Geriausi „Kodi“ VPN (2020 m.)

Ar matėte visą spaudą, kurią pastaruoju metu gauna Kodi? Galbūt jūs to norėjote sužinok daugiau apie tai, kas yra Kodi bet neturėjote galimybės į tai pažvelgti.


Tai yra jūsų galimybė ne tik daugiau sužinoti apie šią atvirojo kodo programinę įrangą laisvai naudoti bet ir tai, kaip jūs galite tuo naudotis saugiausiu ir privačiausiu būdu naudodamiesi VPN.

Kas yra Kodi?

kodi logotipo kvadratasDauguma žmonių turi didelę privačią filmų, televizijos laidų ir kitos su pramogomis susijusios žiniasklaidos kolekciją, pavyzdžiui, muziką ir nuotraukas. „Kodi“ yra nemokama programinė įranga, leidžianti lengvai valdyti kolekciją ir pasiekti ją naudojant įvairius įrenginius.

Kodi pradėjo kaip „Xbox Media Center“ arba XBMC. Tiems kanadiečiams, kurie žiūri „Netflix“ ar „Hulu“ arba naudojasi muzikos programomis, tokiomis kaip „Pandora“, žinokite, kad tai nepakeičia jų.

Taip yra todėl, kad pagrindinis jos naudingumas yra prieiga prie jūsų privačios kolekcijos. Tačiau Kodi palaiko įspūdingas masyvas įrenginių ir failų tipų, todėl nepaprastai naudinga.

Kodėl turėtum? Tik Naudokite „Kodi“ kartu su VPN

„Kodi“ yra patogus programinės įrangos paketas, leidžiantis lengvai pasiekti ir valdyti medijos bibliotekas. Jei ketinate naudoti paprasčiausią paprastą programinę įrangą, neturite per daug priežasčių nerimauti dėl privatumo.

Tačiau, jei naudojate kokius nors trečiųjų šalių priedus, tada labai svarbu visada naudoti VPN. Daugelis šių priedų sukurti vartotojams prieigą prie piratinio turinio ir nelegalių srautų.

Tai yra ne legalu juos naudoti, o „Kodi“ įspėja vartotojus prieš juos. Nepaisant to, daugelis žmonių negali atsispirti pagundai.

vpn už kodi

Šie trečiųjų šalių priedai yra aukšto lygio, pavojingi kibernetinio saugumo pavojai. Jie galėtų būti kenksmingi elementai tai sukėlė pavojų jūsų sistemai. Yra du veiksniai kad visi, kurie naudojasi šiais priedais, turėtų žinoti.

Pirmasis – tai galimybę aptikti jūsų interneto paslaugų teikėjas. Jūsų IPT gali sekti viską, ką darote internete, jei nenaudojate VPN. Jei žiūrite tai, kas yra saugoma autorių teisių ar nėra teisiškai jums prieinama, jūsų IPT apie tai sužinos.

Tai reiškia, kad jums tai yra būtina apsisaugok ir jūsų IP adresą. Be to, turėtume atkreipti dėmesį, kad ypač svarbu apsaugoti savo vaikus nuo grėsmių internete ir įtartino turinio. Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti gerą VPT teikėją.

Antra, šie trečiųjų šalių priedai gali jus paversti įsilaužėliais. Daugelis šių priedų yra skirti darbui su torrentomis. Tai reiškia, kad dalijamasi vienodais failais. Atitinkamai jūsų IP adresą gali įrašyti ir saugoti apgaulinga šalis. Dabar visi jūsų duomenys gali būti bet kada pagrobti ir naudojami bet kokiems kenkėjiškiems tikslams. VPN neleidžia to daryti.

VPT nukreipia jūsų interneto srautą per savo serverius, taip paslėpdamas tikrąjį IP adresą ir IPT negalėdamas pamatyti, ką darote internete. Tai taip pat reiškia, kad įsilaužėliai ir kiti elektroniniai nusikaltėliai negali jūsų sekti arba.

Surasti geriausią „Kodi“ VPT 2020 m

Ne visi VPT sukurti lygūs. Kai kurie nesiūlo tinkamo šifravimo arba turi prastesnį serverių tinklą. Gali būti mažiau patikimi VPN sulėtinti interneto ryšį iki nerimo laipsnio.

