Nejlepší VPN 10 se systémem Windows 10 do roku 2020

Windows je po desetiletí nejpopulárnějším operačním systémem na světě. S popularitou přichází mnoho výhod, z nichž jedna má širokou škálu softwarových možností, ze kterých si můžete vybrat.


To platí také pro VPN. Téměř každý poskytovatel tam (a existuje mnoho) podporuje nejen Windows 10, ale také mnoho z předchozích verzí.

Vzhledem k tomu, jak velký je tento trh, se všechny služby snaží nejprve být absolutně nejlepší VPN pro Windows a starat se o druhé operační systémy a platformy.

Existují však nevýhody všeho. Problém s příliš velkým výběrem je … s příliš velkým výběrem. Sběr jen jednoho poskytovatele může být skličující.

Ale tady jsem, abych ti pomohl. Provedu vás seznamem toho, co jsou podle mého skromného názoru nejlepší Windows VPN VPN a doufám, že tímto postupem vám pomůžeme vybrat ten, který přesně odpovídá vašim potřebám..

Top 5 nejlepších VPN pro Windows

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je můj výběr jako nejlepší VPN pro Windows.

Pro začátek nabízejí velmi působivé geografické pokrytí serverů s téměř 3500 servery v 59 zemích. Každá hlavní země, na kterou jsem kdy myslel, že se chci připojit, udělá řez, a pak nějaký.

Výkon je také prvotřídní. Ať už používám svůj nejbližší server nebo server, který je tisíce kilometrů daleko, rychlosti jsou trvale vysoké a snadno použitelné i pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je streamování videa 4K.

CyberGhost je také přátelská služba P2P a Torrent, nemluvě o práci s BBC iPlayerem a Netflixem (ve skutečnosti má speciální streamingové servery právě pro tyto účely).

Klientský software prošel na konci roku 2018 významnou aktualizací a nyní je lepší než kdy jindy. Je to intuitivní a ukazuje vám vše, co potřebujete, a nic víc. Je ideální pro ty z nás, kteří mají o VPN méně zkušeností.

Pokud je však vylepšení vašeho připojení tím, po čem jste, pak existuje spousta pokročilých nastavení. Všichni jsou úhledně zastrčeni a jen jedno nebo dvě kliknutí odtud.

Můžete si vybrat z více protokolů připojení, zvolit použít TCP namísto UDP a deaktivovat IPv6. K dispozici je také přepínač zabíjení, ochrana Wi-Fi a funkce děleného tunelování.

CyberGhost poskytuje všechny funkce, které byste očekávali od špičkové VPN. O úniky DNS se také stará.

V oblasti ochrany osobních údajů je CyberGhost jedním ze skutečně poskytovatelů VPN bez protokolování, což je jasně uvedeno v jejich zásadách ochrany osobních údajů.

Jsou také založeny na online přátelském Rumunsku, což znamená, že žádný internetový dohled ani vláda neukládají pravidla sdílení zpravodajských informací s jinými zeměmi. S CyberGhostem jste stejně anonymní, jak to vypadá.

A pak je tu cena.

Přestože CyberGhost nabízí širokou a dobře fungující globální serverovou síť a má téměř všechny bezpečnostní funkce a ochranu soukromí pod sluncem, je dostupnější než většina konkurence. Třešnička nahoře? Nabízejí také nejlepší 45denní záruku vrácení peněz v podnikání!

Klady
 • Nulové protokolování pro maximální soukromí
 • Vynikající distribuce serverů s více než 7100 servery v 90 zemích
 • Velmi rychlé rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentování P2P
 • Dlouhá 45denní záruka vrácení peněz
Nevýhody
 • Mateřská společnost s pochybnou pověstí
 • Představuje ruční nastavení OpenVPN
 • Nefunguje z Číny

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN je na mém seznamu Nejlepší VPN pro Windows roky z mnoha důvodů, počínaje zabezpečením.

Ano, nabízejí stejné zabezpečené protokoly a silné šifrování, jaké dnes dělá každá jiná VPN, která stojí za svou sůl. Rovněž neunikají informace DNS.

Ale tam, kde NordVPN vyniká, je nabídka několika specializovaných typů serverů, z nichž každý může zvýšit vaši anonymitu a soukromí na zcela novou úroveň..

