Geriausias transliacijai skirtas VPN (2020 m. Apžvalga)

Jei suklupote šiame straipsnyje ieškodami VPN, turbūt jau šimtą kartų esate skaitęs paskaitas apie saugumą, privatumą, duomenų registravimą ir kt. Galbūt galvojate: „Klausyk, aš tiesiog noriu žiūrėti naują Svetimi dalykai, aš net neįsivaizduoju, ką tie kiti dalykai reiškia “. Mes to visiškai gauname.


Nors šie kiti VPN paslaugos aspektai yra svarbūs, įprastas VPN naudojimas yra srautinio transliavimo parinktys keliaujant. Galbūt norėsite naudoti „Netflix“ kaip namuose, žiūrėti naujausią „Top Chef“ seriją „Hulu“ ar transliuoti sporto renginį, pasiekiamą tik jūsų šalyje.

Nepriklausomai nuo priežasties, mes sudarėme geriausių galimų transliuoti VPT sąrašą. Nors tai yra populiariausias srautinis transliavimas, jie taip pat turi funkcijų, kurios padaro jas visaverčia VPN paslauga daugybei naudojimo atvejų. Tokiu būdu, nesvarbu, iš kurios svetainės transliuojate srautą, sparta yra greita, duomenys yra apsaugoti ir visa tai daroma už prieinamą kainą.

TLDR

Jei jums iškart reikia atsakymo, mes pasirinkome „NordVPN“ kaip geriausią VPN transliavimo paslaugą. Be to, kad jis yra įperkamas, jis puikiai tinka perduoti ir transliuoti, taip pat turi savybių, kurios suteikia galimybę prisijungti naudojant jos paslaugą kaip geriausią bendrą patirtį. Tačiau taip pat negalima suklysti nei su „Surfshark“, nei su „ExpressVPN“, kurie abu taip pat yra veiksmingos paslaugos. Bet jei jūs ieškote geriausio šuns transliacijai, manome, kad „Surfshark“ yra tas kelias.

1. „NordVPN“

Apžvalga ir funkcijos

„NordVPN“ yra aukštos kokybės VPN paslauga, ir tai daroma dėl kelių pagrindinių priežasčių. Pirma, jie laimi serverių skaičiaus mūšį. Turėdami daugiau nei 5500 serverių 59 šalyse, jums nebus problemų ieškant geriausio ryšio. Tai tikrai gera naujiena srautiniam perdavimui, nes nesvarbu, ką bandate srautiniu būdu, rasite serverio vietą, kuri leidžia tai padaryti.

„NordVPN“

„NordVPN“ taip pat yra šiame sąraše dėl patobulintų privatumo ir saugumo priemonių. Naudodamas „DoubleVPN“ funkciją, vartotojas du kartus yra apsaugotas nuo kibernetinių grėsmių ar stebėjimo internete. Naudojant vieną VPN, interneto srautas keliauja per serverį, jis yra užšifruotas, o jūsų IP adresas yra paslėptas. Naudodami šią funkciją jūsų jau paslėpti duomenys praeis per kitą VPN serverį, dar kartą užšifruoti. Tai suteikia aukščiausią privatumą ir stiprią apsaugą nuo bet kokių kibernetinių grėsmių, nes jūsų duomenys buvo pakeisti du kartus.

„NordVPN“

Jei „DoubleVPN“ nepakako privatumo ir saugumo, „NordVPN“ perkelia jį į kitą lygį naudodama savo blokavimo funkciją „CyberSec“. Ši funkcija ne tik blokuos erzinančius skelbimus, bet ir automatiškai blokuos bet kokias įtartinas svetaines ar bet ką, kas gali būti kenksmingas jūsų įrenginiui. Tai padės išvengti bet kokio botnet valdymo, saugant jūsų įrenginį ir bet kokius jame esančius duomenis nuo visų bandančių prie jo prieiti. Tai gali būti naudinga išvykus į užsienį ir galbūt prisijungus prie nesaugaus „Wi-Fi“ ryšio. Tai užtikrins, kad netyčia nepaspausite kažko, ko neturėtumėte.

„NordVPN“

Kaina

„NordVPN“ kartu su geriausiomis saugumo priemonėmis taip pat siūlo prieinamą kainą, jei ieškote ilgalaikės prenumeratos. Nors dažnai būna specialių akcijų ir akcijų, jos 2 metų planas yra 4,99 USD per mėnesį, o jos 1 metų įsipareigojimas yra 6,99 USD per mėnesį. Kiekvieną mėnesį jo 11,95 USD per mėnesį.

