Що таке Smart DNS Tech і як працює Smart DNS? |


Contents

Що таке Smart DNS Tech?

Smart DNS – це онлайн-сервіс, який допомагає вам обійти гео обмеження, які не дозволяють вам отримувати доступ до потрібного онлайн-вмісту, обманувши веб-сайти, щоб вони вважали, що ви з іншого географічного регіону – такого, де зазначений вміст є вільно доступним.

Але перш ніж ми розпочнемо розмову про послуги Smart DNS, переконайтеся, що немає непорозумінь щодо того, що таке DNS.

Що таке DNS (система доменних імен)?

Простіше кажучи, DNS – це протокол, який дає можливість імена веб-сайтів переводитися на IP-адреси, і навпаки. DNS – це те, що дозволяє вам легко підключитися до веб-сайту, просто ввівши його ім’я в URL-адресі вашого веб-переглядача, оскільки він повертає IP-адресу, пов’язану із зазначеним веб-сайтом.

Як працює розумний DNS?

Smart DNS в основному робить дві речі, коли ви його використовуєте:

 1. Він замінює вашу призначену провайдером DNS-адресу новою – адресою, яка не містить інформації, яка може розкрити ваше реальне геолокаційне місцезнаходження. Нова DNS-адреса походить від DNS-сервера, який спрямовує ваш трафік через нього. Сервер може бути розташований у будь-якому місці, оскільки постачальник Smart DNS використовуватиме проксі-сервери, розташовані в певних країнах, щоб допомогти вам обійти геоблоки.
 2. Він перехоплює ваші запити на з’єднання з веб-сайтом, до якого ви хочете отримати доступ, і замінює будь-яку інформацію в запитах, яка може просочити ваше геолокацію, новими даними, які вказують на місце, де вміст, до якого ви хочете отримати доступ, не заблокований географічно..

Що таке смарт-постачальник DNS?

Постачальник Smart DNS – це онлайн-сервіс, який дозволяє використовувати послуги Smart DNS для розблокування географічних веб-сайтів.

За останні роки все більше і більше провайдерів Smart DNS також почали пропонувати послуги VPN. Також постачальники VPN також почали пропонувати доступ до послуг Smart DNS, тому їх також можна вважати постачальниками послуг Smart DNS. Наприклад, ми тут, у CactusVPN, почали це робити вже деякий час.

6 ознак Ви знайшли чудову послугу Smart DNS

Вибрати правильного постачальника смарт-DNS може бути дещо складним, тому ми полегшимо вам роботу, окресливши, які речі ви повинні шукати:

1. Програми, сумісні з зручністю для користувачів та платформою

Ймовірно, ви захочете мати можливість переглядати геоблокований вміст де завгодно – у вашому будинку, в школі, в дорозі, поки у вас є кава в центрі міста і т. Д. Саме тому вам слід вибрати постачальника смарт-DNS, який пропонує програми для найпопулярніших платформ (Windows, iOS, Android, macOS).

Отримати доступ до підручників, які показують, як налаштувати клієнтів, також є плюсом, а також підручники, які демонструють, як вручну налаштувати службу на платформах, на яких клієнти не працювали б.

2. Велика кількість попередньо розблокованих веб-сайтів

Розумний DNS не дає точного доступу до всіх веб-сайтів у конкретному географічному регіоні. Натомість він розблокує веб-сайти по одному. Більшість постачальників смарт-DNS рекламують список веб-сайтів, які вони вже розблокували, тому найкраще вибрати той, який має довгий список (бажано понад 100 веб-сайтів).

3. Гідна кількість розблокованих регіонів

Деякі постачальники послуг Smart DNS розблокують лише конкретні регіони, тому вам потрібно переконатися, що ви вибираєте службу, яка розблокує цікавлять вас регіони. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до Netflix US, ви не збираєтесь дістайтеся куди завгодно, вибравши Smart DNS, який розблокує лише обмежений географічний вміст з Великобританії.

Добре також вибрати постачальника, який розблокує більше двох-трьох регіонів, щоб у вас було більше різноманітності вмісту.

4. Динамічні функції DNS

Динамічний DNS є обов’язковим, якщо у вас є провайдер, який часто змінює вашу IP-адресу. Інакше вам доведеться вручну перевіряти свою IP-адресу щоразу, коли вона буде змінена, і ви хочете скористатися послугою Smart DNS.

5. Додаткові послуги

У якийсь момент ви можете скористатися послугою, відмінною від Smart DNS, для доступу до геоблокованого вмісту в Інтернеті. Ось чому краще вибрати постачальника, який вже пропонує доступ до інших опцій (наприклад, VPN та проксі-серверів), щоб вам не потрібно було більше досліджувати і витрачати більше грошей.

Так, і якщо ви вибрали постачальника смарт-DNS, який також пропонує послуги VPN, переконайтеся, що вони мають політику без журналу реєстрації, і що їх сервери пропонують високошвидкісні з’єднання та необмежену пропускну здатність..

6. Безкоштовний пробний період + Політика повернення коштів

Безкоштовна пробна версія завжди корисна, тому що ви купуєте без ризику. В ідеалі слід вибрати постачальника, який принаймні пропонує 24-годинну пробну версію, яка не має обмежень, щоб ви могли дійсно побачити, що може запропонувати вам послуга.

