Salīdzinājums un pārskats par NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN (2020)

nordvpn vs expressvpnMūsdienās vadošie VPN sniedzēji ir NordVPN un ExpressVPN.


Viņi ir VPN lietotņu pasaules galotne un, plašākā nozīmē, personas datu privātums … Divu drošības goliātu kaujas, kurās tikai viens savaldīs augstāko.

Labi cilvēki, piemēram, jūs paši, grib zināt, kurš uzvar galvu pret galvu. Lasot pārskatus, var būt grūti noteikt, kurš no šiem diviem produktiem ir labāks par otru.

Šajā pārskatā mēs apskatīsim atribūtus, ko katrs no šiem produktiem rada galdā, un pēc tam objektīvā veidā redzēsim, kurš no šiem diviem produktiem patiešām izceļas kā labākais.

Kurš, jūsuprāt, uzvarēs!? Gaidīšana mani nogalina! Mēs pieļaujam, ka jums niez arī dažas atbildes! Pirms mēs tomēr iedziļināmies niķīgajās lietās, paņemsim soli atpakaļ un pārdomāsim, kam pievērst uzmanību.

Kas jums jāmeklē, salīdzinot VPN pakalpojumus? 

Ir diezgan grūti zināt, ko meklēt, iepērkoties VPN, it īpaši, ja jums nav iepriekšējas pieredzes ar to. Ir daudz faktoru, kas jāmeklē un kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu. Lai uzzinātu vairāk par šo, ieskatieties mūsu Nord vs PIA rokasgrāmatā, kur sīkāk apspriežam šos apsvērumus.

Cena

kontrolsaraksta vektora attēlsPirmais faktors, ko visi aplūko, ir cena. Cik ir par daudz un cik ir par maz? VPN nozarē, kā parasti, ilgtermiņa līgumi piedāvā milzīgus ietaupījumus. Nemeklējiet vairāk kā NordVPN, lai redzētu, cik daudz trīs gadu līgums var ietekmēt jūsu izmaksas. Cienījamie VPN var svārstīties no USD 3 līdz USD 15.

Ātrums

Ja izmantojat internetu un veicat papildu jūdzi, lai sevi pasargātu, pēdējais, ko vēlaties, ir pilnībā noregulēt ātrumu. Izmantojot tādu VPN, kura ātrums ir briesmīgs, tiek zaudēts interneta izmantošanas mērķis.

Ir pakalpojumi, kas atzīmē visas rūtiņas visās kategorijās, izņemot ātrumu, un ir pakalpojumi, kas nodrošina tikai ātru ātrumu un nelielu aizsardzību. Vislabāk ir nosvērt to, kas jums ir vissvarīgākais, skatoties.

Privātums un drošība

Galvenais iemesls, kāpēc jūs meklējat VPN, ir privātums un drošība. Neatkarīgi no tā, vai piekļūstat ierobežotam saturam vai vēlaties aizsargāt savu bankas kontu, vienmēr ir jāuztraucas par to, lai to izdarītu droši. Pārliecinoties, vai VPN neveic darbību reģistrēšanu un uzturēšanos atbilstošā jurisdikcijā, var būt daudz.

Piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam

Viens no lielākajiem VPN pievilcīgajiem faktoriem ir iespēja piekļūt Netflix un citiem straumēšanas pakalpojumiem citās valstīs. Šajā ziņā ne visi VPN ir izveidoti vienādi. Pārliecinieties, vai jūsu izmantotais pakalpojums var piekļūt pareizajiem straumēšanas pakalpojumiem.

Serveru skaits un atrašanās vieta

Svarīgs VPN iepirkšanās aspekts ir serveru izvietojuma un pieejamo serveru skaita noteikšana. Tas ir tāls ceļš, lai piekļūtu saturam, kā arī ietekmē ātrumu. Parasti, jo tuvāk serverim, jo ​​ātrāks būs ātrums. Jo vairāk serveru un vietu, jo labāk.

Savienojumu skaits

Bieži vien aizmirsta pieeja ir tas, cik daudz vienlaicīgu savienojumu var būt VPN. Ja vienlaikus var būt tikai viens savienojums, jūs nebūsit pilnībā aizsargāts. Svarīgs aspekts ir spēja izveidot savienojumu ar maršrutētāju. Ja varat izveidot savienojumu ar maršrutētāju, varat aptvert visas savas ierīces.