„NordVPN“

Argumentai už

 • Nėra duomenų registravimo
 • Aukščiausios klasės saugumas
 • Didelis serverių skaičius
 • Skelbimų blokavimo programinė įranga
 • 24/7 klientų aptarnavimas

Minusai

 • Interneto greitis gali būti didinamas ir mažinamas
 • Ribotų įrenginių vienu metu

Kaina

2,99 USD – 11,95 USD per mėnesį

Atsisiųskite „NordVPN“ šiandien!

2. „Surfshark“

Apžvalga ir funkcijos

„Surfshark“ akcentas dažniausiai yra kaina, tačiau tai nereiškia, kad joje nėra jokių funkcijų. Aukštos klasės sauga ir didelis greitis daro jį idealiu srautiniu būdu ar atsisiunčiant. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei ieškote privatumo.

„Surfshark“, kartu su savo reklamos blokavimo programine įranga, „Cleanweb“, turi griežtą neprisijungimo politiką, tai reiškia, kad jie nežiūri nieko, ką darote internete. Nėra veiklos žurnalų ar jūsų duomenų stebėjimo. Srautas, ką norite, kai norite. Jums nereikės jaudintis dėl niekieno, net ir VPN paslaugos, kad galėtumėte tai stebėti.

„Surfshark“

Kitas „Surfshark“ bruožas yra galimybė visus įrenginius sujungti ir naudoti vienu metu. Jei neatrodo, kad tai yra didelis dalykas, tai yra gana nedažnai, kai kalbama apie VPN. Paprastai jūs galite būti prisijungę tik 5 ar 6. Tai daro jį idealiu VPN tiems, kurie dėl darbo turi kelis įrenginius arba naudoja šeimos VPN. Tai reiškia, kad mama, tėtis, jūsų sesuo, teta Brenda ir tas keistas pusbrolis, kuris yra per daug politinis „Facebook“, visi gali tuo pačiu metu transliuoti savo laidas..

„Surfshark“

Kita nuostabi „Surfshark“ detalė yra jos padalinimo tuneliu funkcija „Whitelister“, leidžianti vartotojams tiksliai pritaikyti, kurios programos yra prijungtos prie VPN, o kurios ne. Galite pasirinkti, kurios programos bus paleistos užšifruotame tunelyje, ir tos, kurios naudoja įprastą „WiFi“ ryšį. Tai gali būti ypač naudinga srautiniam naudojimui, nes galite transliuoti laidą naudodamiesi VPN, bet taip pat atlikti veiksmus kitose programose, kurių nenorite, kad būtų įjungtas VPN ryšys. Tai daro visiškai pritaikomą paslaugą ir labai patogią vartotojui.

„Surfshark“

Kaina

Taigi, štai kur „Surfshark“ iš tiesų imasi torto. Visoms aukščiau išvardytoms funkcijoms tai yra labai prieinama kaina, ypač jei norite įsipareigoti užsisakyti ilgalaikę paslaugą. Dviejų metų planui tai yra tik 1,99 USD per mėnesį! Vieneriems metams tai yra 5,99 USD per mėnesį, o jei jus domina tik mėnuo, suplanuoti tai jums sumokės 11,95 USD. Tai yra vienas iš atvejų, kai įsipareigojimas yra geras, nes tas 2 metų planas yra vienas geriausių rinkoje.

Argumentai už

 • Itin prieinamos
 • Nėra duomenų registravimo
 • Puikiai tinka transliacijai
 • Gerai kankina
 • Aukščiausios klasės saugumas ir šifravimas

Minusai

 • Naujokas VPN rinkoje
 • Ribotas serverių skaičius

Kaina

1,95 USD – 11,95 USD per mėnesį

Atsisiųskite „Surfshark“ savo įrenginiui ir pradėkite transliaciją!

3. „ExpressVPN“

Apžvalga ir funkcijos

Jei girdėjote apie šiame sąraše esantį VPN, greičiausiai tai yra „ExpressVPN“. Jis yra vienas populiariausių dėl savo serverio vietų, patogios programos ir gero greičio, kuris puikiai tinka srautiniam perdavimui. Nors kitose paslaugose yra daugiau serverio parinkčių, „ExpressVPN“ jas gali įsigyti 94 šalyse, taigi, nesvarbu, iš kur esate, greičiausiai rasite savo šalies serverį, kurį naudosite.

„ExpressVPN“ žino, koks populiarus yra naudoti VPN srautiniam perdavimui, todėl jie į savo paslaugą įtraukė savaiminio greičio testą. Ši funkcija ne tik leidžia išbandyti naudojamo VPN greitį, bet ir įvertina galimus serverius, kuriuose šiuo metu veikia greičiausias ryšys. Tai iš tikrųjų idealiai tinka transliacijai, nes niekas nenori pertraukimo, kai ketina atskleisti, už ką balsuojama iš salos. (Ar tai vis dar rodoma?) Šiaip ar taip, ši funkcija išbando keletą skirtingų veiksnių, kad užtikrintų vartotojui, kad jie naudojasi serveriu paspartintu atsisiuntimo ir srautinio perdavimo greičiu..

