Nejlepší VPN pro Spojené království v roce 2020

Nejlepší obrázek pro nejlepší britské poskytovatele VPN


Ať už jste ve Velké Británii, britský expat, nebo si jen užíváte neomezeného přístupu k anglické kultuře a televizi, máte mnoho dobrých důvodů pro použití VPN pro Spojené království.

Británie je pravděpodobně nejextrémnějším státem dozoru v západním světě. Sběr dat je legální a poskytovatelé internetových služeb (ISP) jsou povinni sledovat a zaznamenávat všechny online aktivity. Pokud jste ve Velké Británii a nepoužíváte VPN, znamená to vaše online aktivity.

Britští poskytovatelé internetových služeb kromě shromažďování údajů cenzurují také internet. Věděli jste, že existuje téměř 800 000 webových stránek, na které je přístup zablokován zevnitř země? Sítě VPN vás mohou obeznámit s těmito omezeními.

Pak existuje britský drakonický přístup ke sdílení souborů a nedávné zákony, které vás mohou ve chvíli, kdy navštívíte, i když náhodou, dostat na horkou vodu, web obsahující teroristickou propagandu (ať už je klasifikován jako takový). Pokud používáte VPN, jste v bezpečí.

A co když jste mimo Spojené království? Vyzkoušeli jste streamování jakékoli britské televize, jako je BBC iPlayer? Nemůžete a přístup vám poskytne pouze ta nejlepší VPN pro Velkou Británii.

VPN vám poskytne soukromí a anonymitu online, necenzurovaný a bezpečný přístup k internetu a umožní vám prohlížet geo blokovaný obsah ve Velké Británii, jako je iPlayer, v zahraničí. Se stejnou sítí VPN budete moci dokonce sledovat celý katalog USA Netflix, pokud si to budete přát.

Existuje mnoho důvodů, proč opravdu používat UK VPN.

Přehled nejlepších VPN pro Spojené království

Pokud je seznam nejlepších britských sítí VPN vše, co vás zajímá, omezím se přímo na pronásledování. Zde je rychlý přehled nejlepších poskytovatelů služeb ve Velké Británii i v zahraničí.

 1. CyberGhost

  Nejlepší VPN pro Spojené království. Provozuje specializované servery pro sledování blokovaného obsahu ve Velké Británii, neuchovává protokoly a nabízí vynikající funkce ochrany osobních údajů. Levná a přichází s dlouhou 45denní zárukou vrácení peněz.

 2. PureVPN

  Osvědčený poskytovatel VPN se spolehlivým streamováním obsahu ve Velké Británii a zahraničí prostřednictvím vyhrazených serverů. Rychlé servery ve 131 zemích, včetně tun ve Velké Británii. Jeden z nejlepších obchodů v okolí.

 3. NordVPN

  Služba VPN, která vše dělá. Má velkou a rychlou síť serverů, žádné protokolování, velké soukromí a intuitivní aplikaci se spoustou funkcí. Nabízí konzistentní streamování ve Velké Británii.

 4. Surfshark

  Novější VPN nabízející všechny funkce, které VPN pro Spojené království by měla mít za velmi nízkou cenu. Má skvělé zabezpečení a soukromí, snadno použitelný klient, vynikající podporu streamování a neomezené připojení.

 5. ExpressVPN

  Známý a uznávaný poskytovatel s rychlými a bezpečnými servery, protokolováním nuly a velmi leštěnou klientskou aplikací. Nejlepší podpora 24/7 v oboru a 30denní záruka vrácení peněz.

Co hledat ve Velké Británii VPN

Existuje spousta poskytovatelů VPN z čeho vybírat, ale samozřejmě ne všichni jsou stvořeni rovní. Při pokusu o výběr dobré VPN pro Spojené království jsou zde nejdůležitější věci, které je třeba zvážit.

 • Servery ve Velké Británii

  Chcete-li získat přístup k obsahu ve Velké Británii ze zahraničí nebo kvůli online ochraně soukromí a zabezpečení v Británii, budete chtít poskytovatele VPN se spoustou serverů v zemi. Čím více tím lépe.

  Preferovány jsou také servery rozložené na více místech ve Velké Británii. Opět platí, že čím více, tím lépe. To vám poskytne nejlepší možné rychlosti připojení a celkový online zážitek.

