Що таке SoftEther? (Повне керівництво) |


Але що ж таке SoftEther? І що робить його таким особливим порівняно з іншими протоколами?

Ну ось усе, що потрібно знати:

Що таке SoftEther?

SoftEther – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом VPN, яке було розроблено в рамках дослідження магістерської роботи в університеті Цукуба. SoftEther був повністю випущений ще в 2014 році, що робить його одним із найновіших протоколів навколо.

Коли ми говоримо про SoftEther, важливо зробити відмінність між протоколом SoftEther та VPN-сервером SoftEther:

 • Протокол VPN SoftEther – Протокол використовується для безпечного зв’язку клієнт-сервер. Це відносно швидко та безпечно.
 • Сервер VPN SoftEther – Серверне програмне забезпечення підтримує використання декількох протоколів VPN, таких як SoftEther, OpenVPN, IPSec, L2TP / IPSec і SSTP.

Як працює протокол VPN SoftEther?

Протокол SoftEther VPN відповідає за забезпечення зв’язку між клієнтом VPN та сервером VPN. В основному він встановлює зашифрований тунель між ними, гарантуючи, що будь-яку інформацію, яка проходить через зазначений тунель, ніхто не може контролювати.

Загальні технічні відомості про SoftEther

 • SoftEther підтримує як клієнт-сервер, так і зв’язок між сайтом (через SoftEther Bridge).
 • SoftEther має підтримку функції глибокого огляду пакетних журналів.
 • Протокол використовує тунелювання SSL-VPN через HTTPS для обходу міжмережевих екранів.
 • SoftEther не потребує статичної або фіксованої IP-адреси, оскільки вбудований функції динамічного DNS і NAT-обходу.
 • SoftEther підтримує потужне шифрування на зразок AES-256 та RSA-4096.
 • Пропускна здатність протоколу SoftEther VPN вимірюється приблизно на швидкості 1 Гбіт / с.
 • SoftEther також може підтримувати застарілі клієнти OpenVPN завдяки своїй функції клонування OpenVPN.
 • Всі налаштування можна налаштувати через графічний інтерфейс.
 • SoftEther підтримує аутентифікацію сертифікатів RSA та подвійне укладання IPv4 / IPv6.

Як користуватися SoftEther

Протокол SoftEther VPN досить простий у використанні, але оскільки це програмне рішення, спочатку вам потрібно встановити клієнтський програмний пакет SoftEther на свій пристрій. Зазвичай це трапляється, навіть якщо ви вже маєте підписку на послуги VPN.

Ми розглянемо, як використовувати SoftEther в Windows, але процес налаштування досить схожий і на інших платформах.

Отже, ось основні речі, які потрібно знати про використання SoftEther:

По-перше, ви встановлюєте клієнта

Щоб отримати клієнт SoftEther VPN, просто перейдіть на сторінку завантажень на веб-сайті SoftEther. Після завантаження інсталятора просто запустіть його та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Коли ви попросите вибрати “SoftEther VPN Client” та “SoftEther VPN Client Manager (лише для інструментів адміністратора)”, виберіть перший варіант. Ви також повинні знати, що повне ім’я “SoftEther VPN Client” – “SoftEther VPN Client Manager”.

Ви можете вибрати інший каталог встановлення, коли буде запропоновано зробити це, або просто перейти з типовим. Після встановлення програми можна запустити SoftEther VPN Client Manager.

Далі ви налаштовуєте з’єднання

Для цього просто натисніть «Додати VPN-з’єднання» у менеджері клієнтів SoftEther VPN. Ви помітите, що вас запитають, чи потрібно налаштувати віртуальний мережевий адаптер. Адаптер необхідний для підключення VPN, тому натисніть «Так», щоб продовжити процес.

Як тільки адаптер встановлений, знову натисніть «Додати VPN-з’єднання». Після цього вас привітає таблиця властивостей, яку вам потрібно заповнити інформацією, наданою вашим постачальником VPN:

 • Ім’я хоста – IP-адреса сервера, до якого потрібно підключитися.
 • Номер порту – Порт, який ви будете використовувати. Для SoftEther зазвичай 443, але ваш постачальник VPN може запропонувати вам і інші варіанти.
 • Ім’я віртуального концентратора – Зазвичай це ім’я послуги постачальника VPN чи так, але це поле не завжди є обов’язковим.
 • Тип аут – тип аутентифікації, який використовується для з’єднання. Ваш постачальник зазвичай рекомендує, який варіант вибрати.
 • Ім’я користувача – Ім’я користувача, яке ви використовуєте для свого облікового запису VPN.
 • Пароль – пароль, який ви використовуєте для свого облікового запису VPN.