Гарантія повернення грошей (7-денна, 14-денна або 30-денна) також є приємним доповненням, оскільки у вас буде безпечна мережа, на яку ви зможете повернутись назад, якщо щось піде не так із сервісом після того, як ви станете користувачем.

Безкоштовна послуга Smart DNS порівняно з платними постачальниками розумних DNS

Безкоштовні сервіси Smart DNS звучать дуже привабливо – тим більше, що ви просто використовуєте їх для розблокування веб-сайтів, коли потрібно. Однак існує багато проблем із використанням безкоштовних параметрів Smart DNS. Для одного є ймовірність, що Smart DNS адреси безкоштовних послуг, які надають вам, насправді не спрацюють, тобто ви не зможете обійти гео обмеження взагалі.

Більше того, ви зазвичай не знаєте, хто працює з безкоштовним Smart DNS. Чому це проблема? Оскільки вони можуть вкрасти вашу особисту інформацію (наприклад, дані кредитної картки або IP-адресу). Це, і ви, ймовірно, не отримаєте якісну підтримку – або будь-яку підтримку з цього питання – якщо у вас виникнуть проблеми із сервісом. Також є ймовірність, що ви також потрапите в спам із рекламою

Зрештою, платний постачальник Smart DNS навіть не поверне вам занадто багато грошей. Щонайбільше, ви будете платити кілька доларів щомісяця (як правило, в межах $ 3 – 8 $ + ви можете отримувати знижки іноді)

О, і оскільки деякі люди, як правило, плутаються, слід зазначити, що безкоштовні DNS-адреси (наприклад, надані Google або OpenDNS) – це не безкоштовні послуги Smart DNS, про які ми говоримо.

Розумний DNS – переваги та недоліки

Плюси

 • Розумний DNS може допомогти вам легко обійти гео обмеження.
 • Служби Smart DNS працюють на багатьох платформах і їх досить легко вручну налаштувати на пристроях та операційних системах без вбудованої підтримки для клієнтів Smart DNS.
 • Розумний DNS не використовує шифрування, тому ви можете використовувати свої вихідні швидкості провайдера для доступу до вмісту, який ви розблокуєте.
 • Розумні послуги DNS зазвичай є досить економічними.
 • Вам не потрібно підключатися до різних серверів, щоб отримати доступ до вмісту з окремих географічних регіонів.

Мінуси

 • Якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорий DNS-проксі, він може перешкодити вам використовувати послуги Smart DNS.
 • Розумний DNS автоматично не розблокує всі веб-сайти з певного регіону. Зазвичай їх розблокують по черзі.
 • Оскільки Smart DNS не використовує шифрування, ваша конфіденційність та особисті дані в Інтернеті не будуть захищені в Інтернеті.
 • Розумний DNS не приховає вашу справжню IP-адресу, тобто інші люди і платформи можуть її бачити. Через це ваше геоположення також буде видно.

Яка різниця між Smart DNS та VPN-службами?

У нас уже є стаття на цю тему, але ось також короткий огляд:

 • VPN приховує вашу IP-адресу, замінюючи її адресою VPN-сервера, до якого ви підключаєтесь, щоб допомогти вам обійти геоблоки. Розумний DNS замінить вашу DNS-адресу, призначену провайдером, і перехопить ваші з’єднання з певними веб-сайтами.
 • На відміну від Smart DNS, служба VPN використовує шифрування для захисту ваших зв’язків та конфіденційності в Інтернеті. Хоча це приємне доповнення, воно також означає, що швидкість в Інтернеті може спричинити враження залежно від того, наскільки потужні шифрування VPN та протокол..
 • Оскільки VPN використовує шифрування, воно може захистити вас від нагляду уряду та Інтернет-провайдера. Також він гарантує, що ваш Інтернет-провайдер не придушує вашу пропускну здатність, оскільки він не бачить, що ви робите в Інтернеті. Розумний DNS не може цього зробити.
 • Оскільки VPN маскує вашу справжню IP-адресу, це допомагає вам приховати свої цифрові сліди та обійти міжмережеві екрани, що Smart DNS не може зробити..

Як обійти Прозорий Проблема DNS проксі

Використання прозорого DNS-проксі для вашого провайдера може бути докучаючою проблемою, оскільки це, в основному, змусить вас використовувати власні DNS-сервери, навіть якщо вам призначено нову DNS-адресу своїм постачальником DNS

Що ж, хороша новина полягає в тому, що цю проблему можна обійти. Погана новина полягає в тому, що рішення працює лише в тому випадку, якщо у вас є маршрутизатор DD-WRT, який підтримує IP-планшети. Якщо ви відповідають цим вимогам, ви можете встановити Smart DNS на маршрутизаторі та використовувати наступні команди при налаштуванні брандмауера маршрутизатора:

iptables -t nat -A ПЕРЕВІРЕННЯ -i br0 -p udp –dport 53 -j DNAT –до 8.8.8.8:54

Що вони роблять? По суті, вони переконуються, що запити DNS, які ваш пристрій надсилає, використовується порт 54 замість порту 53 (порт, який зазвичай використовується для запитів пошуку DNS).

