Nejlepší VPN služby pro Kanadu

Nejlepší VPN služby pro Kanadu


Když přemýšlíte o zemích, kde byste měli používat VPN, Kanada zřídka (pokud vůbec) vytvoří něčí seznam. Ale právě proto, že si obyvatelé Velkého bílého severu často užívají velké množství svobody online, neznamená to, že by VPN měly být ignorovány.

Zastaralé kanadské zákony na ochranu soukromí, hromadný online dohled a stále drakoničtější zákony o autorských právech jsou všechny silné argumenty pro použití VPN. Faktem je, že bez sítě VPN budete vždy pro kybernetické zločince jednodušší, zejména při veřejném připojení Wi-Fi.

Potom existuje možnost VPN přistupovat ke geoblokovaným službám, které obvykle nejsou přístupné Kanaďanům, jako jsou Netflix USA, Hulu nebo BBC iPlayer. A je to také obousměrná ulice. Pokud jste mimo Kanadu, VPN je zdaleka nejjednodušší způsob, jak sledovat kanadský obsah.

S počtem služeb dostupných na trhu, jaká je nejlepší VPN pro Kanadu není nutně zřejmé. Připravil jsem tohoto rychlého průvodce, který vám pomůže. Zjistíte nejen mnohem podrobněji, proč by všichni Kanaďané měli zvážit alespoň VPN, ale také lépe porozumět co hledat a které VPN zaškrtnou všechna správná políčka.

Přehled nejlepších VPN pro Kanadu

V případě, že již prodáváte síť VPN a zajímá vás, které z mnoha služeb jsou pro Kanadu dobrou volbou, zde je pět nejlepších tipů.

 1. CyberGhost

  Nejlepší VPN pro Kanadu, CyberGhost je známý pro své snadné použití, zabezpečení a soukromí. Má velkou rychlou síť, která pokrývá 90 zemí, a specializované servery pro odblokování Netflixu a dalších webů pro streamování. Za 45 dní má také nejdelší záruku vrácení peněz v odvětví VPN.

 2. NordVPN

  Výborný všestranný program NordVPN má neprodyšnou politiku nulových protokolů a mnoho funkcí ochrany osobních údajů ostatní poskytovatelé nenabízejí. Díky rychlému připojení je to skvělá služba pro stahování a streamování.

 3. Surfshark

  Rychlý výkon serveru, snadno použitelné aplikace, prvotřídní soukromí a zabezpečení a celosvětový přístup k streamování je to, co získáte s Surfsharkem. A to vše přichází za cenu, kterou žádná jiná VPN nemůže porazit.

 4. PureVPN

  Díky vynikající rychlosti a největší síti VPN serverů v okolí (v současné době pokrývající neuvěřitelných 131 zemí) vám PureVPN umožňuje odblokovat a streamovat téměř cokoli odkudkoli.

 5. ExpressVPN

  Robustní šifrování a zabezpečení, rychlé servery, přístup na Netflix USA, Netflix Canada a další streamingové servery ze zahraničí a vynikající zákaznická podpora jsou jen některé z věcí, které ExpressVPN přináší ke stolu.

Proč používat VPN v Kanadě

Existuje spousta důvodů, proč by Kanaďané měli zvážit použití VPN – a proč už mnoho z nich. Od lepšího soukromí a anonymity a lepšího zabezpečení online až po neomezený internetový zážitek je zde uveden přehled hlavních ovladačů používání VPN v Kanadě..

 • Kanada je členem charty pěti očí

  Na konci 2. světové války se Kanada připojila ke sbírce a sdílení zpravodajských informací známých jako pět očí. Dalšími členy jsou USA, Velká Británie, Austrálie a Nový Zéland.

  Tato dohoda vyžaduje, aby si všech pět zemí předalo navzájem údaje a informace o dohledu. K tomuto sdílení dochází standardně i na vyžádání. To bohužel staví soukromí kanadských uživatelů internetu na milost a nemilost vládních zpravodajských agentur, které mohou z jakéhokoli důvodu zvolit informace o online aktivitách.

 • Obecné obavy o soukromí

  Jak bylo odhaleno před několika lety, kanadská vláda provozuje systém hromadného sledování na celém světě. Sleduje aktivity, jako je stahování souborů a zobrazení stránek, a zaznamenává IP adresy všech uživatelů internetu, které sledují.

