Geriausios namų apsaugos sistemos (2020 m.)

Geriausios namų apsaugos sistemos (2020 m.)


Namų saugumas Kanadoje yra svarbus. Aš žinau, kad mums, kanadiečiams, gerai sekasi, kad mūsų, kaip gražių vaikinų, visame pasaulyje reputacija yra gera, tačiau čia įvyksta nusikalstamumas, nesvarbu, ar mums tai pripažinti, ar ne.

Kanados statistika praneša apie daugiau kaip 1,5 milijono nusikaltimų dėl turto ir daugiau nei 150 000 pažeidimų ir patekimo į šalį atvejų (šaltinis).

Apsaugoti mylimus asmenis ir savo vertingus daiktus nuo galimų grėsmių niekada nepakenks.

Laimei, šiais laikais yra daugybė galimybių. Yra tam tikros paslaugos, leidžiančios turėti moderniausią apsaugos sistemą, neatliekant vieno dalyko, kad pakiltumėte ir paleistumėte. Lygiai taip pat savo vaikus saugosite ir savo naująją televiziją.

Žmonėms, norintiems patys sukurti aukštųjų technologijų namų stebėjimo sistemą, yra galimybių, jei esate linkęs. Pasirinkimų yra begalė, kartu su savikontrolės sistemomis ar prenumeratos paslaugomis su 24/7 profesionaliu inspektoriumi.

Nesvarbu, ar jūs gyvenate name, bute, ar kooperatiniame name, yra daugybė kanadiečių apsaugos sistemos galimybių apsaugoti tai, kas yra svarbiausia šiame pasaulyje, ir mes galime padėti jums išsiaiškinti, kuri jums geriausia.. &# x1f1e8;&# x1f1e6;

Contents

TLDR

„Frontpoint“ siūlo geriausią saugos sistemą Kanadoje. Tai geriausias pasirinkimas visame pasaulyje, be to, jis puikiai palaiko klientus. Mokėjimo planai yra lankstūs, kaip ir jų paketai. Jei jūs ieškote profesionalo įdiegtos sistemos, geriausias pasirinkimas yra „Vivint“. Savikontrolė taip pat yra perspektyvi išeitis, todėl reikėtų pasirinkti „Honeywell“ intelektualiųjų namų apsaugos rinkinį, jei tuo norite naudotis. Norėdami sužinoti daugiau apie kameras, perskaitykite geriausių namų apsaugos kamerų vadovą.

Kaip mes nusprendžiame

Namų apsaugos sistemoms yra daugybė variantų – tiek daug, kad tai gali sukelti didžiulį įspūdį. Štai kur mes atvyksime. Mūsų komanda, pasinaudojusi tolimais pasiekimais, tyrinėja visus geriausius namų apsaugos prekių ženklus, kad jums to nereikėtų. Palyginome viską, kad įsitikintume, jog galite priimti pagrįstą sprendimą, kaip apsisaugoti. Mes išsiaiškinome, kurios paslaugos siūlo didžiausią kainą – nuo funkcijų iki kainų nustatymo ir viską, kas tarp jų, pavyzdžiui, naudojimo paprastumas, klientų aptarnavimas, klientų atsiliepimai, efektyvumas ir visa kita, ko gali reikėti namų apsaugos sistemai..

1. Frontpoint – geriausia Kanados apsaugos sistema (pasidaryk pats, automatizuota, geriausios vertės)

Kas turėtų naudotis „Frontpoint“??

Žmonės, kurie turėtų naudoti Priekinis taškas yra žmonės, kurie turi šiek tiek pinigų išleisti namų apsaugos sistemai, tačiau vertina ramybę ir saugumą. Ši paslauga skirta kanadiečiams, kurie net negalvoja patys diegti sistemos ar sudaryti ilgalaikės sutarties. Priekinių taškų sistemas taip pat sudaro:

 • Nėra montavimo technikų
 • Nėra laidų / gręžimo
 • Rankinis programavimas nebūtinas
 • Sąranka per 15 minučių
 • Smash įrodymas
 • Ateina atsarginę kopiją

