Що таке постачальник VPN? |


Саме це питання ми маємо відповісти в цій вичерпній статті. Але спочатку давайте переконайтеся, що ви знаєте, що таке VPN.

Що таке VPN?

VPN (віртуальна приватна мережа) – це послуга, яка пропонує конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Він використовує різні технології, що дозволяють вам надійно надсилати та отримувати дані, приховувати свою ідентифікацію в Інтернеті та розблокувати Інтернет-вміст з обмеженим доступом.

Що таке постачальник VPN?

Постачальник VPN – стороння компанія, яка пропонує послуги VPN. Провайдер VPN дозволяє вам підключатися до їх VPN-серверів і використовувати їхні додатки та технології, щоб скористатися стандартами шифрування та анонімністю в Інтернеті.

Щоб краще зрозуміти, що таке постачальник VPN, ось докладніше пояснення:

Віртуальні приватні мережі працюють, встановлюючи зв’язок клієнт / сервер між декількома пристроями, де клієнт (ви) підключається до VPN-сервера, а сервер підключається до Інтернету. Сервер обробляє всі запити від вас та дані, отримані з Інтернету. І клієнт, і сервер знаходяться на кожному кінці тунелю VPN, тому вони є єдиними об’єктами, здатними розшифрувати зашифрований веб-трафік.

Щодо серверів VPN, то постачальники послуг або володіють власними фізичними серверами, або орендують віртуальних приватних серверів у захищених центрах обробки даних по всьому світу.

Як вибрати правильного постачальника VPN

Вибираючи найбільш підходящий сервіс VPN, потрібно враховувати певні аспекти:

1. Кількість локацій VPN-сервера

Чим більше пропозицій розташуватись на сервері, тим більше варіантів доступно в частині розблокування гео-обмежених веб-сайтів. Ви також більше шансів на швидкість доступу до Інтернету, якщо ви можете вибрати більшу кількість серверів, і якщо деякі сервери географічно близькі вам (оскільки чим ближче сервер до вашого поточного місцезнаходження, тим краща швидкість з’єднання).

Однак майте на увазі, що вам не потрібно величезна кількість серверів для підключення (наприклад, понад 50 або 100) – достатньо серверів, щоб запропонувати вам пристойну різноманітність вмісту. Плюс до цього, кількість серверів «приручує» також означає, що ціна є більш доступною.

2. Типи протоколів VPN та шифрування

Щоб належним чином захистити свою конфіденційність в Інтернеті, краще дотримуватися постачальника VPN, який пропонує потужні стандарти шифрування (наприклад, AES) та надійні безпечні протоколи VPN, такі як OpenVPN. Звичайно, краще, якщо постачальник пропонує вам також доступ до декількох протоколів VPN.

Хороший постачальник VPN також повинен дозволяти вам вільно переключатися між протоколами VPN, щоб ви мали більше контролю над своїми з’єднаннями.

3. Політика ведення журналів

Постачальник VPN повинен надавати письмову гарантію, що вони не ведуть журналів. Хоча всі постачальники VPN змушені зберігати невелику кількість даних про клієнтів, вони повинні гарантувати, що жодна з ваших онлайн-активностей не записується та не реєструється.

Чому? Оскільки будь-які зареєстровані дані можуть бути використані кіберзлочинцями, владою чи навіть рекламодавцями.

4. Вартість передплати

Провайдери VPN, як правило, пропонують передплату, яка коливається від 5 до 10 доларів на місяць. Ви не повинні вважати, що найдорожчі постачальники найкращі, і ви повинні базувати свій вибір на якості обслуговування, а не на вартості.

Однак, безкоштовних постачальників VPN слід уникати з кількох причин. Вони не тільки пропонують послугу з обмеженим доступом, яка часто вимагає прихованих платежів, але також відомо, що вони таємно користуються швидкістю Інтернет своїх клієнтів і використовують непрацюючий комп’ютер як вузол виходу, дозволяючи невідомим користувачам користуватися вашим Інтернетом без вашого відома.