Klientu atbalsts un zināšanu bāze

Pat svarīgāka par uzticamu klientu atbalsta komandu ir pilnīga zināšanu bāze. Izmantojot zināšanu bāzi, var ietaupīt laiku un enerģiju. Ja jums ir jautājumi, atbildei vajadzētu būt tikai dažu klikšķu attālumā. Kompetents un uzticams klientu atbalsts ir arī svarīgs, un tam jābūt galvenajam prioritātei

Izmēģinājumi un naudas atdošanas garantijas

Nozares standarts ir naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā. Ir daži VPN pakalpojumi, kas piedāvā tikai 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Daži VPN faktiski piedāvā programmatūras bezmaksas versiju, kurai ir ierobežota datu izmantošana un funkciju izmantošana. Papildu prēmija ir vismaz mēnesis, lai kaut ko izmēģinātu.

Apmēram tas tiek summēts. Tagad, kad esam pārskatījuši svarīgos faktorus, kuriem jāpievērš uzmanība, sāksim!

Cenu salīdzinājums – uzvarētājs: NordVPN

Veicot salīdzināšanu, jūs redzēsit, ka katrs produkts tabulai sniedz kaut ko unikālu. Piemēram, runājot par abonēšanas periodu iespējām:

NordVPN piedāvā abonementus uz vienu mēnesi, vienu gadu un trim gadiem. Izmantojot divu gadu plānu, jūs saņemat 66 procentu atlaidi. NordVPN ir tā vērts par katru cenu, bet tas, kur viņi patiešām sevi dēvē, ir ilgtermiņā, kad runa ir par izmaksām.

Mēnesim 2,99 USD vienam no tirgus līderiem ir absurda vērtība. Viss, kas jums jādara, ir samaksāt 100 dolārus un aizmirst, ka jums pat bija jāmaksā par savu VPN trīs gadus. Kāda zagt!

NordVPN cenu noteikšana

ExpressVPN piedāvā abonementus uz vienu mēnesi, sešiem mēnešiem vai vienu gadu. Ar viena gada abonementu, jūs saņemat trīs mēnešus bez maksas.

Acīmredzot ExpressVPN netur sveci pie NordVPN, kad runa ir par ilgtermiņa cenām. Īstermiņa cenas ir ārkārtīgi salīdzināmas.

Ir jābūt iemeslam, kāpēc ExpressVPN iekasē piemaksu par viņu pakalpojumu. Uzzināsim tālāk!

ExpressVPN izcenojumi

Gan NordVPN, gan ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija. Mēs esam izpētījuši šīs politikas un varam pārbaudīt, vai katrs uzņēmums pilda savus solījumus. Neviens no jums neprasa norādīt iemeslu, kāpēc vēlaties atcelt pakalpojumu. Ja tas jums neder, viņi jums atmaksās naudu.

Būtībā viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Viņi tikai vēlas mazliet turēties pie jūsu naudas, ja jūs nolemjat, ka jums nepatīk šis pakalpojums. Mēs nevaram viņus vainot par to. Lielākā daļa cilvēku aizmirsīs vai būs pārāk slinki, lai atgūtu naudu.

Mūsu spriedums par cenu salīdzināšanu: Nedaudz apmalē līdz NordVPN. Abi VPN piedāvā salīdzināmu pakalpojumu īstermiņā. Tomēr NordVPN ilgtermiņā piedāvā daudz labāku darījumu.

Ātruma salīdzinājums – uzvarētājs: ExpressVPN

Mēs salīdzinājām ātruma testu ar NordVPN un ExpressVPN. Testi, kas tika veikti, tika izmantots OpenVPN protokols kopā ar 256 bitu AES šifrēšanu.

Šis ir viens no VPN naudas veidotājiem. Ātrums ir tik svarīgs tādos interneta lietošanas aspektos kā spēles un augstas izšķirtspējas straumēšana. Ja jums, pirmkārt, nav kvalitatīva interneta ātruma, jums jābūt uzmanīgam attiecībā uz ātruma samazināšanos, lietojot VPN. Cilvēki arī sagaida, ka viņu pārlūkprogrammas acumirklī ielādēs lapas.