Existují dvojité servery VPN, které předávají vaše data ne přes jeden, ale dva servery pro další vrstvu ochrany. Existují servery Cibule přes VPN, které také přidávají další úroveň anonymity kombinováním VPN serveru se sítí Tor. A pak jsou zde zmatené servery, které skryjí skutečnost, že VPN používáte vůbec (důležitá funkce v zemích, kde se vlády na používání VPN zamračují).

Existuje také jeden další typ serverů, které běží NordVPN, a to vyhrazený IP server. Za několik dalších dolarů měsíčně můžete uzamknout IP adresu, kterou budete používat pokaždé, když se připojíte k VPN (a nikdo jiný nebude mít přístup).

V závislosti na tom, co se snažíte, mohou být upřednostňovány vyhrazené IP adresy před sdílenými IP (které vám ve výchozím nastavení poskytují všechny VPN).

Klient systému NordVPN Windows je a vždy byl jedním z nejčistších a nejjednodušších použití. Všechny náležitosti jsou zde, intuitivně ukryté v nabídkách, kdy je potřebujete, ale během každodenního používání se nedostanou do cesty.

Společnost NordVPN, založená na Panamě a dodržující přísné zásady bez protokolování, je také vynikající volbou pro úplné soukromí online. A s více než 5000 rychlými servery v 61 zemích můžete opravdu využít.

NordVPN spadá někde uprostřed nákladů na balení. Nejedná se o nejlevnější Windows VPN v okolí, ale určitě jsou cenově dostupné. Jedná se o robustní službu VPN, která stojí za cenu vstupu.

Klady
 • Vynikající soukromí s nulovým záznamem
 • Velká (a stále rostoucí) síť serverů
 • Dobrý výkon připojení
 • Speciální servery (včetně dvojité VPN, zmatené a Tor přes VPN)
 • Čistý a snadno použitelný klient
 • Pracuje s Netflixem a většinou ostatních streamingových služeb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Nabízí vyhrazené IP adresy
Nevýhody
 • Žádná funkce rozdělení tunelů
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

3. PureVPN

Logo PureVPN

Pokud jde o výběr země, o kterou se zajímáte, nehledejte nic jiného než PureVPN.

U serverů ve 133 zemích se žádný jiný poskytovatel VPN nedaří lépe. A jak vyplývá z výsledků mých testů rychlosti, PureVPN je docela rychlostní démon (díky, v malém rozsahu, díky nedávným upgradům infrastruktury).

Klient PureVPN obsahuje mnoho stejných funkcí, které ostatní poskytovatelé dělají, včetně přepínače kill, split tunneling a ochrany proti úniku DNS. Existuje však také několik jedinečných možností, například blokování reklam nebo možnost vytvořit si vlastní hotspot VPN.

V žádném případě to není nutné pro skvělý VPN zážitek, ale rozhodně milé mít.

Klient také podporuje více než 50 dalších operačních systémů a platforem pro případ, že byste chtěli používat VPN na něčem jiném než Windows.

Dobří lidé na PureVPN chápou, že mnozí z nás používají VPN k streamování jinak geo blokovaného obsahu, proto se rozhodli pro všechny populární služby a kanály zahrnovat speciální streamingové servery. Netřeba dodávat, že PureVPN funguje velmi dobře jako s Netflixem, BBC iPlayerem, Amazon Prime a Hulu..

Torrenting je povolen na každém serveru PureVPN a můžete vytvořit až 5 současných připojení. A za několik dalších dolarů měsíčně můžete dokonce získat vlastní IP adresu statického serveru.

Co se týče dolarů za měsíc, PureVPN si vede dobře ve srovnání s konkurencí a je oceněn na spodním konci stupnice. S ohledem na jejich obrovskou síť serverů a funkci nabitou na klientovi se systémem Windows získáte za své peníze skvělý třesk.

Klady
 • Vynikající rychlosti
 • Obrovská síť serverů (131 zemí)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a více než 70 dalších streamovacích služeb
 • Kompatibilní s více než 50 zařízeními a platformami
 • Nezávisle ověřený poskytovatel VPN s nulovým protokolem
 • Možnost vyhrazené adresy IP
 • Skvělá hodnota
Nevýhody
 • Aplikace by mohly použít trochu více polské
 • Některé problémy s přerušovaným připojením

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Další konstanta mých nejlepších poskytovatelů VPN pro Windows seznam je ExpressVPN. Rok co rok jsou to dobře prověřené služby, které více než stojí za vaši investici.

