10 geriausių nemokamų VPN 2020 m. (ĮSPĖJIMAS: rinkitės atsargiai)

10 geriausių nemokamų VPN 2020 m. (ĮSPĖJIMAS: rinkitės atsargiai)


Visiems patinka nemokami dalykai. Nemokami maisto pavyzdžiai „Costco“ ar tie maži nemokami kvepalų ar Kelno pavyzdžiai, kuriuos gausite universalinėje parduotuvėje.

Nemokamas yra geras, nes gerai .. jis nemokamas. Tad kodėl mokėti už VPN, kai to neprivalote??

Turėdami daugiau nei 1 000 nemokamų VPN „Android“ parduotuvėje, jūs manote, kad turi būti milžiniškas kompanijų sąrašas, norintis visiškai atsisakyti savo paslaugų. Kokia graži kompanija.

Kodėl bet kuri programa ar įmonė samdytų kūrėjus, mokėtų už tarpinius serverius, sukurtų ir priglobtų svetainę, kad gautumėte jums 100% nemokamą produktą? Pažiūrėsime, kas iš tikrųjų vyksta, ir tikimės, kad pateiksime šiek tiek aiškumo, kodėl niekada nerekomenduojame 100% nemokamo VPNS.

&# x2705; Užuomina – dauguma produktų, apie kuriuos kalbame šioje apžvalgoje, siūlo nemokamus 30 dienų bandymus. &# x2705;

Contents

Nemokami ir mokami VPN &# x1f575;&# xfe0f; 

Tai, ką mokate už tai, ką gausite daugelyje scenarijų. Jei norite nemokamos patirties viskuo, paprastai tai yra laimikis. Už geriausiai apmokami VPT jūs gaunate daugiau už tai, ką mokate, ir duomenų pažeidimo rizika yra mažesnė.

Apskritai – faktinės savybės, kurias gausite naudodamos mokamą paslaugą, bus geresnės. „Premium“ planas paprastai suteikia jums daugiau gigabaitų ir pralaidumo pradžiai. Be to, jums bus lengviau naudotis sąsajomis, įsibrovimų aptikimu, prevencija ir kitomis įdomiomis funkcijomis.

Išlaidos, susijusios su VPN pasirinkimu, yra palyginti nedidelės. Žemiau galite pamatyti faktines VPN pirkimo išlaidas ir jos yra labai prieinamos.

Nemokami VPT ne tik turi daug funkcijų. Jie gali pakišti tau rimtą riziką.

Kai naudojate nemokamą VPN – jūs tampate produktu.

Jie tave naudoja kaip produktą keliais būdais:

 1. Jie gali diegti kenkėjiškas programas kurie gali sekti jūsų veiklą ir pavogti jūsų duomenis. (Šaltinis)
 2. Dauguma nemokamų VPT bus surinkti savo duomenis ir tada parduoti. Tai apima visus jūsų finansinius duomenis. (Šaltinis)
 3. 75% visų „Android“ VPN programų naudojasi trečiųjų šalių stebėjimo programinė įranga. (Šaltinis)
 4. Prašė 82 proc prieiga prie privačių duomenų, tokias kaip vartotojo abonementai ir teksto pranešimai. (Šaltinis)

Dėl šios priežasties neįtraukėme ir nemokamų VPT. Neįmanoma patikrinti, ar jie yra patikimi ir patikimi. Vietoj to mes nusprendėme parodyti jums geriausią rentabilūs VPT kurios gali teikti aukšto lygio paslaugas. Visuose šiuose VPN taip pat yra nemokamas nemokamas bandymas, norint sušlapinti kojas VPN pasaulyje.

TLDR;

Nemokamų VPT neverta taupyti keliais doleriais. Turite didelę galimybę susidurti su neigiamomis pasekmėmis. Užuot einant šiuo keliu, geriausia pasinaudoti nemokamais bandymais, kuriuos siūlo įprasti VPT. Mūsų akimis geriausias pasirinkimas, ypač jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų „NordVPN“.

Kita jūsų pasirinkta galimybė yra šoktelėti tarp nemokamų bandymų su visomis čia išvardytomis VPN paslaugomis. Nerekomenduojame to daryti, nes tai sukels galvos skausmą ir paprasčiau sumokėti tik keletą dolerių patikimai VPN tarnybai..