Mēs pārbaudījām tuvumā esošos serverus Eiropā ar sākotnējo savienojumu ar ātrumu 94 MB sekundē. Tests, kas tika veikts Itālijā, faktiski palielināja sākotnējo savienojuma ātrumu. Kad mēs veicām tādu pašu ātruma testu ar citām valstīm, rezultāti faktiski bija vienādi. Mēs saņēmām a lejupielādes ātrums 92.45 MB sekundē.

ExpressVPN ātrums
expressvpn-ātruma pārbaude

Kad līdzīgas pārbaudes tika veiktas ar serveriem Ziemeļamerikā, rezultāti bija lieliski. Mēs varējām vidēji uzturēt 78 MB sekundē. Tas bija taisnība, neatkarīgi no tā, vai mēs testējām Amerikas Savienotajās Valstīs vai Kanādā.

Kā redzat, lietojot noteiktu serveri ar ExpressVPN, tikpat kā netika novērots ātruma kritums. Tas ir pārsteidzošs rezultāts. Izmantojot lēnākos serverus, ātrums samazinājās par 17%. Šis nav labākais rezultāts, bet tas ir labāks par daudzām alternatīvām, un vienmēr ir citi ātrāki serveri, kurus izmantot.

Mēs veicām līdzīgu pārbaudi ar NordVPN. Mēs izmantojām OpenVPN protokolu ar to pašu 256 bitu AES šifrēšanu. Tā kā iepriekšējās problēmas bija saistītas ar NordVPN, mēs sagaidījām, ka, izmantojot šo pakalpojumu, ievērojami samazināsies lejupielādes ātrums.

Mēs ar prieku to sakām NordVPN gadu gaitā ir veicis vairākus uzlabojumus, ieskaitot serveru pievienošanu dažādās vietās.

NordVPN ātrums
nordvpn ātruma pārbaude

Kad Dānijā pārbaudījām NordVPN ar serveri, mēs ieguvām 94 MB sekundē, tāpēc mēs ar to bijām apmierināti. Diemžēl rezultāti netika parādīti pat tad, kad tika pārbaudīti serveri Amerikas Savienotajās Valstīs vai Kanādā. Dažos testos mēs varētu sasniegt 60 MB sekundē. Citās valstīs mums vajadzētu nokrist līdz 5 MB sekundē.

Acīmredzot servera atrašanās vieta atstāj milzīgu iespaidu. Satriecošā lieta par NordVPN ir tūkstošiem serveru, kas pieejami simtiem vietu.

Jums jāpatur prātā, ka ir vairāki faktori, kas kopumā var ietekmēt ātrumu. Tomēr mūsu spriedums, kura pamatā ir ātruma pārbaude, ir šāds ExpressVPN ir pārliecinošs ieguvējs, runājot par ātruma konsekvenci.

Apiet Ģeogrāfiskie ierobežojumi – uzvarētājs: NordVPN

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jūs varat meklēt VPN, ir apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatīt straumēšanas materiālus. Daži no populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem, kas ģeogrāfiski ierobežo to saturu, ir šādi:

 • Ģeogrāfiskie ierobežojumiNetflix
 • Hulu
 • Amazon Prime
 • BBC iPlayer
 • ITV
 • Un tīkla pārraides Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot NBC, CBS un ABC

Mūsu pārbaudē NordVPN spēja izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem lielākajā daļā straumēšanas pakalpojumu. Mums bija nelielas problēmas, mēģinot izveidot savienojumu ar apraides stacijām no Amerikas Savienotajām Valstīm, jo ​​īpaši ar ABC un CBS, taču mēs pāris reizes apmainījāmies ar šo problēmu.

Un otrādi, ExpressVPN nebija problēmu apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus visiem mūsu pārbaudītajiem pakalpojumiem. Ja jums ir Kodi, varat izmantot ExpressVPN, lai izvairītos no TV pakalpojumu reģionālajiem ierobežojumiem. Ar ExpressVPN bija nav manāms nobīde straumēšanas pakalpojumā, izmantojot viņu īpašos serverus. Iespējams, ka ExpressVPN ir viens no labākajiem Netflix VPN.

Bija viena joma, kurā NordVPN nepārprotami pieveica ExpressVPN, un tas dažiem cilvēkiem varēja būt nopietns jautājums – NordVPN varēja piekļūt ASV Austrālijas Netflix, turpretī ExpressVPN nebija.