Na základě Britských Panenských ostrovů (což je dobrá zpráva pro ochranu soukromí) má ExpressVPN rozsáhlou síť 2000+ serverů v 94 zemích. Rychlost těchto serverů je vynikající a zvládne téměř cokoli, co na ně hodíte.

Vrátíme-li se k soukromí, ExpressVPN se tam také daří. Jejich smluvní podmínky obsahují jasnou politiku nulování protokolování všeho, co by vás mohlo jedinečně identifikovat, včetně IP připojení nebo provozních dat.

Klient ExpressVPN se snadno používá i pro začátečníky, ale dostatečně výkonný pro všechny veterány VPN.

U posledně jmenovaných jsou zde samozřejmě funkce jako výběr protokolu, přepínač zabíjení a dělené tunelování. Ochrana úniku DNS je ve výchozím nastavení povolena pro všechny.

Provoz P2P je na serverech ExpressVPN vítán a služba dobře pracuje s US Netflix.

Pak je tu podpora klientů, která se podle mého názoru řadí mezi nejlepší v oboru. Jsou dobře informovaní a nápomocní (oba nejsou vždy dané) a jsou k dispozici 24/7, 365 dní v roce prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu.

Cena ExpressVPN je o něco vyšší než u ostatních poskytovatelů na tomto seznamu, ale stojí za to pro každého, kdo hledá dobře zavedenou a dobře zaokrouhlenou Windows VPN. To platí zejména v případě, že využíváte speciální slevy ExpressVPN.

Když se přihlásíte k odběru, dostanete také žádné dotazy 30denní záruku vrácení peněz, což vám dává dostatek času na kopání příslovečných pneumatik.

Klady
 • Bohatý a intuitivní klient
 • Silná technologie back-end
 • Spousta serverů a umístění serverů
 • Rychlé a konzistentní rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníků
Nevýhody
 • Některé agregované protokolování
 • Ne nejlevnější

5. Surfshark

Logo surfshark

Novinkou v letošním nejlepším seznamu Windows VPN je Surfshark. Nebyli tam dlouho, ale dělají vždy správné kroky.

Začněme s jejich serverovou sítí. S více než 800 servery v 50 zemích existuje spousta více zavedených VPN (z nichž žádný není na tomto seznamu), které Surfshark hanbí. Výkon je také vynikající, soupeří s některými z nejrychlejších sítí VPN.

P2P je povoleno a odblokování US Netflix funguje vždy jako kouzlo.

Z hlediska ochrany osobních údajů je Surfshark přísně služba bez protokolování založená na Britských Panenských ostrovech. Obě věci jsou skvělou zprávou pro anonymitu.

K dispozici je také dvojitá funkce VPN, která odešle vaši komunikaci přes dva servery pro další vrstvu abstrakce, která maximalizuje vaše soukromí.

Pokud jde o bezpečnost, Surfshark nabízí také šifrování vojenské úrovně na všech vašich připojeních, dobrý výběr protokolů VPN (včetně velmi zabezpečeného protokolu OpenVPN) a dokonce i blokování reklam, které zastaví malware ve svých stopách..

Služba také zabraňuje únikům DNS automatickým přepínáním na vlastní servery DNS v době připojení.

Jak jsem zmínil ve své recenzi Surfshark, jsou jediným poskytovatelem, o kterém vím, který umožňuje neomezené simultánní připojení. Je příjemné mít možnost nainstalovat klienta na každém počítači se systémem Windows v domě a nemějte obavy z výpadku připojení, pokud službu využíváme i v telefonu.

A pokud hledáte nejlepší řešení pro Windows VPN, je to ono.

Možná, že společnost cítí, že protože jsou relativně noví, musí podkopat svou konkurenci. Ať už je důvod jakýkoli, Surfshark právě teď předává nejlepší nabídku VPN na trhu.

Klady
 • Vynikající soukromí a bezpečnost bez protokolování
 • Skvělý výkon serveru
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho dalších
 • Snadno použitelný klient
 • Neomezené současné připojení
 • Torrenting podpora
 • Levný
Nevýhody
 • Nekonzistentní rychlost na několika místech
 • Poměrně pomalá podpora zákazníků

Co hledat ve Windows VPN

Analýza každého detailu každého potenciálního poskytovatele Windows VPN může roztočit hlavu. Dobrou zprávou je, že to nemusíte dělat.

