Nejlepší VPN pro Německo v roce 2020

Hlavní obrázek pro nejlepší VPN Německo


Využití VPN v Německu je na vzestupu a pochopitelně tak. VPN jsou perfektním nástrojem k zajištění soukromí online, prevenci vládního dohledu, prohlížení geo-omezeného obsahu a stahování torrentů.

Existuje však spousta možností a najít poskytovatele mezi davem, který poskytne nejvyšší výkon, bezpečnost a svobodu online za dostupnou cenu, není vždy tak snadné.

Ale proto jsem tady. VPN dělá to, co dělám. Zkouším je, posouvám je k jejich limitům a identifikuji jejich silné i slabé stránky. A níže najdete přehled toho, co se považuje za nejlepší VPN pro Německo.

Nezáleží na tom, jestli jste v Německu a chcete získat neomezený a bezpečný přístup k webovým stránkám a službám ve zbytku světa, nebo zda se mimo zemi snažíte streamovat německé televizní kanály jako ARD nebo ZDF. Tyto VPN budou doručeny.

Přehled nejlepších VPN pro Německo

V případě, že seznam nejlepších německých sítí VPN je vše, co hledáte, a nezajímají vás podrobnosti nebo čtení celého článku, je zde rychlý přehled nejlepších poskytovatelů.

 1. CyberGhost

  Snadné vyzvednutí a použití, s přísnými zásadami bez protokolování, působivým zabezpečením a rychlostmi a velkou serverovou sítí. Jedna z nejlepších hodnot v okolí.

 2. NordVPN

  Cenově výhodný poskytovatel, který všechno dělá. Má jednu z největších sítí, vynikající soukromí, pokročilé funkce zabezpečení a konzistentní přístup k geoblokovanému obsahu.

 3. PureVPN

  Zavedená služba VPN s rychlými servery v masivních 131 zemích. Má spolehlivé streamování cizího obsahu a širokou podporu zařízení za velmi nízké náklady.

 4. ExpressVPN

  Důvěryhodná společnost s rychlými a bezpečnými servery, bez protokolování a leštěným a snadno použitelným klientem. Dodává se s vynikajícími otázkami 30denní záruka vrácení peněz.

 5. Surfshark

  Novější VPN služba, která nabízí vše, co potřebujete za velmi nízkou cenu. Má vynikající možnosti zabezpečení, snadno použitelný stabilní klient a umožňuje neomezené připojení.

Proč používat VPN v Německu

Přestože Německo má hluboce zakořeněnou tendenci k ochraně osobních údajů a bezpečnosti, stále existuje spousta důvodů, proč byste jako uživatel internetu chtěli používat VPN.

Německo je součástí kolektivního globálního dohledu známého jako 14 očí. To znamená, že jsou povinni sdílet shromážděné informace s ostatními členskými zeměmi (včetně USA a Velké Británie), když o to požádají.

A určitě existují informace ke sdílení.

Německá federální zpravodajská agentura BND má rozsáhlé špionážní pravomoci a aktivně monitoruje internetovou aktivitu. Na žádost může získat až 10 týdnů hodnoty přihlášených uživatelů od kteréhokoli z poskytovatelů internetových služeb v zemi (což jsou samozřejmě informace, které poskytovatelé IS musí zaznamenávat a uchovávat).

Německo má také přísné zákony týkající se stahování nebo sdílení materiálů chráněných autorskými právy. Země má také notoricky nejasnou politiku spravedlivého použití, což způsobuje, že i legitimní uživatelé děl chráněných autorskými právy budou s takovými soubory nakládat..

Dohromady tyto důvody samy o sobě dostatečně přesvědčivé argumenty pro použití VPN v Německu. Ale počkejte, je toho víc.

Dalším velkým důvodem pro použití VPN v Německu je vyhnout se některým nejagresivnějším omezením online obsahu na světě. Německé soudy byly v minulosti majitelům práv velmi sympatické, v jednom okamžiku blokovaly obrovské množství videí na YouTube kvůli licenčním otázkám.