Щодо поля “Ім’я налаштування”, це в основному назва VPN-з’єднання. Не соромтеся вводити все, що завгодно. Крім того, якщо мова йде про параметр “Тип проксі”, то краще просто скористатися налаштуваннями за замовчуванням – Пряме з’єднання TCP / IP (Без проксі). Що стосується “Розширених налаштувань”, то тут можна багато обговорити, і простіше, якщо ви просто ознайомтеся з інформацією на офіційному веб-сайті SoftEther щодо цих варіантів.

Після того, як все буде зроблено, просто натисніть «ОК», і нове VPN-з’єднання буде додано до списку SoftEther VPN Client Manager. Щоб запустити його, просто клацніть правою кнопкою миші на з’єднанні та виберіть “Підключити”. Коли ви хочете відключитися, зробіть те ж саме і натисніть «Відключити».

Додаткові функції, які ви можете використовувати

Менеджер клієнтів SoftEther VPN має досить багато функцій, які можна використовувати для налаштування вашого досвіду:

 • Простий режим / звичайний режим – Менеджер клієнтів SoftEther VPN працює у звичайному режимі за замовчуванням, але ви можете переключитися на простий режим, якщо ви новачок у всьому або просто хочете, щоб інтерфейс ще більше спростився..
 • Прозора функція вікна – Цей параметр дозволяє вам вибрати потрібний рівень прозорості у вікнах клієнта VPN. Пам’ятайте, що рівень прозорості не може бути встановлений нижче 20%.
 • Функція обслуговування підключення до Інтернету – Це корисна функція, якщо ви бажаєте, щоб клієнт SoftEther підтримував VPN-з’єднання, подібне до з’єднання з сервером SoftEther VPN.
 • Функція голосового путівника – Чудовий маленький інструмент, який може або пояснити процес голосовим керівництвом, або прочитати повідомлення. Щоб увімкнути це, виберіть “Нормальний голосовий посібник”, коли ви відкриєте “Голос” у менеджері клієнтів.

Тестування пропускної здатності з’єднання

SoftEther має інструмент тестування швидкості мережевого трафіку, який ви можете використовувати для відстеження ефективності вашого VPN-з’єднання. Щоб використовувати його у менеджері клієнтів SoftEther VPN, натисніть на меню «Інструмент» у клієнті та виберіть «Інструмент тестування швидкості мережевого трафіку».

Якщо вам потрібна додаткова інформація про тестування VPN-зв’язку, сміливо перегляньте наш посібник з цього питання. І якщо ви хочете дізнатися більше про інструмент тестування швидкості SoftEther (подальші конфігурації та заходи безпеки), перейдіть за цим посиланням.

Інша корисна інформація

Якщо вам потрібна більш поглиблена інформація про клієнт SoftEther VPN та як працює з’єднання, перегляньте це посилання. Крім того, є посібник, якщо ви хочете дізнатися більше про протокол SoftEther VPN.

Безпечний у використанні SoftEther VPN?

Коротка відповідь – так, безумовно.

Шифрування та безпека SoftEther є дуже надійною, і це прекрасний протокол, який потрібно використовувати, коли потрібно захистити дані в Інтернеті та трафік..

Ось лише деякі речі, які роблять SoftEther таким захищеним протоколом VPN:

 • Протокол запрограмований таким чином, що він може запобігти атакам “Людина в середині”.
 • Процеси шифрування, дешифрування та аутентифікації SoftEther VPN засновані на OpenSSL – відомій бібліотеці програмного забезпечення з відкритим кодом.
 • SoftEther пропонує підтримку тонни шифрів шифрування, таких як AES, RC4, DES, Triple-DES, SHA та MDS.
 • SoftEther пропонує численні варіанти аутентифікації користувачів як додатковий рівень безпеки.
 • Протокол SoftEther VPN пропонує користувачам доступ до фільтрування пакетів та параметрів політики безпеки, щоб уникнути шкідливих пакетів.