Priekinis taškas

„Frontpoint“ saugumas yra mūsų aukščiausias įvertinimas Kanadoje už geriausią namų apsaugos sistemą. Namų stebėjimo sistema paremta dešimtmetį naujovių, kartu užtikrinant geriausią klientų aptarnavimą ir turtingą patirtį, kad apsaugotumėte namus. Geriausia vieta yra „Frontpoint“ manifestas: Jau daugiau nei dešimtmetį mes revoliucionuojame namų apsaugos pramonę. Kai įsibrovėliai pradėjo nepastebėti senosios mokyklos saugumo, mes vieni iš pirmųjų panaudojome korinio ryšio technologijas kiekvienoje sistemoje. Kai mes pirmieji suderinome savarankiško nustatymo sistemą su profesionaliu stebėjimu, gimė nauja rinka. Ir nors pramonė nuolat keičiasi, mūsų atsidavimas klientams nesikeičia. Mūsų klientai nusipelno geriausio. Jie nusipelno paprastesnio kelio į saugesnius, protingesnius namus. Sveiki atvykę į „Frontpoint“ išmaniųjų namų apsaugą. apsaugos sistema Nuo 2007 m. „Frontpoint“ laimėjo kelis „Angie’s Super Service“ apdovanojimus, paskutinius – 2017 m. Jie taip pat turi A + reitingą iš „Geresnio verslo biuro“ ir aukštus įvertinimus visame internete..

Funkcijos, planai ir kainodara

„Frontpoint“ kainodara galima pritaikyti daugelyje sričių, todėl verta susisiekti su įmone dėl kainos pasiūlymo. Tačiau yra specifika, kaip daroma kainodara. Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti teikiant paslaugą, yra tai, kad jūs turite įsipareigoti arba vienerių, arba trejų metų planui. Trejų metų planai yra daug pigesni nei vienerių metų planai su daug didesniu įsipareigojimu. Šis įsipareigojimas gali atbaidyti kai kuriuos žmones, tačiau 30 dienų garantija suteikia galimybę išbandyti paslaugą pirmą mėnesį. Be dviejų skirtingų sutarčių trukmių, yra trys stebėjimo planai ir šeši tinkinami aparatūros paketai. pigiausias stebėjimo planas turimas yra vadinamas apsaugos planu ir yra 34,99 USD per mėnesį, į kurį įeina ugnis, ledas, vanduo, gyvybės sauga ir apsauga nuo įsibrovimų, įskaitant stebėjimą visą parą. Kitas žingsnis yra interaktyvus planas, kurio kaina – 44,99 USD per mėnesį. Pridedama papildomų funkcijų, tokių kaip vaizdo jutikliai, apšvietimo valdymas, apsauga nuo avarijų, el. Pašto ir teksto įspėjimai, nuotolinis valdymas iš mobiliojo prietaiso ir geografinės vietos nustatymo paslaugos. Turėdami aukščiausią pakopą, galite palaikyti kameras ir termostatus už 49,99 USD per mėnesį. Tai leidžia naudoti tiesioginio vaizdo transliaciją, judesiu aktyvinamą vaizdo įrašymą, durų užrakto valdymą ir energijos valdymo valdiklius. Stebėjimo paketuose yra šeši aparatinės įrangos paketai. Šie mokesčiai yra padalijami į vienkartinius mokesčius su didelėmis nuolaidomis, jei turite trejų metų sutartį.

 • „Saugus namų kūrėjas“ (130,95 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 2 durų ir langų jutikliai, 1 judesio jutiklis, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas
 • Saugūs namai kasdien (228,93 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 3 durų ir langų jutikliai, 2 judesio jutikliai, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas
 • „Saugus namas plius“ (248,93 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 3 durų ir langų jutikliai, 2 stiklo dūžio jutikliai, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas
 • Saugių namų pasirinkimas (401,90 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 4 durų ir langų jutikliai, 2 judesio jutikliai, 1 stiklo dūžio jutiklis, 1 dūmų ir šilumos jutiklis, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas
 • Pageidautina saugių namų (534,88 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 5 durų ir langų jutikliai, 2 judesio jutikliai, 1 stiklo dūžio jutiklis, 1 dūmų ir šilumos jutiklis, 1 vidaus kamera, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas
 • „Saugus namų elitas“ (1032.84 USD) – 1 „Frontpoint Hub“ ir „Frontpoint“ klaviatūra, 6 durų ir langų jutikliai, 2 judesio jutikliai, 2 stiklo dūžio jutikliai, 1 dūmų ir šilumos jutiklis, 1 vidaus kamera, 1 lauko kamera, 1 durų varpo kamera, 1 kiemo ženklas, 5 langų lipdukai, 1 durų lipdukas

Taip pat yra galimybė prie bet kurio iš šių planų pridėti aparatinę įrangą, kuri leidžia tikrai

Argumentai už

30 dienų bandymas be rizikos

Iš visų teigiamų aspektų, kuriuos gali turėti įmonė, aš visada vertinu kaip galimybę nemokamai išbandyti paslaugą kaip svarbiausią aspektą (nebent paslaugos yra siaubingos). Ypač naudojant namų stebėjimo sistemas – patikimos apžvalgos gali nuvesti jus iki šiol. Jūs turite mokėti išbandyti sistemą ir išbandyti ją nemokamai.