10 geriausių VPN NEMOKAMŲ VPT 2020 m

Užuot vertinę VPN, kurie pavogs jūsų informaciją ir pasinaudos jūsų nauda, ​​mes nusprendėme išdėstyti skirtingų VPN paslaugų, siūlančių nemokamus bandymus, teigiamus ir neigiamus dalykus..

Žemiau rasite informacijos apie funkcijas, serverius ir tai, kaip lengva naudotis paslauga.

1. „Surfshark“ – geriausias nemokamas VPT

Turbūt niekada negirdėjote apie „Surfshark“ ir viskas gerai. Taip yra todėl, kad tai yra naujausia VPN paslauga, kurią mes peržiūrėjome šioje svetainėje. Visiems tikslams ir tikslams atrodo, kad „Surfshark“ stengiasi užvaldyti VPN pasaulį.

Nemokamas bandymas

„Surfshark“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už

 • Geriausias srautinio perdavimo su IPv6 protokolas. Dėl VPN naudojimo retai gali būti užblokuotas iš „Netflix“
 • Gali torrent ir P2P dalytis skirtingai nuo kai kurių kitų VPN rinkoje
 • Nereikia registruoti, o tai reiškia, kad niekada nereikia jaudintis, kad jie parduoda jūsų informaciją
 • Neribotas viskas, įskaitant ryšius, serverius, IP adresus ir pralaidumą
 • Įsikūręs Britų Mergelių salose, o tai reiškia, kad vyriausybė neturi jokių smalsių akių
 • Geriausias saugumas ir šifravimas, pasiekiamas naudojant IPv6, 256 bitų AES šifravimą, 2048 bitų DHE-RSA raktų mainus ir SHA512 autentifikacijos maišos
 • Nužudymo jungiklis ir kitos saugos funkcijos
 • Priima šifravimo ir kitas pagrindines mokėjimo versijas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • „WebRTC“ nuotėkio ir DNS apsauga visame tinkle
 • Puiki kaina su ilgalaikiais planais yra tik 1,99 USD per mėnesį

Minusai

 • Įvairių serverių greičiai gali labai skirtis
 • Naujesnė įmonė, todėl serverių bazė vis auga

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpisNė vienas
Mokėjimo būdai„PayPal“, „Google Pay“, „Cryptocurrency“, „Alipay“, „Dragon Pay“
Nuolaidos / kuponaiĮvadinis kuponas, „sharkstart“

Kas turėtų naudoti „Surfshark“?

Kiekvienas, galintis įsipareigoti dvejų metų planui, kuris nori geriausių saugumo ir transliacijos galimybių. Perskaitykite visą „Surfshark“ apžvalgą.

2. „NordVPN“ – didžiulis tinklo ir FTB lygio saugumas

„NordVPN“ yra vienas iš šiandien dažniausiai naudojamų VPN. Tam yra svari priežastis, nes jis taip pat yra vienas iš labiausiai vertinamų VPT. Sunku apskritai kalbėtis apie geriausią VPN rinkoje, neminint „NordVPN“.

Nemokamas bandymas

„NordVPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už

„NordVPN“ tiekiama su P2P galimybėmis, nužudymo jungikliu, „Tor over VPN“, išmaniąja DNS paslauga, skirtu IP ir SOCKS5 tarpiniais serveriais. Jų klientų aptarnavimas taip pat yra fantastiškas sprendžiant bet kurią problemą, kuriai gali kilti bet kuri funkcija, kurią norite naudoti.

Keletas kitų funkcijų, įskaitant „CyberSec“, kuri automatiškai blokuoja įtartinas svetaines, kad jokia kenkėjiška programa ar kitos kibernetinės grėsmės negalėtų užkrėsti jūsų įrenginio. Be to, jūsų akyse nebus matomų žvalių reklamų ir netikslumų, kurie sujaukia srautą ir neleidžia IPT nustatyti jūsų greičio, kai naršote užšifruotame kanale..

Su daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, kiekvienoje didesnėje šalyje, beveik niekur negalima eiti su serveriu iš nepasiekiamo. Be to, galite prisijungti prie šešis įrenginius ir naudojasi „Netflix“ paslauga.

prie 2,99 USD per mėnesį, Jei norite įsipareigoti trejiems metams, tampa sunku pagrįsti riziką naudojant nemokamą VPN. Išleidote šiek tiek daugiau nei 100 USD ir trejus metus nustojate jaudintis dėl savo VPT.