Однак ми повинні повідомити вам, що – на початку 2018 року – відбувся 80-годинний аудит безпеки SoftEther, який стверджував, що протокол страждав від 11 вразливих місць безпеки. Однак інформація не дуже глибока і чітка, з якими проблемами безпеки можуть зіткнутися користувачі, і можна вважати, що ці проблеми вже давно виправлені. Ось посилання, якщо ви хочете подивитися.

Швидкий протокол SoftEther VPN?

Так, SoftEther пропонує швидкі онлайн-швидкості. За словами людей, які стоять за протоколом, це було запрограмовано з високою продуктивністю та пропускною здатністю. Відповідно до цих результатів, SoftEther швидше, ніж OpenVPN і PPTP, і здатний пропускати до 900 Мбіт / с..

Схоже, високі швидкості SoftEther також були досягнуті, оскільки розробники зосередилися на зменшенні кількості копій пам’яті за кожен цикл обробки пакетів VPN (оскільки велика кількість може знизити швидкість).

Крім того, SoftEther використовує механізм потокового тунелювання, щоб уникнути виникнення проблеми “MTU (Maximum Transmission Unit)”, про яку ви можете прочитати більше на сторінці, яку ми пов’язали вище.

Переваги та недоліки SoftEther VPN

Переваги

 • З’єднання SoftEther надзвичайно безпечні.
 • SoftEther працює на декількох платформах і їх досить легко налаштувати.
 • Незважаючи на високий рівень безпеки SoftEther, протокол напрочуд швидкий.
 • SoftEther є відкритим кодом (що робить його дуже надійним) і також безкоштовний у використанні.
 • Оскільки SoftEther використовує порт 443, його не можна легко блокувати брандмауером.

Недоліки

 • Не багато постачальників VPN пропонують доступ до цього протоколу.
 • Незважаючи на те, що вона вийшла ще в 2014 році, вона все ще вважається відносно новим протоколом.
 • SoftEther не підтримується в операційних системах та пристроях. Також, можливо, доведеться встановити додаткове програмне забезпечення навіть при використанні протоколу від постачальника VPN.

Що таке VPN SoftEther?

SoftEther VPN – це послуга, що пропонується сторонніми постачальниками VPN. Це в основному служба VPN, яка використовує протокол SoftEther. З деякими провайдерами вам потрібно встановити додаткове програмне забезпечення від SoftEther, тоді як інші постачальники інтегрують протокол у своїх клієнтів, тобто нічого іншого не потрібно робити.

На сьогоднішній день існує не багато постачальників VPN, які пропонують доступ до протоколу SoftEther VPN. Якщо ви зацікавлені в такому провайдері, слід зазначити, що SoftEther доступний на наших VPN-серверах – поряд із багатьма іншими протоколами.

Шукаєте VPN SoftEther для забезпечення ваших зв’язків?

Ми повернулися до вас – CactusVPN пропонує легкий, безпечний доступ до підключень SoftEther. І ви отримуєте насолоду від максимальної конфіденційності та безпеки, оскільки ми не реєструємо жодну з ваших даних, а наші з’єднання використовують шифри військового рівня.

Крім того, ви не обмежені лише SoftEther. Хоча це чудовий протокол VPN, ми розуміємо, що ви можете спробувати і інші варіанти. Ось чому ми також пропонуємо доступ до: OpenVPN (і TCP, і UDP), SSTP, L2TP / IPSec, IKEv2 / IPSec, PPTP

Ви будете раді дізнатися, що наші VPN-програми налаштовані дуже просто, і вони працюють на багатьох платформах: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV та Amazon Fire TV.

Тест-драйв КактусVPN Безкоштовно

Вам не потрібно вибирати підписку відразу. Спочатку ви можете безкоштовно спробувати наші VPN послуги протягом 24 годин, щоб побачити, чи відповідають вони вашим потребам. Не хвилюйтеся – вам не потрібно видавати інформацію про кредитну карту.

І ось найкраща частина – коли ви станете користувачем CactusVPN, ми все одно будете покриті нашою 30-денною гарантією повернення грошей, якщо є якісь проблеми.