Виберіть постачальника VPN

5. Клієнтські програми VPN

Більшість постачальників VPN пропонують додатки VPN для Windows, macOS, iOS та Android. Деякі також пропонують програми для Amazon Fire TV, Android TV, Linux та інших пристроїв.

У будь-якому випадку вам слід завжди перевірити, чи постачальник VPN, який ви хочете використовувати, пропонує сумісні програми для своїх пристроїв. Якщо на ваших пристроях немає вбудованої підтримки VPN (наприклад, Xbox), перевірте, чи може постачальник допомогти вам встановити VPN на маршрутизаторі.

6. Швидкість з’єднання

Для більшості користувачів швидкість важливіша, ніж наявність великої кількості серверів. Немає сенсу отримати доступ до контенту з усього світу, якщо ви не можете передати його з розумною швидкістю.

В ідеалі вам слід вибрати постачальника VPN з високошвидкісними серверами, необмеженою пропускною здатністю та серверами, які розташовані поблизу / у вашій країні (не всі, лише декілька).

7. Підтримка P2P / Torrenting

Якщо ви плануєте завантажувати торенти, переконайтеся, що постачальник VPN дозволяє це, і має сервери в країнах, які не переслідують та не обмежують таку діяльність – як Румунія, Швейцарія, Нідерланди чи Іспанія.

8. Кількість одночасних з’єднань

Щоб максимально використати VPN, ви, ймовірно, захочете одночасно підключити до нього комп’ютер, телефон та інші пристрої. Переконайтеся, що ваш постачальник VPN пропонує принаймні 3-5 одночасних з’єднань. В іншому випадку вам доведеться постійно входити та виходити на різні пристрої.

9. Країна, де базується постачальник VPN

У багатьох країнах існує політика збереження даних, яка дозволяє державним властям отримувати доступ до даних, що реєструються. Переконайтеся, що постачальник VPN, який вас цікавить, не знаходиться в такій країні. Як правило, такі країни, як Гібралтар та Молдова, є надійною ставкою.

Також варто перевірити загальний досвід країни щодо шпигунства та спостереження, щоб упевнитись, що державна установа не вимагає жодної вашої інформації..

10. Послуги та функції

Краще вибрати постачальника, який пропонує додаткові переваги поряд із сервісом VPN – наприклад, розумний DNS, проксі, захист від витоку DNS та захист від утиліти DNS. Це все послуги, які варто мати. Однак якщо ви просто шукаєте базову послугу за низькою ціною, це не завжди важливо для прийняття рішення про покупку.

11. Підтримка клієнтів

В ідеалі слід вибрати постачальника, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів. Чат у прямому ефірі та присутність у соціальних мережах (особливо у Twitter) також полегшують вам зв’язок із постачальником, якщо у вас виникли проблеми.

Огляди також можуть дати вам уявлення про те, скільки часу потребує група підтримки постачальника VPN, щоб відповісти на проблеми та вирішити їх.

Шукаєте надійного постачальника VPN? Ми вас охопили!

Ми тут, у CactusVPN, пропонуємо найвищу VPN-послугу, на яку завжди можна розраховувати. Ми надаємо необмежену пропускну здатність, сумісні між платформами додатки VPN, підтримку 24/7 та Killswitch, які гарантують, що ви завжди безпечні в Інтернеті.

Крім того, що б ви не хотіли робити в Інтернеті, ми отримали рішення:

  • Якщо ви налаштовані на захист конфіденційності, вам сподобається шифрування AES нашого VPN високого класу та факт, що ми не зберігаємо жодних журналів..
  • Якщо ви хочете лише отримувати доступ до геоблокованого контенту та передавати його, наш сервіс Smart DNS може допомогти вам отримати доступ до понад 300 веб-сайтів із обмеженим географічним обмеженням у всьому світі.
  • Якщо ви просто зацікавлені в обміні файлами, ви можете просто підключитися до одного з наших 9 високошвидкісних серверів VPN з підтримкою P2P (з 28+).
  • І якщо ви просто обмежуєте бюджет і хочете лише обійти робочі / шкільні брандмауери, ви будете раді знати, що ми пропонуємо дуже доступні ціни.

