مقایسه و نقد NordVPN در مقابل ExpressVPN (2020)

nordvpn vs expressvpnNordVPN و ExpressVPN ارائه دهندگان پیشرو VPN امروزه هستند.


آنها سرنوشت ساز دنیای برنامه های VPN و به طور گسترده تر ، حریم شخصی اطلاعات شخصی هستند … نبرد دو گلیات امنیتی که در آن فقط یک نفر عالی خواهد بود.

افراد خوب مثل خودتان می خواهند بدانند چه کسی سر به سر می برد. هنگامی که بررسی ها را می خوانید ، تشخیص این که کدام یک از این دو محصول بهتر از محصول دیگر است ، دشوار خواهد بود.

در این بررسی ، به خصوصیاتی خواهیم پرداخت که هرکدام از این محصولات در جدول قرار می گیرند و سپس به شکلی بی طرفانه می بینیم که کدام یک از این دو محصول واقعاً از بهترین ها است..

به نظر شما چه کسی پیروز خواهد شد!؟ انتظار دارد مرا می کشد! ما شرط می بندیم که شما برای برخی از پاسخ ها خارش می دهید! با این حال ، قبل از اینکه به همه چیز ریزه کاری بپردازیم ، بیایید قدمی به عقب برداریم و به این نتیجه برسانیم که چطور مراقب باشیم.

در مقایسه با خدمات VPN چه باید جستجو کنید? 

این سخت است که بدانید در هنگام خرید VPN چه چیزی را باید جستجو کنید ، به خصوص وقتی که تجربه قبلی داشتن یک VPN را نداشته باشید. عوامل زیادی برای جستجوی آن وجود دارد که به شما در تصمیم گیری کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، به راهنمای Nord vs PIA نگاهی بیندازید که در مورد جزئیات بیشتر در مورد این ملاحظات صحبت می کنیم.

قیمت

تصویر بردار لیست چکاولین عاملی که همه به آن نگاه می کنند قیمت است. چه مقدار خیلی زیاد است و چه مقدار خیلی کم است؟ در صنعت VPN ، به عنوان یک قاعده کلی, قراردادهای بلند مدت پس انداز زیادی می دهند. بیشتر از NordVPN نگردید تا ببینید که یک قرارداد سه ساله چقدر می تواند بر هزینه شما تأثیر بگذارد. VPN های معتبر می توانند در هر جایی از 3 تا 15 دلار باشند.

سرعت

هنگام استفاده از اینترنت و رفتن مایل اضافی برای محافظت از خود ، آخرین چیزی که می خواهید این است که سرعت خود را به طور کامل شتاب دهید. استفاده از VPN که دارای سرعت های وحشتناکی است ، هدف از استفاده از اینترنت را خراب می کند.

خدماتی وجود دارد که تمام جعبه ها را در هر دسته به جز سرعت بررسی می کند و سرویس هایی وجود دارند که فقط سرعت و محافظت ناچیزی را ارائه می دهند. بهتر است هنگام جستجو به وزن آنچه برای شما مهم است وزن کنید.

حریم خصوصی و امنیت

اصلی ترین دلیل جستجوی VPN ، حفظ حریم خصوصی و امنیت است. آیا به محتوای محدود دسترسی دارید یا می خواهید از حساب بانکی خود محافظت کنید ، همیشه نگرانی از اجرای ایمن این امر وجود دارد. اطمینان از اینكه VPN شما فعالیت ورود به سیستم را انجام نمی دهد و در صلاحیت مناسب ساكن است می تواند مسیری طولانی را طی كند.

دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی

یکی از بزرگترین تساوی برای VPN ، امکان دسترسی به Netflix و سایر سرویسهای پخش در کشورهای دیگر است. همه VPN ها از این نظر برابر نیستند. مطمئن شوید که آیا سرویس مورد استفاده شما می تواند به خدمات مناسب جریان دسترسی پیدا کند یا خیر.