 • Vynikající výkon

  Když už mluvíme o rychlosti připojení a online zážitku, budete chtít VPN, která je rychlá. Doba. VPN bude vždy trochu zpomalit váš internet, ale někteří dělají mnohem lepší práci s udržováním výkonu než ostatní.

  Pokud skončíte s pomalou službou, mohou být i jednoduché věci, jako je procházení webu, bolestivé. A streamování videa? To se prostě nestane.

 • Spolupracuje s britskými streamovacími službami

  Pokud máte v úmyslu sledovat ze zahraničí BBC iPlayer nebo jiné britské poskytovatele obsahu, nebude fungovat každá služba VPN. BBC detekuje a blokuje VPN s nemilosrdnou účinností, a více než kdy jindy, pouze ti nejlepší poskytovatelé vám mohou poskytnout konzistentní přístup.

 • Velká globální síť

  Pokud jste ve Velké Británii, možná budete chtít použít VPN pro připojení k jiným zemím. Možná byste chtěli získat přístup k knihovně Netflix nebo televizním streamovacím službám z jiné země. Nebo snad chcete torrentovat nebo používat software pro sdílení souborů.

  VPN s rozsáhlou, rozmanitou serverovou sítí vám umožní vše výše uvedené.

 • Podpora P2P

  Pokud jde o téma torrentování a sdílení souborů, pokud je to něco, co byste chtěli udělat, ujistěte se, že to vaše služba VPN podporuje. Nepředpokládejte, že ano. Spousta sítí VPN to neumožňuje.

 • Minimální protokolování a dobrá jurisdikce

  Žádná služba VPN nebude nikdy protokolovat, které webové stránky navštěvujete, ale některé stále udržují přehled o věcech, jako je doba připojení nebo částka přenosu dat. Pro maximální soukromí a anonymitu se rozhodněte pro VPN bez protokolu, který neukládá absolutně nic.

  Tímto způsobem, i když úřady přicházejí s klepáním na rozkaz, poskytovatel VPN jednoduše nemá k dispozici žádná data.

  Je také dobré zvolit si VPN založenou v jurisdikci, která je šetrná k soukromí, kde není shromažďování dat nařízeno. Dobrým výběrem jsou Britské Panenské ostrovy, Panama, Rumunsko a Švýcarsko.

  Rozhodně se vyhněte VPN založeným mimo Spojené království. Stejně jako poskytovatelé internetových služeb i oni musí na požádání sledovat, zaznamenávat a sdílet online aktivity.

 • Dobré funkce šifrování a ochrany osobních údajů

  Chcete-li se ujistit, že vaše soukromí a anonymita jsou vždy bezpečné, vyberte poskytovatele nabízejícího 256bitové šifrování pomocí nejmodernějšího protokolu, jako je OpenVPN. Je to nerozbitná kombinace.

  Skvělé jsou také další funkce ochrany osobních údajů, jako je ochrana proti úniku DNS nebo přepínač zabíjení internetu. Zajistí, že své online aktivity nikdy náhodně nevystavíte chybnou konfigurací sítě nebo náhodným odpojením VPN.

Nejlepší VPN pro Velkou Británii

Nyní víme, na které funkce je třeba při výběru sítě VPN ve Velké Británii věnovat zvláštní pozornost. Takže bez dalších okolků je zde pět poskytovatelů, kteří se k účtu nejlépe hodí.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je s mým váháním nejlepší volba pro VPN ve Velké Británii. Ať už jste ve Velké Británii nebo v zahraničí, jedná se o poskytovatele, který kontroluje všechna políčka.

Se 480 britskými servery na třech místech provozuje pouze NordVPN více hardwaru ve Velké Británii než CyberGhost. Mají také vynikající pokrytí ve zbytku světa, s více než 7100 servery v 90 zemích.

Jak ukazují moje testy rychlosti, všechny servery CyberGhost se mohou víc než držet své vlastní.

CyberGhost, který provozuje mimo Rumunsko, zemi, která má ráda online soukromí, je přísná VPN bez protokolování. Jejich klientská aplikace obsahuje také mnoho funkcí orientovaných na soukromí, včetně ochrany proti úniku DNS a přepínače kill.

Přístup k BBC iPlayer a dalším podobným britským službám je hračkou s CyberGhost. Pro tento účel nabízejí specializované streamingové servery, které fungují velmi důsledně.

Totéž platí o streamovacích službách kdekoli na světě, včetně US Netflix. Pokud si chcete prohlédnout obsah blokovaný geoprostorem, je CyberGhost lídrem v oboru.