Dar didesnį susirūpinimą kelia VPT teikėjai, kurie saugo savo klientų internetinės veiklos žurnalus. Tai žlugdo tikslą naudoti VPN. Nors jūsų IPT negali atsekti jūsų elgesio internete, jūsų VPT gali tai padaryti, ir tai yra pagrindinis rūpestis dėl privatumo.

Čia yra geriausių „Kodi“ VPN sąrašas. Nei vienas iš šių pasirinkimų neišsaugo jokių žurnalų, todėl jums nereikės rūpintis, kad kas nors stebi jūsų žiūrėjimo įpročius. Be to, jie siūlo išskirtinis našumas ir greitis kad galėtumėte žiūrėti be apribojimų.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ yra geriausias paslaugų teikėjas daugeliui žmonių visame pasaulyje. Jie siūlo puikų saugumą ir neįtikėtiną daugiau nei 5000 serverių tinklą, viršijantį 60 šalių.

„nordvpn“ darbalaukio platforma

Naudodami „NordVPN“, galite lengvai pasiekti turinį, kuriam ribojamas geografinis nustatymas, netgi tokias populiarias srautinio perdavimo paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“. Turėsite įspūdingas serverių rinkinys kurį pasirinkti, garantuojantis greitas duomenų perdavimo greitis ir stabilus ryšys.

Jei norite naudoti „Kodi“ kartu su „NordVPN“, jums pasisekė. „NordVPN“ svetainėje iš tikrųjų yra puslapis, kuriame kalbama apie „Kodi“. Tai gali pateikti svarbių patarimų, kaip atblokuoti „Kodi“. Net įmonės tinklaraštyje rasite įrašų, kaip atlikti tokius veiksmus, kaip žiūrėti filmus per „Kodi“.

„nordvpn“ logotipas min

„NordVPN“ taip pat yra daug naudingų programų, todėl šią paslaugą galima naudoti su bet kuria operacine sistema. Yra net vienas „Android TV“. Kiekvienas iš jų gali pasigirti daugybe saugumo, įskaitant AES 256 bitų šifravimą. Rasite variantų dvigubas šifravimas, naudojant TOR su „NordVPN“ ir „CyberSec“ funkcija apsaugo jus nuo grėsmių internete.

Viena geriausių „NordVPN“ savybių yra ta, kad ji griežtai laikosi bet kokių žurnalų tvarkymo politikos. Galite būti tikri, kad jums nereikės ištrinti „Google“ istorijos, nes tai yra visiška paslaptis.

Kiekvieną mėnesį mokėti už „NordVPN“ yra gana brangu. Įsigyti vieną iš galimų paketų tikrai yra labiau prieinamas būdas. Taip pat „NordVPN“ siūlo trijų dienų bandomąjį laikotarpį, kurį galite gauti nemokėdamas nė cento.

Jūsų duomenų privatumo ir saugumo poreikiams, įskaitant nesklandų „Kodi“ naudojimą, „NordVPN“ yra mūsų siūloma paslauga.

2. „ExpressVPN“

expressvpn už kodi

Plačiai vertinamas kaip vienas geriausių VPN paslaugų visame pasaulyje, jis turėtų kuo mažiau nustebinti, kuris perskaitė bendrą „VPN“ apžvalgą, kad ši paslauga taip pat laikoma viena geriausių naudojant „Kodi“.

Kaip VPN teikėjas, jų paslaugos yra patikimos ir greitos. „ExpressVPN“ būstinė yra Britanijos Mergelių salose, o tai yra nepaprastai gera savybė, nes tai reiškia, kad vietiniai įstatymai nereikalauja tvarkyti jokios informacijos apie savo klientus.

Jie turi daugiau nei 2000 serverių maždaug 150 vietų, todėl yra didelė tikimybė, kad rasite greitą serverį, kuris yra šalia jūsų arba gali suteikti jums reikalingą prieigą prie geografiškai riboto turinio, kurį norite peržiūrėti. „ExpressVPN“ užtikrina greitą nuoseklumą, o tai reiškia, kad turėtumėte mėgautis sklandžia žiūrėjimo patirtimi.

Būkite tikri, kad „ExpressVPN“ siūlo geriausias privatumo ir saugumo galimybes. AES 256 bitų šifravimas yra pats geriausias, kuris naudojamas, ir jie naudoja „OpenVPN“ protokolą.