  Neexistují žádné záruky, nedochází k zveřejňování informací a cíle jsou velmi omezené. Je to skoro jako skutečná verze velkého bratra z roku George Orwella z roku 1984 a v Kanadě je vždy sledována.

 • Protokolování ISP

  Kanaďané se nemusí obávat, když používají internet, nejenom vláda. Poskytovatelé internetových služeb jsou stejně špatní, ne-li horší, pokud jde o soukromí uživatelů.

  Studie hlavních kanadských poskytovatelů internetových služeb zjistila, že mnoho z nich se zapojuje do nejasných činností v oblasti shromažďování a sdílení údajů s malou či žádnou průhledností. V některých případech mohou poskytovatelé internetových služeb dokonce porušovat kanadské zákony o ochraně osobních údajů – které nejsou tak přísné, aby začaly.

 • Autorská práva

  Pokud jde o vymáhání autorských práv, je těžké najít mnohem přísnější místa než USA. Ale věřte tomu nebo ne, Kanada je jedním z nich.

  Nedávno aktualizovaný kanadský stav autorských práv dává držitelům práv obrovské pravomoci, aby šli po podezřelých porušovatelích. A kanadské soudy doposud také pevně sestoupily na svou stranu.

  Pro uživatele internetu to znamená neustálý strach z autorských práv nebo hrozbu vysokých pokut za cokoli, co by mohlo být považováno za porušení. Vezměme si například případ kanadského muže, kterému byla uložena pokuta přes 11 000 $. Proč? Přečetl si článek, který mu poslal účastník předplatného zpravodajských stránek.

 • Streamování Geo-omezeného obsahu

  Kanaďané se ne vždy obracejí na VPN z důvodu ochrany soukromí online. Někdy to dělají pro zábavu.

  VPN je jedním z nejlepších způsobů, jak sledovat obsah geograficky omezený na jiné země. U správného poskytovatele je hračkou přistupovat k Netflixu z jakékoli země, BBC iPlayeru nebo streamovat televizi z Francie, Německa nebo jiné země.

  Stejně tak může kdokoli v zahraničí použít VPN ke sledování kanadského Netflixu nebo vysílat televizní vysílání v zemi. Možná malá hokejová noc v Kanadě?

 • Získání kanadské IP adresy

  Streamovací služby a televizní stanice samy nepoužívají polohu jako způsob řízení přístupu. Není to neslýchané ani u jiných webů, jako jsou banky nebo jiné finanční instituce.

  Pokud jste s Kanadou nakládající s takovým webem, je dobrý nápad obrátit se na VPN a vždy mít po ruce kanadskou IP adresu. Umožní vám zůstat ve spojení s vašimi účty a dalšími důležitými záležitostmi bez ohledu na to, kde na světě jste.

Jsou VPN v Kanadě legální?

Ano, používání VPN je v Kanadě legální. Kdokoli v zemi to může udělat z kteréhokoli z výše uvedených důvodů. Mezi ně patří lepší soukromí na internetu, prevence dohledu a přístup k různým webovým stránkám a online službám. Neexistují žádné vládní zákony nebo předpisy, které by zabraňovaly VPN na federální nebo provinční a územní úrovni.

Kromě osobního použití mohou VPN také být a často jsou používány kanadskými vzdálenými pracovníky, novináři a zaměstnanci vlády pro nesčetné pracovní činnosti.

To vše říká, přestože vám předpisy v Kanadě nebrání v používání VPN, neměli byste jej používat k ničemu nezákonnému. Za to, co děláte online, je stále vaše odpovědnost. Pokud se dostanete do rozporu se zákonem, můžete být považováni za právně odpovědnou, virtuální privátní síť nebo ne.

Co hledat v síti VPN pro Kanadu

Při výběru kanadské sítě VPN existuje několik funkcí, které by měl mít každý poskytovatel za zvážení. I když některé z nich nejsou kritické, čím více těchto polí VPN kontroluje, tím lépe.

Mezi funkce, které je třeba hledat, patří:

 • Více kanadských serverů

  Bez ohledu na to, zda používáte VPN z Kanady nebo se pokoušíte získat přístup ke kanadským službám ze zahraničí, čím více serverů má poskytovatel v zemi, tím lépe.

  Dobrý počet serverů umožňuje správné vyvážení zatížení sítě. To v konečném důsledku znamená menší přetížení a lepší rychlost stahování a streamování pro tebe.