Klady
 • Nulové protokolování pro maximální soukromí
 • Vynikající distribuce serverů s více než 7100 servery v 90 zemích
 • Velmi rychlé rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentování P2P
 • Dlouhá 45denní záruka vrácení peněz
Nevýhody
 • Mateřská společnost s pochybnou pověstí
 • Představuje ruční nastavení OpenVPN
 • Nefunguje z Číny

NEJLEPŠÍ VPN pro UK: CyberGhost má vše, co od špičkové VPN služby očekáváte. Jsou také jedním z nejdostupnějších poskytovatelů a dokonce vám poskytují nejlepší 45denní záruku vrácení peněz v oboru. Pro uživatele VPN ve Velké Británii je CyberGhost kompletním balíčkem.

2. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN, zavedený poskytovatel, je další skvělou volbou pro britskou VPN VPN. Od dedikovaných streamovacích serverů po obrovskou síť serverů je toho hodně.

PureVPN provozuje 168 britských serverů na čtyřech místech. Přístup do zbytku světa je na druhém místě s 2070 servery ve 131 zemích. Na základě mých testů jsou rychlosti serveru PureVPN také neuvěřitelně rychlé.

Z důvodu ochrany osobních údajů provádí PureVPN trochu protokolování pro účely správy sítě, ale je to vše anonymně a nikdy vás nehrozí. Očekáváte, že existují všechny klientské funkce související s ochranou soukromí, stejně jako některé pěkné doplňky, jako je blokování reklam a ochrana před viry.

Pro přístup ke streamovacím službám ve Velké Británii obsahuje aplikace PureVPN speciální režimy proudu specifické pro jednotlivé služby. Existují BBC, ITV a Channel 5, stejně jako několik desítek dalších kanálů z celého světa. A všichni pracují velmi dobře.

Klady
 • Vynikající rychlosti
 • Obrovská síť serverů (131 zemí)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a více než 70 dalších streamovacích služeb
 • Kompatibilní s více než 50 zařízeními a platformami
 • Nezávisle ověřený poskytovatel VPN s nulovým protokolem
 • Možnost vyhrazené adresy IP
 • Skvělá hodnota
Nevýhody
 • Aplikace by mohly použít trochu více polské
 • Některé problémy s přerušovaným připojením

TOP VALUE VPN PRO UK: PureVPN je vynikajícím poskytovatelem vysílání ve Velké Británii a zahraničních médií. Přichází s snadno použitelnou a dobře podporovanou aplikací, masivní sítí serverů a cenovkou, která, upřímně řečeno, z něj činí jeden z nejlepších obchodů v okolí.

3. NordVPN

Logo NordVPN

Nemůžete pokazit NordVPN jako zvolenou britskou VPN VPN. Jednoduše řečeno, dělají všechno.

Vůdce balíčku v počtu britských serverů, počet NordVPN stojí na 610 serverech na jednom místě. Tento počet serverů roste také velmi pravidelně.

Kromě Velké Británie obsahuje seznam serverů NordVPN celkem 5645 serverů v 58 zemích – velmi působivé číslo. Rychlosti serveru jsou prvotřídní.

Pokud jde o soukromí, NordVPN je s těmi nejlepšími. Nepřihlásí nic. Působí také mimo Panamu, zemi bez zákonů o uchovávání údajů, zcela neomezený přístup k internetu a nulový vládní dohled.

Ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení jsou samozřejmě přítomny a účtovány. NordVPN však také nabízí několik funkcí anonymity, které ostatní poskytovatelé nemají, jako je dvojitá VPN, Tor over VPN a zastaralé servery.

NordVPN je také vynikajícím poskytovatelem konzistentního přístupu k BBC iPlayer a mnoha dalším britským streamovacím službám. Výpadky jsou malé a vzdálené (a rychle vyřešené).

Klady
 • Vynikající soukromí s nulovým záznamem
 • Velká (a stále rostoucí) síť serverů
 • Dobrý výkon připojení
 • Speciální servery (včetně dvojité VPN, zmatené a Tor přes VPN)
 • Čistý a snadno použitelný klient
 • Pracuje s Netflixem a většinou ostatních streamingových služeb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Nabízí vyhrazené IP adresy
Nevýhody
 • Žádná funkce rozdělení tunelů
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

VPN, KTERÁ JSOU VŠECHNY: Pokud hledáte síť VPN pro Velkou Británii, která dokáže vše dobře, nehledejte nic jiného než NordVPN. Získáte snadno použitelnou aplikaci, přístup ke streamování, vysoké rychlosti připojení a vynikající zabezpečení, vše za velmi dostupnou cenu.

