Які функції VPN є обов’язковим для обслуговування VPN? |


Отже, ми вирішили скласти цю статтю, щоб допомогти вам швидше переглянути, які функції VPN зазвичай пропонують більшість провайдерів – включаючи короткі дискусії щодо того, чому деякі функції необхідні.

Але перш ніж ми почнемо говорити про те, які особливості VPN-послуг зазвичай є на ринку, і що вам слід шукати, давайте швидко переглянемо, що таке VPN.

Що таке VPN?

VPN (віртуальна приватна мережа) – це послуга, яку ви можете використовувати для приховування своєї ідентичності в Інтернеті та обходу геоблоків, маскуючи реальну IP-адресу, а також те, що ви робите в Інтернеті від свого провайдера, державних органів нагляду та хакерів, шифруючи свій інтернет-трафік та особисті дані.

Які функції VPN повинні пропонувати постачальники VPN?

Перш ніж розпочати, слід зазначити, що не гарантується, що кожен постачальник VPN, який ви зустрінете, буде пропонувати перелічені тут VPN функції. Наша мета – запропонувати вам всебічне розуміння того, які види VPN-функцій слід шукати при виборі постачальника VPN.

1. Сильне шифрування

Потужне шифрування є обов’язковим для будь-якої служби VPN. Без цього є шанс, що ваш Інтернет-провайдер (або хтось інший, з цього питання) міг би контролювати, що ви робите в Інтернеті – не кажучи вже про те, що хакери зможуть вкрасти у вас конфіденційні дані (наприклад, дані кредитної картки та облікові дані для входу), коли ви використовувати мережі WiFi.

Як правило, шифрування AES – це завжди хороший знак (як AES-128, так і AES-256). Це вдосконалений стандарт шифрування, який використовуються навіть NSA, Microsoft та Apple, і він ще повинен бути офіційно порушений, наскільки нам відомо. Якщо ви хочете отримати більшу впевненість, врахуйте це – на думку експертів з безпеки, для злому AES-128 потрібно навіть суперкомп’ютеру в мільярд мільярдів років..

2. Захистіть протоколи VPN

Будь-який надійний постачальник VPN надасть вам можливість підключитися до сервера за допомогою OpenVPN – найбільш безпечного протоколу VPN там. Це не єдиний протокол, який вважається безпечним. Ось інші приклади надійних протоколів VPN:

 • IKEv2 / IPSec
 • SSTP
 • SoftEther

Звичайно, це не завадить, якщо постачальник VPN дозволяє також використовувати менш захищені протоколи VPN (наприклад, PPTP) – можливо, вам іноді просто потрібно швидко розблокувати гео обмежений вміст на ходу, і безпека в Інтернеті не буде ‘ t турбота прямо і там. Не забувайте – чим сильніше шифрування, тим імовірніше, що ваші зв’язки можуть трохи сповільнитись (хоча це не завжди гарантується, але про це варто пам’ятати).

Шифрування VPN

Загалом, різноманітність протоколів VPN та можливість вибору між протоколами перед підключенням до VPN-сервера – це все, що пропонують гідні VPN-провайдери.

3. Захист від витоку DNS

Якщо ви не знайомі з витоками DNS, це в основному випадки, коли запити DNS браузера надсилаються безпосередньо на сервер DNS вашого провайдера, не запускаючи їх через VPN. Також DNS означає Систему доменних імен, і вона використовується для перекладу IP-адрес у імена веб-сайтів, і навпаки..

Як результат, витік DNS може фактично дозволити вашому Інтернет-провайдеру (та будь-яким іншим підслуховувачам) бачити, які веб-сайти ви отримуєте доступ, навіть якщо ви використовуєте VPN.

Тепер це не обов’язково трапляється з великою кількістю VPN-послуг (це звичайно часто з VPN з розділеним тунелем), але, щоб бути безпечним, ми радимо вибирати лише постачальника VPN, який активно пропонує захист від витоку DNS.

4. VPN-перемикач

Перемикач VPN Kill – це інструмент, який фактично відключає весь доступ до Інтернету на вашому пристрої, якщо ваше з’єднання з сервером VPN перестає. Як би це не звучало суворо, це одна з найцінніших функцій VPN-служб, оскільки захищає вас від випадкового потрапляння в Інтернет..

Давайте зіткнемося з цим – іноді можуть виникнути проблеми з підключенням до VPN-сервера. Це може статися через відстань між вами та сервером або через те, що WiFi-карта вашого пристрою застаріла або виникають проблеми.

Незалежно від причини, якщо це станеться, ваша реальна IP-адреса та інтернет-трафік будуть викриті. Однак за допомогою програми Kill Switch весь трафік моментально зупиняється в такій ситуації, поки ви не зможете належним чином підключитися до сервера VPN.

Для когось із вас це може здатися клопотом, але перемикач на вбивство – це розумний спосіб переконатися, що ваша особиста інформація ніколи не загрожує в Інтернеті через речі, які не підпадають під ваш контроль.

5. Додаток. Вбивця

Додатки. Killer схожий на Killswitch, але замість того, щоб відрізати ваш Інтернет-трафік, якщо ваш зв’язок із сервером VPN падає, він вимикає програми, які використовують Інтернет. Природно, вам доведеться вибирати програми, які вимикаються в такій ситуації.

Як програми. Вбивця буде корисним, питаєте ви? Ну, скажімо, ви граєте в онлайн-гру з VPN, тому що боїтеся отримати DDoS. Якщо підключення VPN перерветься, ваша онлайн-гра припиняється, щоб не допустити, щоб DDoS-та користувачі націлили на вас. Іншим прикладом може бути використання програм. Вбивця, щоб вимкнути клієнт-торент, якщо з’єднання VPN перерветься, щоб ваш провайдер не усвідомлював, що ви робите.