Протокол SoftEther VPN порівняно з іншими протоколами VPN

Хочете дізнатися, як SoftEther порівнює з іншими протоколами VPN, доступними для користувачів онлайн? Ось огляд всього, що потрібно знати:

SoftEther vs. OpenVPN

SoftEther часто порівнюється з OpenVPN, коли мова йде про безпеку – і з поважних причин. Протокол здатний запропонувати користувачам однаковий рівень шифрування та захист даних, який може забезпечити OpenVPN (256-бітова безпека, AES-шифр, OpenSSL, SSL 3.0). Більше того, OpenVPN є відкритим кодом, як і SoftEther, що робить їх обох надійними. Єдиний спосіб, коли OpenVPN є кращим у цьому плані – це те, що він старший за SoftEther, тому у нього є “більше досвіду під поясом”, так би мовити.

Що стосується швидкості, SoftEther має перевагу. За словами людей, що стоять за SoftEther, протокол у 13 разів швидший, ніж OpenVPN. SoftEther насправді має пропускну здатність до 900 Мбіт / с, тоді як пропускна здатність OpenVPN коливається близько 100 Мбіт / с або менше. Крім того, SoftEther пропонує такі функції, яких немає у OpenVPN, такі як:

 • Фільтрація пакетів
 • Віртуальна функція DHCP
 • Підтримка кількох орендарів
 • Функція NAT-траверсу
 • Налаштування рукописного тексту
 • Підтримка смарт-карт та USB-маркерів

Також варто згадати, що хоча SoftEther і OpenVPN дозволяють користувачам запускати власні сервери, тільки сервер VPN SoftEther має підтримку декількох протоколів, таких як SoftEther, SSTP, L2TP / IPSec, IPSec і сам OpenVPN. З іншого боку, сервер OpenVPN може запускати лише спеціальний протокол OpenVPN.

Що стосується сумісності між платформами, і SoftEther, і OpenVPN можна налаштувати на одних і тих же платформах. Однак SoftEther часто вимагає встановити додаткове програмне забезпечення – навіть при використанні його на серверах постачальника VPN. Але налаштувати SoftEther також порівняно простіше, ніж OpenVPN. І хоча ми розбираємося з цією темою, не багато постачальників VPN пропонують протокол SoftEther VPN (можливо, через те, наскільки він “молодий”), тоді як ви можете легко знайти багато постачальників, які пропонують доступ до підключень OpenVPN.

В цілому обидва протоколи VPN дуже пристойні, але якщо ви хочете насолоджуватися всією безпекою, яку OpenVPN може пропонувати (і більше) поряд із швидкістю швидкості, радимо вибрати SoftEther. Якщо ви хочете дізнатися більше про протокол OpenVPN, перейдіть за цим посиланням.

SoftEther vs. PPTP

З точки зору безпеки SoftEther є явним переможцем. Він не тільки підтримує 256-бітове шифрування та декілька шифрів, але власне шифрування PPTP (MPPE) взагалі не є надійним, оскільки він уразливий для багатьох подвигів.

Більше того, PPTP можна легко блокувати брандмауером (особливо брандмауером NAT). SoftEther, з іншого боку, використовує порт 443 (порт трафіку HTTPS), що робить його неможливим блокувати. Також SoftEther здатний переносити будь-який тип пакетів, тоді як PPTP обмежується лише пакетами IPv4. І також існує проблема в тому, що PPTP є закритим джерелом і його, мабуть, зламав АНБ.

Тепер однією з головних речей, яка робить PPTP настільки популярною, незважаючи на недоліки в безпеці, – це швидкість протоколу. Що ж, на диво, SoftEther насправді швидший за PPTP (якщо бути точним у чотири рази), хоча він пропонує такі високі рівні шифрування.

Насправді єдиний спосіб PPTP кращий, ніж SoftEther, коли мова йде про процес налаштування та доступність між платформами. Це не означає, що SoftEther не працює на стільки платформах, як PPTP, але протокол не вбудований в них. Наприклад, ви можете легко налаштувати підключення PPTP в Windows 7 за допомогою лише декількох клацань миші, тоді як налаштування підключення SoftEther вимагає трохи більше роботи.

Однак ви повинні знати, що в майбутньому PPTP може більше не підтримуватися новішими операційними системами та пристроями. macOS та iOS вже втратили підтримку PPTP з часу macOS Sierra та iOS 10 (можливо, через відсутність безпеки), і щось подібне може трапитися і з іншими платформами.

Цікавитеся дізнатися більше про PPTP? Перегляньте нашу глибоку статтю про неї.