Minusai

Kainų struktūra yra keista ir tikrai veda prie trejų metų plano. Vieno mėnesio planas yra 11,95 USD.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpisNė vienas
Mokėjimo būdaiVisa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Nuolaidos / kuponai15% nuolaida studentams ir nuolat kintančios reklaminės kainos

Kas turėtų naudoti „NordVPN“?

Kiekvienas, galintis įsipareigoti įgyvendinti trejų metų planą, norintis aukščiausios klasės paslaugų už nedidelę pinigų sumą. Perskaitykite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą.

3. „ExpressVPN“ – greitas greitis ir visiškas anonimiškumas

Esant dabartiniam skaičiui, „ExpressVPN“ turi serverius 94 šalyse. Beveik neįmanoma nuvykti į internetinę šalį ir neturėti prieigos prie vieno iš jų serverių. „ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPT paslauga, teikianti vienas greičiausių ir patikimiausių VPT paslaugų aplink. Jie yra vienas iš patikimiausių VPT sprendimų rinkoje, turintis daugiau nei 10 milijonų patenkintų klientų.

„expressvpn“ logotipas

Nemokamas bandymas

„ExpressVPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už

Turėdamas neribotą kiekį duomenų, visą parą veikiantis klientų palaikymas, lengvai naudojamos visų įrenginių programos, dalijamasis tunelių nustatymas, greičio testai ir nereikalaujantys registruoti „ExpressVPN“ iš tikrųjų suteikia jų savybių. „ExpressVPN“ taip pat suteikia prieiga prie Kodi.

Gyvenimas Britanijos Mergelių salose yra labai teigiamas dalykas niekada neturi teisėtai dalintis duomenimis su vyriausybe.

Minusai

„ExpressVPN“ yra brangesnis pasirinkimas nei likęs sąrašas, tačiau jūs mokate už tai, ką gaunate. Viena nedidelė problema yra tai, kad jūs gaunate tik tris ryšius iš karto, o tai gali apriboti namų ūkį.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantija30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpisBūtina įsigyti 12 mėnesių (įskaitant nemokamus 3 mėnesius), atnaujinant kainą padidėja iki 12,95 USD per mėnesį
Mokėjimo būdaiVisa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Nuolaidos / kuponai„ExpressVPN“ reguliariai atnaujina savo reklamines kainas

Kas turėtų naudoti „ExpressVPN“?

„ExpressVPN“ yra žmonėms, kurie neprieštarauja mokėti šiek tiek daugiau už savo VPN paslaugą, kad gautų aukščiausią našumą. Perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą.

4. „Windscribe“ – stiprus saugumas naudojant skelbimų blokatorių

„Reddit“ sužavėjo šią paslaugą, atkreipdama dėmesį į jos dosnų mėnesinį pralaidumą ir vartotojo paskatas (jei siunčiate „Tweet @WindScribe“, automatiškai gaunate papildomus 5 GB).

Išbandykite paslaugą visiškai nemokama o jei jums tai patinka ir norite atnaujinti, galite su prieinamais planais. Šiuo metu kaina siekia 4,08 USD per mėnesį, jei perkate metams.

„windscribe“ logotipas

Nemokamas bandymas

„Windscribe“ nemokama JAV, Kanadoje, JK, Honkonge, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Norvegijoje ir Rumunijoje. Jie taip pat siūlo 3 dienų pinigų grąžinimo garantiją arba 10 GB naudojimą, atsižvelgiant į tai, kurį paspausite anksčiau.

Argumentai už

Kadangi jie yra pakankamai malonūs, kad žmonės galėtų naudotis savo paslaugomis nemokamai, nenuostabu, kad „Windscribe“ yra Kanados įmonė.

Jų nemokama programinės įrangos versija yra gana gera ir užuot gaminę jus savo produktu, jie tikisi, kad jums patiks ši paslauga tiek, kiek ją atnaujinsite..

„Windscribe“ turi keletą puikių nemokamų paslaugų savybių, tokių kaip įmontuota užkarda, skelbimų blokavimas ir P2P galimybės.

Minusai

Vienu metu galite turėti tik vieną ryšį, kuris gali būti labai ribojantis.