Klientų aptarnavimas

„Angie’s Super Service“ apdovanojimai skiriami atsižvelgiant į klientų atsiliepimus. Bendrovės, laimėjusios šiuos apdovanojimus, teikia geriausias klientų aptarnavimo paslaugas savo pramonės šakose. Mums nestebina tai, kad „Frontpoint“ pelnė daugybę šių apdovanojimų, nes jų klientų pasitenkinimo lygis yra ypač aukštas. Jų klientų aptarnavimo komanda teikia aukščiausio lygio paslaugas. Jei diegimo metu iškyla kokių nors problemų, labai lengva jas gauti telefonu, kad gautumėte pagalbos. Jei jie atsiųs jums sugedusią įrangą, jie turi puikią reputaciją, kad pašalins problemą ir nedelsdami atsiųs jums pakeitimą. Telefono linijose dirba angliškai ir ispaniškai kalbantys klientų palaikymo agentai, dirbantys darbo dienomis nuo 8 iki 11 ryto, darbo dienomis nuo 10 iki 19. Be to, bendrovė taip pat teikia ypač lengvai stebimus vaizdo įrašus, kuriuos reikia įdiegti.

„Pasidaryk pats“ įrengimas

Įdiegus vieną žodį, „Frontpoint“ diegimo procesą atliks vienas žodis: nereikia daug pastangų. Vidutiniškai visos sistemos diegimas trunka 30 minučių. Diegimui yra šalutinė programa, o jei sistema pastebi, kad kažkas užtrunka ilgiau, nei turėtų, programa pateiks telefono numerį arba internetinį šaltinį, kuris padės.

Kitos linksmos savybės

Viską, ką teikia „Frontpoint“ paslauga, sudaro ir kitos ieškomos funkcijos, tokios kaip korinio ryšio įspėjimai, vidaus ir lauko kameros, apsauga nuo aplinkos nelaimių ir namų automatika. Papildomos funkcijos yra labai svarbios užtikrinant, kad kanadiečiai jaustųsi saugūs naudodamiesi aukštųjų technologijų sprendimais, kuriuos galima prijungti prie „Wi-Fi“, nes paprasta namų signalizacijos sistema jų nesumažins..

Minusai

Ilgalaikė sutartis

Didžiausias neigiamas požiūris į „Frontpoint“ yra tas, kad yra tik dvi sutarties trukmės galimybės. Trumpesnė kaina yra daug pigesnė nei ilgesnės sutarties. Tai šiek tiek paneigia 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, tačiau tam tikru momentu kai kurie žmonės gali nenorėti pasirašyti tokios ilgos sutarties. Kanadiečių prioritetai bet kada gali pasikeisti, o kai kurie žmonės persikelia į daugiabučius namus su įmontuotomis apsaugos priemonėmis.

Kvebeke nėra

Tai kalba pats už save – atsiprašau Québécois gyventojų. Mes nenorime jūsų palikti, bet, deja, „Frontpoint“ tai daro.

Tik aukščiausios kainos pakopa apima specifines savybes

Nuostabios „Frontpoint“ funkcijos, tokios kaip fotoaparatai ir judesio jutikliai, gali būti naudojamos tik aukštesnėse kainos vietose. Jei jūs ieškote apsaugos sistemos, turinčios biudžetą, tai gali būti reklamavimo pertraukiklis.

2. „Vivint“ – geriausia išmaniųjų namų apsaugos sistema

vivint

Kas turėtų naudoti „Vivint“?

„Vivint“ skirta kanadiečiams, norintiems pažangiausių ir pažangiausių namų apsaugos sistemų. Jie taip pat turėtų norėti pasirašyti labai ilgą sutartį ir suprasti, kad išlaidos nėra mažos.

Vivintas

Automatika yra žaidimo, kai kalbama apie „Vivint“, pavadinimas. Naudodami profesionaliai įdiegtas sistemas, gausite moderniausias ir moderniausias technologijas, kurios senąsias vaizdo stebėjimo sistemas daro pasenusias ir juokingas..

Funkcijos, planai ir kainodara

Kalbant apie jūsų pasirinkto plano tipą, „Vivint“ yra daugybė variantų. Yra trys stebėjimo parinktys, siūlančios konkrečią vertę. „Smart Protect“, „Smart Protect and Control“ ir „Smart Complete“ siūlo saugias parinktis.