No ASV uz Kanādu NetflixUS uz UK NetflixUS uz Japānu NetflixUS uz Austrāliju Netflix
NordVPN
ExpressVPN

Lai arī abi pakalpojumi tika veikti apbrīnojami, mūsu spriedums ir šāds uzvarētājs šajā kategorijā ir NordVPN jo vairāk serveru var piekļūt lielākam saturam visā pasaulē. Tomēr tas nav pārsteigums, jo viņiem ir patentēta tehnoloģija, kas lielākajai daļai no 5000+ serveriem ļauj nodrošināt dzīvotspējīgu piekļuves punktu straumēšanas pakalpojumiem..

Funkciju pārskats – Uzvarētājs: NordVPN

Kā vairums cilvēku zinātu, abiem VPN pakalpojumiem ir garš funkciju saraksts. Atkarībā no prioritātēm abi varētu strādāt. Lai arī tas šķietami ir identisks, pastāv nelielas atšķirības, kas varētu mainīt līdzsvaru uz NordVPN pusi.

ExpressVPN funkciju saraksts

 • expressvpn logo

  Tiek atbloķēts saturs no visas pasaules

 • 2000 serveri 94 valstīs
 • Iebūvēta ātruma testa funkcija
 • Lietojumprogrammas katrai ierīcei
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Nav darbību žurnālu vai savienojuma žurnālu
 • OpenVPN un citi protokoli
 • Nulles zināšanu DNS
 • VPN maršrutētāja atbalsts

NordVPN funkciju saraksts

Nordvpn logotipa kvadrāts

 • Tiek atbloķēts saturs no visas pasaules
 • 5000 serveri 62 valstīs
 • Dubultā VPN serveri.
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • OpenVPN tunelēšanas protokols un citi
 • Android, iOS, Windows un Mac atbalsts
 • Sīpols virs VPN
 • Viedā atskaņošana – ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana
 • VPN maršrutētāja atbalsts

Īpašību ziņā ir viens liels diferenciālis NordVPN dubultā šifrēšanas protokols.

Divkāršā datu aizsardzības iespēja, ko piedāvā NordVPN, šifrēs jūsu datus divreiz, atkārtoti nosūtot informāciju caur diviem nākamajiem VPN serveriem, pirms tā nokļūst tās lietojumprogrammas vietnē, kurai mēģināt piekļūt..

Un ja ar to nepietiek, otrajam VPN pakalpojumam nebūs jūsu sākotnējās IP adreses. Savienojumu veidošanai tiek izmantoti UDP un TCP protokoli. Šis ir papildu šifrēšanas slānis, kas lielākajai daļai cilvēku nav vajadzīgs, bet, ja jums tas ir vajadzīgs, ir labi zināt, ka tas ir pieejams.

Problēma ir tā, ka tas dažreiz kavē ātrumu – to var redzēt ātruma pārbaudē.

ExpressVPN nedaudz savādāk šifrē jūsu datus. Lai jūsu tiešsaistes satiksme būtu droša, ExpressVPN slēpj jūsu IP adresi un pēc tam sajauc jūsu trafiku ar citu trafiku. Tas padara visu, izņemot trešajām personām nav iespējams izlasīt jūsu informāciju. Tas ietver jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju un vietējo Wi-Fi operatoru.

ExpressVPN dod jums iespēju izvēlēties no dažādiem VPN protokoliem. Tas pievieno vēl vienu drošības līmeni starp jūsu datoru un izmantoto VPN serveri. Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto VPN, nezina atšķirību starp sniegtajiem VPN protokoliem. Šī iemesla dēļ ExpressVPN ir iespēja automātiski izvēlēties protokolu, kas vislabāk būs jūsu izmantotajam tīklam.

Mūsu spriedums: Neliela mala līdz NordVPN dubultā šifrēšanai.

VPN Ķīnā

ExpressVPN un NordVPN ir izveidojuši reputāciju, ka tās var labi darboties Ķīnā. ExpressVPN ir darījis tik labi, ka galvenā pakalpojuma vietne ir bloķēta Ķīnā. ExpressVPN ir spējis to novērst, piedāvājot alternatīvas adreses saviem ķīniešu lietotājiem.

ExpressVPN ļoti labi apzinās izaicinājumus, ar kuriem tā saskaras Ķīnā. Sakarā ar to, cik labi tas darbojas, valstī ir neregulāri pakalpojumu pārtraukumi. Jāsaka, ka pat ar pakalpojumu pārtraukumiem ExpressVPN visā valstī tiek ievērots, jo tas darbojas labi. Arī NordVPN ir ievērojams sasniegums tirgū.