Jie turi daugiau nei 2000 serverių maždaug 150 vietų, todėl yra didelė tikimybė, kad rasite greitą serverį, kuris yra šalia jūsų arba gali suteikti jums reikalingą prieigą prie geografiškai riboto turinio, kurį norite peržiūrėti. „ExpressVPN“ pristato geras nuoseklumas greičiu, o tai reiškia, kad turėtumėte mėgautis sklandžia žiūrėjimo patirtimi.

„expressvpn“ logotipas min

Būkite tikri, kad „ExpressVPN“ siūlo geriausias privatumo ir saugumo galimybes. AES 256 bitų šifravimas yra pats geriausias, kuris naudojamas, ir jie naudoja „OpenVPN“ protokolą.

Tiesa, kad „ExpressVPN“ kainuoja brangiau nei kiti teikėjai, jų siūlomos paslaugos tikrai negali būti sumuštos. Jei rimtai norite užsitikrinti interneto ryšį ir reguliariai naudotis „Kodi“, negalite suklysti dėl šio VPN.

„ExpressVPN“ teikia keletą paketų, kurie suteikia jums pertrauką dėl kainos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi, jei nesate visiškai patenkinti, galite gauti grąžinamąją išmoką.

3. „IPVanish“

ipvanish vpn for kodi

Jei esate „Kodi“ vartotojas ar norite juo tapti, tada norėsite patikrinti pasiūlą per „IPVanish“. Tai ypač pasakytina apie „Android“ įrenginius, įskaitant „Fire TV Stick“ ir „Amazon Fire TV“. Galite greitai atsisiųsti „IPVanish“ tiesiai iš įmonės tinklalapio, o įdiegti jį į savo įrenginį yra paprasta.

„IPVanish“ funkcijos daugiau nei 1100 serverių daugiau nei 60 vietų aplink pasauli. Jie siūlo didelį atsisiuntimo greitį, o jūs galite palaikyti net 10 įrenginių su viena „IPVanish“ paskyra. Tai gali būti nepaprastai svarbu metrika, jei esate atsidavęs „Kodi“ vartotojas keliuose įrenginiuose.

„ipvanish vpn“ logotipas min

Jūs rasite vietiniai „Mac“ ir „Windows“ klientai per „IPVanish“. Kaip „ExpressVPN“ ir „NordVPN“, „IPVanish“ galite patikėti nelaikyti jokių žurnalų apie jūsų internetinę veiklą. Negalite suklysti naudodami 256 bitų šifravimą ir turėsite prieigą prie „OpenVPN“ protokolo. Taip pat pridedama apsauga nuo nuotėkio ir žudymo jungiklis, kuris užbaigia jūsų naršymo sesiją, jei VPT staiga tampa nebegalimas.

Jei einate su „IPVanish“, svetainėje ieškokite „Kodi“ sąrankos vadovėlių. Neigiama linkme, „IPVanish“ yra brangus. Tai suteikia tik septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl turite greitai apsispręsti.

4. „CyberGhost“

„cyberghost“ vpn darbalaukiui

Su daugiau nei 2200 serverių, rastų daugiau nei 60 šalių, galima tikėtis didelis greitis ir patikimumas iš „CyberGhost“. Viena iš priežasčių, kodėl ši VPN paslauga veikia taip gerai su „Kodi“, yra ta, kad atrodo, kad ji yra pakankamai tinkama apeiti daugumą geografiškai užblokuoto turinio..

Kaip ir kiti šiame sąraše esantys VPN, „CyberGhost“ laikosi griežtų taisyklių neprisijungimo politika. Tai reiškia, kad niekas nestebi jūsų internetinės veiklos tol, kol naudojate šį VPN. Turėsite kelis protokolus, kuriuos galėsite pasirinkti, įskaitant „OpenVPN“, ir rasite tą patį patikimą AES 256 bitų šifravimą. Yra net nužudyti jungiklį, kad apsaugotų tave jei VPN paslauga netikėtai išsijungia naršant sesiją.