Použití VPN k vyhýbání se omezením obsahu má také šťastný vedlejší účinek, protože umožňuje uživatelům prohlížet si regionalizované verze svých oblíbených streamovacích platforem, jako je Netflix. Umožňuje také prohlížet obsah ze služeb specifických pro danou zemi, jako je BBC iPlayer (pouze pro Velkou Británii) a Hulu (pouze pro USA)..

V jistém smyslu je VPN jako pas do světa nového a neomezeného zábavního obsahu.

Co hledat v německé VPN

Německým uživatelům je k dispozici spousta dostupných možností VPN, ale ne všichni jsou si rovni. Pokud se rozhodnete pro výběr, zde je co hledat.

 • Více serverů v Německu

  Pokud chcete používat VPN pro ochranu soukromí a další zabezpečení, když jste online v Německu, budete chtít mít servery VPN po ruce. Čím vyšší je počet serverů rozložených do několika německých měst, tím lépe. To pomůže zaručit co nejlepší připojení a internetový zážitek.

 • Servery v jiných zemích

  Pro použití VPN v Německu pro přístup k webům dostupným pouze v jiných zemích, bude VPN potřebovat servery umístěné tam. Pokud nemůžete předpovídat, o které země vás bude zajímat, vyberte poskytovatele s co nejširší škálou možností.

 • Stabilní a vysokorychlostní připojení

  Pro udržení dobrého uživatelského prostředí online potřebujete rychlou VPN. Doba. Pokud služba nenabízí rychlá připojení, která jsou dostatečně stabilní, aby podporovala věci, jako jsou stahování a streamování videa ve vysokém rozlišení, budete s mnohem menší pravděpodobností používat VPN a krčit pokaždé, když to musíte udělat..

 • Přísné zásady bez protokolování

  Jak již bylo zmíněno, Německo se přísně zabývá otázkami, jako jsou nároky na autorská práva. Chcete-li se správně chránit pomocí VPN, je důležité vybrat poskytovatele bez protokolů, aby v případě, že úřady klepou, prostě neměli co sdílet.

 • Podpora P2P

  Pokud byste chtěli používat P2P aplikace přes VPN v Německu, ujistěte se, že poskytovatel umožňuje použití těchto služeb. Ačkoli to většina dělá, není to dané.

 • Vynikající šifrování a zabezpečení

  Protože VPN jsou nástroje zabezpečení, měli byste si také vybrat poskytovatele, který nabízí nejmodernější šifrování a ochranu proti úniku DNS. Pokud je to možné, VPN, kterou vyberete, by měla také poskytovat funkci přepínače zabíjení, která zabrání procházení po neočekávaném odpojení.

Při výběru sítě VPN existuje několik dalších aspektů, i když ty výše uvedené jsou hlavní. V závislosti na vašich konkrétních potřebách se také můžete obejít bez některých z těchto funkcí. Nejlepší služby VPN pro Německo jim přesto nabídnou, a tady není nic takového jako dobrá věc.

Nejlepší VPN pro Německo

Nyní, když víme, co hledáme, je čas začít podnikat. Bez dalších okolků jsou zde nejlepší služby VPN, které lze v Německu použít.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Pokud jste o CyberGhostu nikdy neslyšeli, může to být proto, že byli donedávna relativně malým poskytovatelem. Nyní jsou VPN s jedním z největších stop v oboru a v tomto případě je to dobrá věc.

Jejich síť je umístěna v Rumunsku a pyšní se více než 7100 servery v 90 zemích (s 684 servery ve třech městech v Německu). Díky tomu jsou vynikající volbou pro německé uživatele, protože nemáte dostatek možností připojení.

Kromě toho má CyberGhost striktní politiku bez protokolování, nabízí 256bitové šifrování AES pomocí protokolu OpenVPN a má rychlé všestranné rychlosti připojení.

CyberGhost také nedávno přidal specializované servery, které mohou důsledně odblokovat Netflix a podobné streamingové služby, jako je britská BBC iPlayer, což z nich činí jednu z lepších možností přístupu k geo blokovanému obsahu.