ExpressVPN ir ilgāka reputācija, veicot visu nepieciešamo, lai tiktu cauri Ķīnas ugunsmūriem.

Šajā apakškategorijā mūsu spriedums ir šāds ExpressVPN ir uzvarētājs. Ilgāka reputācija nozīmē, ka viņu šifrēšanas tehnoloģija ir izturējusi laika pārbaudi, neskatoties uz to, ka Ķīnas valdība pastāvīgi uzlabo “Lielo ugunsmūri”. Tā ir smalka, taču nozīmīga atšķirība.

Aizraušanās ar VPN: tā ir saikne

straumējošs vektorsKaut arī mocīšanai ir slikta reputācija, mocīšana pati par sevi nav nelikumīga. Spīdzināšanas nelikumība rodas, lejupielādējot ar autortiesībām aizsargātu materiālu, uz kuru jums nav pretenziju. Ir grūti pateikt, kas ir likumīgi un nelikumīgi, un, kaut arī jums, iespējams, ir tīrākie nodomi, jūs nejauši lejupielādējat kaut ko nelegālu. Vienmēr ir labāk būt drošam nekā žēlot.

Daži VPN ir labāki kārdināšanai nekā citi. Ātrumam ir nozīme mijiedarbībā no jebkuras vietnes, jo mazāks ātrums var kaitēt mocītā faila lejupielādes ātrumam.

Gan NordVPN, gan ExpressVPN ir pārsteidzoša reputācija, jo tie ir draudzīgi pret torrentiem. Abas kompānijas ierobežo lietotājus tiktāl, ciktāl serverus var izmantot P2P failu apmaiņai.

Šeit nevar pieļaut nevienu no abiem pakalpojumiem kas nozīmē, ka mēs to varam saukt par mazgāšanu. Tas ir neizšķirts, abi lieliski aizrauj.

Vienlaicīgi savienojumi – Uzvarētājs: NordVPN

NordVPN ir reputācija kā viens no labākajiem pakalpojumiem, kas piedāvā vairāku ierīču savienojumus. Faktiski, apskatot viņu vietni, viņi saka, ka tikai ar vienu kontu jūs varat vienlaikus savienot sešas ierīces. Tas ir pārsteidzošs skaits, taču noteikti nav labākais tirgū.

ExpressVPN ļauj vienlaikus savienot trīs ierīces. Pakalpojumu var instalēt tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Tomēr vienlaikus var būt savienoti tikai trīs. Daži diskutē par vairāku vienlaicīgu savienojumu vērtību. Ja esat tikai viens cilvēks, cik daudz ierīču jums ir nepieciešams savienot vienlaikus? Ja vēlaties savienot visu savu māju, varat vienkārši izmantot VPN maršrutētāju.

Kad esat izveidojis savienojumu ar maršrutētāju, savienojumu skaitam nav nozīmes, jo visas jūsu ierīces tiks savienotas uzreiz.

vpn diagramma

To sakot, mūsu spriedums attiecībā uz vienlaicīgiem ierīces savienojumiem ir tāds NordVPN ir skaidrs ieguvējs.

Klientu atbalsts – tā atkal ir saikne

Klientu atbalsts ir ārkārtīgi svarīgs jebkura pakalpojuma izmantošanā. Kad runa ir par VPN pakalpojumu, jums varētu būt dažādi jautājumi un nepieciešama dažāda palīdzība dažādās jomās.

Vispirms runāsim par ExpressVPN. ExpressVPN nav tālruņa atbalsta. Tiešraides tērzēšana ir labākais veids, kā sarunāties ar kādu personu, taču jums ir iespēja nosūtīt e-pastu. ExpressVPN ir arī labs zināšanu centrs, kurā varat novērst problēmas un saņemt palīdzību pakalpojuma iestatīšanā.

expressvpn atbalsta iespējas

Mēs veltījām laiku, lai izmēģinātu tērzēšanu, un secinājām, ka komanda ir atsaucīga un ātra.

NordVPN mūsu klientu testā nodrošina klientu atbalstu tāpat kā ExpressVPN. Viņi apkalpo klientu atbalstu tāpat kā ExpressVPN, piedāvājot tiešsaistes tērzēšanu, e-pastu un palīdzības centru visu diennakti.

