Що таке сервер VPN та як працює сервер VPN? |


І якщо вам також було цікаво, що таке VPN, або просто хочете швидкого оновлення, ми допоможемо вам коротким та простим визначенням.

Що таке VPN?

VPN (віртуальна приватна мережа) – це послуга, яку ви можете використовувати під час підключення до Інтернету. Це забезпечує ваш інтернет-трафік та дані, гарантуючи, що вам подобається приватний перегляд та необмежений доступ до будь-якого веб-вмісту, який ви хочете.

Чому важливий сервер VPN??

Зазвичай, коли ви хочете підключитися до веб-сайту в Інтернеті, весь ваш вихідний та вхідний трафік та дані будуть проходити через ваш Інтернет-провайдер.

Оскільки вся ваша інформація у простому, читаному форматі, ваш Інтернет-провайдер (і будь-хто інший із цього питання – хакери, агенції з нагляду чи рекламодавці) можуть бачити, що ви робите в Інтернеті.

Незахищене підключення до Інтернету

Більше того, оскільки ваша реальна IP-адреса та географічне розташування доступні в Інтернеті, майже кожен може використовувати цю інформацію, щоб дізнатися про різні речі про вас – наприклад, у якій країні та місті ви проживаєте та хто ваш провайдер..

По суті, без VPN-сервера ви схожі на сидячу качку в Інтернеті – ви піддаєтесь серйозним порушенням конфіденційності поряд із ризиками крадіжки даних та особистих даних.

Що таке сервер VPN?

VPN-сервер – це фізичний або віртуальний сервер, налаштований для розміщення та доставки VPN-послуг користувачам у всьому світі. Сервер – це комбінація апаратного забезпечення VPN та програмного забезпечення VPN, яке дозволяє клієнтам VPN підключатися до захищеної приватної мережі. На відміну від більшості серверів, сервер VPN зазвичай має більше логічних та фізичних портів зв’язку.

Як працює сервер VPN?

Весь процес починається з запуску VPN-клієнта. Він підключає вас до VPN-сервера і починає відправляти на нього ваш трафік через Інтернет-провайдера. Однак цього разу всі ваші дані шифруються протоколами VPN, на яких налаштовано сервер, тобто ваш Інтернет-провайдер (чи хтось інший) не може контролювати їх.

Як тільки сервер VPN отримає всю зашифровану інформацію, він перейде до його розшифрування та пересилання на призначений веб-сервер. Після цього сервер VPN зашифрує дані, які він отримує від вказаного веб-сервера, і надішле їх вам через ваш Інтернет-провайдер. Щойно ви отримаєте ці дані на своєму пристрої, клієнт VPN розшифрує їх для вас.

Щоб краще зрозуміти, як це все працює, уявіть, що між клієнтом VPN та сервером VPN встановлений “тунель”. Будь-які дані, що проходять через цей тунель, зашифровані, а отже – нечитабельні для всіх, хто знаходиться за межами тунелю.

Як працює схема VPN

Ще одне, що VPN-сервер зробить для вас – приховати вашу IP-адресу та замінити її власною адресою. Сервер робить це, щоб допомогти вам приховати своє геолокаційне розташування в Інтернеті, дозволяючи вам насолоджуватися ще більшою конфіденційністю, а також одночасно обходити набридливі гео обмеження та брандмауери..

Що таке програмне забезпечення сервера VPN?

Програмне забезпечення сервера VPN – це те, що дозволяє серверу пропонувати послуги VPN користувачам. Це програмне забезпечення, розроблене розробниками протоколу VPN, і встановлено на сервері. Окрім того, що просто обробляє клієнтсько-серверні комунікації та мережеві та апаратні компоненти, програмне забезпечення VPN-сервера конфігурує сервери з додатковою безпекою, що дозволяє їм шифрувати та розшифровувати запити на з’єднання та вхідну інформацію.