Klady
 • Nulové protokolování pro maximální soukromí
 • Vynikající distribuce serverů s více než 7100 servery v 90 zemích
 • Velmi rychlé rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentování P2P
 • Dlouhá 45denní záruka vrácení peněz
Nevýhody
 • Mateřská společnost s pochybnou pověstí
 • Představuje ruční nastavení OpenVPN
 • Nefunguje z Číny

Nejlepší VPN pro Německo: CyberGhost nabízí vše, co byste očekávali od prvotřídní VPN. Díky současné dávce obchodů CyberGhost jsou také jedním z nejlevnějších poskytovatelů na tomto seznamu a dokonce vám poskytují 45denní záruku vrácení peněz. Několik dalších služeb nabízí jako kompletní balíček pro německé uživatele VPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

Společnost NordVPN se sídlem v Panamě rychle vybudovala službu VPN, s níž je třeba počítat. Jednoduše řečeno, mají všechno. Nejprve provozují velmi působivou síť. Můžete očekávat více než 5600 serverů v 58 zemích.

Jejich servery poskytují 256bitové šifrování AES, podporují OpenVPN a jejich klient má zabudované funkce zabíjení čarodějnic.

Ale NordVPN se tam nekončí. Poskytují také dvojí VPN, podporují připojení přes VPN a nabízejí vynikající rychlost a stabilitu, která je vhodná pro streamování videa ve vysokém rozlišení.

Společnost NordVPN se také specializuje na odblokování omezených webů a neúnavně pracuje na zachování přístupu k Netflixu, Hulu a BBC iPlayeru za všech okolností.

S 309 servery v Německu na dvou místech a neprůstřelnou zásadou bez protokolování je NordVPN švýcarským armádním nožem poskytovatelů VPN pro německé uživatele.

Klady
 • Vynikající soukromí s nulovým záznamem
 • Velká (a stále rostoucí) síť serverů
 • Dobrý výkon připojení
 • Speciální servery (včetně dvojité VPN, zmatené a Tor přes VPN)
 • Čistý a snadno použitelný klient
 • Pracuje s Netflixem a většinou ostatních streamingových služeb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Nabízí vyhrazené IP adresy
Nevýhody
 • Žádná funkce rozdělení tunelů
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

Má to všechno: Pokud hledáte VPN, která dělá všechno dobře, NordVPN je skvělá volba. Každý uživatel ocení vynikající zabezpečení a vysoké rychlosti připojení – to vše za velmi dostupnou cenu.

3. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN je průmyslovým veteránem a působí již od roku 2007. Sídlí v Hongkongu a mají téměř nejrozsáhlejší síť, kterou najdete, představující servery ve 131 zemích. Na světě není nikde na dosah a jejich servery jsou také rychlé.

Z těchto serverů je 201 umístěno v Německu a je rozloženo do pěti různých měst. Mají také hardware speciálně optimalizovaný pro geograficky omezené streamování, díky čemuž jsou ideální pro Němce, kteří chtějí sledovat cizí videoobsah.

Kromě jejich sítě se tento poskytovatel odlišuje také podporou více než 50 různých platforem a zařízení. Pokud se připojuje k internetu, můžete na něm spustit PureVPN.

PureVPN nabízí 256bitové šifrování AES, přichází s funkcí killswitch a jejich snadno použitelný klient dokonce blokuje reklamy a viry, když je připojen k VPN.

Klady
 • Vynikající rychlosti
 • Obrovská síť serverů (131 zemí)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a více než 70 dalších streamovacích služeb
 • Kompatibilní s více než 50 zařízeními a platformami
 • Nezávisle ověřený poskytovatel VPN s nulovým protokolem
 • Možnost vyhrazené adresy IP
 • Skvělá hodnota
Nevýhody
 • Aplikace by mohly použít trochu více polské
 • Některé problémy s přerušovaným připojením

Německá VPN s nejlepší hodnotou: PureVPN je vynikajícím řešením, pokud chcete streamovat cizí média nebo mít různá zařízení, na kterých chcete používat VPN. Díky průmyslovému standardnímu šifrování a zavržení adblocku je to skvělá volba, která přichází za výhodnou cenu.