4. Surfshark

Logo surfshark

Surfshark, který je relativním nováčkem, nemusí být poskytovatelem, o kterém jste už slyšeli. Nepochybně si však zaslouží místo na jakékoli nejlepší VPN pro britský seznam.

Začíná to striktní politikou bez protokolování a základnou provozu z Britských Panenských ostrovů, které velmi dobře zabezpečují vaše soukromí online.

Surfshark provozuje přes 1040 serverů v 63 zemích, včetně několika míst ve Velké Británii. A tyto servery jsou jistě rychlé, ideální pro streamování videa a P2P (což je samozřejmě povoleno).

Odblokování streamovacích webů a služeb ve Velké Británii je také hračkou s Surfsharkem. BBC, ITV, Channel 4 a Netflix všechny fungují krásně ze zahraničí.

Klient Surfshark má čistý, moderní a intuitivní design. Nabízí vynikající možnosti šifrování a protokolu, funkce ochrany soukromí, jako je dvojitá VPN a přepínač zabíjení, a dokonce vám umožňuje používat vaše vlastní servery DNS.

A zmínil jsem se, že Surfshark je jediným poskytovatelem, který vám poskytne neomezené simultánní spojení?

Klady
 • Vynikající soukromí a bezpečnost bez protokolování
 • Skvělý výkon serveru
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho dalších
 • Snadno použitelný klient
 • Neomezené současné připojení
 • Torrenting podpora
 • Levný
Nevýhody
 • Nekonzistentní rychlost na několika místech
 • Poměrně pomalá podpora zákazníků

Vynikající nováček: Surfshark nejen nabízí všechny funkce, které potřebujete, ale má také vynikající nepřetržitou podporu, 30denní záruku vrácení peněz a jeden z nejméně drahých plánů předplatného v okolí – zejména pokud využijete jejich prodej. To vše dělá pro jeden skvělý zážitek z UK VPN.

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN nabízí čistý, leštěný a vyzrálý zážitek každému uživateli UK UK. Jsou to známý a uznávaný poskytovatel.

ExpressVPN, založená na britských Panenských ostrovech, jurisdikci přátelské k ochraně osobních údajů, není další službou protokolování. Provozují desítky rychlých serverů ze čtyř různých míst po celé Velké Británii.

Klient ExpressVPN je tak čistý a snadno použitelný, jak se dostane. Je to velmi bezpečné a pro pokročilejší uživatele nabízí užitečné funkce, jako je rozdělené tunely, které pomáhají lépe spravovat řízení provozu.

Odblokování BBC iPlayer a dalších britských streamovacích webů pracuje s ExpressVPN docela konzistentně a pokud se někdy setkáte s jakýmikoli problémy, jejich zákaznická podpora je obecně považována za nejlepší v oboru.

Jak jsem se dotknout v mé úplné recenzi, jedna nevýhoda ExpressVPN je relativně vysoká cena. To znamená, že opravdu dostáváte hodnotu svých peněz, plus ExpressVPN má sklon nabídnout speciální slevy..

A s 30denní zárukou vrácení peněz neexistuje žádné riziko, že by si je mohli vyzkoušet.

Klady
 • Bohatý a intuitivní klient
 • Silná technologie back-end
 • Spousta serverů a umístění serverů
 • Rychlé a konzistentní rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníků
Nevýhody
 • Některé agregované protokolování
 • Ne nejlevnější

SKVĚLÉ ZPRÁVY: Pokud hledáte VPN, která nabízí nejvyšší anonymitu a soukromí online, je důvěryhodná milionům a má vynikající podporu 24/7, neignorujte ExpressVPN. Navzdory mírně vyšším nákladům to stojí za to.

Použití VPN zdarma ve Velké Británii

Všichni poskytovatelé, které jsem uvedl výše, jako nejlepší VPN pro Spojené království, jsou placenými službami. Přestože existuje spousta možností VPN zdarma, nemyslím si, že použití jednoho je vždy skvělý nápad (a osobně bych to nikdy neudělal).