SoftEther vs. L2TP / IPSec

Для початківців обидва протоколи пропонують підтримку 256-бітного шифрування та потужних шифрів, але безпека SoftEther набагато краща, оскільки він також використовує SSL 3.0 та є відкритим кодом, що робить його більш надійним протоколом. Вам також слід знати, що Едвард Сноуден раніше заявляв, що L2TP / IPSec навмисно ослаблена АНБ, але немає чітких доказів, які б свідчили про те, наскільки законними є ці вимоги..

З точки зору стабільності SoftEther дешевше, оскільки він може використовувати порт 443. Оскільки L2TP з’єднаний з IPSec, він може бути заблокований, якщо порт 500 та IP-протоколи 50 і 51 заблоковані. Також L2TP може зіткнутися з проблемами NAT, якщо L2TP Passthrough не включений на маршрутизаторі.

Протокол SoftEther VPN також забезпечує кращу швидкість з’єднання, оскільки L2TP / IPSec, як правило, займає більше часу для узгодження тунелю VPN – не кажучи вже про функцію подвійної інкапсуляції, також можна зменшити швидкість.

Щодо доступності, однак, L2TP / IPSec є кращим вибором, оскільки він вбудований у багато платформ. Отже, налаштувати з’єднання дуже просто. Також є більше VPN-провайдерів, які пропонують підключення L2TP / IPSec, ніж провайдери, які пропонують підключення SoftEther.

Як і протоколи, про які ми говорили вище, сервер VPN SoftEther також пропонує підтримку L2TP / IPSec.

Якщо ви хочете прочитати більше про L2TP / IPSec, перейдіть за цим посиланням.

SoftEther vs. IPSec

Більшість постачальників VPN з’єднують IPSec з L2TP та IKEv2, але ви все ще можете знайти деякі сервіси, які пропонують доступ до IPSec самостійно. Як правило, це досить безпечний протокол VPN, хоча якщо він не налаштований і налаштований належним чином, захист, який він пропонує, може бути помилковим.

Що стосується стабільності, IPSec блокувати за допомогою брандмауера набагато простіше, ніж SoftEther через використання обмежених і легких для блокування портів. SoftEther також швидший, ніж IPSec, а сервер SoftEther VPN фактично підтримує протокол IPSec.

IPSec працює на багатьох платформах – майже такі ж, на яких працює SoftEther. Однак налаштування IPSec зручніше, оскільки зазвичай не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення.

Нарешті, SoftEther підтримує більше пакетів, ніж IPSec, які зазвичай обмежені пакетами IPv4. Як короткий приклад, SoftEther також може передавати IPv6, PPPoE, STP, VLAN та RIP.

Загалом, IPSec – це гідний протокол, але SoftEther – це просто набагато кращий вибір. Якщо ви хочете дізнатися більше про IPSec, ось наша стаття про це.

SoftEther vs. SSTP

SSTP в значній мірі пропонує той же рівень безпеки, що і SoftEther. Єдина причина, що він не кращий за SoftEther у цьому плані – це те, що він не є відкритим кодом і тому, що він належить виключно Microsoft – компанії, яка, як відомо, надає доступ NSA до зашифрованих повідомлень і співпрацює як з NSA, так і з ФБР. Якщо це якимось чином не турбує вас, можна з упевненістю сказати, що SSTP настільки ж безпечний у використанні, як SoftEther.

Однак ви повинні знати, що хоча SSTP може використовувати порт 443, він використовує лише протокол передачі TCP. Через це протокол може бути сприйнятливим до проблеми «TCP Meltdown», що може спричинити проблеми з підключенням. Крім того, SSTP не пропонує підтримку автентифікованих веб-проксі. На жаль, якщо він використовує неавторизовані веб-проксі, є ймовірність, що адміністратор мережі зможе помітити заголовки SSTP і перервати з’єднання, якщо захоче.

Що стосується швидкості, то можна з упевненістю припустити, що SoftEther набагато швидше, ніж SSTP. Чому? Оскільки швидкість онлайн-SSTP часто порівнюється зі швидкістю з’єднання, запропонованою OpenVPN, і ми вже бачили, що SoftEther швидше, ніж OpenVPN.

Протокол SoftEther VPN також пропонує кращу сумісність між платформами, оскільки SSTP доступний лише в Windows (Vista та вище). Крім цього, протокол також можна налаштувати на маршрутизатори, Linux та Android. SoftEther, з іншого боку, працює на всіх цих платформах (включаючи Windows XP та Windows 98), а також багатьох інших операційних системах та пристроях:

 • macOS
 • iOS
 • Соляріс
 • FreeBSD

І як це було у більшості розглянутих досі протоколів VPN, сервер SoftEther VPN може запускати SSTP, тоді як сервер SSTP не може запускати протокол SoftEther.

