Що таке пропускна здатність? (Як зупинити бродіння даних?) |


Що ви запитуєте пропускну здатність? Саме це ми маємо на меті пояснити у цій 5-хвилинній статті.

Що таке ширина смуги пропускання?

Зменшення пропускної здатності (також відоме як зменшення даних або вузьке місце в Інтернеті) – це процес, завдяки якому Інтернет-провайдер навмисно обмежує пропускну здатність користувача, уповільнюючи зв’язок та швидкість завантаження. Це може статися на будь-якому пристрої, який ви використовуєте.

Інтернет-провайдери можуть примусово зменшити пропускну здатність, оскільки вони можуть контролювати інтернет-трафік користувачів, ефективно бачачи, що вони роблять в Інтернеті, особливо якщо вони використовують глибоку перевірку пакетів. Тож пропускна здатність пропускної здатності зазвичай не є випадковою – це планується заздалегідь.

Чому провайдери зменшують вашу пропускну здатність?

Вони в основному роблять це для отримання прибутку. Наприклад, Інтернет-провайдер може зменшити пропускну здатність користувача протягом певного часу дня, щоб зменшити перевантаженість мережі та підвищити стабільність послуги. Зазвичай це трапляється в піковий час в Інтернеті, коли сервіс просто не може впоратися з великою кількістю людей.

Однак вони не завжди роблять це для покращення своїх послуг, але також зменшують обсяг даних, які вони мають обробити, гарантуючи, що їм не доведеться купувати швидше обладнання, щоб обробляти більше Інтернет-трафіку.

Крім того, провайдери можуть також зменшити вашу пропускну здатність, коли вони помітять, що ви використовуєте велику кількість даних для певних онлайн-заходів – наприклад, ігор, завантаження файлів або потокового вмісту, наприклад.

Вони роблять це, намагаючись “переконати” придбати абонентську підписку або великий, більш дорогий план даних. Особливо це трапляється, якщо у провайдера є “політика справедливого використання” у договорі, яка визначає, що кожен користувач має щомісяця виділяти їм певний обсяг даних..

Інтернет-провайдери можуть також зменшити вашу пропускну здатність, якщо вони побачать, що ви завантажуєте файли P2P, але це, як правило, трапляється в країнах, де торрент є чутливою темою..

Ваш Інтернет-провайдер перекидає ваші дані?

Визначення пропускної здатності не завжди легко виявити. Якщо ви підозрюєте, що ваш провайдер може це зробити, ось кілька способів підтвердити це:

 • Спробуйте використовувати такий інструмент, як SpeedTest, протягом дня, бажано, протягом цілого місяця. Якщо швидкість вашого Інтернету раптово зменшується наприкінці місяця або протягом конкретного часу кожного дня (це, мабуть, пік), велика ймовірність, що ваш Інтернет-провайдер зменшує вашу пропускну здатність..
 • Спробуйте швидку перевірку швидкості. Він був створений Netflix, щоб допомогти користувачам з’ясувати, чи зменшують їх пропускну здатність провайдери послуг. Просто порівняйте результати зі стандартними результатами SpeedTest і перевірте, чи нижчі швидкості Netflix. Якщо вони є, то це знак того, що ваш Інтернет-провайдер придушує Netflix. Якщо вони це роблять, то можна з упевненістю припустити, що вони можуть заглушити будь-яку іншу послугу потокового потоку, яку ви можете використовувати “занадто багато”.
 • Ви також можете спробувати Інтернет-тест на здоров’я, який перевіряє, чи обмежена ваша пропускна здатність у точках взаємозв’язку. Якщо ви не знайомі з ними, вони, по суті, маршрути вашого інтернет-трафіку під час доступу до Інтернету (наприклад, мережі Інтернет-провайдера). Інструмент, з яким ми пов’язали, перевіряє, чи виникають проблеми у різних точках взаємозв’язку. Якщо результати одного тесту низькі, швидше за все, ви маєте справу з придушенням пропускної здатності.
 • Нарешті, ви завжди можете просто попросити службу підтримки свого провайдера, чи застосовується зменшення пропускної здатності до вашого облікового запису чи ні. Ми не говоримо, що постійно будете отримувати прозору відповідь, але вони можуть не мати жодних проблем сказати вам, чи маєте ваш договір “політику справедливого використання”.

