Geriausias „iOS“ VPN („2020 m. Apžvalga“)

Ar pažįsti tą žmogų, kuris nuo 7-os klasės visada turi naujausius „iPhone“? Kaip kitą dieną po jos išleidimo? Arba jei nežinote, apie ką mes kalbame, tikriausiai pats buvote vaikas. Jei esate tam skirtas „iPhone“ ar net „iPad“ vartotojas, ieškosite geriausios savo prietaiso programinės įrangos. Jūs taip pat žinote, kokia svarbi mobiliojo ryšio sauga ir kad net naudojant telefoną ar „iPad“ internetą, tai vis tiek yra vieta, kur gali būti pakenkta informacijai ar duomenims..


Jei turėsite VPN, apsisaugosite save, savo tapatybę ir įrenginyje saugomus duomenis. Ypač jei esate tas, kuris dažnai keliauja, sugebėti naudotis jūsų „iPhone“ ar „iPad“ tokiu pačiu būdu visame pasaulyje yra labai svarbu, kad viskas vyktų kelyje.

Jei jums įdomu, kodėl jums reikia VPN jūsų „iPhone“ ar „iPad“, nesunku pamiršti, kad net ir tada, kai aktyviai nesinaudojate naršymu internete, jūsų įrenginyje yra programų, kurios tikriausiai yra kažkokiu būdu sujungtos, ir tame įrenginyje saugoma informacija yra dalijamasi.

Šiame sąraše pabandysime išskaidyti 3 geriausius VPN naudojimo „iOS“ įrenginiuose variantus ir galėsite rasti jums tinkamiausią variantą.!

TLDR

Neturite laiko išsamiai perskaityti viso šio straipsnio?

Mes įvertinome „NordVPN“ kaip geriausią bendrą „iOS“ VPN. Mes pateiksime svarių argumentų dėl „Surfshark“ ir „ExpressVPN“, tačiau „Surfshark“ turi saugų privatumą, didžiausią greitį ir prieinamą kainą, kurią sunku įveikti, kai reikia pasirinkti tinkamą VPN. Verta patikrinti visas 3 paslaugas, ir jūs tikrai negalite suklysti nė viena iš jų.

1. „NordVPN“

Apžvalga ir funkcijos

Jei rimtai žiūrite į privatumą ir saugumą daugiau nei į nieką, „NordVPN“ gali būti jums tinkamiausias. Aš turiu omenyje, kad jie tiesiogine prasme naudoja karinio lygio šifravimą, kad apsaugotų savo vartotojų duomenis. Jie padidina savo įsipareigojimą saugumui dėl dvigubos VPN funkcijos, kuri, naudodama antrąjį VPN serverį, antrą kartą užšifruoja papildomą saugos lygį, o ne tik originaliame šifravime. Tai vadinama VPN serverių grandine. Tokiu būdu jūsų veikla yra paslėpta dviejuose skirtinguose serveriuose, suteikiant tam papildomo privatumo viskam, ką galbūt darote internete.

„NordVPN“

Kitas būdas, kuriuo „NordVPN“ apsaugo savo vartotojus, yra jo automatinio žudymo jungiklio technika. Ši funkcija nuolat stebi jūsų internetinę veiklą ir bet kuriuo metu, jei dėl kokių nors priežasčių nutrūksta jūsų ryšys su VPN, „Kill Switch“ užblokuos jūsų įrenginį ar bet kurias jūsų pasirinktas programas, kurias norite sujungti. Tai svarbu dėl kelių priežasčių, tačiau dažniausiai tai yra paskutinė gynybos linija nuo netyčinio jūsų asmeninio duomenų susidūrimo.

„NordVPN“

„NordVPN“ taip pat neregistruoja jokių jūsų asmeninių duomenų. Tai reiškia, kad prisijungdami prie VPN jie nieko nesupranta, kokia yra jūsų veikla. Laiko žymos, srautas, IP adresai ir kita saugomi visiškai privatūs ir niekaip nesaugomi. Tai svarbu, jei naudojate internetą naudodamiesi mokėjimo galimybėmis arba keliaudami į šalis, kuriose gali būti taikomi duomenų rinkimo reikalavimai.

„NordVPN“

Galiausiai, „NordVPN“ yra veiksmingas dėl daugybės galimų serverių. Beveik 60 šalių yra daugiau nei 5500 serverių. Nors yra VPN paslaugų, kuriomis gali naudotis daugiau šalių, didelis serverių skaičius reiškia, kad vartotojui gali būti reikalingas tikslus privatumas ir ryšys..

nordvpn serveriai

„NordVPN“

Kaina

„NordVPN“, kaip ir kitos šiame sąraše pateiktos galimybės, taip pat yra gana prieinamos, dažniausiai pasirašydamos ilgalaikį įsipareigojimą. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri gali būti naudinga, jei esate kažkas, kas tik išbando VPT, norėdami sužinoti, ar jis yra perspektyvus ilgalaikis, ir jie taip pat vykdo specialius pasiūlymus, kurie gali sudaryti net 3 metų planus. 2,49 USD per mėnesį. Įprasta jų kainodara yra 2,99 USD per mėnesį 2 metų planui, vienerių metų planas yra 6,99 USD per mėnesį, o mėnesio abonementas mokės 11,95 USD per mėnesį..