Якщо ви хочете дізнатися більше про SSTP, ось вам посібник, який ми написали на цю тему.

SoftEther vs. IKEv2 / IPSec

І SoftEther, і IKEv2 / IPSec справді захищені та пропонують пристойні швидкості, але є ймовірність, що SoftEther може бути швидшим просто завдяки тому, як він запрограмований. Однак IKEv2 / IPSec простіше блокувати, оскільки він використовує лише порт UDP 500. IKEv2 / IPSec зазвичай є закритим кодом (розробляється Microsoft разом із Cisco), але є реалізація IKEv2 з відкритим кодом.

Що стосується стабільності, то на мобільних пристроях IKEv2 / IPSec може виявитися краще, ніж SoftEther. Чому? Оскільки протокол створений для того, щоб протистояти змінам мережі, це означає, що ви можете легко перейти від мережі WiFi до свого плану передачі даних на ходу, не турбуючись про те, що ваш VPN-з’єднання буде знищене. Хоча SoftEther, безумовно, надійний і його функції швидкого автоматичного підключення завжди є плюсом, він не може дійсно конкурувати з функцією IKEv2.

Що стосується доступності, обидва протоколи досить зав’язані. Проте IKEv2 / IPSec може мати перевагу, оскільки він працює і на пристроях BlackBerry, що робить його кращим вибором для мобільних користувачів.

Зрештою, ми рекомендуємо використовувати IKEv2 / IPSec, лише якщо ви переймаєтесь тим, що SoftEther перерве з’єднання під час перемикання мереж. Якщо ви хочете дізнатися більше про IKEv2 / IPSec, перейдіть за цим посиланням.

SoftEther vs. Wireguard

Як і SoftEther, Wireguard – це протокол з відкритим кодом. Він ніби настільки ж безпечний, як SoftEther, і має дуже легку конструкцію, тобто може досягти пристойних швидкостей в Інтернеті.

Насправді, згідно з орієнтирами на веб-сайті Wireguard, протокол є значно швидшим, ніж OpenVPN. Wireguard потенційно може бути швидшим, ніж SoftEther, також бачачи, як його пропускна здатність збільшується до 1000 Мбіт / с, тоді як пропускна здатність SoftEther збільшується приблизно до 900 Мбіт / с..

Але на даний момент Wireguard знаходиться лише в експериментальній фазі. По суті це незавершена робота, тому вона не є хорошою заміною SoftEther зараз, оскільки він не стабільний. Крім того, він працює лише в Linux. В майбутньому Wireguard може потенційно перевершити SoftEther, або – хто знає – протокол може отримати підтримку на сервері VPN SoftEther.

Хочете дізнатися більше про Wireguard? Сміливо перегляньте посібник з протоколу.

Отже, чи найкращий варіант SoftEther?

Оскільки зараз ситуація стоїть, ми б сказали, що так. SoftEther дуже безпечний, він працює на тоннах платформ, а також пропонує високі швидкості в Інтернеті та велику стабільність. Якщо ви хочете отримати доступ до геоблокованого контенту, захистити свої інтернет-дані на загальнодоступному Wi-Fi або просто захистити свою конфіденційність в Інтернеті від інтернет-спостереження, SoftEther – чудовий вибір.

Що таке SoftEther? Основна ідея

SoftEther – це вільне у використанні програмне забезпечення з відкритим кодом, що пропонує як захищений протокол VPN, так і універсальний сервер VPN, який може запускати декілька протоколів (SoftEther, OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec і SSTP). Незважаючи на те, що відносно новий, протокол SoftEther VPN є досить популярним, оскільки він пропонує сильне шифрування, а також забезпечує високу швидкість. Крім того, це дуже сумісна платформа.

Насправді SoftEther настільки добре запрограмований, що він є кращим вибором, ніж більшість протоколів VPN. Єдиний, який зараз наближається до нього, є OpenVPN, але він значно повільніше, ніж SoftEther. На жаль, знайти постачальника VPN, який пропонує SoftEther-з’єднання, трохи складно. Якщо ви шукаєте його, сміливо перегляньте наш сервіс.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map