تعداد سرور و موقعیت مکانی

تشخیص اینکه سرورها در کجا واقع شده اند و چند سرور در دسترس هستند جنبه مهمی از خرید VPN است. دسترسی طولانی به محتوا و همچنین سرعت تأثیرگذاری بسیار طولانی است. به عنوان یک قاعده کلی ، هر چه به یک سرور نزدیکتر باشید ، سرعت شما سریعتر خواهد بود. هرچه سرور و مکان بیشتر باشد ، بهتر است.

تعداد اتصالات

یکی از دسترسیهای غالباً نادیده گرفته شده اینست که چند اتصال همزمان می توانید در VPN داشته باشید. اگر در آن زمان فقط می توانید یک اتصال داشته باشید ، کاملاً محافظت نمی شوید. جنبه مهم این امر امکان اتصال به روتر است. اگر می توانید به روتر متصل شوید ، می توانید تمام دستگاه های خود را پوشش دهید.

پشتیبانی مشتری و پایگاه دانش

حتی مهمتر از تیم پشتیبانی مشتری قابل اعتماد ، یک پایگاه دانش کامل است. استفاده از یک پایگاه دانش می تواند باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شود. اگر سؤالی دارید ، جواب فقط باید چند کلیک از آن فاصله داشته باشد. داشتن پشتیبانی مشتری صالح و قابل اعتماد نیز دارای اهمیت است و باید از اولویت بالایی برخوردار باشد

محاکمات و بازپرداخت پول

استاندارد صنعت 30 روز ضمانت برگشت پول است. چند سرویس VPN وجود دارد که فقط 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. چند VPN در واقع یک نسخه رایگان از نرم افزار ارائه می دهند که دارای استفاده از داده ها و استفاده از ویژگی های محدود است. داشتن حداقل یک ماه برای امتحان کردن چیزی یک امتیاز اضافی است.

این تقریبا جمع بندیش میکنه. اکنون که فاکتورهای مهمی را برای تماشا بررسی کرده ایم ، بیایید شروع کنیم!

مقایسه قیمت – برنده: NordVPN

هنگامی که شما یک مقایسه جانبی را انجام می دهید ، خواهید دید که هر محصول چیزی منحصر به فرد را در جدول به ارمغان می آورد. به عنوان مثال ، وقتی گزینه هایی برای دوره های اشتراک می آید:

NordVPN اشتراک را برای یک ماه ، یک سال و سه سال ارائه می دهد. شما با برنامه دو ساله 66 درصد تخفیف می گیرید. NordVPN به هر قیمتی ارزش آن را دارد اما جایی که واقعاً نام خود را برای آنها ایجاد می کند در دراز مدت است که هزینه آن فرا می رسد.

2.99 دلار در ماه برای یکی از رهبران بازار ارزش پوچ است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که 100 دلار بپردازید و فراموش کرده اید که حتی مجبورید برای مدت سه سال هزینه VPN خود را پرداخت کنید. چه دزدی!

قیمت گذاری NordVPN

ExpressVPN اشتراک را برای یک ماه ، شش ماه یا یک سال ارائه می دهد. با اشتراک یک ساله, سه ماه رایگان دریافت می کنید.

بدیهی است ، ExpressVPN وقتی نوبت به قیمت گذاری طولانی مدت می رسد ، شمعی برای NordVPN نگه نمی دارد. قیمت گذاری کوتاه مدت بسیار قابل مقایسه است.

یک دلیل وجود دارد که چرا ExpressVPN حق بیمه خدمات خود را می پردازد. بیایید این را بیشتر بدانیم!

قیمت گذاری ExpressVPN

هر دو NordVPN و ExpressVPN ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول. ما این سیاست ها را بررسی کرده ایم و می توانیم تأیید کنیم که هر شرکت مطابق قول خود عمل می کند. هیچ یک از شما را مجبور نمی کند دلیلی مبنی بر اینکه چرا می خواهید سرویس را لغو کنید ، بیان کنید. اگر این کار را برای شما انجام ندهد ، آنها به شما پول بازپرداخت می کنند.