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Pokud hledáte poskytovatele VPN, který je skvělý všestranný, je to ExpressVPN. Společnost ExpressVPN sídlí na britských Panenských ostrovech a pyšní se servery 3000+ v 95 zemích, včetně dvou německých lokalit..

Přidejte zásady bez protokolování, 256bitového šifrování a rychlosti připojení bleskem a je jasné, proč ExpressVPN vytvořil můj seznam.

S ExpressVPN nemůžete dělat nic. Podporují P2P, odblokují streamingové weby a dokonce podporují rozdělení tunelů pro maximální kontrolu provozu.

Pokud mají nevýhodu, je to cena: ExpressVPN je nejdražší poskytovatelé na tomto seznamu. Ale stojí za to. A občas nabízejí také prodej.

Navíc získáte 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že při jejich vyzkoušení je malé riziko.

Klady
 • Bohatý a intuitivní klient
 • Silná technologie back-end
 • Spousta serverů a umístění serverů
 • Rychlé a konzistentní rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníků
Nevýhody
 • Některé agregované protokolování
 • Ne nejlevnější

Vynikající pověst: Pokud chcete poskytovatele, který nabízí vynikající soukromí a anonymitu, dobře informovanou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a má vynikající pověst, ExpressVPN je správná cesta. Přijímají dokonce bitcoinové platby, pokud se chcete vyhnout konvenčním transakcím a maximalizovat své soukromí.

5. Surfshark

Logo surfshark

Surfshark, relativní nováček v odvětví VPN, si velmi zaslouží pohled na německého VPN nakupujícího. Nejprve provozují serverovou síť 1040+, která je rozšířena do více než 63 zemí, včetně samozřejmě Německa.

Stejně jako ExpressVPN, Surfshark působí mimo Britské Panenské ostrovy, mimo dosah jakékoli vládní špionážní agentury. Mají také přísnou politiku bez protokolování.

Klienti Surfshark používají 256bitové šifrování prostřednictvím OpenVPN nebo IKEv2 a používají hashovací algoritmus SHA512 a 2048bitovou výměnu klíčů DHE-RSA s PFS. To staví Surfsharka do třídy samo o sobě z hlediska bezpečnosti.

Kromě toho získáte možnost dvojité podpory VPN, přepínače kill, privátních serverů DNS, podpory P2P a streamování a dokonce neomezeného souběžného připojení klientů (jediný prémiový poskytovatel, který to dělá).

Klady
 • Vynikající soukromí a bezpečnost bez protokolování
 • Skvělý výkon serveru
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho dalších
 • Snadno použitelný klient
 • Neomezené současné připojení
 • Torrenting podpora
 • Levný
Nevýhody
 • Nekonzistentní rychlost na několika místech
 • Poměrně pomalá podpora zákazníků

Neomezené simultánní připojení: Přestože je Surfshark poměrně nový, nabízí všechny technické funkce, které potřebujete. Přidejte nepřetržitou podporu, vynikající rychlosti připojení, levný plán předplatného (zejména s jejich současnou dohodou) a bezproblémovou 30denní záruku vrácení peněz a máte recept na šťastné německé uživatele VPN.

Bezplatné použití VPN v Německu

Ačkoli v Německu je možné využívat většinu bezplatných služeb VPN, obecně to není nejlepší nápad. Stejně jako u mnoha tzv. Bezplatných produktů mají bezplatné sítě VPN skryté náklady. Ale místo toho, abyste platili penězi, platíte za svůj čas, soukromí, osobní údaje nebo vše výše uvedené.

Některé služby například budou prodávat vaše uživatelská data, aby platily za operace a dosahovaly zisku, zatímco jiné budou do vašeho prohlížeče vkládat reklamy, zatímco budete surfovat po internetu..

A bez ohledu na to, jak bezplatný poskytovatel zpeněžuje svou činnost, jedinou věcí, kterou se příliš nebojí, je bezpečnost. Ve srovnání s placenými sítěmi VPN nenabízejí poskytovatelé téměř takovou ochranu, jakou byste očekávali.

Vzhledem k tomu, že placené služby VPN stojí téměř nic, mělo by to být snadné rozhodnutí.