Для найкращих результатів слід знайти постачальника VPN, який пропонує як Killswitch, так і програми. Вбивця.

6. Спільні адреси IP

Постачальник VPN, який пропонує виділені IP-адреси, є червоним прапором, оскільки виділена IP-адреса може бути зв’язана з вами. Загальна IP-адреса, як випливає з її назви, поділяється між користувачами VPN, що робить майже неможливим зв’язок онлайн-діяльності з певними користувачами VPN..

Виділені і спільні IP-адреси

Крім того, ось що ще потрібно врахувати – спеціальні IP-адреси коштують постачальникам VPN дорожче, тобто вони в кінцевому підсумку стягуватимуть з вас – користувача – більше за їх послуги, щоб покрити свої витрати. Провайдер VPN, який пропонує спільні IP-адреси, може запропонувати вам набагато вигідніші послуги.

7. Підтримка одночасного підключення

Якщо постачальники VPN пов’язують облікові записи з певними пристроями, це проблема. Якщо вони є, це означає, що вам потрібні додаткові підписки, якщо ви хочете одночасно користуватися послугою VPN на кількох пристроях – або вам доведеться вийти зі свого облікового запису на пристрої, перш ніж входити в нього на іншому ( досить дратує).

Провайдери VPN, які пропонують одночасне підключення на декількох пристроях, є кращим варіантом просто завдяки підвищеній зручності.

8. Додаткові програми, сумісні між платформами

Послуга VPN, яка працює на лише 1-2 пристроях, не дуже гнучка, і це може бути проблемою, оскільки ви – як і багато інших людей – ймовірно, володієте принаймні 3-4 пристроями, з якими можна отримати доступ до Інтернету (ноутбуки, смарт-телевізори) , ПК / Mac, пристроїв iOS / Android тощо).

Ось чому порядні постачальники VPN пропонують міжплатформові сумісні програми, щоб забезпечити їх обслуговування на багатьох пристроях та операційних системах. Якщо вони не можуть запропонувати програму для певного пристрою / ОС (наприклад, Linux), вони все одно нададуть конфігураційні файли та навчальні посібники, щоб користувачі могли налаштувати все.

9. Високошвидкісні сервери

Це в значній мірі не маніпулятор. Будь-який постачальник VPN повинен (і більшість з них) пропонувати високошвидкісні сервери, щоб користувачі могли насолоджуватися плавними враженнями – тим більше, що шифрування VPN іноді може спричинити затримку.

Як додатковий бонус, деякі постачальники VPN люблять пропонувати необмежену пропускну спроможність і переконайтесь, що їхні сервери також подвоюються як проксі-сервери.

що таке сервер vpn

Що стосується кількості серверів, то різноманітність важлива, але вам не потрібно надмірно перебирати її. Давайте поглянемо на це – вам не потрібно буде мати у своєму розпорядженні 1000+ серверів. Зазвичай, якщо на вибір є більше 10-20 серверів у всьому світі, це досить добре.

Шукаєте VPN, що надає все вище (і більше)?

Ми охопили вас, ми тут, у CactusVPN, робимо все можливе, щоб запропонувати нашим користувачам безперебійну, безпечну та зручну роботу в Інтернеті за допомогою високоякісних VPN-функцій.

Ми пропонуємо шифрування AES високого класу, 28+ 1 Гбіт / с по всьому світу (які також подвоюються як проксі-сервери – безкоштовно), необмежену пропускну спроможність, перемикач Kill і вбивцю програм, а також безліч зручних програм, які працюють у багатьох пристрої та операційні системи, до 5 одночасних підключень, 6 протоколів VPN (OpenVPN, SoftEther, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec, PPTP), сувора політика без реєстрації.

Якщо ви хочете ще більше різноманітності контенту, ніж пропонують наші VPN-сервери, ви можете скористатися нашою службою Smart DNS для розблокування понад 300 веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю з таких країн, як США, Великобританія, Канада, Австралія, Швейцарія, Франція, Швеція, Польща, Німеччина.

Окрім того, ми пропонуємо цілодобову підтримку & безкоштовна пробна версія

Ви можете безкоштовно скористатися нашою службою VPN протягом 24 годин, щоб побачити, чи відповідає вона всім вашим очікуванням – не потрібні реквізити кредитної картки + ви отримаєте доступ до всіх функцій.

Щойно ви станете користувачем CactusVPN, ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей, якщо щось не працює як оголошено. Крім того, якщо ви коли-небудь стикаєтеся з будь-якими проблемами, ви завжди можете покластись на допомогу нашої команди із обслуговування клієнтів 24/7.

Висновок

Вибираючи постачальника VPN, перегляд функцій VPN є першорядним – чим безпечніші, зручніші, зручніші, зручніші для користувача та конфіденційність, тим краще. Щоб резюмувати все, що ми обговорювали, ось короткий перелік основних функцій VPN, які пропонують найбільш гідні VPN-провайдери:

 • Сильне шифрування (бажано AES)
 • Безпечні протоколи (OpenVPN + вибір інших є ідеальним)
 • DNS Захист від протікання
 • A Killswitch
 • Apps.Killer
 • Спільні IP-адреси
 • Підтримка декількох з’єднань
 • Клієнти VPN, сумісні між платформами
 • Швидкі сервери (в ідеалі з необмеженою пропускною здатністю)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me