در اصل ، آنها یک آزمایش رایگان ارائه می دهند. اگر تصمیم بگیرید که این سرویس را دوست ندارید ، آنها فقط می خواهند کمی پول خود را حفظ کنند. ما نمی توانیم آنها را مقصر بدانیم. اکثر مردم برای برگرداندن پول خود ، فراموش یا بیش از حد تنبل خواهند شد.

حکم ما برای مقایسه قیمت: لبه کمی به NordVPN. هر دو VPN در کوتاه مدت سرویس قابل مقایسه ای ارائه می دهند. با این حال ، NordVPN در دراز مدت معاملات بسیار بهتری را ارائه می دهد.

مقایسه سرعت – برنده: ExpressVPN

ما مقایسه تست سرعت جانبی را با NordVPN و ExpressVPN انجام دادیم. آزمایشاتی که انجام شد از پروتکل OpenVPN به همراه رمزگذاری 256 بیتی AES استفاده شده است.

این یکی از پول سازان برای VPN است. سرعت برای جنبه های استفاده از اینترنت مانند بازی و جریان با کیفیت بالا بسیار مهم است. اگر در وهله اول سرعت با کیفیت اینترنت ندارید ، باید مراقب باشید که هنگام استفاده از VPN چقدر سرعت کاهش می یابد. مردم همچنین انتظار دارند که مرورگرهای خود صفحات را در یک چشم ببندد.

ما سرورهای اطراف اروپا را آزمایش کردیم که اتصال پایه ما 94 مگابایت در ثانیه است. آزمایشی که در ایتالیا انجام شد ، تقریباً سرعت اتصال پایه ما را بالا برد. هنگامی که ما تست سرعت یکسان را با سایر کشورها انجام دادیم ، نتایج تقریباً یکسان بودند. ما یک سرعت بارگیری 92.45 مگابایت در ثانیه.

Speed ​​ExpressVPN
expressvpn- تست سرعت

وقتی آزمایشهای مشابه با سرورها در آمریکای شمالی انجام شد, نتایج عالی بود. ما توانستیم به طور متوسط ​​78 مگابایت در ثانیه را حفظ کنیم. این درست بود که ما در آمریکا یا کانادا تست می کردیم.

همانطور که مشاهده می کنید هنگام استفاده از یک سرور خاص با ExpressVPN ، سرعت کاهش چشمگیری وجود ندارد. این نتیجه شگفت انگیز است. هنگام استفاده از سرورهای کندتر سرعت 17٪ کاهش می یابد. این بهترین نتیجه نیست بلکه بهتر از بسیاری از گزینه های دیگر است و همیشه سرورهای سریعتر دیگری برای استفاده وجود دارند.

ما یک آزمایش مشابه با NordVPN انجام دادیم. ما از پروتکل OpenVPN با همان رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده کردیم. به دلیل مشکلات عملکرد قبلی با NordVPN ، انتظار داشتیم هنگام استفاده از سرویس سرعت بارگیری چشمگیر خود را کاهش دهیم.

خوشحالیم که این حرف را زده ایم NordVPN طی سالها پیشرفتهای زیادی داشته است, از جمله اضافه کردن سرورها در مکانهای متنوع.

سرعت NordVPN
تست سرعت nordvpn

وقتی NordVPN را با یک سرور در دانمارک آزمایش کردیم ، 94 مگابایت در ثانیه به دست آوردیم ، بنابراین از این کار خوشحال شدیم. متأسفانه ، نتایج آزمایش حتی در هنگام تست سرورها در ایالات متحده یا کانادا نبود. در بعضی از آزمایشات ما می توانیم 60 مگابایت در ثانیه صعود کنیم. در برخی دیگر ، ما به عنوان حداقل 5 مگابایت در ثانیه کاهش خواهیم یافت.

بدیهی است که مکان سرور تأثیر زیادی می گذارد. نکته جالب در مورد NordVPN هزاران سرور موجود در صدها مکان است.