  Sledujte také počet kanadských míst, ke kterým se můžete připojit. To je důležité zejména pro velké země, jako je Kanada.

  Chcete-li dosáhnout nejvyššího výkonu, chcete servery VPN co nejblíže k vám. Nejlepší VPN budou mít datová centra více kanadských měst – dva nebo více na východě (obvykle Montreal a Toronto) a alespoň jeden na západě (obvykle Vancouver).

 • Servery v jiných zemích

  Bez ohledu na to, jak plánujete používat VPN, je dobré vybrat si jednu se seznamem serverů, který zahrnuje co nejvíce zemí mimo Kanadu..

  Spousta možností znamená hodně flexibility pro tebe. Budete moci nejen používat weby a služby na více místech, ale také budete mít lepší přístup do zemí, které vám poskytují nejlepší soukromí a osobní údaje online.

 • Zásada zákazu protokolování

  Dalším kritickým aspektem VPN je způsob, jakým nakládá s vašimi informacemi. V ideálním případě zvolte poskytovatele politiky bez protokolování – to znamená, že nulové údaje zůstávají o tom, zda a kdy jste se připojili ke službě, odkud jste se připojili, a jaké online aktivity jste se zúčastnili.

  Pouze v případě, že se vaše VPN nepřihlásí, můžete si být jisti, že jsou nebude mít co předat na třetí stranu (dokonce i na vymáhání práva), pokud by někdy klepali.

 • Dobrá jurisdikce

  Zkuste se naklonit k VPN, která funguje mimo jurisdikci s přísné zákony na ochranu soukromí které chrání vaše data a osobní údaje. Místa jako Panama, Kypr, Švédsko nebo Švýcarsko jsou dobrými možnostmi (i když existují i ​​další).

  Kanada zde bohužel není tou nejlepší volbou. Pokud však přesto trváte na používání sítě VPN založené v Kanadě, pak je politika bez protokolování absolutní nutností.

 • Dobrý výkon

  Chcete-li stahovat velké soubory, streamovat vysoce kvalitní obsah nebo dokonce načítat většinu webových stránek v přiměřeném čase, potřebujete rychlé připojení k internetu. Protože VPN je další – a potenciálně omezující – vrstva, která leží vedle vašeho běžného připojení, musí také nabízet dobré rychlosti.

  I když existuje spousta rychlých VPN, z nichž si můžete vybrat, existuje ještě více s výkonem podobného typu. Vždy jděte na rychlost – bez něj budete mít při každém připojení omezený a velmi frustrující internetový zážitek.

 • Podpora P2P

  Při používání služby BitTorrent a dalších P2P služeb je ochrana VPN téměř vždy nutností. Ne všichni poskytovatelé však umožňují tento typ provozu a někteří to dělají pouze na několika vybraných serverech.

  Pokud používáte sítě typu peer-to-peer, věnujte pozornost zásadám poskytovatele v této oblasti. Vyberte také VPN, která umožňuje přenos P2P na co největší část jeho serverové sítě. Tímto způsobem můžete torrent beze strachu autorských práv – známý problém v Kanadě.

 • Schopnost odblokovat Geo-omezený obsah

  Kvůli různým licenčním smlouvám mnoho webů a služeb (myslím Netflix) není velkým fanouškem nás, kteří využívají VPN, aby obešli svá geografická omezení. Snaží se blokovat sítě VPN – a z velké části jsou úspěšní.

  Jako výsledek, většina poskytovatelů nebude fungovat se službami streamování mimo trh. Hrstka se však snaží udržet přístup k těmto webům. Například VPN, které pracují s Netflixem, existují, i když mezi nimi existuje jen málo a daleko.

  Pokud tedy používáte VPN k sledování geo blokovaného obsahu, ať už v Kanadě nebo v zahraničí, nejprve zkontrolujte, zda vám poskytovatel poskytne požadovaný přístup. Ne každý web VPN uvádí tyto informace jasně. Pokud si nejste jisti, odpověď vám poskytne rychlý chat se zákaznickou podporou.

Prověřování poskytovatelů pro každou z těchto funkcí se může zdát skličující. Ale budete překvapeni, jak rychle to zvládnete. A je také čas dobře strávený, abychom se vyhnuli pozdějšímu zklamání a zklamání.