Existuje mnoho rozdílů mezi placenými a bezplatnými VPN, které výrazně zvyšují měřítko ve prospěch bývalých. Hlavní myšlenkou je, že když půjdete zdarma, místo toho, abyste za službu platili penězi, skončili jste platbou za své soukromí, osobní údaje, čas nebo všechny tři.

Zdarma britští poskytovatelé VPN jsou známí pro libovolný počet shenaniganů, od vstřikování reklam do vašeho prohlížeče, po prodej vašich osobních údajů a online zvyků. Všechny tyto věci pro ně generují peníze na vaše náklady.

S bezplatnou sítí VPN máte také velmi malé šance, že budete moci sledovat podobnosti BBC iPlayer, ITV Hub nebo UK Netflix. Jsou pro tyto streamovací služby snadným cílem a jakmile je blokován, zřídkakdy opraví přístup.

Proč používat VPN ve Velké Británii

Jak bylo stručně uvedeno na začátku tohoto článku, existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit použití VPN ve Velké Británii. Vaří se na následující:

 1. Online monitorování a protokolování
 2. Internetová cenzura
 3. Právní problémy při torrentování, sdílení souborů a streamování určitých materiálů
 4. Přístup k cizímu geo blokovanému obsahu

Jste-li ve Velké Británii, zde je pro vás každý z nich určen.

Online monitorování ISP online a protokolování aktivit

Díky Investigatory Powers Act 2016 (vhodně přezdívané Snoopersova charta) mohou britské orgány činné v trestním řízení a zpravodajské služby legálně získávat a analyzovat všechny formy komunikačních a komunikačních dat, včetně samozřejmě vašich internetových aktivit.

Jedno z ustanovení zákona uvádí, že poskytovatelé internetových služeb ve Velké Británii musí po celý rok uchovávat záznamy o připojení k internetu, včetně toho, které webové stránky jste navštívili. Všechny tyto informace jsou orgány kdykoli přístupné a kontrolovatelné bez oprávnění.

Zastavte online dohled ve Velké Británii pomocí VPN

I když nemáte co skrývat, tento nápad by s tebou neměl sedět dobře.

Ještě znepokojivější je britský zákon z roku 2019, který zakazuje sledovat teroristickou propagandu na internetu. Za takový čin lze uložit až 15 let vězení.

S tímto zákonem existuje několik významných problémů. To, co lze označit za teroristickou propagandu, není nutně dobře definováno. A je to jeden stávka a vy jste mimo zákon.

Jinými slovy, i když náhodou skončíte na webu, který má teroristickou propagandu, nebo sledujete něco, o čem si nemyslíte, že se mu podobá i vzdáleně, ale vymáhání práva ve Velké Británii ano, můžete mít vážné právní potíže..

Používáním VPN kdykoli jste připojeni k britskému poskytovateli internetových služeb, efektivně se před nimi skrýváte všechny navštívené webové stránky a online služby, které používáte. Zachováváte si své jediné zvyky pro sebe (jak by mělo být) a chráníte se před možným náhodným legálním nebezpečím.

Britská internetová cenzura

Prostřednictvím pověření poskytovatelů internetových služeb Spojené království blokuje přístup k značnému počtu webových stránek. Pravděpodobně nejznámějším případem je web pro sdílení souborů The Pirate Bay, i když existuje mnoho dalších – přesných přes 700 000.

Blokované weby ve Velké Británii zahrnují vše od obsahu pro dospělé a hraní her, přes weby pro sdílení souborů a streamování. Pokud vám někdo řekne, že internet ve Velké Británii je otevřený a bezplatný, mýlí se.

Použití VPN ve Velké Británii obchází internetovou cenzuru

Souhlasím s tím, že některé weby mohou být problémem, ale nemyslím si, že odpověď je libovolná internetová cenzura.

Ačkoli existují jiné způsoby, jak odblokovat web a postranní tyto cenzurní pokusy, nejspolehlivější metodou je použití VPN.

Vše, co musíte udělat, je připojit zařízení k serveru VPN v zemi bez cenzury v blízkosti Velké Británie (to pomůže zajistit dobrý výkon) a budete mít přístup ke všem webům. Nizozemsko nebo Island jsou skvělou volbou.

Torrenting, sdílení souborů a streamování Kodi ve Velké Británii

Spojené království má velmi tvrdý trest za porušení autorských práv. Stahování nebo sdílení i části jakéhokoli materiálu chráněného autorskými právy může vést k obrovským pokutám a podmínkám vězení až 10 let.