باید در نظر داشته باشید که چندین فاکتور وجود دارد که به طور کلی می تواند بر سرعت تأثیر بگذارد. با این حال ، حکم ما ، بر اساس آزمایش سرعت ، این است ExpressVPN پیروزی شفاف است وقتی می توان به قوام سرعت اشاره کرد.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی – برنده: NordVPN

یکی از اصلی ترین دلایلی که ممکن است بدنبال جستجوی VPN باشید ، محدودیت های جغرافیایی و مشاهده مواد جریان است. برخی از سرویسهای محبوب جریان که جغرافیایی محتوای آنها را محدود می کنند عبارتند از:

 • Geo_restrictionنتفلیکس
 • هولو
 • نخست وزیر آمازون
 • iPlayer بی بی سی
 • ITV
 • و پخش شبکه در ایالات متحده ، از جمله NBC ، CBS و ABC

در آزمایش ما ، NordVPN قادر به یافتن محدودیت های جغرافیایی در اکثر سرویس های جریان است. هنگام اتصال به ایستگاه های پخش از ایالات متحده ، به ویژه با ABC و CBS ، مشكلات كوچكی داشتیم ، اما بعد از چند بار تغییر دادن سرورها ، این مشكل را پیدا كردیم..

برعکس ، ExpressVPN مشکلی در مورد محدودیت های جغرافیایی در مورد کلیه خدماتی که تست کرده ایم وجود ندارد. اگر Kodi دارید ، می توانید از ExpressVPN استفاده کنید تا محدودیت های منطقه ای در سرویس های تلویزیون را بدست آورید. با ExpressVPN وجود داشت بدون تاخیر قابل توجه در سرویس پخش با استفاده از سرورهای ویژه آنها. ExpressVPN ممکن است یکی از بهترین VPN های Netflix باشد.

یک منطقه وجود داشت که NordVPN به وضوح ExpressVPN را شکست داد ، و این ممکن است برای برخی از افراد مسئله اصلی باشد – NordVPN قادر به دسترسی ایالات متحده به استرالیا Netflix بود در حالی که ExpressVPN نبود..

ایالات متحده به کانادا NetflixUS به UK NetflixUS به ژاپن NetflixUS به استرالیا Netflix
NordVPN
ExpressVPN

در حالی که هر دو سرویس قابل تحسین و مطبوعی انجام می دادند ، حکم ما این است که برنده این گروه NordVPN است به دلیل امکان دسترسی بیشتر سرورها به مطالب بیشتر در سراسر جهان. با این حال جای تعجب ندارد ، زیرا آنها دارای یک فناوری اختصاصی هستند که به اکثر سرورهای 5000++ آنها امکان دسترسی دسترسی به خدمات پخش را می دهد..

نمای کلی ویژگی ها – برنده: NordVPN

همانطور که بیشتر مردم می دانند ، هر دو سرویس VPN دارای لیست طولانی ای از ویژگی ها هستند. بسته به اولویت های شما ، هر دو می توانند کار کنند. اگرچه به ظاهر یکسان است ، تفاوت های ظریف وجود دارد که ممکن است تعادل را به سمت NordVPN سوق دهد.

لیست ویژگی های ExpressVPN

 • آرم Expressvpn

  محتوا را از سراسر جهان مسدود می کند

 • 2،000 سرور در 94 کشور
 • ویژگی تست سرعت داخلی
 • برنامه های کاربردی برای هر دستگاه
 • رمزگذاری AES 256 بیتی
 • هیچ سابقه فعالیت یا سیاهههای مربوط به اتصال نیست
 • OpenVPN و پروتکل های دیگر
 • دانش صفر DNS
 • پشتیبانی از روتر VPN

لیست ویژگی های NordVPN

مربع آرم Nordvpn

 • محتوا را از سراسر جهان مسدود می کند
 • 5000 سرور در 62 کشور
 • دو سرور VPN.
 • رمزگذاری AES 256 بیتی
 • سیاست صفر ورود به سیستم
 • پروتکل تونل سازی OpenVPN و دیگران
 • پشتیبانی از Android ، iOS ، Windows و Mac
 • پیاز بیش از VPN
 • پخش هوشمند – باز کردن محتوا با محدودیت جغرافیایی
 • پشتیبانی از روتر VPN

یکی از مهمترین تفاوتهای این سیستم از نظر ویژگیهای مختلف است پروتکل رمزگذاری مضاعف NordVPN.