Nepaisant to, kad nuostabu, jog „Windscribe“ yra Kanadoje ir nors jie sako, kad neprisijungia prie veiklos – vyriausybė gali juos priversti perduoti klientų duomenis.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantija3 dienų pinigų grąžinimo garantija arba 10 GB naudojimo
Bandomasis laikotarpisNaudokite nemokamai JAV, Kanadoje, JK, Honkonge, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Norvegijoje ir Rumunijoje
Mokėjimo būdaiPagrindinės kreditinės kortelės, „PayPal“, „Visa / Mastercard“ prekės ženklo debeto kortelės, dauguma kriptovaliutų ir mobilieji pirkiniai programoje. Jūs netgi galite atlikti atnaujinimus, naudodamiesi naršyklės šifravimo programa.
Nuolaidos / kuponaiKasykla atnaujinimams naudojant naršyklės kriptovaliutą.

Kas turėtų naudotis „Windscribe“?

„Windscribe“ yra skirta žmonėms, kuriems VPT reikia nemokamai ir kuriuos galima atnaujinti. (Perskaitykite mūsų pilną pranešimą Parašykite apžvalgą)

5. „TunnelBear“ – neribotas transliacijos palaikymas

Vienas puikus „TunnelBear“ dalykas yra jų rinkodara. Yra daugybė reklaminių skelbimų visoje jų socialinėje žiniasklaidoje kuriais galima pasinaudoti. Vienas iš pavyzdžių yra tai, kad jūs gaunate nemokamą koncertą, jei esate „@TunnelBear“. Jų talismanas taip pat yra žaviai užburtas lokys.

„tunnelbear“ logotipas

Nemokamas bandymas

„Tunnelbear“ suteikia galimybę nemokamai panardinti ranką į medų, jei per mėnesį sunaudojama mažiau nei 500 MB duomenų.

Argumentai už

Akivaizdu, kad faktas, kad jie turi nemokamą planą, yra nuostabus. Pasinaudokite tuo ir sužinokite, ar norėtumėte ilgalaikį „TunnelBear“ naudoti.

„TunnelBear“ turi daugiau nei 900 serverių ir spartų greitį. Geriausia „TunnelBear“ dalis yra ta, kad jie yra geriausi, vengiant geografinio blokavimo. Tai gali leisti žiūrėti „BBC iPlayer“ bet kur.

Minusai

Nuo jie suteikia tik 500 MB per mėnesį darbui turėsite atnaujinti, jei planuojate daug naudoti VPN, o greitis paprastai būna mažas, atsižvelgiant į jūsų artumą serveriui.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantijaNė vienas
Bandomasis laikotarpisNemokamas 500 MB duomenų per mėnesį
Mokėjimo būdai„MasterCard“, „Visa“, „American Express“, „Bitcoin“ ir „Jars of Honey“
Nuolaidos / kuponaiReklamos socialinės žiniasklaidos paskyrose pasirodo dažnai

Kas turėtų naudoti „TunnelBear“?

„TunnelBear“ puikiai tinka žmonėms, kuriems reikia apeiti visus geografinius blokavimus, taip pat norintiems galimybę išbandyti paslaugą nemokamai. Perskaitykite išsamią „TunnelBear“ apžvalgą.

6. VyprVPN – patentuotos saugumo savybės

„VyprVPN“ turi unikalų planą, suteikiantį vartotojams du vienu metu vykstančius ryšius, įvairius protokolus, užšifruotą pranešimų siuntimo programą ir NAT ugniasienę, kuri blokuoja nereikalaujamą atvykstamąjį srautą, kai esate prisijungę prie „VyprVPN“. Visa tai visiškai nemokamai.

vyprvpn

Nemokamas bandymas

„VyprVPN“ siūlo 3 dienų nemokamą bandomąją versiją, kai jūs perkate paslaugą, ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už

„VyprVPN“ siūlo kelis protokolus, tokius kaip „L2TP / IPsec“, veikiantį naudojant L2TP paketus, tarp galinių taškų, kuriuos kapsuliuoja „IPsec“, „OpenVPN“, kuris naudoja visas „OpenSSL“ bibliotekos šifravimo, autentifikavimo ir sertifikavimo funkcijas, kad apsaugotų jūsų privataus tinklo srautą, kai jis perduodamas internetą, PPTP ir jų pačių Chameleono protokolas, kuris, kaip įrodyta, praeina daugiausiai blokavimo bandymų.