„cyberghost“ vpn logotipas min

„CyberGhost“ svetainėje rasite daugybę vadovėlių ir vadovų, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti savo patirtį su „Kodi“. „CyberGhost“ taip pat turi keletą geriausių klientų palaikymo funkcijų ir sąsają, kuria naudotis tikrai lengva. Jei manote, kad esate šiek tiek mažiau nei technikos ekspertas, tada šis patogus VPN gali būti tik tai, ko jums reikia.

Kas daro Kodį puikiu?

Įrenginiai, palaikomi „Kodi“

„Kodi“ suderinamumas„Kodi“ palaiko platų operacinių sistemų asortimentą. Tai apima „Windows“ ir „MacOS“ kartu su „Android“, „iOS“, „Linux“ ir „Raspberry Pi“.

Tai yra lengva įdiegti „Kodi“ įrenginiuose, kurie naudoja tokias platformas kaip „Windows“ ir „macOS“. Visi vartotojai turi atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą. „Kodi“ nėra taip lengva įdiegti kitose platformose, tačiau tai nebūtinai viršija vidutinių Joe ar Jane galimybių tai padaryti.

Vienas iš nuostabių „Kodi“ naudojimo pranašumų yra tas, kad medijos biblioteką galima sinchronizuoti keliuose įrenginiuose. Norėdami tai padaryti, jums gali prireikti vietinio tinklo arba galite rasti palaikymo priedus.

Kadangi „Kodi“ yra atvirojo kodo programinė įranga, tai yra dažnai atnaujinamas pasiūlė atsidavę technikos bendruomenės nariai. Šie savanoriai taip pat kurkite priedus, kurie padėtų pagerinti „Kodi“ patirtį.

Ar „Kodi“ lengva naudoti?

Vertikalusis meniu yra kairėje sąsajos pusėje. Šis meniu saugo visą jūsų turinį. Pastebėsite, kad jis sukurtas kaip kiti failų tvarkytojai, todėl jums nebus sunku judėti tokiomis kategorijomis kaip „Filmai“, kad rastumėte tai, ko ieškote.

Daugeliui žmonių sunku suprasti „Kodi“ sąsają. Nepaprastai patogu, jei jūsų medijos bibliotekų turinys yra jūsų skambutis.

kodi sąsaja

Į sąsają įtraukiama universali paieškos juosta, jei tai atrodo efektyvesnis pasirinkimas turiniui surasti.

Transliacija su Kodi

Kai atidarysite „Kodi“, jūs tuoj pat būsite informuotas Kodi jums nepateikia turinio. Be to, nėra malonu naudoti „Kodi“ nelegaliems srautams ar piratinėms laikmenoms. Daugelis trečiųjų šalių priedų leidžia šią veiklą atlikti, tačiau iVertinga, kad vartotojai žinotų, kad yra atsakingi už bet ką nelegalus turinys jų įrenginiuose.

Turėsite pridėti bet kokį turinį, kurį norite valdyti naudodamiesi šia programine įranga, į „Kodi“. Tai nesudėtinga, kai spustelite turinio tipą, pasirenkate „Failai“ ir pasirenkate norimo pridėti turinio failo vietą..

Kodi prašo pasirinkti turinio šaltinio pavadinimą ir turinio tipą, kurio Kodi turėtų ieškoti šaltinyje. Žymos gali būti reikalingos tam tikro tipo turiniui, taigi prieš pradedant mokėti, verta turėti organizuotą biblioteką.

pridėti aplanko šaltinį

„Kodi“ nepalaiko pagrindinių transliacijos paslaugų, todėl vis tiek turėsite mokėti už „Amazon“, „Netflix“ ir „Hulu“. Su šia programine įranga galimi vaizdo įrašų priedai. Tačiau dauguma jų groja tik trumpus klipus ar nedidelę seriją epizodų.

Išvada

Nesvarbu, ar jūs galiausiai nuspręsite naudoti „Kodi“, ar ne, diegti VPN paslaugą visada yra protingas pasirinkimas. Tai geriausias ir patikimiausias būdas apsaugoti savo privatumą ir anonimiškumą internete, nepaisant to, ką darote.

Nesinaudokite savo privatumu lengvai.

Šaltiniai:

 • https://www.alphr.com/software/1002235/what-is-kodi-everything-you-need-to-know-about-the-tv-streaming-app
 • https://kodi.wiki/view/Main_Page
 • https://thepi.io/how-to-install-kodi-on-the-raspberry-pi-using-libreelec/
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map