„NordVPN“

Argumentai už

 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • Daug serverių
 • Aukščiausios klasės privatumas ir saugumas
 • Skelbimų blokavimo programinė įranga
 • Neregistruoja duomenų

Minusai

 • Negalima naudoti vienu tonu prietaisų iš karto
 • Interneto greitis gali skirtis

Kaina

2,99 USD – 11,95 USD per mėnesį

Išbandykite „NordVPN“, skirtą „iOS“!

2. „Surfshark“

Apžvalga ir funkcijos

„Surfshark“, antrasis bendras pasirinkimas „iOS“ VPN reitinguose, turi daugiau funkcijų nei yra tik pigus. Nors kaina yra patraukli, ši paslauga daro daugybę dalykų, kurių bet kuris vartotojas norėtų iš VPN. „Surfshark“ naudoja funkciją, vadinamą „Whitelister“ – įrankį, leidžiantį vartotojui pasirinkti ir pasirinkti būtent tas svetaines, kurių jie nori pagal VPN aprėptį. Tai leidžia kai kurioms specifinėms svetainėms apeiti VPN naudojant dalomo tunelio įrankį. Vartotojai pasirenka kuriuos.

Kodėl tai turėtų būti svarbu? Ar nenorėtumėte, kad viskam būtų taikomas VPN? Na, nebūtinai. Galbūt norėsite būti privatūs ir saugūs naršydami, tačiau taip pat norite prisijungti prie šalia esančio spausdintuvo arba sužinoti, kur yra arčiausia šunų viliojimo parduotuvė šalia jūsų „Airbnb“. Tik įgalintos svetainės ar programos eis per atskirą tunelį.

„Surfshark“

Kita naudinga „Surfshark“ savybė yra galimybė prisijungti prie neribotų įrenginių. Jei dar nesate tikri VPN pasaulyje, tai iš tikrųjų yra gana didelis dalykas. Daugelyje VPN paslaugų, ypač už šią kainą, geriausiu atveju yra tik 5 skirtingi įrenginiai. Tai padarytų šią paslaugą tobulai šeimai ar asmeniui, turinčiam daugybę papildomų įrenginių darbui. Tai leistų VPN veikti kaip ir kiekvienam turimam įrenginiui, o visi jie būtų apsaugoti.

„Surfshark“

Kalbant apie privatumą, „Surfshark“ tai taip pat apima. Jie vykdo funkciją, vadinamą „CleanWeb“, kuri iš esmės yra aukštos klasės reklamos blokatorius. Nors gali atrodyti, kad tai tik sustabdo paprastą susierzinimą, tokia programinė įranga padės įsitikinti, kad nespaudžiate jokių nuorodų, kurios gali pakenkti jūsų įrenginiui. Šiaip ar taip blokuojamos svetainės, kuriose gali būti kenkėjiškų programų, ir užtikrinama, kad jokie bandymai sukčiauti nebus su jumis.

„Surfshark“

„Surfshark“ taip pasitiki savo saugumu, jie iš tikrųjų rašė dienoraščius apie laiką, kai jų sistemos buvo patikrintos. Tai yra įtaka, jei jūsų paprašysite!

Kaina

Dabar akcentuokite kainą. „Surfshark“ yra rimtai prieinama kaina, ypač kai galite įsipareigoti siekti ilgalaikio plano. Nors jų mėnesio kaina nėra tokia skirtinga, palyginti su konkurentais, jų 2 metų planas kainuoja tik 1,99 USD per mėnesį. Vienerius metus tai mokės 5,99 USD per mėnesį, o mėnesiai – 11,95 USD. Jei norite toliau naudoti VPN ilgą laiką, nerasite geresnio pasiūlymo nei „Surfshark“ 2 metų prenumeratos planas.

„Surfshark“

Argumentai už

 • Aukščiausias šifravimas ir saugumas
 • Nestebi duomenų
 • Naudinga transliacijai
 • Puikiai kankina
 • Labai prieinamos kainos

Minusai

 • Ne didžiulis serverių kiekis
 • Gana naujas VPT

Kaina

1,95 USD – 11,95 USD per mėnesį

Jei norite išbandyti „Surfshark“ paslaugą, atsisiųskite „iOS“ dabar!

3. „ExpressVPN“

Apžvalga ir funkcijos

Jei girdėjote apie VPN paslaugą, greičiausiai tai yra „ExpressVPN“. Tai tarsi VPN „Didelis žmogus miesteliu“. Jis žinomas kaip labai patogus naudoti ir lengvai naudojamas. Šis straipsnis yra parašytas naudojant „ExpressVPN“ ryšį ir aš galiu sutikti, kad niekada negalvoju apie tai, kad naudoju VPN, ir tai tikriausiai yra geras dalykas, tiesa?