 • „Smart Protect“ (29,99 USD per mėnesį) – Pagrindinė namų apsauga, įskaitant gaisrą, vagystes ir apsinuodijimą anglies monoksidu. Jame yra „SkyControl“ skydelis ir programa kartu su individualizuotos saugos įrangos galimybėmis.
 • „Smart Protect and Control“ (39,99 USD per mėnesį) – Tai apima tas pačias funkcijas kaip „Smart Protect“ planą, bet taip pat siūlo daugiau valdymo ir automatikos funkcijų, patalpose esančius HD naktinio matymo fotoaparatus, termostato valdymą, lauko stebėjimo kameras ir išmaniąsias durų spynas. Programa leis įjungti šviesas arba įjungti apsaugos sistemą.
 • „Smart Complete“ (49,99 USD per mėnesį) – Siūlo vaizdo stebėjimą kartu su vietine vaizdo įrašų ir klipų saugykla.

Į aparatūros parinktis įeina keturi įrangos paleidimo paketai ir galimybė pridėti bet ką. Įvairūs turimi rinkiniai apima jutiklinio ekrano plokštę, durų jutiklius, langų jutiklius, judesio detektorius, stiklo dūžio detektorius, potvynių detektorius ir užšalimo detektorius. Visos „Vivint“ sistemos veikia su „Nest“ termostatais, „Google Homes“ ir „Amazon Echos“. Skirtingos parinktys: kameros su durų skambutiu, pritaikomas nuotolinio valdymo pultas, vaizdo kameros, namų balso automatika ir elementų termostatas.

Argumentai už

100% belaidis ryšys ir estetika

Mano mėgstamiausias dalykas „Vivint“ yra tai, kad jis nieko nepažeidžia jūsų namų estetikos. Kiekvienas jų įrenginys yra prabangiai atrodantis – išvengta stambaus balto plastiko išvaizdos senų signalizacijos sistemų. belaidės apsaugos kameros Profesionalus montuotojas pasirūpins, kad viskas būtų ten, kur norite, ir paslėps visus laidus, nes sistema yra 100% belaidė, todėl joks įsilaužėlis negali nupjauti laidų.

Galima tą pačią dieną

Daug ką galima pasakyti apie tai, kad kažką gauni tinkamai, kai tau to reikia ar reikia. Kai saugumas kelia susirūpinimą, gali nutikti įvykis, kuris paskatino jus veikti. Tokiu atveju kuo anksčiau sistema bus sukurta, tuo geriau.

Garantija visam naudojimo laikui

Sutarties metu „Vivint“ pataisys ar aptarnaus bet kurią sugedusią jūsų sistemos dalį. Tai nueina ilgą kelią, kai apsaugos sistemoje yra daug judančių dalių.

Papildomos savybės

Negalima parduoti viso namų automatikos paketo. Jei svajojate apie automatizuotą išmanųjį namą su durų skambėjimo kamera, kur galėsite pasikalbėti su asmeniu prie jūsų durų ir jis galėtų susikalbėti, tada „Vivint“ yra puikus pasirinkimas. Patikrinkite savo namus vaizdo kameromis viduje ir išorėje – tai papildoma premija. Be to, turėdami nuotolinę prieigą ir „Wi-Fi“ signalizaciją, galite įsitikinti, kad ginkluotas bet kur.

Minusai

Nėra pinigų grąžinimo garantijos

Man tai atrodo neteisinga, kai daugybė konkurentų siūlo tai su savo paslaugomis. Ypač dėl ilgų sutarčių „Vivint“ nori privilioti žmones – mažiausiai ką jie gali padaryti, tai pasiūlyti 30 dienų langą, kad pamatytumėte, ar jums tikrai patinka paslaugos.

Profesionalus montavimas

Mokėjimas už montavimą, kai yra kitų „pasidaryk pats“ sprendimų, atrodo, šiuo metu yra beveik archajiškas. Vienas geriausių sistemos diegimo aspektų yra galimybė žinoti, kada, kaip ir kodėl kažką įdėjote. Nėra nieko blogiau, jei ką nors matote savo namuose ir net neįsivaizduojate, kodėl jis ten yra.

Kaina yra aukščiausio lygio

Kaina yra didesnė nei daugelio kitų variantų. Jūs gausite aukščiausią apsaugą, tačiau yra ir kitų variantų, jei išlaidos jus atitolins.

Ilgalaikė sutartis

Sutartys su „Vivint“ sudaromos 5 metams. Aš net negaliu būti įsitikinęs, kad daugumos kompanijų bus maždaug per 5 metus. Su šia pernelyg ilgalaike sutartimi tik patys ištvermingiausi kanadiečiai tikrai gali sau leisti įsitvirtinti šioje ilgoje.