О, і ви також можете насолоджуватися до 5 одночасних з’єднань з нашим сервісом на кількох пристроях.

Це ще не все – ми також пропонуємо безкоштовну пробну версію

Якщо ви не повністю впевнені, що CactusVPN може задовольнити всі ваші потреби, то чому б спочатку не безкоштовно перевірити наш сервіс? Ми пропонуємо цілодобову пробну версію – реквізити кредитної картки не потрібні!

Більше того, коли ви станете користувачем CactusVPN, ви все ще будете охоплені нашою 30-денною гарантією повернення грошей, тож виникне 0 ризик.

Який вид послуг постачальника VPN мені підходить?

Це дійсно залежить від ваших конкретних потреб та намірів. Проте ми провели кілька досліджень і придумали 4 категорії людей, які можуть скористатися послугами VPN, і те, на що хтось, хто належить до однієї з цих категорій, повинен слідкувати за:

Студенти / працівники

Користувач VPN користувача / працівника

У цьому випадку можна припустити, що вам цікаво розблокувати обмежені веб-сайти та отримати доступ до заблокованого контенту у вашій школі чи мережі компанії..

Якщо ви хочете зменшити витрати, вам слід вибрати VPN з дешевими або зниженими підписками і зосередитись на великій швидкості підключення замість високого рівня безпеки. Однак якщо ви плануєте робити якісь онлайн-банкінг у школі / на роботі чи отримувати доступ / захищати чутливі шкільні / робочі файли, слід розглянути пріоритетність шифрування над швидкістю.

Люди зі свідоцтвом “Свистуна”

Користувач VPN агент Sectret

Незалежно від того, чи є ви фактичним виправдачем або просто хтось, хто живе в країні, де масовий нагляд є нормою, вам слід зосередитись на сильних протоколах шифрування та функціях, орієнтованих на конфіденційність, та на переваги, як Killswitch або політика без реєстрації.

Деякі постачальники VPN, орієнтовані на конфіденційність, можуть бути не надто бюджетними, але чи можете ви дійсно встановити ціну на вашу конфіденційність у цьому випадку?

Люди, які регулярно завантажують файли

Користувач VPN для завантажувача

Незалежно від того, ви просто хочете завантажувати вміст, який є у вільному доступі, або хочете отримувати свої руки на торрентах, не закінчуючи юридичних проблем або піддаючи IP-адресу Swarm, вам знадобиться постачальник послуг VPN, який пропонує високошвидкісні з’єднання , необмежена пропускна здатність та підтримує завантаження торрентів (навіть якщо вас не цікавлять торренти – краще безпечніше, ніж вибачте).

Люди, які просто хочуть розваг

Користувач VPN Watcher

Хочете переглянути свої улюблені фільми та шоу на Netflix за межами США? Зацікавлені у тому, щоб перевірити останні шоу на BBC iPlayer? Вам знадобиться постачальник VPN з серверами в цих країнах – і будь-яка інша країна з геоблокованим вмістом, до якого ви хочете отримати доступ. Також допоможуть необмежена пропускна здатність та сумісні між платформою додатки.

Крім того, слід також розглянути можливість підключення до постачальника VPN, який пропонує також послугу Smart DNS – як резервну копію, якщо VPN заблокований або не працює.

Крім того, у цьому випадку високий рівень шифрування насправді не повинен бути зосередженим – якщо тільки ви не відчуваєте, що це потрібно.

Що таке постачальник VPN? Суть

Постачальник VPN – це стороння компанія, у якої ви купуєте послуги VPN. Постачальник пропонує вам доступ до серверів VPN через VPN-клієнт, який зазвичай постачається у вигляді програм, сумісних з платформою.

Вибираючи постачальника VPN, важливо переконатися, що вони пропонують чітке шифрування, політику без реєстрації, відповідні місця розташування сервера, відсутність обмежень пропускної здатності та гідну підтримку – не просто привабливі ціни.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me