність ніколи не відкривається, коли ви в Інтернеті за допомогою CactusVPN.

Забезпечте свою конфіденційність висококласним сервісом VPN

Завдяки нашому сервісу ви завжди зможете насолоджуватися безпечним онлайн-досвідом. Ми використовуємо лише сильні алгоритми шифрування (наприклад, AES), ми не зберігаємо журнали, і ми дозволяємо вам вибирати між 6 протоколами VPN (включаючи дуже безпечні протоколи OpenVPN та SoftEther).

Крім того, ми пропонуємо 28+ швидкісних стабільних серверів, розташованих по всьому світу. Вони також мають необмежену пропускну здатність, тож ви можете бути впевнені, що зможете насолоджуватися плавним онлайн-досвідом.

Спершу випробуйте нашу послугу безкоштовно

Не потрібно брати на себе зобов’язання з початку роботи. Перш ніж вибрати план передплати, ви можете фактично безкоштовно тестувати нашу службу VPN протягом 24 годин – достатньо часу, щоб побачити, чи відповідає наш перемикач Kill усім вашим потребам.

Крім того, щойно ви станете користувачем CactusVPN, ви все одно отримаєте перевагу нашої 30-денної гарантії повернення грошей, якщо послуга не працює як рекламована для вас.

Висновок

Перемикач VPN Kill – це функція, яка пропонує провайдерам VPN для подальшого захисту конфіденційності в Інтернеті своїх користувачів. По суті, перемикач Kill вимкне весь інтернет-трафік, якщо виявить, що ваше VPN-з’єднання перервалося. Перемикач Kill також може мати форму App.Killer, яка дозволяє вам вибрати, які програми слід припинити, коли з’єднання VPN відключено.

Перемикач VPN Kill дуже корисний для людей, які хочуть переконатися, що їх конфіденційність в Інтернеті захищена на 110%, а також для користувачів онлайн, які регулярно завантажують торрент.

Хоча існують альтернативи Kill Switch (наприклад, засоби контролю VPN-з’єднання), вам краще просто вибрати VPN з функціями перемикання Kill, просто тому, що це зручніше.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map