„ExpressVPN“

Be greito atsisiuntimo greičio, „ExpressVPN“ taip pat rimtai atsižvelgia į saugumą ir privatumą, nes turi savo DNS (domenų vardų sistemą), kuriais gali naudotis klientai. Iš esmės DNS yra tai, kaip jūsų įrenginys išverčia jūsų spustelėtą URL. „ExpressVPN“ naudoja savo DNS, todėl, kai esate prisijungę prie paslaugos, jūsų DNS yra apsaugotas, kaip ir visa kita jūsų veikla internete. Net jei tai atrodo šiek tiek painu, daugelis VPN veikia per trečiosios šalies DNS, o „ExpressVPN“ turi savo.

„ExpressVPN“

Kalbant apie papildomus saugumo lygius, „ExpressVPN“ tinklo užrakto funkcija suteikia būtent tai. Iš esmės, jei dėl kokių nors priežasčių jūsų ryšys su VPN nutrūktų, tai užblokuotų jūsų ryšį, kad jokie jūsų duomenys taptų neprieinami. Staigaus tinklo pakeitimo ar kritimo atveju ši „užmegzti perjungimo“ technika sustabdytų visą veiklą, kol vėl bus užtikrintas ryšys su VPN..

„ExpressVPN“

Kaina

„ExpressVPN“ yra populiarus pasirinkimas ir mes galime suprasti, kodėl, tačiau kainos trūksta. Taip nėra todėl, kad jis yra toks brangus, veikiau nėra didelių nuolaidų, kai reikia sudaryti ilgalaikį sandorį. Daugelis paslaugų klientui atsilygins pasirašydamos 1 ar 2 metų sandorį, tačiau „ExpressVPN“ iš esmės atitinka jo kainas. Už vienerių metų įsipareigojimą tai yra 8,32 USD per mėnesį. Tai yra 9,99 USD per mėnesį už 6 mėnesių planą ir 12,95 USD, jei mokėtumėte kiekvieną mėnesį.

„ExpressVPN“

Argumentai už

 • Savęs greičio testas
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • Patogi vartotojui sąsaja
 • Gebėjimas savarankiškai išbandyti greitį

Minusai

 • Ribotas įrenginių skaičius vienoje paskyroje
 • Apgailėtina nuolaida ilgalaikėms abonementams

Kaina

8,50 USD – 12,95 USD per mėnesį

Daugiau informacijos

Nors matėte mūsų sąrašą geriausių VPN transliacijai parinkčių, vis dar galite būti naujokas VPN pasaulyje ir turėti keletą klausimų. Paprasčiau tariant, VPT yra tikrai efektyvus būdas ne tik apsaugoti savo duomenis, kai esate prisijungę, bet ir suteikti jums galimybę naudotis internetu taip, lyg jūs būtumėte savo namuose. Nesivaržykite sužinoti dar keleto VPN išteklių pradedantiesiems.

Kas toliau?

Atėjo laikas pasirinkti ir atsisiųsti, kad nebetrūktų savo laidų! Nors mes įvertinome šiuos pasirinkimus aukščiau, manome, kad visi trys yra tikrai puikūs VPN variantai. Yra daugiau išteklių, skirtų geriausiems VPN, nepaisant to, kurią srautinio perdavimo paslaugą norite naudoti. Svarbiausia, jei keliaujate laive, dabar galėsite žiūrėti savo laidas taip, kaip tai darytumėte savo gimtojoje šalyje..

Daugiau susijusių vadovų

 • Geriausias „Mac“ VPN
 • Geriausias „Windows“ VPN
 • Geriausias „iOS“ VPN

DUK

Ar VPN padeda srautiniu būdu?

Visiškai! Naudodamiesi VPN galite pasiekti bet kurią „Netflix“ versiją, prie kurios esate pripratę (savo gimtojoje šalyje), ir keliaudami galite naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Hulu“ ar „Amazon Prime“..

Ar „Netflix“ gali uždrausti jums naudoti VPN?

Ne, „Netflix“ neuždraus jums naudotis VPN. Naudodami VPN, jūs tiesiog gausite prieigą prie laidų, prieinamų serverio, prie kurio esate prisijungę, vietoje.

Kuri yra saugiausia VPN paslauga?

Kiekviena aukščiau pateikto sąrašo parinktis yra saugumas ir privatumas. Jei daugiau dėmesio skiriate interneto saugumui ar privatumui, kai naudojatės savo VPN, yra sąrašai, kuriuose galima rasti geriausius VPN, kuriuos reikia naudoti iki 2020 m..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map