Norite sužinoti, kaip veikia „Vinint“ namų apsaugos kamera? Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame vaizduojama krūva žmonių, šokančių priešais jį. &# x1f600;

3. ADT – geriausios vertės namų saugumas

ADT logotipas

Kas turėtų naudoti ADT??

ADT yra skirta žmonėms, norintiems ten saugoti didžiausią saugos kompaniją. Be to, kiekvienas, norintis sutaupyti keletą dolerių saugos programoje, gali ieškoti ADT kaip svarus pasirinkimas.

ADT

ADT gali atsekti savo istoriją iki 1870 m., Kai „Gold and Stock Telegraph COmpany“ prezidentas pažadino įsilaužėlį savo namuose, kuris įkvėpė jį sukurti telegrafais pagrįstą perspėjimo sistemą. Nuo to laiko ADT (įvairiais pavadinimais) plėtojo ir pradėjo pionierių namų apsaugos pramonę iki šių dienų. Šeši profesionalūs stebėjimo centrai, atidaryti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, galite būti tikri, kad šis saugos leviatanas turi išteklių jūsų namams apsaugoti..

Funkcijos, planai ir kainodara

ADT yra galimybė pasirinkti penki pagrindiniai saugumo paketai – ateina su stebėjimu ir įranga. Kainos svyruoja nuo 28 iki 59 USD per mėnesį. Kanadiečiai turi pasirašyti 24 arba 36 mėnesių sutartį, kuri nėra tokia ilga kaip kai kurių konkurentų. Su pagrindiniu paketu gausite laidinę arba belaidę aliarmo sistemą su jutikliais ir belaidį nuotolinio valdymo pultą. Aukščiausio lygio ADT planuose iš savo telefono galite gauti vaizdo stebėjimą, automatiką ir nuotolinio valdymo pultus.

Argumentai už

6 mėnesių pinigų grąžinimo garantija

Tai yra mano mėgstamiausias dalykas visame šiame sąraše. ADT paslaugomis galite naudotis šešis mėnesius, o jei kas nutiks, galite susigrąžinti pinigus. Kalbėkite apie pasitikėjimą produktu! ADT nori įsitikinti, ar jūsų sauga ir saugumas atitinka jūsų standartus, ir garantuoja, kad tai patvirtins. ADT apsaugos sistemos planšetinis kompiuteris

Kainodara

Palyginti su dviem aukščiau pateiktais variantais, ADT siūlo palyginti pigias paslaugas aukštos klasės saugumo ieškantiems asmenims Kanadoje. Tai, kaip jie derina aparatūros sąnaudas ir stebėjimo planus, taip pat turi daug prasmės.

Minusai

Ilgalaikė sutartis

Minimali sutarties trukmė yra dveji metai, o kai kuriose srityse – treji.

Nėra savaiminio diegimo

Profesionalus montavimas ne visada yra blogas ir ADT rekomenduoja dirbti kartu su techniku, kad įsitikintumėte, jog viskas yra taip, kaip norite. Negalėjimas įdiegti savęs daugeliui žmonių yra neigiamas.

Klientų palaikymo atsiliepimai

Bet kurioje didelėje įmonėje kyla problemų dėl beasmenio klientų aptarnavimo. Yra daug žmonių, kurie skundėsi, kad daugybė klientų palaikymo paslaugų patenka į įtrūkimus pas blogus klientų palaikymo agentus.

Kas turėtų naudoti ADT??

ADT yra skirta žmonėms, norintiems ten saugoti didžiausią saugos kompaniją. Be to, kiekvienas, norintis sutaupyti keletą dolerių saugos programoje, gali ieškoti ADT kaip svarus pasirinkimas.

4. „Bell Smart Home“ – geriausiai tinka sujungti su televizoriumi, internetu ir kitomis paslaugomis

Kas turėtų naudotis „Bell Smart Home“?

varpų apsaugos sistema

„Bell Smart Home“ yra skirtas žmonėms, kurie jau naudoja „Bell Canada“ televizoriui, internetui ir telefonui, kurie nori susieti. Tai žmonės, kurie jau susitaikė su „Bell Canada“ naudojimu, net jei jie moka dideles kainas ir menkai palaiko klientus.

„Bell Smart Home“

bell protingi namai2018 metais „Bell Canada“ įsigijo „AlarmForce“. Tai leido „Bell Canada“ pateikti savo klientams saugumo parinktį kartu su kitais jų pasiūlymais.