Vēlreiz, NordVPN un ExpressVPN ir vienādi.

BUJ

Vai ExpressVPN ir labāks par NordVPN?

Kamēr ExpressVPN ir ātrāks nekā NordVPN, NordVPN piedāvā spēcīgāku drošību nekā ExpressVPN. Turklāt tie ir diezgan vienmērīgi saskaņoti. Tikai smalks atšķirības īpašībās padara NordVPN atšķirīgu.

Vai NordVPN ir labākais VPN pakalpojums šodien?

Arī NordVPN tiek uzskatīts par vienu no labākajiem variantiem. Ņemot vērā NordVPN izmaksas, kas ir aptuveni trešdaļa jeb 35% no ExpressVPN izmaksām, jūs saņemat pārsteidzošu naudas vērtību.

Lai arī ātrums ir nekonsekventi liels, jūs saņemat pārsteidzošus drošības līdzekļus un straumēšanas tehnoloģiju, kas ExpressVPN nav. Kopumā mēs iesakām NordVPN kā labāko variantu.

Vai NordVPN ir labs mocīšanai?

Jā, un lielākoties lielākajai daļai VPN ir laba vilkšana. NordVPN ir viens no daudzajiem.

Kā es varu izmantot VPN bez maksas??

Mēs neiesakām izmantot bezmaksas VPN. Ja izmantojat bezmaksas VPN, pakalpojums, iespējams, reģistrēs jūsu darbību un pārdos to. Ir vēl daži citi ļaunprātīgi veidi, kā uzņēmums var nopelnīt naudu no jums. Šī brīdinājuma būtībā neizmanto bezmaksas VPN pakalpojumu.

Vai es varu izmantot VPN, lai skatītos American Netflix?

Jā, tādi pakalpojumi kā NordVPN un ExpressVPN ļaus jums skatīties American Netflix. Ir svarīgi izmantot cienījamu VPN, jo Netflix pastāvīgi cenšas apturēt cilvēkus no VPN izmantošanas.

Kādas ir 14 acis valstis?

Ir grupas un koalīcijas, kas savstarpēji apmainās ar datiem un var piekļūt uzņēmumu ierakstiem, kas atrodas šajās valstīs. Parasti jūs vēlaties izvairīties no VPN izmantošanas jebkurā no 14 acīm, 9 acīm un 5 acīm. Parasti 5 acu valstis ir vissliktākās, jo tās ir arī 9 acu aliansē un 14 acu aliansē.

 • 14 acis valstis: Vācija, Beļģija, Itālija, Zviedrija, Spānija, Dānija, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • 9 acis valstis: Dānija, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis
 • 5 acis valstis: Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Secinājums – kopējais uzvarētājs: NordVPN

Pēc vairāku faktoru apskatīšanas mēs uzskatām, ka NordVPN ir līdz šim labākais VPN pakalpojums tirgū. Tas piedāvā tādu ātruma, drošības un stabilitātes līmeni, kuru tikai ExpressVPN var nedaudz saskaņot, bet pilnībā nepārspēt.

Viņu apņemšanās ievērot privātumu un spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus liek viņiem galvu un plecus pārējo. Iepazīstieties ar mūsu labāko VPN sarakstu, lai uzzinātu vairāk VPN pakalpojumu, kas jums jāņem vērā. (Franču lasītājiem: Meilleur VPN)

ExpressVPN ir gandrīz tikpat labs kā NordVPN. Atšķirības visā, izņemot cenu un ātrumu, ir gandrīz nenozīmīgas. Būtībā, ja jūs prioritējat ātrumu par labāku cenu, dodieties ar ExpressVPN un saņemiet līdzīgu pakalpojumu.

Izmantojot NordVPN, jūs upurējat nelielu cenu ātrumu maksimālai drošībai. Galu galā tas ir katras personas personīgs lēmums, taču mēs dodam priekšroku rentabilākai rīcībai, nodrošinot vairāk ģeogrāfiski ierobežotu šovu, vienlaikus nodrošinot labāku šifrēšanu.

Kāda ir bijusi jūsu pieredze? Mēs labprāt dzirdētu no jums. Pastāstiet mums, ko jūs domājat par VPN pakalpojumiem, kas pieejami komentāru sadaļā zemāk.

Pievienojiet savu atsauksmi:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me