Kromě toho všichni poskytovatelé VPN, kteří doporučuji na této stránce, jako dobrý výběr pro Kanadu, zaškrtněte všechna výše uvedená políčka. Takže se do nich můžete vždy nejprve podívat. Kterýkoli z nich by pro vás mohl být vhodný.

Nejlepší VPN pro Kanadu

Nyní víte, co hledat v síti VPN pro Kanadu. Níže jsou uvedeny věci, které považuji za jednu z nejlepších možností.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Pokud potřebujete poskytovatele VPN, který dělá všechno dobře, nehledejte nic jiného než CyberGhost.

Může se pochlubit sítí více než 7159 serverů v 90 zemích. Z toho je 259 serverů v Kanadě, kde dochází datová centra v Montrealu, Torontu a Vancouveru. Výkon celého hardwaru je vynikající.

CyberGhost sídlí v Rumunsku – vynikající jurisdikce pro VPN – a neuchovává žádné protokoly.

Jsou také jednou z mála sítí VPN, které věnují značné prostředky na udržování přístupu k datovým proudům, přičemž více serverů je věnováno konkrétním službám. P2P je samozřejmě také podporována téměř v celé své síti.

CyberGhost může být vynikající volbou pro uživatele VPN v Kanadě i mimo ni. A vzhledem k tomu, jak je služba levná – zejména pokud je k dispozici kuponový kód – v kombinaci s nejlepší 45denní zárukou vrácení peněz v oboru, prostě se nemůžete pokazit.

Klady
 • Nulové protokolování pro maximální soukromí
 • Vynikající distribuce serverů s více než 7100 servery v 90 zemích
 • Velmi rychlé rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentování P2P
 • Dlouhá 45denní záruka vrácení peněz
Nevýhody
 • Mateřská společnost s pochybnou pověstí
 • Představuje ruční nastavení OpenVPN
 • Nefunguje z Číny

2. NordVPN

Logo NordVPN

Jen málo poskytovatelů má veřejný profil jako NordVPN. A je to také zasloužené. Jsou to prostě vynikající a vynikající VPN.

Společnost NordVPN volá Panamu domů a má přísnou a třetí stranou kontrolovanou politiku nulování protokolování. Nabízí také spoustu funkcí ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, zastaralé servery a TOR přes VPN. To je skvělá zpráva pro ty z nás, kteří hledají anonymitu.

Jejich seznam serverů zahrnuje více než 5600 serverů v 58 zemích, s velkou přítomností 421 serverů na třech místech v Kanadě. Je to také velmi rychlá síť.

NordVPN také dělá záhadnou práci pro odblokování geo blokovaného obsahu, včetně Netflixu, v téměř každé zemi na planetě. A P2P je povoleno všude.

Zákaznická podpora se snadno spojí s 24/7 prostřednictvím e-mailu nebo chatu, a pokud jste na plotě, získáte dlouhou 30denní záruku vrácení peněz, abyste se ujistili, že tento poskytovatel je přesně to, co potřebujete.

Klady
 • Vynikající soukromí s nulovým záznamem
 • Velká (a stále rostoucí) síť serverů
 • Dobrý výkon připojení
 • Speciální servery (včetně dvojité VPN, zmatené a Tor přes VPN)
 • Čistý a snadno použitelný klient
 • Pracuje s Netflixem a většinou ostatních streamingových služeb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Nabízí vyhrazené IP adresy
Nevýhody
 • Žádná funkce rozdělení tunelů
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

3. Surfshark

Logo surfshark

Přestože je relativně mladá společnost a není tak známá jako některá ze svých konkurentů, Surfshark si rychle udělal jméno jako špičková VPN služba.

Surfshark na základě Britských Panenských ostrovů – země se zákony o nulovém uchovávání dat – nemonitoruje, nesleduje ani neukládá nic o tom, co děláte online..

Mají o něco méně serverových umístění než jejich vrstevníci, ale více než 1040 serverů v 63 stále nemá kýchat. Kanada je dobře zastoupena velkým počtem serverů v Montrealu, Torontu a Vancouveru.

Klient Surfshark je vybaven funkcemi – seznam tvoří blokovač reklam, přepínač zabíjení, ochrana proti úniku DNS, dvojitá konfigurace VPN a speciální režim maskování VPN. Jsou také jediným poskytovatelem, který nabízí neomezené simultánní připojení.