گزینه Double Data protection ارائه شده توسط NordVPN ، داده های شما را با انتقال اطلاعات به وسیله دو سرور VPN بعدی قبل از رسیدن به صفحه وب برنامه ای که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، دو بار رمزگذاری می کنید..

و اگر این کافی نباشد ، سرویس دوم VPN آدرس IP اصلی شما را نخواهد داشت. پروتکل های UDP و TCP برای ایجاد اتصالات استفاده می شوند. این یک لایه اضافی برای رمزگذاری است که بیشتر افراد به آن احتیاج ندارند ، اما اگر به آن احتیاج دارید ، خوب است بدانید که در دسترس است.

مشکل این است که بعضی اوقات این سرعت مانع می شود – که می توان در تست سرعت مشاهده کرد.

ExpressVPN در مورد رمزگذاری داده های شما کمی متفاوت است. به منظور ایمن نگه داشتن ترافیک آنلاین ، ExpressVPN آدرس IP شما را پنهان می کند و سپس ترافیک شما را با ترافیک دیگران مخلوط می کند. این همه چیز را می سازد اما غیر ممکن است برای اشخاص ثالث اطلاعات شما را بخوانند. این شامل ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و اپراتور محلی Wi-Fi شما می شود.

ExpressVPN به شما امکان انتخاب انواع پروتکل های VPN را می دهد. این لایه دیگری از امنیت بین رایانه شما و سرور VPN مورد استفاده شما را اضافه می کند. بیشتر افراد با استفاده از VPN تفاوت پروتکل های ارائه شده VPN را نمی دانند. به همین دلیل ، ExpressVPN این گزینه را دارد که به طور خودکار پروتکل مورد نظر را برای شبکه ای که از آن استفاده می کنید انتخاب کنید.

حکم ما: لبه کمی به رمزگذاری مضاعف NordVPN.

VPN در چین

ExpressVPN و NordVPN شهرت خوبی برای عملکرد خوب در چین ایجاد کرده اند. در واقع ، ExpressVPN بسیار خوب عمل کرده است وب سایت اصلی این سرویس در چین مسدود شده است. ExpressVPN با ارائه آدرس های جایگزین برای کاربران چینی خود توانسته است این مسئله را حل کند.

ExpressVPN کاملاً از چالش های پیش روی چین آگاه است. به دلیل اینکه چقدر خوب کار می کند ، قطع خدمات گاه به گاه در کشور وجود دارد. گفته می شود ، حتی با قطع خدمات ، ExpressVPN در کل کشور نیز عملکرد خوبی دارد. NordVPN نیز سابقه قابل توجهی در بازار دارد.

ExpressVPN شهرت بیشتری در انجام همه کارهایی که باید برای دستیابی به فایروال های چین انجام دهد ، دارد.

در این زیر مجموعه ، حکم ما این است که ExpressVPN برنده است. شهرت طولانی تر بدان معنی است که علیرغم اینکه دولت چین دائماً “فایروال بزرگ” را به روز می کند ، فناوری رمزگذاری آنها آزمایش زمان بوده است. این تفاوت ظریف و در عین حال مهم است.

تورنت با VPN: این یک کراوات است

وکتور تورنتدر حالی که تورنت شهرت بدی دارد ، تورنت کردن خودش غیرقانونی نیست. غیرقانونی بودن تورنت ناشی از بارگیری مطالب دارای حق چاپ است که هیچ ادعایی درباره آن ندارید. دشوار است که بگویید چه قانونی و غیرقانونی است و گرچه شما خالص ترین اهداف را در قلب خود دارید ، ممکن است به طور تصادفی چیزی غیرقانونی بارگیری کنید. همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید.