Funkcijos, planai ir kainodara

„Bell Canada“ savo klientams siūlo keturias namų apsaugos tarnybos galimybes. Kainos yra prieinamos nuo 24,99 USD iki 54,99 USD per mėnesį su galimybėmis pritaikyti ir pridėti papildomų prietaisų. Visuose planuose yra 1 analoginė klaviatūra, 1 judesio detektorius ir 2 durų ir langų kontaktai. Atnaujinimai suteikia galimybę naudoti mobiliąją programą, daugiau detektorių ir kontaktų, jutiklinio ekrano valdymo skydelį, kitus detektorius, išmaniuosius užraktus ir kameras..

Argumentai už

Sutaupykite pinigų rinkdami paketą

Tai yra geriausias dalykas „Bell Smart Homes“. Sutaupykite pinigų, naudodami savo dabartinį televizoriaus, interneto ar telefono planą.

Įperkama

Kainos yra daug mažesnės nei kitų apsaugos tarnybų, kurios labiau skirtos tik saugumui.

Gali savarankiškai stebėti naudodamas aukštųjų technologijų įrangą

Savarankiško stebėjimo galimybė teikiama kartu su aukščiau pateikta įranga, taip pat galimybe naudoti tokias aukštųjų technologijų galimybes kaip „Nest“ termostatai, „Nest“ fotoaparatai, „Google Home“, „Samsung Connect Home“ ir „Arlo Go“..

Minusai

Vis dar dirbame su Kinks

Atsiradus naujam įsigijimui, „Bell Canada“ klientų palaikymo tarnyba sugebės jums padėti. Būdama didžiulė kompanija, „Bell Canada“ ne visada turi geriausią palaikymo reputaciją.

Funkcijos negali gyventi konkurentams, nebent patys stebėtumėte

Jei norite, kad gamyklos apsaugos sistema veiktų pigiai, tuomet tai nesvarbu, tačiau aukštųjų technologijų įrangos, kurią gali pasiūlyti kitos įmonės, nėra, nebent jūs patys stebite. Jei norite intelektualių namų galimybių, naudodamiesi „Bell Smart Home“ galimybėmis galite juos pasiekti, tačiau tai neatims jūsų tik „Frontpoint“ ir „Vivint“.

Prastas klientų aptarnavimas

„Bell Canada“ reputacija iš esmės yra ta, kad įmonė yra būtinas blogis šalyje. Teikiamos klientų aptarnavimo paslaugos yra siaubingos dėl jų kitų paslaugų, o dabar su jose esančia saugos sistema tikriausiai gausite tą pačią paslaugą..

5. „Honeywell“ išmaniųjų namų apsaugos rinkinys – geriausias savarankiškai prižiūrimas namų saugumo sprendimas

Kas turėtų naudoti „Honeywell“?

Kiekvienas, kuris galvoja, kad verčiau savarankiškai stebėti ir norėtų įsigyti aukštųjų technologijų įrangą, suteikiančią daug galimybių ir funkcijų visiems, norintiems pasidaryk pats.

Honeywellas

„Honeywell“ išmaniųjų namų apsaugos pradinis rinkinys yra lengvai įdiegiama „pasidaryk pats“ apsaugos sistema, kuri naudoja programą, skirtą perspėjimams į jūsų telefoną siųsti. Pasaulyje, kur viskas gali būti po ranka, jums net reikia trečiosios šalies stebėjimo paslaugos?

Funkcijos, planai ir kainodara

„Honeywell Smart Home Security“ pradinį rinkinį galima įsigyti už 449 USD. Komplektacijoje yra bazinė stotis su fotoaparatu, dviem jutikliais durims ir langams bei nuotolinio valdymo pultu. Ši sistema yra tik pati prižiūrima, tai reiškia, jei kas nors bando įsilaužti, jūs pats turite nuspręsti, ką daryti. Kartu su pradiniu rinkiniu galima įsigyti priedų, tokių kaip daugiau prieigos jutiklių, vidaus judesio jutiklį, vidaus judesio vaizduoklį, lauko judesio vaizduoklį ir papildomus raktų pakabukus. Tai yra geriausias sprendimas „pasidaryk pats“ kanadiečiams, kurie nėra suinteresuoti mokėti mėnesinį mokestį. medaus šulinys

Argumentai už

Viskas viename „pasidaryk pats“ namų apsauga

Puikus sprendimas „pasidaryk pats“ ir žmonėms, kurie nenori mokėti mokesčio. Ši sistema suteikia viską, ko žmogus gali norėti, kai reikalinga namų apsauga ir savikontrolė.

Aukštųjų technologijų įranga

Apskritai tiekiama įranga yra tokia pati gera, kaip aukštųjų technologijų išmaniųjų namų teikiamų paslaugų, pavyzdžiui, „Frontpoint“ ir „Vivint“, pasiūlymai. Įrangos komplektacijoje yra nuostabių galimybių, kurios palengvins jūsų namo apsiginklavimą, gausa.