Torrenting v Německu

Mít některé z nejpřísnějších vymáhání autorských práv na světě, šíření pirátského materiálu v Německu je nezákonné a nebezpečné podnikání. Trolly autorských práv, které zasílají vyhrožující dopisy každému, kdo je podezřelý ze stahování nebo sdílení chráněného materiálu, jsou samozřejmostí.

Soudy v Německu rovněž rozhodly, že rodiče musí hlásit, kdy se jejich děti dopouštějí porušení autorských práv, takže sdílení souborů v německých hranicích je jako hra ruské rulety.

To je důvod, proč je používání VPN v Německu nutné, pokud máte v úmyslu používat služby P2P pro jakýkoli účel. I když jsou určité soubory legální pro sdílení a stahování, německý systém umožňuje příliš mnoho zneužití a málo vás chrání.

S VPN, jako německý uživatel BitTorrent, můžete zůstat v bezpečí před obviněním z porušení autorských práv a snadno si odpočinout.

Internetový dohled v Německu

Navzdory silnému sklonu Německa k zabezpečení uživatelských dat a soukromí, nejsou ochotní spolupracovat se zahraničními zpravodajskými agenturami. Existují dokonce zprávy, že německé zpravodajské agentury se v posledních letech zapojily do špionáže ve spolupráci s americkým NSA.

Z tohoto důvodu byste jako německý uživatel internetu měli mít všechny důvody se domnívat, že vaše internetové aktivity nejsou imunní vůči zahraničním a domácím špionům.

Kurz je, že bez použití VPN jako další vrstvy obrany vaše data prostě nejsou tak bezpečná.

Německé zákony o uchovávání dat

Německo má jeden z nejkomplexnějších zákonů na ochranu údajů na světě. Přesto existuje důvod se domnívat, že německá vláda začíná tyto ochrany chránit.

Již se pokusili prosazovat u německých poskytovatelů internetových služeb komplexní zákony o uchovávání údajů. Přestože je jejich mandát v současné době spjat se soudním sporem, mohl by vstoupit v platnost kdykoli.

Pokud se tak stane, kdokoli, kdo používá internet v Německu, bude čelit možnosti rutinního shromažďování údajů o svých činnostech. Není jasné, kolik podrobností by poskytovatelé internetových služeb měli sledovat a ukládat, ale rozhodně dost na to, abychom si vytvořili docela přesný obrázek toho, co děláte online..

Připojením k VPN byste samozřejmě byli vůči takovému sběru dat imunní. Jsou skvělým způsobem, jak zabránit sledování ISP, což je další důvod, proč je stále více Němců používá.

Geo-Omezený obsah

V Německu je bohužel téměř žádný konec internetových služeb, které najdete zablokované. Mezi regionálními omezeními na Netflixu a iPlayerem BBC, na výše uvedené zákonné oblasti, které hodně z YouTube vyřazují z akce, je to trochu minové pole.

Je to stejný příběh, pokud cestujete mimo zemi a snažíte se streamovat populární německé kanály jako ARD nebo ZDF. Nemůžeš.

Pro Němce, kteří chtějí přistupovat ke svým oblíbeným webům v zahraničí, volně prozkoumat mezinárodní obsah nebo dokonce spolehlivě přistupovat k hlavním globálním online službám, je VPN nezbytností.

Pokud jste v Německu a nepoužíváte VPN, tak vám chybí spousta skvělého online obsahu.

Sečteno a podtrženo

Ať už žijete nebo navštěvujete Německo nebo německého občana, který je v současné době v zahraničí, bude vám každá služba VPN, na kterou se vztahuje tento článek, dobře sloužit. Pomohou vám udržovat vaše soukromí online, umožňují sledovat obsah s omezeným přístupem a chránit vás před vládním dohledem a při používání služeb P2P.

Připojte se k milionům dalších Němců, kteří již používají sítě VPN, a užívejte si internet tak, jak to bylo zamýšleno.

Mohlo by se vám také líbit:
 • Získejte německou IP adresu v 5 jednoduchých krocích
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me