Як обійти пропускну здатність провайдера ISP

Якщо ви впевнені, що ваш Інтернет-провайдер зменшує пропускну здатність, ви можете спробувати поговорити з їх службою підтримки, щоб дізнатися, чи можуть вони перестати робити це, хоча це не дуже реалістичне рішення. Ви можете планувати використання Інтернету приблизно в пік, але це надзвичайно незручно.

Ви також можете переключити провайдерів, але це багато клопоту, і ви не маєте жодних гарантій, що новий провайдер не зробить те саме.

Або ви можете просто зробити просту справу і зашифрувати свій інтернет-трафік. Таким чином, менш схоже на те, що ваш провайдер може зменшити пропускну здатність, оскільки вони не зможуть побачити, що ви робите в Інтернеті. Щонайбільше, вони побачать багато хитрощів.

Тор (цибульний маршрутизатор)

Tor – це мережа анонімності, яка спрямована на шифрування та анонімізацію вашого трафіку в Інтернеті (певною мірою, звичайно), підключаючи його між різними реле.

Хоча це ефективний інструмент, він має один головний мінус – реле виходу (останнє реле, через яке проходить ваш трафік) зазвичай не використовує шифрування. Хоча ваш Інтернет-провайдер може не бачити ваш трафік таким чином, Інтернет-провайдер особи, яка працює реле, буде. Якщо вони вирішили зменшити пропускну здатність реле, вам доведеться миритися з меншими швидкостями.

VPN (віртуальна приватна мережа)

VPN – це послуга, яка допомагає захистити конфіденційність в Інтернеті та захистити інтернет-з’єднання. На відміну від Tor, VPN шифрує все ваше з’єднання – все, що відбувається між вашим пристроєм та сервером VPN, ваш Інтернет-провайдер не може контролювати..

Більше того, VPN маскує вашу IP-адресу і замінює її власною IP-адресою сервера VPN, що ускладнює зв’язку ваших інтернет-звичок із вашою IP-адресою..

Боротьба назад проти пропускної спроможності, що виходить з кактусом VPN!

Якщо вам потрібна надійна VPN з вашого боку, ми вас охопили. CactusVPN пропонує високоефективне шифрування AES, яке може захистити ваш Інтернет-трафік та дані від будь-яких перешкод Інтернет-провайдеру. Вони більше не зможуть зменшити пропускну здатність, оскільки вони не знають, які файли ви завантажуєте або який вміст ви передаєте.

Крім того, наші високошвидкісні сервери покладаються на спільну технологію IP, і ми застосовуємо сувору політику без реєстрації, тобто навіть ми не знаємо, що ви робите в Інтернеті, коли ви використовуєте CactusVPN.

І не хвилюйтеся – у нашій службі є вбудований Killswitch, тож ваш трафік не буде піддаватися провайдеру, навіть якщо ви зіткнетесь із проблемами з підключенням.

Не соромтеся перевірити наші програми CactusVPN, щоб побачити, який з них найкраще підходить для вашого пристрою. Якщо у вас виникнуть сумніви, ви будете раді дізнатися, що ми пропонуємо безкоштовну 24-годинну пробну версію нашої послуги + 30-денну гарантію повернення грошей.

Висновок

Хоча іноді може бути зрозуміло, чому провайдери прослуховують Інтернет-діяльність користувачів, просто важко не помітити, наскільки це порушення конфіденційності – не кажучи вже про те, що вони надають безкоштовним доступом до провайдерів ваші пропускну здатність, і вони можуть придушувати його, коли вони захочуть.

На щастя, VPN може допомогти вам, зробивши його неможливим, щоб ваш Інтернет-провайдер не міг вести вкладки про ваш інтернет-трафік та дані. Під час використання VPN ваш Інтернет-провайдер не зможе перевіряти дані, що надходять з вашого комп’ютера, тому вони не зможуть його заглушити..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map