Navíc je Surfshark na tomto seznamu nejméně nákladným poskytovatelem – zejména pokud můžete využít výhod prodeje. Žádná jiná VPN nenabízí Kanaďanům tolik za tak málo.

Klady
 • Vynikající soukromí a bezpečnost bez protokolování
 • Skvělý výkon serveru
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho dalších
 • Snadno použitelný klient
 • Neomezené současné připojení
 • Torrenting podpora
 • Levný
Nevýhody
 • Nekonzistentní rychlost na několika místech
 • Poměrně pomalá podpora zákazníků

4. PureVPN

Logo PureVPN

PureVPN, uznávaný veterán odvětví VPN, existuje již od roku 2007.

Jejich nárok na slávu je obrovská síť serverů, která pokrývá úžasných 131 zemí. Žádný jiný poskytovatel VPN se nepřibližuje. Samozřejmě také provozují spoustu serverů v Kanadě s datovými centry v Montrealu, Quebec City a Vancouveru..

Dalším nárokem PureVPN na slávu je jejich schopnost obejít obsahové bloky. Ve skutečnosti provozují dedikované servery pro téměř 70 kanálů ze zemí celého světa, včetně kanadských vysílacích společností CTV a RDS. A jejich vynikající výsledky testů rychlosti znamenají streamování i při nastavení nejvyšší kvality bez nepříjemných pixelací nebo ukládání do vyrovnávací paměti.

PureVPN je také přátelský k P2P, neuchovává žádné protokoly a nabízí spoustu funkcí v klientské aplikaci, která je podporována na více než 50 platformách a zařízeních.

PureVPN poskytuje super konkurenční cenu a poskytuje vám 31denní záruku vrácení peněz bez problémů – spoustu času na vyzkoušení.

Klady
 • Vynikající rychlosti
 • Obrovská síť serverů (131 zemí)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a více než 70 dalších streamovacích služeb
 • Kompatibilní s více než 50 zařízeními a platformami
 • Nezávisle ověřený poskytovatel VPN s nulovým protokolem
 • Možnost vyhrazené adresy IP
 • Skvělá hodnota
Nevýhody
 • Aplikace by mohly použít trochu více polské
 • Některé problémy s přerušovaným připojením

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je další poskytovatel služeb VPN, se kterým se v Kanadě nemůžete pokazit.

ExpressVPN je součástí britských Panenských ostrovů šetrných k soukromí a je striktní VPN bez protokolování. Dodává se s některými nejpokročilejšími bezpečnostními funkcemi a standardy, které jsou k dispozici, včetně 4096bitových klíčů RSA, ověřování SHA256 a 256bitového šifrování.

Se servery optimalizovanými pro rychlost je ExpressVPN ideálním řešením pro každého, kdo rád streamuje video ve vysokém rozlišení nebo používá sdílení souborů P2P – druhý je k dispozici v celé síti.

A pokud jde o síť, seznam serverů ExpressVPN je rozsáhlý, s 3000 a více servery v 95 zemích a 151 místech. Tři z těchto míst jsou města Montreal, Toronto a Vancouver.

Pokud je nevýhodou ExpressVPN, je to, že jsou o něco dražší (nezapomeňte využít stávající slevy). To znamená, že vzhledem k tomu, jak dobrá je tato služba, si myslím, že jsou dobře investovány peníze. A samozřejmě existuje 30denní záruka vrácení peněz, která vám dává spoustu času na uskutečnění posledního hovoru.

Klady
 • Bohatý a intuitivní klient
 • Silná technologie back-end
 • Spousta serverů a umístění serverů
 • Rychlé a konzistentní rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníků
Nevýhody
 • Některé agregované protokolování
 • Ne nejlevnější

Jak získat nejlepší rychlost VPN v Kanadě

Pro nejlepší možný online zážitek při používání VPN – v Kanadě a kdekoli jinde na světě – je třeba zvážit dvě velké věci.

Nejprve použijte VPN, která má výsledky testu hvězdné rychlosti. Tato kritéria splňují všichni výše uvedení poskytovatelé.

Dále byste se měli pokusit připojit k serveru co nejblíže k vám. Snižuje vzdálenost, kterou vaše data potřebují cestovat. Proto je důležité vybrat poskytovatele se spoustou míst v Kanadě a v jakékoli jiné zemi, do které chcete přistupovat – poskytuje vám tak možnosti připojení VPN.