Minusai

Didžiausias prieštaravimas „VyprVPN“ yra tas, kad juos užblokavo „Netflix“. Jei aš negaliu žiūrėti „The Office“, tada kas tai buvo? Ko aš siekiu?

Kitas didelis „Vypr“ neigiamas aspektas yra tai, kad jis leidžia vienu metu turėti tik du ryšius, kurie gali erzinti bandant prieigą prie interneto ir norite atlikti kelias užduotis vienu metu skirtinguose įrenginiuose..

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantijaNėra, kai naudojamas nemokamas bandymas, 30 dienų garantija mokant
Bandomasis laikotarpis3 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis perkant
Mokėjimo būdai„MasterCard“, „Discover“, „American Express“, „Visa“, „PayPal“, „Alipay“
Nuolaidos / kuponai„Vypr VPN“ siūlo reguliariai atnaujinamas reklamines kainas

Kas turėtų naudoti „VyprVPN“?

„VyprVPN“ yra dar vienas puikus geografinio blokavimo VPN. Nors praeityje jie buvo užblokuoti „Netflix“, jie turi gerą reputaciją dėl praeities geografinių blokatorių. Perskaitykite visą „VyprVPN“ apžvalgą.

7. „ProtonVPN“ – iš „ProtonMail“ kūrėjų

„ProtonVPN“ yra vienas iš naujesnių VPN sprendimų, tačiau jie taip pat yra vieni geriausių, kai kalbama apie nemokamas VPN paslaugas. „Proton AG“ yra grupė, kurią sudaro Harvardo mokslininkai ir griežti privatumo gynėjai.

protonvpn

Nemokamas bandymas

„ProtonVPN“ siūlo nemokamas paslaugas mažesniu greičiu trijose skirtingose ​​šalyse, taip pat 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už

„ProtonVPN“ sukūrė grupė Harvardo mokslininkų. Ar nesame tikri, ar tai prideda patvirtinimo ar nepritarimo antspaudą. Jie išbandė greitesnį nemokamą bandymų greitį, palyginti su kitais nemokamais bandymais, net jei jie yra parduodami kaip mažesni greičiai už mokamą paslaugą..

„ProtonVPN“ turi vietinius „Android“, „Windows“, „MacOS“ ir „iOS“ klientus. Jie taip pat siūlo komandų eilutės įrankį „Linux“ ir palaikymą maršrutizatoriams.

Minusai

Nemokama paslauga neturi P2P funkcijų geografinio blokavimo optimizavimo, tai reiškia, kad negalėsite torrent.

Greitis nėra toks didelis, kaip kitos parinktys, ir kadangi jų laisvas planas yra pasiekiamas, didesnis greitis dar labiau sulėtės, nes vis daugiau vartotojų pasirenka paslaugą.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpisNemokamos paslaugos mažesniu greičiu ir tik trijose šalyse
Mokėjimo būdai„PayPal“, „Visa“, „MasterCard“, „Bitcoin“
Nuolaidos / kuponai„Proton VPN“ siūlo kuponus, skirtus sujungti VPN ir el. Pašto paslaugas. Galima surasti besisukančių kuponų kodus, tokius kaip: „bestdeal“

Kas turėtų naudoti „ProtoVPN“?

Tik žmonės, ieškantys trumpalaikių ir nemokamų paslaugų.

8. Pasitikėjimas.Zona – patikimas, bet…

Pasitikėk visos sistemos aparatinės įrangos izoliacija daro juos vienu patikimiausių 2020 m. nemokamų VPT. Jų griežta jokių žurnalų politika yra tik vienas iš dalykų, dėl kurių jie yra vertas sprendimas..

pasitikėjimo zona

Nemokamas bandymas

„Trust.zone“ siūlo 3 dienų nemokamą bandomąją versiją. Linkime, kad tai būtų ilgiau.

Argumentai už

Galimos puikios funkcijos, tokios kaip AES-256 numatytasis šifravimas, OpenVPN, L2TP per IPSec su 256 bitų AES šifravimu, antivirusas, 200 IP adresų, nužudymo jungiklis, P2P ir jie priima „Bitcoin“. Jie taip pat turi visos sistemos aparatinę izoliaciją, todėl jie yra patikimesni nei kitos paslaugos.