برخی از VPN ها برای torrenting بهتر از سایرین هستند. سرعت از هر وب سایتی در تورنت بازی می کند زیرا سرعت پایین تر می تواند به سرعت بارگیری فایل torrent آسیب برساند.

NordVPN و ExpressVPN هر دو دارای اعتبار شگفت انگیزی برای دوستانه بودن در تورنت هستند. هر دو شرکت کاربران را محدود می کنند تا جایی که ممکن است از سرورها برای به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده شود.

شما در اینجا نمی توانید با هیچ یک از سرویسها اشتباه کنید این بدان معنی است که ما می توانیم آن را شستشو بنامیم این کراوات است ، هر دو با تورنت عالی هستند.

اتصالات همزمان – برنده: NordVPN

NordVPN از داشتن بهترین خدمات برای ارائه چندین اتصال دستگاه دارای شهرت است. در واقع ، هنگامی که به وب سایت آنها نگاه می کنید ، آنها می گویند که تنها با یک حساب کاربری می توانید شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. این یک شماره شگفت انگیز است اما قطعاً بهترین بازار نیست.

ExpressVPN به شما امکان می دهد سه دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. می توانید سرویس را در هر دستگاهی که می خواهید نصب کنید. با این حال ، شما فقط می توانید سه متصل به طور همزمان داشته باشید. برخی درباره ارزش داشتن تعدادی اتصالات همزمان بحث می کنند. اگر شما فقط یک نفر هستید ، به چه تعداد دستگاه نیاز دارید به طور همزمان وصل شوید؟ اگر می خواهید کل خانه خود را وصل کنید ، می توانید به راحتی از روتر VPN استفاده کنید.

پس از اتصال به روتر خود ، تعداد اتصالات مهم نیست همه دستگاه های شما به یکباره متصل می شوند.

نمودار vpn

گفته می شود ، حكم ما هنگام ارتباط همزمان دستگاه ، این است كه NordVPN برنده واضح است.

پشتیبانی مشتری – دوباره یک کراوات است

پشتیبانی مشتری هنگام استفاده از هرگونه خدمات بسیار مهم است. وقتی صحبت از سرویس VPN می شود می توانید سؤالات متنوعی داشته باشید و در زمینه های مختلف به کمک نیاز دارید.

اجازه دهید ابتدا درباره ExpressVPN صحبت کنیم. ExpressVPN پشتیبانی تلفنی ندارد. گفتگوی زنده بهترین راه برای صحبت با کسی است اما شما گزینه ارسال ایمیل را دارید. ExpressVPN همچنین دارای یک مرکز دانش خوب است که در آن می توانید مشکلات را عیب یابی کرده و از خدمات خود در تنظیم خدمات کمک بگیرید.

گزینه های پشتیبانی Expressvpn

ما زمان را امتحان کردیم تا چت را امتحان کنیم و دریافتیم که تیم پاسخگو و سریع است.

NordVPN پشتیبانی آزمایش مشتری و همچنین ExpressVPN را در تست ما ارائه می دهد. آنها به همان روشی که ExpressVPN با ارائه چت زنده ، ایمیل و یک مرکز کمک 24/7 انجام می دهند ، پشتیبانی مشتری را انجام می دهند.

یک بار دیگر, NordVPN و ExpressVPN در زمین equal برابر قرار دارند.

سؤالات متداول

آیا ExpressVPN بهتر از NordVPN است?

در حالی که ExpressVPN سریعتر از NordVPN است ، NordVPN امنیت قوی تر از ExpressVPN را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها تقریباً به طور مساوی همسان هستند. فقط لطیف تفاوت در ویژگی ها باعث برجسته ماندن NordVPN می شود.

آیا NordVPN بهترین سرویس VPN امروز است?