Téměř každý BitTorrent má zabudovanou možnost šifrování, ale bohužel vás to jen málo chrání. Ano, váš poskytovatel internetových služeb ve Velké Británii nebude moci vidět obsah toho, co sdílíte, ale vaše IP bude stále zcela odhaleno.

Na základě vaší IP může kdokoli, komu záleží (jako jsou mediální společnosti nebo autorská práva), rychle zjistit, jaký materiál stahujete nebo nahráváte, a podle toho jednat.

Na streamovací platformy, jako je Kodi, platí stejné zákony o autorských právech ve Velké Británii. I když technicky nic nestahujete, streamování materiálu chráněného autorskými právy vás může dostat do stejných problémů.

VPN nejen šifruje vaše připojení, udržuje vašeho ISP ve tmě, ale také skryje vaši IP adresu a chrání vás na konci obsahu zdroje. Používání VPN vás udrží anonymním i bezpečným.

Sledování USA Netflix a jiného obsahu ve Velké Británii

Ve Velké Británii můžete chtít používat online službu v jiné zemi. Může to být streamovací přehrávač zahraničního televizního kanálu, americká verze Netflix (a jejich rozsáhlejší knihovna), nebo cokoli mezi tím.

Veškerý takový obsah bude s největší pravděpodobností z Velké Británie blokován a nebude přístupný, pokud se fyzicky nenacházíte v zemi svého původu. A VPN to může napravit.

Připojením k serveru v zemi, ze které pochází obsah, bude vaše zařízení považováno za skutečně existující. Ať už jste ve Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě, vše, co bylo zablokováno, bude nyní k dispozici.

VPN pro UK Expats

Pokud nežijete ve Velké Británii nebo trávíte značný čas v zahraničí, stále existuje alespoň jeden vynikající důvod investovat do špičkové VPN pro Spojené království a získat si britskou IP adresu: streamování obsahu a obcházení geo-blokování.

Streamování britské televize

Jedním z důvodů, proč by někdo mimo Spojené království chtěl získat britskou VPN, je přístup k vynikajícím streamovacím službám v zemi, jako je iPlayer BBC, All4 Channel 4 nebo ITV Hub – VPN je zdaleka nejlepší způsob, jak sledovat britskou televizi v cizině.

Pokud je to skutečně váš cíl, měli byste si uvědomit, že všechny tyto společnosti dělají, co je v jejich silách, aby vás zastavily ve vašich stopách (zejména BBC). Z tohoto důvodu mnoho (a možná i většina) VPN nebude fungovat pro tento účel.

Nejlepší britské VPN mohou streamovat všechny britské televizní kanály

Každá VPN bude dříve či později identifikována jako taková a zablokována BBC a dalšími. Neexistuje žádný způsob, jak to obejít.

To, co odlišuje nejlepší britské VPN pro menší poskytovatele, je to, jak rychle se zálohují a provozují.

Jakmile si uvědomí, že jsou blokováni, mohou nejlepší poskytovatelé opravit přístup ke streamovacím službám ve Velké Británii za den nebo dva. Jiné sítě VPN to dělají mnohem pomaleji (za předpokladu, že to vůbec dělají), takže vaše britské televizní návyky sledují návyky na ledu po dobu několika týdnů najednou.

Mimochodem, každá britská VPN VPN, kterou zmiňuji na této stránce, dělá z přístupu k BBC iPlayeru a dalším poskytovatelům videa jednu ze svých priorit, a pokud jsou blokovány, obvykle se věci opět rychle rozběhnou.

Sečteno a podtrženo

Nezáleží na tom, jestli žijete ve Velké Británii nebo trávíte většinu času v zahraničí. VPN je vynikající nástroj, který máte ve svém arzenálu. Může vám pomoci zůstat online anonymně, bezpečně používat služby sdílení souborů a uspokojit vaše britské touhy po televizi.

Ať už jsou vaše cíle jakékoli, jakýkoli poskytovatel tohoto seznamu nejlepších sítí VPN pro Spojené království udělá vynikající volbu a bude vám opravdu dobře sloužit.

Mohlo by se vám také líbit:
 • Získejte britskou IP adresu v 5 jednoduchých krocích
 • Co dělat, pokud VPN vaší BBC iPlayer VPN nefunguje
 • Jsou ve Velké Británii legální VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map