Minusai

Nėra pokalbių ar palaikymo telefonu taigi turėsite pasikliauti jų bilietų sistema. Nors bilietų sistema nėra ideali, jie tikrai gerai reaguoja ir padeda vartotojams. „C’mon Trust.Zone“, tai yra 2020 m.… Pokalbių palaikymas yra privalomas klientų aptarnavimas.

Nemokami vartotojai gali naudoti tik vieną įrenginį vienu metu, o kai jūs mokate, galite naudoti tik tris įrenginius tuo pačiu metu.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantijaNė vienas
Bandomasis laikotarpis3 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdaiBitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Banko pervedimai, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi ir dar daugiau
Nuolaidos / kuponai„Trust.Zone“ reguliariai atnaujina reklamos kainas savo svetainėje

Kas turėtų naudotis „Trust.Zone“?

„Trust.zone“ turi aukšto lygio apsaugą ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo, todėl jie yra viena iš saugesnių nemokamų galimybių rinkoje. Perskaitykite mūsų išsamią „Trust.Zone“ apžvalgą.

9. Privatus tunelis – kelių įrenginių palaikymas

Privatus tunelis yra komercinis „OpenVPN Technologies“ šaudymas. Turėdamas prieinamų planų, kurių talpa yra nuo 100 iki 500 GB, „Private Tunnel“ įrodė, kad jie gali važiuoti kartu su dideliais šunimis ir apsaugoti jūsų anonimiškumą internete naudodami 128 bitų AES-GCM šifravimas.

„privatetunnel“

Nemokamas bandymas

Privatus tunelis siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Argumentai už

Privatus tunelis atsiskyrė nuo „OpenVPN“ technologijų, todėl jie tapo pramonės veteranais. Tai gali suteikti ramybės naudojant nemokamą bandomąją versiją.

Jų nemokamas bandymas suteikia jums visiška prieiga į jų programinę įrangą su duomenų apribojimais (tai netaikoma visoms šiame sąraše esančioms nemokamoms VPN paslaugoms.)

Minusai

Privatus tunelis turi žinomi duomenų nutekėjimai jų „Mac“ versijoje ir nedidelis serverių skaičius.

Jie turi serverius Kanadoje, todėl kanadiečiai vis dar gali jais naudotis. Kitoms šalims taip nesiseka.

Privatus tunelis taip pat yra JAV, o tai reiškia, kad „Privatus tunelis“ gali būti priverstas atsisakyti vartotojo duomenų.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantijaNė vienas
Bandomasis laikotarpis7 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdaiPagrindinės kredito kortelės, pagrindinės debeto kortelės, „PayPal“, banko pervedimai
Nuolaidos / kuponaiŠiuo metu „Private Tunnel“ nesiūlo kuponų

Kas turėtų naudotis privačiu tuneliu??

Asmeniniu tuneliu nemokamai gali naudotis bet kas, bet kur. Bet ja, saugiai, gali naudotis tik kompiuterių savininkai, deja, ne „Mac“ vartotojai.

10. Išnykęs VPN – „Netflix“ optimizuota paslauga

Išnykęs VPN yra Australijoje sukurta VPN paslauga, ideali tiems, kurie nori pasiekti daug „Netflix“ turinio, ypač tiems, kurie nori pasiekti „Netflix“ bibliotekas.

dingo

Nemokamas bandymas

Išnykęs VPT siūlo 3 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Argumentai už

Be šauniausio logotipo iš daugybės rinkinių ir mano asmeninio mėgstamo vardo, „Vanished VPN“ leidžia srautiniu būdu perduoti daug turinio, neprieinamo australams ir paprastai visiems ne amerikiečiams. Geobloko optimizavimas ir pigesni planai yra geriausios jų savybės.

Minusai

Išnyko VPT lėtas užfiksuotas greitis o registracijos ir sąrankos procesas gali būti painus ir sudėtingas. Dalyvauja rankinis procesas, kurį atrodo kvaila įgyvendinti kartu su kitomis galimybėmis.

Taupymo būdai ir kaip susimokėti

SpecifikacijosDuomenys
Grąžinimo politika / garantijaNė vienas
Bandomasis laikotarpis3 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdai„Visa“, „MasterCard“, „American Express“
Nuolaidos / kuponaiNė vienas

Kas turėtų naudoti prarastą VPN?