Так, і DNS-адреса, яка використовується в цьому прикладі (8.8.8.8), є загальнодоступною DNS-адресою, запропонованою Google. Якщо це можливо, вам слід замінити його на адресу DNS, запропоновану вашим Smart DNS-постачальником.

Чи законне використання Smart DNS?

Так, користування послугою Smart DNS є абсолютно законним. Якщо ви не впевнені в цьому, врахуйте наступне – навіть Google пропонує доступ до безкоштовної у користуванні DNS-адреси.

Чи законний Smart DNS?

Тепер, правда, ваш Інтернет-провайдер може перешкоджати використанню вашого розумного DNS, якщо він використовує прозорий DNS-проксі, але це не робить послугу незаконною. Розумний DNS може бути легальним навіть у країнах з утисками урядів, які забороняють доступ до певного онлайн-вмісту.

Але майте на увазі, що якщо ви зробите щось, що вважається незаконним під час використання Smart DNS, ви можете легко потрапити в юридичну проблему.

Буде розумний DNS знизити ваші онлайн-швидкості?

Ні, це зазвичай не повинно відбуватися. Оскільки Smart DNS не використовує шифрування чи VPN-протоколів, це не дуже багато, що може заважати швидкості вашої мережі. Зазвичай, якщо ви зіткнулися з уповільненням зв’язку, це може стати проблемою на вашому кінці, особливо якщо ваш провайдер займається зменшенням пропускної здатності..

Чи можете ви використовувати Smart DNS для торрентінгу?

Якщо ви використовуєте Smart DNS під час завантаження торрентів, він насправді нічого не зробить для вас. Оскільки Smart DNS не маскує вашу IP-адресу та не шифрує ваш трафік, ваша адреса все одно буде видно іншим учасникам Swarm (загальна кількість завантажувачів та завантажувачів на торрент). Крім того, ваш Інтернет-провайдер побачить, що ви завантажуєте торренти, що може бути проблемою, якщо це важка юридична проблема у вашій країні.

Чи можна обійти брандмауэры за допомогою розумного DNS?

Ні, ви не можете цього зробити за допомогою Smart DNS, оскільки служба не приховує вашу справжню IP-адресу. Як результат, обмеження брандмауера, накладені адміністратором в мережі, продовжуватимуть застосовуватися до вас, навіть якщо ви використовуєте Smart DNS.

Шукаєте надійного постачальника смарт-DNS, який може задовольнити всі ваші потреби?

КактусVPN – це саме те, що вам тоді потрібно. Ми пропонуємо високоефективну послугу Smart DNS, яка може допомогти вам розблокувати понад 300 веб-сайтів з обмеженим географічним обмеженням.

Більше того, ми пропонуємо зручні програми, які працюють на найпопулярніших платформах (Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV).

Якщо ви хочете більше розмаїття, коли мова йде про онлайн-сервіси, ми також пропонуємо потужний VPN-сервіс. Він має шифрування військового рівня, захист від витоку Dills та захист від витоку DNS та доступ до високошвидкісних серверів 28+, оснащених необмеженою пропускною здатністю..

І якщо вам цікаво користуватися проксі-сервісом, ви будете раді дізнатися, що наші VPN-сервери подвоюються як проксі-сервери – і ви можете користуватися ними безкоштовно, коли захочете..

Якщо ви хочете безкоштовно випробувати наші послуги, перш ніж взяти на себе зобов’язання, ви повинні знати, що ми пропонуємо цілодобову пробну версію для VPN-сервісу та 7-денну пробну версію для нашої послуги Smart DNS..

Крім того, у нас ви купуєте без ризику, оскільки ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей, якщо послуга не працює як слід, коли ви станете користувачем CactusVPN.

Висновок – Що таке Smart DNS Tech?

Розумний DNS – це послуга, яку ви можете використовувати для доступу до геологічно заблокованого вмісту з різних географічних регіонів Інтернету. Він замінює вашу призначену провайдером DNS-адресу, щоб переконатися, що певні веб-сайти не бачать, з якого географічного району ви є (але це не означає, що ваше географічне місцезнаходження повністю приховане в Інтернеті). Служба є досить простою у використанні та налаштуваннях, плюс у ній немає шифрування, щоб ви могли насолоджуватися своїми оригінальними швидкостями провайдера і отримувати насолоду від безлічі веб-сайтів, які попередньо розблоковані..

У розумних служб DNS є і деякі недоліки, а саме – вони не захищають ваші дані в Інтернеті, їх може заблокувати ваш Інтернет-провайдер, якщо вони використовуватимуть прозорий DNS-проксі (але для цього є виправлення), і вони не можуть обійти брандмауери, оскільки вони не приховують вашу справжню IP-адресу.

Як правило, найкраще вибрати постачальника смарт-DNS, який пропонує доступ до Smart DNS поряд з іншими параметрами (наприклад, VPN та / або проксі), забезпечує доступ до клієнтів, сумісних з платформою, і має тривалий список попередньо розблокованих веб-сайтів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map