„ExpressVPN“ yra vienas iš geriausių, kai kalbama apie interneto greitį, o tai tikrai svarbu, ypač jei naudojate VPN kankinti ar žiūrėti „Netflix“. Jie leidžia atlikti greičio testą bet kuriame jūsų pasirinktame serveryje, todėl galite būti išranki, kurį naudojate. Tai taip pat įvertins įvairius serverius, kuriuos naudosite pagal greitį, prieš net nesirinkdami.

„ExpressVPN“

Kitas geras „ExpressVPN“ bruožas yra jo padalinimo tuneliais technologija. Tai leidžia nukreipti dalį įrenginio srauto per užšifruotą tunelį, o kiti tiesiogiai prisijungti. Aukščiau aptarėme, kodėl ši funkcija gali būti naudinga, tačiau dažniausiai tuo atveju, kai bandote saugiai atsisiųsti ką nors prisijungę ir prie vietinio interneto arba jei bandote prisijungti prie netoliese esančio įrenginio. Ši funkcija leis tuo pačiu metu naudoti ir vietinio, ir užsienio interneto savybes.

„ExpressVPN“

Šią paslaugą taip pat verta naudoti saugumo tikslais. Be įprastos VPN praktikos maišyti srautą ir slėpti savo IP adresus, „ExpressVPN“ užšifruoja duomenis tarp jūsų kompiuterio ir saugių VPN serverių. Jie naudoja AES (Advanced Encryption Standard), kurį JAV vyriausybė taip pat naudoja kompiuterių apsaugai. Tokiu būdu, net jei trečioji šalis kažkokiu būdu pasiekė jūsų informaciją, jie negalės jos perskaityti.

„ExpressVPN“

Kaina

Nors „ExpressVPN“ jokiu būdu nėra brangus, jiems trūksta realios nuolaidos, kurią daro kitos galimybės, kai kalbama apie ilgalaikį planą. Sutaupysite šiek tiek, prisiregistruodami prie jų metų plano, tačiau tai tikrai nėra reikšminga. Už vienerių metų įsipareigojimą išeina 8,32 USD per mėnesį. Šeši mėnesiai jums kainuos 9,99 USD per mėnesį, o mėnesio abonementas yra 12,95 USD. Vėlgi, ne toks pigus kaip kiti, tačiau yra priežasčių, kodėl jis toks populiarus, ir asmeniškai aš galiu už tai balsuoti.

„ExpressVPN“

Argumentai už

 • 24 / klientų aptarnavimas su tiesioginiais pokalbiais
 • Savarankiško greičio bandymai
 • Pagerintas saugumas
 • Pinigų gražinimo garantija

Minusai

 • Gali naudoti tik tiek įrenginių vienu metu
 • Nepakankama nuolaida ilgalaikiams planams

Kaina

8,50 USD – 12,95 USD per mėnesį

Atsisiųskite „ExpressVPN iOS“ programinę įrangą!

Norite sužinoti daugiau apie VPN?

Jei jau pasinaudojote šiuo sąrašu ir vis dar nežinote, kas iš tikrųjų yra VPN, peržiūrėkite šį vadovą, kad gautumėte daugiau pagalbos. Be apsaugos ir privatumo, naudodamiesi VPN, galėsite naudoti internetą taip, kaip tai darytumėte namuose, kai keliaujate. Nesvarbu, ar tai suprasite dabar, ar ne, jūs būsite kelyje be VPN.

Ką daryti toliau

Na, išsirink jau! Rimtai, visos 3 šios galimybės yra geros. Kai kurie yra tikrai pigūs, kiti siūlo maksimalią apsaugą, o dar kiti yra tinkami srautiniam perdavimui arba yra tikrai patogūs vartotojui. Kai pasirinksite, yra išteklių, jei iškiltų problemų nustatant jį „iPhone“ ar „iPad“. Sėkmės!

Daugiau susijusių vadovų

 • Geriausias „Android“ VPN
 • Geriausias „Windows“ VPN
 • Geriausias transliacijos VPN

DUK

Ar VPT tinka „iPhone“?

Visada yra gera idėja apsaugoti jūsų asmeninius duomenis, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate. Naudodamiesi „iPhone“ lengva manyti, kad naršote ne taip, kaip tai darote kompiuteriu, tačiau atminkite, kad programos nuolat veikia ir renka duomenis. VPN paslauga tai apsaugos.

Ar VPT yra teisėtas?

Taip! Visa teisėta veikla internetu taip pat yra legali pagal VPN. Taip pat visa neteisėta veikla internete vis dar yra neteisėta naudojant VPN.

Ar galite palikti visą laiką veikiantį VPN??

Kaip keletą kartų aptarėme straipsnyje, yra atvejų, kai norėtumėte naudoti dalijimosi tuneliu funkciją ir prisijungti tiesiogiai prie interneto. Naudodami „iOS“ svarbu atsiminti, kad programos gali rinkti duomenis net tada, kai jų nenaudojate. Taigi turėti nuolatinę apsaugą yra pozityvu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map