Nėra labai daug priežasčių naudoti „Vanished“, nes greitis yra toks lėtas.

Su kuo tu eini?

Yra niekada nėra svarios priežasties naudoti nemokamą VPN. Jums gali niežėti žiūrėti paauglių mamos 12 sezoną per VPN kokioje nors atsitiktinėje šalyje, kurioje jis yra, tačiau naudoti nemokamą VPN niekada neverta..

Pasirinkti VPN gali būti baugu, bet, laimei, yra daugybė nemokamų bandymų ir pinigų grąžinimo garantijų, kuriomis pasinaudosite. Gera strategija būtų išbandyti keletą ir pamatyti, koks greitis yra jums asmeniškai, taip pat įsitikinti, kad jums patinka sąsaja.

Vietoj to, yra daugybė prieinamų variantų, kurie pateikiami nemokamai išbandžius. „Surfshark“ yra mūsų pasirinkimas ir jis gerai tarnauja visiems savo vartotojams. Tai suteiks jums viską, ko jums reikia.

DUK

Kuris yra geriausias nemokamas VPN?

Jokiais visiškai nemokamais VPN neturėtų būti naudojamasi ar jais negalima pasitikėti. Užuot rizikavę savo kibernetiniu saugumu ir visais savo duomenimis, turėtumėte pasinaudoti nemokamos bandomosios versijos pavyzdžiais su patikima įmone. Geriausias pigesnis pasirinkimas yra „NordVPN“.

Kas yra greičiausias nemokamas VPN?

Daugybė nemokamų VPT pasigirs greitu greičiu, tačiau nė vienas iš jų neturės tokios tvirtos infrastruktūros, kaip jūs mokate. Jei radote greitą, palyginamą su įprasta VPT paslauga, jis nebus palyginamas beveik visais būdais. Yra daug pigesnių greitų variantų.

Ar yra nemokamas VPN??

Panašu, kad kiekvieną dieną yra naujas nemokamas VPN. Kodėl taip yra? Jie nori jus įtraukti į VPN paslaugą ir naudoti jūsų duomenis užsidirbti pinigų. Jie gali parduoti jūsų informaciją aukščiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui ir panašiai jūs tapote produktu.

Ar saugu naudoti nemokamus VPN?

Taip ir ne. Apskritai, čia išvardyti VPT yra tinkami. Tačiau dauguma žmonių, ieškančių visiškai nemokamų VPT, prašo problemų. Kaip paaiškėja, beveik pusė visų tariamai nemokamų virtualiojo privataus tinklo programų priklauso Kinijos bendrovėms.

Taigi ne – jie nėra saugūs. Nemokamoms VPN paslaugoms vis tiek reikia kaip nors užsidirbti. Tai daro jie pasinaudodami jumis ir tai gali būti padaryta keliais būdais, net net nežinant. Kai kurie metodai gali būti tikrai žalingi.

Koks yra geriausias nemokamas „Netflix“ VPN?

Geriausias „Netflix“ VPN yra daugybė aukščiau išvardytų pasirinkimų. Pirmasis mūsų pasirinkimas yra „NordVPN“. Paslauga turi nemokamą bandomąją versiją, bet už bandymą turėsite sumokėti. Geros žinios yra tai, kad „NordVPN“ yra palyginti pigus ir prisiregistruoti nereikės daug pinigų.

Koks yra geriausias nemokamas VPN?

Geriausias kankinantis VPN yra panašus į mūsų atsakymą į „Netflix“. Bet kuris įprastas VPN leis jums tai padaryti, o aukščiau pateiktas reitingas gali suteikti tokias parinktis kaip „NordVPN“ ir „Surfshark“.

Ar VPT paslaugos yra teisėtos ar jos yra nelegalios??

Taip, išskyrus keletą išimčių, tokių kaip Iranas. Galite naudoti VPN daugelyje pasaulio vietų. Keletas vyriausybių, tokių kaip Kinija, nebūtinai uždraudžia VPN, jos tiesiog blokuoja domeną, kad negalėtumėte atsisiųsti VPN kliento ir užsiprenumeruoti paslaugų.

Pridėkite savo apžvalgą:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map