Při výběru sítě VPN pro vaše PC nebo jiné zařízení se systémem Windows existuje jen několik funkcí, kterým musíte opravdu věnovat pozornost. Některé z nich budou důležitější než jiné v závislosti na tom, pro co chcete použít VPN.

 • Kompatibilita se systémem Windows

  Pokud používáte Windows 10, budete v pohodě bez ohledu na to, s kým jdete. Váš poskytovatel bude podporovat každý poskytovatel VPN. Totéž platí pro Windows 7.

  Pokud jste však 2% uživatelů systému Windows, kteří odmítají uvolnit systém Windows XP, před získáním předplatného bezpochyby zkontrolujte, zda je váš počítač podporován..

 • Kvalita klienta

  Jednoduché, výkonné, stabilní. Takto, třemi slovy, se mi líbí moji klienti VPN. Každá VPN ráda dělá věci trochu jinak. Pokud není klient intuitivně uspořádán a snadno srozumitelný, může vám to bránit.

  Také nechcete, aby váš klient Windows havaroval zamrzáním, něco, co, bohužel, ne každý poskytovatel VPN na trhu dosud zvládl.

 • Zásady protokolování

  Pokud je vaším prvořadým zájmem soukromí a anonymita online, budete chtít vybrat síť VPN s nulovými protokoly. Hledejte poskytovatele, který nic neukládá – žádné navštívené weby, využití šířky pásma, ani data připojení k serveru.

  Všichni poskytovatelé by měli jasně uvést, k čemu se přihlašují, buď v zásadách ochrany osobních údajů, nebo v podmínkách služby. Pokud tyto informace nemůžete najít, jedná se o červenou vlajku. Existuje spousta dalších sítí VPN ve Windows. Pokračujte.

 • Jurisdikce poskytovatele

  Pokud se chystáte jít ruku v ruce se zásadami protokolování, pokud hledáte nejlepší soukromí, vyberte VPN fungující mimo zemi přátelskou k online ochraně soukromí. Dobré možnosti zahrnují Rumunsko, Panama, Švýcarsko a Britské Panenské ostrovy.

  Vyhněte se službám z USA, Velké Británie nebo jiných 5 zemí sledujících oči, 9 očí nebo 14 očí. I když je to opět opravdu důležité, soukromí je pro vás velmi důležité.

 • Výkon

  Výkon by měl být na prvním místě vašeho seznamu bez ohledu na to, k čemu chcete používat VPN. Chcete rychlou službu. Pokud je VPN, kterou vyberete, tak bolestivě pomalá, že ji nakonec nepoužíváte, co má smysl získat na prvním místě.

 • Odblokování streamovacích služeb

  Mnoho z nás používá VPN k obcházení geoblokovaného obsahu, jako je ten na US Netflix, Hulu nebo BBC iPlayer.

  Pokud spadáte do této kategorie, zřejmě si chcete vybrat poskytovatele, který pracuje s vaší oblíbenou streamovací službou. V závislosti na tom, co to je, budou některé VPN fungovat lépe než jiné.

 • Ochrana proti únikům DNS

  Pokud používáte Windows 10, je nutná ochrana proti úniku DNS. Jedná se o zranitelnost operačního systému, která při správném zacházení se službou VPN může odhalit to, co děláte online (něco, čemu má VPN zabránit).

  Únik DNS může také zabránit v odblokování materiálu s omezeným přístupem.

 • Omezení

  Někteří poskytovatelé omezují počet připojení VPN, které můžete provozovat současně. Ostatní nepovolují přenos P2P nebo Torrenting. Znovu zkontrolujte, jaká jsou tato omezení a že pro vás nebude problém.

Pokud byste chtěli najít dobrý startovní bod při hledání dobré VPN pro Windows, všichni poskytovatelé, které na této stránce uvedu, zaškrtnou všechna políčka ve výše uvedeném kontrolním seznamu.

Proč potřebuji VPN ve Windows

Spuštění sítě VPN v počítači se systémem Windows vám umožní zůstat anonymní online, zabezpečené ve veřejných sítích Wi-Fi a pomůže vám získat přístup k cenzurovanému nebo geo-omezenému obsahu.

Po připojení k síti VPN vytvoří nainstalovaný klientský software šifrovaný tunel mezi zařízením Windows a serverem VPN. Všechny informace, které odešlete, se stanou nečitelnými pro kohokoli, kdo se snaží naslouchat (jako je váš poskytovatel internetových služeb, hacker, který sedí vedle vás v kavárně nebo v některých zemích vláda).