Veido atpažinimas

Veido atpažinimo programinė įranga yra sąžiningai kito lygio „Big Brother“ tipo dalykai. Sąžiningai – tai labai šaunu. Jei norėtumėte pamatyti, ar kas nors grįžo namo, kai jų buvo laukiama, galite patikrinti, ar jie ten lankosi, su veido atpažinimo tarnyba. Jie gali pasakyti, ar namuose yra kažkas konkretaus, ir netgi perspės, jei ten yra kažkas kitas, ir atsiųs jums klipą, kad galėtumėte pamatyti, kas tai yra.

Minusai

Kaina

Kalbant apie įrangą, sistemos kaina, ypač jei norite ką nors papildyti, gali būti didelė, palyginti su įranga, kurią gautumėte naudodamiesi servisu. Turint tai mintyje, jūs turėsite visą savo įrangą ir jums jos nereikės grąžinti.

Tik savikontrolė

Jei norite, kad jūsų namą prižiūrėtų trečiųjų šalių saugos tarnyba, tai nėra teisingas pasirinkimas.

Kokia yra geriausia kanadiečių namų apsaugos sistema?

Geriausia namų apsaugos sistema Kanadoje yra „Frontpoint Security“. „Frontpoint“ saugumas yra mūsų pasirinkimas numeris vienas. Namų apsaugos sistemos įmonė turi dvylikos metų patirtį. Jie teikia aukščiausio lygio klientų aptarnavimą ir visas funkcijas, kurių galima norėti norint apsaugoti namus.

skambučio signalizacijos vaizdasKaip automatizuoti namų apsaugą?

Naudojant saugos tarnybą, automatizavimas yra paprastas, nes jums tereikia visko, kas nustatyta, ir jie gali viską stebėti už jus. Tai tampa šiek tiek sunkiau, kai nuspręsite tai padaryti patys, tačiau automatizavimas vis tiek įmanomas. Tokie nustatymai kaip laikmačiai, veido atpažinimas ir šeimos tvarkaraščiai leidžia jūsų apsaugos sistemai atlikti visus sunkumus keliančius veiksmus ir tiesiog siųsti jums įspėjimus..

Namų apsaugos sistemos „pasidaryk pats“

Geriausios „pasidaryk pats“ namų apsaugos sistemos kanadiečiams yra „Honeywell Smart Home Security“ sistema. Saugumo sistemos „pasidaryk pats“ suteikia jums galimybę įsigyti techninę įrangą ir visiškai kontroliuoti stebėjimą. Jei jaučiatės patogiai tik stebėdami savo namus arba nenorite mokėti mėnesinio stebėjimo mokesčio, tuomet tai yra geriausias pasirinkimas jums.

Profesionalios namų apsaugos sistemos

Profesionalios namų apsaugos sistemos iš esmės suteikia ramybę, nereikia sau nieko bendrauti. Yra kompanijų, kurios parūpins visą reikalingą aparatinę įrangą, įdiegs ją jums ir prižiūrės jūsų namus. Taip pat yra apsaugos sistemų kompanijų, kurios leis jums patiems stebėti ar įdiegti aparatūrą.

Kiek kainuoja apsaugos sistemos per mėnesį?

Tai priklauso nuo įmonės, kurioje lankotės, tačiau stebėjimo paketai gali būti nuo 20 USD iki 200 USD per mėnesį, taip pat ir aparatinės įrangos nustatymo mokesčiai..

Ar galite naudoti apsaugos kamerą??

Apsaugos kameros yra vienas iš apsaugos sistemos aspektų. Jei naudojate tik apsaugos kamerą, prarandate signalizacijos sistemas, išmaniuosius spynos, išmaniuosius durų varpelius, langų ir durų jutiklius, taip pat stiklo dūžio jutiklius..

Ką apie vaizdo durų skambutį?

Vaizdo durų skambučiai yra paprasta saugumo priemonė, kurią leidžia įgyvendinti XXI amžius. Kanadoje šaltas oras priverčia skambėti durų skambėjimo garsu, nes jūs turite atsikelti ir atidaryti duris. Be to, jis siūlo nuostabų saugumą, įrašydamas judesį prie durų ir galimybę patikrinti, kas ten yra, prieš iš tikrųjų eidamas prie durų. Geriausi vaizdo durų skambučiai rinkoje naudoja esamus durų varpo laidus ir yra lengvai montuojami. Modeliai, kuriuos norėtumėte naudoti, bus didelės raiškos 1080p raiška su plačiakampiu objektyvu, naktiniu matymu ir debesų saugykla vaizdo įrašams. Mūsų mėgstamiausias yra „Ring Video Doorbell“.