Pokud například chcete streamovat CBC z Evropy, vyberte umístění na východním pobřeží Kanady. Připojením k serveru Vancouver přidáte na cestu svých dat tisíce zbytečných kilometrů.

I když budete postupovat podle výše uvedených rad, můžete se někdy ocitnout s pomalým připojením. V takovém případě můžete zkusit zrychlit vaši VPN několik dalších věcí.

Všimněte si také, že s výjimkou případů omezení poskytovatele připojení k internetu připojení VPN nezrychlí vaše připojení k internetu. Ať je vaše běžná rychlost připojení jakákoli, je to nejlepší, co můžete očekávat.

Podrobnosti kanadského zákona o dozoru

Dříve jsem se dotkl situace v oblasti ochrany osobních údajů na internetu v Kanadě. Zde jsou další podrobnosti o zákonech, díky nimž je investice do VPN docela dobrý nápad.

 • Zákon o modernizaci autorských práv (Bill C-11) – Tato rozsáhlá revize kanadského zákona o autorských právech, která prošla držiteli práv, byla držitelům práv bezprecedentní. Rovněž nutí ruku vyhledávačů a poskytovatelů internetových služeb, aby jednali jako subjekty prosazující autorská práva. Nakonec to narušuje soukromí uživatelů ve jménu velkých firemních zájmů.
 • Protiteroristický zákon z roku 2015 (Bill C-51) – Tento zákon umožňuje jeden z nejrozšířenějších systémů hromadného dohledu nad jakýmkoli západním národem. Kanadským vládním agenturám poskytuje bezprecedentní právní autoritu a umožňuje jim sledovat téměř vše, co přes internet – s malým dohledem a omezeními.
 • Ochrana Kanaďanů před zákonem o online trestných činech – Tento zákon z roku 2014 prošel v rámci vládního úsilí o zastavení šíření kyberšikany. Bohužel to není vše, co se podařilo. Kanadským orgánům poskytl právo na přístup k online uživatelským datům, telefonním záznamům a veškerým dalším digitálním aktivům, která si přejí, a tvrdí, že má „důvodné podezření“. Poskytuje také imunitu před soudem poskytovatelům internetových služeb, kteří předávají uživatelská data, i když k tomu nemají právní důvody..

Použití bezplatné VPN pro Kanadu

Využití bezplatné služby VPN v Kanadě, i pro příležitostné použití, bohužel není nejlepší možností. Poskytovatelé bezplatných služeb mají i nadále hroznou pověst, že nechrání své uživatele. A někdy je dokonce zbytečně poškozují.

Problém s bezplatnými VPN je v tom, že jsou to přesně tak – zdarma. Spuštění sítě VPN vyžaduje značné množství peněz a prostředků. Vzhledem k tomu, že bezplatní poskytovatelé nemají předplacené poplatky, na které by se mohli spolehnout, obrátili se na taktiku, jako je vstřikování reklam a prodej uživatelských dat a historie online aktivit.

Aby se zabránilo jejich síti v zahlcení, mají obvykle také významná omezení rychlosti a šířky pásma.

A ani jsme se nedotkli skutečnosti, že mnoho bezplatných aplikací VPN – v jednom okamžiku neuvěřitelných 38% v obchodě Google Play – obsahuje malware.

Domnívám se, že bezplatné služby VPN prostě nestojí za riziko, zejména s ultrarychly dostupnými možnostmi, jako je Surfshark na trhu.

Závěr

Od sběru vládních dat a pochybných praktik v oblasti ochrany soukromí poskytovatele internetových služeb až po právní systém, který vás může potrestat za dokonce vnímané porušení autorských práv, existuje v Kanadě mnoho důvodů k použití VPN.

VPN je také vynikající způsob, jak zůstat v kontaktu s domovem v zahraničí nebo získat přístup k mnoha možnostem online zábavy, které nabízí Velký bílý sever a další země.

Ať už máte důvody, proč chcete VPN pro Kanadu, víte, jak najít to nejlepší z nejlepších. Máte také seznam pěti nejlepších poskytovatelů, na které byste se měli dívat jako na výchozí bod (většina z nich má právě teď velký prodej).

Začněte používat VPN a získejte online svobodu, zabezpečení a soukromí, které si všichni zasloužíme.

Mohlo by se vám také líbit:
 • Nejlepší VPN pro Netflix
 • Jak zastavit vašeho ISP od sledování vás
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map