Vaše online aktivity jsou chráněné a soukromé.

Jakmile se vaše data dostanou až k serveru VPN, nahradí vaši IP adresu vlastní. Poté, co vaše data dosáhnou svého konečného cíle na internetu, bude to považováno za pocházející ze serveru VPN, ke kterému jste se připojili, a jeho geografické polohy, nikoli z vašeho počítače. Tento swap IP má dvě výhody.

Nejprve vám pomůže zůstat v anonymitě. Je to IP adresa serveru, nikoli vaše, která je viditelná pro kohokoli přes server VPN. K tomu budou přiřazeny všechny akce.

Přepínání IP vám také umožní přístup k geo blokovanému materiálu. Požadavek na zobrazení obsahu se považuje za pocházející ze serveru VPN. Dokud je server umístěn v části světa, kde je obsah k dispozici, budete si jej moci zobrazit.

Závěr

Služby, které jsem doporučil výše, jsou skvělé možnosti a vynikající východiska. Nakonec je nejlepší VPN pro Windows 10 (nebo jakoukoli jinou verzi operačního systému) ta, která funguje pro vás a vaše potřeby.

Pokud služba nemá server v místě, kam se potřebujete připojit, přeskočte jej. Pokud VPN, kterou zkoušíte, je příliš pomalá, využijte záruku vrácení peněz a jděte s někým jiným. Všichni poskytovatelé na této stránce vám poskytnou alespoň 30denní okno pro vrácení peněz, což vám poskytne spoustu času na doladění vašeho výběru bez rizika.

Nejlepší přehled Windows VPN

ProviderFeaturesCost

Test rychlosti | Seznam serverů
Země:90
Servery:7159
Protokoly:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Routers
Připojení:7
Protokolování:Žádné protokolování
Umístění:Rumunsko
1 měsíční plán:12,99 $ / měsíc
Roční plán:2,75 $ / měsíc
Zkušební verze zdarma:Ano
Vrácení peněz:45 dní
Způsob platby:Kreditní karta, PayPal, Bitcoin

Recenze | Test rychlosti | Seznam serverů
Země:58
Servery:5645
Protokoly:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Routery
Připojení:6
Protokolování:Žádné protokolování
Umístění:Panama
1 měsíční plán:11,95 $ / měsíc
Roční plán:3,49 $ / měsíc
Zkušební verze zdarma:Ne
Vrácení peněz:30 dní
Způsob platby:Kreditní karty (Visa, MC, Amex, Discovery), krypto (bitcoiny, etherum, zvlnění), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, jiné

Test rychlosti | Seznam serverů
Země:131
Servery:2070
Protokoly:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Routery
Připojení:5
Protokolování:Datum připojení, celková použitá šířka pásma
Umístění:Hongkong
1 měsíční plán:10,95 $ / měsíc
Roční plán:3,33 $ / měsíc
Zkušební verze zdarma:Ne
Vrácení peněz:31 dní
Způsob platby:Kreditní karta, PayPal, BitCoin, Alipay, Hlavní dárkové karty, CashU, Ostatní kryptoměny, Paymetwall

Recenze | Test rychlosti | Seznam serverů
Země:95
Servery:3000+
Protokoly:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
Platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Blackberry, Routers
Připojení:3
Protokolování:Celková denní doba připojení, celková denní částka přenosu dat, umístění serveru
Umístění:Britské Panenské ostrovy
1 měsíční plán:12,95 $ / měsíc
Plán 6 měsíců:9,99 $ / měsíc
Roční plán:6,67 $ / měsíc
Zkušební verze zdarma:Ne
Vrácení peněz:30 dní
Způsob platby:Kreditní karty, PayPal, Bitcoin, Alipay, Paymentwall

Recenze | Test rychlosti | Seznam serverů
Země:63
Servery:1040+
Protokoly:OpenVPN, IKEv2
Platformy:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Routery
Připojení:Neomezený
Protokolování:Žádné protokolování
Umístění:Britské Panenské ostrovy
1 měsíční plán:11,95 $ / měsíc
Roční plán:1,99 $ / měsíc
Zkušební verze zdarma:Ne
Vrácení peněz:30 dní
Způsob platby:Kreditní karta, PayPal, Bitcoin, Alipay
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map