NordVPN نیز یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود. با در نظر گرفتن هزینه NordVPN که تقریباً یک سوم یا 35٪ هزینه ExpressVPN است ، برای پول خود ارزش شگفت انگیزی می گیرید.

اگرچه سرعت به طور متناقض عالی است ، اما شما در حال بدست آوردن ویژگی های امنیتی شگفت انگیز و فناوری جریان می باشید که ExpressVPN فاقد آن است. در کل ، ما NordVPN را به عنوان بهترین گزینه توصیه می کنیم.

آیا NordVPN برای تورنت خوب است?

بله ، و بیشتر اوقات ، اکثر VPN ها برای تورنت خوب هستند. NordVPN یکی از بسیاری است.

چگونه می توانم از VPN به صورت رایگان استفاده کنم?

توصیه نمی کنیم از VPN رایگان استفاده کنید. اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، احتمالاً این سرویس فعالیت شما را وارد کرده و آن را می فروشد. چند روش مخرب دیگر وجود دارد که یک شرکت می تواند از شما درآمد کسب کند. مشکل این هشدار استفاده از یک سرویس VPN رایگان نیست.

آیا می توانم از VPN برای تماشای Netflix آمریکایی استفاده کنم?

بله ، خدماتی مانند NordVPN و ExpressVPN به شما امکان می دهد Netflix را تماشا کنید. استفاده از یک VPN معتبر بسیار مهم است زیرا Netflix دائما در تلاش است تا مردم را از استفاده از VPN متوقف کند.

14 کشور چشم چیه؟?

گروه ها و ائتلاف هایی وجود دارند که داده ها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و می توانند به سوابق مشاغل مستقر در آن کشورها دسترسی پیدا کنند. به عنوان یک قاعده کلی ، شما می خواهید از استفاده از VPN در هر یک از 14 کشور چشم ، 9 کشور چشم ، و 5 کشور چشم جلوگیری کنید. به طور کلی ، 5 کشور چشم از همه بدتر هستند زیرا در 9 اتحاد چشم و 14 اتحاد چشم نیز قرار دارند.

 • 14 کشور چشم: آلمان ، بلژیک ، ایتالیا ، سوئد ، اسپانیا ، دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده
 • 9 کشور چشم: دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده
 • 5 کشور چشم: استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده

نتیجه گیری – برنده کلی: NordVPN

پس از بررسی چندین عامل ، ما معتقدیم که NordVPN بهترین سرویس VPN در بازار است. این یک سطح سرعت ، امنیت و پایداری را ارائه می دهد که فقط ExpressVPN تا حدودی می تواند مطابقت داشته باشد اما کاملاً از آن فراتر نرود.

تعهد آنها به حفظ حریم خصوصی و توانایی آنها در دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، آنها را سر و شانه های بالاتر از بقیه قرار می دهد. برای اطلاع از خدمات VPN بیشتر که باید در نظر بگیرید ، لیست ما از بهترین VPN ها را بررسی کنید. (برای خوانندگان فرانسوی ما: Meilleur VPN)

ExpressVPN تقریباً به اندازه NordVPN مناسب است. تفاوت در همه چیز به غیر از قیمت و سرعت تقریبا ناچیز است. در اصل اگر سرعت را برای قیمت بهتر اولویت بندی می کنید ، با ExpressVPN همراه شوید و خدمات مشابهی را دریافت کنید.

با NordVPN ، شما برای حداکثر امنیت ، قربانی پیشنهاد کمی از سرعت می شوید. در نهایت ، این یک تصمیم شخصی برای هر شخص است ، اما ما ترجیح می دهیم مقرون به صرفه تر باشیم ، با داشتن رمزگذاری برتر ، نمایشهای محدودتری در زمینه جغرافیایی داشته باشیم..

تجربه شما چی بوده؟ دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. آنچه را که درباره خدمات VPN موجود در بخش نظرات در زیر می گویید به ما بگویید.

بررسی خود را اضافه کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map