Програмне забезпечення сервера VPN також використовує протоколи VPN для шифрування даних користувачів та трафіку. Як правило, більше одного VPN-протоколу використовується, щоб запропонувати користувачам більше контролю над своїми з’єднаннями. Це найбільш часто використовувані протоколи VPN:

 • OpenVPN
 • SSTP
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • IKEv2
 • SoftEther

Як сервер VPN покращує ваш Інтернет-досвід?

Перш за все, сервер VPN шифрує всі дані та трафік, які спрямовуються на ваш пристрій, по суті переконуючись, що:

 • Ваш Інтернет-провайдер не може бачити те, що ви робите в Інтернеті, тобто немає шансів, щоб вони зменшили вашу пропускну здатність або не поділилися вашими даними з органами влади або рекламодавцями.
 • Ви не станете жертвою масового онлайн-спостереження, загрожуючи вашій конфіденційності через подобається НСА чи ЦРУ.
 • Ваші особисті дані не ризикують потрапити в чужі руки. По суті, кіберзлочинці не зможуть використовувати слабкі місця в мережі (так, навіть у незахищених мережах Wi-Fi), щоб викрасти реквізити вашої кредитної картки, дані банківського рахунку та облікові дані для входу..

Крім того, сервер VPN приховає вашу справжню IP-адресу, гарантуючи, що жодне агентство з нагляду, хакер, рекламодавець або веб-сайт не зможе побачити її та дізнатися інформацію, пов’язану з нею (наприклад, ваша країна, місто чи навіть Інтернет-провайдер).

Плюс, приховування вашої IP-адреси означає, що ви можете обійти набридливі гео-обмеження, які можуть заважати вам насолоджуватися потрібним онлайн-вмістом. Те саме стосується і обмежень між брандмауером на роботі чи в школі.

Шукаєте великий сервер VPN?

Ми тут, у CactusVPN, вас охопили – ми пропонуємо послугу високого класу VPN, яка пропонує вам доступ до високошвидкісних серверів 28+ з усього світу, які мають необмежену пропускну здатність і вдвічі більше, ніж проксі-сервери. Крім того, 8 наших серверів також пропонують підтримку P2P.

Більше того, наші сервери оснащені 6 протоколами VPN (включаючи високозахищений протокол OpenVPN) та шифруванням AES. На додаток до цього наші сервери також використовують спільну технологію IP, гарантуючи, що ваші онлайн-дії не можуть бути пов’язані з вами чи вашим пристроєм..

Крім того, у нашій службі є інші додаткові послуги, такі як Killswitch, додатки, сумісні між платформами, до 5 одночасних з’єднань одночасно, та сервіс Smart DNS, який допоможе розблокувати понад 300 веб-сайтів у всьому світі (включаючи Netflix US).

Додаток CactusVPN

Почуття невирішеності?

Без проблем – ми розуміємо. Ось чому ми насправді радимо вам спробувати спробувати спершу нашу безкоштовну 24-годинну пробну версію, щоб побачити, чи може CactusVPN задовольнити всі ваші потреби.

І це не єдина мережа безпеки, яку ми пропонуємо. Насправді, підписавшись на нашу послугу, ви все одно отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей.

Висновок

Підключення до Інтернету без VPN-сервера може бути досить ризикованим – ваша IP-адреса піддається впливу (мається на увазі багато особистої інформації), ваш Інтернет-провайдер може бачити все, що ви робите в Інтернеті (і так можуть інші люди – наприклад, хакери та агенції спостереження ), і ви, можливо, не зможете отримати доступ до всього потрібного вмісту (оскільки платформи, що використовують геоблоки, знають, що таке ваша IP-адреса).

Що ви VPN-сервер, запитаєте ви? Це або фізичний сервер, або VPS (Virtual Private Server), за допомогою якого постачальник VPN пропонує вам доступ до своїх VPN-послуг. Будь-які дані, що обмінюються між вами та сервером, зашифровані, тому ніхто не може їх контролювати, а сервер також приховує вашу справжню IP-адресу.

Загалом, підключення до Інтернету через VPN-сервер є набагато безпечнішим та приватним.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map