Koks yra geriausias „Smart Lock“?

Išmanioji spyna yra puikus priedas prie visiškai automatizuotos saugos sistemos. Išmaniosios spynos naudoja įprastas durų skylutes ir jas taip pat lengva montuoti kaip įprastas durų rankenėles. Išmaniųjų spynų pranašumas yra tas, kad jas galima užrakinti ir atrakinti tiesiai iš jūsų telefono, o pranešimai gali būti siunčiami jums, kai tik durys yra atidarytos. Kitos funkcijos apima geografinę apsaugą, balso įjungimą ir integraciją su kitais išmaniaisiais įrenginiais. Mūsų pasirinkimas už geriausią išmanųjį užraktą yra „Next X Yale Lock“.

Ar galima įsilaužti namų apsaugos sistemas?

Kaip ir bet kurias kitas šiuolaikines technologijas, namų apsaugos sistemas galima nulaužti. Norėdami nulaužti namų apsaugos sistemą konkrečiai, jie turės būti nustatyti. Jie turės sėdėti ne jūsų namuose ir perimti belaidžius signalus, kad leistų išjungti jutiklius ir išjungti aliarmus. Jei kuris nors iš jūsų įrenginių yra prijungtas per „wifi“, jie taip pat gali pasiekti prieigą prie jūsų tinklo. Net ir neturėdami apsaugos sistemos, tai galite padaryti naudodamiesi savo namų tinklu. Jie panaudos DDoS atakas ar įsilaužimus į jūsų vaizdo stebėjimą. Kad taip neatsitiktų, galite susikurti ypač ilgus slaptažodžius su unikaliais simboliais, dažnai pakeisti slaptažodį, tikrinti saugos parametrus arba naudoti papildomą apsaugos lygį su šifravimo programine įranga..

Namų apsaugos sistemos apžvalgos – DUK

Kaip veikia stiklo dūžio detektorius?

Kai stiklo dūžio jutiklis girdi dūžtančio stiklo garsą, suveikia aliarmas. Stiklo dūžimas sukuria aiškų garso dažnį, kurį jutikliai pasiima.

Kaip veikia judesio jutiklis?

Judesio detektoriai skleidžia radijo ar mikrobangų signalą per kambarį. Kai objektas juda toje vietoje, suveikia bangos, veikiančios jutiklį.

Ar mano buvimo vieta turės įtakos tai, kuriai saugos bendrovei aš prisijungsiu?

Taip, Kanada geografiškai yra didelė vieta. Pvz., „Frontpoint“ nėra prieinamas kanadiečiams Kvebeke.

Kas yra gyvybės apsauga?

Gyvybės apsauga yra terminas, naudojamas apsaugant nuo tam tikrų nelaimių, tokių kaip gaisras, potvynis ir anglies monoksido stebėjimas. Kiekvienos įmonės aprėptis yra šiek tiek skirtinga, todėl verta patikrinti.

Kas yra namų automatika?

Šiuolaikinėmis technologijomis įmanomas sprendimas, kuriame naudojama aukštųjų technologijų įranga, susidedanti iš aparatinės ir programinės įrangos, leidžiančios namuose valdyti ir valdyti prietaisus.

Kodėl belaidės namų sistemos yra geresnės?

Laidinėms namų sistemoms reikalingas ilgesnis įrengimo laikas, jos yra pažeidžiamos dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo ir jas galima pjaustyti arba įsmeigti rankiniu būdu.

Ar aš turiu stebėjimo tarnybą??

Ne, yra daugybė galimybių, tokių kaip „Honeywell Smart Home Security Kit“, leidžiančios savarankiškai stebėti.

Kaip veikia veido atpažinimo programinė įranga?

Veido atpažinimo programinė įranga naudoja biometrinius duomenis veido bruožams atvaizduoti iš nuotraukos ar vaizdo įrašo ir pateikia informaciją su veido, prie kurio ji turi prieigą, duomenų baze..

Kaip namų apsaugos sistemos apsaugo nuo gaisro ir potvynių?

Tai atliekama per monitorius, kad būtų galima pajusti, pavyzdžiui, gaisro dūmus, ir įspėti valdžios institucijas, jei kas nors jaučiama.

Kaip dar galiu apsaugoti savo namus?

Apsaugoti savo namus prasideda nuo sveiko proto. Įsitikinkite, kad tik patikimi asmenys žino, kaip valdyti jūsų apsaugos sistemą. Tolesni veiksmai gali apimti šifravimo programinę įrangą ir kitas parinktis, pvz., Papildomus įspėjamuosius ženklus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me